E-Twow Gentle Fat Bike V2

Vhodná
do mesta
Zvládne
terén
Voltride
odporúča

Vhodná
do mesta
Zvládne
terén
Voltride
odporúča

Bicykel na ktorom nemusíte pedálovať? Áno, keď sa vám práve nechce, nemusíte. Stačí otočiť rukoväťou, pridať plyn a rozbehnete sa hoci aj z miesta. Skladačka s hmotnosťou 28 kg a dojazdom až 50 km.

`

E-Twow Gentle Fat Bike V2

New product

Product Options
Typ pneumatík: *
Off-road
Mestské
  • Off-road
  • Mestské

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť vybraného modelu

V závislosti od konfigurácie produktu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Bratislava Sklad
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis


Vzhľadom na to, že model Gentle Fat Bike V2 disponuje pedálmi, nemôžeme ho už zaraďovať medzi klasické elektrické kolobežky, ani keď zažmúrime všetky oči, ktoré máme. Ponúka však to najlepšie zo sveta elektrických kolobežiek a bicyklov bez zbytočných kompromisov. Vyzerá to ako bicykel, je to bicykel, napriek tomu môžete veselo jazdiť bez toho aby ste pedále reálne využili, podobne ako na kolobežke. S tým rozdielom, že na tejto "kolobežke" si pohodlne posedíte aj vďaka odpruženiu a najmä skutočne obrovským a širokým kolesám. Stačí pridať plyn pomocou otočnej rukoväte, akú môžete poznať z motoriek, či skútrov sa tento Fat Bike svižne rozbehne. Vďaka väčšej kapacite batérie zvládne dojazd až 50 km, pričom batéria je pohodlne vyberateľná, čo určite oceníte, pretože elektrobicykel nemusíte ťahať až domov a stačí zobrať iba samotnú batériu. S hmotnosťou 28 kg a s ergonomickou skladateľnou konštrukciou sa zmestí takmer kamkoľvek.

 

 

Dojazd, výkon a bezpečnosť

E-Twow Gentle Fat Bike V2 má výkon 250 W, čo stačí nie len na pohodlnú jazdu mestom, ale s troškou pomoci aj náročnejším terénom. Jeho maximálna rýchlosť je limitovaná na 25 km/h. Disponuje vymeniteľnou uzamykateľnou lítiovou LG batériou (uložená energia 374,4 Wh pri 36 V a 10,4 Ah).  Na plné nabitie, ktoré trvá približne 6 hodín, zvládne dojazd 50 km. Značka E-Twow si dala záležať aj na bezpečnosti tohto modelu. GE Fat Bike je zostrojený z pevnej zliatiny hliníka, používanej v leteckom priemysle a je vybavený mechanickými kotúčovými brzdami na obidvoch kolesách, takže vždy bezpečne zastavíte. Vpredu disponuje odpruženou vidlicou a vzadu teleskopickým odpruženým sedadlom, čo prispieva nie len k pohodliu, ale aj stabilite za jazdy. K bezpečnosti prispievajú aj predné a zadné LED svetlá, pričom to zadné plní aj funkciu brzdového svetla. Vďaka veľkým 20 palcovým vzduchom plneným kolesám je jazda ešte viac pohodlnejšia, stabilnejšia a tým aj bezpečnejšia. Väčšie kolesá zabezpečujú aj silnejší efekt gyroskopickej stabilizácie, takže má lepšiu smerovú stabilitu za jazdy. Kolesá v štýle fat bike sú naozaj masívne a široké, čo prispieva k pohodliu aj pri jazde v teréne, alebo po horších cestách. 

 

Pohodlie a dizajn

Bez pochýb ide o jeden z najkrajších skladacích elektrobicyklov typu fat bike na svete. Za jeho priateľsky nastavenú cenu ponúka nie len dobré parametre, či možnosť jazdy bez pedálovania, ale aj veľmi štýlový dizajn, ktorý tomuto fat biku dáva výzor násobne drahších strojov. LCD displej zabudovaný v riadidlách im dodáva moderný a luxusný vzhľad. Tento e-bike vzbudzuje rešpekt najmä vďaka svojim obrovským a skutočne širokým pneumatikám, pričom pri kúpe si viete vybrať, ako veľmi drsný ho chcete mať. Na výber sú dve rôzne kolesá aj pneumatiky, celkom teda až štyri možné kombinácie. Pokiaľ preferujete viac bicyklový štýl, môžete si ho objednať s klasickými špicami a hladkými pneumatikami, ktoré sú o niečo pohodlnejšie do mesta, pretože jazda na nich je tichšia. Pokiaľ  naopak hľadáte menej bicyklový výzor, siahnite po príplatkových pevných 5 lúčových diskoch, ktoré pôsobia ešte drsnejšie, najmä v kombinácii s off-road pneumatikami. 

Využite a praktickosť

Pokiaľ hľadáte maximálne pohodlný a štýlový spôsob prepravy Gentle Fat Bike V2 je pre vás tá správna voľba. Kombinuje výhody bicykla s pohodlím elektrického pohonu bez akéhokoľvek šliapania do pedálov. Zaraďujeme ho medzi modely vhodné na stredne dlhé trasy. Či po meste, alebo aj náročnejším terénom necháme na vás. Či to bude cesta do lesa, cez lúku, pole alebo len do potravín, určite do cieľa neprídete zadýchaný. Vďaka 20 palcovým vzduchom plneným širokým pneumatikám dobre zvláda nerovnosti a nástrahy terénu. Vpredu disponuje odpruženou vidlicou a vzadu teleskopickým odpruženým sedadlom. Dokáže pohodlne odviezť aj ťažšieho jazda, pretože nosnosť tohto Fat Biku je až 125 kg. Je vybavený aj praktickým displejom, ktorý je integrovaný priamo do riadidiel, čo prispieva k pohodliu a štýlovému vzhľadu. Veľmi užitočná a praktická je jeho možnosť zloženia doslova na polovičnú veľkosť. Napriek tomu, že ide o skladačku je pevný a robustný. Vďaka váhe iba 28 kg nejde o extrémne ťažký stroj, takže ho stále dokážete preniesť napríklad po schodoch, ak to bude nevyhnutné. 

Naše hodnotenie

E-Twow Gentle Fat Bike V2 je pre tých, ktorí dokážu oceniť výhody bicykla, ale chcú si užiť pohodu aj bez pedálovania. Je náročnejší na údržbu kvôli prítomnosti reťaze s čím súvisí aj riziko zašpinenia nohavíc olejom. Vyberateľná batéria ho umožňuje nechať bez obáv zamknutý a nemusíte ho brať celý zablatený domov iba preto, aby ste batériu dobili. Navyše, ak ho chcete nechať pripútaný spolu s ňou, samotná batéria je zamykateľná tiež. Vďaka tomu, že ide o skladačku ho zmestíte aj do kufra bežného auta, ale veľa miesta vám pre ďalšiu batožinu žiaľ už nezvýši. Napriek svojej robustnosti je naozaj nádherný s prepracovaným dizajnom, takže váš príjazd bude štýlový v každej situácii. Pocit z jazdy je vynikajúci a dá sa prirovnať skôr k jazde na ultra-ľahkej a mimoriadne štýlovej motorke, než k jazde na bicykli. Ide o stroj, na ktorý sa môžete spoľahnúť a o výbornú alternatívu k bicyklom či bežným elektrickým kolobežkám a ktorý vás vždy dovezie bezpečne domov. A pokiaľ vám náhodou dôjde "šťava" v batérii, môžete zvyšok cesty aj dopedálovať. 

Servis

Sme výhradný distribútor a predajca značky E-Twow pre celú strednú Európu. Poskytujeme priamo záručný aj pozáručný servis, ktorý je zabezpečený na našich predajniach v Prahe, Brne a Bratislave. Väčšinu náhradných dielov držíme skladom a sme jediný certifikovaný poskytovateľ záručných aj pozáručných opráv. Preto sa pri kúpe tejto kolobežky nemusíte vôbec obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov a vďaka priamej reprezentácii výrobcu si poradíme aj so zložitejšími prípadmi a diagnostikou. S E-Twow udržiavame nadštandardne dobré vzťahy a naši technici sú školení priamo vo výrobe, vďaka čomu môžeme poskytovať rýchly záručný aj pozáručný servis a kolobežky nie je potrebné posielať na posúdenie cez pol sveta.

O značke

E-Twow patrí medzi najstaršie značky elektrických kolobežiek na svete, elektrické kolobežky totiž vyrábajú už desať rokov. Ide o jednu z mála značiek, ktoré sídlia v Európe, konkrétne v Nemecku neďaleko Štuttgartu a v Rumunsku. Zakladateľom značky je Dr. Sorin Sirbu, ktorý dodnes osobne dohliada na výrobu, ktorá prebieha tak ako aj u ostatných značiek v Číne. Na E-Twowe je úžasné, že aj po desiatich rokoch nasledujú svoj pôvodný cieľ - vyrábať najlepšie ultra-ľahké elektrické kolobežky do mesta. Možno aj vďaka tomu, že sa nenechali zlákať do nových segmentov svoje kolobežky neustále zdokonaľujú a tie sú každým rokom vždy o trošku lepšie a spoľahlivejšie. Postupnou evolúciou sa dopracovali k modelom, ktoré nemajú na svete konkurenciu a v pomere váha / výkon / pohodlie / skladnosť nenašli premožiteľa. Predávajú sa vo vyše 40 krajinách sveta a sústredia sa aj na ekologický aspekt výroby. S E-Twow udržiavame dlhoročne výborné vzťahy a vidíme, že pracujú s nadšením a s presvedčením o ekologickej zmysluplnosti osobnej elektromobility.

10/10
Komfort
7/10
Ľahkosť údržby
25 km/h
Rýchlosť
28 kg
Váha
250 W
Výkon
50 km
Dojazd
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 28 kg Zatiaľ netestované
Doba nabíjania 6 h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 25 km/h Zatiaľ netestované
Výkon 250 W Zatiaľ netestované
Dojazd 50 km Zatiaľ netestované
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Lítiová  
      Napätie batérie 36 V  
      Kapacita batérie 10, 4 Ah  
      Energia v batérii 374,4 Wh  
      Systém ovládania otočná rukoväť + mechanický pedálový pohon  
      Pohon zadný náhon  
      Predná brzda kotúčová (disková) mechanická  
      Zadná brzda kotúčová (disková) mechanická  
      Typ kolesa vpredu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vpredu 20"  
      Typ kolesa vzadu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vzadu 20"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Predné zavesenie odpružená vidlica  
      Zadné zavesenie teleskopické odpružené sedadlo  
      Osvetlenie predné a zadné  
      Max. záťaž 125 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Rated 4.40 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Overený nákup

výborný stroj

Podľa mňa je toto najlepší bike tohto typu na trhu, kúpil som ho ešte v januári, tak som niečo už na ňom nabehal okolo 300 kilometrov. Za tie peniaze je to slušný kus biku, fakt pevný, kvalitný a hlavne ide aj bez pedálovania, stačí pridať plyn ako na skútri, inak mne to ide aj cez 30 km/h, neviem prečo tu píšu 25. Púta pozornosť kade chodím, lebo s tými obrovskými širokými pneumatikami vyzerá dosť neobvykle a pohodlne. Práve vďaka tým pneumatikám fakt neriešim diery na ceste, to ide ako tank ani neviem že som dáku dieru prešiel. Kamaráti už tiež plánujú kúpiť tento typ to tom ako si skúsili môj. Jednu hviezdičku by som ubral akurát za brzdy, viac by sa mi páčili hydraulické, ale zase za tie peniaze som rád aspon za tie kotúče, hoci len lankové. A ešte spomeniem, že ma nasral kuriér čo mi ho doniesol, lebo poslal SMS že príde medzi 10 a 14, a objavil sa až oklolo piatej akoby sa nič nedialo.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe