Max Blinker servis

Najväčší a najmodernejší servis
elektrických kolobežiek v Európe

Chcem vedieť viac
Pozrieť
celé video

V čom je náš servis svetový?

 • Jediný autorizovaný servis
  na vyše 20 značiek

  Prečítajte si viac

  Jediný autorizovaný servis na vyše 20 značiek

  Max Blinker má autorizáciu od viac než 20 značiek elektrických kolobežiek a osobnej elektromobility pod jednou strechou. Vďaka tomu disponujeme tímom s unikátnymi skúsenosťami a znalosťami týchto úžasných dopravných prostriedkov. Diagnostika a opravy sú pre nás hračkou, pretože len ťažko nájdete problém, ktorý by sme už nevyriešili.

 • Vozidlo vyzdvihneme u vás doma nech ste kdekoľvek v Európe

  Prečítajte si viac

  Vozidlo vyzdvihneme u vás doma nech ste kdekoľvek v Európe

  Servis u vás doma je to najlepšie, čo môžete chcieť. Žiadne cestovanie s pokazeným vozidlom v hromadnej doprave, alebo v zápchach vášho mesta. Nechajte sa rozmaznávať, nech sa miesto vás v zápchach trápia naši kuriéri, ktorí od vás vozidlo vyzdvihnú a o pár dní ho privezú opravené nazad až k vašim dverám.

 • Školenia a technická podpora priamo z výroby

  Prečítajte si viac

  Školenia a technická podpora priamo z výroby

  Kolobežky a iné vozidlá poznáme dokonale do poslednej skrutky. Poznáme však priamo aj ľudí, ktorí ich vyvíjajú, testujú a vyrábajú. S každou z vyše 20 značiek v našej ponuke máme osobný vzťah a poznáme sa osobne s ľuďmi, ktorí za týmito značkami stoja. Preto máme školenia a technickú podporu priamo z výroby. To je nenahraditeľná výhoda, ktorou disponuje jedine Max Blinker.

 • 5000+ opravených kolobežiek 400m2, 10 000+ originálnych dielov

  Prečítajte si viac

  5000+ opravených kolobežiek 400m2, 10 000+ originálnych dielov

  Hovoria za nás najmä čísla a spokojní zákazníci. Priemerne máme na sklade viac, ako desať tisíc originálnych náhradných dielov. V prípade potreby dokážeme chýbajúce diely zohnať priamo vo výrobe a dopraviť ich letecky. Tisíce kolobežiek a iných vozidiel osobnej elektromobility opravujeme v servisnom supercentre Maxa Blinkera na ploche vyše 400 m2.

 • Garancia opravy v termíne a servisná knižka

  Prečítajte si viac

  Garancia opravy v termíne a servisná knižka

  Ak vám sľúbime termín, tak ho dodržíme. Rozumieme tomu, že nikto nechce na opravu, či náhradné diely čakať mesiace. Ak našim zavinením nedodržíme dohodnutý termín, našu prácu dostanete zadarmo, lebo si vaše peniaze nezaslúžime. Ako prví na svete zakladáme unikátnu servisnú knižku ku každej oprave. Záznamy o všetkých opravách, použitých dieloch či poruchách máte na jednom mieste. A áno, môžete si do nej zapisovať aj váš domáci servis. Keď raz budete vozidlo predávať, bude mať vďaka tomu oveľa vyššiu cenu.

 • Predĺžená záruka
  Max Care

  Prečítajte si viac

  Predĺžená záruka Max Care

  Svetových prvenstiev má Max hneď niekoľko, ale toto je jedno z najlepších. Ak si novú kolobežku akokoľvek poškodíte počas prvých 30 dní, opravíme vám ju zadarmo bez zbytočných otázok.* Takúto maximálnu starostlivosť vám dokážeme ponúknuť iba my vďaka nášmu servisnému supercentru a tímu skúsených odborníkov. Túto službu dostávajú všetci naši zákazníci na prvých 30 dní úplne zadarmo, pretože chceme, aby si svoju kúpu mohli užívať bez zbytočných obáv. Najlepšia jazda je tá bezstarostná! Preto je tu Max Care, jediná bezstarostná rozšírená záruka a bezplatný servis osobnej elektromobility v Európe.

Pripravený na menšiu prehliadku?

Vitajte v servise Max Blinker

Elektrická kolobežka a iné zariadenia osobnej elektromobility nie sú hračky či bežná spotrebná elektronika. Je to v prvom rade dopravný prostriedok, ktorý vie dosiahnuť vysokú rýchlosť. Preto si zaslúži podobne ako autá a motorky pravidelný a kvalitný servis.

Ak sa vám pokazí televízor, nepozriete si seriál na Netflixe, ale pokiaľ zlyhá vaše osobné vozidlo, môže ísť nie len o meškanie na stretnutie, ale aj o vaše zdravie. To máte iba jedno a my tomu rozumieme. Preto sme postavili naše servisné supercentrum. So servisom a vašim zdravím skutočne nie je priestor na kompromisy.

Zverte sa do rúk našim profesionálom s podporou priamo u výrobcov. Servis totiž robíme tak, ako keby sme mali vášmu vozidlu zveriť po servise svoj vlastný život.

Viac informácií
400+ m2
Plocha servisu
10 000+
Náhradných dielov
5000+
Opravených kolobežiek
Pripravený na menšiu prehliadku?

Max Blinker je najodporúčanejší
servis elektrických kolobežiek na svete priamo od výrobcov

Servis u nás odporúčajú tí najväčší výrobcovia, napríklad Dualtron, Inokim, Nami, Vsett, Teverun, Inmotion, E-Twow, Kaabo a mnohí ďalší.
S výrobcami máme veľmi blízke a nadštandardné vzťahy, preto vám vieme garantovať absolútnu kvalitu servisu a podporu priamo z výroby.
Máme tisíce spokojných zákazníkov po celej Európe s tou najlepšou zákazníckou podporou a servisom.

Pozrieť si všetky odporúčania

Osobné odporúčania
priamo od majiteľov
najväčších značiek

Európske servisné
supercentrum

Pri servise nie je priestor na kompromisy. Preto sme postavili najväčšie a najmodernejšie servisné supercentrum, ktoré sa postará o viac ako 20 značiek elektrických kolobežiek a prostriedkov osobnej elektromobility. To všetko s priamou podporou výrobcov, ktorí nám pomáhajú s diagnostikou tých najzložitejších prípadov.

Disponujeme vyše 10 000 originálnych dielov skladom, špeciálnou diagnostikou batérií a elektroniky a servis robíme tak, ako keby sme mali na opravených vozidlách sami jazdiť na Max. Preto nám môžete bezstarostne dôverovať. Myslíme ekologicky aj ekonomicky, preto tam kde to dáva zmysel elektroniku nielen vymieňame, ale aj opravujeme.

Viac informácií
10 000+ originálnych
dielov skladom
Špeciálna diagnostika
a servis batérií
Záručné aj pozáručné opravy a poradenstvo
S Max Care oprava poškodení
úplne zadarmo *

V týchto priestoroch sa dobre
sústredí na kvalitné opravy.
Pozrite sa k nám cez video prehliadku.

Najväčší sklad dielov na vyše 20 značiek v celej Európe

Môžete mať servisných expertov koľko chcete, no pokiaľ pre nich nemáte dostatočne široké zásoby náhradných dielov a komponentov, budú bezmocní. Aj ten najlepší mechanik či elektrikár nedokáže opraviť niektoré poškodené diely a jednoducho ich musí vymeniť. Ak ich nemá skladom, ich dodanie môže trvať celé mesiace. Našou misiou je čím viac mobilných ľudí milujúcich jazdu na elektrických kolobežkách a iných elektrických vozidlách osobnej mobility. Aby mohli jazdiť a nie čakať, kým prídu zo servisu. Preto je našou najvyššou prioritou, aby ste sa mohli vrátiť k jazdeniu čím skôr.

Viac informácií
Vyše 10 000 náhradných
dielov skladom
Školenia a technická podpora
priamo od výrobcov
Garancia opravy
v dohodnutom termíne

Ako to prebieha
u nás v servise?

Je to ako keby ste poslali najlepšieho kamaráta na exkluzívny niekoľko dňový wellness pobyt. Jednoducho si to náramne užije, po návrate vám bude ďakovať a príde ako nový.

01

Kontaktujte nás

Objednajte sa online, telefonicky, alebo emailom. Pri objednávke majte prosím po ruke názov výrobcu, modelu, VIN (sériové) číslo a doklad o kúpe. Skúste čím jasnejšie popísať, aký problém potrebujete vyriešiť, prípadne priložiť aj video či fotografie problému. My k vám na základe objednávky pošleme kuriéra, ktorý kolobežku či iné vozidlo vyzdvihne.

Objednať sa online
02

Pripravte kolobežku

Zabaľte ju tak, aby sa pri preprave nepoškodila, ideálne do originálnej krabice. Niektoré modely môžu vyžadovať rozobratie riadidiel do stavu, v akom ste kolobežku či vozidlo dostali. Ak nemáte pôvodný obal, použite pevnú krabicu a napríklad bublinkovú fóliu. Vozidlo sa však nesmie v krabici voľne hýbať, inak sa poškodí! Ak si neviete rady, môžeme vám za poplatok zaslať našu špeciálne pripravenú krabicu. Nezabudnite na nabíjačku. Prosíme, v rámci možností posielajte zariadenie čisté.

03

Príde náš kuriér

Kuriér príde zväčša nasledovný pracovný deň. Dohodnete si s ním vhodný termín a vozidlo mu odovzdajte zabalené tak, ako ste si ho pripravili po objednávke servisu. Ak máte na kolobežke ľahko odstrániteľné doplnky nesúvisiace s vašim problémom, ako napríklad externý reproduktor, odstráňte ich prosím ešte pred zabalením.

04

Diagnostikujeme problém

Po prijatí v našom servise o tom dostanete potvrdenie a začneme sa vašej kolobežke, či inému vozidlu venovať. Trvať to môže od niekoľkých hodín, po niekoľko dní podľa vyťaženia servisu. Na diagnostike totiž môže pracovať aj viacero kolegov podľa povahy problému.

05

Pripravíme vám najlepšiu cenovú ponuku, alebo uznáme záručnú opravu

Pokiaľ ide o záručnú opravu, rovno sa pustíme do riešenia problému. Ak ide o platený servis, naši špecialisti vám vypracujú cenovú ponuku s odhadovanou cenou práce a dielov. Po jeho akceptácii a konzultácii s vami sa môžeme pustiť do práce.

06

Vykonáme opravu, tú dôkladne otestujeme

Náš tím sa pustí do profesionálnej opravy. V prípade, že z nejakého dôvodu nemáme potrebné náhradné diely, tie vám expresne objednáme. Servis vykonajú naši špecálne školení experti tak, ako keby to bolo ich vlastné vozidlo, ktorému zveria svoj život v každodennej prevádzke. Po vykonaní opravy ju skontroluje ešte riaditeľ servisu.

07

Bezpečnostná kontrola zadarmo

Každá elektrická kolobežka či vozidlo ešte prejde našou bezplatnou bezpečnostnou kontrolou, pretože vaša bezpečnosť je pre nás prvoradá. Predsa ide o dopravný prostriedok a nie o hračku či bežnú spotrebnú elektroniku. V prípade, že objavíme nejaký problém, spojí sa s vami náš špecialista a dohodnete sa na ďalšom postupe.

08

Náš kuriér vám doručí vozidlo až domov

Pokiaľ išlo o platený servis, pred odoslaním vás požiadame o úhradu. Následne vám vaše vozidlo po niekoľko dňovom wellness pobyte pošleme na vami zvolenú adresu. Tá môže byť iná, ako adresa, kde sme ho vyzdvihli, je to na vás. Náš kuriér vám zásielku doručí až domov tak, aby to bolo pre vás čo najpohodlnejšie. Vy si začnete užívať profesionálne opravené a omladené vozidlo a my skvelý pocit, že sme pomohli k návratu ďalšieho jazdca do premávky.

Zobraziť všetko

Cenník

Záručné opravy

platí na u nás zakúpený tovar

Zadarmo

Záručné opravy na tovar zakúpený u iných predajcov neposkytujeme.

Max Care - logo

Max Care

prvých 30 dní, alebo po predĺžení

Zadarmo

Viac o službe Max Care

Bezpečnostné prehliadky

bezpečnosť je pre nás na prvom mieste pred tvorením zisku

Zadarmo

Poskytujeme ich pri akomkoľvek bežnom, alebo záručnom servise. V prípade samostatnej prehliadky účtujeme cenu dopravy do a zo servisu.

Tovar zakúpený u nás

cena za 30 minút práce

20 € / 30 min

Tovar, ktorý nebol zakúpený u nás

cena za 30 minút práce

40 € / 30 min

Čakacia doba na servis je do 30 dni. V prípade záujmu o expresne vybavenie do 7 dní, je možné si objednať VIP servis za príplatok 80€. Pre viac info nás neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese info@maxblinker.sk

Zodpovedné osoby

Servis nie je iba o know-how, podpore výrobcov či desaťtisícoch dielov skladom. Je v prvom rade o ľuďoch, ktorí ho tvoria, pretože ich šikovnosť a odbornosť je tou najdôležitejšou ingredienciou nášho receptu šťastného zákazníka. Títo ľudia sa starajú o to, aby bol náš tím a služby na tej najvyššej úrovni.

Vedenie
spoločnosti

Štefan Báthory

riaditeľ

sb@maxblinker.com

Katarína Urbančíková

konateľ

ku@maxblinker.com

Osoby zodpovedné
za vedenie servisu

Kryštof Kouřil

riaditeľ servisu

kk@maxblinker.com

Radoslav Rampach

zástupca riaditeľa servisu

rr@maxblinker.com

Administratíva
spoločnosti

Veronika Rackovská

vedúca zákazníckej podpory

vr@maxblinker.com

Mária Bölcs

zákaznícka podpora

mb@maxblinker.com

Zobraziť všetko

Podmienky
poskytnutia servisu
a náhradných dielov

V prípade preťaženia servisu, najmä v sezóne, si vyhradzujeme právo odmietnuť servis zariadení, ktoré neboli zakúpené u nás, aby sme prioritne zabezpečili podporu pre našich zákazníkov.

Do servisu prevezmeme iba zariadenia, ktorých pôvod viete preukázať.

V rámci ochrany majiteľov nepreberáme do servisu zariadenia, ktorých majiteľ nevie preukázať ich pôvod. Aj keď by sme na tom vedeli zarobiť, na takéto zariadenia neposkytujeme servis, náhradnú nabíjačku ani náhradné diely. Snažíme sa tak sťažiť život zlodejom a chrániť našich klientov, aby sa jednoducho neoplatilo kradnúť. Nevadí, ak máte napríklad kolobežku kúpenú z druhej ruky, ale vyžiadajte si od pôvodného majiteľa doklad o kúpe.

Prosím, vozidlo dobre zabaľte
Prevoz kuriérom je veľmi bezpečný, pokiaľ kolobežku či iné vozidlá správne zabalíte.

Použite originálnu krabicu, alebo krabicu vhodnej veľkosti, tak aby vozidlo bolo pevne uložené a zároveň aby bolo chránené napríklad bublinkovou fóliou. Nezabudnite pribaliť nabíjačku a zariadenie, prosíme, odošlite v rámci možností čisté. Ak si neviete poradiť, za príplatok vám pošleme vhodnú prázdnu krabicu.

 • originálna krabica, alebo dobré balenie
 • priložte vašu nabíjačku
 • čisté vozidlo

Ak si novú kolobežku akokoľvek poškodíte, opravíme vám ju zadarmo*

Max Care na
prvý mesiac zadarmo

Najlepšia jazda je tá bezstarostná! Jediná bezstarostná rozšírená záruka a bezplatný servis osobnej elektromobility v Európe.
Žiadne zbytočné otázky, záruka pre celý svet, kvalitná oprava zadarmo* s použitím originálnych dielov.
Pomôže napríklad pri páde, poškodení pri preprave autom, ak požičiate kolobežku kamarátovi a ten nabúra, či už svojim, alebo cudzím zavinením a podobne.

Chcem vedieť viac


* Na túto službu sa vzťahujú podmienky férového využitia, v niektorých prípadoch (napríklad úmyselné poškodenie majiteľom) nemusí byť oprava poskytnutá. Služba je bezplatná na prvých 30 dní. Jej predĺženie nie je povinné ani automatické. Využitie služby podlieha poplatku 50 Eur, alebo 10% hodnoty vykonanej opravy. Podrobnosti nájdete v našich obchodných podmienkach.


Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe