Teverun Fighter Eleven+

Zvládne
terén
Veľmi
komfortná
Extrémny
výkon

Zvládne
terén
Veľmi
komfortná
Extrémny
výkon

Teverun Fighter Eleven+

New product

Špičková kolobežka súčasnosti, čo si trúfne na každý terén. Spojenie najmodernejších technológií a kvalitou overených komponentov je recept na jednu z najatraktívnejších možností na trhu. Teverun Fighter Eleven+ prichádza s 5 000 W výkonu, maximálkou 85 km/h a prémiovými konštrukčnými a bezpečnostnými vychytávkami.

Cena s DPH

2 999 €vrátane DPH

- +

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Objednávky do

Dnes

týka sa eshop objednávok

Odošleme

Zajtra

Dostupnosť modelu

Eshop
Pripravené k expedícii. Bežná doba dodania 1 deň.
Bratislava
Na objednávku
Bratislava Sklad
Na objednávku
Voltride Central
Na objednávku
Voltride Servis
Na objednávku
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

 

Čistokrvný zážitok z jazdy vďaka spojeniu prémiových komponentov a adrenalínových schopností pohonu. Teverun Fighter Eleven+ je výkladnou skriňou moderných riešení, ktoré ju okamžite vystreľujú do najvyššej ligy 11-palcových kolobežiek. Keď sa spojí kvalita Minimotors s inováciami jej dcérskej značky Teverun, vznikne neodolateľná kombinácia pre všetkých, čo si potrpia na jedinečnosti. Stačí spomenúť len 5 000 W výkonu, maximálnu rýchlosť 85 km/h, smart battery management či hydraulické odpruženie a je vám hneď jasné, že tento stroj bude hit.

 

 

Konštrukcia, design a výbava

Pri pohľade na telo Teverun Fighter Eleven+ v nej okamžite spoznáte rukopis Minimotors. Ostré hrany robustných častí konštrukcie z leteckého hliníka sú zárukou tuhej a odolnej kolobežky pre najrôznejšie využitie. Ako jazdec alebo jazdkyňa oceníte veľkú nášlapnú plochu, kde sa zmestíte oboma nohami vedľa seba. Navyše je zakončená vyvýšenou zadnou časťou, čím bude vaša jazdecká pozícia ešte stabilnejšia. Teverun Fighter Eleven+ vo výrobe pripravili na všetky typy povrchov, a tak nemohli vynechať ani silikónový povrch nášľapnej plochy. Ten je odolný voči prachu a tiež sa veľmi ľahko udržiava. Robustý krk tyče riadenia sprava obopína tlmič riadenia s nastaviteľnou tuhosťou. Rám pokračuje k najnovšiemu typu patentovaného kĺbu sklápania od Minimotors. Pôsobí robustne, preto ani počas jazdy v teréne neucítite žiadne kývanie tyče riadenia. Pre zloženie tyče stačí len povoliť jednu páčku a riadidlá zaháknuť do vyvýšenej časti nášľapnej plochy.
Vrcholu tyče riadenia dominujú 65 cm široké a sklápacie riadidlá s ergonomickými gripmi pre prvotriedne pohodlie na dlhých výjazdoch. Medzi nimi presne strede dominuje pýcha značky Teverun, a to 3,5-palcový TFT displej. Na trhu nenájdete displej s pokročilejšími funkciami a prehľadnejšou grafikou, ktorá vám poskytne všetky údaje o jazde a možnosti nastavenia. Navyše ponúka prepojenie cez Bluetooth a vzdialené ovládanie cez aplikáciu. Inovácie pokračujú aj keď budete chcieť kolobežku odblokovať. Stačí jednoducho priložiť NFC čip k čítačke. Kým čip opäť nepriložíte, kolobežka zostane odblokovaná. Pri ľavej ruke máte okrem čítačky pod kontrolou ovládače svetiel, smeroviek a klaksón. Pravou rukou zase ovládate displej a jazdné módy. Keďže Teverun Fighter Eleven+ patrí do rodiny Minimotors, nemôže jej chýbať ikonický čierny design s RGB podsvietenými detailami po celom tele.

 

Výkon a dojazd

Teverun Fighter Eleven+ ohúri nielen spracovaním a modernou výbavou. Vaše srdcia si vybojuje aj tým, čo skrýva “pod kapotou”. Všetky súčiastky sú totiž prispôsobené na silu dvoch bezkartáčových motorov, ktoré vám dokopy dodajú špičkový výkon 5 000 W. Po stlačení vynovenej palcovej páčky akcelerátora s Teverun Fighter Eleven+ nebudete mať najmenší problém zdolať kopce s 30° sklonom, členitý terén či si dopriať razantné akcelerácie. Porciu adrenalínu zažijete aj na rovinke, keď za štandardných podmienok dokážete z Teverun Fighter Eleven+ vytiahnuť maximálnu rýchlosť 85 km/h.

Aby bola sila piatich kW distribuovaná v dostatočnej miere, a zároveň šetrila zásobami energie, Teverun svoj model vybavil zdvojeným 35-40 Ah ovládačom. Ten spolupracuje s batériou pod nášľapnou plochou. Ani tu výrobca nevsadil na náhodu a zvolil 60 V Li-Ion akumulátor od LG/Samsungu s kapacitou 35 Ah a energiou 2 100 Wh. Pri normálnych podmienkach vám kapacita batérie poskytne energiu na 120 km dlhé trasy. 21 700 článkov tiež disponujú inteligentným manažmentom batérie, čo zvyšuje ich živnostnosť, ale tiež pomáha k efektívnejšiemu nabíjaniu. Kolobežku potom stačí napojiť cez dva nabíjacie porty zboku nášľapnej plochy na dodávanú 2 A nabíjačku.

 

Bezpečnosť a pohodlie

Všetky doterajšie charakteristiky Teverun Fighter Eleven+ majú vo výsledku za úlohu len jedno – zabezpečiť jazdcom prvotriedny zážitok z jazdy. A že sa jej to darí! Okamžite po vystúpení na nášľapnú plochu a prvých pár metroch pocítite zdroj komfortu. Tým je vyladený podvozok, čo zvládne filtrovať nerovnosti na každom povrchu. Či budete brázdiť ulice mesta, prašné cesty alebo zamierite na rozbité lesné cestičky, vždy vám dopraje komfort a riadenie, čo reaguje na každý váš pohyb. Sčasti za to môže tlmič riadenia, no hlavnú úlohu majú 11-palcové bezdušové nafukovacie kolesá. V spojení s nezávislým zavesením a hydraulickým tlmičom s nastaviteľným odskokom vpredu aj vzadu bude váš pôžitok na najvyššej úrovni. Pneumatiky sú tiež rozšírené a vyrobené z materiálu, čo minimalizuje vznik defektu, čím vás sama kolobežka úplne zbavuje obáv z offroadovej jazdy. Na členitých terénoch uvítate aj silu a účinnosť bŕzd. V tomto prípade sa môžete spoľahnúť na kombináciu hydraulických kotúčových bŕzd Zoom vpredu aj vzadu a elektronickej brzdy.

Myslelo sa aj na bezpečnosť počas jazdy za zníženej viditeľnosti, preto nesmie chýbať dvojitý predný svetlomet a tiež zadné svetlo, ktoré slúži aj ako svetlo brzdové. Kompletné bezpečnostné svetlá dotvárajú už len samostatné smerovky vpredu aj vzadu. Svetelná šou však nie je len o bezpečnosti, ale aj o štýle. Vďaka farebnému podsvieteniu nápisov po bokoch nášľapnej plochy, vyvýšenej časti nášľapnej plochy a tyči riadenia sa na ceste okamžite stanete stredobodom pozornosti.

 

Využitie a praktickosť

Prednosti Teverun Fighter Eleven+ ako vysoký výkon, pevná konštrukcia a moderná výbava predurčujú túto kolobežku na všestranné použitie. Či s ňou vyrazíte na členité poľné cestičky alebo dlhé trasy na spevnenej ceste, s nastaviteľným hydraulickým podvozkom, bezdušovými pneumatikami a silnými brzdami bude každá jazda pohodlným zážitkom. Aj pri pohľade na hodnoty výkonu a dojazdu vám bude jasné, že s touto kolobežkou zažijete poriadnu porciu zábavy, a to aj vo vlhkých podmienkach. Celá kolobežka je totiž certifikovaná na úrovni IPX5. Na to, čo všetko výbava obsahuje a ako je kolobežka spracovaná si stále dokáže udržať relatívne nízku hmotnosť a praktickú veľkosť. Rozmery 135 x 58 x 24 cm (dĺžka, výška, šírka) po zložení spolu s hmotnosťou 36 kg sú stále ideálne hodnoty aj na kratšie prenesenie do výťahu alebo vyloženie do kufra auta. Po opätovnom rozložení jej rozmery narastú na 135 x 128 x 65 cm a bude pripravená vyraziť za zážitkami v meste aj mimo neho.

 

 

Naše hodnotenie

Nefalšovaná radosť a zážitok z jazdy, ktorý si budete chcieť zopakovať čo najskôr. Značke Teverun sa podarila vyrobiť elektrická kolobežka, ktorá si zo svojej materskej dielne Minimotors zobrala to najlepšie a obohatila to kvalitnými a modernými prvkami výbavy. Nehanbíme sa povedať, že v kategórii 11-palcových univerzálnych kolobežiek si Teverun Fighter Eleven+ už teraz vybojovala svoje miesto v najužšej špičke. Keď sa spojí výkon, kvalitné spracovanie, bezpečnosť a inovácie naprieč výbavou, zostane vo vzduchu otázka nie či, ale ako často si pôžitok z Teverun Fighter Eleven+ doprajete. Na odpoveď prídete len vtedy, keď si tento špičkový stroj otestujete na vlastnej koži.

 

Servis

Sme dovozcom a predajcom značky Teverun pre strednú Európu. Poskytujeme priamo záručný aj pozáručný servis, ktorý je zabezpečený v našom servisnom stredisku. Väčšinu náhradných dielov držíme skladom a sme certifikovaným poskytovateľom záručných opráv v regióne. Preto sa pri kúpe tejto kolobežky nemusíte vôbec obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov a vďaka priamej reprezentácii výrobcu si poradíme aj so zložitejšími prípadmi a diagnostikou.

 

 

O značke

Teverun patrí k najmladším značkám na trhu, no aj za tak krátky čas si dokázala vydobyť stabilnú pozíciu. Jej začiatky môžeme hľadať v roku 2017, keď vznikla značka BLADE a jej prvý model Blade 10. Po niekoľkých ďalších kolobežkách však v roku 2022 prišlo k strategickej zmene – partnerstvo s Minimotors. Spojením know-how stabilného výrobcu a vízií mladej spoločnosti vznikla značka Teverun a jej tri úplne nové modely. Podľa slov Edwina Dou, zakladateľa Teverun je ich najsilnejšou stránkou vývoj pokročilej konektivity medzi elektrickou kolobežkou a aplikáciou v telefóne jej jazdca. Fakt, že môžu intenzívne vyvíjať a uvažovať o budúcich inováciách má svoj základ v prvotriednej kvalite a prémiovom spracovaní modelov Teverun. Práve na týchto vlastnostiach si ich kolobežky dokázali vybudovať výbornú povesť a tým aj rozšíriť svoje pôsobenie do celého sveta. O to viac nás teší, že práve Max Blinker vám prináša produkty Teverun. Môžete sa preto spoľahnúť, že vám na modely značky Teverun vždy poskytneme kvalitný záručný a pozáručný servis, ale aj podporu, poradenstvo či náhradné diely.

10/10
Komfort
5/10
Ľahkosť údržby
85 km/h
Rýchlosť
36 kg
Váha
5000 W
Výkon
120 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Odpružený podvozok vpredu
Zvládne terén
Zvládne kopec
Hydraulická brzda vpredu
Motor vzadu
Motor vpredu
Vhodná do mesta
Extrémny výkon
Tempomat
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Hydraulická brzda vzadu
Vzduchové kolesá
 
Data sheet
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 36 kg 42 kg 1
Doba nabíjania 17 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 85 km/h Zatiaľ netestované
Špičkový výkon 5000 W Zatiaľ netestované
Dojazd 120 km Zatiaľ netestované
 
Data sheet
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka 135 cm  
      Výška 128 cm  
      Šírka 65 cm  
      Dĺžka zložená 135 cm  
      Výška zložená 58 cm  
      Šírka zložená 24 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Li-Ion  
      Výrobca batérie LG/samsung 21700 (Smart BMS)  
      Napätie batérie 60 V  
      Kapacita batérie 35 Ah  
      Energia v batérii 2100 Wh  
      Systém ovládania palcová páčka  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Pohon pohon predného aj zadného kolesa  
      Predná brzda hydraulická brzda (Zoom) + elektrické ABS  
      Zadná brzda kotúčová hydraulická  
      Typ kolesa vpredu vzduchové bezdušové  
      Veľkosť kolesa vpredu 11"  
      Typ kolesa vzadu vzduchové bezdušové  
      Veľkosť kolesa vzadu 11"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Predné zavesenie hydraulické nastaviteľné  
      Zadné zavesenie hydraulické nastaviteľné  
      Osvetlenie predné, zadné, brzdové a smerovky  
      Brzdové svetlo áno  
      Max. záťaž 150 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

TVN.ESC.FIGHTER.ELE

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe