Dualtron Spider 2

Vhodná
do mesta
Vysoký
výkon
Voltride
odporúča

Vhodná
do mesta
Vysoký
výkon
Voltride
odporúča

Dualtron Spider 2

New product

Disponuje motormi BLDC vyrobenými z horčíkovej zliatiny, riadidlami z uhlíkových vlákien a špičkovým výkonom až 3 984 W. Táto kombinácia razantne znižuje celkovú váhu na stále skvelých 26,2 kg. Spider 2 Limited je teraz k dispozícii s batériou 30 Ah a pneumatikami širokými 2,25 palcov. Za ideálnych podmienok dosiahne rýchlosť až 70 km/hod a dojazd do vzdialenosti až 100 km.

Cena s DPH

2 799 €vrátane DPH

- +

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Objednávky do

11:00

týka sa eshop objednávok

Odošleme

Dnes

Dostupnosť modelu

Eshop
Pripravené k expedícii. Bežná doba dodania 1 deň.
Bratislava
Fyzicky skladom na predajni alebo sklade
Bratislava Sklad
Na predajni po preposlaní (1 - 2 dni)
Voltride Central
Fyzicky skladom na predajni alebo sklade
Voltride Servis
Na predajni po preposlaní (1 - 2 dni)
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

 

 

Túžite po ľahšej, ale výkonnej kolobežke, ktorú si ľahko vezmete do vlaku alebo autobusu? Odpoveďou je novinka roku 2021 Dualtron Spider 2 Limited! Táto kolobežka je vybavená technológiou, ktorú obvykle nájdete až vo väčších a oveľa ťažších kolobežkách modelového radu Dualtron. Predstavuje sa s novou víziou, novými motormi, dlhšou výdržou batérie a o trochu vyššou váhou oproti svojmu predchodcovi. Stále však ide o najľahšiu kolobežku strednej triedy, ktorú vyrába spoločnosť Minimotors. Ľahká kolobežka s mimoriadnym výkonom. Dualtron Spider 2 Limited je vysoko výkonná elektrická kolobežka, ktorá vo vás pri jazde vyvolá vzrušenie a je dostatočne silná na to, aby vás doviezla kamkoľvek si spomeniete. Je odolná, robustná a pekne drsná. Vďaka nižšej hmotnosti je stále dobre prenositeľná a veľmi dobre poslúži pravidelne dochádzajúcim. Vyniesť ju tak po schodoch, naložiť do vlaku alebo do autobusu, sa dá zvládnuť. Tento stroj poskytuje špičkový jazdný komfort, kvalitu a výkon, ktorý by ste v tejto hmotnostnej kategórii len márne hľadali. Je to ideálna kolobežka nielen do mesta, ale aj na výlety do prírody. Je to jednoducho Dualtron a toto meno vo svete elektromobility už niečo znamená!

 

 

Konštrukcia, design a výbava

Kolobežka má praktický dizajn a perfektné dielenské spracovanie, ktoré oceníte pri každodennom dochádzaní. Dualtron Spider 2 Limited prichádza, v porovnaní so svojim predchodcom, s vyššou váhou 26,2 kg, ale zato ponúka oveľa viac. Výkonnejšie duálne motory BLDC sú vyrobené z hliníkovej zliatiny s prímesou horčíka, čím je dosiahnutá vyššia pevnosť a nižšia váha ako u bežnej hliníkovej zliatiny. O ďalšiu úsporu hmotnosti sa postarajú riadidlá, ktoré sú vyrobené z uhlíkových vlákien. Nabíjacie porty má Spider 2 Limited po novom umiestnené na "krku" riadenia z dôvodu lepšieho prístupu k nim. Významnou novinkou je zadná opierka nohy s háčikom na zaistenie tyče riadenia po jej sklopení. V opierke nohy je integrovaná riadiaca jednotka, ktorá tak má lepšie chladenie. V zadnej časti opierky sú taktiež umiestnené LED diódy pre lepšiu viditeľnosť. Po vzore Dualtronu Storm, Thunder alebo Victor je vylepšený skladací mechanizmus, ktorý je zaistený dvojitou svorkou. Nášľapná plocha už nie je pokrytá hrubým gripom ako u predchodcu, ale lepšie udržiavateľnou gumovou vrstvou. Dualtron Spider 2 Limited je vybavený veľkým a ľahko čitateľným displejom EYE, vyrobeným priamo spoločnosťou Minimotors. Displej zobrazuje všetky dôležité údaje ako je rýchlosť, aktuálny rýchlostný stupeň, denné najazdené kilometre (TRIP), celkovo najazdené kilometre (ODO) a aktuálnu úroveň nabitia batérie. Vďaka vysokému jasu je displej čitateľný aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach. Výkon kolobežky sa ovláda obľúbenou prstovou páčkou. Odľahčený rám je vyrobený z kovanej zliatiny leteckého hliníka s označením 7075, zatiaľ čo hriadele kolies sú vyrobené z chróm-molybdénovej legovanej ocele s prímesou uhlíka s označením SCM440. Kvalitné materiály a precízne spracovanie dodávajú kolobežke pevnosť, ktorá je potrebná na zaistenie bezpečnosti jazdca. O vaše pohodlie sa postarajú bezúdržbové a trvanlivé elastomérové ​​odpruženie podvozku, 10 palcové nafukovacie pneumatiky s dušou vo vnútri a pohodlné ergonomické gripy.

 

 

Bezpečnosť a kvalita jazdy

Bezpečnosť je vždy najdôležitejšia. Komponenty kolobežky sú umiestnené v ráme, ktorý je navrhnutý pre maximálnu stabilitu a jazdný komfort. Dualtron Spider 2 Limited je dodávaný s elastomérovým odpružením, takže vaša jazda bude na akomkoľvek povrchu veľmi pohodlná! Jedná sa o rokmi overený systém pruženia, používaný takmer v celom modelovom rade Dualtron. Nevyžaduje žiadnu údržbu a vyniká dlhou životnosťou. Odľahčené sú aj mechanické kotúčové brzdy, ktoré však majú stále tú účinnosť, na akú ste pri Dualtrone zvyknutý. Spoločne s elektrickou brzdou si môžete byť istý, že vždy bezpečne zastavíte z akejkoľvek rýchlosti. Ďalším dôležitým prvkom bezpečnosti je elektronické ABS zabraňujúce zablokovaniu kolies počas prudkého brzdenia. Čo by to bolo za bezpečnosť bez riadneho osvetlenia. Okrem toho, že je systém osvetlenia štýlový, je navrhnutý predovšetkým na zvýšenie bezpečnosti a predvídateľnosti v rýchlej mestskej premávke. Okrem obvyklého LED osvetlenia vpredu a vzadu, má Dualtron Spider 2 Limited v stĺpiku riadenia a na bokoch nášľapnej plochy zabudované LED pásiky, pri ktorých si môžete podľa vašej nálady meniť rôzne farby priloženým diaľkovým ovládačom. Kolobežka má tiež možnosť aktivácie funkcie, tzv. "štartu s odrazom (kick-start)", zamedzujúcej nechcenému štartu z miesta. Táto funkcia je užitočná predovšetkým pre začínajúcich jazdcov. Samozrejmosťou sú funkčné blatníky, vďaka ktorým sa nemusíte obávať nepriaznivého počasia a zašpinenia svojho oblečenia špliechajúcou vodou, pokiaľ vás zastihne nečakaná prehánka. Avšak, odporúčame sa vode, pokiaľ možno čo najviac vyhýbať, aby nedošlo k strate záruky poškodením elektrických komponentov vodou.

 

 

Výkon a dojazd

S maximálnym výkonom 3 984 W sú márne pokusy vyjsť poriadny kopec minulosťou. Dualtron Spider 2 Limited je osadený dvoma bezkartáčovými elektromotormi BLDC vyrobenými z hliníkovej zliatiny s prímesou horčíka, ktoré vám za ideálnych podmienok umožnia tohto diablika rozbehnúť rýchlosťou až 70 km/h. Nezaostáva ani s dojazdom, pretože vďaka 60 V batérii s kapacitou 30 Ah dokáže ponúknuť pôsobivý dojazd až 100 km (v závislosti od hmotnosti jazdca, vonkajšej teploty a terénu). S takýmto dojazdom získate slobodu jazdy bez toho, aby ste museli premýšľať o nutnosti nabíjania. Nabíjacie porty, podporujúce rýchlonabíjanie, sú lepšie umiestnené na "krku" riadenia a sú vybavené ochrannými krytkami zabraňujúcimi prieniku nečistôt dovnútra. Batériový blok netrpí nežiaducim pamäťovým efektom, preto vám pri správnom nabíjaní a údržbe vydrží veľa rokov!

 

 

 

Využitie a praktickosť

Dualtron Spider 2 Limited je vrcholom technológie pre ľahkú, ale výkonnú elektrickú kolobežku. Je to úžasný stroj nielen pre pravidelne dochádzajúci, ale aj výletníkov. Ponúka skvelý pomer medzi rýchlosťou, dojazdom, hmotnosťou a odolnosťou. V meste nepochybne oceníte plynulé dávkovanie výkonu a svižnosť kolobežky. Nemusíte sa báť, že vás aj na dlhšej trase nechá v štichu. Budete si pochvaľovať veľmi pohodlný podvozok, ktorý využijete rovnako dobre na mačacích hlavách, ako aj na poľnej ceste. Kolobežka je aj napriek vyššej hmotnosti oproti svojmu predchodcovi stále dobre prenositeľná, takže si ju môžete bez problémov vziať napríklad dovnútra reštaurácie. So svojou veľkosťou sa zmestí do kufra takmer každého bežného auta. V zloženom stave má rozmery 1140 x 605 x 50 mm a rozloženom stave 1140 x 605 x 1240 mm.

 

 

 

Naše hodnotenie

Dualtron sú tradične silné, ale aj objemné a ťažké kolobežky, čo je problém pre ľudí žijúcich na poschodí bez výťahu alebo pre ľudí, ktorí často cestujú. Dualtron Spider 2 Limited je to najlepšie, čo sa týka pomeru výkonu, váhy a kompaktnosti. Nemá ani čo závidieť ťažším a väčším kolobežkám z modelového radu Dualtron, čo sa týka krútiaceho momentu a maximálnej rýchlosti. Ťažko budete na trhu hľadať dvojmotorovú kolobežku s váhou 26,2 kg a výkonom okolo 4 000 W. Spider 2 Limited jednoznačne spĺňa naše očakávania. Je to rýchla, univerzálna kolobežka a sme radi, že vám tento skvelý stroj môžeme ponúknuť. Spĺňa papierové parametre deklarované výrobcom, má praktický design a je vysoko bezpečná. Môžete sa na ňu spoľahnúť, ak pôjdete poľnou cestou, šesťdesiatkou po ceste či krokom niekde v centre mesta. Vždy budete žiariť spokojnosťou. Dualtron Spider 2 Limited je jednoducho perfektná elektrická kolobežka vhodná nielen do mesta.

 

 

minimotors-logo

Servis

Sme autorizovaným predajcom značky Dualtron pre Česko, Slovensko a ďalšie krajiny. Poskytujeme záručný aj pozáručný servis, ktorý je zaisťovaný na všetkých našich pobočkách. Väčšinu náhradných dielov máme na sklade a ostatné diely, vďaka nášmu priamemu napojeniu na výrobcu, vieme zaistiť vo veľmi krátkom čase. Pri kúpe tejto kolobežky sa teda nemusíte obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov. Vďaka našim skúsenostiam a kontaktom si poradíme aj so zložitejšími závadami a diagnostikou.

 

 

O značke

Spoločnosť Minimotors je známa ako jeden z najlepších a najspoľahlivejších výrobcov elektrických kolobežiek na svete. Bola založená v roku 1999 v Pusane (Busane) v Južnej Kórei. Krátko po svojom založení sa spoločnosť preslávila sériovo vyrábanými elektromotormi. Od roku 2010 začala s vývojom a výrobou elektrických kolobežiek ako vynikajúcou alternatívou osobnej mobility k benzínovým jednostopovým vozidlám. Ešte v tom istom roku dodala na trh sériu elektrokolobežiek s názvom Speedway. Z dôvodu veľkého dopytu a s tým spojenej potreby zvýšenia produkcie, presunula spoločnosť Minimotors výrobu do svojej novej továrne v Číne a v roku 2015 dokončila vývoj a začala výrobu nového typu elektrokolobežky s názvom Dualtron Ultra. Vďaka obrovskému úspechu spoločnosť pokračovala s vývojom a výrobou ďalších modelov a modelových radov. V súčasnej dobe spoločnosť ponúka modelové rady Dualtron, Speedway a Futecher, ktoré sú obľúbené medzi nadšencami elektromobility po celom svete a meno Minimotors je tak s elektrickými kolobežkami nerozlučne späté. Hoci neustále vzniká mnoho nových spoločností zaoberajúcich sa elektromobilitou, chýbajú im skúsenosti, ktoré Minimotors nazhromaždil v priebehu rokov. Mnoho z týchto nových spoločností pre nízku kvalitu svojich výrobkov a následný nezáujem trhu od svojich zámerov zase upúšťa. Spoločnosť Minimotors dodáva na svetové trhy produkty tej najvyššej kvality a stala sa tak lídrom v oblasti elektromobility.

10/10
Komfort
5/10
Ľahkosť údržby
70 km/h
Rýchlosť
26,2 kg
Váha
3984 W
Výkon
100 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Brzda vpredu
Odpružený podvozok vpredu
Zvládne kopec
Motor vzadu
Motor vpredu
Brzda vzadu
Vhodná do mesta
Extrémny výkon
Tempomat
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Veľmi ľahká
Vzduchové kolesá
Skvelý pomer cena / výkon
Max Blinker odporúča
 
Data sheet
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 26,2 kg Zatiaľ netestované
Doba nabíjania 9 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 70 km/h Zatiaľ netestované
Špičkový výkon 3984 W Zatiaľ netestované
Dojazd 100 km Zatiaľ netestované
Merania Voltride

Nezávislé Výsledky Meraní

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami.

Viac o testovaní
Výsledky závisia od konfigurácie, prosím vyberte si:
Táto varianta ešte nebola otestovaná, zobrazujem výsledky pre:
65,32
km/h
Max. rýchlosť
2 579
wattov
Max. výkon
118,01
km
Max. dojazd
62,31
km
Mestský dojazd
34,36
km
Min. dojazd
10,50
sekúnd
Čas na
100 m
19,40
sekúnd
Čas na
250 m
61,40
sekúnd
Čas na
1 km
2,46
sekúnd
Čas do
20 km/h
3,83
sekúnd
Čas
do 30 km/h
1,11
sekúnd
Čas z
20 km/h
1,72
sekúnd
Čas z
30 km/h
7,0
metrov
Dráha do
20 km/h
16,7
metrov
Dráha do
30 km/h
2,4
metrov
Dráha z
20 km/h
6,4
metrov
Dráha z
30 km/h
Zrýchlenie
Brzdenie
Výkon
Porovnať viaceré modely

Vyberte si do porovnania aj iné modely.
Dáta sa zobrazia v grafoch, tabuľkách a pri všetkých hodnotách.

Porovnať rôzne modely

Vyberte si iné modely z možností nižšie:

Primárna konfigurácia:

Zvoliť
Časy zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 65,32
0
0 10
1,28
0 10
Dualtron Spider 2 Limited 1,28
0 15
1,81
0 15
Dualtron Spider 2 Limited 1,81
0 20
2,46
0 20
Dualtron Spider 2 Limited 2,46
0 25
3,09
0 25
Dualtron Spider 2 Limited 3,09
0 30
3,83
0 30
Dualtron Spider 2 Limited 3,83
0 35
4,68
0 35
Dualtron Spider 2 Limited 4,68
0 40
5,60
0 40
Dualtron Spider 2 Limited 5,60
0 45
6,79
0 45
Dualtron Spider 2 Limited 6,79
0 50
8,43
0 50
Dualtron Spider 2 Limited 8,43
0 55
10,54
0 55
Dualtron Spider 2 Limited 10,54
0 60
13,83
0 60
Dualtron Spider 2 Limited 13,83
0 65
22,29
0 65
Dualtron Spider 2 Limited 22,29
0 65,32
22,28
0 65,32
Dualtron Spider 2 Limited 22,28
10
10 15
0,53
10 15
Dualtron Spider 2 Limited 0,53
10 20
1,18
10 20
Dualtron Spider 2 Limited 1,18
10 25
1,81
10 25
Dualtron Spider 2 Limited 1,81
10 30
2,55
10 30
Dualtron Spider 2 Limited 2,55
10 35
3,40
10 35
Dualtron Spider 2 Limited 3,40
10 40
4,32
10 40
Dualtron Spider 2 Limited 4,32
10 45
5,51
10 45
Dualtron Spider 2 Limited 5,51
10 50
7,15
10 50
Dualtron Spider 2 Limited 7,15
10 55
9,26
10 55
Dualtron Spider 2 Limited 9,26
10 60
12,55
10 60
Dualtron Spider 2 Limited 12,55
10 65
21,01
10 65
Dualtron Spider 2 Limited 21,01
10 65,32
21,00
10 65,32
Dualtron Spider 2 Limited 21,00
15
15 20
0,65
15 20
Dualtron Spider 2 Limited 0,65
15 25
1,28
15 25
Dualtron Spider 2 Limited 1,28
15 30
2,02
15 30
Dualtron Spider 2 Limited 2,02
15 35
2,87
15 35
Dualtron Spider 2 Limited 2,87
15 40
3,79
15 40
Dualtron Spider 2 Limited 3,79
15 45
4,98
15 45
Dualtron Spider 2 Limited 4,98
15 50
6,62
15 50
Dualtron Spider 2 Limited 6,62
15 55
8,73
15 55
Dualtron Spider 2 Limited 8,73
15 60
12,01
15 60
Dualtron Spider 2 Limited 12,01
15 65
20,48
15 65
Dualtron Spider 2 Limited 20,48
15 65,32
20,47
15 65,32
Dualtron Spider 2 Limited 20,47
20
20 25
0,62
20 25
Dualtron Spider 2 Limited 0,62
20 30
1,36
20 30
Dualtron Spider 2 Limited 1,36
20 35
2,22
20 35
Dualtron Spider 2 Limited 2,22
20 40
3,14
20 40
Dualtron Spider 2 Limited 3,14
20 45
4,33
20 45
Dualtron Spider 2 Limited 4,33
20 50
5,97
20 50
Dualtron Spider 2 Limited 5,97
20 55
8,08
20 55
Dualtron Spider 2 Limited 8,08
20 60
11,36
20 60
Dualtron Spider 2 Limited 11,36
20 65
19,82
20 65
Dualtron Spider 2 Limited 19,82
20 65,32
19,81
20 65,32
Dualtron Spider 2 Limited 19,81
25
25 30
0,74
25 30
Dualtron Spider 2 Limited 0,74
25 35
1,59
25 35
Dualtron Spider 2 Limited 1,59
25 40
2,51
25 40
Dualtron Spider 2 Limited 2,51
25 45
3,70
25 45
Dualtron Spider 2 Limited 3,70
25 50
5,35
25 50
Dualtron Spider 2 Limited 5,35
25 55
7,46
25 55
Dualtron Spider 2 Limited 7,46
25 60
10,74
25 60
Dualtron Spider 2 Limited 10,74
25 65
19,20
25 65
Dualtron Spider 2 Limited 19,20
25 65,32
19,19
25 65,32
Dualtron Spider 2 Limited 19,19
30
30 35
0,85
30 35
Dualtron Spider 2 Limited 0,85
30 40
1,77
30 40
Dualtron Spider 2 Limited 1,77
30 45
2,96
30 45
Dualtron Spider 2 Limited 2,96
30 50
4,61
30 50
Dualtron Spider 2 Limited 4,61
30 55
6,72
30 55
Dualtron Spider 2 Limited 6,72
30 60
10,00
30 60
Dualtron Spider 2 Limited 10,00
30 65
18,46
30 65
Dualtron Spider 2 Limited 18,46
30 65,32
18,45
30 65,32
Dualtron Spider 2 Limited 18,45
35
35 40
0,92
35 40
Dualtron Spider 2 Limited 0,92
35 45
2,11
35 45
Dualtron Spider 2 Limited 2,11
35 50
3,75
35 50
Dualtron Spider 2 Limited 3,75
35 55
5,86
35 55
Dualtron Spider 2 Limited 5,86
35 60
9,15
35 60
Dualtron Spider 2 Limited 9,15
35 65
17,61
35 65
Dualtron Spider 2 Limited 17,61
35 65,32
17,60
35 65,32
Dualtron Spider 2 Limited 17,60
40
40 45
1,19
40 45
Dualtron Spider 2 Limited 1,19
40 50
2,83
40 50
Dualtron Spider 2 Limited 2,83
40 55
4,94
40 55
Dualtron Spider 2 Limited 4,94
40 60
8,23
40 60
Dualtron Spider 2 Limited 8,23
40 65
16,69
40 65
Dualtron Spider 2 Limited 16,69
40 65,32
16,68
40 65,32
Dualtron Spider 2 Limited 16,68
45
45 50
1,64
45 50
Dualtron Spider 2 Limited 1,64
45 55
3,75
45 55
Dualtron Spider 2 Limited 3,75
45 60
7,04
45 60
Dualtron Spider 2 Limited 7,04
45 65
15,50
45 65
Dualtron Spider 2 Limited 15,50
45 65,32
15,49
45 65,32
Dualtron Spider 2 Limited 15,49
50
50 55
2,11
50 55
Dualtron Spider 2 Limited 2,11
50 60
5,39
50 60
Dualtron Spider 2 Limited 5,39
50 65
13,85
50 65
Dualtron Spider 2 Limited 13,85
50 65,32
13,84
50 65,32
Dualtron Spider 2 Limited 13,84
55
55 60
3,28
55 60
Dualtron Spider 2 Limited 3,28
55 65
11,74
55 65
Dualtron Spider 2 Limited 11,74
55 65,32
11,73
55 65,32
Dualtron Spider 2 Limited 11,73
60
60 65
8,46
60 65
Dualtron Spider 2 Limited 8,46
60 65,32
8,45
60 65,32
Dualtron Spider 2 Limited 8,45
65
Dráha zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 65,32
0
0 10
1,76
0 10
Dualtron Spider 2 Limited 1,76
0 15
3,70
0 15
Dualtron Spider 2 Limited 3,70
0 20
6,96
0 20
Dualtron Spider 2 Limited 6,96
0 25
10,94
0 25
Dualtron Spider 2 Limited 10,94
0 30
16,68
0 30
Dualtron Spider 2 Limited 16,68
0 35
24,52
0 35
Dualtron Spider 2 Limited 24,52
0 40
34,21
0 40
Dualtron Spider 2 Limited 34,21
0 45
48,40
0 45
Dualtron Spider 2 Limited 48,40
0 50
70,19
0 50
Dualtron Spider 2 Limited 70,19
0 55
101,15
0 55
Dualtron Spider 2 Limited 101,15
0 60
153,95
0 60
Dualtron Spider 2 Limited 153,95
0 65
302,44
0 65
Dualtron Spider 2 Limited 302,44
0 65,32
302,24
0 65,32
Dualtron Spider 2 Limited 302,24
10
10 15
1,94
10 15
Dualtron Spider 2 Limited 1,94
10 20
5,20
10 20
Dualtron Spider 2 Limited 5,20
10 25
9,18
10 25
Dualtron Spider 2 Limited 9,18
10 30
14,93
10 30
Dualtron Spider 2 Limited 14,93
10 35
22,77
10 35
Dualtron Spider 2 Limited 22,77
10 40
32,45
10 40
Dualtron Spider 2 Limited 32,45
10 45
46,65
10 45
Dualtron Spider 2 Limited 46,65
10 50
68,43
10 50
Dualtron Spider 2 Limited 68,43
10 55
99,39
10 55
Dualtron Spider 2 Limited 99,39
10 60
152,19
10 60
Dualtron Spider 2 Limited 152,19
10 65
300,68
10 65
Dualtron Spider 2 Limited 300,68
10 65,32
300,48
10 65,32
Dualtron Spider 2 Limited 300,48
15
15 20
3,27
15 20
Dualtron Spider 2 Limited 3,27
15 25
7,25
15 25
Dualtron Spider 2 Limited 7,25
15 30
12,99
15 30
Dualtron Spider 2 Limited 12,99
15 35
20,83
15 35
Dualtron Spider 2 Limited 20,83
15 40
30,51
15 40
Dualtron Spider 2 Limited 30,51
15 45
44,71
15 45
Dualtron Spider 2 Limited 44,71
15 50
66,49
15 50
Dualtron Spider 2 Limited 66,49
15 55
97,46
15 55
Dualtron Spider 2 Limited 97,46
15 60
150,25
15 60
Dualtron Spider 2 Limited 150,25
15 65
298,75
15 65
Dualtron Spider 2 Limited 298,75
15 65,32
298,54
15 65,32
Dualtron Spider 2 Limited 298,54
20
20 25
3,98
20 25
Dualtron Spider 2 Limited 3,98
20 30
9,72
20 30
Dualtron Spider 2 Limited 9,72
20 35
17,56
20 35
Dualtron Spider 2 Limited 17,56
20 40
27,25
20 40
Dualtron Spider 2 Limited 27,25
20 45
41,44
20 45
Dualtron Spider 2 Limited 41,44
20 50
63,23
20 50
Dualtron Spider 2 Limited 63,23
20 55
94,19
20 55
Dualtron Spider 2 Limited 94,19
20 60
146,99
20 60
Dualtron Spider 2 Limited 146,99
20 65
295,48
20 65
Dualtron Spider 2 Limited 295,48
20 65,32
295,28
20 65,32
Dualtron Spider 2 Limited 295,28
25
25 30
5,74
25 30
Dualtron Spider 2 Limited 5,74
25 35
13,58
25 35
Dualtron Spider 2 Limited 13,58
25 40
23,27
25 40
Dualtron Spider 2 Limited 23,27
25 45
37,46
25 45
Dualtron Spider 2 Limited 37,46
25 50
59,25
25 50
Dualtron Spider 2 Limited 59,25
25 55
90,21
25 55
Dualtron Spider 2 Limited 90,21
25 60
143,01
25 60
Dualtron Spider 2 Limited 143,01
25 65
291,50
25 65
Dualtron Spider 2 Limited 291,50
25 65,32
291,30
25 65,32
Dualtron Spider 2 Limited 291,30
30
30 35
7,84
30 35
Dualtron Spider 2 Limited 7,84
30 40
17,52
30 40
Dualtron Spider 2 Limited 17,52
30 45
31,72
30 45
Dualtron Spider 2 Limited 31,72
30 50
53,50
30 50
Dualtron Spider 2 Limited 53,50
30 55
84,47
30 55
Dualtron Spider 2 Limited 84,47
30 60
137,26
30 60
Dualtron Spider 2 Limited 137,26
30 65
285,76
30 65
Dualtron Spider 2 Limited 285,76
30 65,32
285,56
30 65,32
Dualtron Spider 2 Limited 285,56
35
35 40
9,68
35 40
Dualtron Spider 2 Limited 9,68
35 45
23,88
35 45
Dualtron Spider 2 Limited 23,88
35 50
45,66
35 50
Dualtron Spider 2 Limited 45,66
35 55
76,63
35 55
Dualtron Spider 2 Limited 76,63
35 60
129,42
35 60
Dualtron Spider 2 Limited 129,42
35 65
277,92
35 65
Dualtron Spider 2 Limited 277,92
35 65,32
277,72
35 65,32
Dualtron Spider 2 Limited 277,72
40
40 45
14,19
40 45
Dualtron Spider 2 Limited 14,19
40 50
35,98
40 50
Dualtron Spider 2 Limited 35,98
40 55
66,94
40 55
Dualtron Spider 2 Limited 66,94
40 60
119,74
40 60
Dualtron Spider 2 Limited 119,74
40 65
268,23
40 65
Dualtron Spider 2 Limited 268,23
40 65,32
268,03
40 65,32
Dualtron Spider 2 Limited 268,03
45
45 50
21,79
45 50
Dualtron Spider 2 Limited 21,79
45 55
52,75
45 55
Dualtron Spider 2 Limited 52,75
45 60
105,55
45 60
Dualtron Spider 2 Limited 105,55
45 65
254,04
45 65
Dualtron Spider 2 Limited 254,04
45 65,32
253,84
45 65,32
Dualtron Spider 2 Limited 253,84
50
50 55
30,96
50 55
Dualtron Spider 2 Limited 30,96
50 60
83,76
50 60
Dualtron Spider 2 Limited 83,76
50 65
232,25
50 65
Dualtron Spider 2 Limited 232,25
50 65,32
232,05
50 65,32
Dualtron Spider 2 Limited 232,05
55
55 60
52,80
55 60
Dualtron Spider 2 Limited 52,80
55 65
201,29
55 65
Dualtron Spider 2 Limited 201,29
55 65,32
201,09
55 65,32
Dualtron Spider 2 Limited 201,09
60
60 65
148,49
60 65
Dualtron Spider 2 Limited 148,49
60 65,32
148,29
60 65,32
Dualtron Spider 2 Limited 148,29
65
Brzdné časy
60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
65,32
65,32 60
0,23
65,32 60
Dualtron Spider 2 Limited 0,23
65,32 55
0,50
65,32 55
Dualtron Spider 2 Limited 0,50
65,32 50
0,78
65,32 50
Dualtron Spider 2 Limited 0,78
65,32 45
1,04
65,32 45
Dualtron Spider 2 Limited 1,04
65,32 40
1,31
65,32 40
Dualtron Spider 2 Limited 1,31
65,32 35
1,59
65,32 35
Dualtron Spider 2 Limited 1,59
65,32 30
1,86
65,32 30
Dualtron Spider 2 Limited 1,86
65,32 25
2,18
65,32 25
Dualtron Spider 2 Limited 2,18
65,32 20
2,47
65,32 20
Dualtron Spider 2 Limited 2,47
65,32 15
2,73
65,32 15
Dualtron Spider 2 Limited 2,73
65,32 10
2,99
65,32 10
Dualtron Spider 2 Limited 2,99
65,32 0
3,58
65,32 0
Dualtron Spider 2 Limited 3,58
60
60 55
0,27
60 55
Dualtron Spider 2 Limited 0,27
60 50
0,55
60 50
Dualtron Spider 2 Limited 0,55
60 45
0,81
60 45
Dualtron Spider 2 Limited 0,81
60 40
1,08
60 40
Dualtron Spider 2 Limited 1,08
60 35
1,36
60 35
Dualtron Spider 2 Limited 1,36
60 30
1,63
60 30
Dualtron Spider 2 Limited 1,63
60 25
1,95
60 25
Dualtron Spider 2 Limited 1,95
60 20
2,24
60 20
Dualtron Spider 2 Limited 2,24
60 15
2,50
60 15
Dualtron Spider 2 Limited 2,50
60 10
2,76
60 10
Dualtron Spider 2 Limited 2,76
60 0
3,35
60 0
Dualtron Spider 2 Limited 3,35
55
55 50
0,28
55 50
Dualtron Spider 2 Limited 0,28
55 45
0,54
55 45
Dualtron Spider 2 Limited 0,54
55 40
0,81
55 40
Dualtron Spider 2 Limited 0,81
55 35
1,09
55 35
Dualtron Spider 2 Limited 1,09
55 30
1,36
55 30
Dualtron Spider 2 Limited 1,36
55 25
1,68
55 25
Dualtron Spider 2 Limited 1,68
55 20
1,97
55 20
Dualtron Spider 2 Limited 1,97
55 15
2,23
55 15
Dualtron Spider 2 Limited 2,23
55 10
2,49
55 10
Dualtron Spider 2 Limited 2,49
55 0
3,08
55 0
Dualtron Spider 2 Limited 3,08
50
50 45
0,26
50 45
Dualtron Spider 2 Limited 0,26
50 40
0,53
50 40
Dualtron Spider 2 Limited 0,53
50 35
0,80
50 35
Dualtron Spider 2 Limited 0,80
50 30
1,08
50 30
Dualtron Spider 2 Limited 1,08
50 25
1,40
50 25
Dualtron Spider 2 Limited 1,40
50 20
1,69
50 20
Dualtron Spider 2 Limited 1,69
50 15
1,95
50 15
Dualtron Spider 2 Limited 1,95
50 10
2,21
50 10
Dualtron Spider 2 Limited 2,21
50 0
2,80
50 0
Dualtron Spider 2 Limited 2,80
45
45 40
0,27
45 40
Dualtron Spider 2 Limited 0,27
45 35
0,55
45 35
Dualtron Spider 2 Limited 0,55
45 30
0,82
45 30
Dualtron Spider 2 Limited 0,82
45 25
1,14
45 25
Dualtron Spider 2 Limited 1,14
45 20
1,43
45 20
Dualtron Spider 2 Limited 1,43
45 15
1,69
45 15
Dualtron Spider 2 Limited 1,69
45 10
1,95
45 10
Dualtron Spider 2 Limited 1,95
45 0
2,54
45 0
Dualtron Spider 2 Limited 2,54
40
40 35
0,28
40 35
Dualtron Spider 2 Limited 0,28
40 30
0,55
40 30
Dualtron Spider 2 Limited 0,55
40 25
0,87
40 25
Dualtron Spider 2 Limited 0,87
40 20
1,16
40 20
Dualtron Spider 2 Limited 1,16
40 15
1,42
40 15
Dualtron Spider 2 Limited 1,42
40 10
1,68
40 10
Dualtron Spider 2 Limited 1,68
40 0
2,27
40 0
Dualtron Spider 2 Limited 2,27
35
35 30
0,27
35 30
Dualtron Spider 2 Limited 0,27
35 25
0,60
35 25
Dualtron Spider 2 Limited 0,60
35 20
0,88
35 20
Dualtron Spider 2 Limited 0,88
35 15
1,14
35 15
Dualtron Spider 2 Limited 1,14
35 10
1,40
35 10
Dualtron Spider 2 Limited 1,40
35 0
1,99
35 0
Dualtron Spider 2 Limited 1,99
30
30 25
0,32
30 25
Dualtron Spider 2 Limited 0,32
30 20
0,61
30 20
Dualtron Spider 2 Limited 0,61
30 15
0,87
30 15
Dualtron Spider 2 Limited 0,87
30 10
1,13
30 10
Dualtron Spider 2 Limited 1,13
30 0
1,72
30 0
Dualtron Spider 2 Limited 1,72
25
25 20
0,29
25 20
Dualtron Spider 2 Limited 0,29
25 15
0,55
25 15
Dualtron Spider 2 Limited 0,55
25 10
0,81
25 10
Dualtron Spider 2 Limited 0,81
25 0
1,40
25 0
Dualtron Spider 2 Limited 1,40
20
20 15
0,26
20 15
Dualtron Spider 2 Limited 0,26
20 10
0,52
20 10
Dualtron Spider 2 Limited 0,52
20 0
1,11
20 0
Dualtron Spider 2 Limited 1,11
15
15 10
0,26
15 10
Dualtron Spider 2 Limited 0,26
15 0
0,85
15 0
Dualtron Spider 2 Limited 0,85
10
10 0
0,59
10 0
Dualtron Spider 2 Limited 0,59
Brzdné dráhy
60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
65,32
65,32 60
3,90
65,32 60
Dualtron Spider 2 Limited 3,90
65,32 55
8,10
65,32 55
Dualtron Spider 2 Limited 8,10
65,32 50
12,15
65,32 50
Dualtron Spider 2 Limited 12,15
65,32 45
15,48
65,32 45
Dualtron Spider 2 Limited 15,48
65,32 40
18,55
65,32 40
Dualtron Spider 2 Limited 18,55
65,32 35
21,36
65,32 35
Dualtron Spider 2 Limited 21,36
65,32 30
23,77
65,32 30
Dualtron Spider 2 Limited 23,77
65,32 25
26,13
65,32 25
Dualtron Spider 2 Limited 26,13
65,32 20
27,82
65,32 20
Dualtron Spider 2 Limited 27,82
65,32 15
28,99
65,32 15
Dualtron Spider 2 Limited 28,99
65,32 10
29,80
65,32 10
Dualtron Spider 2 Limited 29,80
65,32 0
30,20
65,32 0
Dualtron Spider 2 Limited 30,20
60
60 55
4,20
60 55
Dualtron Spider 2 Limited 4,20
60 50
8,25
60 50
Dualtron Spider 2 Limited 8,25
60 45
11,58
60 45
Dualtron Spider 2 Limited 11,58
60 40
14,65
60 40
Dualtron Spider 2 Limited 14,65
60 35
17,46
60 35
Dualtron Spider 2 Limited 17,46
60 30
19,87
60 30
Dualtron Spider 2 Limited 19,87
60 25
22,23
60 25
Dualtron Spider 2 Limited 22,23
60 20
23,92
60 20
Dualtron Spider 2 Limited 23,92
60 15
25,09
60 15
Dualtron Spider 2 Limited 25,09
60 10
25,90
60 10
Dualtron Spider 2 Limited 25,90
60 0
26,30
60 0
Dualtron Spider 2 Limited 26,30
55
55 50
4,05
55 50
Dualtron Spider 2 Limited 4,05
55 45
7,37
55 45
Dualtron Spider 2 Limited 7,37
55 40
10,44
55 40
Dualtron Spider 2 Limited 10,44
55 35
13,26
55 35
Dualtron Spider 2 Limited 13,26
55 30
15,67
55 30
Dualtron Spider 2 Limited 15,67
55 25
18,03
55 25
Dualtron Spider 2 Limited 18,03
55 20
19,72
55 20
Dualtron Spider 2 Limited 19,72
55 15
20,89
55 15
Dualtron Spider 2 Limited 20,89
55 10
21,70
55 10
Dualtron Spider 2 Limited 21,70
55 0
22,10
55 0
Dualtron Spider 2 Limited 22,10
50
50 45
3,32
50 45
Dualtron Spider 2 Limited 3,32
50 40
6,39
50 40
Dualtron Spider 2 Limited 6,39
50 35
9,21
50 35
Dualtron Spider 2 Limited 9,21
50 30
11,61
50 30
Dualtron Spider 2 Limited 11,61
50 25
13,98
50 25
Dualtron Spider 2 Limited 13,98
50 20
15,67
50 20
Dualtron Spider 2 Limited 15,67
50 15
16,84
50 15
Dualtron Spider 2 Limited 16,84
50 10
17,65
50 10
Dualtron Spider 2 Limited 17,65
50 0
18,05
50 0
Dualtron Spider 2 Limited 18,05
45
45 40
3,07
45 40
Dualtron Spider 2 Limited 3,07
45 35
5,89
45 35
Dualtron Spider 2 Limited 5,89
45 30
8,29
45 30
Dualtron Spider 2 Limited 8,29
45 25
10,65
45 25
Dualtron Spider 2 Limited 10,65
45 20
12,35
45 20
Dualtron Spider 2 Limited 12,35
45 15
13,51
45 15
Dualtron Spider 2 Limited 13,51
45 10
14,33
45 10
Dualtron Spider 2 Limited 14,33
45 0
14,72
45 0
Dualtron Spider 2 Limited 14,72
40
40 35
2,82
40 35
Dualtron Spider 2 Limited 2,82
40 30
5,22
40 30
Dualtron Spider 2 Limited 5,22
40 25
7,58
40 25
Dualtron Spider 2 Limited 7,58
40 20
9,27
40 20
Dualtron Spider 2 Limited 9,27
40 15
10,44
40 15
Dualtron Spider 2 Limited 10,44
40 10
11,25
40 10
Dualtron Spider 2 Limited 11,25
40 0
11,65
40 0
Dualtron Spider 2 Limited 11,65
35
35 30
2,40
35 30
Dualtron Spider 2 Limited 2,40
35 25
4,76
35 25
Dualtron Spider 2 Limited 4,76
35 20
6,46
35 20
Dualtron Spider 2 Limited 6,46
35 15
7,63
35 15
Dualtron Spider 2 Limited 7,63
35 10
8,44
35 10
Dualtron Spider 2 Limited 8,44
35 0
8,84
35 0
Dualtron Spider 2 Limited 8,84
30
30 25
2,36
30 25
Dualtron Spider 2 Limited 2,36
30 20
4,05
30 20
Dualtron Spider 2 Limited 4,05
30 15
5,22
30 15
Dualtron Spider 2 Limited 5,22
30 10
6,03
30 10
Dualtron Spider 2 Limited 6,03
30 0
6,43
30 0
Dualtron Spider 2 Limited 6,43
25
25 20
1,69
25 20
Dualtron Spider 2 Limited 1,69
25 15
2,86
25 15
Dualtron Spider 2 Limited 2,86
25 10
3,67
25 10
Dualtron Spider 2 Limited 3,67
25 0
4,07
25 0
Dualtron Spider 2 Limited 4,07
20
20 15
1,17
20 15
Dualtron Spider 2 Limited 1,17
20 10
1,98
20 10
Dualtron Spider 2 Limited 1,98
20 0
2,38
20 0
Dualtron Spider 2 Limited 2,38
15
15 10
0,81
15 10
Dualtron Spider 2 Limited 0,81
15 0
1,21
15 0
Dualtron Spider 2 Limited 1,21
10
10 0
0,40
10 0
Dualtron Spider 2 Limited 0,40

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami. Používame tak vedecký prístup ako je to len možné a profesionálne meracie prístroje.

Viac o testovaní
Ukázať viac Ukázať menej
 
Data sheet
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Výrobca batérie LG články  
      Napätie batérie 60 V  
      Kapacita batérie 30 Ah  
      Energia v batérii 1800 Wh  
      Systém ovládania prstová páčka  
      Tempomat áno  
      Štart odrazom áno  
      Pohon pohon predného aj zadného kolesa  
      Predná brzda kotúčová (disková) mechanická  
      Zadná brzda kotúčová (disková) mechanická  
      Typ kolesa vpredu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vpredu 10"  
      Typ kolesa vzadu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vzadu 10"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Predné zavesenie kyvné rameno s elastomérom  
      Zadné zavesenie kyvné rameno s elastomérom  
      Osvetlenie predné a zadné  
      Brzdové svetlo áno  
      Max. záťaž 120 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Kolobežka je výborná.Skoda,že nemá hydraulické brzdy a čo je nepríjemné,tak vrzgajuce zvuky tyče riadenia.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

DTR.ESCSPDR2

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe