SXT Light GT

Vhodná
do mesta
Veľmi
komfortná
Vysoký
výkon

Vhodná
do mesta
Veľmi
komfortná
Vysoký
výkon

Celá rada modelov Light od SXT patrí medzi najlepšie ultra-ľahké a ultra-skladné kolobežky do mesta na svete. Pre SXT ich vyrába E-Twow a pokiaľ hľadáte najlepšiu kolobežku do mesta, v pomere váha / výkon / cena, nenájdete na svete nič lepšie. Model Light GT je najnovší a najsilnejší model s najväčšou batériou. Váži iba 12,3 kg a dosiahne rýchlosť až 40 km/h a dojazd 50km.

`

SXT Light GT

New product

Product Options
Farba: *
 
 

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť vybraného modelu

V závislosti od konfigurácie produktu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Bratislava Sklad
Nedostupné
Nemecko
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

SXT Light GT je ultra-ľahký mestský model, ktorý pre SXT vyrába európska značka E-Twow. Bez debaty patrí medzi modely, ktoré poskytujú najlepší pomer medzi váhou, skladnosťou, výkonom, pohodlím a cenou. Celá rada SXT Light (E-Twow Booster) je jednoznačnou voľbou z rozumu do mestského prostredia. Napriek svojej mušej váhe tieto kolobežky zvládnu aj ťažších jazdcov až do váhy 125 kg a poskytujú nadštandardné výkonnostné parametre. Dostatočné pohodlie vďaka odpruženej zadnej aj prednej náprave a extrémnu skladnosť vďaka geniálnemu skladaciemu mechanizmu a rúčkam. Sú bezúdržbové a dokonca disponujú systémom rekuperácie energie pri brzdení (KERS). Z celej rady SXT Light je práve GT ten najnovší, najvýkonnejší model s najväčšou batériou. Vďaka poriadnemu výkonu až 700 W a kvalitnej veľkej batérii si poradí aj s jazdcom do váhy 125 kg a zvládne aj prudšie stúpania. Ide o to najlepšie čo si od SXT môžete kúpiť, pokiaľ hľadáte malú ľahkú praktickú kolobežku do mesta.


Využitie a praktickosť

Rada SXT Light patrí bez zaváhania medzi najpraktickejšie kolobežky sveta. Jej jediným určením je byť tým najlepším modelom do mestského prostredia a tento cieľ sa jej darí plniť na sto percent. Nemôžete od nej čakať pohodlnú jazdu na veľké vzdialenosti mimo mesto a jej off-roadové schopnosti sú takmer minimálne. To však radi obetujete, pretože nič z toho v meste jednoducho nepotrebujete. V meste sa počíta nízka váha, obratnosť, skladnosť, odolnosť voči horším cestám a chodníkom. Ak k tomu pridáte dostatočný výkon, dojazd a úplnú bezúdržbovosť, dostanete práve radu SXT Light, ktorá nemá v tejto váhovej kategórii prakticky žiadnu konkurenciu. Vďaka plným kolesám z patentovaného materiálu nemôžete dostať defekt, tie sú však dostatočne priľnavé a najmä sú odpružené na prednej aj zadnej náprave. Jazda na nich je tak stále dostatočne pohodlná na mestské vzdialenosti. Na celej rade SXT Light je geniálna najmä jej skladnosť. Kolobežku je možné zložiť za menej ako desať sekúnd (neskôr rozložiť) do minimalistických rozmerov, vďaka ktorým je menšia ako malý kufrík. Dostanete ju napríklad pod stoličku v kaviarni, pod sedadlo v autobuse či do vlaku a do kufra bežného auta ich zmestíte hneď niekoľko. Zložená má totiž šírku menej ako 15 cm, výšku 33 cm a dĺžku cca jeden meter, takže ju skutočne zmestíte takmer kamkoľvek. To sa nedá povedať o žiadnej inej elektrickej kolobežke s odpružením a podobnými parametrami. Veľmi praktická je aj tyč riadenia, ktorá má jednoducho nastaviteľnú výšku a prispôsobí sa tak nízkym, ale aj vysokým jazdcom v priebehu pár sekúnd vďaka rýchloupináku.


Výkon a dojazd

SXT Light GT je najlepšie vybavený model z rady Light. Disponuje výkonom až 700 W, ktorý je vynikajúci vzhľadom na svoju váhu, iba 12,3 kg a rozdiel vo výkone je skutočne cítiť aj oproti modelu Plus V. Táto kolobežka sa nezľakne ani prudšieho stúpania a jej výkon postačí aj pre ťažších jazdcov. V pomere váha / výkon ju nič neporazí. Spodná platforma v sebe ukrýva Li-Ion batériu s napätím až 48 V a kapacitou 10,5 Ah, čo zodpovedá uloženej energii až 504 Wh. Články tejto batérie sú z dieľne Samsungu. Táto kombinácia výkonu a batérie vystačí na dojazd až 50 km, ktorý je vzhľadom na svoju váhu poriadne nadštandardný. Oproti ostatným modelom z rady má Light GT oveľa vyššie napätie a citeľne vyššiu kapacitu. Konkrétne má až o 33% viac uloženej energie oproti modelu Plus V a viac ako dvojnásobok oproti modelu Light Plus. Až o 40% vyšší výkon oproti ostatným modelom je poriadne cítiť a oplatí sa za neho priplatiť. Tento model patrí svojimi parametrami medzi svetovú špičku a bude vám viac než postačovať ešte dlhé roky po kúpe.

Vzhľadom na uvedený výkon a parametre odporúčame model Light GT všetkým jazdcom do 125 kg, keďže to je konštrukčný limit tela kolobežky. Pokiaľ vážite menej, budete si o to viac užívať jej výkon na rovine, ale aj do prudších kopcov. Tam kde bolo potrebné modelu Plus V do prudkého kopca pomáhať, Light GT do kopca ešte zrýchľuje a často nepotrebujete ani jej plný výkon. Ten umožní dosiahnutie rýchlosti až 40 km/h, čo je do mesta viac než dostatočné. Odporúčame si pozrieť porovnávaciu tabuľku na konci tohto textu, kde si viete pozrieť parametre celej rodiny kolobežiek z dielne E-Twow. Uvidíte, že GT je nie len najnovší, ale aj najvýkonnejší model, za ktorý sa oplatí priplatiť.

Pohodlie

Veľa zákazníkov sa obáva kolobežiek s plnými kolesami, kvôli menej pohodlnej jazde. Celá rada Light od SXT však využíva plné pneumatiky z patentovaného materiálu, ktorý síce samozrejme nikdy nebude tak pružný ako vzduchom plnená pneumatika, ale predsa len trošku pruží a najmä má dobrú priľnavosť. Práve tieto kolesá prekvapivo prispievajú k celkovému pohodliu, pretože sú neprepichnuteľné a teda nemôžete dostať defekt. Ako jazdec tak získavate oveľa vyššiu istotu a radosť z používania, pretože viete, že vždy prídete do cieľa načas a nemusíte myslieť na tlak v pneumatikách ani sa obávať defektu. To má samo o sebe obrovskú hodnotu, pretože pri rozmere kolies 8 palcov sú defekty v meste na modeloch so vzduchom plnenými pneumatikami veľmi časté. Pokiaľ budete jazdiť denne, tak vám tieto kolesá ušetria možno aj jeden defekt mesačne. SXT Light Plus GT má navyše odpružené predné aj zadné koleso, čo nie len že zvyšuje pohodlie, ale aj bezpečnosť. Z kolobežky tak vďaka pruženiu nespadnete ak náhodou trafíte dieru alebo inú nerovnosť. Predná aj zadná pružina je ľahko vymeniteľná a držíme ich skladom, ich výmenu odporúčame po cca 3000 km. Zadná pružina má nastaviteľné predpätie, takže ju viete prispôsobiť váhe jazdca a tým aj zmeniť svetlú výšku kolobežky. Pohodliu prispieva aj automatické predné osvetlenie so senzorom, prehľadný display, tempomat, extrémne nízka váha a najmä úplná bezúdržbovosť. Nemusíte sa starať o nič, iba ju nabíjať a jazdiť. Dokonca aj brzdu má elektromagnetickú, takže nie len že sa o ňu nemusíte starať, nastavovať ju či vymieňať brzdové doštičky, ale ešte vám pri brzdení aj dobíja batériu. Pohodlie samotnej jazdy je v tejto váhovej kategórii nadpriemerné, aj keď sa samozrejme nevyrovná modelom so vzduchovými, či olejovými tlmičmi. Také modely ale v tejto váhovej kategórii ani neexistujú. Úplnou špičkou je pohodlie vlastníctva tejto kolobežky. Nevyžaduje totiž okrem nabitia a občasného kontrolného servisu nič ďalšie. K pohodliu prispieva aj výškovo nastaviteľná tyč riadenia, takže sa kolobežka ľahko dá prispôsobiť jazdcom rôznej výšky a zajazdiť si preto môže celá rodina. Model GT má dlhšiu platformu, ktorá ukrýva vačšiu batériu a jazda na nej je tak ešte pohodlnejšia oproti modelom s kratšou platformou, pretože poskytuje viac miesta na nohy a trošku lepšiu stabilitu. Okrem toho má model GT nový povrch platformy, ktorý je zo silikónu a na rozdiel od jeho predchodcov sa dá ľahko vyčistiť vlhkou handrou.  Má tiež novší a výrazne vylepšený systém skladania, ktorý sa dá poľahky ovládať aj rukou a páčka skladania je poistená magnetom.

Bezpečnosť

Rada SXT Light má viacero prvkov zvyšujúcich bezpečnosť. Obrovskou výhodou je integrované automatické osvetlenie so senzorom, vďaka ktorému nemusíte myslieť na zapínanie svetiel. Tie sú dostatočne silné na to, aby vás bolo dobre vidno aj za šera, nie len v noci. Pevné pneumatiky považujeme za výhodu, pretože nemôžete dostať defekt a nemusíte ich pravidelne kontrolovať, nakoľko vydržia tisíce kilometrov. Odpružený podvozok je obrovskou výhodou v prospech bezpečnosti, pretože vás zachráni v situáciách, ktoré by s pevným podvozkom bezpochyby viedli k pádom. Podvozok zvládne napríklad menšie diery či nerovnosti, ktoré si nie vždy stihnete pri rýchlejšej jazde všimnúť. Treba však podotknúť, že má svoje špecifické nevýhody v oblasti bezpečnosti, s ktorými je pri jazde potrebné počítať. Výrobca stavil na extrémne nízku váhu a zároveň chcel dosiahnuť maximálnu skladnosť a bezúdržbovosť. V nízkej váhe tieto kolobežky držia celosvetovo prvé miesto, ale šetrenie na váhe sa niekde muselo prejaviť. Kolobežka tak nedisponuje klasickou mechanickou brzdou, ale iba brzdou elektromagnetickou, ktorá pomerne efektívne brzdí predné koleso a zároveň dobíja batériu. Brzdný účinok je možné dobre dávkovať brzdovou páčkou, vyžaduje však trošku praxe a predvídania, preto odporúčame prvé kilometre jazdiť so zvýšenou opatrnosťou, kým si na tento spôsob brzdenia zvyknete. Zadné koleso je brzdené zatlačením nohou na blatník, pričom tento spôsob brzdenia je až prekvapivo efektívny a poľahky dokážete zadné koleso cez blatník aj úplne zablokovať. To opäť vyžaduje trošku tréning, ale keď si na to zvyknete, príde vám to úplne prirodzené a kolobežku dokážete pri troche predvídania a jazdenia s rozumom bezpečne zastaviť. Počas našich meraní dokázala konzistentne zastať z 20 km/h na vzdialenosti 4,2 m a z 25 km/h na vzdialenosti 6,3 m. Samozrejme modely s mechanickou prednou aj zadnou brzdou dokážu brzdiť lepšie a skúsený jazdec s nimi vždy dokáže zastať na kratšej dráhe. Tie sú však spravidla o dosť ťažšie a náročnejšie na údržbu. Pri jazde na tejto (ako aj na každej inej) kolobežke si preto nechajte vždy dostatočnú rezervu na brzdenie a pokiaľ nemáte istotu, že vám nikto nemôže skočiť do cesty, tak spomaľte. Z tejto rady elektrických kolobežiek má zadnú mechanickú bubnovú brzdu model SXT Light Plus V eKFV (limitovaný na 20 km/h) a model E-Twow Booster GT 2020. Všetky ostatné sú vybavené rovnako ako model SXT Light GT rekuperačnou brzdou a nožnou.

Dizajn

Dizajn celej rady Light je prísne podriadený funkčnosti, minimálnej možnej váhe a skladnosti. Kolobežka preto obetovala niektoré dizajnové prvky a využíva základné tvary a industriálny vzhľad. Minimalistické rozmery aj váha si vyžiadali minimalistický dizajn za použitia základných tvarov, ktoré však utvárajú ucelený dojem, na ktorý si rýchlo zvyknete. Kabeláž je integrovaná do tela kolobežky, je vedená v tyči riadenia a vo vnútri v kolobežke, takže minimalistický dizajn nie je rušený zmäťou voľných káblov. Display, jeho ovládanie aj predné svetlá sú elegantne umiestnené tak, aby boli poruke aj počas jazdy. Vďaka svojej skladnosti je kolobežka až neuveriteľne kompaktná a v zloženom stave vyzerá skutočne elegantne. Vyzerá preto kvelo aj v reštaurácii či v kaviarni, kde výborne zapadne a nepôsobí nevhodne či nepatrične. Vďaka svojmu dizajnu pôsobí ešte ľahšie než v skutočnosti je a bežný pozorovateľ na prvý pohľad ani nespozoruje, že ide o výkonnú elektrickú kolobežku s vlastným pohonom a zaradí ju skôr ku klasickým bezmotorovým kolobežkám. Model Light GT pôsobí z celej rady najmodernejšie vďaka novému silikónovému povrchu platformy, úplne novému skladaciemu mechanizmu a tiež vďaka dlhšej platforme.

 

Naše hodnotenie

Celá rada SXT Light a všetky modely od výrobcu E-Twow patria medzi naše najobľúbenejšie a zároveň najpredávanejšie kolobežky. Ide bezpochyby o najlepšie ultra ľahké elektrické kolobežky do mesta na svete. V tejto váhovej a výkonnostnej kategórii nemajú premožiteľa a zo stoviek výrobcov ich vo svojej kategórii nikto neprekonal a pravdepodobne tak skoro ani neprekoná. E-Twow sa špecializuje na ultra ľahké kolobežky už desať rokov a preto majú v tejto kategórii najväčšie skúsenosti. Na rozdiel od iných značiek sa sústredia iba na to, v čom sú najlepší a preto veríme tomu, že tejto kategórii budú kraľovať ešte dlho. SXT Light GT je najlepšie vybavený model s obrovskou batériou aj výkonom, ktorý výkonovo zvládne jazdca do 125 kg a tiež aj strmšie kopce. Ako je vidno z porovnávacej tabuľky, GT má najlepšie parametre, za ktoré sa oplatí priplatiť. Absencia mechanickej brzdy je obrovskou výhodou z pohľadu údržby, ktorá je na tomto modeli prakticky nulová, ale prináša o niečo vyššie nároky na jazdca, jeho schopnosť predvídať a v prípade potreby zapojiť brzdenie zadného kolesa. K celej rade držíme skladom stovky náhradných dielov a poznáme ju naspamäť, takže s kúpou máte istotu rýchlej opravy aj v prípade, že sa kolobežke niečo stane. Veľkou výhodou sú aj originálne doplnky, ktoré sú na mieru kolobežke, akými sú napríklad praktický držiak na ľahšie prenášanie, batoh na prenos kolobežky na chrbte s kolieskami (je možné ho ťahať za sebou ako batožinu), praktická kapsička na tyč riadenia (napríklad na nabíjačku či peňaženku) či držiak na mobil. Prikúpiť si viete aj druhú nabíjačku a jednu tak mať napríklad doma a druhú v práci. Light GT má až o 40% vyšší výkon oproti ostatným modelom z rady. Ten je skutočne cítiť, nie len pri jazde na rovine, ale najmä pri jazde do kopca. Má však aj dve negatíva oproti modelu Plus V: výrobca ho z bezpečnostných dôvodov nevybavil tempomatom a jeho nabíjačka je chladená ventilátorom, ktorý je pomerne hlučný, takže počas nabíjania vás môže trošku rušiť. Podľa nás sú však tieto nevýhody bohato vyvážené oproti modelu Plus V o 40% vyšším výkonom, o 33% väčšou batériou, novou dlhšou platformou s umývateľným silikónovým povrchom, vyššou maximálnou rýchlosťou a tiež úplne novým zdokonaleným skladacím mechanizmom.

Servis

Sme najväčší autorizovaný dovozca a predajca značky SXT pre celú strednú Európu. Poskytujeme priamo záručný aj pozáručný servis, ktorý je zabezpečený na našich predajniach v Prahe, Brne a Bratislave. Väčšinu náhradných dielov držíme skladom a sme certifikovaný poskytovateľ záručných aj pozáručných opráv. Preto sa pri kúpe tejto kolobežky nemusíte vôbec obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov a vďaka priamej reprezentácii výrobcu si poradíme aj so zložitejšími prípadmi a diagnostikou. Zároveň sme výhradným dovozcom značky E-Twow, ktorá pre SXT vyrába celú radu Light, takže disponujeme náhradnými dielmi a podporou aj priamo od výrobcu s ktorým udržiavame dobré vzťahy a naši technici sú školení priamo vo výrobe.

O značke

SXT patrí medzi najstaršie značky elektrických kolobežiek na svete, pretože vznikla už v roku 2005. Ide o jednu z mála značiek, ktoré sídlia v Európe, konkrétne v Nemecku na južnej hranici so Švajčiarskom. Centrála SXT je v Nemeckom meste Rheinfelden, kde sídli obchod, dizajn, centrálny servis aj sklad vo vlastnej budove o celkovej ploche vyše 3000 m2. Stratégiou SXT sú lokálne zastúpenia, aby zákazníci mali stále poruke poradenstvo aj servis vo svojom regióne a jazyku a nemuseli všetko riešiť na diaľku cez internet. Voltride je najväčším takýmto zastúpením v strednej Európe so sieťou predajní v Bratislave, Prahe a Brne a tiež e-shopom v Maďarsku. Samotná výroba prebieha v 9 továrňach v Číne, ktoré boli starostlivo zvolené zo strany SXT tak, aby poskytovali vysoký štandard a kvalitu výroby a ktoré produkujú viac, ako 10 miliónov kusov ročne. SXT zabezpečuje pravidelnú kontrolu a prítomnosť vo výrobe tak, aby boli dosahované vysoké nároky, ktoré SXT od svojich dodávateľov požaduje. Všetky produkty SXT spĺňajú Európske štandardy, ako napríklad CE, ROHS, IQC, IPQC a FQC a sú pravidelne kontrolované internými auditmi tak, aby ste si mohli byť istý, že kúpou originálnych výrobkov SXT získate produkt vysokej kvality. Za tým si SXT stojí vlastným menom. Voltride ponúka výhradne originálne produkty SXT, ktoré pochádzajú z Európskej centrály a vieme preto garantovať ich originalitu. Máme vybudované dobré vzťahy aj priamo s majiteľom SXT a často sa aj osobne navštevujeme. Preto môžeme aj z vlastnej skúsenosti potvrdiť, že značka SXT to myslí s osobnou elektromobilitou vážne a robí to z presvedčenia o budúcnosti tohto spôsobu prepravy, s rovnakou vášňou a zanietením, ako to robíme my sami.

Porovnať viac parametrov
Porovnať menej parametrov

Porovnanie ultra-ľahkých mestských kolobežiek (výrobca E-Twow)

SXT Light Eco SXT Light Plus E-Twow Booster Plus S+
(Facelift 2020)
SXT Light Plus V SXT Light Plus V eKFV E-Twow Booster V
Powero City
(Facelift 2020)
SXT Light GT E-Twow Booster GT 2020
Cena 699 € 879 € 849 € 999 € Od 899 € do 1 179 € 999 € 1 200 € 1 199 €
Výkon 350 W 500 W 500 W 500 W 500 W 500 W 700 W 700 W
Dojazd 30 km 35 km 35 km 40 km 40 km 40 km 50 km 50 km
Max. rýchlosť 27 km/h 30 km/h 36 km/h 36 km/h 20 km/h 36 km/h 40 km/h 40 km/h
Váha 10,7 kg 11 kg 11,1 kg 11,3 kg 12,3 kg 11,3 kg 12,3 kg 13 kg
Napätie batérie 24 V 33 V 36 V 36 V 36 V 36 V 48 V 48 V
Kapacita batére 6,5 Ah 6,5 Ah 8,7 Ah 10,5Ah 10,5Ah 10,5Ah 10,5Ah 10,5Ah
Články batérie CN CN Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung
Energia batérie 156 Wh 215 Wh 313 Wh 378 Wh 378 Wh 378 Wh 504 Wh 504 Wh
Tempomat áno áno áno áno áno áno nie nie
Skladací mechanizmus ťažšie skladanie (iba nohou) ťažšie skladanie (iba nohou) ľahké skladanie (aj rukou) ťažšie skladanie (iba nohou) ťažšie skladanie (iba nohou) ľahké skladanie (aj rukou) ľahké skladanie (aj rukou) ľahké skladanie (aj rukou)
Rúčky a ich skladanie ťažšie skladanie, starší systém ťažšie skladanie, starší systém ľahšie skladanie, pevnejší mechanizmus ťažšie skladanie, starší systém ťažšie skladanie, starší systém ľahšie skladanie, pevnejší mechanizmus ľahšie skladanie, pevnejší mechanizmus ľahšie skladanie, pevnejší mechanizmus
Nášľapná plocha starší systém (brúsny papier), horšie čistenie starší systém (brúsny papier), horšie čistenie silikónový povrch, umývateľný vlhkou handričkou starší systém (brúsny papier), horšie čistenie starší systém (brúsny papier), horšie čistenie silikónový povrch, umývateľný vlhkou handričkou silikónový povrch, umývateľný vlhkou handričkou silikónový povrch, umývateľný vlhkou handričkou
Zadné svetlo nie áno áno áno áno áno áno áno
Display monochromatický farebný farebný farebný farebný farebný farebný farebný
Brzdy slabšia rekuperačná + zadná nožná silnejšia rekuperačná + zadná nožná silnejšia rekuperačná + zadná nožná silnejšia rekuperačná + zadná nožná silnejšia rekuperačná + zadná bubnová + zadná nožná silnejšia rekuperačná + zadná nožná silnejšia rekuperačná + zadná bubnová silnejšia rekuperačná + zadná bubnová + zadná nožná
Odrazky nie bočné v platforme bočné v platforme bočné v platforme bočné v platforme + dodatočné žlté bočné v platforme bočné v platforme bočné v platforme + dodatočné žlté
Dĺžka platformy krátka krátka krátka krátka krátka krátka dlhá dlhá
Bočný stojan nie nie nie nie nie nie nie áno
5/10
Komfort
10/10
Ľahkosť údržby
40 km/h
Rýchlosť
11,9 kg
Váha
700 W
Výkon
50 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Brzda vpredu
Odpružený podvozok vpredu
KERS - rekuperácia
Zvládne kopec
Motor vpredu
Vhodná do mesta
Vysoký výkon
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Veľmi ľahká
Svetelný senzor
Viaceré farebné varianty
Voľnobežka
Dobre skladateľné
Štart z nuly
 
Data sheet
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 11,9 kg 12,4 kg
Doba nabíjania 5 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 40 km/h 34,93 km/h
Výkon 700 W 646,8 W
Dojazd 50 km 43,08 km
Dojazd v mestskom cykle - 29,39 km
Vzdialenosť na zrýchlenie 0 - 20 km/h - 16,4 m
Vzdialenosť na zrýchlenie 0 - 30 km/h - 60,8 m
Čas na zrýchlenie z 0 na 20 km/h - 4,57 s
Čas na zrýchlenie z 0 na 30 km/h - 10,6 s
Brzdná dráha z 20 km/h - 3,8 m
Brzdná dráha z 30 km/h - 8,7 m
Šprint na 100m - 15,1 s
Šprint na 250m - 30,81 s
Šprint na 1000m - 109,7 s
Zobraziť viac
Zobraziť menej
Merania Voltride

Nezávislé Výsledky Meraní

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami.

Viac o testovaní
Výsledky závisia od konfigurácie, prosím vyberte si:
Táto varianta ešte nebola otestovaná, zobrazujem výsledky pre:
34,93
km/h
Max. rýchlosť
646,8
wattov
Max. výkon
43,08
km
Max. dojazd
29,39
km
Mestský dojazd
31,21
km
Min. dojazd
15,10
sekúnd
Čas na
100 m
30,81
sekúnd
Čas na
250 m
109,70
sekúnd
Čas na
1 km
4,57
sekúnd
Čas do
20 km/h
10,60
sekúnd
Čas
do 30 km/h
1,46
sekúnd
Čas z
20 km/h
2,20
sekúnd
Čas z
30 km/h
16,4
metrov
Dráha do
20 km/h
60,8
metrov
Dráha do
30 km/h
3,8
metrov
Dráha z
20 km/h
8,7
metrov
Dráha z
30 km/h
Zrýchlenie
Brzdenie
Výkon
Porovnať viaceré modely

Vyberte si do porovnania aj iné modely.
Dáta sa zobrazia v grafoch, tabuľkách a pri všetkých hodnotách.

Porovnať rôzne modely

Vyberte si iné modely z možností nižšie:

Primárna konfigurácia:

Zvoliť
Časy zrýchlenia
10 15 20 25 30 34,93
0
0 10
1,73
0 10
SXT Light GT 1,73
0 15
3,01
0 15
SXT Light GT 3,01
0 20
4,57
0 20
SXT Light GT 4,57
0 25
6,86
0 25
SXT Light GT 6,86
0 30
10,60
0 30
SXT Light GT 10,60
0 34,93
22,93
0 34,93
SXT Light GT 22,93
10
10 15
1,28
10 15
SXT Light GT 1,28
10 20
2,84
10 20
SXT Light GT 2,84
10 25
5,13
10 25
SXT Light GT 5,13
10 30
8,87
10 30
SXT Light GT 8,87
10 34,93
21,21
10 34,93
SXT Light GT 21,21
15
15 20
1,55
15 20
SXT Light GT 1,55
15 25
3,85
15 25
SXT Light GT 3,85
15 30
7,59
15 30
SXT Light GT 7,59
15 34,93
19,92
15 34,93
SXT Light GT 19,92
20
20 25
2,29
20 25
SXT Light GT 2,29
20 30
6,04
20 30
SXT Light GT 6,04
20 34,93
18,37
20 34,93
SXT Light GT 18,37
25
25 30
3,74
25 30
SXT Light GT 3,74
25 34,93
16,07
25 34,93
SXT Light GT 16,07
30
30 34,93
12,33
30 34,93
SXT Light GT 12,33
Dráha zrýchlenia
10 15 20 25 30 34,93
0
0 10
3,49
0 10
SXT Light GT 3,49
0 15
8,27
0 15
SXT Light GT 8,27
0 20
16,40
0 20
SXT Light GT 16,40
0 25
31,26
0 25
SXT Light GT 31,26
0 30
60,81
0 30
SXT Light GT 60,81
0 34,93
175,00
0 34,93
SXT Light GT 175,00
10
10 15
4,77
10 15
SXT Light GT 4,77
10 20
12,91
10 20
SXT Light GT 12,91
10 25
27,77
10 25
SXT Light GT 27,77
10 30
57,32
10 30
SXT Light GT 57,32
10 34,93
171,51
10 34,93
SXT Light GT 171,51
15
15 20
8,13
15 20
SXT Light GT 8,13
15 25
23,00
15 25
SXT Light GT 23,00
15 30
52,55
15 30
SXT Light GT 52,55
15 34,93
166,74
15 34,93
SXT Light GT 166,74
20
20 25
14,86
20 25
SXT Light GT 14,86
20 30
44,41
20 30
SXT Light GT 44,41
20 34,93
158,60
20 34,93
SXT Light GT 158,60
25
25 30
29,55
25 30
SXT Light GT 29,55
25 34,93
143,74
25 34,93
SXT Light GT 143,74
30
30 34,93
114,19
30 34,93
SXT Light GT 114,19
Brzdné časy
30 25 20 15 10 0
34,93
34,93 30
0,29
34,93 30
SXT Light GT 0,29
34,93 25
0,65
34,93 25
SXT Light GT 0,65
34,93 20
1,03
34,93 20
SXT Light GT 1,03
34,93 15
1,40
34,93 15
SXT Light GT 1,40
34,93 10
1,76
34,93 10
SXT Light GT 1,76
34,93 0
2,49
34,93 0
SXT Light GT 2,49
30
30 25
0,36
30 25
SXT Light GT 0,36
30 20
0,74
30 20
SXT Light GT 0,74
30 15
1,11
30 15
SXT Light GT 1,11
30 10
1,47
30 10
SXT Light GT 1,47
30 0
2,20
30 0
SXT Light GT 2,20
25
25 20
0,38
25 20
SXT Light GT 0,38
25 15
0,75
25 15
SXT Light GT 0,75
25 10
1,11
25 10
SXT Light GT 1,11
25 0
1,84
25 0
SXT Light GT 1,84
20
20 15
0,37
20 15
SXT Light GT 0,37
20 10
0,73
20 10
SXT Light GT 0,73
20 0
1,46
20 0
SXT Light GT 1,46
15
15 10
0,36
15 10
SXT Light GT 0,36
15 0
1,09
15 0
SXT Light GT 1,09
10
10 0
0,73
10 0
SXT Light GT 0,73
Brzdné dráhy
30 25 20 15 10 0
34,93
34,93 30
2,46
34,93 30
SXT Light GT 2,46
34,93 25
5,12
34,93 25
SXT Light GT 5,12
34,93 20
7,40
34,93 20
SXT Light GT 7,40
34,93 15
9,08
34,93 15
SXT Light GT 9,08
34,93 10
10,21
34,93 10
SXT Light GT 10,21
34,93 0
11,16
34,93 0
SXT Light GT 11,16
30
30 25
2,66
30 25
SXT Light GT 2,66
30 20
4,94
30 20
SXT Light GT 4,94
30 15
6,62
30 15
SXT Light GT 6,62
30 10
7,75
30 10
SXT Light GT 7,75
30 0
8,70
30 0
SXT Light GT 8,70
25
25 20
2,27
25 20
SXT Light GT 2,27
25 15
3,96
25 15
SXT Light GT 3,96
25 10
5,09
25 10
SXT Light GT 5,09
25 0
6,04
25 0
SXT Light GT 6,04
20
20 15
1,68
20 15
SXT Light GT 1,68
20 10
2,82
20 10
SXT Light GT 2,82
20 0
3,76
20 0
SXT Light GT 3,76
15
15 10
1,13
15 10
SXT Light GT 1,13
15 0
2,08
15 0
SXT Light GT 2,08
10
10 0
0,95
10 0
SXT Light GT 0,95

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami. Používame tak vedecký prístup ako je to len možné a profesionálne meracie prístroje.

Viac o testovaní
Ukázať viac Ukázať menej
 
Data sheet
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka 113 cm  
      Výška 107 cm  
      Šírka 38 cm  
      Dĺžka zložená 106 cm  
      Výška zložená 32 cm  
      Šírka zložená 15 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Li-Ion  
      Výrobca batérie Samsung články  
      Napätie batérie 48 V  
      Kapacita batérie 10,5 Ah  
      Energia v batérii 504 Wh  
      Rekuperácia áno  
      Systém ovládania palcová páčka  
      Tempomat nie  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Štart odrazom zvoliteľný  
      Pohon predný náhon  
      Predná brzda rekuperačná  
      Zadná brzda bubnová  
      Typ kolesa vpredu plné  
      Veľkosť kolesa vpredu 8"  
      Typ kolesa vzadu plné  
      Veľkosť kolesa vzadu 8"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Predné zavesenie pružina  
      Zadné zavesenie pružina  
      Osvetlenie predné, zadné a brzdové  
      Brzdové svetlo áno  
      Farby čierna, antracit  
      Max. záťaž 125 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe