Inokim OZO e

Vhodná
do mesta
Vysoká
spoľahlivosť
Skvelý pomer
cena / výkon

Vhodná
do mesta
Vysoká
spoľahlivosť
Skvelý pomer
cena / výkon

Je to bicykel, alebo kolobežka? Netreba pedálovať, pretože ani nemá pedále. Stačí pridať plyn a vyraziť na cestu. Tento model spája výhody bicykla a kolobežky. Ponúka to najlepšie z oboch svetov bez zbytočných kompromisov a zvládne dojazd až 40 km. 

`

Inokim OZO e

New product

Product Options
Batéria: *
Samsung 378Wh (36 V 10,5 Ah)
CN 281 Wh (36 V 7,8 Ah)
- 58 €
  • Samsung 378Wh (36 V 10,5 Ah)
  • CN 281 Wh (36 V 7,8 Ah)

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť vybraného modelu

V závislosti od konfigurácie produktu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Bratislava Sklad
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
PopisZaujímavý hybrid medzi mestským bicyklom a kolobežkou. Ponúka to najlepšie z oboch svetov bez zbytočných kompromisov. Svoje zaradenie medzi elektrické kolobežky demonštruje absenciou pedálov, takže sa ani nesnaží hrať na bicykel. Na druhú stranu na rozdiel od klasických kolobežiek disponuje sedadlom a sedí sa na nej tak, ako na bicykli s tým rozdielom, že nemusíte pedálovať. Stačí pridať plyn a Inokim OZO sa svižne rozbehne. 

S väčšou kapacitou batérie zvládne dojazd až 40 km bez šlapania do pedálov (žiadne ani nemá), pričom batéria je pohodlne vyberateľná, takže kolobežku nemusíte ťahať až domov, stačí zobrať samotnú batériu. Bez nej, vďaka tomu že nemá pedále, je OZO vlastne nepoužiteľné a o to menej bude lákať zlodejov, pokiaľ ju aj necháte niekde zamknutú. 

 

Bezpečnosť 

Bezpečnosť je v prípade značky INOKIM na prvom mieste. Preto je OZO zostrojený z výnimočne pevnej zliatiny hliníka, používanej v leteckom priemysle. Kolobežka je vybavená hneď dvomi kotúčovými brzdami, takže vždy bezpečne zastavíte. Zadné koleso je odpružené, čo prispieva nie len k pohodliu, ale aj stabilite za jazdy. K bezpečnosti prispievajú aj predné a zadné LED svetlá, pričom to zadné plní aj funkciu brzdového svetla. Vďaka pomerne veľkým 16 palcovým vzduchom plneným kolesám je jazda na nej prekvapivo pohodlá, stabilná a tým aj bezpečná. Celé telo v tvare písmena Z (z toho aj názov OZO) je pevné, preto sa nekrúti a nehrozí jeho zloženie ako u skladacích modelov. Za jazdy má jazdec pohodlne nohy vyložené na stupačkách a sedí, ťažisko je tak pomerne nízko, nižšie ako pri modeloch, na ktorých sa stojí. Nižšie položené ťažisko prispieva k stabilite a tým aj bezpečnosti. Väčsie kolesá zabezpečujú aj silnejší efekt gyroskopickej stabilizácie, takže má lepšiu smerovú stabilitu za jazdy oproti štandarným elektrickým kolobežkám. 

 

Výkon a dojazd


Inokim OZO má výkon 250 W, čo stačí na pohodlnú jazdu mestom. Jeho maximálna rýchlosť je limitovaná na 25 km/h. Vďaka dobre naladenej riadiacej jednotke má výkon príjemný nábeh a odpich prekvapí, pocitovo je oveľa lepší ako by ste čakali od zdanlivo nízkych 250 W. Je to vďaka vysokému krútiacemu momentu elektromotra, ktorý je integrovaný priamo v kolese, čo eliminuje mechanické straty na reťazi, či pedáloch. Práve vďaka absencii pedálov, prehadzovačky, či reťaze je táto kolobežka veľmi efektívna a s Li-ion Samsung batériou (uložená energia  378 Wh pri 36 V a 10,5 Ah) dosiahne dojazd až 40 km na jedno nabitie. Pokiaľ siahnete po neznačkovej batérii s nizšiu kapacitou (uložená energia 281 Wh pri 36 V a 7,8 Ah), dojazd sa skráti na cca 30 km. 

 

Dizajn

Inokim je značka, ktorá si na dizajne dáva záležať. Jej vlajkové lode, modely OXO a model OX vyhrali prestížne ocenenie Red dot design award. Model OZO pokračuje v ich šľapajach a vyhral viacero medzinárodných ocenení za dizajn, napríklad Good Design Award a A' Design Award and Competition. Na to, aby ste ju ocenili z pohľadu dizajnu však žiadne odborné ocenenia nepotrebujete. Jej telo je v tvare písmena Z, kolesá tvoria dve O, z čoho aj vznikol názov modelu: OZO. Je jednoducho nádherná a zároveň iná, ako všetky ostatné kolobežky tohto typu. Dizajn je jednoduchý a čistý, nie je na ňom nič navyše, preto pôsobí ľahko a veľmi prakticky. Predné svetlo priamo v ráme kolobežky a nádherný display integrovaný v riadidlách podčiarkujú zmysel pre detail a premyslenosť celého konceptu OZO. 

Pohodlie a praktickosť

Pokiaľ hľadáte pohodlný a štýlový spôsob prepravy po meste, OZO je tá správna voľba. Kombinuje výhody bicykla s pohodlím elektrického pohonu bez akéhokoľvek šliapania do pedálov. Vďaka výškovo nastaviteľnému sedadlu zvládne OZO aj vyššie osoby, aj keď nad výšku cca 180 cm by sme ju už neodporúčali na dlhé trasy. Vďaka 16 palcovým vzduchom plneným pneumatikám dobre zvláda drobné nerovnosti a nástrahy mesta. Zadné koleso je odpružené tlmičom čo prispieva k pohodliu, pretože práve na ňom spočíva váha jazdca. Nosnosť Inokim OZO je maximálne 100 kg. OZO je vybavené nádherným a praktickým displejom, ktorý je integrovaný priamo do riadidiel, čo prispieva k pohodliu a štýlovému vzhľadu. Za pohodlnú považujeme aj celkovú bezúdržbovosť tohto modelu, stačí sa na OZO posadiť a jazdiť, bez potreby mazania, či nastavovania reťaze ako na bicykli. Vďaka váhe iba 21 kg nejde o extrémne ťažký stroj, takže OZO stále dokážete preniesť napríklad po schodoch, ak to bude potrebné. Tyč riadenia sa dá sklopiť čo umožní lepšiu skladnosť, no nejde však o tzv. skladačku a kolobežka sa nedá zložit na polovicu. Aj po zložení tyče riadenia má dĺžku 137 cm a výšku 77 cm. Na druhú stranu práve vďaka tomu, že nejde o skladačku je celé OZO napriek svojmu štíhlemu dizajnu pevné, robustné a nevŕzga.

Využitie a naše hodnotenie

OZO e je štýlový mestský hybdrid elektrického bicykla a kolobežky pre tých, ktorí hľadajú výhody bicykla ale nechcú pedálovať, starať sa o reťaz, či riskovať, že si po ceste zamažú olejom nohavice. Vyberateľná batéria umožňuje OZO nechať zamknuté bez obáv, že na ňom niekto odpedáluje preč a zároveň ho nemusíte brať domov iba kvôli dobitiu batérie. OZO zmestíte aj do kufra bežného auta, ale veľa miesta sa vám tam už nezvýši. Jeho obrovskou výhodou je aj naozaj nádherný a prepracovaný dizajn, takže váš príjazd bude štýlový v každej situácii. Pocit z jazdy je vynikajúci a dá sa prirovnať skôr k jazde na ultra-ľahkej a mimoriadne štýlovej motorke, než k jazde na bicykli. Ide o stroj, na ktorý sa môžete spoľahnúť a o výbornú alternatívu k bicyklom či bežným elektrickým kolobežkám, ktorá vás vždy dovezie bezpečne domov. 

Servis

Sme výhradným a jediným dovozcom a predajcom značky INOKIM pre celú strednú Európu. Poskytujeme priamo záručný aj pozáručný servis, ktorý je zabezpečený na našich pobočkách v Prahe, Brne a Bratislave. Všetky náhradné diely držíme skladom a sme jediným certifikovaným poskytovateľom záručných opráv. Preto sa pri kúpe tejto kolobežky nemusíte vôbec obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov a vďaka priamej reprezentácii výrobcu si poradíme aj so zložitejšími prípadmi a diagnostikou.

 

O značke

INOKIM je jedným z mála výrobcov, ktorí držia všetko pod jednou strechou. Od dizajnu, vývoju hardware a software, až po výrobu, predaj a servis. Každý jeden diel, každá jedna súčiastka je na mieru vyvíjaná a testovaná INOKIMom, čo je naozaj neobvyklý unikát, vďaka ktorému patrí INOKIM medzi absolútnu špičku. Vývoj, výskum a dizajn sídli v rodisku tejto značky – v Izraelskom Tel-Avive. Výroba prebieha v Číne v meste Ningbo vo vlastnej fabrike a pod prísnym kvalitatívnym dohľadom.

INOKIM začal ako garážový projekt Nimroda Sapira Riccarda v roku 2009 a dnes patrí medzi skutočne globálne značky so zastúpením v takmer každej krajine sveta. Nimrod je stále vo firme aktívny a dodnes má na starosti práve dizajn produktov a je preto aj dizajnérom modelu OXO a OZO.

Voltride je hrdým partnerom tejto značky pretože zdieľame spoločné nadšenie a vášeň pre osobnú elektromobilitu a od roku 2019 sme jediným a výhradným zastúpením INOKIM pre celú strednú Európu. Vzhľadom na globálnosť značky nebudete mať problém so servisom, či náhradnými dielmi kdekoľvek na svete, pretože partneri INOKIM držia globálnu záruku kvality kdekoľvek sa nachádzate a bez ohľadu na to, v ktorej krajine ste si svoj INOKIM kúpili.

8/10
Komfort
8/10
Ľahkosť údržby
25 km/h
Rýchlosť
21 kg
Váha
250 W
Výkon
40 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Brzda vpredu
Motor vzadu
Brzda vzadu
Vhodná do mesta
Tempomat
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Veľmi ľahká
Vzduchové kolesá
Skvelý pomer cena / výkon
Voľnobežka
Dobre skladateľné
Max Blinker odporúča
Vysoká spoľahlivosť
Sedadlo
Štart z nuly
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 21 kg Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 25 km/h 23,92 km/h
Výkon 250 W Zatiaľ netestované
Špičkový výkon - podľa konfigurácie od - do - 563,9 W podľa konfigurácie
Dojazd 40 km podľa konfigurácie od 32 km do 40 km 38,16 km podľa konfigurácie
Merania Voltride

Nezávislé Výsledky Meraní

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami.

Viac o testovaní
Výsledky závisia od konfigurácie, prosím vyberte si:
Táto varianta ešte nebola otestovaná, zobrazujem výsledky pre:
23,92
km/h
Max. rýchlosť
563,9
wattov
Max. výkon
38,16
km
Max. dojazd
21,24
km
Mestský dojazd
35,43
km
Min. dojazd
18,07
sekúnd
Čas na
100 m
41,05
sekúnd
Čas na
250 m
155,97
sekúnd
Čas na
1 km
4,85
sekúnd
Čas do
20 km/h
::badge-value:time_to_30kmh::
sekúnd
Čas
do 30 km/h
1,21
sekúnd
Čas z
20 km/h
::badge-value:time_from_30kmh::
sekúnd
Čas z
30 km/h
14,6
metrov
Dráha do
20 km/h
::badge-value:distance_at_30kmh::
metrov
Dráha do
30 km/h
2,9
metrov
Dráha z
20 km/h
::badge-value:distance_from_30kmh::
metrov
Dráha z
30 km/h
Zrýchlenie
Brzdenie
Výkon
Porovnať viaceré modely

Vyberte si do porovnania aj iné modely.
Dáta sa zobrazia v grafoch, tabuľkách a pri všetkých hodnotách.

Porovnať rôzne modely

Vyberte si iné modely z možností nižšie:

Primárna konfigurácia:

Zvoliť
Časy zrýchlenia
10 15 20 23,92
0
0 10
2,20
0 10
INOKIM OZO e 2,20
0 15
3,30
0 15
INOKIM OZO e 3,30
0 20
4,85
0 20
INOKIM OZO e 4,85
0 23,92
9,41
0 23,92
INOKIM OZO e 9,41
10
10 15
1,11
10 15
INOKIM OZO e 1,11
10 20
2,66
10 20
INOKIM OZO e 2,66
10 23,92
7,22
10 23,92
INOKIM OZO e 7,22
15
15 20
1,55
15 20
INOKIM OZO e 1,55
15 23,92
6,11
15 23,92
INOKIM OZO e 6,11
20
20 23,92
4,56
20 23,92
INOKIM OZO e 4,56
Dráha zrýchlenia
10 15 20 23,92
0
0 10
2,91
0 10
INOKIM OZO e 2,91
0 15
6,78
0 15
INOKIM OZO e 6,78
0 20
14,58
0 20
INOKIM OZO e 14,58
0 23,92
43,61
0 23,92
INOKIM OZO e 43,61
10
10 15
3,87
10 15
INOKIM OZO e 3,87
10 20
11,67
10 20
INOKIM OZO e 11,67
10 23,92
40,71
10 23,92
INOKIM OZO e 40,71
15
15 20
7,80
15 20
INOKIM OZO e 7,80
15 23,92
36,84
15 23,92
INOKIM OZO e 36,84
20
20 23,92
29,04
20 23,92
INOKIM OZO e 29,04
Brzdné časy
20 15 10 0
23,93
23,93 20
0,21
23,93 20
INOKIM OZO e 0,21
23,93 15
0,51
23,93 15
INOKIM OZO e 0,51
23,93 10
0,81
23,93 10
INOKIM OZO e 0,81
23,93 0
1,42
23,93 0
INOKIM OZO e 1,42
20
20 15
0,30
20 15
INOKIM OZO e 0,30
20 10
0,60
20 10
INOKIM OZO e 0,60
20 0
1,21
20 0
INOKIM OZO e 1,21
15
15 10
0,30
15 10
INOKIM OZO e 0,30
15 0
0,91
15 0
INOKIM OZO e 0,91
10
10 0
0,61
10 0
INOKIM OZO e 0,61
Brzdné dráhy
20 15 10 0
23,93
23,93 20
1,22
23,93 20
INOKIM OZO e 1,22
23,93 15
2,60
23,93 15
INOKIM OZO e 2,60
23,93 10
3,54
23,93 10
INOKIM OZO e 3,54
23,93 0
4,12
23,93 0
INOKIM OZO e 4,12
20
20 15
1,38
20 15
INOKIM OZO e 1,38
20 10
2,32
20 10
INOKIM OZO e 2,32
20 0
2,90
20 0
INOKIM OZO e 2,90
15
15 10
0,94
15 10
INOKIM OZO e 0,94
15 0
1,52
15 0
INOKIM OZO e 1,52
10
10 0
0,58
10 0
INOKIM OZO e 0,58

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami. Používame tak vedecký prístup ako je to len možné a profesionálne meracie prístroje.

Viac o testovaní
Ukázať viac Ukázať menej
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Doba nabíjania 6 h podľa konfigurácie: 4 h, 6 h  
      Min. rýchlosť obmedzovača 5 km/h  
      Max. rýchlosť obmedzovača 25 km/h  
      Dĺžka 137 cm  
      Výška 101,5 cm  
      Šírka 59 cm  
      Dĺžka zložená 137 cm  
      Výška zložená 77 cm  
      Šírka zložená 59 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Li-Ion  
      Výrobca batérie Samsung články podľa konfigurácie: Samsung články, Čína - bez značky  
      Napätie batérie 36 V  
      Kapacita batérie 10,5 Ah podľa konfigurácie: 7,8 Ah, 10,5 Ah  
      Energia v batérii 378 Wh podľa konfigurácie: 281 Wh, 378 Wh  
      Rekuperácia nie  
      Systém ovládania palcová páčka  
      Tempomat áno  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Štart odrazom nie  
      Pohon zadný náhon  
      Predná brzda kotúčová (disková) mechanická  
      Zadná brzda kotúčová (disková) mechanická  
      Typ kolesa vpredu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vpredu 16"  
      Typ kolesa vzadu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vzadu 16"  
      Odpruženie vzadu  
      Odporúčaný tlak v pneumatikách 35 - 45 psi (2,4 - 3,1 bar)  
      Predné zavesenie pevné (bez odpruženia)  
      Zadné zavesenie vzduchové pruženie  
      Osvetlenie predné, zadné a brzdové  
      Brzdové svetlo áno  
      Max. záťaž 100 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Overený nákup

fakt super

Nasla som si ju pod stromcekom, najprv mi to prislo cudne, ze bike bez pedalov, ale uplne som z toho nakoniec nadsena. Ide to naozaj svizne a mne osobne 25 km/h uplne staci. Teraz je zima na dlhe trasy, nehovoriac o lock-downe, takze dojazd som este neskusala, ale uz teraz viem, ze jar-leto-jesen to bude moj hlavny dopravny prostriedok z a do prace. Prijemne ma prekvapila aj kvalita spracovania.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe