E-twow GT SL SPORT

Vhodná
do mesta
Veľmi
ľahká

Ultra-ľahká elektrická kolobežka stavaná na pohodlnú prepravu po každom meste. Výkon 700 W, rýchlosť 46 km/h a maximálny dojazd 30 km a maximálna bezúdržbovosť. Kolobežku stačí v princípe iba nabíjať a následne jazdiť.

`

E-twow GT SL SPORT

New product

Product Options
Farba: *
 
 
 
Cena s DPH

1 149 €vrátane DPH

- +

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Objednávky do

11:00

týka sa eshop objednávok

Odošleme

Dnes

Dostupnosť vybraného modelu

V závislosti od konfigurácie produktu

Eshop
Pripravené k expedícii. Bežná doba dodania 1 deň.
Bratislava
Na predajni po preposlaní (1 - 2 dni)
Bratislava Sklad
Na predajni po preposlaní (1 - 2 dni)
Voltride Central
Na predajni po preposlaní (1 - 2 dni)
Voltride Servis
Na predajni po preposlaní (1 - 2 dni)
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

 

Pokiaľ hľadáte ľahký mestský model, ktorý však vie poriadne pridať v čase, kedy to potrebujete najviac, tak práve kolobežka E-TWOW GT SL Sport je pre vás to pravé. Tento model nerobí kompromisy a vyniká v každom smere, v akom sa dá. Disponuje veľkým výkonom a vysokou maximálnou rýchlosťou. Zároveň je ultraľahký, veľmi skladný a neuveriteľne jednoducho sa s ním manipuluje. Do toho všetkého je aj veľmi pohodlný a vyniká viacerými technologickými vychytávkami, akými sú napríklad elektromagnetická brzda so systémom KERS, podpora smart aplikácie E-TWOW Connect alebo kolesá odolné voči defektu. Elektrická kolobežka E-TWOW GT SL Sport je jednoducho silným hráčom na poli ultraľahkých výkonných kolobežiek.

 

 

Využitie a praktickosť 

Model GT SL Sport je jednoznačne stavaný najmä do mestského prostredia. Jeho ľahké telo s váhou iba 13 kg zaručí prvotriednu obratnosť a jednoduchú manipuláciu. Počas rýchlej jazdy sa nemusíte obávať zlých chodníkov a prípadného defektu. Tento model má obuté plné kolesá z patentovaného materiálu, ktorým nič nestojí v ceste. A aby výrobca zabezpečil pre takéto podmienky aj dokonalý komfort, svedčí o tom odpruženie kolies na prednej aj zadnej náprave. So svojimi šikovnými rozmermi (1060*330*146) a dobrou váhou (13 kg) máte kolobežku zloženú do 10 sekúnd, ktorá sa zmestí takmer všade. Ale jednoznačne jej najpraktickejšiou vlastnosťou je bezúdržbovosť. Kolobežku stačí v princípe iba nabíjať a následne jazdiť. Ak ju navyše potešíte servisom, bude vám určite dlho slúžiť na 100%. Preto ju odporúčame najmä vtedy, keď chcete mať čo najmenej starostí.

 

 

Výkon a dojazd

Pri výkone až 700 W a váhe iba 13 kg sa bavíme o poriadne svižnej mašine. Veď už tento samotný pomer hovorí sám za seba a umožňuje dosahovať modelu GT SL Sport maximálnu rýchlosť až 46 km/h. Preto si jeho plný výkon vychutnajú aj ťažší jazdci, a to do 110 kg a zároveň budete mať aj dostatočný ťah do kopca. Nadštandardný dojazd zabezpečia Li-Ion batérie z dielne Samsungu. Tie v sebe ukrývajú napätie 48 V s kapacitou 7,8 Ah, čo zodpovedá uloženej energii 374,4 Wh. V preklade, môžete si užívať skvelý dojazd až 30 km.

 

 

E-TWOW Connect

Vďaka E-TWOW Connect appke zostanete so svojou kolobežkou v neustálom kontakte. Pripojíte sa iba cez Bluetooth a svojim smart phoneom okamžite ovládate všetky dôležité funkcie na vašej kolobežke. Medzi ne patrí napríklad nastavovanie svetiel, uzamknutie kolobežky alebo funkcia rozjazd z miesta. Najdôležitejšie je však nastavenie rýchlostného limitu, ktorým disponuje model GT SL Sport. Vďaka nemu si môžete vychutnať plynulú a najmä pohodlnú jazdu.

 

Pohodlie

Aj keď model GT SL Sport pôsobí na prvý pohľad výrazne športovo a tým pádom vyvoláva dojem, že bol ukrátený o komfort, opak je pravdou. O vaše pohodlie sa postará najmä kvalitné odpruženie predného aj zadného kolesa. Vďaka nemu sa nemusíte obávať nerovností a dier na vozovke. Pružiny sú ľahko vymeniteľné (odporúčame po 3000 km) a zadná pružina má dokonca nastaviteľné predpätie, vďaka čomu ju môžete prispôsobiť váhe jazdca a zmeniť tým aj svetlú výšku kolobežky. Okrem váhy sa vie kolobežka prispôsobiť aj výške jazdca, vďaka výškovo nastaviteľnej tyči riadenia. Dôležité je však aj spomenúť vylepšenia platformy. Tá je dlhšia oproti iným modelom v tejto kategórii a zabezpečuje tým viac priestoru na nohy a lepšiu stabilitu. Zároveň má aj nový silikónový povrch, ktorý viete veľmi jednoducho vyčistiť. A aby toho nebolo málo, model GT SL Sport má aj vylepšený systém skladania, pričom páčka skladania je poistená magnetom, vďaka čomu máte kolobežku zloženú do 10 sekúnd.

 

Bezpečnosť

Prvým a veľmi dôležitým bezpečnostným prvkom pri E-TWOW GT SL Sport sú patentované pevné pneumatiky. Vďaka ním vás nemusí trápiť stav vozovky, keďže je s nimi nemožné dostať defekt, vydržia tisíce kilometrov a majú skvelú priľnavosť. Štatisticky vám ušetria minimálne 1 defekt mesačne. To vám samozrejme odľahčí aj peňaženku a kopec starostí spojených s údržbou kolies. Najväčším lákadlom však budú nepochybne brzdy. Na prednej náprave nájdeme elektromagnetickú brzdu, ktorá dokáže rekuperovať energiu a efektívne dobíja batérie. Na zadnej náprave sa stará o spomaľovanie nezávislá mechanická bubnová brzda. Tá sa ovláda pomocou brzdovej páčky umiestnenej priamo na riadidlách, rovnako, ako to poznáte na bicykli. Záverečným bezpečnostným prvkom je integrované automatické osvetlenie so senzorom. Ten zabezpečí automatické zapínanie svetiel v šere, aj v noci. Svetlá si viete nastavovať samozrejme aj v už spomínanej aplikácii E-TWOW Connect.

 

 

Dizajn

Dizajn sa v tomto prípade na nič nehrá. Keďže ide o rýchlejšiu mestskú kolobežku, najdôležitejšia je funkčnosť. Preto výrobca stavil na minimalizmus a industriálny vzhľad, ktorý sa do mesta náramne hodí. Kabeláž je integrovaná priamo do tela kolobežky a zbytočne neruší. Do toho je aj veľmi ľahká a výborne skladná, čo často vytvára dojem, že nejde ani o elektrickú kolobežku. Display, jeho ovládanie, ako aj predné svetlá sú elegantne umiestnené tak, aby boli poruke aj počas jazdy a dotvorili celkový moderný vzhľad.

 

Servis

Sme výhradný distribútor a predajca značky E-Twow pre celú strednú Európu. Poskytujeme priamo záručný aj pozáručný servis, ktorý je zabezpečený na našich predajniach v Prahe, Brne a Bratislave. Väčšinu náhradných dielov držíme skladom a sme jediný certifikovaný poskytovateľ záručných aj pozáručných opráv. Preto sa pri kúpe tejto kolobežky nemusíte vôbec obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov a vďaka priamej reprezentácii výrobcu si poradíme aj so zložitejšími prípadmi a diagnostikou. S E-Twow udržiavame nadštandardne dobré vzťahy a naši technici sú školení priamo vo výrobe, vďaka čomu môžeme poskytovať rýchly záručný aj pozáručný servis a kolobežky nie je potrebné posielať na posúdenie cez pol sveta.

 

O značke

E-Twow patrí medzi najstaršie značky elektrických kolobežiek na svete, elektrické kolobežky totiž vyrábajú už desať rokov. Ide o jednu z mála značiek, ktoré sídlia v Európe, konkrétne v Nemecku neďaleko Štuttgartu a v Rumunsku. Zakladateľom značky je Dr. Sorin Sirbu, ktorý dodnes osobne dohliada na výrobu, ktorá prebieha tak ako aj u ostatných značiek v Číne. Na E-Twowe je úžasné, že aj po desiatich rokoch nasledujú svoj pôvodný cieľ - vyrábať najlepšie ultra-ľahké elektrické kolobežky do mesta. Možno aj vďaka tomu, že sa nenechali zlákať do nových segmentov svoje kolobežky neustále zdokonaľujú a tie sú každým rokom vždy o trošku lepšie a spoľahlivejšie. Postupnou evolúciou sa dopracovali k modelom, ktoré nemajú na svete konkurenciu a v pomere váha / výkon / pohodlie / skladnosť nenašli premožiteľa. Predávajú sa vo vyše 40 krajinách sveta a sústredia sa aj na ekologický aspekt výroby. S E-Twow udržiavame dlhoročne výborné vzťahy a vidíme, že pracujú s nadšením a s presvedčením o ekologickej zmysluplnosti osobnej elektromobility.

5/10
Komfort
9/10
Ľahkosť údržby
46 km/h
Rýchlosť
13 kg
Váha
700 W
Výkon
30 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Brzda vpredu
Odpružený podvozok vpredu
KERS - rekuperácia
Motor vpredu
Brzda vzadu
Vhodná do mesta
Extrémny výkon
Vysoký výkon
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Veľmi ľahká
Skvelý pomer cena / výkon
Viaceré farebné varianty
Voľnobežka
Dobre skladateľné
Štart z nuly
 
Data sheet
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 13 kg Zatiaľ netestované
Doba nabíjania 4 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 46 km/h 42,28 km/h
Špičkový výkon 700 W 688,5 W
Dojazd 30 km 31,7 km
Merania Voltride

Nezávislé Výsledky Meraní

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami.

Viac o testovaní
Výsledky závisia od konfigurácie, prosím vyberte si:
Táto varianta ešte nebola otestovaná, zobrazujem výsledky pre:
42,28
km/h
Max. rýchlosť
688,5
wattov
Max. výkon
31,70
km
Max. dojazd
18,67
km
Mestský dojazd
14,61
km
Min. dojazd
14,10
sekúnd
Čas na
100 m
27,70
sekúnd
Čas na
250 m
93,20
sekúnd
Čas na
1 km
3,74
sekúnd
Čas do
20 km/h
8,12
sekúnd
Čas
do 30 km/h
1,84
sekúnd
Čas z
20 km/h
2,79
sekúnd
Čas z
30 km/h
12,7
metrov
Dráha do
20 km/h
44,2
metrov
Dráha do
30 km/h
5,2
metrov
Dráha z
20 km/h
11,5
metrov
Dráha z
30 km/h
Zrýchlenie
Brzdenie
Výkon
Porovnať viaceré modely

Vyberte si do porovnania aj iné modely.
Dáta sa zobrazia v grafoch, tabuľkách a pri všetkých hodnotách.

Porovnať rôzne modely

Vyberte si iné modely z možností nižšie:

Primárna konfigurácia:

Zvoliť
Časy zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 42,28
0
0 10
1,41
0 10
E-Twow GT SL SPORT 1,41
0 15
2,42
0 15
E-Twow GT SL SPORT 2,42
0 20
3,74
0 20
E-Twow GT SL SPORT 3,74
0 25
5,52
0 25
E-Twow GT SL SPORT 5,52
0 30
8,12
0 30
E-Twow GT SL SPORT 8,12
0 35
11,94
0 35
E-Twow GT SL SPORT 11,94
0 40
21,90
0 40
E-Twow GT SL SPORT 21,90
0 42,28
31,47
0 42,28
E-Twow GT SL SPORT 31,47
10
10 15
1,02
10 15
E-Twow GT SL SPORT 1,02
10 20
2,34
10 20
E-Twow GT SL SPORT 2,34
10 25
4,11
10 25
E-Twow GT SL SPORT 4,11
10 30
6,72
10 30
E-Twow GT SL SPORT 6,72
10 35
10,54
10 35
E-Twow GT SL SPORT 10,54
10 40
20,50
10 40
E-Twow GT SL SPORT 20,50
10 42,28
30,06
10 42,28
E-Twow GT SL SPORT 30,06
15
15 20
1,32
15 20
E-Twow GT SL SPORT 1,32
15 25
3,10
15 25
E-Twow GT SL SPORT 3,10
15 30
5,70
15 30
E-Twow GT SL SPORT 5,70
15 35
9,52
15 35
E-Twow GT SL SPORT 9,52
15 40
19,48
15 40
E-Twow GT SL SPORT 19,48
15 42,28
29,04
15 42,28
E-Twow GT SL SPORT 29,04
20
20 25
1,77
20 25
E-Twow GT SL SPORT 1,77
20 30
4,38
20 30
E-Twow GT SL SPORT 4,38
20 35
8,20
20 35
E-Twow GT SL SPORT 8,20
20 40
18,16
20 40
E-Twow GT SL SPORT 18,16
20 42,28
27,72
20 42,28
E-Twow GT SL SPORT 27,72
25
25 30
2,60
25 30
E-Twow GT SL SPORT 2,60
25 35
6,43
25 35
E-Twow GT SL SPORT 6,43
25 40
16,38
25 40
E-Twow GT SL SPORT 16,38
25 42,28
25,95
25 42,28
E-Twow GT SL SPORT 25,95
30
30 35
3,82
30 35
E-Twow GT SL SPORT 3,82
30 40
13,78
30 40
E-Twow GT SL SPORT 13,78
30 42,28
23,35
30 42,28
E-Twow GT SL SPORT 23,35
35
35 40
9,96
35 40
E-Twow GT SL SPORT 9,96
35 42,28
19,52
35 42,28
E-Twow GT SL SPORT 19,52
40
40 42,28
9,57
40 42,28
E-Twow GT SL SPORT 9,57
Dráha zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 42,28
0
0 10
2,30
0 10
E-Twow GT SL SPORT 2,30
0 15
6,00
0 15
E-Twow GT SL SPORT 6,00
0 20
12,70
0 20
E-Twow GT SL SPORT 12,70
0 25
24,03
0 25
E-Twow GT SL SPORT 24,03
0 30
44,19
0 30
E-Twow GT SL SPORT 44,19
0 35
79,12
0 35
E-Twow GT SL SPORT 79,12
0 40
184,81
0 40
E-Twow GT SL SPORT 184,81
0 42,28
294,32
0 42,28
E-Twow GT SL SPORT 294,32
10
10 15
3,70
10 15
E-Twow GT SL SPORT 3,70
10 20
10,40
10 20
E-Twow GT SL SPORT 10,40
10 25
21,73
10 25
E-Twow GT SL SPORT 21,73
10 30
41,89
10 30
E-Twow GT SL SPORT 41,89
10 35
76,82
10 35
E-Twow GT SL SPORT 76,82
10 40
182,51
10 40
E-Twow GT SL SPORT 182,51
10 42,28
292,02
10 42,28
E-Twow GT SL SPORT 292,02
15
15 20
6,70
15 20
E-Twow GT SL SPORT 6,70
15 25
18,03
15 25
E-Twow GT SL SPORT 18,03
15 30
38,19
15 30
E-Twow GT SL SPORT 38,19
15 35
73,13
15 35
E-Twow GT SL SPORT 73,13
15 40
178,81
15 40
E-Twow GT SL SPORT 178,81
15 42,28
288,32
15 42,28
E-Twow GT SL SPORT 288,32
20
20 25
11,33
20 25
E-Twow GT SL SPORT 11,33
20 30
31,49
20 30
E-Twow GT SL SPORT 31,49
20 35
66,43
20 35
E-Twow GT SL SPORT 66,43
20 40
172,11
20 40
E-Twow GT SL SPORT 172,11
20 42,28
281,62
20 42,28
E-Twow GT SL SPORT 281,62
25
25 30
20,16
25 30
E-Twow GT SL SPORT 20,16
25 35
55,09
25 35
E-Twow GT SL SPORT 55,09
25 40
160,78
25 40
E-Twow GT SL SPORT 160,78
25 42,28
270,29
25 42,28
E-Twow GT SL SPORT 270,29
30
30 35
34,93
30 35
E-Twow GT SL SPORT 34,93
30 40
140,62
30 40
E-Twow GT SL SPORT 140,62
30 42,28
250,13
30 42,28
E-Twow GT SL SPORT 250,13
35
35 40
105,69
35 40
E-Twow GT SL SPORT 105,69
35 42,28
215,19
35 42,28
E-Twow GT SL SPORT 215,19
40
40 42,28
109,51
40 42,28
E-Twow GT SL SPORT 109,51
Brzdné časy
40 35 30 25 20 15 10 0
42,28
42,28 40
0,07
42,28 40
E-Twow GT SL SPORT 0,07
42,28 35
0,49
42,28 35
E-Twow GT SL SPORT 0,49
42,28 30
0,95
42,28 30
E-Twow GT SL SPORT 0,95
42,28 25
1,43
42,28 25
E-Twow GT SL SPORT 1,43
42,28 20
1,90
42,28 20
E-Twow GT SL SPORT 1,90
42,28 15
2,34
42,28 15
E-Twow GT SL SPORT 2,34
42,28 10
2,83
42,28 10
E-Twow GT SL SPORT 2,83
42,28 0
3,74
42,28 0
E-Twow GT SL SPORT 3,74
40
40 35
0,42
40 35
E-Twow GT SL SPORT 0,42
40 30
0,89
40 30
E-Twow GT SL SPORT 0,89
40 25
1,36
40 25
E-Twow GT SL SPORT 1,36
40 20
1,84
40 20
E-Twow GT SL SPORT 1,84
40 15
2,27
40 15
E-Twow GT SL SPORT 2,27
40 10
2,77
40 10
E-Twow GT SL SPORT 2,77
40 0
3,67
40 0
E-Twow GT SL SPORT 3,67
35
35 30
0,46
35 30
E-Twow GT SL SPORT 0,46
35 25
0,93
35 25
E-Twow GT SL SPORT 0,93
35 20
1,41
35 20
E-Twow GT SL SPORT 1,41
35 15
1,85
35 15
E-Twow GT SL SPORT 1,85
35 10
2,34
35 10
E-Twow GT SL SPORT 2,34
35 0
3,25
35 0
E-Twow GT SL SPORT 3,25
30
30 25
0,47
30 25
E-Twow GT SL SPORT 0,47
30 20
0,95
30 20
E-Twow GT SL SPORT 0,95
30 15
1,39
30 15
E-Twow GT SL SPORT 1,39
30 10
1,88
30 10
E-Twow GT SL SPORT 1,88
30 0
2,79
30 0
E-Twow GT SL SPORT 2,79
25
25 20
0,48
25 20
E-Twow GT SL SPORT 0,48
25 15
0,91
25 15
E-Twow GT SL SPORT 0,91
25 10
1,41
25 10
E-Twow GT SL SPORT 1,41
25 0
2,31
25 0
E-Twow GT SL SPORT 2,31
20
20 15
0,43
20 15
E-Twow GT SL SPORT 0,43
20 10
0,93
20 10
E-Twow GT SL SPORT 0,93
20 0
1,84
20 0
E-Twow GT SL SPORT 1,84
15
15 10
0,50
15 10
E-Twow GT SL SPORT 0,50
15 0
1,40
15 0
E-Twow GT SL SPORT 1,40
10
10 0
0,91
10 0
E-Twow GT SL SPORT 0,91
Brzdné dráhy
40 35 30 25 20 15 10 0
42,28
42,28 40
0,72
42,28 40
E-Twow GT SL SPORT 0,72
42,28 35
5,02
42,28 35
E-Twow GT SL SPORT 5,02
42,28 30
9,07
42,28 30
E-Twow GT SL SPORT 9,07
42,28 25
12,57
42,28 25
E-Twow GT SL SPORT 12,57
42,28 20
15,44
42,28 20
E-Twow GT SL SPORT 15,44
42,28 15
17,42
42,28 15
E-Twow GT SL SPORT 17,42
42,28 10
19,01
42,28 10
E-Twow GT SL SPORT 19,01
42,28 0
20,61
42,28 0
E-Twow GT SL SPORT 20,61
40
40 35
4,30
40 35
E-Twow GT SL SPORT 4,30
40 30
8,35
40 30
E-Twow GT SL SPORT 8,35
40 25
11,85
40 25
E-Twow GT SL SPORT 11,85
40 20
14,72
40 20
E-Twow GT SL SPORT 14,72
40 15
16,70
40 15
E-Twow GT SL SPORT 16,70
40 10
18,29
40 10
E-Twow GT SL SPORT 18,29
40 0
19,89
40 0
E-Twow GT SL SPORT 19,89
35
35 30
4,05
35 30
E-Twow GT SL SPORT 4,05
35 25
7,55
35 25
E-Twow GT SL SPORT 7,55
35 20
10,42
35 20
E-Twow GT SL SPORT 10,42
35 15
12,40
35 15
E-Twow GT SL SPORT 12,40
35 10
13,99
35 10
E-Twow GT SL SPORT 13,99
35 0
15,59
35 0
E-Twow GT SL SPORT 15,59
30
30 25
3,50
30 25
E-Twow GT SL SPORT 3,50
30 20
6,37
30 20
E-Twow GT SL SPORT 6,37
30 15
8,35
30 15
E-Twow GT SL SPORT 8,35
30 10
9,95
30 10
E-Twow GT SL SPORT 9,95
30 0
11,54
30 0
E-Twow GT SL SPORT 11,54
25
25 20
2,87
25 20
E-Twow GT SL SPORT 2,87
25 15
4,85
25 15
E-Twow GT SL SPORT 4,85
25 10
6,44
25 10
E-Twow GT SL SPORT 6,44
25 0
8,04
25 0
E-Twow GT SL SPORT 8,04
20
20 15
1,98
20 15
E-Twow GT SL SPORT 1,98
20 10
3,57
20 10
E-Twow GT SL SPORT 3,57
20 0
5,17
20 0
E-Twow GT SL SPORT 5,17
15
15 10
1,59
15 10
E-Twow GT SL SPORT 1,59
15 0
3,19
15 0
E-Twow GT SL SPORT 3,19
10
10 0
1,60
10 0
E-Twow GT SL SPORT 1,60

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami. Používame tak vedecký prístup ako je to len možné a profesionálne meracie prístroje.

Viac o testovaní
Ukázať viac Ukázať menej
 
Data sheet
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka 113 cm  
      Výška 116,7 cm  
      Šírka 38,6 cm  
      Dĺžka zložená 106 cm  
      Výška zložená 33 cm  
      Šírka zložená 14,6 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Li-Ion  
      Výrobca batérie LG články  
      Napätie batérie 48 V  
      Kapacita batérie 7,8 Ah  
      Energia v batérii 374,4 Wh  
      Rekuperácia áno  
      Systém ovládania palcová páčka  
      Tempomat nie  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Štart odrazom zvoliteľný  
      Pohon predný náhon  
      Predná brzda rekuperačná  
      Zadná brzda bubnová  
      Typ kolesa vpredu plné  
      Veľkosť kolesa vpredu 8"  
      Typ kolesa vzadu plné  
      Veľkosť kolesa vzadu 8"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Predné zavesenie pružina  
      Zadné zavesenie pružina  
      Osvetlenie predné a zadné  
      Brzdové svetlo áno  
      Max. záťaž 110 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe