INOKIM OX S/H

-10%

Veľmi
komfortná
Vysoký
výkon
Voltride
odporúča

OX je menší brat modelu OXO a tiež patrí medzi prémiové kolobežky. Ohúri nie len unikátnym dizajnom, ale aj svojimi parametrami a veľmi pohodlným nastaviteľným podvozkom. Pokiaľ aj nájdete kolobežku s podobnými parametrami a pohodlím, OX stále zvíťazí bezpečnosťou. Ide o jeden z našich najobľúbenejších modelov.

`

INOKIM OX S/H

Dostupnosť modelovej rady

V závislosti od konfigurácie produktu

Eshop
Pripravené k expedícii. Bežná doba dodania 1 deň.
Bratislava
Fyzicky skladom na predajni alebo sklade
Bratislava Sklad
Fyzicky skladom na predajni alebo sklade
Brno
Na predajni po preposlaní (1 - 2 dni)
Praha
Na predajni po preposlaní (1 - 2 dni)
Zistiť viac

New product

Product Options
Batéria: *
CN 780 Wh (60 V 13 Ah)
LG 1260 Wh (60 V 21 Ah)
+ 208 €
Voltride Care:

250 € Voltride Care. Jazda bez starostí a obáv. Od 16,67 €/mesiac Selected variant 1234 Zistiť viac

Objednávky do

11:00

týka sa eshop objednávok

Odošleme

Dnes

Dostupnosť vybraného modelu

V závislosti od konfigurácie produktu

Eshop
Pripravené k expedícii. Bežná doba dodania 1 deň.
Bratislava
Na predajni po preposlaní (1 - 2 dni)
Bratislava Sklad
Fyzicky skladom na predajni alebo sklade
Brno
Na predajni po preposlaní (1 - 2 dni)
Praha
Na predajni po preposlaní (1 - 2 dni)
Zistiť viac
Limited time offer:
Pôvodná cena Akčná cena

1 949 €vrátane DPH

1 749 €vrátane DPH

- 10%

  • CN 780 Wh (60 V 13 Ah)
  • LG 1260 Wh (60 V 21 Ah)

- +

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

Vlajková loď značky INOKIM stelesňuje všetky hodnoty tohto výrobcu. Kolobežka tak nie je na špici iba svojimi parametrami, ale aj bezpečnosťou, dizajnom, pohodlnosťou a spoľahlivosťou. Ide o doslova legendárny model, ktorý pozná každý fanúšik osobnej elektromobility. Celá modelová rada OX zdieľa identické telo a dizajn kolobežky a jednotlivé modely sa líšia najmä výkonom a kapacitou batérie. Porovnávacia tabuľka jednotlivých modelov z rodiny OX je na konci tohto textu.

Z celej kolobežky je cítiť skúsenosti, keďže INOKIM je jeden z najstarších výrobcov elektrických kolobežiek na svete. Prvú elektrickú kolobežku zostrojili a predali už pred jedenástimi rokmi, čo sa nedá povedať o drvivej väčšine "nováčikov" na trhu. Preto je OX výnimočne kvalitne spracovaná do posledného detailu. Mimochodom, za svoj dizajn získala aj prestížnu cenu, Red dot design award, ktorou sa nevie pochváliť len tak hocikto.

Bezpečnosť

Bezpečnosť je v prípade značky INOKIM na prvom mieste. Preto je OX zostrojený z výnimočne pevnej zliatiny hliníka, používanej v leteckom priemysle. Celá konštrukcia je dômyselne vyvážená, aby bola stabilná aj vo vysokých rýchlostiach. Kolobežku vždy bezpečne zastavia dve brzdy. Predná je kvalitná bezúdržbová bubnová a zadná je kotúčová. Patentovaný systém podvozku OSAP prispieva nie len k pohodliu, ale aj k bezpečnosti, keď udržuje stabilitu aj pri vysokých rýchlostiach a pri jazde po horšom povrchu. Pre menej skúsených jazdcov je možnosť obmedziť maximálnu rýchlosť. K bezpečnosti prispievajú aj predné a zadné LED svetlá, pričom to zadné plní aj funkciu brzdového svetla. Pevnosť celej kolobežky umožňuje nosnosť až 120 kg. Kolobežka má tiež funkciu kick-start, zamedzujúcu nechcenému štartu.

Výkon

OX patrí medzi výkonné modely. Rýchlosť 45 km/h dosiahne vďaka špičkovému výkonu až 1300 W! Oproti svojmu väčšiemu bratovi INOKIM OXO má síce nižší výkon, ale ten stále bohate postačuje na takmer všetko, čo môžete od svojej kolobežky očakávať. Výhodou oproti modelu OXO je nižšia váha o viac ako 7 kg. Má príjemný rozbeh bez zbytočného trhania a plnú akceleráciu dodá spôsobom, ktorý si dokážete naplno užiť bez strachu v očiach. Je vhodná aj do ľahšieho terénu a stúpaní, pokiaľ má byť však takáto jazda jej hlavnou náplňou, zvážte model OXO. Na druhú stranu, pokiaľ plánujete najmä stredné a dlhé presuny po meste, model OX sa odvďačí nižšou váhou, fantastickým pohodlím a dostatočným výkonom. Koniec koncov 45 km/h je bohate postačujúce.

Dizajn

Medzinárodné ocenenie Red dot design award hovorí za všetko. Nie len amatéri, ale aj odborná porota hodnotí dizajn tejto kolobežky ako jeden z najlepších na svete. Je jednoducho nádherná a zároveň iná, ako všetky ostatné kolobežky tejto výkonnostnej kategórie, ktoré sú podobné ako vajce vajcu. Asymetrické kyvné uchytenie kolies je určite jedným z hlavných dizajnových prvkov, vďaka ktorému sa vám kolobežka rýchlo neopozerá, keďže z každej strany vyzerá inak. Z jednej strany uvidíte krásnu kyvku držiacu koleso a z druhej strany kolesá vyzerajú ako keby ich na kolobežke nič nedržalo. Tyč riadenia je krásne aerodynamicky tvarovaná a pôsobí robustným dojmom, čo sa aj od kolobežky idúcej vyše 40 km/h očakáva. Model OX sa vyrába iba v exkluzívne pôsobiacej čierno - oranžovej kombinácii pripomínajúcej trošku medzi motorkármi známu značku KTM. OX má proti modelu OXO čierne rúčky namiesto oranžových, ktoré nie len dobre vyzerajú ale sú aj pohodlné na dotyk. OX má pomerne dobre maskované aj brzdové hadičky a ďalšie káble, ktoré nerušia celkový dojem z tohto unikátneho dizajnového stroja. Čierno – oranžová kombinácia sa k tomuto dizajnu dokonale hodí, pôsobí agresívne a luxusne zároveň.

Pohodlie

O pohodlie pri jazde sa stará patentovaný systém podvozku OSAP, pričom kolesá sú asymetricky uchytené na kyvkách. Unikátne je, že OX má podvozok s nastaviteľnou výškou, a tak si viete ľahko zmeniť svetlú výšku podľa toho, či budete jazdiť v teréne alebo v meste. Kolobežka zvládne aj horší terén, jazdili sme s ňou aj po lúke, rozbitých, či poľných cestách a ani po dlhšej jazde sme necítili únavu z prílišných vibrácií. K pohodliu prispievajú aj 10 palcové kolesá s pneumatikami a dušami od CST, ktoré pomáhajú tlmiť nerovnosti. Vďaka rozmeru 10 palcov a značkovému výrobcovi pneumatík nie je OX príliš náchylná na defekty. K pohodliu prispeje aj podsvietený prehľadný LCD displej. OX má tiež dĺžkovo nastaviteľný bočný stojan, ktorý si viete prispôsobiť zvolenej svetlej výške podvozku. Skladanie kolobežky je jednoduchý a pohodlný proces, navyše v zloženej polohe ostanú riadidlá zaháknuté o vyvýšenú časť nášľapnej plochy a OX je tak možné dobre uchytiť za tyč riadenia a preniesť bez toho, aby sa vám v rukách krútila. Za pohodlné považujeme aj celkovú bezúdržbovosť tohto modelu, stačí sa na kolobežku postaviť a jazdiť. Nabíjací konektor je dobre dostupný a nemusíte ho prácne hľadať. Model OX je svojou váhou pod 30 kg o niečo pohodlnejší na prenášanie oproti extrémnemu modelu OXO.

Využitie a praktickosť

Vďaka jej konštrukcii a výkonu ide o jednu z najviac univerzálnych kolobežiek na svete. Nepohrdne ani ľahším terénom či kopcom. V meste určite oceníte jej výkon pri jazde do kopca a tiež jej dojazd, nemusíte sa báť pokiaľ potrebujete absolvovať dlhšiu trasu, alebo ju nemáte čas cez deň nabíjať. V našich podmienkach vám doslova učaruje veľmi pohodlný podvozok, ktorý využijete rovnako dobre na poľnej ceste, ako aj na našich rozbitých cestách. Napriek jej univerzálnosti nejde určite o to najpraktickejšie riešenie do mesta, to určite nechceme tvrdiť. Musíte počítať s váhou okolo 27 kg, takže prípadné schody vás určite nepotešia. Tiež si ju už pri jej rozmeroch jednoducho nezložíte a nezoberiete do reštaurácie, ale väčšinou ju budete musieť zamknúť vonku ako bicykel. Jej váha je stále zdvihnuteľná jedným človekom bez prílišnej námahy a jej prenos na menšiu vzdialenosť nie je problém. Zmestíte ju do kufra bežného auta, ale veľa miesta sa vám tam už nezvýši, preto pokiaľ ju chcete zobrať so sebou na dlhší výlet autom (napríklad k moru), lepšie poslúži zadný nosič na bicykle na ťažnom zariadení. Mimo svojej vyššej váhy ide o fantastické riešenie do mesta, ale aj mimo neho, pričom v tejto triede ide stále o jednu z najľahších kolobežiek na trhu.

Naše hodnotenie

Celú modelovú radu OX jednoducho milujeme. Ide o jednu z najuniverzálnejších kolobežiek na trhu - o enduro medzi kolobežkami. Je z nej cítiť, že značka dbá nie len na papierové parametre a dizajn, ale aj na bezpečnosť a spoľahlivosť. Či pôjdete off-road po poľňačke, alebo štyridsiatkou po ceste, či krokom niekde v centre mesta, vždy vám vyčarí úsmev na tvári a vždy budete cítiť, že je ako stvorená na danú situáciu. Bude vyzerať skvelo v kaviarni, ale aj na ceste do práce, zaparkovaná v kancelárii, či cez víkend zaprášená niekde za mestom na lúke. Každý pohľad na ňu vás poteší a nezunuje sa vám ani po rokoch každodenného používania. Pokiaľ ide o to, ktorý z modelov OX zvoliť, je to na vás podľa požadovaného výkonu a dojazdu. Ak chcete jazdu bez kompromisov, zvoľte OXO, ak dobrý dojazd a výkon a trošku nižšiu hmotnosť tak OX, a pokiaľ vám nevadí nižší výkon a dojazd a chcete ušetriť, OX ECO je určite tiež dobrá voľba. S rozhodnutím vám pomôže aj tabuľka na konci tohto textu.

Samozrejme, existujú aj extrémnejšie stroje, koniec koncov máme ich v ponuke a sami ich občas jazdíme. Žiadny z nich vám však nedá takú univerzálnosť a tak príjemný pocit ako táto vlajková loď od INOKIM. OX je jednoducho neodolateľná spokojnosť na dvoch kolesách v každej situácii. Niekoľkokrát sme osobne INOKIM navštívili v ich centrále v Tel-Avive a počas obedu s dizajnérom a "otcom" celej značky Nimrodom Sapirom Riccardom odznela jedna myšlienka, ktorá vystihuje nie len túto kolobežku, ale aj celú značku INOKIM: "Áno, vieme o tom, že existujú výkonnejšie, či lacnejšie kolobežky. Samozrejme, že by sme dokázali vyrobiť ešte rýchlejšiu, ešte šialenejšiu a možno aj lacnejšiu kolobežku, ale toto nie je súťaž, ktorej sa chceme zúčastniť, pretože to jednoducho nie je to, čo svet teraz potrebuje. INOKIM je rodina, je to životný štýl, INOKIM prináša radosť a príjemné vzrušenie, prináša kvalitu ale hlavne INOKIM vás dovezie každý večer bezpečne domov k svojej rodine. A to je pre nás dôležitejšie, ako vyhrať "rebríček najšialenejších kolobežiek sveta".

Servis

Sme výhradným a jediným dovozcom a predajcom značky INOKIM pre Slovensko, Česko a Ukrajinu. Poskytujeme priamo záručný aj pozáručný servis, ktorý je zabezpečený na našich pobočkách v Prahe, Brne, Bratislave a Užhorode. Všetky náhradné diely držíme skladom a sme jediným certifikovaným poskytovateľom záručných opráv. Preto sa pri kúpe tejto kolobežky nemusíte vôbec obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov a vďaka priamej reprezentácii výrobcu si poradíme aj so zložitejšími prípadmi a diagnostikou.

O značke

INOKIM je jedným z mála výrobcov, ktorí držia všetko pod jednou strechou. Od dizajnu, vývoju hardware a software, až po výrobu, predaj a servis. Každý jeden diel, každá jedna súčiastka je na mieru vyvíjaná a testovaná INOKIMom, čo je naozaj neobvyklý unikát, vďaka ktorému patrí INOKIM medzi absolútnu špičku. Vývoj, výskum a dizajn sídli v rodisku tejto značky – v Izraelskom Tel-Avive. Výroba prebieha v Číne v meste Ningbo vo vlastnej fabrike a pod prísnym kvalitatívnym dohľadom.

INOKIM začal ako garážový projekt Nimroda Sapira Riccarda v roku 2009 a dnes patrí medzi skutočne globálne značky so zastúpením v takmer každej krajine sveta. Nimrod je stále vo firme aktívny a dodnes má na starosti práve dizajn produktov a je preto aj dizajnérom modelu OXO a OZO.

Voltride je hrdým partnerom tejto značky pretože zdieľame spoločné nadšenie a vášeň pre osobnú elektromobilitu a od roku 2019 sme jediným a výhradným zastúpením INOKIM pre Slovensko, Česko a Ukrajinu. Vzhľadom na globálnosť značky nebudete mať problém so servisom, či náhradnými dielmi kdekoľvek na svete, pretože partneri INOKIM držia globálnu záruku kvality kdekoľvek sa nachádzate a bez ohľadu na to, v ktorej krajine ste si svoj INOKIM kúpili.

Porovnanie modelovej rady OX

Parameter OX ECO OX H OX S OXO
Výkon 1050 W 1300 W 1300 W 2600 W
Maximálna rýchlosť 35 km/h 45 km/h 45 km/h 65 km/h
Dojazd 40 km 50 km 90 km 100 km (ECO režim)
Váha 25 kg 26 kg 28 kg 33,5 kg
Výrobca batérie Čína - bez značky Čína - bez značky Články LG Články LG
Energia batérie 624 Wh 780 Wh 1260 Wh 1536 Wh
Kapacita batérie 13 Ah 13 Ah 21 Ah 25,6 Ah
Napätie batérie 48 V 60 V 60 V 60 V
Počet motorov 1 - zadný 1 - zadný 1 - zadný 2 - predný aj zadný
Predná brzda bubnová bubnová bubnová kotúčová hydraulická
Zadná brzda kotúčová kotúčová kotúčová kotúčová hydraulická
Rukoväte penové gumené gumené gumené oranžové
Doba dobíjania 7 h 7 h 8 h 14 h
10/10
Komfort
6/10
Ľahkosť údržby
26 kg
Váha
1300 W
Výkon
90 km
Dojazd
45 km/h
Rýchlosť
Vhodná do mesta
Zadné osvetlenie
Predné osvetlenie
Zvládne kopec
Vzduchové kolesá
Skvelý pomer cena / výkon
Voľnobežka
Dobre skladateľné
Brzda vpredu
Brzda vzadu
Motor vzadu
Odpružený podvozok vzadu
Odpružený podvozok vpredu
Vysoký výkon
Voltride odporúča
Vysoká spoľahlivosť
Tempomat
Zvládne terén
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 26 kg podľa konfigurácie od 26 kg do 28 kg Zatiaľ netestované otestovaná iná konfigurácia
Doba nabíjania 8 h podľa konfigurácie od 7 h do 8 h Zatiaľ netestované Niektorí výrobcovia už umožňujú nabíjať naraz dvomi nabíjačkami a znížiť tak dobu nabíjania na polovicu.
Max. rýchlosť 45 km/h 44,28 km/h
Dojazd 90 km podľa konfigurácie od 50 km do 90 km Zatiaľ netestované otestovaná iná konfigurácia Dojazd postačujúci väčšine používateľov. Odporúčame však verziu OX S nie len kvôli kapacite, ale aj značkovým článkom LG
Dojazd v mestskom cykle - Zatiaľ netestované otestovaná iná konfigurácia
Vzdialenosť na zrýchlenie 0 - 20 km/h - 14,3 m
Vzdialenosť na zrýchlenie 0 - 30 km/h - 35,9 m
Čas na zrýchlenie z 0 na 20 km/h - 4,4 s
Čas na zrýchlenie z 0 na 30 km/h - 7,48 s
Brzdná dráha z 20 km/h - 1,7 m
Brzdná dráha z 30 km/h - 4,2 m
Brzdná dráha z maximálnej rýchlosti - 8,65 m
Šprint na 100m - 13,9 s
Šprint na 250m - 26,42 s
Šprint na 1000m - 88,36 s
Zobraziť viac
Zobraziť menej
Merania Voltride

Nezávislé Výsledky Meraní

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami.

Viac o testovaní
Výsledky závisia od konfigurácie, prosím vyberte si:
Táto varianta ešte nebola otestovaná, zobrazujem výsledky pre:
44,28
km/h
Max. rýchlosť
1 107
wattov
Max. výkon
100,42
km
Max. dojazd
70,55
km
Mestský dojazd
45,39
km
Minimálny dojazd
13,90
sekúnd
Čas na
100 m
26,42
sekúnd
Čas na
250 m
88,36
sekúnd
Čas na
1 km
4,40
sekúnd
Čas do
20 km/h
7,48
sekúnd
Čas do
30 km/h
0,79
sekúnd
Čas z
20 km/h
1,17
sekúnd
Čas z
30 km/h
14,3
metrov
Dráha do
20 km/h
35,9
metrov
Dráha do
30 km/h
1,7
metrov
Dráha z
20 km/h
4,2
metrov
Dráha z
30 km/h
Zrýchlenie
Brzdenie
Výkon
Porovnať viaceré modely

Vyberte si do porovnania aj iné modely.
Dáta sa zobrazia v grafoch, tabuľkách a pri všetkých hodnotách.

Porovnať rôzne modely

Vyberte si iné modely z možností nižšie:

Primárna konfigurácia:

Zvoliť
Časy zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 44,28
0
0 10
1,71
0 10
INOKIM OX S 1,71
0 15
3,09
0 15
INOKIM OX S 3,09
0 20
4,40
0 20
INOKIM OX S 4,40
0 25
6,04
0 25
INOKIM OX S 6,04
0 30
7,48
0 30
INOKIM OX S 7,48
0 35
9,82
0 35
INOKIM OX S 9,82
0 40
13,53
0 40
INOKIM OX S 13,53
0 44,28
24,17
0 44,28
INOKIM OX S 24,17
10
10 15
1,38
10 15
INOKIM OX S 1,38
10 20
2,69
10 20
INOKIM OX S 2,69
10 25
4,34
10 25
INOKIM OX S 4,34
10 30
5,78
10 30
INOKIM OX S 5,78
10 35
8,12
10 35
INOKIM OX S 8,12
10 40
11,82
10 40
INOKIM OX S 11,82
10 44,28
22,47
10 44,28
INOKIM OX S 22,47
15
15 20
1,31
15 20
INOKIM OX S 1,31
15 25
2,95
15 25
INOKIM OX S 2,95
15 30
4,40
15 30
INOKIM OX S 4,40
15 35
6,73
15 35
INOKIM OX S 6,73
15 40
10,44
15 40
INOKIM OX S 10,44
15 44,28
21,08
15 44,28
INOKIM OX S 21,08
20
20 25
1,65
20 25
INOKIM OX S 1,65
20 30
3,09
20 30
INOKIM OX S 3,09
20 35
5,43
20 35
INOKIM OX S 5,43
20 40
9,14
20 40
INOKIM OX S 9,14
20 44,28
19,78
20 44,28
INOKIM OX S 19,78
25
25 30
1,44
25 30
INOKIM OX S 1,44
25 35
3,78
25 35
INOKIM OX S 3,78
25 40
7,49
25 40
INOKIM OX S 7,49
25 44,28
18,13
25 44,28
INOKIM OX S 18,13
30
30 35
2,34
30 35
INOKIM OX S 2,34
30 40
6,05
30 40
INOKIM OX S 6,05
30 44,28
16,69
30 44,28
INOKIM OX S 16,69
35
35 40
3,71
35 40
INOKIM OX S 3,71
35 44,28
14,35
35 44,28
INOKIM OX S 14,35
40
40 44,28
10,64
40 44,28
INOKIM OX S 10,64
Dráha zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 44,28
0
0 10
3,00
0 10
INOKIM OX S 3,00
0 15
7,87
0 15
INOKIM OX S 7,87
0 20
14,31
0 20
INOKIM OX S 14,31
0 25
24,57
0 25
INOKIM OX S 24,57
0 30
35,89
0 30
INOKIM OX S 35,89
0 35
57,34
0 35
INOKIM OX S 57,34
0 40
96,22
0 40
INOKIM OX S 96,22
0 44,28
222,69
0 44,28
INOKIM OX S 222,69
10
10 15
4,86
10 15
INOKIM OX S 4,86
10 20
11,31
10 20
INOKIM OX S 11,31
10 25
21,56
10 25
INOKIM OX S 21,56
10 30
32,88
10 30
INOKIM OX S 32,88
10 35
54,34
10 35
INOKIM OX S 54,34
10 40
93,22
10 40
INOKIM OX S 93,22
10 44,28
219,68
10 44,28
INOKIM OX S 219,68
15
15 20
6,45
15 20
INOKIM OX S 6,45
15 25
16,70
15 25
INOKIM OX S 16,70
15 30
28,02
15 30
INOKIM OX S 28,02
15 35
49,47
15 35
INOKIM OX S 49,47
15 40
88,35
15 40
INOKIM OX S 88,35
15 44,28
214,82
15 44,28
INOKIM OX S 214,82
20
20 25
10,25
20 25
INOKIM OX S 10,25
20 30
21,57
20 30
INOKIM OX S 21,57
20 35
43,02
20 35
INOKIM OX S 43,02
20 40
81,91
20 40
INOKIM OX S 81,91
20 44,28
208,37
20 44,28
INOKIM OX S 208,37
25
25 30
11,32
25 30
INOKIM OX S 11,32
25 35
32,77
25 35
INOKIM OX S 32,77
25 40
71,65
25 40
INOKIM OX S 71,65
25 44,28
198,12
25 44,28
INOKIM OX S 198,12
30
30 35
21,45
30 35
INOKIM OX S 21,45
30 40
60,33
30 40
INOKIM OX S 60,33
30 44,28
186,80
30 44,28
INOKIM OX S 186,80
35
35 40
38,88
35 40
INOKIM OX S 38,88
35 44,28
165,35
35 44,28
INOKIM OX S 165,35
40
40 44,28
126,47
40 44,28
INOKIM OX S 126,47
Brzdné časy
40 35 30 25 20 15 10 0
44,28
44,28 40
0,13
44,28 40
INOKIM OX S 0,13
44,28 35
0,29
44,28 35
INOKIM OX S 0,29
44,28 30
0,47
44,28 30
INOKIM OX S 0,47
44,28 25
0,66
44,28 25
INOKIM OX S 0,66
44,28 20
0,84
44,28 20
INOKIM OX S 0,84
44,28 15
1,05
44,28 15
INOKIM OX S 1,05
44,28 10
1,25
44,28 10
INOKIM OX S 1,25
44,28 0
1,63
44,28 0
INOKIM OX S 1,63
40
40 35
0,17
40 35
INOKIM OX S 0,17
40 30
0,34
40 30
INOKIM OX S 0,34
40 25
0,53
40 25
INOKIM OX S 0,53
40 20
0,72
40 20
INOKIM OX S 0,72
40 15
0,92
40 15
INOKIM OX S 0,92
40 10
1,12
40 10
INOKIM OX S 1,12
40 0
1,51
40 0
INOKIM OX S 1,51
35
35 30
0,17
35 30
INOKIM OX S 0,17
35 25
0,37
35 25
INOKIM OX S 0,37
35 20
0,55
35 20
INOKIM OX S 0,55
35 15
0,75
35 15
INOKIM OX S 0,75
35 10
0,96
35 10
INOKIM OX S 0,96
35 0
1,34
35 0
INOKIM OX S 1,34
30
30 25
0,19
30 25
INOKIM OX S 0,19
30 20
0,38
30 20
INOKIM OX S 0,38
30 15
0,58
30 15
INOKIM OX S 0,58
30 10
0,78
30 10
INOKIM OX S 0,78
30 0
1,17
30 0
INOKIM OX S 1,17
25
25 20
0,19
25 20
INOKIM OX S 0,19
25 15
0,39
25 15
INOKIM OX S 0,39
25 10
0,59
25 10
INOKIM OX S 0,59
25 0
0,98
25 0
INOKIM OX S 0,98
20
20 15
0,20
20 15
INOKIM OX S 0,20
20 10
0,41
20 10
INOKIM OX S 0,41
20 0
0,79
20 0
INOKIM OX S 0,79
15
15 10
0,20
15 10
INOKIM OX S 0,20
15 0
0,59
15 0
INOKIM OX S 0,59
10
10 0
0,38
10 0
INOKIM OX S 0,38
Brzdné dráhy
40 35 30 25 20 15 10 0
44,28
44,28 40
1,40
44,28 40
INOKIM OX S 1,40
44,28 35
3,02
44,28 35
INOKIM OX S 3,02
44,28 30
4,47
44,28 30
INOKIM OX S 4,47
44,28 25
5,84
44,28 25
INOKIM OX S 5,84
44,28 20
6,90
44,28 20
INOKIM OX S 6,90
44,28 15
7,77
44,28 15
INOKIM OX S 7,77
44,28 10
8,36
44,28 10
INOKIM OX S 8,36
44,28 0
8,65
44,28 0
INOKIM OX S 8,65
40
40 35
1,62
40 35
INOKIM OX S 1,62
40 30
3,07
40 30
INOKIM OX S 3,07
40 25
4,44
40 25
INOKIM OX S 4,44
40 20
5,50
40 20
INOKIM OX S 5,50
40 15
6,37
40 15
INOKIM OX S 6,37
40 10
6,96
40 10
INOKIM OX S 6,96
40 0
7,25
40 0
INOKIM OX S 7,25
35
35 30
1,45
35 30
INOKIM OX S 1,45
35 25
2,82
35 25
INOKIM OX S 2,82
35 20
3,89
35 20
INOKIM OX S 3,89
35 15
4,75
35 15
INOKIM OX S 4,75
35 10
5,34
35 10
INOKIM OX S 5,34
35 0
5,63
35 0
INOKIM OX S 5,63
30
30 25
1,37
30 25
INOKIM OX S 1,37
30 20
2,43
30 20
INOKIM OX S 2,43
30 15
3,30
30 15
INOKIM OX S 3,30
30 10
3,89
30 10
INOKIM OX S 3,89
30 0
4,17
30 0
INOKIM OX S 4,17
25
25 20
1,07
25 20
INOKIM OX S 1,07
25 15
1,94
25 15
INOKIM OX S 1,94
25 10
2,52
25 10
INOKIM OX S 2,52
25 0
2,81
25 0
INOKIM OX S 2,81
20
20 15
0,87
20 15
INOKIM OX S 0,87
20 10
1,46
20 10
INOKIM OX S 1,46
20 0
1,74
20 0
INOKIM OX S 1,74
15
15 10
0,59
15 10
INOKIM OX S 0,59
15 0
0,87
15 0
INOKIM OX S 0,87
10
10 0
0,29
10 0
INOKIM OX S 0,29

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami. Používame tak vedecký prístup ako je to len možné a profesionálne meracie prístroje.

Viac o testovaní
Ukázať viac Ukázať menej
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Min. rýchlosť obmedzovača 6 km/h  
      Max. rýchlosť obmedzovača 25 km/h  
      Výkon 1300 W  
      Dĺžka 122 cm  
      Výška 130 cm  
      Šírka 59 cm  
      Dĺžka zložená 122 cm  
      Výška zložená 54 cm  
      Šírka zložená 59 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Li-Ion  
      Napätie batérie 60 V  
      Kapacita batérie 13 Ah podľa konfigurácie: 13 Ah, 21 Ah  
      Energia v batérii 780 Wh podľa konfigurácie: 780 Wh, 1260 Wh  
      Rekuperácia nie  
      Systém ovládania palcová páčka  
      Tempomat áno  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Štart odrazom áno  
      Pohon zadný náhon  
      Predná brzda bubnová  
      Zadná brzda kotúčová (disková) mechanická  
      Typ kolesa vpredu vzduchové s dušou  
      Typ kolesa vzadu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vpredu 10"  
      Veľkosť kolesa vzadu 10"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Predné zavesenie kyvné rameno + nastaviteľný skrutný gumenný blok  
      Zadné zavesenie kyvné rameno + nastaviteľný skrutný gumenný blok  
      Osvetlenie predné, zadné a brzdové  
      Brzdové svetlo áno  
      Farby čIerno-oranžová  
      Max. záťaž 120 kg  
      Odporúčaný tlak v pneumatikách 40 - 50 Psi (2,7 - 3,5 Bar)  
      Výrobca batérie Čína - bez značky podľa konfigurácie: LG články, Čína - bez značky  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Rated 4.51 on the scale 1 - 5 based on 15 customer reviews

Na INOKIM OX S som nabehal cca 1600 km. V spolupráci s predajcom som vychytal zopár ,,múch,, V podstate som spokojný. Inú kolobežku by som si určite nekúpil. Na moju váhu, cez stovku, na kolobežke spravím 65 km mesto. Je tam ešte niaka rezerva ale neskúšam na doraz aby som nemusel tlačiť. V návode je nabíjanie 12,5 hodín. Asi to tak bude, lebo pri tých odjazdených 65 km dobitie na zeleno trvá 11 hodín. Občas jazdím aj terén čo dovoľuje dobré pérovanie a 10 palcové pneumatiky.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Najazdených mám už 2564km. Musím povedať že absolútne bez problémov. Raz som dostal defekt, ale páni zo servisu sa mi o ňu okamžite a na počkanie postarali. Firmu aj kolobežku hodnotím na 10/10.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Mal som radšej vziať to oxo, ale pre tých, ktorí chcú dobrú konštrukciu a pekný vzhľad, stačí aj toto.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Super kolobežka, používam ju dennodenne do práce a na nákup. Je síce ťažká na dvíhanie ale zase ja mám 50 kilo aj s topánkami, takže to asi nie je relevantné :-D

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

Som sklamany z dojazdu, ale rozumiem tomu ze sa vyraba aj vykonnejsia verzia. Ta je ale cenovo niekde uplne inde a to som uz nebol ochotny zaplatit.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe