SXT BEAST PRO

Veľmi
komfortná
Extrémny
výkon

Veľmi
komfortná
Extrémny
výkon

SXT BEAST PRO

New product

Výsledok dlhoročnej skúsenosti s extrémnymi elektrickými kolobežkami? To je SXT Beast Pro s odolným rámom, špičkovým výkonom až 4800 W, podvozkom na cesty aj do terénu a rýchlosťou 85 km/h. Jednoducho stroj, čo zláka každého vyznávača adrenalínu.

Cena s DPH

2 799 €vrátane DPH

- +

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť modelu

Eshop
Pripravené k expedícii. Bežná doba dodania 3 - 5 dní.
Bratislava
Na predajni po preposlaní (3 - 5 dni)
Bratislava Sklad
Na predajni po preposlaní (3 - 5 dni)
Nemecko
Pripravené k expedícii. Bežná doba dodania 3 - 5 dní.
Voltride Central
Na predajni po preposlaní (3 - 5 dni)
Voltride Servis
Na predajni po preposlaní (3 - 5 dni)
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

 

Nemecký výrobca SXT má vo svojej flotile viacero extrémnych kolobežiek, no to mu nebránilo priviesť na trh ďalšiu. Reč je o SXT Beast Pro, vysoko výkonnej elektrickej kolobežke, čo zvládne každú nástrahu. Vynikajúce spracovanie, ohurujúci výkon a kvalitné komponenty radia SXT Beast Pro do sféry kolobežiek, čo si podmaní každého jazdca.

 

Výkon a dojazd

Ako elektrickej kolobežke na lesné cesty, ale aj prudké akcelerácie na rovinkách nesmie SXT Beast Pro chýbať adekvátny prísun výkonu. Ten pri Beast Pro dosahuje v špičke hodnotu 4 800 W, ktoré dodáva dvojica bezkartáčových HUB motorov. Po stlačení prstovej páčky preto zvládnete vyjsť kopce s 35° sklonom bez mihnutia oka. Na rovinke zase dosiahnete maximálnu rýchlosť až 85 km/h, pričom z 0 na 50 km/h vyletíte za necelých 6 sekúnd.

Aby SXT Beast Pro mohla svoj výkon naplno využiť, musí mať aj dostatočnú zásobu energie. Tú uchováva 60 V Li-Ion batéria od LG s celkovou kapacitou 28,8 Ah. Za normálnych podmienok s ňou dokážete jazdiť 60 km dlhé trasy bez potreby nabíjania. No keď vám hodnota nabita klesne na nulu, stačí kolobežku pripojiť na nabíjačku cez dvojicu nabíjacích portov zboku nášľapnej plochy. S jednou dodávanou 2A nabíjačkou si do úplného nabitia počkáte 14 hodín, s dvomi čas skrátite na polovicu.

 

 

Konštrukcia, design a výbava

Výrobca SXT má bohaté skúsenosti s modelmi určenými do terénu, čo premietol aj na svoju kolobežku Beast Pro. Základ tvorí ultra odolný rám zo zliatiny horčíka s označením 6061-T6, aký sa používa aj v leteckom priemysle. Jeho spodnú časť vytvára široká nášľapná plocha s vyvýšenou zadnou časťou, ukončená rúčkou na pohodlnejšie prenášanie. Celá plocha je tiež potiahnutá gumenným povrchom pre lepší grip. Cez krk tyče riadenia pokračuje konštrukcia ku kĺbu sklápania. Pre sklopenie stačí uvoľniť dve rýchlosvorky, vytiahnuť objímku a teleskopickú tyč riadenia s nastaviteľnou výškou sklopiť. Hneď vedľa kĺbu sklápania výrobca osadil kolobežku aj tlmičom riadenia, ktorý dodáva kolobežke lepšiu kontrolu vo vysokých rýchlostiach.

Na vrchole tyče riadenia nájdete bohato vybavené, 60,5 cm široké riadidlá, kde si okrem gumených gripov a brzdových páčok našiel miesto jednoduchý LCD displej. Ten vám ukáže aktuálnu rýchlosť, zostatok v batérii, 3 módy jazdy a prejazdené kilometre. Na opačnej strane riadidiel nájdete ovládací panel pre svetlá, smerovky a klaksón. Zároveň pri otvore na štartovací kľúč môžete monitorovať aktuálne napätie batérie. Celkovo SXT Beast Pro pôsobí robustne a odolne, čo v kombinácii s čiernou farbou uchváti každého nadšenca elektrických kolobežiek.

 

Bezpečnosť a pohodlie

 

Hoci SXT Beast Pro pôsobí drsným dojmom, s jej výborne vyladeným podvozkom budete mať pocit, že kolobežka povrch pod kolesami žehlí. Vpredu aj vzadu sú totiž 11-palcové kolesá s dušou zavesené na nastaviteľnom hydraulickom odpružení. Okrem pohodlia sa mysleli aj na bezpečnosť jazdy, a tak nesmieme zabudnúť na dvojicu hydraulických kotúčových bŕzd.

Keď už je reč o bezpečnosti – počas jazdy za zníženej viditeľnosti sa môžete spoľahnúť na predný aj zadný LED reflektor. Výkonné predné svetlo dopĺňajú dve menšie svetlá v prednej časti nášľapnej plochy, ale aj samostatne svietiace smerovky. Po bokoch tiež môžete rozsvietiť modrý ambietný pásik, čo ešte zvyšuje nielen vašu bezpečnosť, ale aj bezpečnosť ostatných na ceste. Kompletné bezpečnostné prvky dotvárajú už len brzdové svetlá v zadnej časti nášľapnej plochy a klaksón.

 

 

Využitie a praktickosť

Konštrukcia a výbava SXT Beast Pro ju predurčuje ako na ostré jazdy na spevnených cestách, tak aj na dávku adrenalínu v teréne. S nastaviteľným hydraulickým podvozkom, vysokým výkonom a účinnými brzdami si môžete dovoliť skutočné jazdecké výzvy, a to aj vo vlhkých podmienkach. Celá kolobežka totiž disponuje ochranou proti vode s certifikáciou IP54. Aj keď vo výbave nájdete praktické prvky ako je možnosť sklápania či stojan, na dennodenné dochádzanie do práce táto kolobežka stavaná nie je. S rozmermi 130 x 128 x 60,5 cm (dĺžka, výška, šírka) a hmotnosťou 39,9 kg ju len ťažko budete prenášať do schodov alebo schovávať pod doma posteľou. SXT Beast Pro je jednoducho určená na adrenalín za mestom, kde na nášľapnej ploche odvezie až 120 kg.

 

 

 

 

Naše hodnotenie

SXT si pri modeli Beast Pro dal naozaj záležať, a to nielen bohatou výbavou a jazdnými vlastnosťami, ale úrovňou detailu. Každý komponent má svoje opodstatnenie a pevne dané miesto na konštrukcii kolobežky, aby vám pri jazde nezavadzal. Pridajte k tomu solídny výkon, pohodlné riadenie a bezpečnosť, a máte kolobežku, s ktorou bude každá jazda nezabudnuteľným zážitkom. Je preto viac ako jasné, že na SXT Beast Pro si ju budete chcieť zopakovať čo najskôr.

 

 

Servis

Sme najväčší autorizovaný dovozca a predajca značky SXT pre celú strednú Európu. Poskytujeme priamo záručný aj pozáručný servis, ktorý je zabezpečený v našom servisnom stredisku. Väčšinu náhradných dielov držíme skladom a sme certifikovaný poskytovateľ záručných aj pozáručných opráv. Preto sa pri kúpe tejto kolobežky nemusíte vôbec obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov a vďaka priamej reprezentácii výrobcu si poradíme aj so zložitejšími prípadmi a diagnostikou.

 

O značke

SXT patrí medzi najstaršie značky elektrických kolobežiek na svete, pretože vznikla už v roku 2005. Ide o jednu z mála značiek, ktoré sídlia v Európe, konkrétne v Nemecku na južnej hranici so Švajčiarskom. Centrála SXT je v Nemeckom meste Rheinfelden, kde sídli obchod, dizajn, centrálny servis aj sklad vo vlastnej budove o celkovej ploche vyše 3000 m2. Stratégiou SXT sú lokálne zastúpenia, aby zákazníci mali stále poruke poradenstvo aj servis vo svojom regióne a jazyku a nemuseli všetko riešiť na diaľku cez internet. Max Blinker je najväčším takýmto zastúpením v strednej Európe. Samotná výroba prebieha v 9 továrňach v Číne, ktoré boli starostlivo zvolené zo strany SXT tak, aby poskytovali vysoký štandard a kvalitu výroby a ktoré produkujú viac, ako 10 miliónov kusov ročne. SXT zabezpečuje pravidelnú kontrolu a prítomnosť vo výrobe tak, aby boli dosahované vysoké nároky, ktoré SXT od svojich dodávateľov požaduje. Všetky produkty SXT spĺňajú Európske štandardy, ako napríklad CE, ROHS, IQC, IPQC a FQC a sú pravidelne kontrolované internými auditmi tak, aby ste si mohli byť istý, že kúpou originálnych výrobkov SXT získate produkt vysokej kvality. Za tým si SXT stojí vlastným menom. Max Blinker ponúka výhradne originálne produkty SXT, ktoré pochádzajú z Európskej centrály a vieme preto garantovať ich originalitu. Máme vybudované dobré vzťahy aj priamo s majiteľom SXT a často sa aj osobne navštevujeme, preto môžeme aj z vlastnej skúsenosti potvrdiť, že značka SXT to myslí s osobnou elektromobilitou vážne a robí to z presvedčenia o budúcnosti tohto spôsobu prepravy, s rovnakou vášňou a zanietením, ako to robíme my sami.

 

10/10
Komfort
5/10
Ľahkosť údržby
85 km/h
Rýchlosť
39,9 kg
Váha
4800 W
Výkon
60 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Odpružený podvozok vpredu
Zvládne kopec
Hydraulická brzda vpredu
Motor vzadu
Motor vpredu
Extrémny výkon
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Hydraulická brzda vzadu
Vzduchové kolesá
Dobre skladateľné
Štart z nuly
 
Data sheet
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 39,9 kg Zatiaľ netestované
Doba nabíjania 14 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 85 km/h Zatiaľ netestované
Výkon 3000 W Zatiaľ netestované
Špičkový výkon 4800 W Zatiaľ netestované
Dojazd 60 km Zatiaľ netestované
 
Data sheet
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka 130 cm  
      Výška 128 cm  
      Šírka 60,5 cm  
      Dĺžka zložená 130 cm  
      Výška zložená 60,5 cm  
      Šírka zložená 60,5 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Li-Ion  
      Výrobca batérie LG 18650  
      Napätie batérie 60 V  
      Kapacita batérie 28,8 Ah  
      Energia v batérii 1728 Wh  
      Rekuperácia nie  
      Systém ovládania prstová páčka  
      Tempomat nie  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Štart odrazom zvoliteľný  
      Pohon pohon predného aj zadného kolesa  
      Predná brzda kotúčová hydraulická  
      Zadná brzda kotúčová hydraulická  
      Typ kolesa vpredu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vpredu 11"  
      Typ kolesa vzadu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vzadu 11"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Predné zavesenie hydraulické nastaviteľné  
      Zadné zavesenie hydraulické nastaviteľné  
      Osvetlenie predné, zadné a brzdové  
      Brzdové svetlo áno  
      Max. záťaž 120 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

SXT.ESCBSTPR

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe