Dualtron Thunder 3

-12%
Zvládne
terén
Veľmi
komfortná

Zvládne
terén
Veľmi
komfortná

Dualtron Thunder 3

New product

Nový nástupca modelovej rodiny Dualtron Thunder s extrémnym výkonom až 10 800 W predčí vaše očakávania. Maximálna rýchlosť 100 km/h, dojazd 170 km a k tomu perfektne vyladený elastomérový podvozok vám dokonale spríjemní jazdu v každej situácii. No Dualtron Thunder 3 ide ešte ďalej. Silnejší systém osvetlenia, vodeodolnosť, väčšia nášľapná plocha a úplne nový Bluetooth displej EY4, to je len zopár vylepšení oproti predchádzajúcej verzii tejto beštie.

Limited time offer:
Pôvodná cena Akčná cena

5 099 €vrátane DPH

4 499 €vrátane DPH

- 12%

- +

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Objednávky do

11:00

týka sa eshop objednávok

Odošleme

Dnes

Dostupnosť modelu

Eshop
Pripravené k expedícii. Bežná doba dodania 1 deň.
Bratislava
Na predajni po preposlaní (1 - 2 dni)
Bratislava Sklad
Na predajni po preposlaní (1 - 2 dni)
Voltride Central
Na predajni po preposlaní (1 - 2 dni)
Voltride Servis
Na predajni po preposlaní (1 - 2 dni)
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

 

 

O tom, že Dualtron Thunder 3 patrí k najvýkonnejším kolobežkám na trhu už asi tušíte. No vďaka dvom väčším elektromotorom poskytuje po novom celkový výkon rovných 10 800 W, maximálnu rýchlosť 100 km/h a dojazd neskutočných 170 km. Najväčších zmien sa však dočkali modernizované prvky výbavy. Thunder 3 disponuje vodeodolnosťou na úrovni IPX5, prehľadnejším Bluetooth displejom EY4 či silnými prednými LED svetlometmi. Tieto zmeny ju ešte pohodlnejšie upevňujú na absolútnej špici rebríčka tých najlepších kolobežiek.

 

 

 

 

Konštrukcia, dizajn a výbava

Ako všetkým generáciám Dualtron Thunder, ani novšej verzii kolobežky nesmie chýbať praktický dizajn a perfektné dielenské spracovanie, ktoré oceníte pri každodennom jazdení. Pri ráme výrobca už tradične vsadil na špeciálne kovaný hliník s označením 6082-T6 pre čo najväčšiu odolnosť a bezpečnosť. Medzigeneračne však rám narástol do všetkých strán. S dĺžkou 127 cm, výškou 135,5 cm a riadidlami so šírkou 70 cm tak budete mať istotu ešte lepšej ovládateľnosti. Okrem rozšírenej konštrukcie na Dualtron Thunder 3 nájdete zosilnenú tyč riadenia a odolnejší trojbodový sklápací systém. Napriek rozšíreniu, riadidlá neprišli o možnosť sklápania, čo výrazne zjednoduší jej skladovanie a prenášanie. Vynovené detaily konštrukcie neobišli zväčšenú a celogumennú nášľapnú plochu, blatníky či design krytu motorov, a pribudol tiež držiak na poznávaciu značku. Jednou z najvýraznejších modernizovaných častí je displej EY4. Ten je medzigeneračne väčší, graficky prepracovanejší a po novom disponuje ochranou proti vode s certifikáciou až IPX7 či možnosťou Bluetooth pripojenia.

 

 

 

Bezpečnosť a kvalita jazdy

Cieľom modelovej rady Thunder je poskytnúť zákazníkovi prvotriednu kvalitu a technológiu bez akýchkoľvek kompromisov, a tretia generácia nie je výnimkou. Už tradične preto vsádza na elastomérové ​​odpruženie vpredu aj vzadu, ktoré zaistí vašu pohodlnú jazdu. Ide o rokmi overený systém pruženia, na ktorý sa výrobca spolieha takmer v celom modelovom rade Dualtron. Ak by sa vám tuhosť odpruženia nevyhovovalo, možete ho ľahko nastaviť v troch krokoch alebo si vybrať z ďalších piatich kaziet s rôznou tuhosťou elastoméru. Tento typ odpruženia nevyžaduje vôbec žiadnu údržbu a vyniká vysokou spoľahlivosťou. V spojení s 11-palcovými extra širokými a bezdušovými pneumatikami máte o jazdu ako v bavlnke postarané. Bezdušové kolesá tiež výrazne znižujú riziko defektu a umožňujú jednoduché opravy v prípade poškodenia pneumatiky. Vďaka modulárnej konštrukcii kolies možno pneumatiky ľahko vymeniť. V rámci bezpečnosti sa môžete spoľahnúť na účinnosť dvoch 4-piestových hydraulických bŕzd NUTT s integrovaným chladením a priemerom 160 mm. Ich brzdný výkon ďalej vylepšuje inovatívny dvojčinný strmeň. Spoločne s elektronickou brzdou si môžete byť istí, že vždy bezpečne zabrzdíte, a to z akejkoľvek rýchlosti. Ďalším dôležitým prvkom bezpečnosti je elektronické ABS proti zablokovaniu kolesa počas prudkého brzdenia. Čo by to bolo za bezpečnosť bez riadneho osvetlenia? Dualtron Thunder 3 oproti predchodcovi na tyči riadenia disponuje dvomi svetlometmi s extra výkonom, ktoré navyše dopĺňajú LED svetlomety v nášľapnej ploche. Nesmú chýbať zadné svetlá a smerové svetlá spolu s brzdovým LED pásikom na vyvýšenej časti nášľapnej plochy. Dokopy vám najmä za zníženej viditeľnosti poskytnú zvýšenú viditeľnosť a bezpečnosť, ktorú v mestskom prostredí potrebujete. Kolobežka má tiež možnosť aktivácie funkcie, tzv. "Kick-start", zamedzujúcej nechcenému štartu z miesta, Jej brutálny výkon môžete tiež znížiť vypnutím predného motora či voľbou nižšieho rýchlostného stupňa cez multifunkčný ovládač.

 

 

Výkon a dojazd

O tom, či Dualtron Thunder 3 patrí medzi elektrokolobežky s najextrémnejším výkonom vôbec, nemôže byť žiadnych pochýb. Komu by náhodou nestačil výkon predchádzajúcich verzií, ktoré presahovali 10 kW, tretia generácia ponúka až 10 800 W. Magnety dvoch motorov MAX BLDC totiž výrobca zväčšil o 10 mm, čím vám kolobežka umožní zdolať ešte náročnejšie terény. Pridajte k tomu obrovskú batériu LG M50 72 V 40 Ah, ktorá vám poskytne úžasný dojazd až 170 km a máte stroj, na akom budete chcieť jazdiť stále. Kolobežku po dobrodružstve nabijete cez dvojicu portov, plus jedným s podporou rýchlonabíjania. Všetky porty chránia krytky proti prieniku nečistôt do ich vnútra. Výrobca vložil batériu Dualtron Thunder 3 do oceľového puzdra potiahnutom práškovou farbou, čím ešte lepšie odoláva vplyvom vonkajšieho prostredia. V kombinácii s dvoma riadiacimi jednotkami z dielne Minimotors s možnosťou krátkodobého extra výkonu na predbiehanie, umožňuje kolobežka jazdcovi svišťať rýchlosťou až 100 km/h (v závislosti od hmotnosti jazdca, vonkajšej teploty a terénu).

 

 

Využitie a praktickosť

Pevná konštrukcia a brutálny výkon ju predurčujú stať sa univerzálnou kolobežkou. Vzhľadom na pohon oboch kolies nepohrdne Dualtron Thunder 3 terénom či veľmi prudkým kopcom. Nemusíte sa báť, že vás aj na dlhšej trase nechá v štichu. Budete si pochvaľovať veľmi pohodlný podvozok, ktorý využijete rovnako dobre na mačacích hlavách, tak aj na poľnej ceste. Robustnejšia a väčšia konštrukcia sa však negatívne podpísala na hmotnosti Thunder 3. Napriek univerzálnosti kolobežky môže byť pre niektorých jazdcov limitujúca jej hmotnosť okolo 57 kg. Robustná konštrukcia rovnako zapríčiňuje horšiu skladnosť, takže bude problematickejšie vziať si ju dovnútra reštaurácie. Namiesto toho ju budete musieť zamknúť vonku napríklad ako bicykel. Svojou veľkosťou sa ešte zmestí do kufra bežného auta, ale počítajte s tým, že vám v ňom veľa miesta nezostane. Avšak stále ide o jednu z najlepších a najobľúbenejších kolobežiek na svete. Navyše, keď kompletne celé telo ponúka vodeodolnosť na úrovni IPX5.

 

 

 

Naše hodnotenie

Thunder 3 je dôkazom, že aj tretia generácia tejto extrémnej kolobežky od Dualtronu má stále čo ponúknuť v rámci modernizácie a ešte lepšej výbavy. Všetko, od motora, batérie, prvkov výbavy, odolnosti a kvality kolobežky výrobca prepracoval. Konečným výsledkom je elektrická kolobežka, ktorá skutočne patrí na vrchol ponuky. S brutálnym výkonom si jej charakter užijú predovšetkým skutoční nadšenci tých najsilnejších strojov. Určite ju odporúčame jazdcom, ktorí na elektrickej kolobežke už majú odjazdených zopár stoviek kilometrov. Kolobežka spĺňa papierové parametre deklarované výrobcom, má praktický a pekný dizajn, a tiež prvotriedne a bezpečné spracovanie. Môžete sa na ňu spoľahnúť v každej situácii. Ani po rokoch používania vás neomrzí a jazda na nej bude vždy neskutočný zážitok.

 

 

minimotors-logo

Servis

Sme autorizovaným predajcom značky Dualtron pre Česko, Slovensko a ďalšie krajiny. Poskytujeme záručný aj pozáručný servis, ktorý je zaisťovaný na všetkých našich pobočkách. Väčšinu náhradných dielov máme na sklade a ostatné diely, vďaka nášmu priamemu napojeniu na výrobcu, vieme zaistiť vo veľmi krátkom čase. Pri kúpe tejto kolobežky sa teda nemusíte obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov. Vďaka našim skúsenostiam a kontaktom si poradíme aj so zložitejšími závadami a diagnostikou.

 

 

O značke

Spoločnosť Minimotors je známa ako jeden z najlepších a najspoľahlivejších výrobcov elektrických kolobežiek na svete. Bola založená v roku 1999 v Pusane (Busane) v Južnej Kórei. Krátko po svojom založení sa spoločnosť preslávila sériovo vyrábanými elektromotormi. Od roku 2010 začala s vývojom a výrobou elektrických kolobežiek ako vynikajúcou alternatívou osobnej mobility k benzínovým jednostopovým vozidlám. Ešte v tom istom roku dodala na trh sériu elektrokolobežiek s názvom Speedway. Z dôvodu veľkého dopytu a s tým spojenej potreby zvýšenia produkcie, presunula spoločnosť Minimotors výrobu do svojej novej továrne v Číne a v roku 2015 dokončila vývoj a začala výrobu nového typu elektrokolobežky s názvom Dualtron Ultra. Vďaka obrovskému úspechu spoločnosť pokračovala s vývojom a výrobou ďalších modelov a modelových radov. V súčasnej dobe spoločnosť ponúka modelové rady Dualtron, Speedway a Futecher, ktoré sú obľúbené medzi nadšencami elektromobility po celom svete a meno Minimotors je tak s elektrickými kolobežkami nerozlučne späté. Hoci neustále vzniká mnoho nových spoločností zaoberajúcich sa elektromobilitou, chýbajú im skúsenosti, ktoré Minimotors nazhromaždil v priebehu rokov. Mnoho z týchto nových spoločností pre nízku kvalitu svojich výrobkov a následný nezáujem trhu od svojich zámerov zase upúšťa. Spoločnosť Minimotors dodáva na svetové trhy produkty tej najvyššej kvality a stala sa tak lídrom v oblasti elektromobility.

10/10
Komfort
5/10
Ľahkosť údržby
100 km/h
Rýchlosť
57,4 kg
Váha
10800 W
Výkon
170 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Odpružený podvozok vpredu
Hydraulická brzda vpredu
Motor vzadu
Motor vpredu
Extrémny výkon
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Hydraulická brzda vzadu
Dobre skladateľné
 
Data sheet
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 57,4 kg Zatiaľ netestované
Doba nabíjania 26 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 100 km/h Zatiaľ netestované
Výkon 5000 W Zatiaľ netestované
Špičkový výkon 10800 W Zatiaľ netestované
Dojazd 170 km Zatiaľ netestované
 
Data sheet
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka 127 cm  
      Výška 135,5 cm  
      Šírka 70 cm  
      Dĺžka zložená 127 cm  
      Výška zložená 59 cm  
      Šírka zložená 32 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie LG M50 LT Cells  
      Napätie batérie 72 V  
      Kapacita batérie 40 Ah  
      Energia v batérii 2880 Wh  
      Systém ovládania prstová páčka  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Pohon pohon predného aj zadného kolesa  
      Predná brzda Hydraulická brzda / 4-piestový strmeň  
      Zadná brzda Hydraulická brzda / 4-piestový strmeň  
      Typ kolesa vpredu vzduchové bezdušové  
      Veľkosť kolesa vpredu 11"  
      Typ kolesa vzadu vzduchové bezdušové  
      Veľkosť kolesa vzadu 11"  
      Predné zavesenie kazety s gumovým elastomérom  
      Zadné zavesenie kazety s gumovým elastomérom  
      Osvetlenie predné, zadné a brzdové  
      Brzdové svetlo áno  
      Max. záťaž 120 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

MMRS.ESC.DT.THND.3

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe