INOKIM OXO 2022

Zvládne
terén
Vysoká
spoľahlivosť
Veľmi
komfortná
Najlepšia
v triede
Extrémny
výkon
Voltride
odporúča

Zvládne
terén
Vysoká
spoľahlivosť
Veľmi
komfortná
Najlepšia
v triede
Extrémny
výkon
Voltride
odporúča

INOKIM OXO patrí na špicu prémiových výkonných kolobežiek. Ohúri nie len unikátnym dizajnom, ale aj svojimi parametrami, dvoma motormi, či veľmi pohodlným nastaviteľným podvozkom. Pokiaľ aj nájdete kolobežku s podobnými parametrami a pohodlím, OXO stále zvíťazí bezpečnosťou. Ide o jeden z našich najobľúbenejších modelov.

`

INOKIM OXO 2022

New product

Product Options
Batéria: *
LG 1536 Wh (60 V 25,6 Ah)
+ 208 €
LG 1080 Wh (60 V 18 Ah)
- 0 €
  • LG 1536 Wh (60 V 25,6 Ah)
  • LG 1080 Wh (60 V 18 Ah)

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť vybraného modelu

V závislosti od konfigurácie produktu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Bratislava Sklad
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
PopisVlajková loď značky INOKIM stelesňuje všetky hodnoty tohto výrobcu. Kolobežka tak nie je na špici iba svojimi ohurujúcimi parametrami, ale aj bezpečnosťou, dizajnom, pohodlnosťou a spoľahlivosťou. Navyše, ide o doslova legendárny model, ktorý pozná každý fanúšik osobnej elektromobility.

Z celej kolobežky je cítiť skúsenosti, keďže INOKIM je jeden z najstarších výrobcov elektrických kolobežiek na svete. Prvú elektrickú kolobežku zostrojili a predali už pred jedenástimi rokmi, čo sa nedá povedať o drvivej väčšine "nováčikov" na trhu. Preto je OXO výnimočne kvalitne spracovaná do posledného detailu. Mimochodom, za svoj dizajn získala aj prestížnu cenu, Red dot design award, ktorou sa nevie pochváliť len tak hocikto.

 

 

Bezpečnosť

Bezpečnosť je v prípade značky INOKIM na prvom mieste. Preto je OXO zostrojený z výnimočne pevnej zliatiny hliníka, používanej v leteckom priemysle. Celá konštrukcia je dômyselne vyvážená, aby bola stabilná aj vo vysokých rýchlostiach okolo 60 km/h, ktoré dokáže tento stroj dosiahnuť. Extrémny výkon dokážu skrotiť hneď dve kotúčové hydraulické brzdy značky Zoom. Patentovaný systém podvozku OSAP prispieva nie len k pohodliu, ale aj k bezpečnosti, keď udržuje stabilitu aj pri vysokých rýchlostiach a pri jazde po horšom povrchu. Pre menej skúsených jazdcov je možnosť obmedzenia maximálnej rýchlosti a tiež je možné vypnúť jeden z motorov a tým znížiť výkon na polovicu. K bezpečnosti prispievajú aj predné a zadné LED svetlá, pričom to zadné plní aj funkciu brzdového svetla. Bezpečnosti prispieva aj batéria zložená z kvalitných článkov značky LG. Pevnosť celej kolobežky umožňuje nosnosť až 120kg. Kolobežka má tiež funkciu kick-start, zamedzujúcu nechcenému štartu.

 

Výkon

OXO patrí medzi extrémne modely. Rýchlosť cez 60 km/h pre ňu nie je žiaden problém. Špičkový výkon je až 2600 W (1300 na každom kolese)! Dlhodobý výkon je 2000W, čo je viac než dostatočné v každej situácii. Áno, na trhu existujú aj extrémnejšie stroje, žiaden z nich však tento výkon nepodá tak bezpečne a elegantne ako práve INOKIM OXO. To všetko pri znesiteľnej váhe 33,5 kg. Má príjemný rozbeh bez zbytočného trhania a plnú akceleráciu dodá spôsobom, ktorý si dokážete naplno užiť bez strachu v očiach. Keďže sú nezávisle poháňané obe kolesá, je vhodná aj do terénu a prudkých stúpaní. Ak aj nevyužijete zakaždým plný výkon tejto extrémnej kolobežky, tá sa vám odmení obrovským dojazdom a príjemným pocitom, že výkon je kedykoľvek k dispozícii ak ho budete potrebovať a ak aj pôjdete na cestu medzi autá, nebudete v meste určite brzdiť premávku.

 

Dizajn

Medzinárodné ocenenie Red dot design award hovorí za všetko. Nie len amatéri, ale aj odborná porota hodnotí dizajn tejto kolobežky ako jeden z najlepších na svete. Je jednoducho nádherná a zároveň iná, ako všetky ostatné kolobežky tejto výkonnostnej kategórie, ktoré sú podobné ako vajce vajcu. Asymetrické kyvné uchytenie kolies je určite jedným z hlavných dizajnových prvkov, vďaka ktorému sa vám kolobežka rýchlo neopozerá, keďže z každej strany vyzerá inak. Z jednej strany uvidíte krásnu kyvku držiacu koleso a z druhej strany kolesá vyzerajú ako keby ich na kolobežke nič nedržalo. Tyč riadenia je krásne aerodynamicky tvarovaná a pôsobí robustným dojmom, čo sa aj od kolobežky idúcej šesťdesiatkou očakáva. Model OXO sa vyrába iba v exkluzívne pôsobiacej čierno-oranžovej kombinácii pripomínajúcej trošku medzi motorkármi známu značku KTM. OXO dostala navyše farebne zladené rúčky, ktoré nie len dobre vyzerajú ale sú aj pohodlné na dotyk. OXO má pomerne dobre maskované aj brzdové hadičky a ďalšie káble, ktoré nerušia celkový dojem z tohto unikátneho dizajnového stroja. Čierno – oranžová kombinácia sa k tomuto dizajnu dokonale hodí, pôsobí agresívne a luxusne zároveň.

 

Pohodlie

O pohodlie pri jazde sa stará patentovaný systém podvozku OSAP, pričom kolesá sú asymetricky uchytené na kyvkách. Unikátne je, že OXO má podvozok s nastaviteľnou výškou, a tak si viete ľahko zmeniť svetlú výšku podľa toho, či budete jazdiť v teréne alebo v meste. Kolobežka zvládne aj horší terén, jazdili sme s ňou aj po lúke, rozbitých, či poľných cestách a ani po dlhšej jazde sme necítili únavu z prílišných vibrácií. K pohodliu prispievajú aj desať palcové kolesá s pneumatikami a dušami od CST, ktoré pomáhajú tlmiť nerovnosti. Vďaka rozmeru desať palcov a značkovému výrobcovi pneumatík nie je OXO príliš náchylná na defekty. K pohodliu prispeje aj podsvietený prehľadný LCD displej. OXO má tiež dĺžkovo nastaviteľný bočný stojan, ktorý si viete prispôsobiť zvolenej svetlej výške podvozku. Skladanie kolobežky je jednoduchý a pohodlný proces, navyše v zloženej polohe ostanú riadidlá zaháčknuté o vyvýšenú časť nášľapnej plochy a OXO je tak možné dobre uchytiť za tyč riadenia a preniesť bez toho, aby sa vám v rukách krútila. Za pohodlné považujeme aj celkovú bezúdržbovosť tohto modelu, stačí sa na kolobežku postaviť a jazdiť. Nabíjací konektor je dobre dostupný a nemusíte ho pracne hľadať.

 

Dojazd

Extrémny výkon potrebuje kvalitnú a objemnú batériu. V prípade OXO má napätie až 60V s článkami od LG, a kapacitu 25,6 A/h, čo zodpovedá veľmi nadštandardným 1 536 Wh. Pri úplnom vybití však treba počítať až s 13,5 hodinami nabíjania. Výrobca udáva dojazd vyše 100 km pri "slušnej" jazde 25km/h na rovinke, čo patrí pri tejto váhe a výkonnostnej kategórii medzi jeden z najlepších dojazdov na svete. Udávaný dojazd je pri využití jedného motora. Pri dynamickej jazde s využitím oboch motorov je samozrejme potrebné počítať s menším dojazdom a dojazd sa môže skrátiť aj pod polovicu, keďže v týchto rýchlostiach už množstvo energie spotrebujete iba na prekonanie odporu vzduchu. Každopádne, s touto kolobežkou sa o dojazd báť nemusíte, je viac než dostatočný.

 

Využitie a praktickosť

Vďaka jej konštrukcii a výkonu ide o jednu z najviac univerzálnych kolobežiek na svete. Vzhľadom na pohon oboch kolies nepohrdne ani terénom, či prudším kopcom. V meste určite oceníte jej výkon pri jazde do kopca a tiež jej dojazd, nemusíte sa báť pokiaľ potrebujete absolvovať dlhšiu trasu, alebo ju nemáte čas cez deň nabíjať. V našich podmienkach vám doslova učaruje veľmi pohodlný podvozok, ktorý využijete rovnako dobre na poľnej ceste, ako aj na našich rozbitých cestách. Napriek jej univerzálnosti nejde určite o to najpraktickejšie riešenie do mesta, to určite nechceme tvrdiť. Musíte počítať s váhou okolo 33kg, takže prípadné schody vás určite nepotešia. Tiež si ju už pri jej rozmeroch jednoducho nezložíte a nezoberiete do reštaurácie, ale väčšinou ju budete musieť zamknúť vonku ako bicykel. Jej váha je stále zdvihnuteľná jedným človekom bez prílišnej námahy a jej prenos na menšiu vzdialenosť nie je problém, ale niesť ju na také štvrté poschodie po schodoch by ste nechceli (skúsili sme). Zmestíte ju do kufra bežného auta, ale veľa miesta sa vám tam už nezvýši, preto pokiaľ ju chcete zobrať so sebou na dlhší výlet autom (napríklad k moru), lepšie poslúži zadný nosič na bicykle na ťažnom zariadení, pretože vám tak zostane voľný kufor. Mimo svojej vyššej váhy ide o fantastické riešenie do mesta, ale aj mimo neho.

 

Naše hodnotenie

Túto kolobežku jednoducho milujeme. Ide o jednu z najuniverzálnejších kolobežiek na trhu - o enduro medzi kolobežkami. Je z nej cítiť, že značka dbá nie len na papierové parametre a dizajn, ale aj na bezpečnosť a spoľahlivosť. Či pôjdete off-road po poľňačke, alebo šesdesiatkou po ceste, či krokom niekde v centre mesta, vždy vám vyčarí úsmev na tvári a vždy budete cítiť, že je ako stvorená na danú situáciu. Bude vyzerať skvelo v kaviarni, ale aj na ceste do práce, zaparkovaná v kancelárii, či cez víkend zaprášená niekde za mestom na lúke. Každý pohľad na ňu vás poteší a nezunuje sa vám ani po rokoch každodenného používania.

Samozrejme, existujú aj extrémnejšie stroje, ktoré idú viac ako 60km/h, koniec koncov máme ich v ponuke a sami ich občas jazdíme. Žiadny z nich vám však nedá takú univerzálnosť a tak príjemný pocit ako táto vlajková loď od INOKIM. OXO je jednoducho neodolateľná spokojnosť na dvoch kolesách v každej situácii. Je to podľa nás optimálny limit toho, čo sa dá bezpečne dosiahnuť bez toho, aby ste mali každých 100 metrov nepríjemný pocit, že vám chce vaša kolobežka ublížiť. Niekoľkokrát sme osobne INOKIM navštívili v ich centrále v Tel-Avive a počas obedu s dizajnérom a "otcom" celej značky Nimrodom Sapirom Riccardom odznela jedna myšlienka, ktorá vystihuje nie len túto kolobežku, ale aj celú značku INOKIM: "Áno, vieme o tom, že existujú výkonnejšie, či lacnejšie kolobežky. Samozrejme, že by sme dokázali vyrobiť ešte rýchlejšiu, ešte šialenejšiu a možno aj lacnejšiu kolobežku, ale toto nie je súťaž, ktorej sa chceme zúčastniť, pretože to jednoducho nie je to, čo svet teraz potrebuje. INOKIM je rodina, je to životný štýl, INOKIM prináša radosť a príjemné vzrušenie, prináša kvalitu ale hlavne INOKIM vás dovezie každý večer bezpečne domov k svojej rodine. A to je pre nás dôležitejšie, ako vyhrať rebríček najšialenejších kolobežiek sveta.

 

Servis

Sme výhradným a jediným dovozcom a predajcom značky INOKIM pre celú strednú Európu. Poskytujeme priamo záručný aj pozáručný servis, ktorý je zabezpečený na našich pobočkách v Prahe, Brne a Bratislave. Všetky náhradné diely držíme skladom a sme jediným certifikovaným poskytovateľom záručných opráv. Preto sa pri kúpe tejto kolobežky nemusíte vôbec obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov a vďaka priamej reprezentácii výrobcu si poradíme aj so zložitejšími prípadmi a diagnostikou.

 

O značke

INOKIM je jedným z mála výrobcov, ktorí držia všetko pod jednou strechou. Od dizajnu, vývoju hardware a software, až po výrobu, predaj a servis. Každý jeden diel, každá jedna súčiastka je na mieru vyvíjaná a testovaná INOKIMom, čo je naozaj neobvyklý unikát, vďaka ktorému patrí INOKIM medzi absolútnu špičku. Vývoj, výskum a dizajn sídli v rodisku tejto značky – v Izraelskom Tel-Avive. Výroba prebieha v Číne v meste Ningbo vo vlastnej fabrike a pod prísnym kvalitatívnym dohľadom.

INOKIM začal ako garážový projekt Nimroda Sapira Riccarda v roku 2009 a dnes patrí medzi skutočne globálne značky so zastúpením v takmer každej krajine sveta. Nimrod je stále vo firme aktívny a dodnes má na starosti práve dizajn produktov a je preto aj dizajnérom modelu OXO.

Voltride je hrdým partnerom tejto značky pretože zdieľame spoločné nadšenie a vášeň pre osobnú elektromobilitu a od roku 2019 sme jediným a výhradným zastúpením INOKIM pre celú strednú Európu. Vzhľadom na globálnosť značky nebudete mať problém so servisom, či náhradnými dielmi kdekoľvek na svete, pretože partneri INOKIM držia globálnu záruku kvality kdekoľvek sa nachádzate a bez ohľadu na to, v ktorej krajine ste si svoj INOKIM kúpili.

Porovnanie modelovej rady OX

OX ECO OX H OX S OXO
Výkon 1050 W 1300 W 1300 W 2600 W
Maximálna rýchlosť 35 km/h 45 km/h 45 km/h 65 km/h
Dojazd 40 km 50 km 90 km 100 km (ECO režim)
Váha 25 kg 26 kg 28 kg 33,5 kg
Výrobca batérie Čína - bez značky Čína - bez značky Články LG Články LG
Energia batérie 624 Wh 780 Wh 1260 Wh 1536 Wh
Kapacita batére 13 Ah 13 Ah 21 Ah 25,6 Ah
Napätie batérie 48 V 60 V 60 V 60 V
Počet motorov 1 - zadný 1 - zadný 1 - zadný 2 - predný aj zadný
Predná brzda bubnová bubnová bubnová kotúčová hydraulická
Zadná brzda kotúčová kotúčová kotúčová kotúčová hydraulická
Rukoväte penové gumené gumené gumené oranžové
Doba dobíjania 7 h 7 h 8 h 14 h
10/10
Komfort
6/10
Ľahkosť údržby
65 km/h
Rýchlosť
33,5 kg
Váha
2600 W
Výkon
100 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Odpružený podvozok vpredu
Zvládne terén
Zvládne kopec
Hydraulická brzda vpredu
Motor vzadu
Motor vpredu
Vhodná do mesta
Extrémny výkon
Tempomat
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Hydraulická brzda vzadu
Vzduchové kolesá
Voľnobežka
Dobre skladateľné
Max Blinker odporúča
Vysoká spoľahlivosť
Najlepšia v triede
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 33,5 kg 34 kg V kategórii ide o skvelú váhu vzhľadom na výkon a dojazd
Doba nabíjania 14 h Zatiaľ netestované Niektoré značky už ponúkjú možnosť zapojenia dvoch nabíjačiek naraz. U OXO počítajte s nočným dobíjaním.
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 65 km/h 56,5 km/h Ohúrila nás najmä stabilita v tejto rýchlosti oproti modelom iných značiek.
Špičkový výkon 2600 W 2075,3 W
Dojazd 100 km (ECO mód) podľa konfigurácie od 80 km do 100 km (ECO mód) 94,53 km podľa konfigurácie Skvelý dojazd, v pomere cena / výkon / váha patrí medzi TOP stroje.
Dojazd v mestskom cykle - 63,03 km
Vzdialenosť na zrýchlenie 0 - 20 km/h - 9,7 m
Vzdialenosť na zrýchlenie 0 - 30 km/h - 23,4 m
Čas na zrýchlenie z 0 na 20 km/h - 3,32 s
Čas na zrýchlenie z 0 na 30 km/h - 5,26 s
Brzdná dráha z 20 km/h - 1,7 m
Brzdná dráha z 30 km/h - 4,2 m
Šprint na 100m - 11,9 s
Šprint na 250m - 22,1 s
Šprint na 1000m - 70,65 s
Zobraziť viac
Zobraziť menej
Merania Voltride

Nezávislé Výsledky Meraní

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami.

Viac o testovaní
Výsledky závisia od konfigurácie, prosím vyberte si:
Táto varianta ešte nebola otestovaná, zobrazujem výsledky pre:
56,50
km/h
Max. rýchlosť
2 086
wattov
Max. výkon
94,53
km
Max. dojazd
63,03
km
Mestský dojazd
29,41
km
Min. dojazd
11,90
sekúnd
Čas na
100 m
22,10
sekúnd
Čas na
250 m
70,65
sekúnd
Čas na
1 km
3,32
sekúnd
Čas do
20 km/h
5,26
sekúnd
Čas
do 30 km/h
0,80
sekúnd
Čas z
20 km/h
1,16
sekúnd
Čas z
30 km/h
9,7
metrov
Dráha do
20 km/h
23,4
metrov
Dráha do
30 km/h
1,9
metrov
Dráha z
20 km/h
4,2
metrov
Dráha z
30 km/h
Zrýchlenie
Brzdenie
Výkon
Porovnať viaceré modely

Vyberte si do porovnania aj iné modely.
Dáta sa zobrazia v grafoch, tabuľkách a pri všetkých hodnotách.

Porovnať rôzne modely

Vyberte si iné modely z možností nižšie:

Primárna konfigurácia:

Zvoliť
Časy zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 56,50
0
0 10
1,67
0 10
INOKIM OXO 1,67
0 15
2,49
0 15
INOKIM OXO 2,49
0 20
3,32
0 20
INOKIM OXO 3,32
0 25
4,37
0 25
INOKIM OXO 4,37
0 30
5,26
0 30
INOKIM OXO 5,26
0 35
6,27
0 35
INOKIM OXO 6,27
0 40
7,65
0 40
INOKIM OXO 7,65
0 45
9,39
0 45
INOKIM OXO 9,39
0 50
12,92
0 50
INOKIM OXO 12,92
0 55
20,70
0 55
INOKIM OXO 20,70
0 56,50
27,10
0 56,50
INOKIM OXO 27,10
10
10 15
0,82
10 15
INOKIM OXO 0,82
10 20
1,65
10 20
INOKIM OXO 1,65
10 25
2,70
10 25
INOKIM OXO 2,70
10 30
3,59
10 30
INOKIM OXO 3,59
10 35
4,60
10 35
INOKIM OXO 4,60
10 40
5,98
10 40
INOKIM OXO 5,98
10 45
7,72
10 45
INOKIM OXO 7,72
10 50
11,25
10 50
INOKIM OXO 11,25
10 55
19,03
10 55
INOKIM OXO 19,03
10 56,50
25,43
10 56,50
INOKIM OXO 25,43
15
15 20
0,83
15 20
INOKIM OXO 0,83
15 25
1,88
15 25
INOKIM OXO 1,88
15 30
2,77
15 30
INOKIM OXO 2,77
15 35
3,78
15 35
INOKIM OXO 3,78
15 40
5,16
15 40
INOKIM OXO 5,16
15 45
6,90
15 45
INOKIM OXO 6,90
15 50
10,43
15 50
INOKIM OXO 10,43
15 55
18,21
15 55
INOKIM OXO 18,21
15 56,50
24,60
15 56,50
INOKIM OXO 24,60
20
20 25
1,05
20 25
INOKIM OXO 1,05
20 30
1,94
20 30
INOKIM OXO 1,94
20 35
2,95
20 35
INOKIM OXO 2,95
20 40
4,33
20 40
INOKIM OXO 4,33
20 45
6,07
20 45
INOKIM OXO 6,07
20 50
9,60
20 50
INOKIM OXO 9,60
20 55
17,38
20 55
INOKIM OXO 17,38
20 56,50
23,78
20 56,50
INOKIM OXO 23,78
25
25 30
0,89
25 30
INOKIM OXO 0,89
25 35
1,91
25 35
INOKIM OXO 1,91
25 40
3,28
25 40
INOKIM OXO 3,28
25 45
5,02
25 45
INOKIM OXO 5,02
25 50
8,55
25 50
INOKIM OXO 8,55
25 55
16,33
25 55
INOKIM OXO 16,33
25 56,50
22,73
25 56,50
INOKIM OXO 22,73
30
30 35
1,01
30 35
INOKIM OXO 1,01
30 40
2,39
30 40
INOKIM OXO 2,39
30 45
4,13
30 45
INOKIM OXO 4,13
30 50
7,66
30 50
INOKIM OXO 7,66
30 55
15,44
30 55
INOKIM OXO 15,44
30 56,50
21,83
30 56,50
INOKIM OXO 21,83
35
35 40
1,38
35 40
INOKIM OXO 1,38
35 45
3,12
35 45
INOKIM OXO 3,12
35 50
6,65
35 50
INOKIM OXO 6,65
35 55
14,43
35 55
INOKIM OXO 14,43
35 56,50
20,82
35 56,50
INOKIM OXO 20,82
40
40 45
1,74
40 45
INOKIM OXO 1,74
40 50
5,27
40 50
INOKIM OXO 5,27
40 55
13,05
40 55
INOKIM OXO 13,05
40 56,50
19,45
40 56,50
INOKIM OXO 19,45
45
45 50
3,53
45 50
INOKIM OXO 3,53
45 55
11,31
45 55
INOKIM OXO 11,31
45 56,50
17,71
45 56,50
INOKIM OXO 17,71
50
50 55
7,78
50 55
INOKIM OXO 7,78
50 56,50
14,18
50 56,50
INOKIM OXO 14,18
55
55 56,50
6,39
55 56,50
INOKIM OXO 6,39
Dráha zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 56,50
0
0 10
2,41
0 10
INOKIM OXO 2,41
0 15
5,50
0 15
INOKIM OXO 5,50
0 20
9,68
0 20
INOKIM OXO 9,68
0 25
16,39
0 25
INOKIM OXO 16,39
0 30
23,44
0 30
INOKIM OXO 23,44
0 35
32,76
0 35
INOKIM OXO 32,76
0 40
47,35
0 40
INOKIM OXO 47,35
0 45
68,07
0 45
INOKIM OXO 68,07
0 50
115,30
0 50
INOKIM OXO 115,30
0 55
229,77
0 55
INOKIM OXO 229,77
0 56,50
328,25
0 56,50
INOKIM OXO 328,25
10
10 15
3,09
10 15
INOKIM OXO 3,09
10 20
7,27
10 20
INOKIM OXO 7,27
10 25
13,98
10 25
INOKIM OXO 13,98
10 30
21,03
10 30
INOKIM OXO 21,03
10 35
30,35
10 35
INOKIM OXO 30,35
10 40
44,94
10 40
INOKIM OXO 44,94
10 45
65,66
10 45
INOKIM OXO 65,66
10 50
112,89
10 50
INOKIM OXO 112,89
10 55
227,36
10 55
INOKIM OXO 227,36
10 56,50
325,84
10 56,50
INOKIM OXO 325,84
15
15 20
4,18
15 20
INOKIM OXO 4,18
15 25
10,89
15 25
INOKIM OXO 10,89
15 30
17,94
15 30
INOKIM OXO 17,94
15 35
27,26
15 35
INOKIM OXO 27,26
15 40
41,85
15 40
INOKIM OXO 41,85
15 45
62,57
15 45
INOKIM OXO 62,57
15 50
109,80
15 50
INOKIM OXO 109,80
15 55
224,26
15 55
INOKIM OXO 224,26
15 56,50
322,75
15 56,50
INOKIM OXO 322,75
20
20 25
6,71
20 25
INOKIM OXO 6,71
20 30
13,75
20 30
INOKIM OXO 13,75
20 35
23,08
20 35
INOKIM OXO 23,08
20 40
37,66
20 40
INOKIM OXO 37,66
20 45
58,39
20 45
INOKIM OXO 58,39
20 50
105,62
20 50
INOKIM OXO 105,62
20 55
220,08
20 55
INOKIM OXO 220,08
20 56,50
318,57
20 56,50
INOKIM OXO 318,57
25
25 30
7,04
25 30
INOKIM OXO 7,04
25 35
16,37
25 35
INOKIM OXO 16,37
25 40
30,95
25 40
INOKIM OXO 30,95
25 45
51,68
25 45
INOKIM OXO 51,68
25 50
98,91
25 50
INOKIM OXO 98,91
25 55
213,37
25 55
INOKIM OXO 213,37
25 56,50
311,86
25 56,50
INOKIM OXO 311,86
30
30 35
9,32
30 35
INOKIM OXO 9,32
30 40
23,91
30 40
INOKIM OXO 23,91
30 45
44,63
30 45
INOKIM OXO 44,63
30 50
91,86
30 50
INOKIM OXO 91,86
30 55
206,33
30 55
INOKIM OXO 206,33
30 56,50
304,81
30 56,50
INOKIM OXO 304,81
35
35 40
14,59
35 40
INOKIM OXO 14,59
35 45
35,31
35 45
INOKIM OXO 35,31
35 50
82,54
35 50
INOKIM OXO 82,54
35 55
197,00
35 55
INOKIM OXO 197,00
35 56,50
295,49
35 56,50
INOKIM OXO 295,49
40
40 45
20,72
40 45
INOKIM OXO 20,72
40 50
67,95
40 50
INOKIM OXO 67,95
40 55
182,42
40 55
INOKIM OXO 182,42
40 56,50
280,90
40 56,50
INOKIM OXO 280,90
45
45 50
47,23
45 50
INOKIM OXO 47,23
45 55
161,70
45 55
INOKIM OXO 161,70
45 56,50
260,18
45 56,50
INOKIM OXO 260,18
50
50 55
114,46
50 55
INOKIM OXO 114,46
50 56,50
212,95
50 56,50
INOKIM OXO 212,95
55
55 56,50
98,49
55 56,50
INOKIM OXO 98,49
Brzdné časy
55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
56,50
56,50 55
0,11
56,50 55
INOKIM OXO 0,11
56,50 50
0,35
56,50 50
INOKIM OXO 0,35
56,50 45
0,60
56,50 45
INOKIM OXO 0,60
56,50 40
0,84
56,50 40
INOKIM OXO 0,84
56,50 35
1,05
56,50 35
INOKIM OXO 1,05
56,50 30
1,26
56,50 30
INOKIM OXO 1,26
56,50 25
1,46
56,50 25
INOKIM OXO 1,46
56,50 20
1,62
56,50 20
INOKIM OXO 1,62
56,50 15
1,85
56,50 15
INOKIM OXO 1,85
56,50 10
2,00
56,50 10
INOKIM OXO 2,00
56,50 0
2,42
56,50 0
INOKIM OXO 2,42
55
55 50
0,24
55 50
INOKIM OXO 0,24
55 45
0,49
55 45
INOKIM OXO 0,49
55 40
0,73
55 40
INOKIM OXO 0,73
55 35
0,94
55 35
INOKIM OXO 0,94
55 30
1,15
55 30
INOKIM OXO 1,15
55 25
1,35
55 25
INOKIM OXO 1,35
55 20
1,51
55 20
INOKIM OXO 1,51
55 15
1,74
55 15
INOKIM OXO 1,74
55 10
1,89
55 10
INOKIM OXO 1,89
55 0
2,31
55 0
INOKIM OXO 2,31
50
50 45
0,25
50 45
INOKIM OXO 0,25
50 40
0,49
50 40
INOKIM OXO 0,49
50 35
0,70
50 35
INOKIM OXO 0,70
50 30
0,91
50 30
INOKIM OXO 0,91
50 25
1,11
50 25
INOKIM OXO 1,11
50 20
1,27
50 20
INOKIM OXO 1,27
50 15
1,50
50 15
INOKIM OXO 1,50
50 10
1,65
50 10
INOKIM OXO 1,65
50 0
2,07
50 0
INOKIM OXO 2,07
45
45 40
0,24
45 40
INOKIM OXO 0,24
45 35
0,46
45 35
INOKIM OXO 0,46
45 30
0,66
45 30
INOKIM OXO 0,66
45 25
0,86
45 25
INOKIM OXO 0,86
45 20
1,03
45 20
INOKIM OXO 1,03
45 15
1,25
45 15
INOKIM OXO 1,25
45 10
1,40
45 10
INOKIM OXO 1,40
45 0
1,82
45 0
INOKIM OXO 1,82
40
40 35
0,22
40 35
INOKIM OXO 0,22
40 30
0,42
40 30
INOKIM OXO 0,42
40 25
0,62
40 25
INOKIM OXO 0,62
40 20
0,79
40 20
INOKIM OXO 0,79
40 15
1,01
40 15
INOKIM OXO 1,01
40 10
1,16
40 10
INOKIM OXO 1,16
40 0
1,58
40 0
INOKIM OXO 1,58
35
35 30
0,21
35 30
INOKIM OXO 0,21
35 25
0,40
35 25
INOKIM OXO 0,40
35 20
0,57
35 20
INOKIM OXO 0,57
35 15
0,79
35 15
INOKIM OXO 0,79
35 10
0,94
35 10
INOKIM OXO 0,94
35 0
1,37
35 0
INOKIM OXO 1,37
30
30 25
0,19
30 25
INOKIM OXO 0,19
30 20
0,36
30 20
INOKIM OXO 0,36
30 15
0,58
30 15
INOKIM OXO 0,58
30 10
0,74
30 10
INOKIM OXO 0,74
30 0
1,16
30 0
INOKIM OXO 1,16
25
25 20
0,17
25 20
INOKIM OXO 0,17
25 15
0,39
25 15
INOKIM OXO 0,39
25 10
0,54
25 10
INOKIM OXO 0,54
25 0
0,97
25 0
INOKIM OXO 0,97
20
20 15
0,22
20 15
INOKIM OXO 0,22
20 10
0,37
20 10
INOKIM OXO 0,37
20 0
0,80
20 0
INOKIM OXO 0,80
15
15 10
0,15
15 10
INOKIM OXO 0,15
15 0
0,58
15 0
INOKIM OXO 0,58
10
10 0
0,42
10 0
INOKIM OXO 0,42
Brzdné dráhy
55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
56,50
56,50 55
1,66
56,50 55
INOKIM OXO 1,66
56,50 50
5,03
56,50 50
INOKIM OXO 5,03
56,50 45
8,19
56,50 45
INOKIM OXO 8,19
56,50 40
10,88
56,50 40
INOKIM OXO 10,88
56,50 35
13,02
56,50 35
INOKIM OXO 13,02
56,50 30
14,77
56,50 30
INOKIM OXO 14,77
56,50 25
16,13
56,50 25
INOKIM OXO 16,13
56,50 20
17,06
56,50 20
INOKIM OXO 17,06
56,50 15
18,03
56,50 15
INOKIM OXO 18,03
56,50 10
18,42
56,50 10
INOKIM OXO 18,42
56,50 0
18,93
56,50 0
INOKIM OXO 18,93
55
55 50
3,37
55 50
INOKIM OXO 3,37
55 45
6,53
55 45
INOKIM OXO 6,53
55 40
9,22
55 40
INOKIM OXO 9,22
55 35
11,36
55 35
INOKIM OXO 11,36
55 30
13,11
55 30
INOKIM OXO 13,11
55 25
14,47
55 25
INOKIM OXO 14,47
55 20
15,40
55 20
INOKIM OXO 15,40
55 15
16,37
55 15
INOKIM OXO 16,37
55 10
16,76
55 10
INOKIM OXO 16,76
55 0
17,27
55 0
INOKIM OXO 17,27
50
50 45
3,16
50 45
INOKIM OXO 3,16
50 40
5,85
50 40
INOKIM OXO 5,85
50 35
7,99
50 35
INOKIM OXO 7,99
50 30
9,74
50 30
INOKIM OXO 9,74
50 25
11,10
50 25
INOKIM OXO 11,10
50 20
12,03
50 20
INOKIM OXO 12,03
50 15
13,01
50 15
INOKIM OXO 13,01
50 10
13,39
50 10
INOKIM OXO 13,39
50 0
13,90
50 0
INOKIM OXO 13,90
45
45 40
2,70
45 40
INOKIM OXO 2,70
45 35
4,83
45 35
INOKIM OXO 4,83
45 30
6,58
45 30
INOKIM OXO 6,58
45 25
7,94
45 25
INOKIM OXO 7,94
45 20
8,88
45 20
INOKIM OXO 8,88
45 15
9,85
45 15
INOKIM OXO 9,85
45 10
10,23
45 10
INOKIM OXO 10,23
45 0
10,74
45 0
INOKIM OXO 10,74
40
40 35
2,13
40 35
INOKIM OXO 2,13
40 30
3,89
40 30
INOKIM OXO 3,89
40 25
5,25
40 25
INOKIM OXO 5,25
40 20
6,18
40 20
INOKIM OXO 6,18
40 15
7,15
40 15
INOKIM OXO 7,15
40 10
7,53
40 10
INOKIM OXO 7,53
40 0
8,05
40 0
INOKIM OXO 8,05
35
35 30
1,75
35 30
INOKIM OXO 1,75
35 25
3,11
35 25
INOKIM OXO 3,11
35 20
4,05
35 20
INOKIM OXO 4,05
35 15
5,02
35 15
INOKIM OXO 5,02
35 10
5,40
35 10
INOKIM OXO 5,40
35 0
5,91
35 0
INOKIM OXO 5,91
30
30 25
1,36
30 25
INOKIM OXO 1,36
30 20
2,29
30 20
INOKIM OXO 2,29
30 15
3,27
30 15
INOKIM OXO 3,27
30 10
3,65
30 10
INOKIM OXO 3,65
30 0
4,16
30 0
INOKIM OXO 4,16
25
25 20
0,94
25 20
INOKIM OXO 0,94
25 15
1,91
25 15
INOKIM OXO 1,91
25 10
2,29
25 10
INOKIM OXO 2,29
25 0
2,80
25 0
INOKIM OXO 2,80
20
20 15
0,97
20 15
INOKIM OXO 0,97
20 10
1,35
20 10
INOKIM OXO 1,35
20 0
1,87
20 0
INOKIM OXO 1,87
15
15 10
0,38
15 10
INOKIM OXO 0,38
15 0
0,90
15 0
INOKIM OXO 0,90
10
10 0
0,51
10 0
INOKIM OXO 0,51

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami. Používame tak vedecký prístup ako je to len možné a profesionálne meracie prístroje.

Viac o testovaní
Ukázať viac Ukázať menej
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Min. rýchlosť obmedzovača 6 km/h  
      Max. rýchlosť obmedzovača 25 km/h  
      Dĺžka 122 cm  
      Výška 130 cm  
      Šírka 59 cm  
      Dĺžka zložená 122 cm  
      Výška zložená 54 cm  
      Šírka zložená 59 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Li-Ion  
      Výrobca batérie LG články  
      Napätie batérie 60 V  
      Kapacita batérie 25,6 Ah podľa konfigurácie: 18 Ah, 25,6 Ah  
      Energia v batérii 1536 Wh podľa konfigurácie: 1080 Wh, 1536 Wh  
      Rekuperácia nie  
      Systém ovládania palcová páčka  
      Tempomat áno  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Štart odrazom áno  
      Pohon pohon predného aj zadného kolesa  
      Predná brzda kotúčová hydraulická  
      Zadná brzda kotúčová hydraulická  
      Typ kolesa vpredu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vpredu 10"  
      Typ kolesa vzadu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vzadu 10"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Odporúčaný tlak v pneumatikách 40 - 50 Psi (2,7 - 3,5 Bar)  
      Predné zavesenie kyvné rameno + nastaviteľný skrutný gumenný blok  
      Zadné zavesenie kyvné rameno + nastaviteľný skrutný gumenný blok  
      Osvetlenie predné, zadné a brzdové  
      Brzdové svetlo áno  
      Farby čierno/oranžová  
      Max. záťaž 120 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Rated 4.50 on the scale 1 - 5 based on 29 customer reviews
Overený nákup

Som spokojný, ale vyžaduje si to servis, mal som problém s brzdami s plynovou páčkou a na záruku mi vymenili aj predný regulátor, údajne tie verzie z roku 2019 mali chybu vo výrobe. Teraz to ide už dobre.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

Máme ju doma už pár mesiacov a všetko ide ako má.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Čakal som na ňu dlho, ale už ju mám. Som spokojný!

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Kolobežku mi doručili na druhy deň. Nečakal som nič, platba cez účet, faktúra na emaily, moderna spoločnosť. Super firma, Super kolobežka.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Kupil som si túto kolobežku po dlhšom čase, stale som ju chodil pozerať. Je drahá, ale to čo vám dá je neskutočné, zrovnateľné s malou motorkou.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe