Kontaktujte nás

Sme tu pre vás

info@maxblinker.sk
Emaily vybavujeme priebežne počas pracovných dní od 10:00 do 19:00

02 222 02 000
Sme tu pre vás každý pracovný deň od 10:00 - 19:00 Tešíme sa na váš telefonát

Zákaznická podpora v jazyku:

   Objednajte sa do servisu online

   Odovzdanie do servisu je možné v Bratislave, Prahe a Brne, alebo prostredníctvom kuriéra u vás doma

   Reklamačný formulár online

   Odovzdanie tovaru na reklamáciu je možné v Bratislave, Prahe a Brne, alebo prostredníctvom kuriéra u vás doma.

   Spoznajte
   naše predajne

   Nie sme iba eshop či skvelý servis, prevádzkujeme aj kamenné predajne. V tých vás privítajú naši skúsení kolegovia, ktorí vám radi odborne poradia. Tovar si tak môžete nielen vyzdvihnúť, obzrieť, ale aj vyskúšať. Na predajniach vybavujeme aj servis a reklamácie.

   Sme tu pre vás

   Naše predajne a servisy

   Bratislava
   Šumavská 1, Bratislava
   +421 2 222 02000
   kontakt@voltride.sk
   Otváracia doba:
   Pracovné dni: 12:00 - 19:00
   Servis
   Požičovňa
   Klimatizácia
   Praha - PMD Scooters
   Partnerský servis
   Kpt. Stránského 998, Praha
   info@pmdscooters.eu
   Otváracia doba:
   Pracovné dni: Na objednávku
   Servis
   Klimatizácia

   Najlepší v Európe Max Blinker servis

   Každý potrebuje skôr či neskôr starostlivosť servisu. Preto sme postavili naše servisné superstredisko na ploche vyše 400 m2. Je jedno kde sa práve nachádzate, je vám k dispozícii aj u vás doma prostredníctvom nášho kuriéra. Postará sa o vás niektorý z našich skúsených technikov školených priamo u výrobcu.

   Máme k dispozícii všetko, čo potrebujeme na profesionálnu a bezpečnú opravu, vrátane vyše 10 000 náhradných dielov, ktoré držíme skladom.

   Viac informácií Viac o servise
   10 000+ originálnych
   dielov skladom
   20+ servisovaných
   autorizovaných značiek
   Špeciálna diagnostika
   a servis batérií
   Záručné aj pozáručné opravy a poradenstvo

   Pôsobíme v rámci
   celej Európy

   Sme slovenská firma, ale pôsobíme v celej Európe tak, aby sme sa o našich zákazníkov vždy dokázali prémiovo a rýchlo postarať. Okrem Bratislavy máme sídla aj v Brne, Prahe a v Nemeckom Berlíne. Je preto úplne jedno, kde sa práve nachádzate, môžete si byť istí, že dostanete prvotriednu starostlivosť.

   Tovar odosielame do niekoľkých hodín z viacerých skladov v rámci Európskej únie, z ktorých sú dva na Slovensku, preto nemusíte platiť žiadne skryté poplatky navyše a dostávate plnohodnotnú celoeurópsku dvojročnú záruku. Servis aj reklamácie zabezpečujeme prostredníctvom kuriéra, ktorého vám pošleme ešte v deň objednávky a tiež na našich kamenných predajniach.

   Viac informácií
   Pôsobíme v celej Európe
   aby sme sa dokázali
   prémiovo a rýchlo postarať.
   Tovar odosielame do
   niekoľkých hodín
   Žiadne skryté poplatky navyše
   a plnohodnotná celoeurópska dvojročná záruka
   Expresný servis aj reklamácie
   prostredníctvom kuriéra ešte
   v deň objednávky
   Krajiny, ktorých jazykom hovoríme Krajiny kam doručujeme tovar kam nedoručujeme
   Zobraziť mapu

   O Max Blinkerovi

   Milujeme osobnú elektromobilitu. Nie je to pre nás biznis, ale cesta, ktorou sami jazdíme. Preto ponúkame tie najkvalitnejšie značky za férové ceny, ktoré odosielame do niekoľkých hodín od objednávky.

   Sme slovenská firma, centrálu máme v Bratislave, ale sme aj v Prahe, Brne a Nemeckom Berlíne. Naše služby a servis u vás doma preto poskytujeme v celej Európe. Náš obrat presiahol 6 miliónov Eur, dodávame a servisujeme tisíce objednávok ročne.

   Aj vďaka našej veľkosti sme postavili európske servisné supercentrum, ktoré je pripravené pomôcť každému, nech je kdekoľvek. Napriek tomu, že sme narástli, zostávame na zemi a vážime si každého zákazníka. Ak sa našim zákazníkom hoci vlastnou chybou tovar poškodí, prvých 30 dní je oprava na nás bez zbytočných otázok nech sa už stalo čokoľvek.*

   Viac informácií

   V čom je Max Blinker svetový?

   Max Blinker je najodporúčanejší
   predajca elektrických kolobežiek
   na svete.

   Nákup od Max Blinker odporúčajú nielen zákazníci, ale aj všetky veľké značky pretože sme jednotka a preto, lebo sa o našich zákazníkov staráme aj po predaji a poskytujeme ten najlepší servis a zákaznícku podporu.

   Prečítajte si všetky referencie
   Nákup u nás odporúčajú tí najväčší výrobcovia, napríklad Dualtron, Inokim, Nami, Vsett a mnohí ďalší.
   S výrobcami máme veľmi blízke a nadštandardné vzťahy, preto vám vieme garantovať absolútnu kvalitu tovaru.
   Máme tisíce spokojných zákazníkov po celej Európe s tou najlepšou zákazníckou podporou a servisom.
   Osobné odporúčania
   priamo od majiteľov
   najväčších značiek

   Prečo si vybrať Maxa Blinkera?
   V čom sme dobrí?

   Sme ten správny partner pre osobnú elektromobilitu. Poskytujeme tie najlepšie značky za férové ceny, najodbornejší servis u vás doma, aktívne sa podieľame na zvyšovaní bezpečnosti, znižovaní uhlíkovej stopy a pomáhame skracovať vzdialenosti v mestách.

   01
   Pozrite si
   video

   Profesionálny servis
   u Vás doma a servisná knižka

   Sme najlepší autorizovaný servis v Európe, ktorý je k dispozícii aj u vás doma. Prídeme k vám domov, kamkoľvek v Európe. Na ploche viac ako 400 m2 pracujú naši profesionálni servisní technici. Odborníci na vyše 20 rôznych značiek sú školení priamo výrobcami, disponujú vyše 10 000 náhradných dielov, špeciálnou diagnostikou a servisom batérií. Preto nám môžete plne dôverovať. Držíme know-how, diagnostiku, diely a expertov pod jednou strechou, kde vykonávame tisíce opráv každý rok, preto sme rýchlejší ako lokálny servis vo vašom meste. Nemusíte nikam chodiť a opravené zariadenie vám dovezieme špičkovo a najmä bezpečne opravené až ku vám domov. Ako jediní na svete máme digitálnu servisnú knižku, v ktorej nájdete záznamy všetkých servisných zásahov, použitých dielov a dokonca tam môžete zapisovať aj svoj vlastný domáci servis. Vaše zariadenie tak budete jedného dňa predávať za vyššiu cenu, pretože bude mať dôveryhodne zaznamenané, ako ste sa o neho starali.

   Prečítať viac
   400+ m2, 20+ značiek, 10 000+ náhradných dielov
   Špeciálna diagnostika a servis batérií
   Digitálna servisná knižka
   Školenie technikov priamo u výrobcov
   Viac o servise
   02
   Pozrite si
   video

   Moderná doprava a sklad

   S obratom vyše 6 miliónov eur sme mohli investovať do modernej logistiky a skladov. Väčšinu tovaru držíme skladom a odosielame do piatich hodín od objednania kamkoľvek v Európe. Preto naši zákazníci nemusia zbytočne čakať a jediným zdržaním medzi našim skladom a vami je kuriér. Rovnako rýchlo riešime reklamácie a servisné prípady, pretože sami neradi čakáme viac, než je nutné. Každý odoslaný tovar prechádza kontrolou kvality u výrobcu, ale aj u nás aby sme si boli istí, že dostanete iba tovar tej najvyššej kvality.

   Chcete vedieť ako vyzerá to najexpresnejšie doručenie, aké dokážeme? Rýchlejšie to už nejde. * Dostupné iba vo vybraných regiónoch

   Prečítať viac
   Tovar skladom
   Vačšinu objednávok odosielame do 5 hodín
   Viac informácií o doprave a sklade
   03

   Bezplatná oprava akéhokoľvek poškodenia Max Care *

   V prípade, že si novú kolobežku akokoľvek poškodíte, opravíme vám ju zadarmo bez zbytočných otázok. Takúto maximálnu starostlivosť vám dokážeme ponúknuť iba my vďaka nášmu servisnému supercentru a tímu skúsených odborníkov. Je to rozšírená záruka a najmä bezplatná oprava, pri ktorej za vás opravíme aj mechanické poškodenie bez ohľadu na to, ako k nemu došlo *. Túto službu dostávajú všetci naši zákazníci na prvých 30 dní úplne zadarmo, pretože chceme, aby si svoju kúpu mohli užívať bez zbytočných obáv. Najlepšia jazda je tá bezstarostná! Preto je tu Max Care, jediná bezstarostná rozšírená záruka a bezplatný servis osobnej elektromobility v Európe.

   Prečítať viac
   Žiadne zbytočné otázky
   Záruka pre celý svet
   Kvalitná oprava a originálne diely
   Prvých 30 dní je služba úplne zadarmo
   Viac o službe Max Care
   04

   Garancia najlepšej ceny

   Sledujeme ceny konkurencie a držíme tie najlepšie možné ceny na trhu. Ak napriek tomu nájdete relevantnú ponuku za lepšiu cenu, radi ju dorovnáme. Prípadnú nižšiu ponuku zásadne nepodliezame, iba ju dorovnáme, pretože nechceme aby ste si nás vybrali iba kvôli nízkym cenám. Dôvodov prečo si vybrať nás je totiž oveľa viac, ako iba cena. Podnikanie bez pridanej hodnoty zamerané iba na cenu nie je dlhodobo udržateľné.

   Naše podnikanie nevnímame ako predstavu rýchleho zisku, ale ako poslanie posunúť svet bližšie k ekologickým a praktickým riešeniam osobnej elektromobility. Zároveň cítime spoluzodpovednosť za budúcnosť našej planéty a tým aj našich detí. Preto sa správame zodpovedne ako firma, ale aj ako jednotlivci, ktorí ju tvoria. Budeme šťastní ak si aj vy zvolíte tento spôsob prepravy a pokiaľ je cena to jediné, čo vás drží od rozhodnutia pridať sa k našej komunite, urobíme všetko pre to, aby sme vás presvedčili. Odľahčíme tým celú planétu.

   Prečítať viac
   Garantujeme najlepšie ceny na trhu
   Relevantné lacnejšie ponuky radi dorovnáme
   Viac o službe Max Care
   05

   Nezávislé testovanie
   skutočných parametrov

   Neveríme tvrdeniam výrobcov a nemali by ste tak robiť ani vy. Nehovoríme, že klamú, ale každý má svoju metodiku a preto sa ich tvrdenia navzájom ťažko porovnávajú. Preto všetky uvádzané parametre nezávislo testujeme svojou vlastnou vedeckou metodikou. Máme svetové prvenstvo s takto presnými nezávislými testami.

   Nerobíme to však pre svetové prvenstvo, ale pre to, aby mali naši zákazníci poruke presné a exaktné údaje a mohli sa zodpovedne rozhodnúť. To sa dá iba na základe reálne nameraných údajov a nie na základe marketingových tvrdení výrobcov. Overujeme napríklad tieto parametre: maximálny dojazd, dojazd v mestskom cykle, minimálny dojazd (jazdou maximálnou rýchlosťou), zrýchlenie, maximálnu rýchlosť, brzdné dráhy a časy, váhu ale aj skutočný dodaný výkon.

   Prečítať viac
   U nás porovnávate merania za identických podmienok
   Svetové prvenstvo Maxa Blinkera
   Objektívne meranie dojazdov v meste aj na plný plyn
   Vlastné merania výkonu
   Vedecké nezávislé merania
   06

   Certifikát originality
   a garancia pôvodu

   K vašej kúpe dostanete unikátny Certifikát originality s garanciou pôvodu. Tento certifikát vieme poskytnúť, pretože spolupracujeme výhradne priamo s výrobcami bez akýchkoľvek sprostredkovateľov, priekupníkov či veľkoobchodov. Jednoducho tovar dovážame priamo z továrne výrobcu až ku nám na sklad, bez akýchkoľvek medzičlánkov až ku vám. Vďaka tomu môžeme garantovať a aj garantujeme 100% originalitu a kvalitu celého zakúpeného produktu.

   Je to dôležité pretože trh je zaplavený nekvalitnými kópiami a tiež originálnymi telami s neoriginálnou elektronikou a batériami. Vďaka nášmu prístupu a Certifikátu sa toho u nás nemusíte báť, a čo je ešte lepšie, keď raz budete zariadenie predávať, nebude sa toho musieť báť ani nový kupujúci. Svoju kolobežku tak predáte za vyššiu cenu. Držiteľ Certifikátu originality má totiž doživotnú garanciu pôvodu tovaru a v prípade, že sa ukáže neoriginálny pôvod, hoci aj o niekoľko rokov, môže si vybrať medzi vrátením peňazí, alebo náhradou za tovar originálneho pôvodu.

   Prečítať viac Viac o certifikáte originality
   07

   Ako jazdiť bezpečne,
   Príručka kolobežkára

   Neustále pracujeme na tom, aby sme nie iba predávali, či poskytovali ten najlepší servis a poradenstvo. Pracujeme aj na zvyšovaní bezpečnosti jazdcov a edukácii v tejto oblasti. Ako jediní na svete sme pre vás pripravili rozsiahlu príručku o bezpečnej jazde na elektrickej kolobežke, ktorú sme poskytli zadarmo pre všetkých. Aj pre tých, ktorí nie sú našimi zákazníkmi, dokonca aj pre našu konkurenciu. Pretože najdôležitejšie je dostať sa vždy bezpečne domov k tým, na ktorých nám záleží a vyššia bezpečnosť je tak spoločným záujmom nás všetkých.

   Prečítať viac Prečítať príručku
   Zobraziť všetko

   Sme jednotka na trhu
   s elektromobilitou

   Špecializujeme sa na osobnú elektromobilitu, extrémne efektívny spôsob prepravy na krátke až stredne dlhé vzdialenosti. Trasy, ktoré tvoria drvivú väčšinu súkromnej prepravy osôb v mestách môžu byť ekologickejšie, rýchlejšie a tiež zábavnejšie, ako sme to zažívali posledných 100 rokov. Osobná elektromobilita je rovnako veľkou revolúciou v preprave, akou bolo vynájdenie parného motora, či prvé osobné autá so spaľovacími motormi. A je to revolúcia, ktorá sa deje práve dnes. Staňte sa jej súčasťou spolu s nami a objavte nové, zábavné a ekologické cesty do práce, do školy, či kamkoľvek sa vydáte.

   Viac informácií
   Väčšinu objednávok expedujeme
   do 5 hodín
   Servis, 2 ročná záruka
   a pomoc kdekoľvek v Európe
   Oprava akéhokoľvek poškodenia
   zadarmo prvých 30 dní *
   Jediní na trhu garantujeme originálny
   pôvod tovaru a najlepšiu cenu

   Počet kilometrov
   Ktoré najazdili naše kolobežky

   12,8 milióna

   kilometrov na našich kolobežkách

   3171 ton

   ušetrených emisií

   7+ rokov

   rokov na trhu

   20+

   rôznych značiek

   2017:
   prvé desaťtisíce km
   2018:
   prvé státísice km
   2020:
   3,1 milióna km
   2021:
   7,4 milióna km
   2022:
   12,8 milióna km

   Spoznajte históriu
   Max Blinkera

   Ride it.
   Love it.

   Max it.

   Predĺžená záruka
   pri nákupe mimo sezónu

   Max Blinker vám prináša predĺženú záruku tak, aby ste si mohli urobiť radosť už teraz za mimosezónne ceny. Dokážete tak spojiť dve inak nemožné veci. Nakúpiť po sezóne za výrazne lepšie ceny a zároveň získať záruku tak, ako keby ste s kúpou počkali až do jari.

   Ak nakúpite už teraz, Max Blinker vašu záruku predĺži až do 1.4 2026, čiže získate predĺženie záručnej doby až o:

   Čím skôr nakúpite, tým viac záruky získate! Ak si chcete urobiť radosť za výpredajové ceny, už skutočne nie je na čo čakať. Okrem predĺženej záruky získate na prvý mesiac aj Max Care zadarmo, takže pokiaľ svojej kolobežke nechtiac ublížite, oprava bude na nás! Pozrite si našu ponuku a urobte si radosť!

   Ako to funguje? Jednoducho vám ku štandardnej celoeurópskej dvojročnej záruke pribalíme predĺženú záruku, ktorá bude platiť až do 1.4 2026, čím vaše bezstarostné obdobie príjemne predĺžime tak, ako keby ste nakúpili až na jar. To vám neponúkne nikto iný ako Max Blinker a vy si môžete užívať jazdu už teraz.

   Otázky? Kontaktujte nás!

   Firemné údaje

   Sme slovenská firma, ale pôsobíme v celej Európe tak, aby sme sa o našich zákazníkov vždy dokázali prémiovo a rýchlo postarať. Okrem Bratislavy máme sídla aj v Brne, Prahe a v Nemeckom Berlíne. Je preto úplne jedno, kde sa práve nachádzate, môžete si byť istí, že dostanete prvotriednu starostlivosť.

   Voltride s.r.o.

   Košická 58
   821 09 Bratislava
   Slovensko
   Európska únia

   IČO: 50750003
   DIČ: 2120466018
   IČ DPH: SK2120466018

   Riaditeľ: Štefan Báthory
   Konateľ: Mgr. Katarína Urbančíková LL.M.

   Zapísané v OR Okresného súdu Bratislava III, Oddiel: Sro, Vložka číslo: 118002/B

   Férový prístup

   Tovar odosielame do niekoľkých hodín z viacerých skladov v rámci Európskej únie, preto nemusíte platiť žiadne skryté poplatky navyše a dostávate plnohodnotnú európsku dvojročnú záruku. Servis aj reklamácie zabezpečujeme prostredníctvom kuriéra, ktorého vám pošleme ešte v deň objednávky. Náš tím je distribuovaný vo viacerých krajinách EÚ tak, aby sme dokázali poskytovať zákaznícku podporu a služby v ôsmich jazykoch a vyše 40 krajinách Európy.

   Máme preto viacero servisov, skladov a logistických partnerov, všetko však v rámci Európskej únie. Zákazníkov obsluhujú spoločnosti zo skupiny Max Blinker podľa reálneho vyťaženia a dostupnosti tovaru na jednotlivých skladoch. Faktúru k tovaru preto môžete dostať od niektorej z firiem v skupine Max Blinker, podľa toho, ktorá vás aktuálne dokáže obslúžiť najrýchlejšie.

   Bez ohľadu na to, ktorá spoločnosť zo skupiny Max Blinker vám tovar dodáva dostávate identickú starostlivosť aj záručné podmienky, tie máme identické pre celú Európu, a to aj pri dodaní mimo krajín EÚ.

   Zobraziť viac

   Ostatné logistické spoločnosti zo skupiny Max Blinker

   • Voltride s.r.o.

    Nové sady 988/2
    60200 Brno
    Česká republika
    Európska únia

    IČO: 08334129
    DIČ: CZ08334129

    Riaditeľ: Štefan Báthory
    Konateľ: Mgr. Katarína Urbančíková LL.M.

    Zapísané v OR Krajského súdu v Brne, Spisová značka C 113015/KSBR

   • Max Blinker GmbH

    Hauptstraße 117
    D-10827 Berlín
    Nemecko Amtsgericht Charlottenburg (Berlin) HRB 229661 B

    Riaditeľ: Štefan Báthory


   * Na túto službu sa vzťahujú podmienky férového využitia, v niektorých prípadoch (napríklad úmyselné poškodenie majiteľom) nemusí byť oprava poskytnutá. Služba je bezplatná na prvých 30 dní. Jej predĺženie nie je povinné ani automatické. Využitie služby podlieha poplatku 50 Eur, alebo 10% hodnoty vykonanej opravy. Podrobnosti nájdete v našich obchodných podmienkach.


   Do košíka ste si vložili
   Množstvo
   Celkom
   There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
   Celkom (s DPH)
   Pokračovať v nákupe