Apollo Phantom V2

Vhodná
do mesta
Extrémny
výkon

Okamih, na ktorý sme všetci čakali, je tu. Zažite jazdu svojho života s pôsobivým výkonom a špičkovými vylepšeniami modelu Apollo Phantom V2. Táto elektrická kolobežka sa vďaka svojmu výkonu a zameraním na detaily nepodobá žiadnej inej e-kolobežke. Apollo Phantom V2 je revolúcia v spôsobe vašej prepravy! Prichádza kolobežka, ktorú už nebudete chcieť dať z ruky.

`

Apollo Phantom V2

New product

Product Options
Batéria: *
1216,8 Wh (52 V 23,4 Ah)
- 1 €
1260 Wh (60 V 21 Ah)
+ 83 €
Limited time offer:
Pôvodná cena Akčná cena

2 299 €vrátane DPH

1 799 €vrátane DPH

- 22%

  • 1216,8 Wh (52 V 23,4 Ah)
  • 1260 Wh (60 V 21 Ah)

- +

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť vybraného modelu

V závislosti od konfigurácie produktu

Eshop
Na objednávku
Bratislava
Na objednávku
Bratislava Sklad
Na objednávku
Voltride Central
Na objednávku
Voltride Servis
Na objednávku
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

 

 

Privítajte nový model kanadskej spoločnosti Apollo s názvom Phantom V2! Táto kolobežka, ktorá nadväzuje na obrovský úspech pôvodného modelu Phantom V2, bola na základe spätnej väzby jazdcov z celého sveta výrazne vylepšená a vo svojej triede sa tak jedná o jednu z najlepších kolobežiek na trhu. Model V2 prichádza v niekoľkých variantoch s pohonom dvoch vysoko účinných bezuhlíkových motorov a disponuje podľa zvolenej varianty celkovým špičkovým výkonom 3200 W alebo 4400 W. S maximálnou rýchlosťou 61 -70 km/h (podľa varianty) a dojazdom až 65 km vás Apollo Phantom V2 dovezie kam potrebujete!

 

Konštrukcia, dizajn a výbava

Na kolobežke Phantom V2 nie je žiadny konkrétny prvok, ktorý by sa výrazne vymykal konkurencii, všetko je však dokonale vyladené pre maximálnu funkčnosť. Kokpit je miestom, kde Phantom V2 posúva inovácie na ďalšiu úroveň. Riadidlá sú veľmi široké, merajú 69 cm a sú zakončené pogumovanými rukoväťami, ktoré pôsobia na dotyk veľmi príjemne a ergonomicky. Riadidlám dominuje nádherný a prehľadný displej, ktorý je umiestnený uprostred a môže znamenať začiatok konca typických displejov používaných na iných kolobežkách (napr. QSS4 alebo EY3). Jednou z najzaujímavejších funkcií šesťhranného displeja je zobrazenie odhadu dojazdu vypočítaný na základe zostávajúceho napätia batérie. Všetka elektronika na riadidlách, vrátane šesťhranného displeja, je typu plug-and-play, čo uľahčuje jej výmenu. Na ľavom riadidle sa nachádza páčka zadnej brzdy, konzola s tlačidlami na ovládanie svetiel (predné svetlo a smerovky) a tlačidlo, ktoré zapína dvojmotorový (športový) režim. Kolobežka nemá klaksón, takže je bohužiaľ nutné nejaký zaobstarať. Na pravom riadidle sa nachádza páčka prednej brzdy, palcová páčka akcelerátora a konzola s tromi tlačidlami, ktoré umožňujú zapnúť kolobežku, prepínať jazdné režimy a prepínať funkcie na displeji. Phantom V2 má vstavaný svetlomet so svetelným tokom 1000 lúmenov a zadné smerovky. Všetko sa prehľadne zobrazuje na displeji. Systém osvetlenia modelu Phantom V2 je takmer dokonalý. Predný svetlomet je vysoko umiestnený, má výrazné predné palubné svetlá a jasne oranžové zadné smerovky. Všetko je dobre viditeľné vo dne aj v noci. Jedinou nevýhodou je, že smerovky sú iba vzadu, čo znamená, že vodiči idúci proti vám nespoznajú, či proti nim v prevádzke odbočujete.

Kolobežka je obutá do pneumatík značky TOUVT s priemerom 10 palcov a šírkou 3 palce. Trakcia s týmito pneumatikami je veľmi dobrá pri akomkoľvek náklone. Odporúčaná maximálna hodnota hustenia pneumatík je 50 psi, teda cca 3,5 BAR. Pokiaľ sa však môžete vzdať niekoľkých kilometrov dojazdu na jedno nabitie, odporúčame nahustiť pneumatiky tlakom 45 psi pre ešte pohodlnejšiu jazdu a lepšiu trakciu. Pneumatiky u modelu Phantom V2 sú pneumatické (dušové) na delených ráfikoch pre ľahšiu výmenu pneumatík. V reakcii na spätnú väzbu od jazdcov je Phantom V2 vybavený kvalitnejšími dušami, ktoré sú odolnejšie proti defektu. Phantom V2 má kvalitnú pogumovanú palubu, ktorá sa ľahko udržuje v čistote. Meria 52,1 cm na dĺžku a 17,8 cm na šírku. Má svetlú výšku 14,6 cm. Je dostatočne dlhá, aby sa na ňu zmestili obe nohy a zároveň máte k dispozícii dobre dimenzovanú a naklonenú opierku nôh pre väčší priestor na státie. Pokiaľ sa pozrieme na celkovú kvalitu spracovania kolobežky, neexistuje lepší test ako reálne podmienky. Apollo teda sledovalo spätnú väzbu jazdcov modelu prvej generácie a využilo získané poznatky na vývoj modelu Phantom V2. Všetko, na čo sa používatelia sťažovali bolo prepracované a nedostatky boli odstránené. Jednou z najpotrebnejších zmien bol skladací mechanizmus, ktorý bol vo všetkých smeroch vylepšený. Phantom V2 používa skladací mechanizmus v štýle pazúrika s bezpečnostným kolíkom. Tento systém je pevný ako skala s nulovým kývaním. Ak chcete kolobežku postaviť do vzpriamenej polohy, odklopíte predstavec, zatlačíte páčku nahor, otočíte objímkou, aby bola páčka zaistená na mieste, a zasuniete bezpečnostný kolík do tyče riadenia. Tá potom zostane veľmi pevná a dobre zaistená.

 

Bezpečnosť a kvalita jazdy

Pri konštrukcii modelu Apollo Phantom V2 bol kladený zvláštny dôraz na bezpečnosť. Táto e-kolobežka je pevnejšia, robustnejšia a stabilnejšia ako predchádzajúce modely Apollo. Revolučná konštrukcia tyče a krku riadenia umožňuje zloženie kolobežky za menej ako tri sekundy a tri nezávislé bezpečnostné mechanizmy dodávajú jazdcovi istotu pri jazde. Phantom V2 prichádza s ešte lepšou kvalitou konštrukcie, plynulejším chodom a aktualizovanými funkciami. Je vybavená jedinečným štvornásobným odpružením, ktoré s istotou zvláda nerovnosti aj uprostred zákruty. Skvelá ergonómia komponentov, super jasný a vysoko umiestnený svetlomet znamená, že pri jazde v noci budete mať o jednu starosť menej, nebude potrebné mať so sebou externý svetlomet. S touto kolobežkou bude jazda pohodlná a intuitívna za každej situácie. Phantom V2 vyniká solídnym výkonom a funkciami a je skvelou voľbou pre jazdcov, ktorí chcú na kolobežke jazdiť každý deň.

 

Výkon a dojazd

Apollo Phantom V2 vyniká rýchlou a plynulou jazdou. Je to výsledok kombinácie jazdných vlastností, ktorými ostatné kolobežky v tejto triede budú ťažko konkurovať. Výkon kolobežky je viac než dostatočný, pretože táto je vybavená dvoma vysoko účinnými bezuhlíkovými motormi, z ktorých každý má nominálny výkon 1200 W alebo 1400 W (podľa modelu). So špičkovým výkonom 1600 W alebo 2200 W každého motora má Phantom V2 celkový výkon 3200 W alebo 4400 W. S maximálnou rýchlosťou 61 - 70 km/h (podľa modelu) a s batériou s kapacitou 52V 23,4Ah alebo 60V 21Ah a dojazdom okolo Phantom V2 ľahko dopraví do práce alebo len tak na nejakú tú odpočinkovú víkendovú jazdu. Vezmite však na vedomie, že dojazd sa môže líšiť podľa jazdných podmienok. Phantom V2 je parádna všestranná kolobežka. Má dostatočnú rýchlosť, aby udržala krok v prevádzke, dostatok sily do kopca, a navyše je nesmierne pohodlná.

 

 

Využitie a praktickosť

Je Phantom V2 super prenosný? To sa nedá tak úplne tvrdiť, ale na dvojmotorovú kolobežku je jej hmotnosť 35-37 kg (podľa modelu) vo vzťahu ku konkurenčným strojom skôr priemerná. V zloženom stave meria Phantom V2 124 cm na dĺžku, 69 cm na šírku a 53 cm na výšku. Riadidlá sú široké 69 cm a nedajú sa zložiť, takže na to treba pamätať pri preprave alebo pri snahe prejsť úzkym priestorom. Mechanizmus skladania je jednoduchý a rýchly a po zacvaknutí do jazdnej polohy je úplne pevný. Vykazuje nulové kývanie, nulové prehýbanie a dalo by sa povedať, že sa jedná jeden z najlepších skladacích mechanizmov. Tyč riadenia sa pohodlne pripevní k zadnému nášľapu a kolobežka sa potom dá uchopiť jednou rukou. Phantom V2 sa dá veľmi ľahko zabezpečiť pri vašich krátkych návštevách obchodov, pretože je tu niekoľko vhodných miest na uzamknutie. Samozrejme, pokiaľ môžete, vždy si ju vezmite so sebou dovnútra, je to určite najbezpečnejšie. Hoci kolobežka Phantom V2 nie je vodotesná, má rovnako ako všetky ostatné kolobežky Apollo stupeň odolnosti proti vode IP54 (krátka poznámka k stupňu IP: žiadna záruka predajcu sa nevzťahuje na poškodenie spôsobené vodou, či už má nejaký stupeň krytia IP alebo nemá).

 

 

Naše hodnotenie

Phantom V2 je prvá elektrická kolobežka plne navrhnutá vlastným tímom spoločnosti Apollo na základe spätnej väzby od tisícov jazdcov z celého sveta. Spoločnosť Apollo, ktorá svoj vývoj rozvíjala prostredníctvom niekoľkých prototypov, si dala za cieľ vytvoriť najlepší zážitok z jazdy a podľa nášho názoru sa jej to podarilo. Okrem vynikajúcej ergonómie a kvality jazdy má táto kolobežka aj skvelé funkcie. Má jasný, superveľký displej, skalopevný trojnásobne zabezpečený skladací mechanizmus, fantastické osvetlenie a slušný výkon aj do náročnejšieho terénu. Skvele tak hodí na dochádzanie do práce cez deň aj v noci a na jazdu po spevnených aj nespevnených cestách. Môžeme ju vrelo odporučiť.

 

 

Servis

Sme oficiálnym predajcom značky Apollo pro Česko, Slovensko a ďalšie krajiny. Väčšinu náhradných dielov máme skladom a poskytujeme záručná a pozáručné opravy. Ak nám však niektorý diel chýba, vieme ho vďaka svojím kontaktom rýchle zohnať. Preto sa pri kúpe tejto kolobežky nemusíte obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov. Vďaka našim kontaktom si poradíme i s prípadnými zložitejšími závadami a diagnostikou.

 

 

O značke

Viac ako 80 % našich každodenných ciest je kratších ako 10 kilometrov, či už dochádzame do práce, ideme nakupovať alebo sa jednoducho potrebujeme len niekam prepraviť. Prevažná väčšina našich cieľových miest sa obvykle nachádza v tesnej blízkosti našich domovov. Kanadská spoločnosť Apollo, nespokojná s množstvom zle navrhnutých e-kolobežiek začala vyrábať elektrické kolobežky zamerané predovšetkým na ich úžitkovú hodnotu. Kvalita ich spracovania, ktorou sa táto spoločnosť hrdo pýši, sa rýchlo stala legendárnou a e-mobilita v ich podaní sa rýchlo stala skutočnou alternatívou klasickej prepravy. Spoločnosť Apollo sa rozhodla dokázať, že dochádzajúci nemusia robiť kompromisy, a navyše ich elektrické kolobežky sú stále lepšie, pohodlnejšie a šetrnejšie k životnému prostrediu. Navyše sú exponenciálne zábavnejšie ako akýkoľvek iný druh prepravy používaný na krátke vzdialenosti.

9/10
Komfort
5/10
Ľahkosť údržby
61 km/h
Rýchlosť
35 kg
Váha
3200 W
Výkon
65 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Odpružený podvozok vpredu
Zvládne kopec
Hydraulická brzda vpredu
Motor vzadu
Motor vpredu
Vhodná do mesta
Extrémny výkon
Tempomat
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Hydraulická brzda vzadu
Vzduchové kolesá
Svetelný senzor
Dobre skladateľné
Max Blinker odporúča
Vysoká spoľahlivosť
Štart z nuly
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 35 kg podľa konfigurácie od 35 kg do 37 kg Zatiaľ netestované
Doba nabíjania 12 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 61 km/h podľa konfigurácie od 61 km/h do 70 km/h Zatiaľ netestované otestovaná iná konfigurácia
Špičkový výkon 3200 W podľa konfigurácie od 3200 W do 4400 W Zatiaľ netestované otestovaná iná konfigurácia
Dojazd 65 km Zatiaľ netestované
Merania Voltride

Nezávislé Výsledky Meraní

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami.

Viac o testovaní
Výsledky závisia od konfigurácie, prosím vyberte si:
Táto varianta ešte nebola otestovaná, zobrazujem výsledky pre:
65,52
km/h
Max. rýchlosť
2 756
wattov
Max. výkon
68,58
km
Max. dojazd
39,02
km
Mestský dojazd
26,72
km
Min. dojazd
9,70
sekúnd
Čas na
100 m
18,70
sekúnd
Čas na
250 m
60,62
sekúnd
Čas na
1 km
1,71
sekúnd
Čas do
20 km/h
2,97
sekúnd
Čas
do 30 km/h
1,00
sekúnd
Čas z
20 km/h
1,54
sekúnd
Čas z
30 km/h
5,1
metrov
Dráha do
20 km/h
14,1
metrov
Dráha do
30 km/h
2,3
metrov
Dráha z
20 km/h
5,9
metrov
Dráha z
30 km/h
Zrýchlenie
Brzdenie
Výkon
Porovnať viaceré modely

Vyberte si do porovnania aj iné modely.
Dáta sa zobrazia v grafoch, tabuľkách a pri všetkých hodnotách.

Porovnať rôzne modely

Vyberte si iné modely z možností nižšie:

Primárna konfigurácia:

Zvoliť
Časy zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 65,52
0
0 10
0,91
0 10
Apollo Phantom V2 0,91
0 15
1,34
0 15
Apollo Phantom V2 1,34
0 20
1,71
0 20
Apollo Phantom V2 1,71
0 25
2,32
0 25
Apollo Phantom V2 2,32
0 30
2,97
0 30
Apollo Phantom V2 2,97
0 35
3,76
0 35
Apollo Phantom V2 3,76
0 40
4,69
0 40
Apollo Phantom V2 4,69
0 45
5,74
0 45
Apollo Phantom V2 5,74
0 50
7,54
0 50
Apollo Phantom V2 7,54
0 55
9,56
0 55
Apollo Phantom V2 9,56
0 60
13,35
0 60
Apollo Phantom V2 13,35
0 65
23,20
0 65
Apollo Phantom V2 23,20
0 65,52
23,52
0 65,52
Apollo Phantom V2 23,52
10
10 15
0,42
10 15
Apollo Phantom V2 0,42
10 20
0,80
10 20
Apollo Phantom V2 0,80
10 25
1,40
10 25
Apollo Phantom V2 1,40
10 30
2,05
10 30
Apollo Phantom V2 2,05
10 35
2,85
10 35
Apollo Phantom V2 2,85
10 40
3,77
10 40
Apollo Phantom V2 3,77
10 45
4,83
10 45
Apollo Phantom V2 4,83
10 50
6,63
10 50
Apollo Phantom V2 6,63
10 55
8,64
10 55
Apollo Phantom V2 8,64
10 60
12,44
10 60
Apollo Phantom V2 12,44
10 65
22,28
10 65
Apollo Phantom V2 22,28
10 65,52
22,61
10 65,52
Apollo Phantom V2 22,61
15
15 20
0,38
15 20
Apollo Phantom V2 0,38
15 25
0,98
15 25
Apollo Phantom V2 0,98
15 30
1,63
15 30
Apollo Phantom V2 1,63
15 35
2,43
15 35
Apollo Phantom V2 2,43
15 40
3,35
15 40
Apollo Phantom V2 3,35
15 45
4,40
15 45
Apollo Phantom V2 4,40
15 50
6,21
15 50
Apollo Phantom V2 6,21
15 55
8,22
15 55
Apollo Phantom V2 8,22
15 60
12,02
15 60
Apollo Phantom V2 12,02
15 65
21,86
15 65
Apollo Phantom V2 21,86
15 65,52
22,18
15 65,52
Apollo Phantom V2 22,18
20
20 25
0,60
20 25
Apollo Phantom V2 0,60
20 30
1,25
20 30
Apollo Phantom V2 1,25
20 35
2,05
20 35
Apollo Phantom V2 2,05
20 40
2,97
20 40
Apollo Phantom V2 2,97
20 45
4,03
20 45
Apollo Phantom V2 4,03
20 50
5,83
20 50
Apollo Phantom V2 5,83
20 55
7,84
20 55
Apollo Phantom V2 7,84
20 60
11,64
20 60
Apollo Phantom V2 11,64
20 65
21,48
20 65
Apollo Phantom V2 21,48
20 65,52
21,81
20 65,52
Apollo Phantom V2 21,81
25
25 30
0,65
25 30
Apollo Phantom V2 0,65
25 35
1,45
25 35
Apollo Phantom V2 1,45
25 40
2,37
25 40
Apollo Phantom V2 2,37
25 45
3,42
25 45
Apollo Phantom V2 3,42
25 50
5,23
25 50
Apollo Phantom V2 5,23
25 55
7,24
25 55
Apollo Phantom V2 7,24
25 60
11,04
25 60
Apollo Phantom V2 11,04
25 65
20,88
25 65
Apollo Phantom V2 20,88
25 65,52
21,20
25 65,52
Apollo Phantom V2 21,20
30
30 35
0,80
30 35
Apollo Phantom V2 0,80
30 40
1,72
30 40
Apollo Phantom V2 1,72
30 45
2,77
30 45
Apollo Phantom V2 2,77
30 50
4,58
30 50
Apollo Phantom V2 4,58
30 55
6,59
30 55
Apollo Phantom V2 6,59
30 60
10,39
30 60
Apollo Phantom V2 10,39
30 65
20,23
30 65
Apollo Phantom V2 20,23
30 65,52
20,55
30 65,52
Apollo Phantom V2 20,55
35
35 40
0,92
35 40
Apollo Phantom V2 0,92
35 45
1,97
35 45
Apollo Phantom V2 1,97
35 50
3,78
35 50
Apollo Phantom V2 3,78
35 55
5,79
35 55
Apollo Phantom V2 5,79
35 60
9,59
35 60
Apollo Phantom V2 9,59
35 65
19,43
35 65
Apollo Phantom V2 19,43
35 65,52
19,75
35 65,52
Apollo Phantom V2 19,75
40
40 45
1,05
40 45
Apollo Phantom V2 1,05
40 50
2,85
40 50
Apollo Phantom V2 2,85
40 55
4,87
40 55
Apollo Phantom V2 4,87
40 60
8,67
40 60
Apollo Phantom V2 8,67
40 65
18,51
40 65
Apollo Phantom V2 18,51
40 65,52
18,83
40 65,52
Apollo Phantom V2 18,83
45
45 50
1,80
45 50
Apollo Phantom V2 1,80
45 55
3,82
45 55
Apollo Phantom V2 3,82
45 60
7,62
45 60
Apollo Phantom V2 7,62
45 65
17,46
45 65
Apollo Phantom V2 17,46
45 65,52
17,78
45 65,52
Apollo Phantom V2 17,78
50
50 55
2,02
50 55
Apollo Phantom V2 2,02
50 60
5,81
50 60
Apollo Phantom V2 5,81
50 65
15,66
50 65
Apollo Phantom V2 15,66
50 65,52
15,98
50 65,52
Apollo Phantom V2 15,98
55
55 60
3,80
55 60
Apollo Phantom V2 3,80
55 65
13,64
55 65
Apollo Phantom V2 13,64
55 65,52
13,96
55 65,52
Apollo Phantom V2 13,96
60
60 65
9,84
60 65
Apollo Phantom V2 9,84
60 65,52
10,16
60 65,52
Apollo Phantom V2 10,16
65
65 65,52
0,32
65 65,52
Apollo Phantom V2 0,32
Dráha zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 65,52
0
0 10
1,49
0 10
Apollo Phantom V2 1,49
0 15
3,09
0 15
Apollo Phantom V2 3,09
0 20
5,06
0 20
Apollo Phantom V2 5,06
0 25
8,98
0 25
Apollo Phantom V2 8,98
0 30
14,12
0 30
Apollo Phantom V2 14,12
0 35
21,49
0 35
Apollo Phantom V2 21,49
0 40
31,30
0 40
Apollo Phantom V2 31,30
0 45
43,90
0 45
Apollo Phantom V2 43,90
0 50
68,07
0 50
Apollo Phantom V2 68,07
0 55
97,82
0 55
Apollo Phantom V2 97,82
0 60
158,87
0 60
Apollo Phantom V2 158,87
0 65
330,84
0 65
Apollo Phantom V2 330,84
0 65,52
336,61
0 65,52
Apollo Phantom V2 336,61
10
10 15
1,60
10 15
Apollo Phantom V2 1,60
10 20
3,57
10 20
Apollo Phantom V2 3,57
10 25
7,49
10 25
Apollo Phantom V2 7,49
10 30
12,63
10 30
Apollo Phantom V2 12,63
10 35
20,00
10 35
Apollo Phantom V2 20,00
10 40
29,81
10 40
Apollo Phantom V2 29,81
10 45
42,41
10 45
Apollo Phantom V2 42,41
10 50
66,58
10 50
Apollo Phantom V2 66,58
10 55
96,33
10 55
Apollo Phantom V2 96,33
10 60
157,38
10 60
Apollo Phantom V2 157,38
10 65
329,36
10 65
Apollo Phantom V2 329,36
10 65,52
335,12
10 65,52
Apollo Phantom V2 335,12
15
15 20
1,97
15 20
Apollo Phantom V2 1,97
15 25
5,90
15 25
Apollo Phantom V2 5,90
15 30
11,04
15 30
Apollo Phantom V2 11,04
15 35
18,40
15 35
Apollo Phantom V2 18,40
15 40
28,21
15 40
Apollo Phantom V2 28,21
15 45
40,81
15 45
Apollo Phantom V2 40,81
15 50
64,99
15 50
Apollo Phantom V2 64,99
15 55
94,74
15 55
Apollo Phantom V2 94,74
15 60
155,79
15 60
Apollo Phantom V2 155,79
15 65
327,76
15 65
Apollo Phantom V2 327,76
15 65,52
333,52
15 65,52
Apollo Phantom V2 333,52
20
20 25
3,92
20 25
Apollo Phantom V2 3,92
20 30
9,06
20 30
Apollo Phantom V2 9,06
20 35
16,43
20 35
Apollo Phantom V2 16,43
20 40
26,24
20 40
Apollo Phantom V2 26,24
20 45
38,84
20 45
Apollo Phantom V2 38,84
20 50
63,01
20 50
Apollo Phantom V2 63,01
20 55
92,76
20 55
Apollo Phantom V2 92,76
20 60
153,81
20 60
Apollo Phantom V2 153,81
20 65
325,79
20 65
Apollo Phantom V2 325,79
20 65,52
331,55
20 65,52
Apollo Phantom V2 331,55
25
25 30
5,14
25 30
Apollo Phantom V2 5,14
25 35
12,50
25 35
Apollo Phantom V2 12,50
25 40
22,32
25 40
Apollo Phantom V2 22,32
25 45
34,92
25 45
Apollo Phantom V2 34,92
25 50
59,09
25 50
Apollo Phantom V2 59,09
25 55
88,84
25 55
Apollo Phantom V2 88,84
25 60
149,89
25 60
Apollo Phantom V2 149,89
25 65
321,86
25 65
Apollo Phantom V2 321,86
25 65,52
327,62
25 65,52
Apollo Phantom V2 327,62
30
30 35
7,36
30 35
Apollo Phantom V2 7,36
30 40
17,18
30 40
Apollo Phantom V2 17,18
30 45
29,78
30 45
Apollo Phantom V2 29,78
30 50
53,95
30 50
Apollo Phantom V2 53,95
30 55
83,70
30 55
Apollo Phantom V2 83,70
30 60
144,75
30 60
Apollo Phantom V2 144,75
30 65
316,72
30 65
Apollo Phantom V2 316,72
30 65,52
322,48
30 65,52
Apollo Phantom V2 322,48
35
35 40
9,81
35 40
Apollo Phantom V2 9,81
35 45
22,41
35 45
Apollo Phantom V2 22,41
35 50
46,59
35 50
Apollo Phantom V2 46,59
35 55
76,34
35 55
Apollo Phantom V2 76,34
35 60
137,38
35 60
Apollo Phantom V2 137,38
35 65
309,36
35 65
Apollo Phantom V2 309,36
35 65,52
315,12
35 65,52
Apollo Phantom V2 315,12
40
40 45
12,60
40 45
Apollo Phantom V2 12,60
40 50
36,78
40 50
Apollo Phantom V2 36,78
40 55
66,53
40 55
Apollo Phantom V2 66,53
40 60
127,57
40 60
Apollo Phantom V2 127,57
40 65
299,55
40 65
Apollo Phantom V2 299,55
40 65,52
305,31
40 65,52
Apollo Phantom V2 305,31
45
45 50
24,17
45 50
Apollo Phantom V2 24,17
45 55
53,93
45 55
Apollo Phantom V2 53,93
45 60
114,97
45 60
Apollo Phantom V2 114,97
45 65
286,95
45 65
Apollo Phantom V2 286,95
45 65,52
292,71
45 65,52
Apollo Phantom V2 292,71
50
50 55
29,75
50 55
Apollo Phantom V2 29,75
50 60
90,80
50 60
Apollo Phantom V2 90,80
50 65
262,77
50 65
Apollo Phantom V2 262,77
50 65,52
268,53
50 65,52
Apollo Phantom V2 268,53
55
55 60
61,05
55 60
Apollo Phantom V2 61,05
55 65
233,02
55 65
Apollo Phantom V2 233,02
55 65,52
238,78
55 65,52
Apollo Phantom V2 238,78
60
60 65
171,97
60 65
Apollo Phantom V2 171,97
60 65,52
177,73
60 65,52
Apollo Phantom V2 177,73
65
65 65,52
5,76
65 65,52
Apollo Phantom V2 5,76
Brzdné časy
65 60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
65,63
65,63 65
0,23
65,63 65
Apollo Phantom V2 0,23
65,63 60
0,61
65,63 60
Apollo Phantom V2 0,61
65,63 55
0,94
65,63 55
Apollo Phantom V2 0,94
65,63 50
1,19
65,63 50
Apollo Phantom V2 1,19
65,63 45
1,46
65,63 45
Apollo Phantom V2 1,46
65,63 40
1,72
65,63 40
Apollo Phantom V2 1,72
65,63 35
1,97
65,63 35
Apollo Phantom V2 1,97
65,63 30
2,22
65,63 30
Apollo Phantom V2 2,22
65,63 25
2,47
65,63 25
Apollo Phantom V2 2,47
65,63 20
2,77
65,63 20
Apollo Phantom V2 2,77
65,63 15
3,00
65,63 15
Apollo Phantom V2 3,00
65,63 10
3,23
65,63 10
Apollo Phantom V2 3,23
65,63 0
3,77
65,63 0
Apollo Phantom V2 3,77
65
65 60
0,38
65 60
Apollo Phantom V2 0,38
65 55
0,71
65 55
Apollo Phantom V2 0,71
65 50
0,96
65 50
Apollo Phantom V2 0,96
65 45
1,23
65 45
Apollo Phantom V2 1,23
65 40
1,49
65 40
Apollo Phantom V2 1,49
65 35
1,74
65 35
Apollo Phantom V2 1,74
65 30
1,99
65 30
Apollo Phantom V2 1,99
65 25
2,24
65 25
Apollo Phantom V2 2,24
65 20
2,54
65 20
Apollo Phantom V2 2,54
65 15
2,77
65 15
Apollo Phantom V2 2,77
65 10
3,00
65 10
Apollo Phantom V2 3,00
65 0
3,54
65 0
Apollo Phantom V2 3,54
60
60 55
0,33
60 55
Apollo Phantom V2 0,33
60 50
0,58
60 50
Apollo Phantom V2 0,58
60 45
0,85
60 45
Apollo Phantom V2 0,85
60 40
1,11
60 40
Apollo Phantom V2 1,11
60 35
1,36
60 35
Apollo Phantom V2 1,36
60 30
1,62
60 30
Apollo Phantom V2 1,62
60 25
1,87
60 25
Apollo Phantom V2 1,87
60 20
2,16
60 20
Apollo Phantom V2 2,16
60 15
2,39
60 15
Apollo Phantom V2 2,39
60 10
2,62
60 10
Apollo Phantom V2 2,62
60 0
3,16
60 0
Apollo Phantom V2 3,16
55
55 50
0,25
55 50
Apollo Phantom V2 0,25
55 45
0,53
55 45
Apollo Phantom V2 0,53
55 40
0,79
55 40
Apollo Phantom V2 0,79
55 35
1,03
55 35
Apollo Phantom V2 1,03
55 30
1,29
55 30
Apollo Phantom V2 1,29
55 25
1,54
55 25
Apollo Phantom V2 1,54
55 20
1,83
55 20
Apollo Phantom V2 1,83
55 15
2,06
55 15
Apollo Phantom V2 2,06
55 10
2,29
55 10
Apollo Phantom V2 2,29
55 0
2,83
55 0
Apollo Phantom V2 2,83
50
50 45
0,27
50 45
Apollo Phantom V2 0,27
50 40
0,53
50 40
Apollo Phantom V2 0,53
50 35
0,78
50 35
Apollo Phantom V2 0,78
50 30
1,04
50 30
Apollo Phantom V2 1,04
50 25
1,28
50 25
Apollo Phantom V2 1,28
50 20
1,58
50 20
Apollo Phantom V2 1,58
50 15
1,81
50 15
Apollo Phantom V2 1,81
50 10
2,04
50 10
Apollo Phantom V2 2,04
50 0
2,58
50 0
Apollo Phantom V2 2,58
45
45 40
0,26
45 40
Apollo Phantom V2 0,26
45 35
0,51
45 35
Apollo Phantom V2 0,51
45 30
0,76
45 30
Apollo Phantom V2 0,76
45 25
1,01
45 25
Apollo Phantom V2 1,01
45 20
1,31
45 20
Apollo Phantom V2 1,31
45 15
1,53
45 15
Apollo Phantom V2 1,53
45 10
1,77
45 10
Apollo Phantom V2 1,77
45 0
2,31
45 0
Apollo Phantom V2 2,31
40
40 35
0,25
40 35
Apollo Phantom V2 0,25
40 30
0,50
40 30
Apollo Phantom V2 0,50
40 25
0,75
40 25
Apollo Phantom V2 0,75
40 20
1,05
40 20
Apollo Phantom V2 1,05
40 15
1,27
40 15
Apollo Phantom V2 1,27
40 10
1,51
40 10
Apollo Phantom V2 1,51
40 0
2,05
40 0
Apollo Phantom V2 2,05
35
35 30
0,26
35 30
Apollo Phantom V2 0,26
35 25
0,51
35 25
Apollo Phantom V2 0,51
35 20
0,80
35 20
Apollo Phantom V2 0,80
35 15
1,03
35 15
Apollo Phantom V2 1,03
35 10
1,26
35 10
Apollo Phantom V2 1,26
35 0
1,80
35 0
Apollo Phantom V2 1,80
30
30 25
0,25
30 25
Apollo Phantom V2 0,25
30 20
0,54
30 20
Apollo Phantom V2 0,54
30 15
0,77
30 15
Apollo Phantom V2 0,77
30 10
1,00
30 10
Apollo Phantom V2 1,00
30 0
1,54
30 0
Apollo Phantom V2 1,54
25
25 20
0,29
25 20
Apollo Phantom V2 0,29
25 15
0,52
25 15
Apollo Phantom V2 0,52
25 10
0,75
25 10
Apollo Phantom V2 0,75
25 0
1,30
25 0
Apollo Phantom V2 1,30
20
20 15
0,23
20 15
Apollo Phantom V2 0,23
20 10
0,46
20 10
Apollo Phantom V2 0,46
20 0
1,00
20 0
Apollo Phantom V2 1,00
15
15 10
0,23
15 10
Apollo Phantom V2 0,23
15 0
0,77
15 0
Apollo Phantom V2 0,77
10
10 0
0,54
10 0
Apollo Phantom V2 0,54
Brzdné dráhy
65 60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
65,63
65,63 65
4,17
65,63 65
Apollo Phantom V2 4,17
65,63 60
10,68
65,63 60
Apollo Phantom V2 10,68
65,63 55
15,80
65,63 55
Apollo Phantom V2 15,80
65,63 50
19,41
65,63 50
Apollo Phantom V2 19,41
65,63 45
22,92
65,63 45
Apollo Phantom V2 22,92
65,63 40
25,89
65,63 40
Apollo Phantom V2 25,89
65,63 35
28,37
65,63 35
Apollo Phantom V2 28,37
65,63 30
30,59
65,63 30
Apollo Phantom V2 30,59
65,63 25
32,42
65,63 25
Apollo Phantom V2 32,42
65,63 20
34,16
65,63 20
Apollo Phantom V2 34,16
65,63 15
35,17
65,63 15
Apollo Phantom V2 35,17
65,63 10
35,87
65,63 10
Apollo Phantom V2 35,87
65,63 0
36,51
65,63 0
Apollo Phantom V2 36,51
65
65 60
6,51
65 60
Apollo Phantom V2 6,51
65 55
11,63
65 55
Apollo Phantom V2 11,63
65 50
15,24
65 50
Apollo Phantom V2 15,24
65 45
18,75
65 45
Apollo Phantom V2 18,75
65 40
21,72
65 40
Apollo Phantom V2 21,72
65 35
24,20
65 35
Apollo Phantom V2 24,20
65 30
26,41
65 30
Apollo Phantom V2 26,41
65 25
28,24
65 25
Apollo Phantom V2 28,24
65 20
29,99
65 20
Apollo Phantom V2 29,99
65 15
31,00
65 15
Apollo Phantom V2 31,00
65 10
31,70
65 10
Apollo Phantom V2 31,70
65 0
32,34
65 0
Apollo Phantom V2 32,34
60
60 55
5,12
60 55
Apollo Phantom V2 5,12
60 50
8,73
60 50
Apollo Phantom V2 8,73
60 45
12,24
60 45
Apollo Phantom V2 12,24
60 40
15,21
60 40
Apollo Phantom V2 15,21
60 35
17,69
60 35
Apollo Phantom V2 17,69
60 30
19,90
60 30
Apollo Phantom V2 19,90
60 25
21,73
60 25
Apollo Phantom V2 21,73
60 20
23,48
60 20
Apollo Phantom V2 23,48
60 15
24,49
60 15
Apollo Phantom V2 24,49
60 10
25,19
60 10
Apollo Phantom V2 25,19
60 0
25,83
60 0
Apollo Phantom V2 25,83
55
55 50
3,60
55 50
Apollo Phantom V2 3,60
55 45
7,11
55 45
Apollo Phantom V2 7,11
55 40
10,09
55 40
Apollo Phantom V2 10,09
55 35
12,56
55 35
Apollo Phantom V2 12,56
55 30
14,78
55 30
Apollo Phantom V2 14,78
55 25
16,61
55 25
Apollo Phantom V2 16,61
55 20
18,36
55 20
Apollo Phantom V2 18,36
55 15
19,37
55 15
Apollo Phantom V2 19,37
55 10
20,07
55 10
Apollo Phantom V2 20,07
55 0
20,70
55 0
Apollo Phantom V2 20,70
50
50 45
3,51
50 45
Apollo Phantom V2 3,51
50 40
6,48
50 40
Apollo Phantom V2 6,48
50 35
8,96
50 35
Apollo Phantom V2 8,96
50 30
11,18
50 30
Apollo Phantom V2 11,18
50 25
13,01
50 25
Apollo Phantom V2 13,01
50 20
14,75
50 20
Apollo Phantom V2 14,75
50 15
15,76
50 15
Apollo Phantom V2 15,76
50 10
16,46
50 10
Apollo Phantom V2 16,46
50 0
17,10
50 0
Apollo Phantom V2 17,10
45
45 40
2,97
45 40
Apollo Phantom V2 2,97
45 35
5,45
45 35
Apollo Phantom V2 5,45
45 30
7,67
45 30
Apollo Phantom V2 7,67
45 25
9,50
45 25
Apollo Phantom V2 9,50
45 20
11,24
45 20
Apollo Phantom V2 11,24
45 15
12,25
45 15
Apollo Phantom V2 12,25
45 10
12,95
45 10
Apollo Phantom V2 12,95
45 0
13,59
45 0
Apollo Phantom V2 13,59
40
40 35
2,48
40 35
Apollo Phantom V2 2,48
40 30
4,69
40 30
Apollo Phantom V2 4,69
40 25
6,52
40 25
Apollo Phantom V2 6,52
40 20
8,27
40 20
Apollo Phantom V2 8,27
40 15
9,28
40 15
Apollo Phantom V2 9,28
40 10
9,98
40 10
Apollo Phantom V2 9,98
40 0
10,62
40 0
Apollo Phantom V2 10,62
35
35 30
2,22
35 30
Apollo Phantom V2 2,22
35 25
4,05
35 25
Apollo Phantom V2 4,05
35 20
5,80
35 20
Apollo Phantom V2 5,80
35 15
6,80
35 15
Apollo Phantom V2 6,80
35 10
7,51
35 10
Apollo Phantom V2 7,51
35 0
8,14
35 0
Apollo Phantom V2 8,14
30
30 25
1,83
30 25
Apollo Phantom V2 1,83
30 20
3,58
30 20
Apollo Phantom V2 3,58
30 15
4,58
30 15
Apollo Phantom V2 4,58
30 10
5,29
30 10
Apollo Phantom V2 5,29
30 0
5,92
30 0
Apollo Phantom V2 5,92
25
25 20
1,75
25 20
Apollo Phantom V2 1,75
25 15
2,75
25 15
Apollo Phantom V2 2,75
25 10
3,46
25 10
Apollo Phantom V2 3,46
25 0
4,09
25 0
Apollo Phantom V2 4,09
20
20 15
1,01
20 15
Apollo Phantom V2 1,01
20 10
1,71
20 10
Apollo Phantom V2 1,71
20 0
2,35
20 0
Apollo Phantom V2 2,35
15
15 10
0,70
15 10
Apollo Phantom V2 0,70
15 0
1,34
15 0
Apollo Phantom V2 1,34
10
10 0
0,64
10 0
Apollo Phantom V2 0,64

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami. Používame tak vedecký prístup ako je to len možné a profesionálne meracie prístroje.

Viac o testovaní
Ukázať viac Ukázať menej
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Výška 124 cm  
      Dĺžka zložená 69 cm  
      Výška zložená 124 cm  
      Šírka zložená 53 cm  
      Rázvor 69 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Lítiová  
      Napätie batérie 52 V podľa konfigurácie: 52 V, 60 V  
      Kapacita batérie 23,4 Ah podľa konfigurácie: 21 Ah, 23,4 Ah  
      Energia v batérii 1216,8 Wh podľa konfigurácie: 1216,8 Wh, 1260 Wh  
      Systém ovládania palcová páčka  
      Tempomat áno  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Štart odrazom áno  
      Pohon pohon predného aj zadného kolesa  
      Predná brzda kotúčová hydraulická  
      Zadná brzda kotúčová hydraulická  
      Typ kolesa vpredu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vpredu 10"  
      Typ kolesa vzadu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vzadu 10"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Predné zavesenie zdvojená pružina  
      Zadné zavesenie zdvojená pružina  
      Osvetlenie predné, zadné, brzdové a smerovky  
      Brzdové svetlo áno  
      Max. záťaž 136 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe