ZERO 11X

-12%
Zvládne
terén
Najlepšia
v triede
Extrémny
výkon

Zvládne
terén
Najlepšia
v triede
Extrémny
výkon

ZERO 11X

New product

Zero 11X je extrém z každého uhla pohľadu. Jej parametre sú naozaj šialené, stačí spomenúť maximálnu rýchlosť atakujúcu až 100 km/h, 72 V batériu, dva motory o celkovom výkone 6400 W a dojazd vyše 150 km. Navyše, 11 palcové kolesá a hydraulický podvozok zvládnu aj ťažší terén.

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť modelu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Bratislava Sklad
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

Vlajková loď značky ZERO patrí bez váhania medzi najdivokejšie kolobežky na svete. Svojimi parametrami sa nachádza na absolútnej špici a bez váhania sa postaví proti akémukoľvek hráčovi tejto výkonnostnej a cenovej kategórie. Okrem svojich číselných parametrov zaujme najmä hydraulickým podvozkom a zdvojenou tyčou riadenia, ktorá demonštruje robustnosť celého modelu. ZERO 11X zotiera hranicu medzi tým, čo je ešte elektrická kolobežka, a čo už je motorka.

Z celej kolobežky ZERO 11X je už z diaľky cítiť, že ide o divokého žrebca, ktorý potrebuje skrotiť jedine skúseným jazdcom. Krotiť je potrebné nie len dva motory o spoločnom výkone až 6400 W, ktoré ZERO 11X katapultujú až na rýchlosť 95 km/h, ale aj váhu, ktorá pri tomto modeli dosahuje úctyhodných 54 kg. ZERO 11X nie je pre každého, ale je to stroj, po ktorom každý tajne túži. Tento najsilnejší model z rodiny ZERO konečne napĺňa všetky túžby pokoriť aj off-road.

 

Výkon

V prípade ZERO 11X je výkon už na prvom mieste. Papierové parametre ohúria samé o sebe, ale nič sa nevyrovná pocitu zo skutočnej jazdy, keď aktivujete obidva motory a pustíte do nich vyše 40 A pri 72 V. Kolobežka, ak ju tak ešte môžeme vôbec volať, vás doslova katapultuje za pár sekúnd na vyše 60 km/h a v zrýchľovaní pokračuje až do cca 95 km/h. Celkový výkon je 6400 W a prenáša sa cez dva motory, jeden v prednom a druhý v zadnom kolese. Vďaka pohonu 2x2 je pánom v každej situácii a to aj v ťažkom teréne. 11X je najsilnejší a najdrsnejší model výrobcu ZERO a zaručene nesklame vaše očakávania. Skutočne nejde o stroj pre každého a nie každý jazdec ho zvládne, ale ak ste nadšenec, ZERO 11X je všetkým, po čom každý skutočný nadšenec môže túžiť. Je to drsná hračka pre tých, ktorí nehľadajú len dopravný prostriedok, ale aj vzrušenie a radosť z extrému.

 

Dojazd

O dojazd sa postará až 32 Ah batéria s článkami LG, ktorá má obrovskú silu vďaka napätiu 72 V. Celková uložená energia v batérii je tak ohurujúcich 2304 Wh, čím sa ZERO 11X stal modelom s najväčšou batériou v našej ponuke. K výkonu 3600 W jednoducho patrí aj poriadna batéria, na ktorej výrobca nijak nešetril a vybavil ju kvalitnými článkami od LG. Ak pôjdete s rozumom v ECO režime na jednom motore, môžete očakávať dojazd až 150 km. Ak pôjdete do extrému a vyžmýkate z kolobežky "čo to dá", stále vás poteší dojazdom okolo 50 km a to aj v ťažšom teréne. S týmto modelom sa tak určite dojazdu báť nemusíte a je dostatočný aj na dlhé trasy. Pri nabíjaní je potrebné počítať až s 15-20 hodinami, dá sa však skrátiť na polovicu, pretože 11X umožňuje použiť naraz dve nabíjačky.

 

Pohodlie

11X má dva obrovské hydraulické tlmiče kombinované s pružinou (165 mm), čím sa podobá viac na motorku, ako na kolobežku. Vzhľadom na svoje off-road možnosti a vysokú váhu treba povedať, že je trošku tvrdšia v základnom nastavení, ako by ste možno čakali. To však oceníte pri rýchlej jazde, kedy je tvrdšie nastavenie výhodou a podvozok nenaráža na dorazy čo prispieva nie len pohodliu, ale aj bezpečnosti. Nejde však o nepríjemný kompromis, pretože podvozok má nastaviteľnú tuhosť, a tak si ho viete prispôsobiť svojej váhe a štýlu jazdy. Možnosť upraviť si tuhosť podvozku je fantastická aj preto, lebo ňou zároveň meníte svetlú výšku podľa použitia - vyššia v teréne a nižšia a pohodlnejšia mimo neho. K pohodliu prispievajú ergonomické riadidlá, ktorých výška sa dá upraviť pootočením, a ktoré umožňujú nájsť si pohodlnú a bezpečnú polohu pri jazde.

 

Bezpečnosť

Pri stroji idúcom bezmála 100 km/h je na mieste otázka bezpečnosti. 11X v tejto oblasti nezaostáva a nehrá sa na kompromisy. Celý model je postavený do drsných podmienok - je skutočne masívny a nešetrí na použitom materiáli, preto sa na neho môžete spoľahnúť. 165 mm hydraulický podvozok s pružinou má nastaviteľnú tuhosť a viete si ho prispôsobiť svojmu štýlu jazdy. Bezpečnosti prispieva aj batéria zložená z kvalitných článkov značky LG. Pevnosť celej kolobežky umožňuje nosnosť až 120 kg. Schopnosť ovládnuť kolobežku v každej situácii zabezpečuje aj zdvojený stĺpik riadenia, na ktorom sú uhlovo nastaviteľné riadidlá v štýle off-road motoriek.

Na dorovnanie extrémne výkonných motorov je absolútne nutné mať k dispozícii skutočne efektívne brzdy. Preto má ZERO 11X špičkové hydraulické brzdy značky Zoom, ktorých brzdové doštičky sú vybavené doplnkovým plutvovým chladičom. Tie sú tak lepšie chladené pri svojej neľahkej úlohe skrotiť 6400 W motory. Okrem toho má kolobežka zdvojené osvetlenie vpredu v štýle off-road motoriek, pomocou ktorého vás bude vidieť za každých okolností. K lepšej viditeľnosti prispieva aj brzdové a zadné osvetlenie, preto vás bude vždy dobre vidieť aj za horších svetelných podmienok. Na riadidlách aj tyčiach riadenia je navyše dostatok priestoru na akékoľvek ďalšie osvetlenie, ktorým sa rozhodnete svojho nového miláčika obšťastniť.

 

Dizajn

Táto kolobežka rúca úplne všetky predsudky o elektrických kolobežkách. O ZERO 11X si netrúfneme povedať, že je krásna, podobne ako to nevieme povedať o tanku či bojovom vozidle pechoty. Je to unikátny stroj, ktorý sa nehrá na pekného, ani drsného či dobrého. 11X sa totiž nemusí hrať na nič a dáva to najavo aj svojím vzhľadom. Čierno-červená kombinácia je unikátnym podpisom všetkých modelov ZERO, ale žiadnemu sa nehodí viac, ako práve 11X. Masívny zdvojený stĺpik riadenia dáva najavo, že ide o seriózny stroj, ktorý toho pravdepodobne zvládne viac, ako si trúfne jeho jazdec. Kolobežka nijak netají ani svoju váhu cez 50 kg, ani svoj extrémny výkon, ktorý podčiarkujú kotúče hydraulických bŕzd. Kolobežka budí veľký rešpekt a otočí sa za ňou skoro každý. Je jasné, že 11X nie je pre každého, neskrotí ju totiž len tak hocikto a to ukazuje aj svojím drsným vzhľadom. Snúbi sa v nej tvrdá povaha a estetika založená na funkčnosti, ktorá je však premyslená do detailov.

 

Využitie a praktickosť

Začnime tým, že táto beštia váži 54 kg. To nie je niečo, čo by mal bežný človek chuť zodvihnúť a niesť na šieste poschodie, alebo len po schodoch do výťahu. Zložená dĺžka 142 cm, šírka cez 70 cm a výška 60 cm ju určite nepredurčujú na nosenie v kufri auta alebo v MHD. Pokiaľ ju aj do kufra zmestíte, musíte počítať s tým, že už do neho nezmestíte veľa ďalších vecí. Treba sa na ňu preto pozerať skôr ako na menšiu skladateľnú motorku, než ako na kolobežku. Čo sa však týka využitia, tam vám svoju nepraktickosť vráti v plnej paráde. Dojazd 150 km, maximálna rýchlosť takmer 100 km/h, pohon 2x2 a výkon 6400 W vám totiž otvorí úplne nové dimenzie toho, čo je na elektrickej kolobežke vôbec možné. Zvládne každé stúpanie a to aj v ťažšom teréne a vaše výlety aj mimo mesto naberú úplne iný štýl. Nikoho nebudete rušiť hlučným spaľovacím motorom, ale iba tichým bzučaním výkonných elektromotorov a to bez emisií či kvapkajúceho oleja.

 

Naše hodnotenie

Na túto šelmu si netrúfne každý, ani keď má na kolobežkách najazdené dosť. Skutočne ide o to najextrémnejšie z extrémov. Fascinuje nás jej výborná cena, ktorá sa síce môže zdať vysoká, spomeňte si však, že ide stále len o cenu lepšieho elektro-bicykla. K nemu sa nedá tento stroj porovnať v tom, čo všetko dokáže a ako rýchlo a zábavne vás tam dostane. V cene je navyše enormná vyše 2300 Wh batéria, o ktorej môžu bicykle len snívať.

Veľa zákazníkov ju porovnáva k modelom od Dualtronu (Minimotors) a niektorým ďalším extrémnym modelom a pýta sa nás, či aj tie zaradíme do našej ponuky. Nuž áno, fanúšik vie, že 11X nie je jediná na svete s týmito šialenými parametrami a existujú aj iné veľmi podobné za podobnú a niekedy aj trošku nižšiu cenu. My sme sa však s našimi dlhoročnými skúsenosťami rozhodli pre 11X, pretože ZERO je špičkový výrobca zo Singapuru, s ktorým máme dobré vzťahy a osobne sa poznáme nie len s ich zamestnancami, ale aj priamo s majiteľom. Preto k nej vieme poskytnúť nie len záručný, ale aj pozáručný servis, podporu a poradenstvo či náhradné diely. Ak teda hľadáte extrém, sme si istí, že práve táto možnosť je to najlepšie a najzmysluplnejšie, čo vám trh dokáže dnes ponúknuť bez toho, aby ste sa obávali toho, kde si uplatníte záruku, alebo kde zoženiete náhradné diely.

 

Servis

Sme výhradným a jediným dovozcom a predajcom značky ZERO pre celú strednú Európu. Poskytujeme priamo záručný aj pozáručný servis, ktorý je zabezpečený na našich pobočkách v Prahe, Brne a Bratislave. Väčšinu náhradných dielov držíme skladom a sme jediným certifikovaným poskytovateľom záručných opráv v regióne. Preto sa pri kúpe tejto kolobežky nemusíte vôbec obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov a vďaka priamej reprezentácii výrobcu si poradíme aj so zložitejšími prípadmi a diagnostikou.

 

O značke

Značka ZERO vznikla v Singapure v roku 2017 ako značka skúseného predajcu osobnej elektromobility, ktorý sa špecializoval na elektrické kolobežky. Ide preto o pomerne mladú značku, ktorá sa za svoju krátku existenciu dostala na celosvetovú špicu a právom patrí medzi tie najlepšie značky na trhu. ZERO vníma elektrické kolobežky ako inteligentnú alternatívu voči ostatným spôsobom prepravy v meste ale aj mimo neho, ktorá je vysoko efektívna, cenovo nenáročná, ekologická a mestu prináša ZERO emisií. ZERO prináša alternatívu menšiu rozmermi, ale aj uhlíkovou stopou a umožňuje zábavnejšiu, zodpovednejšiu cestu nie len tam, kam sa dostanete autom či MHD, ale aj tam, kam sa nijak inak nedostanete. Zrodenie značky ZERO bola odpoveď na nedostatok možností pre jazdcov, ktorí si museli vyberať medzi výkonom, praktickosťou a cenou. Cieľom ZERO je priniesť celú rodinu modelov, ktoré sú odpoveďou pre individuálne potreby používateľov bez toho, aby museli robiť prílišné kompromisy a popri tom im prinášať aj radosť z ich jazdy. Za posledné roky si ZERO vydobylo pevné miesto na trhu a meno, ktoré prináša celú škálu modelov, ktoré sú v svojich kategóriách na popredných miestach a ponúkajú rozumnú alternatívu voči ostatným značkám za skvelú cenu.

Všetky modely od ZERO (8, 9, 10, 8X, 10X a 11X) nájdete v našej ponuke.

Porovnanie rady X (extrémny výkon, dva motory) výrobcu ZERO

Parameter 8X 10X 11X
Výkon 2300 W 3200 W 6400 W
Maximálna rýchlosť 55 km/h 65 km/h 95 km/h
Dojazd 65 - 110 km 80 - 110 km 150 km
Váha 33 - 35 kg 35 kg 54 kg
Výrobca batérie Články LG Čína - bez značky alebo články LG Články LG
Energia batérie 936 - 1352 Wh 936 - 1196 Wh 2304 Wh
Kapacita batérie 18 - 26 Ah 18 - 23 Ah 32 Ah
Napätie batérie 52 V 52 V 72 V
Počet motorov 2 - predný aj zadný 2 - predný aj zadný 2 - predný aj zadný
Predná brzda kotúčová kotúčová, alebo kotúčová hydraulická kotúčová hydraulická
Zadná brzda kotúčová kotúčová, alebo kotúčová hydraulická kotúčová hydraulická
Riadidlá skladateľné pevné pevné
Kolesá 8 palcové, plné 10 palcové, vzduchové 11 palcové, vzduchové
10/10
Komfort
8/10
Ľahkosť údržby
95 km/h
Rýchlosť
54 kg
Váha
3600 W
Výkon
150 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Odpružený podvozok vpredu
Zvládne terén
Zvládne kopec
Hydraulická brzda vpredu
Motor vzadu
Motor vpredu
Extrémny výkon
Tempomat
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Hydraulická brzda vzadu
Vzduchové kolesá
Skvelý pomer cena / výkon
Dobre skladateľné
Max Blinker odporúča
Vysoká spoľahlivosť
Najlepšia v triede
Štart z nuly
 
Data sheet
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 54 kg 58,8 kg Je to veľa, na druhú stranu kolobežka aj veľa ponúka. Samotné výkonné motory, batéria, brzdy a podvozok tvoria vačšinu tejto váhy...
Doba nabíjania 15 - 20 h Zatiaľ netestované 5 hviezdičiek, pretože batéria má obrovskú kapacitu a najmä dobu nabíjania je možné skrátiť na polovicu vďaka použitiu dvoch nabíjačiek naraz!
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 95 km/h 90,01 km/h Ak čokoľvek nad 50 km/h je extrém, tak toto je potom dvojitý extrém.
Výkon 3600 W 4893,3 W Viac, než pravdepodobne potrebujete.
Dojazd 150 km 153,95 km
Dojazd v mestskom cykle - 80,6 km
Vzdialenosť na zrýchlenie 0 - 20 km/h - 4,6 m
Vzdialenosť na zrýchlenie 0 - 30 km/h - 11 m
Čas na zrýchlenie z 0 na 20 km/h - 1,63 s
Čas na zrýchlenie z 0 na 30 km/h - 2,53 s
Brzdná dráha z 20 km/h - 2,2 m
Brzdná dráha z 30 km/h - 4,7 m
Šprint na 100m - 8,8 s
Šprint na 250m - 15,8 s
Šprint na 1000m - 46,51 s
Zobraziť viac
Zobraziť menej
Merania Voltride

Nezávislé Výsledky Meraní

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami.

Viac o testovaní
Výsledky závisia od konfigurácie, prosím vyberte si:
Táto varianta ešte nebola otestovaná, zobrazujem výsledky pre:
90,01
km/h
Max. rýchlosť
4 893
wattov
Max. výkon
153,95
km
Max. dojazd
80,60
km
Mestský dojazd
::badge-value:max_range::
km
Min. dojazd
8,80
sekúnd
Čas na
100 m
15,80
sekúnd
Čas na
250 m
46,51
sekúnd
Čas na
1 km
1,63
sekúnd
Čas do
20 km/h
2,53
sekúnd
Čas
do 30 km/h
0,90
sekúnd
Čas z
20 km/h
1,29
sekúnd
Čas z
30 km/h
4,6
metrov
Dráha do
20 km/h
11,0
metrov
Dráha do
30 km/h
2,2
metrov
Dráha z
20 km/h
4,7
metrov
Dráha z
30 km/h
Zrýchlenie
Brzdenie
Výkon
Porovnať viaceré modely

Vyberte si do porovnania aj iné modely.
Dáta sa zobrazia v grafoch, tabuľkách a pri všetkých hodnotách.

Porovnať rôzne modely

Vyberte si iné modely z možností nižšie:

Primárna konfigurácia:

Zvoliť
Časy zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 70 75 80 85 90 90,01
0
0 10
0,86
0 10
Zero 11X 0,86
0 15
1,21
0 15
Zero 11X 1,21
0 20
1,63
0 20
Zero 11X 1,63
0 25
2,10
0 25
Zero 11X 2,10
0 30
2,53
0 30
Zero 11X 2,53
0 35
3,32
0 35
Zero 11X 3,32
0 40
3,61
0 40
Zero 11X 3,61
0 45
4,42
0 45
Zero 11X 4,42
0 50
5,07
0 50
Zero 11X 5,07
0 55
5,89
0 55
Zero 11X 5,89
0 60
6,87
0 60
Zero 11X 6,87
0 65
8,26
0 65
Zero 11X 8,26
0 70
9,67
0 70
Zero 11X 9,67
0 75
11,67
0 75
Zero 11X 11,67
0 80
14,37
0 80
Zero 11X 14,37
0 85
18,65
0 85
Zero 11X 18,65
0 90
26,15
0 90
Zero 11X 26,15
0 90,01
26,15
0 90,01
Zero 11X 26,15
10
10 15
0,35
10 15
Zero 11X 0,35
10 20
0,77
10 20
Zero 11X 0,77
10 25
1,23
10 25
Zero 11X 1,23
10 30
1,66
10 30
Zero 11X 1,66
10 35
2,46
10 35
Zero 11X 2,46
10 40
2,75
10 40
Zero 11X 2,75
10 45
3,55
10 45
Zero 11X 3,55
10 50
4,20
10 50
Zero 11X 4,20
10 55
5,03
10 55
Zero 11X 5,03
10 60
6,01
10 60
Zero 11X 6,01
10 65
7,40
10 65
Zero 11X 7,40
10 70
8,81
10 70
Zero 11X 8,81
10 75
10,81
10 75
Zero 11X 10,81
10 80
13,50
10 80
Zero 11X 13,50
10 85
17,78
10 85
Zero 11X 17,78
10 90
25,29
10 90
Zero 11X 25,29
10 90,01
25,29
10 90,01
Zero 11X 25,29
15
15 20
0,42
15 20
Zero 11X 0,42
15 25
0,88
15 25
Zero 11X 0,88
15 30
1,32
15 30
Zero 11X 1,32
15 35
2,11
15 35
Zero 11X 2,11
15 40
2,40
15 40
Zero 11X 2,40
15 45
3,21
15 45
Zero 11X 3,21
15 50
3,86
15 50
Zero 11X 3,86
15 55
4,68
15 55
Zero 11X 4,68
15 60
5,66
15 60
Zero 11X 5,66
15 65
7,05
15 65
Zero 11X 7,05
15 70
8,46
15 70
Zero 11X 8,46
15 75
10,46
15 75
Zero 11X 10,46
15 80
13,15
15 80
Zero 11X 13,15
15 85
17,44
15 85
Zero 11X 17,44
15 90
24,94
15 90
Zero 11X 24,94
15 90,01
24,94
15 90,01
Zero 11X 24,94
20
20 25
0,47
20 25
Zero 11X 0,47
20 30
0,90
20 30
Zero 11X 0,90
20 35
1,69
20 35
Zero 11X 1,69
20 40
1,98
20 40
Zero 11X 1,98
20 45
2,79
20 45
Zero 11X 2,79
20 50
3,44
20 50
Zero 11X 3,44
20 55
4,27
20 55
Zero 11X 4,27
20 60
5,24
20 60
Zero 11X 5,24
20 65
6,63
20 65
Zero 11X 6,63
20 70
8,05
20 70
Zero 11X 8,05
20 75
10,04
20 75
Zero 11X 10,04
20 80
12,74
20 80
Zero 11X 12,74
20 85
17,02
20 85
Zero 11X 17,02
20 90
24,52
20 90
Zero 11X 24,52
20 90,01
24,52
20 90,01
Zero 11X 24,52
25
25 30
0,43
25 30
Zero 11X 0,43
25 35
1,22
25 35
Zero 11X 1,22
25 40
1,52
25 40
Zero 11X 1,52
25 45
2,32
25 45
Zero 11X 2,32
25 50
2,97
25 50
Zero 11X 2,97
25 55
3,80
25 55
Zero 11X 3,80
25 60
4,78
25 60
Zero 11X 4,78
25 65
6,17
25 65
Zero 11X 6,17
25 70
7,58
25 70
Zero 11X 7,58
25 75
9,57
25 75
Zero 11X 9,57
25 80
12,27
25 80
Zero 11X 12,27
25 85
16,55
25 85
Zero 11X 16,55
25 90
24,05
25 90
Zero 11X 24,05
25 90,01
24,06
25 90,01
Zero 11X 24,06
30
30 35
0,79
30 35
Zero 11X 0,79
30 40
1,09
30 40
Zero 11X 1,09
30 45
1,89
30 45
Zero 11X 1,89
30 50
2,54
30 50
Zero 11X 2,54
30 55
3,37
30 55
Zero 11X 3,37
30 60
4,34
30 60
Zero 11X 4,34
30 65
5,73
30 65
Zero 11X 5,73
30 70
7,15
30 70
Zero 11X 7,15
30 75
9,14
30 75
Zero 11X 9,14
30 80
11,84
30 80
Zero 11X 11,84
30 85
16,12
30 85
Zero 11X 16,12
30 90
23,62
30 90
Zero 11X 23,62
30 90,01
23,62
30 90,01
Zero 11X 23,62
35
35 40
0,29
35 40
Zero 11X 0,29
35 45
1,10
35 45
Zero 11X 1,10
35 50
1,75
35 50
Zero 11X 1,75
35 55
2,58
35 55
Zero 11X 2,58
35 60
3,55
35 60
Zero 11X 3,55
35 65
4,94
35 65
Zero 11X 4,94
35 70
6,36
35 70
Zero 11X 6,36
35 75
8,35
35 75
Zero 11X 8,35
35 80
11,05
35 80
Zero 11X 11,05
35 85
15,33
35 85
Zero 11X 15,33
35 90
22,83
35 90
Zero 11X 22,83
35 90,01
22,83
35 90,01
Zero 11X 22,83
40
40 45
0,81
40 45
Zero 11X 0,81
40 50
1,46
40 50
Zero 11X 1,46
40 55
2,28
40 55
Zero 11X 2,28
40 60
3,26
40 60
Zero 11X 3,26
40 65
4,65
40 65
Zero 11X 4,65
40 70
6,06
40 70
Zero 11X 6,06
40 75
8,06
40 75
Zero 11X 8,06
40 80
10,75
40 80
Zero 11X 10,75
40 85
15,03
40 85
Zero 11X 15,03
40 90
22,54
40 90
Zero 11X 22,54
40 90,01
22,54
40 90,01
Zero 11X 22,54
45
45 50
0,65
45 50
Zero 11X 0,65
45 55
1,48
45 55
Zero 11X 1,48
45 60
2,45
45 60
Zero 11X 2,45
45 65
3,84
45 65
Zero 11X 3,84
45 70
5,26
45 70
Zero 11X 5,26
45 75
7,25
45 75
Zero 11X 7,25
45 80
9,95
45 80
Zero 11X 9,95
45 85
14,23
45 85
Zero 11X 14,23
45 90
21,73
45 90
Zero 11X 21,73
45 90,01
21,73
45 90,01
Zero 11X 21,73
50
50 55
0,83
50 55
Zero 11X 0,83
50 60
1,80
50 60
Zero 11X 1,80
50 65
3,19
50 65
Zero 11X 3,19
50 70
4,61
50 70
Zero 11X 4,61
50 75
6,60
50 75
Zero 11X 6,60
50 80
9,30
50 80
Zero 11X 9,30
50 85
13,58
50 85
Zero 11X 13,58
50 90
21,08
50 90
Zero 11X 21,08
50 90,01
21,08
50 90,01
Zero 11X 21,08
55
55 60
0,98
55 60
Zero 11X 0,98
55 65
2,37
55 65
Zero 11X 2,37
55 70
3,78
55 70
Zero 11X 3,78
55 75
5,78
55 75
Zero 11X 5,78
55 80
8,47
55 80
Zero 11X 8,47
55 85
12,75
55 85
Zero 11X 12,75
55 90
20,26
55 90
Zero 11X 20,26
55 90,01
20,26
55 90,01
Zero 11X 20,26
60
60 65
1,39
60 65
Zero 11X 1,39
60 70
2,80
60 70
Zero 11X 2,80
60 75
4,80
60 75
Zero 11X 4,80
60 80
7,49
60 80
Zero 11X 7,49
60 85
11,78
60 85
Zero 11X 11,78
60 90
19,28
60 90
Zero 11X 19,28
60 90,01
19,28
60 90,01
Zero 11X 19,28
65
65 70
1,41
65 70
Zero 11X 1,41
65 75
3,41
65 75
Zero 11X 3,41
65 80
6,10
65 80
Zero 11X 6,10
65 85
10,39
65 85
Zero 11X 10,39
65 90
17,89
65 90
Zero 11X 17,89
65 90,01
17,89
65 90,01
Zero 11X 17,89
70
70 75
2,00
70 75
Zero 11X 2,00
70 80
4,69
70 80
Zero 11X 4,69
70 85
8,97
70 85
Zero 11X 8,97
70 90
16,48
70 90
Zero 11X 16,48
70 90,01
16,48
70 90,01
Zero 11X 16,48
75
75 80
2,70
75 80
Zero 11X 2,70
75 85
6,98
75 85
Zero 11X 6,98
75 90
14,48
75 90
Zero 11X 14,48
75 90,01
14,48
75 90,01
Zero 11X 14,48
80
80 85
4,28
80 85
Zero 11X 4,28
80 90
11,78
80 90
Zero 11X 11,78
80 90,01
11,78
80 90,01
Zero 11X 11,78
85
85 90
7,50
85 90
Zero 11X 7,50
85 90,01
7,50
85 90,01
Zero 11X 7,50
90
90 90,01
0,00
90 90,01
Zero 11X 0,00
Dráha zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 70 75 80 85 90 90,01
0
0 10
1,12
0 10
Zero 11X 1,12
0 15
2,43
0 15
Zero 11X 2,43
0 20
4,57
0 20
Zero 11X 4,57
0 25
7,60
0 25
Zero 11X 7,60
0 30
11,03
0 30
Zero 11X 11,03
0 35
18,28
0 35
Zero 11X 18,28
0 40
21,48
0 40
Zero 11X 21,48
0 45
31,09
0 45
Zero 11X 31,09
0 50
39,83
0 50
Zero 11X 39,83
0 55
51,99
0 55
Zero 11X 51,99
0 60
67,65
0 60
Zero 11X 67,65
0 65
91,81
0 65
Zero 11X 91,81
0 70
118,50
0 70
Zero 11X 118,50
0 75
159,13
0 75
Zero 11X 159,13
0 80
217,53
0 80
Zero 11X 217,53
0 85
316,40
0 85
Zero 11X 316,40
0 90
501,11
0 90
Zero 11X 501,11
0 90,01
501,12
0 90,01
Zero 11X 501,12
10
10 15
1,31
10 15
Zero 11X 1,31
10 20
3,46
10 20
Zero 11X 3,46
10 25
6,48
10 25
Zero 11X 6,48
10 30
9,91
10 30
Zero 11X 9,91
10 35
17,16
10 35
Zero 11X 17,16
10 40
20,36
10 40
Zero 11X 20,36
10 45
29,97
10 45
Zero 11X 29,97
10 50
38,71
10 50
Zero 11X 38,71
10 55
50,88
10 55
Zero 11X 50,88
10 60
66,53
10 60
Zero 11X 66,53
10 65
90,69
10 65
Zero 11X 90,69
10 70
117,38
10 70
Zero 11X 117,38
10 75
158,02
10 75
Zero 11X 158,02
10 80
216,42
10 80
Zero 11X 216,42
10 85
315,29
10 85
Zero 11X 315,29
10 90
500,00
10 90
Zero 11X 500,00
10 90,01
500,00
10 90,01
Zero 11X 500,00
15
15 20
2,15
15 20
Zero 11X 2,15
15 25
5,17
15 25
Zero 11X 5,17
15 30
8,60
15 30
Zero 11X 8,60
15 35
15,85
15 35
Zero 11X 15,85
15 40
19,05
15 40
Zero 11X 19,05
15 45
28,66
15 45
Zero 11X 28,66
15 50
37,40
15 50
Zero 11X 37,40
15 55
49,57
15 55
Zero 11X 49,57
15 60
65,22
15 60
Zero 11X 65,22
15 65
89,38
15 65
Zero 11X 89,38
15 70
116,07
15 70
Zero 11X 116,07
15 75
156,71
15 75
Zero 11X 156,71
15 80
215,11
15 80
Zero 11X 215,11
15 85
313,98
15 85
Zero 11X 313,98
15 90
498,69
15 90
Zero 11X 498,69
15 90,01
498,69
15 90,01
Zero 11X 498,69
20
20 25
3,03
20 25
Zero 11X 3,03
20 30
6,46
20 30
Zero 11X 6,46
20 35
13,70
20 35
Zero 11X 13,70
20 40
16,90
20 40
Zero 11X 16,90
20 45
26,51
20 45
Zero 11X 26,51
20 50
35,26
20 50
Zero 11X 35,26
20 55
47,42
20 55
Zero 11X 47,42
20 60
63,08
20 60
Zero 11X 63,08
20 65
87,23
20 65
Zero 11X 87,23
20 70
113,92
20 70
Zero 11X 113,92
20 75
154,56
20 75
Zero 11X 154,56
20 80
212,96
20 80
Zero 11X 212,96
20 85
311,83
20 85
Zero 11X 311,83
20 90
496,54
20 90
Zero 11X 496,54
20 90,01
496,55
20 90,01
Zero 11X 496,55
25
25 30
3,43
25 30
Zero 11X 3,43
25 35
10,68
25 35
Zero 11X 10,68
25 40
13,88
25 40
Zero 11X 13,88
25 45
23,48
25 45
Zero 11X 23,48
25 50
32,23
25 50
Zero 11X 32,23
25 55
44,39
25 55
Zero 11X 44,39
25 60
60,05
25 60
Zero 11X 60,05
25 65
84,21
25 65
Zero 11X 84,21
25 70
110,89
25 70
Zero 11X 110,89
25 75
151,53
25 75
Zero 11X 151,53
25 80
209,93
25 80
Zero 11X 209,93
25 85
308,80
25 85
Zero 11X 308,80
25 90
493,51
25 90
Zero 11X 493,51
25 90,01
493,52
25 90,01
Zero 11X 493,52
30
30 35
7,25
30 35
Zero 11X 7,25
30 40
10,45
30 40
Zero 11X 10,45
30 45
20,06
30 45
Zero 11X 20,06
30 50
28,80
30 50
Zero 11X 28,80
30 55
40,96
30 55
Zero 11X 40,96
30 60
56,62
30 60
Zero 11X 56,62
30 65
80,78
30 65
Zero 11X 80,78
30 70
107,47
30 70
Zero 11X 107,47
30 75
148,10
30 75
Zero 11X 148,10
30 80
206,50
30 80
Zero 11X 206,50
30 85
305,38
30 85
Zero 11X 305,38
30 90
490,08
30 90
Zero 11X 490,08
30 90,01
490,09
30 90,01
Zero 11X 490,09
35
35 40
3,20
35 40
Zero 11X 3,20
35 45
12,81
35 45
Zero 11X 12,81
35 50
21,55
35 50
Zero 11X 21,55
35 55
33,72
35 55
Zero 11X 33,72
35 60
49,37
35 60
Zero 11X 49,37
35 65
73,53
35 65
Zero 11X 73,53
35 70
100,22
35 70
Zero 11X 100,22
35 75
140,86
35 75
Zero 11X 140,86
35 80
199,26
35 80
Zero 11X 199,26
35 85
298,13
35 85
Zero 11X 298,13
35 90
482,84
35 90
Zero 11X 482,84
35 90,01
482,84
35 90,01
Zero 11X 482,84
40
40 45
9,61
40 45
Zero 11X 9,61
40 50
18,35
40 50
Zero 11X 18,35
40 55
30,52
40 55
Zero 11X 30,52
40 60
46,17
40 60
Zero 11X 46,17
40 65
70,33
40 65
Zero 11X 70,33
40 70
97,02
40 70
Zero 11X 97,02
40 75
137,66
40 75
Zero 11X 137,66
40 80
196,06
40 80
Zero 11X 196,06
40 85
294,93
40 85
Zero 11X 294,93
40 90
479,64
40 90
Zero 11X 479,64
40 90,01
479,64
40 90,01
Zero 11X 479,64
45
45 50
8,74
45 50
Zero 11X 8,74
45 55
20,91
45 55
Zero 11X 20,91
45 60
36,56
45 60
Zero 11X 36,56
45 65
60,72
45 65
Zero 11X 60,72
45 70
87,41
45 70
Zero 11X 87,41
45 75
128,05
45 75
Zero 11X 128,05
45 80
186,45
45 80
Zero 11X 186,45
45 85
285,32
45 85
Zero 11X 285,32
45 90
470,03
45 90
Zero 11X 470,03
45 90,01
470,03
45 90,01
Zero 11X 470,03
50
50 55
12,17
50 55
Zero 11X 12,17
50 60
27,82
50 60
Zero 11X 27,82
50 65
51,98
50 65
Zero 11X 51,98
50 70
78,67
50 70
Zero 11X 78,67
50 75
119,30
50 75
Zero 11X 119,30
50 80
177,71
50 80
Zero 11X 177,71
50 85
276,58
50 85
Zero 11X 276,58
50 90
461,29
50 90
Zero 11X 461,29
50 90,01
461,29
50 90,01
Zero 11X 461,29
55
55 60
15,66
55 60
Zero 11X 15,66
55 65
39,81
55 65
Zero 11X 39,81
55 70
66,50
55 70
Zero 11X 66,50
55 75
107,14
55 75
Zero 11X 107,14
55 80
165,54
55 80
Zero 11X 165,54
55 85
264,41
55 85
Zero 11X 264,41
55 90
449,12
55 90
Zero 11X 449,12
55 90,01
449,12
55 90,01
Zero 11X 449,12
60
60 65
24,16
60 65
Zero 11X 24,16
60 70
50,85
60 70
Zero 11X 50,85
60 75
91,48
60 75
Zero 11X 91,48
60 80
149,88
60 80
Zero 11X 149,88
60 85
248,75
60 85
Zero 11X 248,75
60 90
433,46
60 90
Zero 11X 433,46
60 90,01
433,47
60 90,01
Zero 11X 433,47
65
65 70
26,69
65 70
Zero 11X 26,69
65 75
67,33
65 75
Zero 11X 67,33
65 80
125,73
65 80
Zero 11X 125,73
65 85
224,60
65 85
Zero 11X 224,60
65 90
409,31
65 90
Zero 11X 409,31
65 90,01
409,31
65 90,01
Zero 11X 409,31
70
70 75
40,64
70 75
Zero 11X 40,64
70 80
99,04
70 80
Zero 11X 99,04
70 85
197,91
70 85
Zero 11X 197,91
70 90
382,62
70 90
Zero 11X 382,62
70 90,01
382,62
70 90,01
Zero 11X 382,62
75
75 80
58,40
75 80
Zero 11X 58,40
75 85
157,27
75 85
Zero 11X 157,27
75 90
341,98
75 90
Zero 11X 341,98
75 90,01
341,99
75 90,01
Zero 11X 341,99
80
80 85
98,87
80 85
Zero 11X 98,87
80 90
283,58
80 90
Zero 11X 283,58
80 90,01
283,58
80 90,01
Zero 11X 283,58
85
85 90
184,71
85 90
Zero 11X 184,71
85 90,01
184,71
85 90,01
Zero 11X 184,71
90
90 90,01
0,00
90 90,01
Zero 11X 0,00
Brzdné časy
85 80 75 70 65 60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
90,01
90,01 85
0,78
90,01 85
Zero 11X 0,78
90,01 80
1,29
90,01 80
Zero 11X 1,29
90,01 75
1,88
90,01 75
Zero 11X 1,88
90,01 70
2,32
90,01 70
Zero 11X 2,32
90,01 65
2,72
90,01 65
Zero 11X 2,72
90,01 60
3,00
90,01 60
Zero 11X 3,00
90,01 55
3,23
90,01 55
Zero 11X 3,23
90,01 50
3,44
90,01 50
Zero 11X 3,44
90,01 45
3,65
90,01 45
Zero 11X 3,65
90,01 40
3,85
90,01 40
Zero 11X 3,85
90,01 35
4,04
90,01 35
Zero 11X 4,04
90,01 30
4,24
90,01 30
Zero 11X 4,24
90,01 25
4,44
90,01 25
Zero 11X 4,44
90,01 20
4,63
90,01 20
Zero 11X 4,63
90,01 15
4,86
90,01 15
Zero 11X 4,86
90,01 10
5,07
90,01 10
Zero 11X 5,07
90,01 0
5,53
90,01 0
Zero 11X 5,53
85
85 80
0,51
85 80
Zero 11X 0,51
85 75
1,10
85 75
Zero 11X 1,10
85 70
1,53
85 70
Zero 11X 1,53
85 65
1,94
85 65
Zero 11X 1,94
85 60
2,22
85 60
Zero 11X 2,22
85 55
2,44
85 55
Zero 11X 2,44
85 50
2,65
85 50
Zero 11X 2,65
85 45
2,86
85 45
Zero 11X 2,86
85 40
3,07
85 40
Zero 11X 3,07
85 35
3,26
85 35
Zero 11X 3,26
85 30
3,45
85 30
Zero 11X 3,45
85 25
3,66
85 25
Zero 11X 3,66
85 20
3,85
85 20
Zero 11X 3,85
85 15
4,08
85 15
Zero 11X 4,08
85 10
4,28
85 10
Zero 11X 4,28
85 0
4,74
85 0
Zero 11X 4,74
80
80 75
0,59
80 75
Zero 11X 0,59
80 70
1,02
80 70
Zero 11X 1,02
80 65
1,43
80 65
Zero 11X 1,43
80 60
1,71
80 60
Zero 11X 1,71
80 55
1,94
80 55
Zero 11X 1,94
80 50
2,14
80 50
Zero 11X 2,14
80 45
2,35
80 45
Zero 11X 2,35
80 40
2,56
80 40
Zero 11X 2,56
80 35
2,75
80 35
Zero 11X 2,75
80 30
2,95
80 30
Zero 11X 2,95
80 25
3,15
80 25
Zero 11X 3,15
80 20
3,34
80 20
Zero 11X 3,34
80 15
3,57
80 15
Zero 11X 3,57
80 10
3,78
80 10
Zero 11X 3,78
80 0
4,24
80 0
Zero 11X 4,24
75
75 70
0,43
75 70
Zero 11X 0,43
75 65
0,84
75 65
Zero 11X 0,84
75 60
1,12
75 60
Zero 11X 1,12
75 55
1,35
75 55
Zero 11X 1,35
75 50
1,55
75 50
Zero 11X 1,55
75 45
1,76
75 45
Zero 11X 1,76
75 40
1,97
75 40
Zero 11X 1,97
75 35
2,16
75 35
Zero 11X 2,16
75 30
2,36
75 30
Zero 11X 2,36
75 25
2,56
75 25
Zero 11X 2,56
75 20
2,75
75 20
Zero 11X 2,75
75 15
2,98
75 15
Zero 11X 2,98
75 10
3,19
75 10
Zero 11X 3,19
75 0
3,65
75 0
Zero 11X 3,65
70
70 65
0,40
70 65
Zero 11X 0,40
70 60
0,69
70 60
Zero 11X 0,69
70 55
0,91
70 55
Zero 11X 0,91
70 50
1,12
70 50
Zero 11X 1,12
70 45
1,33
70 45
Zero 11X 1,33
70 40
1,53
70 40
Zero 11X 1,53
70 35
1,73
70 35
Zero 11X 1,73
70 30
1,92
70 30
Zero 11X 1,92
70 25
2,13
70 25
Zero 11X 2,13
70 20
2,31
70 20
Zero 11X 2,31
70 15
2,54
70 15
Zero 11X 2,54
70 10
2,75
70 10
Zero 11X 2,75
70 0
3,21
70 0
Zero 11X 3,21
65
65 60
0,28
65 60
Zero 11X 0,28
65 55
0,51
65 55
Zero 11X 0,51
65 50
0,72
65 50
Zero 11X 0,72
65 45
0,93
65 45
Zero 11X 0,93
65 40
1,13
65 40
Zero 11X 1,13
65 35
1,32
65 35
Zero 11X 1,32
65 30
1,52
65 30
Zero 11X 1,52
65 25
1,72
65 25
Zero 11X 1,72
65 20
1,91
65 20
Zero 11X 1,91
65 15
2,14
65 15
Zero 11X 2,14
65 10
2,35
65 10
Zero 11X 2,35
65 0
2,81
65 0
Zero 11X 2,81
60
60 55
0,23
60 55
Zero 11X 0,23
60 50
0,43
60 50
Zero 11X 0,43
60 45
0,64
60 45
Zero 11X 0,64
60 40
0,85
60 40
Zero 11X 0,85
60 35
1,04
60 35
Zero 11X 1,04
60 30
1,24
60 30
Zero 11X 1,24
60 25
1,44
60 25
Zero 11X 1,44
60 20
1,63
60 20
Zero 11X 1,63
60 15
1,86
60 15
Zero 11X 1,86
60 10
2,07
60 10
Zero 11X 2,07
60 0
2,53
60 0
Zero 11X 2,53
55
55 50
0,21
55 50
Zero 11X 0,21
55 45
0,42
55 45
Zero 11X 0,42
55 40
0,62
55 40
Zero 11X 0,62
55 35
0,81
55 35
Zero 11X 0,81
55 30
1,01
55 30
Zero 11X 1,01
55 25
1,22
55 25
Zero 11X 1,22
55 20
1,40
55 20
Zero 11X 1,40
55 15
1,63
55 15
Zero 11X 1,63
55 10
1,84
55 10
Zero 11X 1,84
55 0
2,30
55 0
Zero 11X 2,30
50
50 45
0,21
50 45
Zero 11X 0,21
50 40
0,41
50 40
Zero 11X 0,41
50 35
0,61
50 35
Zero 11X 0,61
50 30
0,80
50 30
Zero 11X 0,80
50 25
1,01
50 25
Zero 11X 1,01
50 20
1,19
50 20
Zero 11X 1,19
50 15
1,42
50 15
Zero 11X 1,42
50 10
1,63
50 10
Zero 11X 1,63
50 0
2,09
50 0
Zero 11X 2,09
45
45 40
0,20
45 40
Zero 11X 0,20
45 35
0,40
45 35
Zero 11X 0,40
45 30
0,59
45 30
Zero 11X 0,59
45 25
0,80
45 25
Zero 11X 0,80
45 20
0,98
45 20
Zero 11X 0,98
45 15
1,22
45 15
Zero 11X 1,22
45 10
1,42
45 10
Zero 11X 1,42
45 0
1,88
45 0
Zero 11X 1,88
40
40 35
0,19
40 35
Zero 11X 0,19
40 30
0,39
40 30
Zero 11X 0,39
40 25
0,59
40 25
Zero 11X 0,59
40 20
0,78
40 20
Zero 11X 0,78
40 15
1,01
40 15
Zero 11X 1,01
40 10
1,22
40 10
Zero 11X 1,22
40 0
1,68
40 0
Zero 11X 1,68
35
35 30
0,19
35 30
Zero 11X 0,19
35 25
0,40
35 25
Zero 11X 0,40
35 20
0,59
35 20
Zero 11X 0,59
35 15
0,82
35 15
Zero 11X 0,82
35 10
1,02
35 10
Zero 11X 1,02
35 0
1,48
35 0
Zero 11X 1,48
30
30 25
0,21
30 25
Zero 11X 0,21
30 20
0,39
30 20
Zero 11X 0,39
30 15
0,62
30 15
Zero 11X 0,62
30 10
0,83
30 10
Zero 11X 0,83
30 0
1,29
30 0
Zero 11X 1,29
25
25 20
0,19
25 20
Zero 11X 0,19
25 15
0,42
25 15
Zero 11X 0,42
25 10
0,62
25 10
Zero 11X 0,62
25 0
1,08
25 0
Zero 11X 1,08
20
20 15
0,23
20 15
Zero 11X 0,23
20 10
0,44
20 10
Zero 11X 0,44
20 0
0,90
20 0
Zero 11X 0,90
15
15 10
0,21
15 10
Zero 11X 0,21
15 0
0,67
15 0
Zero 11X 0,67
10
10 0
0,46
10 0
Zero 11X 0,46
Brzdné dráhy
85 80 75 70 65 60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
90,01
90,01 85
19,13
90,01 85
Zero 11X 19,13
90,01 80
30,66
90,01 80
Zero 11X 30,66
90,01 75
43,17
90,01 75
Zero 11X 43,17
90,01 70
51,81
90,01 70
Zero 11X 51,81
90,01 65
59,30
90,01 65
Zero 11X 59,30
90,01 60
64,13
90,01 60
Zero 11X 64,13
90,01 55
67,66
90,01 55
Zero 11X 67,66
90,01 50
70,59
90,01 50
Zero 11X 70,59
90,01 45
73,27
90,01 45
Zero 11X 73,27
90,01 40
75,58
90,01 40
Zero 11X 75,58
90,01 35
77,51
90,01 35
Zero 11X 77,51
90,01 30
79,18
90,01 30
Zero 11X 79,18
90,01 25
80,65
90,01 25
Zero 11X 80,65
90,01 20
81,71
90,01 20
Zero 11X 81,71
90,01 15
82,75
90,01 15
Zero 11X 82,75
90,01 10
83,38
90,01 10
Zero 11X 83,38
90,01 0
83,88
90,01 0
Zero 11X 83,88
85
85 80
11,53
85 80
Zero 11X 11,53
85 75
24,05
85 75
Zero 11X 24,05
85 70
32,68
85 70
Zero 11X 32,68
85 65
40,18
85 65
Zero 11X 40,18
85 60
45,00
85 60
Zero 11X 45,00
85 55
48,54
85 55
Zero 11X 48,54
85 50
51,46
85 50
Zero 11X 51,46
85 45
54,14
85 45
Zero 11X 54,14
85 40
56,45
85 40
Zero 11X 56,45
85 35
58,39
85 35
Zero 11X 58,39
85 30
60,05
85 30
Zero 11X 60,05
85 25
61,52
85 25
Zero 11X 61,52
85 20
62,58
85 20
Zero 11X 62,58
85 15
63,62
85 15
Zero 11X 63,62
85 10
64,26
85 10
Zero 11X 64,26
85 0
64,75
85 0
Zero 11X 64,75
80
80 75
12,51
80 75
Zero 11X 12,51
80 70
21,15
80 70
Zero 11X 21,15
80 65
28,64
80 65
Zero 11X 28,64
80 60
33,47
80 60
Zero 11X 33,47
80 55
37,00
80 55
Zero 11X 37,00
80 50
39,93
80 50
Zero 11X 39,93
80 45
42,61
80 45
Zero 11X 42,61
80 40
44,92
80 40
Zero 11X 44,92
80 35
46,85
80 35
Zero 11X 46,85
80 30
48,52
80 30
Zero 11X 48,52
80 25
49,99
80 25
Zero 11X 49,99
80 20
51,05
80 20
Zero 11X 51,05
80 15
52,09
80 15
Zero 11X 52,09
80 10
52,72
80 10
Zero 11X 52,72
80 0
53,22
80 0
Zero 11X 53,22
75
75 70
8,64
75 70
Zero 11X 8,64
75 65
16,13
75 65
Zero 11X 16,13
75 60
20,95
75 60
Zero 11X 20,95
75 55
24,49
75 55
Zero 11X 24,49
75 50
27,42
75 50
Zero 11X 27,42
75 45
30,10
75 45
Zero 11X 30,10
75 40
32,41
75 40
Zero 11X 32,41
75 35
34,34
75 35
Zero 11X 34,34
75 30
36,01
75 30
Zero 11X 36,01
75 25
37,48
75 25
Zero 11X 37,48
75 20
38,54
75 20
Zero 11X 38,54
75 15
39,58
75 15
Zero 11X 39,58
75 10
40,21
75 10
Zero 11X 40,21
75 0
40,71
75 0
Zero 11X 40,71
70
70 65
7,49
70 65
Zero 11X 7,49
70 60
12,32
70 60
Zero 11X 12,32
70 55
15,85
70 55
Zero 11X 15,85
70 50
18,78
70 50
Zero 11X 18,78
70 45
21,46
70 45
Zero 11X 21,46
70 40
23,77
70 40
Zero 11X 23,77
70 35
25,70
70 35
Zero 11X 25,70
70 30
27,37
70 30
Zero 11X 27,37
70 25
28,84
70 25
Zero 11X 28,84
70 20
29,90
70 20
Zero 11X 29,90
70 15
30,94
70 15
Zero 11X 30,94
70 10
31,57
70 10
Zero 11X 31,57
70 0
32,07
70 0
Zero 11X 32,07
65
65 60
4,82
65 60
Zero 11X 4,82
65 55
8,36
65 55
Zero 11X 8,36
65 50
11,29
65 50
Zero 11X 11,29
65 45
13,96
65 45
Zero 11X 13,96
65 40
16,28
65 40
Zero 11X 16,28
65 35
18,21
65 35
Zero 11X 18,21
65 30
19,87
65 30
Zero 11X 19,87
65 25
21,34
65 25
Zero 11X 21,34
65 20
22,41
65 20
Zero 11X 22,41
65 15
23,45
65 15
Zero 11X 23,45
65 10
24,08
65 10
Zero 11X 24,08
65 0
24,57
65 0
Zero 11X 24,57
60
60 55
3,54
60 55
Zero 11X 3,54
60 50
6,46
60 50
Zero 11X 6,46
60 45
9,14
60 45
Zero 11X 9,14
60 40
11,45
60 40
Zero 11X 11,45
60 35
13,39
60 35
Zero 11X 13,39
60 30
15,05
60 30
Zero 11X 15,05
60 25
16,52
60 25
Zero 11X 16,52
60 20
17,58
60 20
Zero 11X 17,58
60 15
18,62
60 15
Zero 11X 18,62
60 10
19,26
60 10
Zero 11X 19,26
60 0
19,75
60 0
Zero 11X 19,75
55
55 50
2,92
55 50
Zero 11X 2,92
55 45
5,60
55 45
Zero 11X 5,60
55 40
7,92
55 40
Zero 11X 7,92
55 35
9,85
55 35
Zero 11X 9,85
55 30
11,51
55 30
Zero 11X 11,51
55 25
12,98
55 25
Zero 11X 12,98
55 20
14,04
55 20
Zero 11X 14,04
55 15
15,08
55 15
Zero 11X 15,08
55 10
15,72
55 10
Zero 11X 15,72
55 0
16,21
55 0
Zero 11X 16,21
50
50 45
2,68
50 45
Zero 11X 2,68
50 40
4,99
50 40
Zero 11X 4,99
50 35
6,93
50 35
Zero 11X 6,93
50 30
8,59
50 30
Zero 11X 8,59
50 25
10,06
50 25
Zero 11X 10,06
50 20
11,12
50 20
Zero 11X 11,12
50 15
12,16
50 15
Zero 11X 12,16
50 10
12,79
50 10
Zero 11X 12,79
50 0
13,29
50 0
Zero 11X 13,29
45
45 40
2,31
45 40
Zero 11X 2,31
45 35
4,25
45 35
Zero 11X 4,25
45 30
5,91
45 30
Zero 11X 5,91
45 25
7,38
45 25
Zero 11X 7,38
45 20
8,44
45 20
Zero 11X 8,44
45 15
9,48
45 15
Zero 11X 9,48
45 10
10,12
45 10
Zero 11X 10,12
45 0
10,61
45 0
Zero 11X 10,61
40
40 35
1,93
40 35
Zero 11X 1,93
40 30
3,60
40 30
Zero 11X 3,60
40 25
5,07
40 25
Zero 11X 5,07
40 20
6,13
40 20
Zero 11X 6,13
40 15
7,17
40 15
Zero 11X 7,17
40 10
7,80
40 10
Zero 11X 7,80
40 0
8,30
40 0
Zero 11X 8,30
35
35 30
1,66
35 30
Zero 11X 1,66
35 25
3,13
35 25
Zero 11X 3,13
35 20
4,19
35 20
Zero 11X 4,19
35 15
5,23
35 15
Zero 11X 5,23
35 10
5,87
35 10
Zero 11X 5,87
35 0
6,36
35 0
Zero 11X 6,36
30
30 25
1,47
30 25
Zero 11X 1,47
30 20
2,53
30 20
Zero 11X 2,53
30 15
3,57
30 15
Zero 11X 3,57
30 10
4,21
30 10
Zero 11X 4,21
30 0
4,70
30 0
Zero 11X 4,70
25
25 20
1,06
25 20
Zero 11X 1,06
25 15
2,10
25 15
Zero 11X 2,10
25 10
2,74
25 10
Zero 11X 2,74
25 0
3,23
25 0
Zero 11X 3,23
20
20 15
1,04
20 15
Zero 11X 1,04
20 10
1,67
20 10
Zero 11X 1,67
20 0
2,17
20 0
Zero 11X 2,17
15
15 10
0,64
15 10
Zero 11X 0,64
15 0
1,13
15 0
Zero 11X 1,13
10
10 0
0,49
10 0
Zero 11X 0,49

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami. Používame tak vedecký prístup ako je to len možné a profesionálne meracie prístroje.

Viac o testovaní
Ukázať viac Ukázať menej
 
Data sheet
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka 142 cm  
      Výška 132,5 cm  
      Šírka 72 cm  
      Dĺžka zložená 142 cm  
      Výška zložená 60 cm  
      Šírka zložená 72 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Li-Ion  
      Výrobca batérie LG články  
      Napätie batérie 72 V  
      Kapacita batérie 32 Ah  
      Energia v batérii 2304 Wh  
      Rekuperácia nie  
      Systém ovládania prstová páčka  
      Tempomat áno  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Štart odrazom zvoliteľný  
      Pohon pohon predného aj zadného kolesa  
      Predná brzda kotúčová hydraulická  
      Zadná brzda kotúčová hydraulická  
      Typ kolesa vpredu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vpredu 11"  
      Typ kolesa vzadu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vzadu 11"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Odporúčaný tlak v pneumatikách 45 - 55 Psi (3,1 - 3,8 Bar)  
      Predné zavesenie hydraulický tlmič + pružina  
      Zadné zavesenie hydraulický tlmič + pružina  
      Osvetlenie predné, zadné a brzdové  
      Brzdové svetlo áno  
      Farby čierno-červená  
      Max. záťaž 120 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Rated 4.52 on the scale 1 - 5 based on 20 customer reviews

z11x

rychla, super odpruzenie, vsetko super, minus jedine hmotnost ale je aspon robustna a odolna

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

Preeeeesne taketo nieco som hladal. Perfekt. Sice pomaly konec sezony ale neva

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Som maximalne spokojny, maju aj servis aj diely aj celkom su rychlo dostupne diely. Vyborne

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Isiel som najprv do obchodu kupit nejaku kolobezku deckam, Nakoniec som si ja kupil tuto brutalitku :D deckam kupim nieco co nieje take tak rychle, tych 5.6KW co to ma je neskutocnych, neveril som ze kolobezka moze tak tahat. Super super super!

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Kolobezka je dobra, ale uz som s nou mal problemy, odpalila sa mi poistka ale tu mi vymenili u nich v servise a uz to znovu jazdi. Dalej som mal defekt a problem so zadnou brzdou. pravdepodobne sa mi prehriala v kopci aj ked taka teplota nebola vonku

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

ZERO.11X.32

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe