Max Care

Max Care ku každému nákupu na prvý mesiac zadarmo

Rozbili ste si vozidlo?
Zadarmo vám ho opravíme!

Rozšírená záruka na akékoľvek poškodenie na prvý mesiac úplne zadarmo*
Žiadne zbytočné otázky, jednoducho stalo sa a my to bezplatne opravíme*
Náhradné vozidlo navždy v prípade neopraviteľného poškodenia
Chcem vedieť viac

Čo je to Max Care?

Bezplatná oprava, pri ktorej za vás opravíme mechanické poškodenie bez ohľadu na to, ako k nemu došlo. Neskúmame zavinenie alebo úmysel a nekladieme okolo toho zbytočné otázky. Jednoducho donesiete poškodené vozidlo, alebo využijete nášho kuriéra, a my ho dáme pre vás dokopy tak, aby ste ho mohli plnohodnotne ďalej používať, nech sa mu už stalo čokoľvek.

Max Care preto znamená úplne bezstarostné vlastníctvo a najmä jazdu bez obáv.

Max Care vám pomôže napríklad:

Ak nabúrate

Nestihnete dobrzdiť a nabúrate, či už cudzím zavinením, alebo kvôli vašej nepozornosti.

Spadnete pri jazde

Napríklad na šmykľavom povrchu, alebo z nepozornosti vybehnete na príliš vysoký obrubník.

Máte nepozorného kamaráta

Požičiate vozidlo kamarátovi a ten spadne a poškodí ho.

Na dovolenke

Vozidlo si poškodíte na dovolenke, a to kdekoľvek na svete.

Trafíte otvorený kanál

Chvíľu sa zadívate inam a trafíte otvorený kanál.

Pri preprave

Napríklad si pri preprave poškodíte drahý display, alebo ovládacie prvky.

V čom je Max Care jednotka?

Elektrické kolobežky a iné osobné elektrické vozidlá už dávno nie sú hračky, ani bežná spotrebná elektronika. Sú to v prvom rade seriózne dopravné prostriedky schopné dosiahnuť vysokú rýchlosť. Preto si zaslúžia podobne ako autá a motorky pravidelný servis a kontroly.

Výhody služby
Max Care

01

Žiadne zbytočné otázky

Jednoducho stalo sa a my vám s tým radi pomôžeme. Chceme aby ste bezstarostne jazdili a užívali si tento fantastický spôsob dopravy v meste aj mimo neho. Starosti a platenie* nechajte na nás.

02

Nezáleží na tom, kde poškodenie nastalo

Naša záruka platí kdekoľvek na svete. Nebudeme riešiť kontinent ani krajinu, v ktorej ste si svoje vozidlo nechtiac poškodili.

03

Kvalitne vykonaná oprava

Naši technici sú perfektne vyškolení a majú prístup k podpore priamo vo výrobe. Používame výlučne originálne náhradné diely priamo z továrne, ktorá vaše vozidlo vyrobila.

Viac o servise
04

Náhradné vozidlo

Pokiaľ už vaše vozidlo nemá zmysel opraviť, alebo už oprava nie je možná, dostanete náhradné vozidlo navždy, podľa možnosti úplne rovnaké, alebo podobnej triedy a podobných, alebo lepších parametrov. Ak bolo to vaše ešte v záruke, náhradné dostane rovnakú záručnú dobu.

05

Vlastné servisné stredisko

Opravu vykoná naše vlastné servisné stredisko, ktoré disponuje potrebnou diagnostikou a vybavením. Je certifikované priamo výrobcami a ako jediné v Európe je autorizované na vyše 20 značiek.

Viac o servise
06

Láskavý a ochotný prístup

Chceme, aby ste jazdili a užívali si ten úžasný pocit z jazdy, ktorý sami milujeme. Neustále rozširujeme komunitu tých, ktorí si užívajú bezstarostnú a šťastnú jazdu. Postaráme sa aj o vás na Maximum!

06

Oprava bude zadarmo*

Samozrejme, aj naďalej je iba na vás, aby ste jazdili maximálne bezpečne, pretože nejde len o majetok, ale v prvom rade o vaše zdravie. Ak vás zaujíma ako jazdiť bezpečne a zodpovedne, nezabudnite si prečítať našu príručku bezpečnej jazdy.

Príručka kolobežkára
Zobraziť všetko

Max Care na prvý
mesiac zadarmo

Chceme, aby ste jazdili bezstarostne a aby ste si jazdenie mohli skutočne užívať tak, ako si ho užívame my. Ako jediní na svete preto ponúkame bezstarostné vlastníctvo zakúpených vozidiel na prvý mesiac úplne zadarmo! Žiadne finty, žiadne triky, stačí u nás nakúpiť a o všetko ostatné sa postará Max Blinker!

Žiadne zbytočné otázky
Záruka pre celý svet
Kvalitná oprava a originálne diely
Náhradné vozidlo v prípade vážneho poškodenia

Takto opravuje vozidlá
Max Blinker

Najväčší a najmodernejší servis v Európe autorizovaný na vyše 20 značiek. Technici majú podporu priamo z výroby a sú školení a certifikovaní priamo výrobcami. So servisom a vašim zdravím skutočne nie je priestor na kompromisy. Servis totiž robíme tak, ako keby sme mali vášmu vozidlu zveriť po servise svoj vlastný život.

Našou misiou je čím viac ľudí milujúcich jazdu na elektrických vozidlách osobnej mobility. Tak, aby mohli jazdiť a nie čakať, kým prídu zo servisu. Preto je našou najvyššou prioritou, aby ste sa mohli vrátiť k jazdeniu čonajskôr.

Viac informácií

O našom superservise Max Blinker

10 000+ originálnych
dielov skladom
Špeciálna diagnostika
a servis batérií
Záručné aj pozáručné opravy a poradenstvo
S Max Care oprava poškodení
úplne zadarmo *

V týchto priestoroch sa dobre
sústredí na kvalitné opravy.
Pozrite sa k nám cez video prehliadku.

Toto všetko vám vieme
ponúknuť zadarmo, lebo...

01

Sme jednotka na trhu

Sme budúcnosť prepravy v mestách aj mimo nich. Neustále investujeme do zlepšovania našich služieb.

02

Vlastné servisné superstredisko

Rozumieme tomu, že so servisom a vašim zdravím skutočne nie je priestor na kompromisy. Servis robíme tak, ako keby sme mali vášmu vozidlu zveriť svoj vlastný život.

03

Perfektne vyškolení technici

Naši profesionáli s podporou priamo u výrobcov pracujú tak, ako keby robili na vlastnom vozidle. Po vykonaní opravy ju kontroluje ešte riaditeľ servisu.

04

Skúsenosti a odbornosť

Vlastný servis, školenia výrobcov a cez 10 000 dielov samé o sebe nestačia. Skúsenosti sú totiž nenahraditeľné. Od roku 2017 nám prešli rukami tisíce strojov a získali sme skúsenosti ako nikto iný.

06

Náhradné diely

Disponujeme vyše 10 000 originálnych dielov skladom, špeciálnou diagnostikou batérií a elektroniky. Môžete mať totiž servisných expertov koľko chcete, no pokiaľ pre nich nemáte dostatočne široké zásoby náhradných dielov a komponentov, budú bezmocní.

06

Láskavý prístup

Chceme, aby ste čím viac jazdili a užívali si ten úžasný pocit, ktorý sami milujeme. Sami denne jazdíme, nie je to naša práca, ale poslanie. Preto od nás môžete čakať prístup plný pochopenia.

Zobraziť všetko

Nemyslite na starosti, ale
vždy myslite na bezpečnosť!
Príručka bezpečnej jazdy

Samozrejme aj so zárukou Max Care je aj naďalej na iba vás, aby ste jazdili maximálne bezpečne, pretože nejde len o majetok, ale v prvom rade o zdravie. Ak vás zaujíma ako jazdiť bezpečne a zodpovedne, nezabudnite si prečítať našu príručku bezpečnej jazdy. Napísali sme ju pre vás, pretože to najdôležitejšie je dostať sa vždy bezpečne domov k tým, na ktorých nám najviac záleží. Bezpečnosť je spoločným záujmom nás všetkých.

Príručka kolobežkára

Čo by ste ešte mali o
Max Care vedieť?

 • Opraviť vieme iba to, čo nám donesiete. Ak niečo z kolobežky stratíte, alebo ju stratíte celú, prípadne vám ju ukradnú, s tým vám nepomôžeme. Radi vám aj v takom prípade pomôžeme, ale chýbajúce diely si budete musieť kúpiť. Aspoň vám na ne v takom prípade dáme zľavu.

 • Za každé jednotlivé využitie Max Care si účtuje Predávajúci servisný poplatok vo výške 50 €, alebo 10 % z hodnoty opravy, pokiaľ celková cena opravy prevyšuje sumu 500€. Hodnota opravy sa počíta ako cena použitých náhradných dielov a aktuálna cena servisu za hodinu práce. Tento poplatok nás chráni pred zneužívaním služby.

 • Opravíme iba to, čo zabraňuje vozidlo plnohodnotne používať. Napríklad ak sa oškrie farba, alebo blatník, nie je to predmetom bezplatnej opravy. Pokiaľ je možné niektorý diel opraviť tak, že sa neznižuje funkčnosť alebo bezpečnosť, tento môže byť opravený, nie nahradený novým.

 • Max Care je možné získať iba pri kúpe nového vozidla. Predĺženie Max Care je možné iba počas platnosti, a to najneskôr v posledný deň platnosti Max Care. Vyhradzujeme si právo ďalšie predĺženie Max Care neponúknuť.

 • V prípade, že dôjde k škode, kedy sa zariadenie neoplatí opraviť, dostanete náhradné zariadenie, podľa možnosti rovnakej značky a typu. Ak to nebude možné, dostanete iné zariadenie rovnakej triedy s podobnými alebo lepšími parametrami. Nemusí však ísť o nové zariadenie, ale o zariadenie s podobným vekom a opotrebením ako je vaše zničené vozidlo. Využitie tejto služby je za jednorazový poplatok vo výške 10% z kúpnej ceny pôvodného zariadenia.

 • Max Care sa nevzťahuje na vandalizmus a poškodenie tovaru z dôvodu nedostatočného zabezpečenia, napríklad ak necháte vozidlo cez noc bez dozoru zamknuté na mieste pre bicykle. Platí zásada zdravého rozumu a poškodenie musí pochádzať z nehody / pádu a podobne.

 • Max Care sa nevzťahuje na poškodenie spôsobené zaobchádzaním proti zdravému rozumu, vyššou mocou, používaním inak, ako je uvedené v návode, používaním v rozpore s príručkou bezpečnej jazdy, extrémnym používaním (napríklad na pretekoch), používaním inak, ako na prepravu, preťažovaním zariadenia, pôsobením vody a vlhkosti, ignorovaním potrebného servisu, neodbornou montážou alebo zásahmi do zariadenia a nezodpovedným skladovaním. Jednoducho, sme tu pre vás a pomôžeme vám vždy vtedy, keď sa správate voči zariadeniu zodpovedne a rozumne.

 • Max Care sa nevzťahuje na bežné opotrebenie a spotrebný materiál s prihliadnutím na vek a kilometre na vozidle. Napríklad ak zjazdíte pneumatiky, nové si môžete zakúpiť so zľavou, ale samotné pneumatiky nedostanete bezplatne. Medzi spotrebný materiál patria napríklad brzdové doštičky, brzdová kvapalina, pneumatiky, duše, tlmiace elementy podvozku a podobne.

 • Max Care je možné využívať v rámci pravidiel férového používania a je poskytované aj jednotlivcom aj firmám, avšak iba pokiaľ nie je používané priamo k podnikateľskej činnosti. Napríklad Max Care nie je možné využiť pokiaľ prevádzkujete požičovňu, zdieľané kolobežky, rozvoz jedla a podobne, takže vtedy keď je vozidlo priamo spojené s tvorením zisku a podnikateľskou činnosťou.

 • Max Care môžete bezplatne zrušiť max 14 dní od predĺženia, pokiaľ ste ho za túto dobu nevyužili.

 • Presné podmienky a pravidlá nájdete vo všeobecných podmienkach Max Care, ktoré sú súčasťou našich všeobecných obchodných podmienok.

Prečítať viac

* Na túto službu sa vzťahujú podmienky férového využitia, v niektorých prípadoch (napríklad úmyselné poškodenie majiteľom) nemusí byť oprava poskytnutá. Služba je bezplatná na prvých 30 dní. Jej predĺženie nie je povinné ani automatické. Využitie služby podlieha poplatku 50 Eur, alebo 10% hodnoty vykonanej opravy. Podrobnosti nájdete v našich obchodných podmienkach.


Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe