INOKIM LIGHT 2

-42%
Vhodná
do mesta
Vysoká
spoľahlivosť
Veľmi
ľahká

Vhodná
do mesta
Vysoká
spoľahlivosť
Veľmi
ľahká

Light 2 je ľahký mestský model značky INOKIM. Ako jedna z mála kolobežiek v tejto váhovej kategórii má dve mechanické brzdy, čo prispieva k bezpečnosti a dobrému pocitu z jazdy. Light 2 (Super) váži 13,7 kg a dosiahne rýchlosť až 35 km/h, pričom si udržala praktickosť a skladnosť. Výhodou sú najmä sklopiteľné rúčky.

`

INOKIM LIGHT 2

New product

Product Options
Farba: *
 

- 292 €
 

- 417 €
 

- 417 €
 

- 417 €
 
Cena s DPH

1 199 €vrátane DPH

- +

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť vybraného modelu

V závislosti od konfigurácie produktu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Bratislava Sklad
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

Light 2 je ľahký mestský model značky INOKIM, ako naznačuje aj jeho názov. Jeho cieľom je zabezpečiť bezpečný presun po meste na stredne dlhé vzdialenosti, pričom napriek nízkej váhe ide o plnohodnotnú kolobežku s nosnosťou do 100kg. Nemá odpružené kolesá, čo nahrádza 8,5 palcovými pneumatikami s dušou a takýmto spôsobom vyrovnáva drobné vibrácie a nerovnosti. Pneumatiky navyše nie sú príliš náchylné na defekty. Ako jedna z mála kolobežiek v tejto váhovej kategórii má dve mechanické brzdy, čo prispieva k bezpečnosti a dobrému pocitu z jazdy.
Z celej kolobežky je cítiť skúsenosti, keďže INOKIM je jeden z najstarších výrobcov elektrických kolobežiek na svete. Prvú elektrickú kolobežku zostrojili a predali už pred jedenástimi rokmi, čo sa nedá povedať o drvivej väčšine "nováčikov" na trhu. Light 2 váži 13,7 kg a dosiahne rýchlosť až 35 km/h, pričom si udržala praktickosť a skladnosť, čo sú vlastnosti, o ktorých môžu mnohé mestské kolobežky iba snívať. Výhodou sú najmä sklopiteľné rúčky.

 

Využitie a praktickosť

Ide o druhý najľahší model značky INOKIM, ktorý prináša dostatočný výkon na stredne dlhé presuny po meste za udržania nízkej váhy a slušného dojazdu. Jeho veľkou výhodou popri váhe sú skladné rozmery po plnom zložení, keď je možné ľahko a rýchlo nie len zložiť celú kolobežku, ale aj jej rúčky vrátane brzdových páčok. Nosnosť 100kg je dostatočná pre väčšinu používateľov a jeho váha stále umožňuje prenos na krátke vzdialenosti, či už pri nastupovaní do MHD, alebo ukladaní kolobežky do auta. Kolobežka je svetoznáma svojou kvalitou a spoľahlivosťou, keďže ide o model, ktorý sa už predáva roky a výrobca ho postupne krok po kroku zdokonaľuje. Tento model odporúčame na presuny po meste do vzdialenosti 20 km denne pre tých, ktorí hľadajú praktickú spoľahlivú kolobežku, ktorá bude slúžiť dlhé roky. Okrem spoľahlivosti je potrebné vyzdvihnúť aj to, že pri svojej váhe je jedným z mála ľahkých skladných modelov, ktoré ponúkajú mechanické brzdy na oboch kolesách. Väčšina výrobcov to pre zníženie váhy rieši iba jednou brzdou, prípadne elektrickým brzdením, tento model sa však spolieha na klasické bubnové brzdy a tým prináša bezpečnejšiu jazdu a dobrý pocit, že dokážete zabrzdiť aj v núdzových situáciách. Navyše, brzdy sú bezúdržbové, plne uzavreté bez prístupu prachu a nečistôt. Preto ich nemusíte neustále nastavovať, ako sa to stáva ich kotúčovým konkurentom.

 

Bezpečnosť

Bezpečnosť je v prípade značky INOKIM na prvom mieste. Preto je Light 2 zostrojený z výnimočne pevnej zliatiny hliníka, používanej v leteckom priemysle. Celá konštrukcia je robustná a pevná, takže sa zbytočne nekýva a drží stabilitu aj pri maximálnej rýchlosti. INOKIM nikdy nerobí kompromisy pokiaľ ide o bezpečnosť a preto je Light 2 vzhľadom na maximálnu rýchlosť 35 km/h vybavený hneď dvoma mechanickými bubnovými brzdami značky Tektro s klasickými brzdovými páčkami aké poznáte aj z bicyklov. Má poháňané zadné koleso, čo výrazne zvyšuje bezpečnosť v prípade poruchy motoru v porovnaní s modelmi, ktoré majú motor vpredu. Väčšina malých ľahkých prenosných skladacích kolobežiek určených do mesta nemá žiadne mechanické brzdy a spoliehajú sa na elektrickú brzdu predného kolesa, prípadne pridajú jednu mechanickú brzdu na zadné koleso. Približne 70% brzdného účinku však zabezpečuje predné koleso, preto je účinnosť zadnej brzdy vždy výrazne nižšia. INOKIM však ide vytrvalo cestou najvyššej bezpečnosti a model Light 2 tak disponuje mechanickými brzdami rovno na prednom aj zadnom kolese. Preto ak hľadáte model, ktorý vás odvezie bezpečne, a s ktorým zastavíte na najkratšej možnej vzdialenosti bez zbytočného ohrozenia seba a svojho okolia, a zároveň je ľahký a skladný, zvážte práve Light 2.

Ľahké kolobežky budú vždy o nejakom kompromise. Ak chcete pohodlie odpruženého podvozku a zároveň slušný dojazd a nízku váhu, musíte hmotnosť šetriť na brzdách. Ak chcete poriadne brzdy, musíte váhu šetriť použitím pevného podvozku a pruženie nahradiť vzduchom plnenými kolieskami, tak ako to rieši práve tento model. Aj vďaka tomu má napriek dvom plnohodnotným brzdám váhu iba 13,7 kg a stále dostatočný dojazd a výkon.
K bezpečnosti prispievajú aj predné a zadné LED svetlá, pričom to zadné plní aj funkciu brzdového svetla. Pre menej skúsených jazdcov je možnosť obmedzenia maximálnej rýchlosti. Kolobežka má tiež funkciu kick-start, zamedzujúcu nechcenému štartu a poistku sklopného mechanizmu zabraňujúcu nechcenému zloženiu kolobežky za jazdy.

 

Dizajn

Ide o ikonu značky INOKIM, ktorá síce bola zosadená z pomyselného dizajnového trónu modelovou radou OX, ale napriek tomu ide jednoznačne o jedno z najkrajších riešení v kategórii ľahkých mestských kolobežiek. Ide o kolobežku, ktorú si nepomýlite so žiadnou inou a je z nej cítiť ľahkosť a praktická štýlovosť. Príjazd na stretnutie na nej je tak vždy elegantný a hodí sa na každú príležitosť, či už ide o stretnutie v kaviarni, škole, kancelárii alebo luxusnej reštaurácii. Po zložení ju viete skryť pod prvú stoličku alebo stôl – zaberá tak minimum miesta a vyzerá skvelo aj v zloženom stave.
Napriek mechanickým brzdám sú páčky elegantné a väčšina kabeláže ide v tele kolobežky a tak zbytočne nekazí svoj výzor zmäťou káblov. Veľmi elegantne pôsobí výškovo nastaviteľná aerodynamicky tvarovaná tyč riadenia, ktorá v sebe schováva potrebnú kabeláž. INOKIM tento model ponúka vo viacerých farebných prevedeniach, vďaka čomu ju viete zladiť so svojimi obľúbenými farbami. Navyše v ponuke INOKIM sú aj presne farebne zladené zámky a prilby, takže môžete jazdiť v štýle, ktorý vám najviac vyhovuje.

 

Výkon

Motor ponúka dlhodobý výkon 300 W a krátkodobý špičkový výkon 500 W, čo vám umožní jazdu až do rýchlosti 35 km/h. Pre jazdcov do cca 80kg je tento výkon postačujúci aj na jazdu do kopca. Veľkou výhodou tohto modelu je príjemný nábeh výkonu, takže kolobežka sa zbytočne netrhá a jazda je príjemná v nízkych aj vysokých rýchlostiach, čo pridáva na príjemnom pocite z bezpečnej jazdy.

 

Pohodlie

Vzhľadom na pevný podvozok modelu Light 2 je tlmenie nahradené 8,5 palcovými vzduchom plnenými pneumatikami, ktoré však postačia na jazdu po všetkých bežných cestách a chodníkoch. Vďaka pneumatikám sú dobre odtlmené drobné vibrácie, ale samozrejme pevný podvozok nie je to najpohodlnejšie, čo na trhu existuje.

Určite nejde o terénny model, ani o model určený na rýchlu jazdu po rozbitých cestách, preto odporúčame pred dierami spomaliť, aby ste zbytočne neriskovali defekt. Na druhú stranu sa vám kolobežka odvďačí vysokou spoľahlivosťou, nízkou váhou, výbornou skladnosťou, bezúdržbovosťou a veľkou mierou bezpečnosti pri jazde. Pohodliu prispieva integrovaný bočný stojan a tiež predné aj zadné osvetlenie. Vzhľadom na jej poslanie je tak pohodlie dostatočné a určite ju ocenia najmä tí, ktorí hľadajú ľahkú, praktickú skladateľnú kolobežku na stredne dlhé vzdialenosti po meste.

 

Dojazd

Kolobežka napriek nízkej váhe nešetrí na batérii a skrýva 36 V, 10,4 Ah batériu s celkovou uloženou energiou 374 Wh. Pri váhe 13,7 kg ide o dobré parametre, ktoré postačia pri ekonomickej jazde na dojazd takmer 40 km. V prípade, že budete jazdiť neekonomicky, často zrýchľovať a brzdiť, či jazdiť okolo maximálnej rýchlosti, stále môžete počítať s dojazdom cez 20km. To je stále násobok bežnej trasy, pre ktorú je tento model určený, a preto by mal postačiť každému. Navyše pre dobro batérie je aj tak lepšie kolobežku každý večer nabiť, než jazdiť na doraz. Samotné nabíjanie úplne prázdnej batérie zvládne pod 5 hodín.

Naše hodnotenie

Tento model určite nie je pre každého, ale má svojich skalných fanúšikov po celom svete. Pevný podvozok odrádza časť zákazníkov, ide však o kompromis nahradený vyššou bezpečnosťou vo forme dvoch bezúdržbových bubnových bŕzd značky Tektro pri udržaní nízkej hmotnosti a pevnosti kolobežky. Jazda na nej po bežnom chodníku aj s nerovnosťami je prekvapivo príjemná, ale pri veľkých dierach je samozrejme pevný podvozok cítiť. Pokiaľ si nie ste istý, či ide o model pre vás, najlepšie urobíte ak si ju k nám prídete zadarmo vyskúšať a zažijete jazdu na nej. Veľkou výhodou je tiež jej neustály vývoj a inovácie, vďaka ktorým ide o vyladený model bez detských chorôb, pri ktorom sa viete vždy spoľahnúť, že vás dovezie bezpečne a štýlovo až domov. Táto kolobežka je navyše veľmi pekne dizajnovo spracovaná a ako bonus sa vyrába vo viacerých unikátnych farbách.

 

Servis

Sme výhradným a jediným dovozcom a predajcom značky INOKIM pre celú strednú Európu. Poskytujeme priamo záručný aj pozáručný servis, ktorý je zabezpečený na našich pobočkách v Prahe, Brne a Bratislave. Všetky náhradné diely držíme skladom a sme jediným certifikovaným poskytovateľom záručných opráv. Preto sa pri kúpe tejto kolobežky nemusíte vôbec obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov a vďaka priamej reprezentácii výrobcu si poradíme aj so zložitejšími prípadmi a diagnostikou.

 

O značke

INOKIM je jedným z mála výrobcov, ktorí držia všetko pod jednou strechou. Od dizajnu, vývoju hardware a software, až po výrobu, predaj a servis. Každý jeden diel, každá jedna súčiastka je na mieru vyvíjaná a testovaná INOKIMom, čo je naozaj neobvyklý unikát, vďaka ktorému patrí INOKIM medzi absolútnu špičku. Vývoj, výskum a dizajn sídli v rodisku tejto značky – v Izraelskom Tel-Avive. Výroba prebieha v Číne v meste Ningbo vo vlastnej fabrike a pod prísnym kvalitatívnym dohľadom.

INOKIM začal ako garážový projekt Nimroda Sapira Riccarda v roku 2009 a dnes patrí medzi skutočne globálne značky so zastúpením v takmer každej krajine sveta. Nimrod je stále vo firme aktívny a dodnes má na starosti práve dizajn produktov a je preto dizajnérom modelu Light 2.

Voltride je hrdým partnerom tejto značky pretože zdieľame spoločné nadšenie a vášeň pre osobnú elektromobilitu a od roku 2019 sme jediným a výhradným zastúpením INOKIM pre celú strednú Európu. Vzhľadom na globálnosť značky nebudete mať problém so servisom, či náhradnými dielmi kdekoľvek na svete, pretože partneri INOKIM držia globálnu záruku kvality kdekoľvek sa nachádzate a bez ohľadu na to, v ktorej krajine ste si svoj INOKIM kúpili.

 

4/10
Komfort
6/10
Ľahkosť údržby
35 km/h
Rýchlosť
13,7 kg
Váha
500 W
Výkon
35 km
Dojazd
Brzda vpredu
Motor vzadu
Brzda vzadu
Vhodná do mesta
Tempomat
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Veľmi ľahká
Vzduchové kolesá
Viaceré farebné varianty
Voľnobežka
Dobre skladateľné
Vysoká spoľahlivosť
 
Data sheet
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 13,7 kg 13,7 kg Výborná váha vzhľadom na to, že kolobežka má dve mechanické brzdy.
Doba nabíjania 5 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 35 km/h 35,27 km/h Na svoju váhu je to výborná a postačujúca rýchlosť
Výkon 500 W 509,5 W Postačuje na bežnú jazdu po meste a do kopca pre jazdcov do 80 kg
Dojazd 40 km 41,39 km
Dojazd v mestskom cykle N/A 29,94 km
Vzdialenosť na zrýchlenie 0 - 20 km/h N/A 20,2 m
Vzdialenosť na zrýchlenie 0 - 30 km/h N/A 70,6 m
Čas na zrýchlenie z 0 na 20 km/h N/A 5,91 s
Čas na zrýchlenie z 0 na 30 km/h - 12,96 s
Brzdná dráha z 20 km/h - 1,6 m
Brzdná dráha z 30 km/h - 3,7 m
Šprint na 100m - 16,4 s
Šprint na 250m - 31,96 s
Šprint na 1000m - 109,59 s
Zobraziť viac
Zobraziť menej
Merania Voltride

Nezávislé Výsledky Meraní

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami.

Viac o testovaní
Výsledky závisia od konfigurácie, prosím vyberte si:
Táto varianta ešte nebola otestovaná, zobrazujem výsledky pre:
35,27
km/h
Max. rýchlosť
509,5
wattov
Max. výkon
41,39
km
Max. dojazd
29,94
km
Mestský dojazd
26,08
km
Min. dojazd
16,40
sekúnd
Čas na
100 m
31,96
sekúnd
Čas na
250 m
109,59
sekúnd
Čas na
1 km
5,91
sekúnd
Čas do
20 km/h
12,96
sekúnd
Čas
do 30 km/h
0,70
sekúnd
Čas z
20 km/h
1,06
sekúnd
Čas z
30 km/h
20,2
metrov
Dráha do
20 km/h
70,6
metrov
Dráha do
30 km/h
1,4
metrov
Dráha z
20 km/h
3,7
metrov
Dráha z
30 km/h
Zrýchlenie
Brzdenie
Výkon
Porovnať viaceré modely

Vyberte si do porovnania aj iné modely.
Dáta sa zobrazia v grafoch, tabuľkách a pri všetkých hodnotách.

Porovnať rôzne modely

Vyberte si iné modely z možností nižšie:

Primárna konfigurácia:

Zvoliť
Časy zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 35,27
0
0 10
2,20
0 10
INOKIM Light 2 2,20
0 15
3,74
0 15
INOKIM Light 2 3,74
0 20
5,91
0 20
INOKIM Light 2 5,91
0 25
8,84
0 25
INOKIM Light 2 8,84
0 30
12,96
0 30
INOKIM Light 2 12,96
0 35
22,25
0 35
INOKIM Light 2 22,25
0 35,27
22,44
0 35,27
INOKIM Light 2 22,44
10
10 15
1,54
10 15
INOKIM Light 2 1,54
10 20
3,71
10 20
INOKIM Light 2 3,71
10 25
6,64
10 25
INOKIM Light 2 6,64
10 30
10,76
10 30
INOKIM Light 2 10,76
10 35
20,05
10 35
INOKIM Light 2 20,05
10 35,27
20,24
10 35,27
INOKIM Light 2 20,24
15
15 20
2,17
15 20
INOKIM Light 2 2,17
15 25
5,10
15 25
INOKIM Light 2 5,10
15 30
9,22
15 30
INOKIM Light 2 9,22
15 35
18,51
15 35
INOKIM Light 2 18,51
15 35,27
18,70
15 35,27
INOKIM Light 2 18,70
20
20 25
2,93
20 25
INOKIM Light 2 2,93
20 30
7,05
20 30
INOKIM Light 2 7,05
20 35
16,33
20 35
INOKIM Light 2 16,33
20 35,27
16,52
20 35,27
INOKIM Light 2 16,52
25
25 30
4,12
25 30
INOKIM Light 2 4,12
25 35
13,40
25 35
INOKIM Light 2 13,40
25 35,27
13,59
25 35,27
INOKIM Light 2 13,59
30
30 35
9,28
30 35
INOKIM Light 2 9,28
30 35,27
9,47
30 35,27
INOKIM Light 2 9,47
35
35 35,27
0,19
35 35,27
INOKIM Light 2 0,19
Dráha zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 35,27
0
0 10
3,96
0 10
INOKIM Light 2 3,96
0 15
9,45
0 15
INOKIM Light 2 9,45
0 20
20,15
0 20
INOKIM Light 2 20,15
0 25
38,64
0 25
INOKIM Light 2 38,64
0 30
70,59
0 30
INOKIM Light 2 70,59
0 35
155,91
0 35
INOKIM Light 2 155,91
0 35,27
157,77
0 35,27
INOKIM Light 2 157,77
10
10 15
5,49
10 15
INOKIM Light 2 5,49
10 20
16,19
10 20
INOKIM Light 2 16,19
10 25
34,69
10 25
INOKIM Light 2 34,69
10 30
66,64
10 30
INOKIM Light 2 66,64
10 35
151,95
10 35
INOKIM Light 2 151,95
10 35,27
153,81
10 35,27
INOKIM Light 2 153,81
15
15 20
10,70
15 20
INOKIM Light 2 10,70
15 25
29,19
15 25
INOKIM Light 2 29,19
15 30
61,14
15 30
INOKIM Light 2 61,14
15 35
146,46
15 35
INOKIM Light 2 146,46
15 35,27
148,32
15 35,27
INOKIM Light 2 148,32
20
20 25
18,49
20 25
INOKIM Light 2 18,49
20 30
50,44
20 30
INOKIM Light 2 50,44
20 35
135,76
20 35
INOKIM Light 2 135,76
20 35,27
137,62
20 35,27
INOKIM Light 2 137,62
25
25 30
31,95
25 30
INOKIM Light 2 31,95
25 35
117,26
25 35
INOKIM Light 2 117,26
25 35,27
119,13
25 35,27
INOKIM Light 2 119,13
30
30 35
85,31
30 35
INOKIM Light 2 85,31
30 35,27
87,18
30 35,27
INOKIM Light 2 87,18
35
35 35,27
1,86
35 35,27
INOKIM Light 2 1,86
Brzdné časy
35 30 25 20 15 10 0
35,28
35,28 35
0,02
35,28 35
INOKIM Light 2 0,02
35,28 30
0,18
35,28 30
INOKIM Light 2 0,18
35,28 25
0,35
35,28 25
INOKIM Light 2 0,35
35,28 20
0,54
35,28 20
INOKIM Light 2 0,54
35,28 15
0,71
35,28 15
INOKIM Light 2 0,71
35,28 10
0,90
35,28 10
INOKIM Light 2 0,90
35,28 0
1,24
35,28 0
INOKIM Light 2 1,24
35
35 30
0,16
35 30
INOKIM Light 2 0,16
35 25
0,33
35 25
INOKIM Light 2 0,33
35 20
0,52
35 20
INOKIM Light 2 0,52
35 15
0,69
35 15
INOKIM Light 2 0,69
35 10
0,88
35 10
INOKIM Light 2 0,88
35 0
1,22
35 0
INOKIM Light 2 1,22
30
30 25
0,18
30 25
INOKIM Light 2 0,18
30 20
0,37
30 20
INOKIM Light 2 0,37
30 15
0,54
30 15
INOKIM Light 2 0,54
30 10
0,72
30 10
INOKIM Light 2 0,72
30 0
1,06
30 0
INOKIM Light 2 1,06
25
25 20
0,19
25 20
INOKIM Light 2 0,19
25 15
0,36
25 15
INOKIM Light 2 0,36
25 10
0,54
25 10
INOKIM Light 2 0,54
25 0
0,88
25 0
INOKIM Light 2 0,88
20
20 15
0,17
20 15
INOKIM Light 2 0,17
20 10
0,35
20 10
INOKIM Light 2 0,35
20 0
0,70
20 0
INOKIM Light 2 0,70
15
15 10
0,19
15 10
INOKIM Light 2 0,19
15 0
0,53
15 0
INOKIM Light 2 0,53
10
10 0
0,34
10 0
INOKIM Light 2 0,34
Brzdné dráhy
35 30 25 20 15 10 0
35,28
35,28 35
0,18
35,28 35
INOKIM Light 2 0,18
35,28 30
1,48
35,28 30
INOKIM Light 2 1,48
35,28 25
2,75
35,28 25
INOKIM Light 2 2,75
35,28 20
3,83
35,28 20
INOKIM Light 2 3,83
35,28 15
4,53
35,28 15
INOKIM Light 2 4,53
35,28 10
5,07
35,28 10
INOKIM Light 2 5,07
35,28 0
5,21
35,28 0
INOKIM Light 2 5,21
35
35 30
1,29
35 30
INOKIM Light 2 1,29
35 25
2,56
35 25
INOKIM Light 2 2,56
35 20
3,65
35 20
INOKIM Light 2 3,65
35 15
4,35
35 15
INOKIM Light 2 4,35
35 10
4,89
35 10
INOKIM Light 2 4,89
35 0
5,02
35 0
INOKIM Light 2 5,02
30
30 25
1,27
30 25
INOKIM Light 2 1,27
30 20
2,35
30 20
INOKIM Light 2 2,35
30 15
3,06
30 15
INOKIM Light 2 3,06
30 10
3,59
30 10
INOKIM Light 2 3,59
30 0
3,73
30 0
INOKIM Light 2 3,73
25
25 20
1,08
25 20
INOKIM Light 2 1,08
25 15
1,78
25 15
INOKIM Light 2 1,78
25 10
2,32
25 10
INOKIM Light 2 2,32
25 0
2,46
25 0
INOKIM Light 2 2,46
20
20 15
0,70
20 15
INOKIM Light 2 0,70
20 10
1,24
20 10
INOKIM Light 2 1,24
20 0
1,38
20 0
INOKIM Light 2 1,38
15
15 10
0,54
15 10
INOKIM Light 2 0,54
15 0
0,68
15 0
INOKIM Light 2 0,68
10
10 0
0,14
10 0
INOKIM Light 2 0,14

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami. Používame tak vedecký prístup ako je to len možné a profesionálne meracie prístroje.

Viac o testovaní
Ukázať viac Ukázať menej
 
Data sheet
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Min. rýchlosť obmedzovača 6 km/h  
      Max. rýchlosť obmedzovača 35 km/h  
      Dĺžka 108 cm  
      Výška 105 cm  
      Šírka 46 cm  
      Dĺžka zložená 95 cm  
      Výška zložená 36 cm  
      Šírka zložená 25 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Li-Ion  
      Výrobca batérie Čína - bez značky  
      Napätie batérie 36 V  
      Kapacita batérie 10,4 Ah  
      Energia v batérii 374,4 Wh  
      Rekuperácia nie  
      Systém ovládania palcová páčka  
      Tempomat áno  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Štart odrazom áno  
      Pohon zadný náhon  
      Predná brzda bubnová  
      Zadná brzda bubnová  
      Typ kolesa vpredu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vpredu 8.5"  
      Typ kolesa vzadu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vzadu 8.5"  
      Odpruženie bez odpruženia  
      Odporúčaný tlak v pneumatikách 40 - 50 Psi (2,7 - 3,5 Bar)  
      Predné zavesenie pevné (bez odpruženia)  
      Zadné zavesenie pevné (bez odpruženia)  
      Osvetlenie predné, zadné a brzdové  
      Brzdové svetlo áno  
      Max. záťaž 100 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Rated 4.57 on the scale 1 - 5 based on 12 customer reviews
Overený nákup

Super vozidlo. Som rad ze to ma tempomat a ze su kolieska na vzduch. Ciastocne vedia pohltit nerovnosti na vozovke a to mi vyhovuje. Inak kolobezka ma trosku sklamala vyskou podvozku, ten je naozaj maly aj oproti Xiaomi.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Spravili nam zlavu, kupili sme 2x jednu modru a jednu ciernu. S manzelkou s nimi chodime na vylety. Manzelka sa chvilu bala a teraz ma musi niekedy nutit :D

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Padla mi presne do ruky ked som bol na predajni, dali mi ju aj vyskusat. Po dovezeni domov som ju nabil a hned isiel vyskusat na kopec a bol som milo prekvapeny z jej vykonu.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

Koobezku pouzivam do prace a maximalna spokojnost. Absolutne nepouzivam auto, teda iba ak je skarede pocasie. Toto je moja prva kolobezka a myslim si ze lepsie som si ani nemohol kupit.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Chodime s nou vsade! je uzasna! krcmawagen :D

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie