NAMI Burn-E 3 Max

Nová generácia elektrickej kolobežky tiež známej pod menom Viper je tu. Kilometrami overená jednoliata konštrukcia, no s väčšou batériou ju predurčuje na ešte neobyčajnejšie zážitky. Na aké ďalšie parametre sa noví majitelia Nami Burn-E 3 Max môžu tešiť?

`

NAMI Burn-E 3 Max

New product

Product Options
Batéria: *
2880 Wh (72 V 40 Ah)
- 0 €
2160 Wh (72 V 30 Ah)
- 750 €
Limited time offer:
Pôvodná cena Akčná cena

5 399 €vrátane DPH

4 999 €vrátane DPH

- 7%

  • 2880 Wh (72 V 40 Ah)
  • 2160 Wh (72 V 30 Ah)

- +

Dostupnosť vybraného modelu

V závislosti od konfigurácie produktu

Eshop
Na objednávku
Bratislava
Na objednávku
Bratislava Sklad
Na objednávku
Voltride Central
Na objednávku
Voltride Servis
Na objednávku
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

 

 

Od základu stvorená len na jedno – zážitok z jazdy. Bez zbytočných doplnkov a ozdôb, ale za to plnokrvne funkčný charakter, ktorý sľubuje nekompromisný pocit počas jazdenia. To je Burn-E 3 Max, vrchol portfólia výrobcu elektrických kolobežiek NAMI. Nie nadarmo sa jej hovorí viper (zmija). Burn-E 3 Max si podmaní každý povrch aj jazdca.

Jednoliaty kovový rám, špičkový výkon až 8400 W, podvozok na cesty aj do terénu a rýchlosť 105 km/h sú parametre, ktoré zlákajú naozaj každého vyznávača adrenalínu.

 

 

 

Výkon a dojazd

Údaje výkonu a rýchlosti NAMI Burn-E 3 Max už na papieri dvíhajú obočie. Keď však okúsite špičkový výkon 8400 W na vlastnej koži, nebudete veriť, že jazdíte “len” na elektrickej kolobežke. O tom, či s týmto strojom zvládnete ísť do kopcov s 35° sklonom či na lesnú cestu ani nemôže byť reč, keďže po stlačení palcovej páčky do kopca ešte pridá. Ohurovať neprestáva ani na rovinke, keď sa maximálna rýchlosť vyšplhá až na 105 km/h.

Výkon musí byť aj dostatočne zásobovaný energiou, čo je úlohou 72 V Li-ion batérie s kapacitou 40 Ah a energiou 2880 Wh. Pri normálnych podmienkach jej kapacita vystačí až na 110 km dlhú jazdu. Výrobca potešil každého majiteľa alebo majiteľku aj po vybití batérie, pretože ku kolobežke automaticky dostanete 5A rýchlonabíjačku, ktorú zapojíte do niektorého z dvoch nabíjacích portov. Tie nájdete na vrchole nášľapnej plochy, chránené krytkami. Batériu cez ne doplna nabijete za 10 hodín.

 

 

Konštrukcia, design a výbava

Alfou a omegou konštrukcie NAMI Burn-E 3 Max je jednoliaty skelet z leteckého hliníka. Konštruktéri ho zvárali ručne, čoho výsledkom je extrémna tuhosť a odolnosť rámu. Ten začína pri zadnom úchyte pre pohodlné prenášanie, pokračuje cez širokú a pevnú nášľapnú plochu s protišmykovou úpravou až k tyči riadenia. Tyč ako jediná nie je vyrobená z kovu, ale z uhlíkových vlákien. Vydrží preto záťaž až 400 kg, pričom celú konštrukciu kolobežky oprosťuje od prebytočnej váhy. S kovovou konštrukciou tyč spája patentovaný kĺb z nerezovej ocele. Aby ste kolobežku zložili, musíte povoliť jeho zaistenie, odskrutkovať kuželový závit, a potom z neho tyč vytiahnuť a preklopiť.

Vrcholu tyče riadenia dominuje LCD displej, kde si môžete zvoliť medzi piatimi výkonnostnými režimami. Strach nemusíte mať ani z prípadného dažďa, keďže displej má vysokú certifikáciu vodeodolnosti IP65. Celkovo NAMI Burn-E 3 Max pôsobí industriálne a funkčne, čím sa zároveň odlišuje od ostatných konkurentov. Sme si istí, že matná čierna v kombinácii s vysokým leskom doplnkov z nerezovej ocele uchváti každého nadšenca elektrických kolobežiek.

 

 

Bezpečnosť a pohodlie

Hoci NAMI Burn-E 3 Max pôsobí drsným dojmom, tento pocit vás okamžite opustí, keď na ňu stúpite. Výkon, samozrejme, stále dosahuje extrémnych výšin, no krotí ho 165 mm hydraulické pruženie KKE vpredu aj vzadu spolu s 11-palcovými bezdušovými pneumatikami. Tuhosť tlmičov si navyše dokážete prispôsobiť podľa vašich preferencií. Nezaostávajú ani brzdy. V tomto prípade výrobca zvolil 160 mm hydraulické brzdy Nutt so štvorpiestovým chladeným brzdovým strmeňom. Ich účinok neklesne ani počas dlhých zjazdov alebo ostrej jazdy v zákrutách, keďže sa samé udržia v ideálnej teplote.

Myslelo sa aj na bezpečnosť počas jazdy za zníženej viditeľnosti, a tak nesmie chýbať predný svetlomet s výkonom až 2000 lumenov a vodeodolnosťou na úrovni IP55. LED svetlá po bokoch slúžia nielen ako ambietný prvok, ale tiež ako smerovky, čo ešte zvyšuje nielen vašu bezpečnosť, ale aj bezpečnosť ostatných na ceste. Kompletné osvetlenie dotvára už len zadné a brzdové svetlo.

 

 

Využitie a praktickosť

Atribúty NAMI Burn-E 3 Max ako obrovský výkon, pevná konštrukcia a funkčný design predurčujú túto kolobežku na všestranné použitie. Či s ňou vyrazíte na členité poľné cestičky alebo dlhé trasy na spevnenej ceste, s nastaviteľným hydraulickým podvozkom, bezdušovými pneumatikami a silnými brzdami bude každá jazda pohodlným zážitkom. No stačí sa pozrieť na hodnoty výkonu a bude vám jasné, že s touto kolobežkou zažijete nejednu adrenalínovú jazdu, a to aj vo vlhkých podmienkach vďaka ochrane IP55 pre celú kolobežku. Výjazdy do kopcov zvládne bez zaváhania aj s jej váhou 51 kg, pričom na nášľapnej ploche odvezie až 130 kg. No ako už pri väčšine “superkolobežiek” býva zvykom, problém môže nastať, keď NAMI Burn-E 3 Max budete chcieť prenášať. Rozmery 135x145x62 cm (dĺžka, výška, šírka) a jej váha takmer určite narobia problémy pri nakladaní do kufra auta či pri vynášaní do schodov. O lepšie spravíte, keď ju zoberiete prevetrať za mesto, kde s NAMI Burn-E 3 Max máte prísľub najlepšieho pocitu.

 

 

Naše hodnotenie

NAMI Burn-E 3 MAX je kolobežkou s prvotriednym konštrukčným spracovaním, ktorá sa navyše vyznačuje vynikajúcim výkonom, jazdnými parametrami a modernou výbavou. Budúcim majiteľom preto zakaždým vyčarujú úsmev pod prilbou, pretože budú jazdiť na elektrickej kolobežke patriacej medzi tie najlepšie na trhu. Každá jej súčiastka, ale aj tabuľkové hodnoty ju predurčujú skôr pre veľmi náročných zákazníkov a adrenalínových nadšencov. Zároveň si na svoje prídu aj fanúšikovia industriálneho designu. Je preto viac ako jasné, že jazdu na NAMI Burn-E 3 Max si budete chcieť zopakovať čo najskôr.

 

 

Servis

Vsett-logo

Sme predajcom značky NAMI pre celú strednú Európu. Poskytujeme priamo záručný aj pozáručný servis, ktorý je zabezpečený na našich pobočkách v Prahe, Brne a Bratislave. Náhradné diely držíme skladom alebo ich vieme rýchlo od výrobcu zabezpečiť. Preto sa pri kúpe tejto kolobežky nemusíte vôbec obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov a vďaka priamemu kontaktu na výrobcu si poradíme aj so zložitejšími prípadmi a diagnostikou.

 

O značke

Čo vlastne NAMI znamená? Znamená to New Age Mobility Innovation, čo by sa dalo voľne preložiť ako "Novodobá inovácia v mobilite". Tieto štyri slová zhŕňajú ambície spoločnosti NAMI: navrhovať, vyvíjať a vyrábať špičkové elektrické kolobežky. Spoločnosť NAMI je osobným projektom Michaela Sha, bývalého hlavného konštruktéra výrobcu elektrických kolobežiek Kaabo, ktorý chce trh s elektrickými kolobežkami zmeniť. Podľa jeho vyjadrenia v ňom chýbajú predovšetkým inovácie a kontrola kvality. Preto Michael Sha v spolupráci s vynikajúcim čínskym priemyselným dizajnérom navrhol a vyrobil prvú elektrickú kolobežku s názvom Burn-E (Viper). Spolupracujúci dizajnér, hoci je vo svete elektromobility úplným nováčikom, dokázal nápady Michaela Sha presne podľa jeho predstáv uviesť do praxe. Skutočnosť, že Viper sa začal vyrábať v malej továrni úplne od základu a bol prakticky celý zostavený ručne, je celkom iste unikátny a jedinečný počin svojho druhu. A my sa môžeme tešiť, aké ďalšie produkty nám spoločnosť NAMI ponúkne v budúcnosti.

10/10
Komfort
5/10
Ľahkosť údržby
105 km/h
Rýchlosť
51 kg
Váha
3000 W
Výkon
110 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Odpružený podvozok vpredu
Zvládne kopec
Hydraulická brzda vpredu
Motor vzadu
Motor vpredu
Vhodná do mesta
Extrémny výkon
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Hydraulická brzda vzadu
Dobre skladateľné
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 51 kg Zatiaľ netestované
Doba nabíjania 10 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 105 km/h podľa konfigurácie od 25 km/h do 105 km/h Zatiaľ netestované
Výkon 3000 W Zatiaľ netestované
Špičkový výkon 8400 W podľa konfigurácie od 2000 W do 8400 W Zatiaľ netestované
Dojazd 110 km podľa konfigurácie od 100 km do 110 km Zatiaľ netestované
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka 135 cm  
      Výška 145 cm  
      Šírka 62 cm  
      Výška zložená 134 cm  
      Typ batérie Li-Ion  
      Napätie batérie 72 V  
      Kapacita batérie 40 Ah podľa konfigurácie: 30 Ah, 40 Ah  
      Energia v batérii 2880 Wh podľa konfigurácie: 2160 Wh, 2880 Wh  
      Systém ovládania prstová páčka  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Štart odrazom áno  
      Pohon pohon predného aj zadného kolesa  
      Predná brzda Hydraulická brzda / 4-piestový strmeň  
      Zadná brzda Hydraulická brzda / 4-piestový strmeň  
      Typ kolesa vpredu vzduchové bezdušové  
      Veľkosť kolesa vpredu 11"  
      Typ kolesa vzadu vzduchové bezdušové  
      Veľkosť kolesa vzadu 11"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Predné zavesenie hydraulické odpruženie KKE  
      Zadné zavesenie hydraulické odpruženie KKE  
      Osvetlenie predné, zadné a brzdové  
      Brzdové svetlo áno  
      Max. záťaž 130 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe