Vhodná
do mesta
Veľmi
ľahká

Vhodná
do mesta
Veľmi
ľahká

SXT Buddy V2 je ľahký mestský model značky SXT. Ako jedna z mála kolobežiek v tejto váhovej kategórii má dve mechanické brzdy, čo prispieva k bezpečnosti a dobrému pocitu z jazdy. Buddy V2 váži 13,7 kilogramov a dosiahne rýchlosť až 35 km/h, pričom si udržala praktickosť a skladnosť, výhodou sú najmä sklopiteľné rúčky. Tento model pre SXT vyrába značka INOKIM.

`

SXT Buddy V2

New product

Product Options
Farba: *
 
 
Cena s DPH

999 €vrátane DPH

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť vybraného modelu

V závislosti od konfigurácie produktu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Bratislava Sklad
Nedostupné
Brno
Nedostupné
Praha
Nedostupné
Nemecko
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zistiť viac
VYBERTE SI INÚ

Alternatívy k tomuto produktu

Prečo ponúkame alternatívy? Lebo chceme aby ste si vybrali lepší a kvalitnejší model. V elektrickej mobilite sa vyznáme a preto vám s tým poradíme.

INOKIM Light 2
INOKIM Light 2

Identická kolobežka priamo od jej výrobcu INOKIM. Ponúka viacero farebných variácií, inak ide o úplne rovnakú kolobežku, pretože pre SXT tento model vyrába INOKIM. Ak preto hľadáte iné farebné kombinácie, zvážte aj túto možnosť.

Viac info Otestuj si tento model v: Bratislava, Praha, Brno, Užhorod
Plusy
  • viacero farebných kombinácií
  • priamo od originálneho výrobcu
Mínusy
  • žiadne
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis


Buddy V2 je ľahký mestský model, ktorý pre SXT vyrába INOKIM. Jeho cieľom je zabezpečiť bezpečný presun po meste na stredne dlhé vzdialenosti, pričom napriek nízkej váhe ide o plnohodnotnú kolobežku s nosnosťou do 100 kg. Nemá odpružené kolesá, čo nahrádza 8,5 palcovými pneumatikami s dušou a takýmto spôsobom vyrovnáva drobné vibrácie a nerovnosti. Pneumatiky navyše nie sú príliš náchylné na defekty. Ako jedna z mála kolobežiek v tejto váhovej kategórii má dve mechanické brzdy, čo prispieva k bezpečnosti a dobrému pocitu z jazdy. Z celej kolobežky je cítiť skúsenosti, keďže SXT a INOKIM sú jedny z najstarších značiek elektrických kolobežiek na svete. Buddy V2 váži 13,7 kilogramov a dosiahne rýchlosť až 35 km/h, pričom si udržala praktickosť a skladnosť, o ktorých môžu mnohé mestské kolobežky iba snívať, pričom výhodou sú najmä sklopiteľné rúčky.

 

Využitie a praktickosť

Ide o jeden z najľahších modelov značky SXT, ktorý prináša dostatočný výkon na stredne dlhé presuny po meste za udržania nízkej váhy a slušného dojazdu. Jeho veľkou výhodou popri váhe sú skladné rozmery po plnom zložení, keď je možné ľahko a rýchlo nie len zložiť celú kolobežku, ale aj jej rúčky vrátane brzdových páčok. Nosnosť 100 kg je dostatočná pre väčšinu používateľov a jeho váha stále umožňuje prenos na krátke vzdialenosti, či už pri nastupovaní do MHD, alebo ukladaní kolobežky do auta. Kolobežka je svetoznáma svojou kvalitou a spoľahlivosťou, keďže ide o model, ktorý sa už predáva roky a výrobca INOKIM ho postupne krok po kroku zdokonalil postupnými vylepšeniami. Tento model odporúčame na presuny po meste do vzdialenosti 20 km denne pre tých, ktorí hľadajú praktickú spoľahlivú kolobežku, ktorá bude slúžiť dlhé roky. Okrem spoľahlivosti je potrebné vyzdvihnúť aj to, že pri svojej váhe je jedným z mála ľahkých skladných modelov, ktoré ponúkajú mechanické brzdy na oboch kolesách. Väčšina výrobcov to pre zníženie váhy rieši iba jednou brzdou, prípadne elektrickým brzdením, tento model sa však spolieha na klasické bubnové brzdy a tým prináša bezpečnejšiu jazdu a dobrý pocit, že dokážete zabrzdiť aj v núdzových situáciách. Navyše brzdy sú bezúdržbové, plne uzavreté bez prístupu prachu a nečistôt. Preto ich nemusíte neustále nastavovať, ako sa to stáva ich kotúčovým konkurentom.

Bezpečnosť

Bezpečnosť je v prípade modelu Buddy V2 na prvom mieste. Preto je zostrojený z výnimočne pevnej zliatiny hliníka, používanej v leteckom priemysle. Celá konštrukcia je robustná a pevná, takže sa zbytočne nekýve a drží stabilitu aj pri maximálnej rýchlosti. Táto kolobežka nerobí kompromisy pokiaľ ide o bezpečnosť a preto je Buddy V2 vzhľadom na maximálnu rýchlosť 35 km/h vybavený hneď dvoma mechanickými bubnovými brzdami značky Tektro s klasickými brzdovými páčkami aké poznáte aj z bicyklov. Navyše má poháňané zadné koleso, čo výrazne zvyšuje bezpečnosť v prípade poruchy motoru v porovnaní s modelmi, ktoré majú motor vpredu. Väčšina malých ľahkých prenosných skladacích kolobežiek určených do mesta nemá žiadne mechanické brzdy a spoliehajú sa na elektrickú brzdu predného kolesa, prípadne pridajú jednu mechanickú brzdu na zadné koleso. Približne 70% brzdného účinku však zabezpečuje predné koleso, preto je účinnosť zadnej brzdy vždy výrazne nižšia. Tento model však ide vytrvalo cestou najvyššej bezpečnosti a preto disponuje mechanickými brzdami rovno na prednom aj zadnom kolese. Preto ak hľadáte model, ktorý vás odvezie bezpečne a s ktorým zastavíte na najkratšej možnej vzdialenosti bez zbytočného ohrozenia seba a svojho okolia, a zároveň je ľahký a skladný, zvážte práve Buddy V2.

Ľahké kolobežky budú vždy o nejakom kompromise. Ak chcete pohodlie odpruženého podvozku a zároveň slušný dojazd a nízku váhu, musíte hmotnosť šetriť na brzdách. Ak chcete poriadne brzdy, musíte váhu šetriť použitím pevného podvozku a pruženie nahradiť vzduchom plnenými kolieskami, tak ako to rieši práve tento model. Aj vďaka tomu má napriek dvom plnohodnotným brzdám váhu iba 13,7 kg a stále dostatočný dojazd a výkon.
K bezpečnosti prispievajú aj predné a zadné LED svetlá, pričom to zadné plní aj funkciu brzdového svetla. Dôležitá je aj batéria zložená z kvalitných článkov značky LG. Pre menej skúsených jazdcov je možnosť obmedzenia maximálnej rýchlosti. Kolobežka má tiež funkciu kick-start, zamedzujúcu nechcenému štartu a poistku sklopného mechanizmu zabraňujúcu nechcenému zloženiu kolobežky za jazdy.

Dizajn


Ide o ikonu značky SXT a ide jednoznačne o jedno z najkrajších riešení v kategórii ľahkých mestských kolobežiek. Ide o kolobežku, ktorú si nepomýlite so žiadnou inou a je z nej cítiť ľahkosť a praktická štýlovosť. Príjazd na stretnutie na nej je tak vždy elegantný a hodí sa na každú príležitosť, či už ide o stretnutie v kaviarni, škole, kancelárii alebo luxusnej reštaurácii. Navyše po zložení ju viete schovať pod prvú stoličku alebo stôl – zaberá tak minimum miesta a vyzerá skvelo aj v zloženom stave. Napriek mechanickým brzdám sú páčky elegantné a väčšina kabeláže ide v tele kolobežky a tak zbytočne nekazí svoj výzor zmäťou káblov. Veľmi elegantne pôsobí výškovo nastaviteľná aerodynamicky tvarovaná tyč riadenia, ktorá v sebe schováva potrebnú kabeláž. SXT tento model ponúka v dvoch farebných prevedeniach, vďaka čomu ju viete zladiť so svojimi obľúbenými farbami. Pokiaľ hľadáte viac farieb pre tento model, môžete si pozrieť aj originál od INOKIM (Light 2), ktorý ju ponúka navyše v svetlo modrej, svetlo zelenej a oranžovej.

 

Výkon a dojazd

Motor ponúka výkon 650 W, čo vám umožní jazdu až do rýchlosti 35 km/h. Pre jazdcov do cca 80 kg je tento výkon postačujúci aj na jazdu do kopca. Veľkou výhodou tohto modelu je príjemný nábeh výkonu, takže kolobežka sa zbytočne netrhá a jazda je príjemná v nízkych aj vysokých rýchlostiach, čo pridáva na príjemnom pocite z bezpečnej jazdy. Kolobežka napriek nízkej váhe nešetrí na batérii a skrýva 36 V, 10,4 Ah batériu s celkovou uloženou energiou 374 Wh a článkami od LG. Pri váhe 13,7 kg ide o dobré parametre, ktoré postačia pri ekonomickej jazde na dojazd takmer 40 km. V prípade, že budete jazdiť neekonomicky, často zrýchľovať a brzdiť, či jazdiť okolo maximálnej rýchlosti, stále môžete počítať s dojazdom cez 20 km. To je stále násobok bežnej trasy, pre ktorú je tento model určený, a preto by mal postačiť každému. Navyše pre dobro batérie je aj tak lepšie kolobežku každý večer nabiť, než jazdiť na doraz. Samotné nabíjanie úplne prázdnej batérie zvládne pod 6 hodín.

Pohodlie

Vzhľadom na pevný podvozok modelu Buddy V2 je tlmenie nahradené 8,5 palcovými vzduchom plnenými pneumatikami, ktoré však postačia na jazdu po všetkých bežných cestách a chodníkoch. Vďaka pneumatikám sú dobre odtlmené drobné vibrácie, ale samozrejme pevný podvozok nie je to najpohodlnejšie, čo na trhu existuje.

Určite nejde o terénny model, ani o model určený na rýchlu jazdu po rozbitých cestách, preto odporúčame pred dierami spomaliť, aby ste zbytočne neriskovali defekt. Na druhú stranu sa vám kolobežka odvďačí vysokou spoľahlivosťou, nízkou váhou, výbornou skladnosťou, bezúdržbovosťou a veľkou mierou bezpečnosti pri jazde. Pohodliu prispieva integrovaný bočný stojan a tiež predné aj zadné osvetlenie. Vzhľadom na jej poslanie je tak pohodlie dostatočné a určite ju ocenia najmä tí, ktorí hľadajú ľahkú, praktickú skladateľnú kolobežku na stredne dlhé vzdialenosti po meste.

 

Naše hodnotenie

Tento model určite nie je pre každého, ale má svojich skalných fanúšikov po celom svete. Pevný podvozok odrádza časť zákazníkov, ide však o kompromis nahradený vyššou bezpečnosťou vo forme dvoch bezúdržbových bubnových bŕzd značky Tektro pri udržaní nízkej hmotnosti a pevnosti kolobežky. Jazda na nej po bežnom chodníku aj s nerovnosťami je prekvapivo príjemná, ale pri veľkých dierach je samozrejme pevný podvozok cítiť. Pokiaľ si nie ste istý, či ide o model pre vás, najlepšie urobíte ak si ju ku nám prídete zadarmo vyskúšať a zažijete jazdu na nej. Veľkou výhodou je tiež jej neustály vývoj a inovácie, vďaka ktorým ide o vyladený model bez detských chorôb, pri ktorom sa viete vždy spoľahnúť, že vás dovezie bezpečne a štýlovo až domov. Táto kolobežka je navyše veľmi pekne dizajnovo spracovaná a určite ide o jeden z najkrajších ľahkých mestských modelov.

 

Servis

Sme najväčší autorizovaný dovozca a predajca značky SXT pre Slovensko, Česko, Maďarsko a Ukrajinu. Poskytujeme priamo záručný aj pozáručný servis, ktorý je zabezpečený na našich predajniach v Prahe, Brne, Bratislave a Užhorode. Väčšinu náhradných dielov držíme skladom a sme certifikovaný poskytovateľ záručných aj pozáručných opráv. Preto sa pri kúpe tejto kolobežky nemusíte vôbec obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov a vďaka priamej reprezentácii výrobcu si poradíme aj so zložitejšími prípadmi a diagnostikou.

O značke

SXT patrí medzi najstaršie značky elektrických kolobežiek na svete, pretože vznikla už v roku 2005. Ide o jednu z mála značiek, ktoré sídlia v Európe, konkrétne v Nemecku na južnej hranici so Švajčiarskom. Centrála SXT je v Nemeckom meste Rheinfelden, kde sídli obchod, dizajn, centrálny servis aj sklad vo vlastnej budove o celkovej ploche vyše 3000 m2. Stratégiou SXT sú lokálne zastúpenia, aby zákazníci mali stále poruke poradenstvo aj servis vo svojom regióne a jazyku a nemuseli všetko riešiť na diaľku cez internet. Voltride je najväčším takýmto zastúpením v strednej Európe so sieťou predajní v Bratislave, Prahe, Brne, Užhorode a tiež e-shopom v Maďarsku. Samotná výroba prebieha v 9 továrňach v Číne, ktoré boli starostlivo zvolené zo strany SXT tak, aby poskytovali vysoký štandard a kvalitu výroby a ktoré produkujú viac, ako 10 miliónov kusov ročne. SXT zabezpečuje pravidelnú kontrolu a prítomnosť vo výrobe tak, aby boli dosahované vysoké nároky, ktoré SXT od svojich dodávateľov požaduje. Všetky produkty SXT spĺňajú Európske štandardy, ako napríklad CE, ROHS, IQC, IPQC a FQC a sú pravidelne kontrolované internými auditmi tak, aby ste si mohli byť istý, že kúpou originálnych výrobkov SXT získate produkt vysokej kvality. Za tým si SXT stojí vlastným menom. Voltride ponúka výhradne originálne produkty SXT, ktoré pochádzajú z Európskej centrály a vieme preto garantovať ich originalitu. Máme vybudované dobré vzťahy aj priamo s majiteľom SXT a často sa aj osobne navštevujeme, preto môžeme aj z vlastnej skúsenosti potvrdiť, že značka SXT to myslí s osobnou elektromobilitou vážne a robí to z presvedčenia o budúcnosti tohto spôsobu prepravy, s rovnakou vášňou a zanietením, ako to robíme my sami.

3/10
Komfort
6/10
Ľahkosť údržby
13,7 kg
Váha
650 W
Výkon
40 km
Dojazd
35 km/h
Rýchlosť
Vhodná do mesta
Zadné osvetlenie
Predné osvetlenie
Veľmi ľahká
Vzduchové kolesá
Viaceré farebné varianty
Voľnobežka
Dobre skladateľné
Brzda vpredu
Brzda vzadu
Motor vzadu
Vysoká spoľahlivosť
Tempomat
 
Data sheet
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 13,7 kg 13,7 kg
Doba nabíjania 6 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť 35 km/h 35,27 km/h
Výkon 650 W 509,5 W
Dojazd 40 km 36,84 km
Dojazd v mestskom cykle - 29,94 km
Vzdialenosť na zrýchlenie 0 - 20 km/h - 20,2 m
Vzdialenosť na zrýchlenie 0 - 30 km/h - 70,6 m
Čas na zrýchlenie z 0 na 20 km/h - 5,91 s
Čas na zrýchlenie z 0 na 30 km/h - 12,96 s
Brzdná dráha z 20 km/h - 1,6 m
Brzdná dráha z 30 km/h - 3,7 m
Brzdná dráha z maximálnej rýchlosti - 7,44 m
Šprint na 100m - 16,4 s
Šprint na 250m - 31,96 s
Šprint na 1000m - 109,59 s
Zobraziť viac
Zobraziť menej
Merania Voltride

Nezávislé Výsledky Meraní

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami.

Viac o testovaní
Výsledky závisia od konfigurácie, prosím vyberte si:
Táto varianta ešte nebola otestovaná, zobrazujem výsledky pre:
35,27
km/h
Max. rýchlosť
509,5
wattov
Max. výkon
36,84
km
Max. dojazd
29,94
km
Mestský dojazd
26,08
km
Minimálny dojazd
16,40
sekúnd
Čas na
100 m
31,96
sekúnd
Čas na
250 m
109,59
sekúnd
Čas na
1 km
5,91
sekúnd
Čas do
20 km/h
12,96
sekúnd
Čas do
30 km/h
0,70
sekúnd
Čas z
20 km/h
1,06
sekúnd
Čas z
30 km/h
20,2
metrov
Dráha do
20 km/h
70,6
metrov
Dráha do
30 km/h
1,4
metrov
Dráha z
20 km/h
3,7
metrov
Dráha z
30 km/h
Zrýchlenie
Brzdenie
Výkon
Porovnať viaceré modely

Vyberte si do porovnania aj iné modely.
Dáta sa zobrazia v grafoch, tabuľkách a pri všetkých hodnotách.

Porovnať rôzne modely

Vyberte si iné modely z možností nižšie:

Primárna konfigurácia:

Zvoliť
Časy zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 35,27
0
0 10
2,20
0 10
SXT Buddy V2 2,20
0 15
3,74
0 15
SXT Buddy V2 3,74
0 20
5,91
0 20
SXT Buddy V2 5,91
0 25
8,84
0 25
SXT Buddy V2 8,84
0 30
12,96
0 30
SXT Buddy V2 12,96
0 35
22,25
0 35
SXT Buddy V2 22,25
0 35,27
22,44
0 35,27
SXT Buddy V2 22,44
10
10 15
1,54
10 15
SXT Buddy V2 1,54
10 20
3,71
10 20
SXT Buddy V2 3,71
10 25
6,64
10 25
SXT Buddy V2 6,64
10 30
10,76
10 30
SXT Buddy V2 10,76
10 35
20,05
10 35
SXT Buddy V2 20,05
10 35,27
20,24
10 35,27
SXT Buddy V2 20,24
15
15 20
2,17
15 20
SXT Buddy V2 2,17
15 25
5,10
15 25
SXT Buddy V2 5,10
15 30
9,22
15 30
SXT Buddy V2 9,22
15 35
18,51
15 35
SXT Buddy V2 18,51
15 35,27
18,70
15 35,27
SXT Buddy V2 18,70
20
20 25
2,93
20 25
SXT Buddy V2 2,93
20 30
7,05
20 30
SXT Buddy V2 7,05
20 35
16,33
20 35
SXT Buddy V2 16,33
20 35,27
16,52
20 35,27
SXT Buddy V2 16,52
25
25 30
4,12
25 30
SXT Buddy V2 4,12
25 35
13,40
25 35
SXT Buddy V2 13,40
25 35,27
13,59
25 35,27
SXT Buddy V2 13,59
30
30 35
9,28
30 35
SXT Buddy V2 9,28
30 35,27
9,47
30 35,27
SXT Buddy V2 9,47
35
35 35,27
0,19
35 35,27
SXT Buddy V2 0,19
Dráha zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 35,27
0
0 10
3,96
0 10
SXT Buddy V2 3,96
0 15
9,45
0 15
SXT Buddy V2 9,45
0 20
20,15
0 20
SXT Buddy V2 20,15
0 25
38,64
0 25
SXT Buddy V2 38,64
0 30
70,59
0 30
SXT Buddy V2 70,59
0 35
155,91
0 35
SXT Buddy V2 155,91
0 35,27
157,77
0 35,27
SXT Buddy V2 157,77
10
10 15
5,49
10 15
SXT Buddy V2 5,49
10 20
16,19
10 20
SXT Buddy V2 16,19
10 25
34,69
10 25
SXT Buddy V2 34,69
10 30
66,64
10 30
SXT Buddy V2 66,64
10 35
151,95
10 35
SXT Buddy V2 151,95
10 35,27
153,81
10 35,27
SXT Buddy V2 153,81
15
15 20
10,70
15 20
SXT Buddy V2 10,70
15 25
29,19
15 25
SXT Buddy V2 29,19
15 30
61,14
15 30
SXT Buddy V2 61,14
15 35
146,46
15 35
SXT Buddy V2 146,46
15 35,27
148,32
15 35,27
SXT Buddy V2 148,32
20
20 25
18,49
20 25
SXT Buddy V2 18,49
20 30
50,44
20 30
SXT Buddy V2 50,44
20 35
135,76
20 35
SXT Buddy V2 135,76
20 35,27
137,62
20 35,27
SXT Buddy V2 137,62
25
25 30
31,95
25 30
SXT Buddy V2 31,95
25 35
117,26
25 35
SXT Buddy V2 117,26
25 35,27
119,13
25 35,27
SXT Buddy V2 119,13
30
30 35
85,31
30 35
SXT Buddy V2 85,31
30 35,27
87,18
30 35,27
SXT Buddy V2 87,18
35
35 35,27
1,86
35 35,27
SXT Buddy V2 1,86
Brzdné časy
35 30 25 20 15 10 0
35,28
35,28 35
0,02
35,28 35
SXT Buddy V2 0,02
35,28 30
0,18
35,28 30
SXT Buddy V2 0,18
35,28 25
0,35
35,28 25
SXT Buddy V2 0,35
35,28 20
0,54
35,28 20
SXT Buddy V2 0,54
35,28 15
0,71
35,28 15
SXT Buddy V2 0,71
35,28 10
0,90
35,28 10
SXT Buddy V2 0,90
35,28 0
1,24
35,28 0
SXT Buddy V2 1,24
35
35 30
0,16
35 30
SXT Buddy V2 0,16
35 25
0,33
35 25
SXT Buddy V2 0,33
35 20
0,52
35 20
SXT Buddy V2 0,52
35 15
0,69
35 15
SXT Buddy V2 0,69
35 10
0,88
35 10
SXT Buddy V2 0,88
35 0
1,22
35 0
SXT Buddy V2 1,22
30
30 25
0,18
30 25
SXT Buddy V2 0,18
30 20
0,37
30 20
SXT Buddy V2 0,37
30 15
0,54
30 15
SXT Buddy V2 0,54
30 10
0,72
30 10
SXT Buddy V2 0,72
30 0
1,06
30 0
SXT Buddy V2 1,06
25
25 20
0,19
25 20
SXT Buddy V2 0,19
25 15
0,36
25 15
SXT Buddy V2 0,36
25 10
0,54
25 10
SXT Buddy V2 0,54
25 0
0,88
25 0
SXT Buddy V2 0,88
20
20 15
0,17
20 15
SXT Buddy V2 0,17
20 10
0,35
20 10
SXT Buddy V2 0,35
20 0
0,70
20 0
SXT Buddy V2 0,70
15
15 10
0,19
15 10
SXT Buddy V2 0,19
15 0
0,53
15 0
SXT Buddy V2 0,53
10
10 0
0,34
10 0
SXT Buddy V2 0,34
Brzdné dráhy
35 30 25 20 15 10 0
35,28
35,28 35
0,18
35,28 35
SXT Buddy V2 0,18
35,28 30
1,48
35,28 30
SXT Buddy V2 1,48
35,28 25
2,75
35,28 25
SXT Buddy V2 2,75
35,28 20
3,83
35,28 20
SXT Buddy V2 3,83
35,28 15
4,53
35,28 15
SXT Buddy V2 4,53
35,28 10
5,07
35,28 10
SXT Buddy V2 5,07
35,28 0
5,21
35,28 0
SXT Buddy V2 5,21
35
35 30
1,29
35 30
SXT Buddy V2 1,29
35 25
2,56
35 25
SXT Buddy V2 2,56
35 20
3,65
35 20
SXT Buddy V2 3,65
35 15
4,35
35 15
SXT Buddy V2 4,35
35 10
4,89
35 10
SXT Buddy V2 4,89
35 0
5,02
35 0
SXT Buddy V2 5,02
30
30 25
1,27
30 25
SXT Buddy V2 1,27
30 20
2,35
30 20
SXT Buddy V2 2,35
30 15
3,06
30 15
SXT Buddy V2 3,06
30 10
3,59
30 10
SXT Buddy V2 3,59
30 0
3,73
30 0
SXT Buddy V2 3,73
25
25 20
1,08
25 20
SXT Buddy V2 1,08
25 15
1,78
25 15
SXT Buddy V2 1,78
25 10
2,32
25 10
SXT Buddy V2 2,32
25 0
2,46
25 0
SXT Buddy V2 2,46
20
20 15
0,70
20 15
SXT Buddy V2 0,70
20 10
1,24
20 10
SXT Buddy V2 1,24
20 0
1,38
20 0
SXT Buddy V2 1,38
15
15 10
0,54
15 10
SXT Buddy V2 0,54
15 0
0,68
15 0
SXT Buddy V2 0,68
10
10 0
0,14
10 0
SXT Buddy V2 0,14

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami. Používame tak vedecký prístup ako je to len možné a profesionálne meracie prístroje.

Viac o testovaní
Ukázať viac Ukázať menej
 
Data sheet
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Min. rýchlosť obmedzovača 15 km/h  
      Dĺžka 108 cm  
      Výška 105 cm  
      Šírka 46 cm  
      Dĺžka zložená 95 cm  
      Výška zložená 25 cm  
      Šírka zložená 36 cm  
      Rázvor 80 cm  
      Svetlá výška 6 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Li-Ion  
      Napätie batérie 36 V  
      Kapacita batérie 10,4 Ah  
      Energia v batérii 374,4 Wh  
      Rekuperácia nie  
      Systém ovládania palcová páčka  
      Tempomat áno  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Štart odrazom áno  
      Pohon zadný náhon  
      Predná brzda bubnová  
      Zadná brzda bubnová  
      Typ kolesa vpredu vzduchové s dušou  
      Typ kolesa vzadu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vpredu 8.5"  
      Veľkosť kolesa vzadu 8.5"  
      Odpruženie bez odpruženia  
      Predné zavesenie pevné (bez odpruženia)  
      Zadné zavesenie pevné (bez odpruženia)  
      Osvetlenie predné, zadné a brzdové  
      Brzdové svetlo áno  
      Farby čierna, biela  
      Max. záťaž 100 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Rated 4.47 on the scale 1 - 5 based on 11 customer reviews
Overený nákup

Mozem povedat ze mi vyhovuje. Parkrat dostala ranu na podvozok od obrubnika ale prezila to nastastie. Mam dojazd niekde okolo 35km co hodnotim pozitivne.

Overall satisfaction
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Kupili sme ju pred pol rokom, odtrhla sa nam plynova packa, pri pade. Mali ju na sklade a poslali nam ju na druhy den. Servis maju fajn.

Overall satisfaction
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Odporucam kupit. Dobre sa nej stoji a je rychla.

Overall satisfaction
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

Rozhodoval som sa medzi INOKIM Light a SXT Light , su to uplne rovnake kolobezky, ale zlomilo ma to ze SXT je nemecka znacka sidliaca v europe. Myslim ze budu mat asi lepsiu dostupnost nahradnych dielov ako INOKIM.

Overall satisfaction
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Kupila som si bielu. Úplne ma v predajni očarila :-)))

Overall satisfaction
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe