Dualtron Popular Dual motor

-8%
Vhodná
do mesta
Veľmi
komfortná
Extrémny
výkon

Vhodná
do mesta
Veľmi
komfortná
Extrémny
výkon

Úplná novinka z portfólia značky Dualtron. Segment mestských kolobežiek práve rozšíril jeden z najlepšie vybavených strojov, aké si môžete želať. Rýchlosť 65 km/h, moderná technológia, dojazd 60 km a kvalita výrobcu MiniMotors. Potrebujete počuť ešte viac?

`

Dualtron Popular Dual motor

New product

Product Options
Batéria: *
LG 1300 Wh (52 V 25 Ah)
Minimotors 1040 Wh (52 V 20 Ah)
- 167 €
Minimotors 728 Wh (52 V 14 Ah)
- 333 €
Cena s DPH

1 499 €vrátane DPH

  • LG 1300 Wh (52 V 25 Ah)
  • Minimotors 1040 Wh (52 V 20 Ah)
  • Minimotors 728 Wh (52 V 14 Ah)

- +

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť vybraného modelu

V závislosti od konfigurácie produktu

Eshop
Na objednávku
Bratislava
Na objednávku
Bratislava Sklad
Na objednávku
Voltride Central
Na objednávku
Voltride Servis
Na objednávku
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

 

 

Elektrické kolobežky Dualtron už nie sú len ťažké a robustné stroje vhodné najmä terénu. Svoju technológiu prenášajú aj do kompaktných kolobežiek do mesta. Bezúdržbová konštrukcia, moderná výbava a výkon, s ktorým nebude problém vyjsť hocijaký kopec. To je Dualtron Popular, pri ktorej sme si istí, že bude jednou z najpopulárnejších urban kolobežiek na trhu.

 

 

 

Konštrukcia, design a výbava

V Minimotors sa pri navrhovaní úplne novej Dualtron Popular riadili filozofiou, aby bola kolobežka užívateľsky čo najpríjemnejšia. Výsledkom je kompaktný, no zároveň skvele vybavený stroj s bezúdržbovou konštrukciou. Rám z leteckého hliníka preto cez nášľapnú plochu s vyvýšenou zadnou časťou nadväzuje na sklápací systém na jedno stlačenie. S ním zložíte tyč riadenia podsvietenú LED pásikom. Tú zase zakončujú sklápacie riadidlá s ergonomickými gripmi. Stredobodom vrchnej časti Dualtronu Popular je však zabudovaný LCD displej EY2 priamo od výrobcu MiniMotors. Na ňom nájdete všetky potrebné údaje o jazde a po pripojení sa cez Bluetooth na váš smartfón dokážete na kolobežke nastaviť pokročilé možnosti jazdy, ale aj ambientného osvetlenia. LED podsvietenie nájdete ako na spomínanej tyči riadenia, tak aj zboku nášľapnej plochy.

 

 

Výkon a dojazd

Skôr než veľký výkon či hodnota maximálnej rýchlosti pri urban kolobežkách zaváži ich konštrukčné spracovanie. Dualtron Popular však kombinuje obe vlastnosti. Dva motory dokopy vyvinú špičkový výkon až 2 900 W, a tak pre vás nebude problém zdolať aj 37° stúpania. Pri ideálnych podmienkach s ňou na rovine dokážete po stlačení prstovej páčky jazdiť rýchlosťou až 65 km/h, čo v mestskom prostredí postačí viac než dostatočne. Svojimi parametrami nezaostáva ani 52 V batéria s kapacitou od 14 do 25 Ah. Články najväčšej batérie sú od výrobcu LG, pri ostatných dvoch verziách je výrobcom priamo MiniMotors. Na jedno nabitie tak budete môcť prejsť 35 až 60 km v závislosti od verzie. Model s najväčšou batériou tak pri bežnom dennom využívaní stačí nabíjať len raz za čas, a to cez jeden prekrytý nabíjací port na “krku” tyče riadenia.

 

 

Bezpečnosť a pohodlie

V Dualtrone vedia, čo znamená skonštruovať ideálnu mestskú kolobežku. Dualtron Popular osadili nezávislým odpružením vpredu a pružinou vzadu. Oba tlmiče kompletne schovali do konštrukcie kolobežky, aby sa do pruženia dostalo čo najmenej nečistôt. Podvozok si plní aj svoju hlavnú úlohu, a to pohodlie jazdy. Kolobežka je ešte komfortnejšia vďaka spojeniu pruženia s nafukovacími 9-palcovými pneumatikami s dušou. Dualtron Popular preto budete mať vždy plne pod kontrolou, navyše keď vždy bezpečne zastavíte s dvomi bubnovými brzdami. Aj tie výrobca zvolil kvôli ich minimálnej potrebe údržby, čo ešte zvyšuje jej atraktivitu každodenného používania v mestskom prostredí. Ak k tomu pridáte zdvojený predný LED reflektor, zadné a brzdové svetlo, smerovky a klaksón, na ceste vás nikto neprehliadne.

 

 

Využitie a praktickosť

Dualtron Popular splní sen všetkým, ktorí od svojej elektrickej kolobežky očakávajú prvotriedne spracovanie, bezúdržbovosť a jazdné vlastnosti bez kompromisov. No kolobežka ponúkne niečo naviac. Tým je praktický balík plný modernej výbavy a designu, za ktorým sa na ulici otočí každý. Všetky konštrukčné vychytávky sa odzrkadlili na celkovej hmotnosti 32,5 kg. No s rozmermi po sklopení 122,7 x 52,3 x 20,5 cm (dĺžka, výška, šírka) ju bez problémov zmestíte do kufra stredne veľkého auta. V rozloženom stave má stále kompaktné rozmery 120 x 121,6 x 63,4 cm, pričom vydrží záťaž 120 kg. Nových majiteľov tiež určite poteší celková ochrana proti vode na úrovni IPX5.

 

 

Naše hodnotenie

Na prvej pozícii doteraz jedinej menšej urban kolobežky od Dualtron – model Mini, podľa nášho názoru vystriedal práve model Popular. Je rýchlejší, pohodlný, bezúdržbový a navyše plný moderných prvkov výbavy. Ako jedna z mála elektrických kolobežiek značky Dualtron vsádza na pružinový podvozok, čo jej však vôbec neuberá na pohodlí. Keď celý balíček vložíte do typicky čiernobieleho designu Dualtron, podčiarknutého LED ambientným podsvietením, máte istotu, že budete jazdiť na jednej z najlepších mestských kolobežiek na trhu.

 

 

minimotors-logo

Servis

Sme autorizovaným predajcom značky Dualtron pre Česko, Slovensko a ďalšie krajiny. Poskytujeme záručný aj pozáručný servis, ktorý je zaisťovaný na všetkých našich pobočkách. Väčšinu náhradných dielov máme na sklade a ostatné diely, vďaka nášmu priamemu napojeniu na výrobcu, vieme zaistiť vo veľmi krátkom čase. Pri kúpe tejto kolobežky sa teda nemusíte obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov. Vďaka našim skúsenostiam a kontaktom si poradíme aj so zložitejšími závadami a diagnostikou.

 

 

O značke

Spoločnosť Minimotors je známa ako jeden z najlepších a najspoľahlivejších výrobcov elektrických kolobežiek na svete. Bola založená v roku 1999 v Pusane (Busane) v Južnej Kórei. Krátko po svojom založení sa spoločnosť preslávila sériovo vyrábanými elektromotormi. Od roku 2010 začala s vývojom a výrobou elektrických kolobežiek ako vynikajúcou alternatívou osobnej mobility k benzínovým jednostopovým vozidlám. Ešte v tom istom roku dodala na trh sériu elektrokolobežiek s názvom Speedway. Z dôvodu veľkého dopytu a s tým spojenej potreby zvýšenia produkcie, presunula spoločnosť Minimotors výrobu do svojej novej továrne v Číne a v roku 2015 dokončila vývoj a začala výrobu nového typu elektrokolobežky s názvom Dualtron Ultra. Vďaka obrovskému úspechu spoločnosť pokračovala s vývojom a výrobou ďalších modelov a modelových radov. V súčasnej dobe spoločnosť ponúka modelové rady Dualtron, Speedway a Futecher, ktoré sú obľúbené medzi nadšencami elektromobility po celom svete a meno Minimotors je tak s elektrickými kolobežkami nerozlučne späté. Hoci neustále vzniká mnoho nových spoločností zaoberajúcich sa elektromobilitou, chýbajú im skúsenosti, ktoré Minimotors nazhromaždil v priebehu rokov. Mnoho z týchto nových spoločností pre nízku kvalitu svojich výrobkov a následný nezáujem trhu od svojich zámerov zase upúšťa. Spoločnosť Minimotors dodáva na svetové trhy produkty tej najvyššej kvality a stala sa tak lídrom v oblasti elektromobility.

8/10
Komfort
5/10
Ľahkosť údržby
65 km/h
Rýchlosť
32,5 kg
Váha
2900 W
Výkon
60 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Brzda vpredu
Odpružený podvozok vpredu
Zvládne kopec
Motor vzadu
Motor vpredu
Brzda vzadu
Vhodná do mesta
Extrémny výkon
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Vzduchové kolesá
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 32,5 kg Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 65 km/h Zatiaľ netestované
Výkon 900 W Zatiaľ netestované
Špičkový výkon 2900 W Zatiaľ netestované
Dojazd 60 km podľa konfigurácie od 35 km do 60 km Zatiaľ netestované
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka 120 cm  
      Výška 121,6 cm  
      Šírka 63,4 cm  
      Dĺžka zložená 122,7 cm  
      Výška zložená 52,3 cm  
      Šírka zložená 20,5 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Li-Ion  
      Výrobca batérie LG články podľa konfigurácie: LG články, Minimotors  
      Napätie batérie 52 V  
      Kapacita batérie 25 Ah podľa konfigurácie: 14 Ah, 20 Ah, 25 Ah  
      Energia v batérii 1300 Wh podľa konfigurácie: 728 Wh, 1040 Wh, 1300 Wh  
      Rekuperácia nie  
      Systém ovládania prstová páčka  
      Pohon pohon predného aj zadného kolesa  
      Predná brzda bubnová  
      Zadná brzda bubnová  
      Typ kolesa vpredu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vpredu 9"  
      Typ kolesa vzadu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vzadu 9"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Predné zavesenie dvojité lichobežníkové zavesenie  
      Zadné zavesenie pružina  
      Osvetlenie predné, zadné a brzdové  
      Brzdové svetlo áno  
      Max. záťaž 120 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Overený nákup

Mal som už asi 10 druhov kolobežiek, ale dualtron je to môj prvý. Kolobežka za tu cenu ponúka kvalitu, max rýchlosť až 67 km/h, do prudkého kopca 56 km/h., smerovky, tempo mat, vode odolnosť, a hlavne sa ľahko skladá ako moja etwow čo mám.. Sice jej váha je až 33 kg ale dobre sa nosí. Hlavne je to kolobežka do mesta...

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe