HUGO Bike BIG One X

Zvládne
terén
Extrémny
výkon

HUGO Bike BIG One X

New product

Ultra výkonná prémiová kolobežka Big One X je vyrobená českou firmou HUGO Bike a je najvýkonnejším modelom značky, ktorý cieli predovšetkým na najnáročnejšieho zákazníka. Zvezte sa na tejto extrémnej terénnej kolobežke, pre ktorú žiadny kopec ani terén nie je výzvou. S mimoriadne výkonným 13 000 W elektromotorom a veľkými kolesami, doplnenými o poriadne pneumatiky, si užijete adrenalínovú jazdu aj v najnáročnejšom teréne. S batériou 31Ah môžete v teréne dôjsť do vzdialenosti až 70 km.

Cena s DPH

6 569 €vrátane DPH

- +

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť modelu

Eshop
Na objednávku
Bratislava
Na objednávku
Bratislava Sklad
Na objednávku
Voltride Central
Na objednávku
Voltride Servis
Na objednávku
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis
Môžete si vybrať z ponuky farieb podľa vzorkovníka RAL a to samostatne pre rám, polepov, písma HUGO, ráfikov obidvoch kolies a ich výplne. K dispozícii máte až 32 768 farebných kombinácií. Dokonca si svoju kolobežku môžete doplniť o vlastný brand, karbónové prvky či iné doplnky. Po vašej objednávke vás budú telefonicky kontaktovať kolegovia ohľadom farebnej predstavy vašej vysnívanej HUGO Bike kolobežky.

 

Absolútna beštia a trhač asfaltu! Chcete si dopriať maximálnu porciu adrenalínu? Predstavujeme vám veľmi výkonnú jednomotorovú kolobežku Big One X od firmy HUGO Bike. Pokiaľ ste milovníci adrenalínu, táto kolobežka vás dovezie kamkoľvek sa vydáte. Jej brutálny výkon 13 000 W a extrémny dojazd v teréne až 70 km ju predurčuje k dlhým jazdám, pri ktorých si môžete užívať silu tejto beštie. Vďaka veľkým kolesám a odolným pneumatikám (predné 26x4 a zadné 20x4) zvládne táto kolobežka prakticky akýkoľvek terén a je na nej možné jazdiť celoročne a za akéhokoľvek počasia. Ani zima nie je pre X-ko prekážkou, naopak jazda snehom vám prinesie množstvo zábavy. Vďaka jej neskutočnému zrýchleniu z nuly na 50 km/h za neuveriteľné 1,5 sekundy, zažijete preťaženie ako na horskej dráhe. Farebné prevedenie je v plnej miere na vašich preferenciách.

Môžete si vybrať z ponuky farieb podľa vzorkovníka RAL. Od rámov, ráfikov, písma a polepu. Dokonca si svoju kolobežku môžete doplniť o vlastný brand, karbónové prvky či iné doplnky.

 

 

Konštrukcia, dizajn a výbava

Kolobežka Big One X si zakladá na unikátnom dizajne, ktorý vychádza z bohatých skúseností z oblasti horských bicyklov. Veľké a široké kolesá vpredu aj vzadu sú zasadené do osvedčenej konštrukcie rámu, ktorý je pevný, stabilný a vyznačuje sa perfektným dielenským spracovaním. Každá kolobežka je zostavená ručne mechanikom, čím je zaistená kvalitná výroba bez kompromisov. Oproti konkurencii a sériovo vyrábaným kolobežkám je možné na zákazku a podľa individuálneho priania zákazníka prispôsobiť rôzne prvky konštrukcie tak, aby ste sa vždy cítili pohodlne a bezpečne. Je teda jedno, či ste vyššej či nižšej postavy, HUGO Bike vždy vyjde vašim individuálnym požiadavkám v ústrety. Vďaka podobnej konštrukcii, ako má horský bicykel, je zaistená bezproblémová výmena jednotlivých dielov, pretože tieto sú z veľkej časti dostupné aj v bežných cyklo obchodoch. HUGO Bike stavia pri stavbe kolobežky na prémiové materiály či súčasti a odoberá ich prevažne od preverených českých dodávateľov. Rám je vyrobený zo špeciálne kovanej zliatiny hliníka, podobnej tej, ktorá sa používa v leteckom priemysle. Tým je zaistená maximálna odolnosť kolobežky a zároveň bezpečnosť jazdca. O váš jazdný komfort sa postarajú široké a vysoké plášte obrovských kolies, ktoré dokážu veľmi účinne eliminovať väčšinu terénnych nerovností. Pevná robustná konštrukcia kolobežky je dôvodom nemožnosti zložiť ju do kompaktnejších rozmerov, takže ju nenaložíte do batožinového priestoru bežného auta, ale musíte ju prevážať iným spôsobom. Za zmienku určite ešte stojí prehľadný farebný informačný displej vlastnej výroby HUGO Bike, zobrazujúci všetky dôležité údaje ako je rýchlosť, aktuálny rýchlostný stupeň, denné najazdené kilometre (TRIP), celkové najazdené kilometre (ODO) a aktuálnu úroveň nabitia batérie. Vďaka vysokému jasu je displej čitateľný aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach. Kolobežka je vybavená spoľahlivou palcovou páčkou a tempomatom.

 

Môžete si vybrať z ponuky farieb podľa vzorkovníka RAL a to samostatne pre rám, polepov, písma HUGO, ráfikov obidvoch kolies a ich výplne. K dispozícii máte až 32 768 farebných kombinácií. Dokonca si svoju kolobežku môžete doplniť o vlastný brand, karbónové prvky či iné doplnky. Po vašej objednávke vás budú telefonicky kontaktovať kolegovia ohľadom farebnej predstavy vašej vysnívanej HUGO Bike kolobežky.

 

Bezpečnosť a kvalita jazdy

HUGO Bike vyrába kolobežky tej najlepšej kvality za použitia tých najkvalitnejších materiálov a najmodernejších technológií. Vďaka stabilnej pevnej konštrukcii je Big One X jednou z najbezpečnejších kolobežiek na trhu. Poskytuje zákazníkom skvelý jazdný komfort aj pri dlhších cestách, je ľahko ovládateľná a má naddimenzovanú pevnosť rámu. Preto si s ňou môžete dovoliť aj hrubšie zaobchádzanie a pár adrenalínových skokov navyše na spestrenie vašej jazdy terénom. HUGO Bike sa nevydal cestou osadenia kolobežky malými kolesami, ktoré vyžadujú nutnosť odpruženia, ale osadil kolobežku veľkými kolesami s masívnymi pneumatikami zn. Kenda, ktoré zvládnu veľmi účinne odfiltrovať väčšinu nerovností terénu. Toto riešenie zvyšuje jazdnú stabilitu a eliminuje nežiaduce škrípavé zvuky, ktoré niektoré odpružené kolobežky často vydávajú. Big One X je vybavená kvalitnými hydraulickými kotúčovými brzdami, ktoré vám pri brzdení poskytnú ľahko dávkovateľnú brzdnú silu v akejkoľvek situácii. Určite tiež oceníte možnosť rekuperačného dobíjania, ktoré čiastočne vráti energiu do vašej batérie. Je jedno, či vyrazíte za denného svetla alebo za zníženej viditeľnosti, o vašu viditeľnosť sa postará predné biele a zadné červené svetlo, ktoré zosilnia svoju intenzitu pri brzdení. Bonusom je ľahko udržovateľná nášľapná plocha zabraňujúca podklzu jazdca v nepriaznivom počasí či v extrémnej situácii.

 

 

Výkon a dojazd

Výkon a dojazd vždy závisí od veľkosti batérie, výkonu motora, váhy jazdca a poveternostných podmienkach. Kolobežka Big One X je osadená jedným extrémne výkonným 13 000 W elektromotorom, umiestneným v zadnom kolese. Vzhľadom na vysoký výkon tohto motora, je možné v ideálnych podmienkach dosiahnuť až 70 km/h, čo je už úctyhodná rýchlosť. Tento model je štandardne dodávaný s batériou s kapacitou 31 Ah a je možné dosiahnuť dojazd 70 km aj v ťažšom teréne. Samozrejme pokiaľ zvolíte menej ťažký terén a pohodovejšiu jazdu, je možné maximálny dojazd výrazne zvýšiť. Pri takej porcii dojazdu môžete pri svojej vychádzke nechať nabíjačku pokojne doma a zabudnúť na nutnosť hľadania vhodného miesta na dobitie vášho stroja. Avšak pokiaľ vám ani tento dojazd nestačí, 3 A rýchlonabíjačka, ktorá je dodávaná v základnej výbave, vám za krátku dobu doplní energiu do vašej batérie a váš stroj bude znovu pripravený na ďalšiu jazdu. Batériový blok, vyrobený v Českej republike, je osadený tými najkvalitnejšími článkami na trhu, netrpí nežiaducim pamäťovým efektom, preto vám pri správnom nabíjaní a údržbe vydrží po mnoho rokov.

 

 

 

Využitie a praktickosť

Vďaka stabilnej pevnej konštrukcii a extrémnemu výkonu sa jedná o kolobežku určenú predovšetkým do terénu. Nezľakne sa však ani veľmi ťažkého terénu či extrémne prudkého kopca. Vzhľadom k vysokej kvalite zostavenia sa nemusíte obávať, že vás aj na dlhšej trase nechá v štichu. S veľkými a dobre odpruženými pneumatikami bude vaša jazda pohodlná ako na mačacích hlavách v meste, tak aj na rozbitej poľnej ceste mimo neho. Avšak treba vziať do úvahy váhu okolo 55 kg, takže pri prenášaní do schodov či cez iné prekážky sa asi veľmi zapotíte. Rovnako tak robustná konštrukcia, ktorá nie je zložiteľná do kompaktnejšej veľkosti, je príčinou horšej skladnosti, takže si kolobežku ťažko vezmete napríklad dovnútra reštaurácie, ale budete ju musieť zamknúť vonku ako napr. bicykel. Aj napriek vyššej váhe a horšej skladnosti milovníci adrenalínu tento stroj určite ocenia. Ťažko budete hľadať konkurenciu.

 

 

 

Naše hodnotenie

Takto kolobežka je jednoducho extrémna! Pokiaľ extrémy milujete, je určená práve pre vás. Je vidieť, že ručná zákazková výroba a kvalita výrobkov v Česku ešte nevymrela. HUGO Bike vyrába model kolobežky, ktorý nemá na trhu obdobu. Big One X je úplne unikátna kolobežka pre milovníkov obrovskej sily a adrenalínu. Osvedčená konštrukcia je výnimočná svojou priechodnosťou terénom, aký nemá žiadna iná. Keď pridáme precízne dielenské spracovanie a vysokú kvalitu použitých materiálov, dostaneme stroj s vysokou úžitkovou hodnotou. Kolobežka spĺňa papierové parametre deklarované výrobcom, má účelný dizajn a je vysoko bezpečná. A verte, že jazda na tejto kolobežke vám sprostredkuje skutočný zážitok, na ktorý nikdy nezabudnete.

 

 

 

Servis

Sme predajcom značky HUGO Bike pre Strednú Európu. Poskytujeme záručný aj pozáručný servis, ktorý je zaistený v našom servisnom stredisku. Väčšinu náhradných dielov máme na sklade, prípadne ich rýchlo zaistíme priamo u výrobcu HUGO Bike, s ktorým máme úzke väzby. Pri kúpe tejto kolobežky sa teda nemusíte obávať servisu, zlej dostupnosti náhradných dielov, diagnostiky či prípadných zložitejších závad.

 

O značke

HUGO Bike je rýdzo česká firma so sídlom v Boršove nad Vltavov v Juhočeskom kraji. Na trhu pôsobí od roku 2011, kedy tím štyroch nadšencov založil značku HUGO Bike. Do súčasnosti si táto firma vydobyla svoje dobré meno aj na zahraničných trhoch, vrátane USA. Pri stavbe svojich modelov využíva dlhoročné skúsenosti s horskými bicyklami a niektoré rokmi osvedčené prvky implementuje do svojich modelov kolobežiek. Kolobežky tejto firmy sa vyznačujú ručnou zákazkovou výrobou, nadčasovým dizajnom, vysokou kvalitou komponentov, použitých materiálov a predovšetkým nadštandardnou úrovňou kvality, pretože firma spolupracuje len s tými najlepšími českými dodávateľmi, od ktorých odoberá väčšinu komponentov. Značka HUGO Bike si vkusne zvolila do svojho loga zajačika s vlajúcimi ušami, ktorý symbolizuje slobodu pohybu a radosť z jazdy.

 

 

7/10
Komfort
6/10
Ľahkosť údržby
70 km/h
Rýchlosť
55 kg
Váha
13000 W
Výkon
70 km
Dojazd
Odpružený podvozok vpredu
Zvládne terén
Zvládne kopec
Hydraulická brzda vpredu
Motor vzadu
Extrémny výkon
Tempomat
Predné osvetlenie
Hydraulická brzda vzadu
Vzduchové kolesá
Viaceré farebné varianty
 
Data sheet
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 55 kg Zatiaľ netestované
Doba nabíjania 7 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 70 km/h Zatiaľ netestované
Špičkový výkon 13000 W Zatiaľ netestované
Dojazd 70 km Zatiaľ netestované
 
Data sheet
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka 190 cm  
      Výška 120 cm  
      Šírka 70 cm  
      Dĺžka zložená 190 cm  
      Výška zložená 120 cm  
      Šírka zložená 70 cm  
      Typ batérie Lítiová  
      Napätie batérie 48 V  
      Kapacita batérie 31 Ah  
      Energia v batérii 1488 Wh  
      Rekuperácia áno  
      Systém ovládania palcová páčka  
      Tempomat áno  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Pohon zadný náhon  
      Predná brzda kotúčová hydraulická  
      Zadná brzda kotúčová hydraulická  
      Typ kolesa vpredu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vpredu 26x4  
      Typ kolesa vzadu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vzadu 20x4  
      Odpruženie vpredu  
      Predné zavesenie odpružená vidlica  
      Osvetlenie predné  
      Brzdové svetlo áno  
      Max. záťaž 120 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

HUGOBIKE.ESCBIGONEX

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe