Dualtron Spider Max

-12%
Veľmi
komfortná
Extrémny
výkon

Veľmi
komfortná
Extrémny
výkon

Dualtron Spider Max

New product

Výkonnejšia, bezpečnejšia a modernejšia. Stále však zostáva verná filozofii modelového radu Dualtron Spider – ponúknuť jednu najľahších, a zároveň najvýkonnejších elektrokolobežiek na trhu. Výsledkom je kolobežka so špičkovým výkonom až 4 000 W a hmotnosťou 31,5 kg. Spider Max oproti predchodcom disponuje výkonným predným reflektorom, smerovkami, najnovším displejom EY4 a hlasným klaksónom.

Limited time offer:
Pôvodná cena Akčná cena

3 399 €vrátane DPH

2 999 €vrátane DPH

- 12%

- +

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Objednávky do

11:00

týka sa eshop objednávok

Odošleme

Dnes

Dostupnosť modelu

Eshop
Pripravené k expedícii. Bežná doba dodania 1 deň.
Bratislava
Na predajni po preposlaní (1 - 2 dni)
Bratislava Sklad
Fyzicky skladom na predajni alebo sklade
Voltride Central
Na predajni po preposlaní (1 - 2 dni)
Voltride Servis
Na predajni po preposlaní (1 - 2 dni)
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

 

 

Dualtron Spider Max posúva technológiu svojich predchodcov na ešte vyššiu úroveň. Výsledkom je kolobežka s výbavou, ktorú obvykle nájdete až na väčších a oveľa ťažších kolobežkách modelového radu Dualtron. Stále ide o pomerne ľahkú kolobežku strednej triedy, ktorá vás dovezie kamkoľvek si spomeniete. Tento stroj poskytuje špičkový jazdný komfort, kvalitu a výkon, aký by ste v tejto hmotnostnej kategórii hľadali len márne. Je to ideálna kolobežka nielen do mesta, ale aj na výlety do prírody.

 

 

 

Konštrukcia, design a výbava

Dualtron Spider Max nadväzuje na spracovanie svojich predchodcov, preto sa na prvý pohľad nemusí zdať, že by jej výbava prešla zmenou. Opak je pravdou. Stále stojí na odľahčenom ráme z kovanej zliatiny leteckého hliníka, no pribudlo na ňom zopár praktických vychytávok. Na širokej nášľapnej ploche s vyvýšenou zadnou časťou preto nájdete praktický gumený povrch. Cez kĺb skladania s jednou rýchlosvorkou a cez tyč riadenia sa dostanete k riadidlám, ktoré dostali možnosť sklápania. Modernizáciou prešiel aj displej, čím sa stal centrom vynoveného kokpitu Dualtronu Spider Max. LCD displej EY4 priamo z dielne Minimotors je väčší, prehľadnejší, vodeodolný (IPX7) a s Bluetooth pripojením sa naň dokážete pripojiť cez váš smartfón s aplikáciou Dualtron App. Cez ňu dokážete nastavovať pokročilé funkcie kolobežky. Výbave nesmie chýbať ani praktická prstová páčka, ovládanie svetiel či zosilnený stojan.

 

 

 

Bezpečnosť a kvalita jazdy

Pohodlie a bezpečnosť počas jazdy patrí k najdôležitejším prvkom, o čo sa pri Dualtron Spider Max už tradične stará elastomérové odpruženie. Ide o rokmi overený systém pruženia, aký výrobca používa takmer v celom modelovom rade Dualtron. Navyše nevyžaduje žiadnu údržbu a vyniká dlhou životnosťou. Pruženie perfektne funguje aj vďaka 10-palcovým kolesám na nafukovacích pneumatikách s dušou, rozšírených na 2,5 palca. So 140 mm hydraulickými brzdami ZOOM vpredu aj vzadu zase vždy bezpečne a včas zastavíte. Kolobežka tiež disponuje systémom KERS, čím je jazda ešte efektívnejšia, keďže počas brzdenia vraciate energiu do batérie. Čo by to bolo za bezpečnosť bez riadneho osvetlenia? Dualtron Spider Max prichádza s 30 W LED predným svietidlom, ktoré dopĺňa zadné brzdové svetlo a samostatné smerové svetlá. Keď k tomu doplníte designové LED podsvietenie nápisu na tyči riadenia a nášľapnej ploche, plus silný klaksón, vedzte, že na ceste si vás všimne každý.

 

 

Výkon a dojazd

Už aj tak vysoký výkon radu Spider dokáže model Max vystreliť ešte vyššie. Po novom máte k dispozícii rovných 4 000 W, ktoré produkujú dva HUB elektromotory. Tie vám za ideálnych podmienok umožnia dosiahnuť rýchlosť až 80 km/h. Kolobežka nezaostáva ani s dojazdom, pretože vďaka 60 V batérii s kapacitou 30 Ah dokáže ponúknuť pôsobivý dojazd až 100 km (v závislosti od hmotnosti jazdca, vonkajšej teploty a terénu). S takýmto dojazdom získate slobodu jazdy bez toho, aby ste museli premýšľať o nutnosti nabíjania. Nabíjacie porty, podporujúce rýchlonabíjanie, výrobca umiestnil na "krk" riadenia a prekryl ich krytkami zabraňujúcimi prieniku nečistôt dovnútra. S 8,25 A nabíjačkou kolobežku doplna nabijete za 3+ hodín, 3,5 A nabíjačke to zaberie 8+ hodín, no a 1,75 A nabíjanie potrvá 17+ hodín.

 

 

Využitie a praktickosť

Dualtron Spider Max predstavuje úplne nový vrchol modelového radu ľahších, ale výkonných elektrických kolobežiek. Je to skvelý stroj nielen pre každodenné dochádzanie do práce, ale aj pre víkendových výletníkov. Oproti ostatným modelom v rade Spider ponúka ešte lepší pomer medzi rýchlosťou, dojazdom, a odolnosťou. Nemusíte sa tak báť, že vás aj na dlhšej trase nechá v štichu. Budete si pochvaľovať veľmi pohodlný podvozok, a to ako na mačacích hlavách, tak aj na poľnej ceste. Pridaním novej výbavy a prvkov bezpečnosti si však kolobežka vybrala svoju daň na zvýšenej hmotnosti 31,5 kg. So sklápaním tyče riadenia, ale aj riadidiel ju stále môžete zmestiť do kufra takmer každého bežného auta. V zloženom stave má rozmery 114 x 51 x 22 cm (dĺžka, výška, šírka) a rozloženom stave 114 x 125 x 62 cm.

 

 

 

Naše hodnotenie

Medzi ťažkými a robustnými kolobežkami značky Dualtron pôsobí rad Spider ako ľahší a praktickejší variant s ideálnym pomerom výkonu, váhy a kompaktnosti. Kolobežky si stále dokážu od svojich väčších a silnejších súrodencov zobrať do výbavy prémiové prvky. Výsledkom je dvojmotorová kolobežka s výkonom 4 000 W, maximálnou rýchlosťou 80 km/h a špičkovou výbavou. Kolobežky Dualtron Spider už dávnejšie spĺňali naše očakávania, v čom nás najnovší model Max ešte viac utvrdzuje. Dualtron Spider Max je jednoducho perfektná univerzálna elektrická kolobežka, ktorú musíte mať.

 

 

 

minimotors-logo

Servis

Sme autorizovaným predajcom značky Dualtron pre Česko, Slovensko a ďalšie krajiny. Poskytujeme záručný aj pozáručný servis, ktorý je zaisťovaný na všetkých našich pobočkách. Väčšinu náhradných dielov máme na sklade a ostatné diely, vďaka nášmu priamemu napojeniu na výrobcu, vieme zaistiť vo veľmi krátkom čase. Pri kúpe tejto kolobežky sa teda nemusíte obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov. Vďaka našim skúsenostiam a kontaktom si poradíme aj so zložitejšími závadami a diagnostikou.

 

 

O značke

Spoločnosť Minimotors je známa ako jeden z najlepších a najspoľahlivejších výrobcov elektrických kolobežiek na svete. Bola založená v roku 1999 v Pusane (Busane) v Južnej Kórei. Krátko po svojom založení sa spoločnosť preslávila sériovo vyrábanými elektromotormi. Od roku 2010 začala s vývojom a výrobou elektrických kolobežiek ako vynikajúcou alternatívou osobnej mobility k benzínovým jednostopovým vozidlám. Ešte v tom istom roku dodala na trh sériu elektrokolobežiek s názvom Speedway. Z dôvodu veľkého dopytu a s tým spojenej potreby zvýšenia produkcie, presunula spoločnosť Minimotors výrobu do svojej novej továrne v Číne a v roku 2015 dokončila vývoj a začala výrobu nového typu elektrokolobežky s názvom Dualtron Ultra. Vďaka obrovskému úspechu spoločnosť pokračovala s vývojom a výrobou ďalších modelov a modelových radov. V súčasnej dobe spoločnosť ponúka modelové rady Dualtron, Speedway a Futecher, ktoré sú obľúbené medzi nadšencami elektromobility po celom svete a meno Minimotors je tak s elektrickými kolobežkami nerozlučne späté. Hoci neustále vzniká mnoho nových spoločností zaoberajúcich sa elektromobilitou, chýbajú im skúsenosti, ktoré Minimotors nazhromaždil v priebehu rokov. Mnoho z týchto nových spoločností pre nízku kvalitu svojich výrobkov a následný nezáujem trhu od svojich zámerov zase upúšťa. Spoločnosť Minimotors dodáva na svetové trhy produkty tej najvyššej kvality a stala sa tak lídrom v oblasti elektromobility.

8/10
Komfort
5/10
Ľahkosť údržby
80 km/h
Rýchlosť
31,5 kg
Váha
4000 W
Výkon
100 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Odpružený podvozok vpredu
Hydraulická brzda vpredu
Motor vzadu
Motor vpredu
Extrémny výkon
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Hydraulická brzda vzadu
Dobre skladateľné
 
Data sheet
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 31,5 kg Zatiaľ netestované
Doba nabíjania 17 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 80 km/h Zatiaľ netestované
Výkon 2000 W Zatiaľ netestované
Špičkový výkon 4000 W Zatiaľ netestované
Dojazd 100 km Zatiaľ netestované
 
Data sheet
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka 114 cm  
      Výška 125 cm  
      Šírka 62 cm  
      Dĺžka zložená 114 cm  
      Výška zložená 51 cm  
      Šírka zložená 22 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Li-Ion  
      Napätie batérie 60 V  
      Kapacita batérie 30 Ah  
      Energia v batérii 1800 Wh  
      Rekuperácia nie  
      Systém ovládania prstová páčka  
      Pohon pohon predného aj zadného kolesa  
      Predná brzda hydraulická brzda (Zoom) + elektrické ABS  
      Zadná brzda hydraulická brzda (Zoom) + elektrické ABS  
      Typ kolesa vpredu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vpredu 10"  
      Typ kolesa vzadu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vzadu 10"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Predné zavesenie kazety s gumovým elastomérom  
      Zadné zavesenie kazety s gumovým elastomérom  
      Osvetlenie predné, zadné a brzdové  
      Brzdové svetlo áno  
      Max. záťaž 120 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

DTR.ESC.SPDR.MAX

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe