Dualtron Thunder 2

Zvládne
terén
Veľmi
komfortná
Extrémny
výkon
Voltride
odporúča

Zvládne
terén
Veľmi
komfortná
Extrémny
výkon
Voltride
odporúča

Dualtron Thunder 2

New product

Dvojmotorová kolobežka Dualtron Thunder 2 s extrémnym výkonom až 10 080 W predčí vaše očakávania. Nastaviteľný trojstupňový systém variabilného odpruženia a dojazd až 170 km vám dokonale spríjemní jazdu v každej situácii. Premyslený systém osvetlenia a efektné modré podsvietenie pod nášľapnou plochou jej dodá nezabudnuteľnú atmosféru. Disponuje novým multispínačom ako model Dualtron Storm.

Cena s DPH

4 499 €vrátane DPH

- +

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť modelu

Eshop
Na objednávku
Bratislava
Na objednávku
Bratislava Sklad
Na objednávku
Voltride Central
Na objednávku
Voltride Servis
Na objednávku
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

 

Keď slovo monštrum je slabý výraz

Dualtron Thunder 2 je monštrum medzi monštrami v rámci všetkých elektrických kolobežiek.  Jedná sa o jednu z najvýkonnejších kolobežiek na svete. Vďaka extrémne výkonným dvom elektromotorom, poskytuje celkový výkon neuveriteľných 10 080 W. Skvelý výkon praje tiež veľkému dojazdu a Thunder opäť v tejto oblasti exceluje a ponúka ohromujúci dojazd až 170 km! Neustály strach z rýchlosti, zrýchlenia a dojazdu je otázkou minulosti. Rovnako ako jej predchoda Dualtron Thunder, aj Thunder 2 disponuje protiblokovacím brzdovým systémom ABS, vďaka ktorému poskytuje maximálnu bezpečnosť, výkon a spoľahlivosť! Môžete si bezstarostne vyraziť na výlet do prírody alebo dochádzať napríklad do práce. Je to jednoducho Dualtron Thunder 2 a toto meno medzi nadšencami elektromobility už niečo znamená!

 

 

Konštrukcia, dizajn a výbava

Kolobežka má praktický dizajn a perfektné dielenské spracovanie, ktoré oceníte pri každodennom jazdení. Rám aj riadidlá sú vyrobené, rovnako ako u jeho predchodcu, zo špeciálne kovaného hliníka s označením 6082-T6, podobného tomu, ktorý sa používa v lietadlách, aby bola zaistená maximálna odolnosť a bezpečnosť. Hriadele kolies sú vyrobené z chróm-molybdénovej legovanej ocele s prímesou uhlíka s označením SCM440. Kvalitné materiály a precízne spracovanie dodávajú kolobežke pevnosť, ktorá je potrebná na zaistenie bezpečnosti jazdca. O vaše pohodlie sa postará bezúdržbové a trvanlivé elastomérové ​​odpruženie podvozku, 11 palcové nafukovacie bezdušové pneumatiky a pohodlné ergonomické gripy. Aj Thunder 2 má jednotlivé články v batérii pre zvýšenie ich odolnosti a chladič v spodnej časti, ktorý zabraňuje prehriatiu a poškodeniu riadiacej jednotky. Vďaka skladaciemu systému 3. generácie možno Dualtron Thunder 2 zložiť a prenášať. Môžete sklopiť aj riadidlá, vďaka ktorým má kolobežka ešte kompaktnejšie rozmery a nebude tak problém ju naložiť do batožinového priestoru bežného auta. Dualtron Thunder je vybavený veľkým a ľahko čitateľným displejom EYE, vyrobeným priamo spoločnosťou Minimotors. Displej zobrazuje všetky dôležité údaje ako je rýchlosť, aktuálny rýchlostný stupeň, denné prejdené kilometre (TRIP), celkovo prejdené kilometre (ODO) a aktuálnu úroveň nabitia batérie. Vďaka vysokému jasu je displej čitateľný aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach. Plynová páčka sa ovláda obľúbenou prstovú spúšťou a zahŕňa dokonca aj tempomat. Displej môžete tiež prepojiť s čítačkou odtlačkov prstov, aby ste svoju kolobežku mohli odomknúť len vy. Oproti Thunder, má Thunder 2 novú zádnú rampu so svetlom, gumenú nášlapnú plochu a nové osvetlení na bokoch.

 

Bezpečnosť a kvalita jazdy

Thunder 2 bol skonštruovaný s cieľom poskytnúť zákazníkovi prvotriednu kvalitu a technológiu bez akýchkoľvek kompromisov. Noviniek je mnoho. Jednou z nich je vylepšenie pevnosti a odolnosti rámu pre bezpečnú jazdu aj vo vyšších rýchlostiach. Revolučné elastomérové ​​odpruženie vpredu aj vzadu zaistí vašu pohodlnú jazdu! Jedná sa o rokmi overený systém pruženia, používaný takmer v celom modelovom rade Dualtron. Ak sa vám zdá odpruženie príliš tuhé alebo naopak príliš mäkké, možno jeho tuhosť ľahko nastaviť v troch krokoch alebo jednoducho si vybrať z ďalších piatich kaziet s rôznou tuhosťou elastoméru. Tento typ odpruženia nevyžaduje vôbec žiadnu údržbu a vyniká vysokou spoľahlivosťou. Dualtron Thunder 2 je dodávaný s dvomi hydraulickými brzdami, ktoré vám pri brzdení poskytnú neuveriteľnú brzdnú silu a spoľahlivosť. Brzdný výkon je ďalej vylepšený inovatívnym dvojčinným strmeňom. Spoločne s elektronickou brzdou si môžete byť istí, že vždy bezpečne zabrzdíte z akejkoľvek rýchlosti. Celkom iste tiež oceníte možnosť rekuperačného dobíjania, ktoré čiastočne vrácia energiu do vašej batérie. Ďalším dôležitým prvkom bezpečnosti je elektronické ABS zabraňujúce zablokovaniu kolesa počas prudkého brzdenia. Čo by to bolo za bezpečnosť bez riadneho osvetlenia. Dvojitý predný LED svetlomet, zadné svetlá a brzdové svetlá vám najmä za zníženej viditeľnosti poskytnú zvýšenú viditeľnosť a bezpečnosť, ktorú v mestskom prostredí potrebujete. Kolobežka má tiež možnosť aktivácie funkcie, tzv. "Kick-start", zamedzujúcej nechcenému štartu z miesta alebo môžete jej brutálny výkon znížiť vypnutím predného motora či voľbou nižšieho rýchlostného stupňa na displeji.  Ako bonus je ľahko udržiavateľná nášľapná gumená plocha zabraňujúca poklznutiu jazdca v extrémnej situácii. Oproti svojmu predchodcovi však nemá žiaľ certifikovanú vodeodoľnosť.

 

Výkon a dojazd

Výkon a dojazd je extrém z extrému, čo ocení každý nadšenec adrenalínu! Môžete si byť istí, že dva motory MAX BLDC s výkonom 10 080 W vám umožnia vyšplhať na akýkoľvek svah, bez toho aby ste pocítili zníženie rýchlosti. Pridajte extrémne odolnú a obrovskú batériu LG 21700 72V 40 Ah, ktorá vám poskytne úžasný dojazd až 170 km, čo vás predurčení k dlhej a bezproblémovej jazde aj v najnáročnejšom prostredí! Taký dojazd vám poskytuje slobodu jazdy, bez toho aby ste museli premýšľať o nutnosti dobíjania. Kolobežka má dva nabíjacie porty, z ktorých jeden podporuje rýchlonabíjanie. Všetky porty sú vybavené ochrannými krytkami zabraňujúcimi prieniku nečistôt dovnútra. K zvýšeniu životnosti batérie bola sada článkov batérie lepšie uchytená za pomoci samostatných úchytov článkov batérie, aby sa odstránilo riziko poškodenia viacerých článkov naraz. Thunder 2 tiež uchováva batériu v oceľovom púzdre potiahnutom práškovou farbou, ktoré ju lepšie chráni pred vonkajším poškodením. Akumulátor netrpí nežiaducim pamäťovým efektom, preto vám pri správnom nabíjaní a údržbe vydrží veľa rokov! V kombinácii s dvoma  riadiacimi jednotkami vlastnej výroby Minimotors umožňuje kolobežka jazdcovi jazdu rýchlosťou až 100 km/h (v závislosti od hmotnosti jazdca, vonkajšej teplote a terénu).

 

 

Využitie a praktickosť

Vďaka pevnej konštrukcii a brutálnemu výkonu sa jedná o veľmi univerzálnu kolobežku. Vzhľadom na pohon oboch kolies nepohrdne Dualtron Thunder 2 terénom či veľmi prudkým kopcom. Nemusíte sa báť, že vás aj na dlhšej trase nechá v štichu. S 11 palcovými bezdušovými pneumatikami vám Thunder poskytne vynikajúce pohodlie, trakciu a bezpečnosť na ceste. Bezdušové kolesá tiež výrazne znižujú riziko defektu a umožňujú jednoduché opravy v prípade poškodenia pneumatiky. Vďaka modulárnej konštrukcii kolies možno pneumatiky ľahko vymeniť. Budete si pochvaľovať veľmi pohodlný podvozok, ktorý využijete rovnako dobre na mačacích hlavách, tak aj na poľnej ceste. Napriek univerzálnosti kolobežky môže byť pre niektorého jazdca limitujúca jej váha okolo 47 kg, takže pri prenášaní či nakladaní do auta sa zapotíte, alebo zavolajte kamaráta. Rovnako tak výkon a robustná konštrukcia je príčinou horšej skladnosti, takže si ju ťažko vezmete dovnútra reštaurácie, ale budete ju musieť zamknúť vonku napr. ako bicykel. Svojou veľkosťou sa ešte zmestí do kufra bežného auta, ale počítajte s tým, že vám v ňom veľa miesta už nezostane. Avšak jedná sa o jednu z najlepších a najobľúbenejších kolobežiek na svete.

 

 

Naše hodnotenie

Thunder je dokonalým výsledkom vývoja ďalšej generácie Dualtronu. Tak ako aj pred tým, myšlienkou je zobrať si niečo dobré z predchádzajúcich modelov a vylepšiť ho pomocou najnovšej technológie bez akýchkoľvek kompromisov. A Thunder 2 túto misiu určite splnil. Všetko od motora, batérie, odolnosti a kvality kolobežky bolo prepracované a konečným výsledkom je elektrická kolobežka, ktorá skutočne patrí k vrcholu. Brutálny výkon je predurčený predovšetkým pre skutočných nadšencov tých najsilnejších strojov. Určite ju odporúčame jazdcom, ktorí na elektrickej kolobežke už "čo-to" odjazdili. Kolobežka spĺňa papierové parametre deklarované výrobcom, má praktický a pekný dizajn a je vysoko bezpečná. Môžete sa na ňu spoľahnúť v každej situácii. Ani po rokoch používania sa vám neomrzí a jazda na nej bude vždy neskutočný zážitok. Čo však hodnotíme negatívne je fakt, že oproti svojmu predchodvoci nemá certifikovanú vodeodolnosť.

 

 

minimotors-logo

Servis

Sme autorizovaným predajcom značky Dualtron pre Česko, Slovensko a ďalšie krajiny. Poskytujeme záručný aj pozáručný servis, ktorý je zaisťovaný na všetkých našich pobočkách. Väčšinu náhradných dielov máme na sklade a ostatné diely, vďaka nášmu priamemu napojeniu na výrobcu, vieme zaistiť vo veľmi krátkom čase. Pri kúpe tejto kolobežky sa teda nemusíte obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov. Vďaka našim skúsenostiam a kontaktom si poradíme aj so zložitejšími závadami a diagnostikou.

 

 

O značke

Spoločnosť Minimotors je známa ako jeden z najlepších a najspoľahlivejších výrobcov elektrických kolobežiek na svete. Bola založená v roku 1999 v Pusane (Busane) v Južnej Kórei. Krátko po svojom založení sa spoločnosť preslávila sériovo vyrábanými elektromotormi. Od roku 2010 začala s vývojom a výrobou elektrických kolobežiek ako vynikajúcou alternatívou osobnej mobility k benzínovým jednostopovým vozidlám. Ešte v tom istom roku dodala na trh sériu elektrokolobežiek s názvom Speedway. Z dôvodu veľkého dopytu a s tým spojenej potreby zvýšenia produkcie, presunula spoločnosť Minimotors výrobu do svojej novej továrne v Číne a v roku 2015 dokončila vývoj a začala výrobu nového typu elektrokolobežky s názvom Dualtron Ultra. Vďaka obrovskému úspechu spoločnosť pokračovala s vývojom a výrobou ďalších modelov a modelových radov. V súčasnej dobe spoločnosť ponúka modelové rady Dualtron, Speedway a Futecher, ktoré sú obľúbené medzi nadšencami elektromobility po celom svete a meno Minimotors je tak s elektrickými kolobežkami nerozlučne späté. Hoci neustále vzniká mnoho nových spoločností zaoberajúcich sa elektromobilitou, chýbajú im skúsenosti, ktoré Minimotors nazhromaždil v priebehu rokov. Mnoho z týchto nových spoločností pre nízku kvalitu svojich výrobkov a následný nezáujem trhu od svojich zámerov zase upúšťa. Spoločnosť Minimotors dodáva na svetové trhy produkty tej najvyššej kvality a stala sa tak lídrom v oblasti elektromobility.

10/10
Komfort
6/10
Ľahkosť údržby
100 km/h
Rýchlosť
47 kg
Váha
10080 W
Výkon
170 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Odpružený podvozok vpredu
Zvládne terén
Zvládne kopec
Hydraulická brzda vpredu
Motor vzadu
Motor vpredu
Vhodná do mesta
Extrémny výkon
Tempomat
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Hydraulická brzda vzadu
Vzduchové kolesá
 
Data sheet
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 47 kg Zatiaľ netestované
Doba nabíjania 18 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 100 km/h 85,06 km/h
Špičkový výkon 10080 W 5190 W
Dojazd 170 km Zatiaľ netestované
Šprint na 100m - 8,30 s
Šprint na 250m - 15,40 s
Šprint na 1000m - 47,67 s
Zobraziť viac
Zobraziť menej
Merania Voltride

Nezávislé Výsledky Meraní

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami.

Viac o testovaní
Výsledky závisia od konfigurácie, prosím vyberte si:
Táto varianta ešte nebola otestovaná, zobrazujem výsledky pre:
85,06
km/h
Max. rýchlosť
5 190
wattov
Max. výkon
::badge-value:total_range::
km
Max. dojazd
::badge-value:city_range::
km
Mestský dojazd
::badge-value:max_range::
km
Min. dojazd
8,30
sekúnd
Čas na
100 m
15,40
sekúnd
Čas na
250 m
47,67
sekúnd
Čas na
1 km
1,60
sekúnd
Čas do
20 km/h
2,36
sekúnd
Čas
do 30 km/h
1,07
sekúnd
Čas z
20 km/h
1,58
sekúnd
Čas z
30 km/h
4,3
metrov
Dráha do
20 km/h
9,8
metrov
Dráha do
30 km/h
2,8
metrov
Dráha z
20 km/h
6,1
metrov
Dráha z
30 km/h
Zrýchlenie
Brzdenie
Výkon
Porovnať viaceré modely

Vyberte si do porovnania aj iné modely.
Dáta sa zobrazia v grafoch, tabuľkách a pri všetkých hodnotách.

Porovnať rôzne modely

Vyberte si iné modely z možností nižšie:

Primárna konfigurácia:

Zvoliť
Časy zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 70 75 80 85 85,06
0
0 10
0,95
0 10
Dualtron Thunder 2 0,95
0 15
1,25
0 15
Dualtron Thunder 2 1,25
0 20
1,60
0 20
Dualtron Thunder 2 1,60
0 25
1,96
0 25
Dualtron Thunder 2 1,96
0 30
2,36
0 30
Dualtron Thunder 2 2,36
0 35
2,77
0 35
Dualtron Thunder 2 2,77
0 40
3,25
0 40
Dualtron Thunder 2 3,25
0 45
3,78
0 45
Dualtron Thunder 2 3,78
0 50
4,40
0 50
Dualtron Thunder 2 4,40
0 55
5,13
0 55
Dualtron Thunder 2 5,13
0 60
6,00
0 60
Dualtron Thunder 2 6,00
0 65
7,07
0 65
Dualtron Thunder 2 7,07
0 70
8,66
0 70
Dualtron Thunder 2 8,66
0 75
10,68
0 75
Dualtron Thunder 2 10,68
0 80
14,14
0 80
Dualtron Thunder 2 14,14
0 85
21,21
0 85
Dualtron Thunder 2 21,21
0 85,06
21,21
0 85,06
Dualtron Thunder 2 21,21
10
10 15
0,30
10 15
Dualtron Thunder 2 0,30
10 20
0,65
10 20
Dualtron Thunder 2 0,65
10 25
1,02
10 25
Dualtron Thunder 2 1,02
10 30
1,41
10 30
Dualtron Thunder 2 1,41
10 35
1,83
10 35
Dualtron Thunder 2 1,83
10 40
2,30
10 40
Dualtron Thunder 2 2,30
10 45
2,83
10 45
Dualtron Thunder 2 2,83
10 50
3,45
10 50
Dualtron Thunder 2 3,45
10 55
4,18
10 55
Dualtron Thunder 2 4,18
10 60
5,05
10 60
Dualtron Thunder 2 5,05
10 65
6,12
10 65
Dualtron Thunder 2 6,12
10 70
7,72
10 70
Dualtron Thunder 2 7,72
10 75
9,73
10 75
Dualtron Thunder 2 9,73
10 80
13,19
10 80
Dualtron Thunder 2 13,19
10 85
20,26
10 85
Dualtron Thunder 2 20,26
10 85,06
20,26
10 85,06
Dualtron Thunder 2 20,26
15
15 20
0,35
15 20
Dualtron Thunder 2 0,35
15 25
0,71
15 25
Dualtron Thunder 2 0,71
15 30
1,10
15 30
Dualtron Thunder 2 1,10
15 35
1,52
15 35
Dualtron Thunder 2 1,52
15 40
2,00
15 40
Dualtron Thunder 2 2,00
15 45
2,52
15 45
Dualtron Thunder 2 2,52
15 50
3,14
15 50
Dualtron Thunder 2 3,14
15 55
3,88
15 55
Dualtron Thunder 2 3,88
15 60
4,75
15 60
Dualtron Thunder 2 4,75
15 65
5,81
15 65
Dualtron Thunder 2 5,81
15 70
7,41
15 70
Dualtron Thunder 2 7,41
15 75
9,43
15 75
Dualtron Thunder 2 9,43
15 80
12,88
15 80
Dualtron Thunder 2 12,88
15 85
19,96
15 85
Dualtron Thunder 2 19,96
15 85,06
19,95
15 85,06
Dualtron Thunder 2 19,95
20
20 25
0,36
20 25
Dualtron Thunder 2 0,36
20 30
0,76
20 30
Dualtron Thunder 2 0,76
20 35
1,17
20 35
Dualtron Thunder 2 1,17
20 40
1,65
20 40
Dualtron Thunder 2 1,65
20 45
2,17
20 45
Dualtron Thunder 2 2,17
20 50
2,79
20 50
Dualtron Thunder 2 2,79
20 55
3,53
20 55
Dualtron Thunder 2 3,53
20 60
4,40
20 60
Dualtron Thunder 2 4,40
20 65
5,46
20 65
Dualtron Thunder 2 5,46
20 70
7,06
20 70
Dualtron Thunder 2 7,06
20 75
9,08
20 75
Dualtron Thunder 2 9,08
20 80
12,53
20 80
Dualtron Thunder 2 12,53
20 85
19,61
20 85
Dualtron Thunder 2 19,61
20 85,06
19,60
20 85,06
Dualtron Thunder 2 19,60
25
25 30
0,39
25 30
Dualtron Thunder 2 0,39
25 35
0,81
25 35
Dualtron Thunder 2 0,81
25 40
1,29
25 40
Dualtron Thunder 2 1,29
25 45
1,81
25 45
Dualtron Thunder 2 1,81
25 50
2,43
25 50
Dualtron Thunder 2 2,43
25 55
3,16
25 55
Dualtron Thunder 2 3,16
25 60
4,03
25 60
Dualtron Thunder 2 4,03
25 65
5,10
25 65
Dualtron Thunder 2 5,10
25 70
6,70
25 70
Dualtron Thunder 2 6,70
25 75
8,72
25 75
Dualtron Thunder 2 8,72
25 80
12,17
25 80
Dualtron Thunder 2 12,17
25 85
19,25
25 85
Dualtron Thunder 2 19,25
25 85,06
19,24
25 85,06
Dualtron Thunder 2 19,24
30
30 35
0,42
30 35
Dualtron Thunder 2 0,42
30 40
0,90
30 40
Dualtron Thunder 2 0,90
30 45
1,42
30 45
Dualtron Thunder 2 1,42
30 50
2,04
30 50
Dualtron Thunder 2 2,04
30 55
2,77
30 55
Dualtron Thunder 2 2,77
30 60
3,64
30 60
Dualtron Thunder 2 3,64
30 65
4,71
30 65
Dualtron Thunder 2 4,71
30 70
6,31
30 70
Dualtron Thunder 2 6,31
30 75
8,32
30 75
Dualtron Thunder 2 8,32
30 80
11,78
30 80
Dualtron Thunder 2 11,78
30 85
18,85
30 85
Dualtron Thunder 2 18,85
30 85,06
18,85
30 85,06
Dualtron Thunder 2 18,85
35
35 40
0,48
35 40
Dualtron Thunder 2 0,48
35 45
1,00
35 45
Dualtron Thunder 2 1,00
35 50
1,62
35 50
Dualtron Thunder 2 1,62
35 55
2,35
35 55
Dualtron Thunder 2 2,35
35 60
3,23
35 60
Dualtron Thunder 2 3,23
35 65
4,29
35 65
Dualtron Thunder 2 4,29
35 70
5,89
35 70
Dualtron Thunder 2 5,89
35 75
7,91
35 75
Dualtron Thunder 2 7,91
35 80
11,36
35 80
Dualtron Thunder 2 11,36
35 85
18,44
35 85
Dualtron Thunder 2 18,44
35 85,06
18,43
35 85,06
Dualtron Thunder 2 18,43
40
40 45
0,52
40 45
Dualtron Thunder 2 0,52
40 50
1,14
40 50
Dualtron Thunder 2 1,14
40 55
1,88
40 55
Dualtron Thunder 2 1,88
40 60
2,75
40 60
Dualtron Thunder 2 2,75
40 65
3,81
40 65
Dualtron Thunder 2 3,81
40 70
5,41
40 70
Dualtron Thunder 2 5,41
40 75
7,43
40 75
Dualtron Thunder 2 7,43
40 80
10,88
40 80
Dualtron Thunder 2 10,88
40 85
17,96
40 85
Dualtron Thunder 2 17,96
40 85,06
17,95
40 85,06
Dualtron Thunder 2 17,95
45
45 50
0,62
45 50
Dualtron Thunder 2 0,62
45 55
1,35
45 55
Dualtron Thunder 2 1,35
45 60
2,22
45 60
Dualtron Thunder 2 2,22
45 65
3,29
45 65
Dualtron Thunder 2 3,29
45 70
4,89
45 70
Dualtron Thunder 2 4,89
45 75
6,90
45 75
Dualtron Thunder 2 6,90
45 80
10,36
45 80
Dualtron Thunder 2 10,36
45 85
17,43
45 85
Dualtron Thunder 2 17,43
45 85,06
17,43
45 85,06
Dualtron Thunder 2 17,43
50
50 55
0,73
50 55
Dualtron Thunder 2 0,73
50 60
1,60
50 60
Dualtron Thunder 2 1,60
50 65
2,67
50 65
Dualtron Thunder 2 2,67
50 70
4,27
50 70
Dualtron Thunder 2 4,27
50 75
6,28
50 75
Dualtron Thunder 2 6,28
50 80
9,74
50 80
Dualtron Thunder 2 9,74
50 85
16,81
50 85
Dualtron Thunder 2 16,81
50 85,06
16,81
50 85,06
Dualtron Thunder 2 16,81
55
55 60
0,87
55 60
Dualtron Thunder 2 0,87
55 65
1,94
55 65
Dualtron Thunder 2 1,94
55 70
3,54
55 70
Dualtron Thunder 2 3,54
55 75
5,55
55 75
Dualtron Thunder 2 5,55
55 80
9,01
55 80
Dualtron Thunder 2 9,01
55 85
16,08
55 85
Dualtron Thunder 2 16,08
55 85,06
16,08
55 85,06
Dualtron Thunder 2 16,08
60
60 65
1,07
60 65
Dualtron Thunder 2 1,07
60 70
2,67
60 70
Dualtron Thunder 2 2,67
60 75
4,68
60 75
Dualtron Thunder 2 4,68
60 80
8,14
60 80
Dualtron Thunder 2 8,14
60 85
15,21
60 85
Dualtron Thunder 2 15,21
60 85,06
15,21
60 85,06
Dualtron Thunder 2 15,21
65
65 70
1,60
65 70
Dualtron Thunder 2 1,60
65 75
3,61
65 75
Dualtron Thunder 2 3,61
65 80
7,07
65 80
Dualtron Thunder 2 7,07
65 85
14,14
65 85
Dualtron Thunder 2 14,14
65 85,06
14,14
65 85,06
Dualtron Thunder 2 14,14
70
70 75
2,02
70 75
Dualtron Thunder 2 2,02
70 80
5,47
70 80
Dualtron Thunder 2 5,47
70 85
12,55
70 85
Dualtron Thunder 2 12,55
70 85,06
12,54
70 85,06
Dualtron Thunder 2 12,54
75
75 80
3,46
75 80
Dualtron Thunder 2 3,46
75 85
10,53
75 85
Dualtron Thunder 2 10,53
75 85,06
10,53
75 85,06
Dualtron Thunder 2 10,53
80
80 85
7,07
80 85
Dualtron Thunder 2 7,07
80 85,06
7,07
80 85,06
Dualtron Thunder 2 7,07
85
Dráha zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 70 75 80 85 85,06
0
0 10
1,30
0 10
Dualtron Thunder 2 1,30
0 15
2,47
0 15
Dualtron Thunder 2 2,47
0 20
4,30
0 20
Dualtron Thunder 2 4,30
0 25
6,69
0 25
Dualtron Thunder 2 6,69
0 30
9,82
0 30
Dualtron Thunder 2 9,82
0 35
13,71
0 35
Dualtron Thunder 2 13,71
0 40
18,82
0 40
Dualtron Thunder 2 18,82
0 45
25,13
0 45
Dualtron Thunder 2 25,13
0 50
33,42
0 50
Dualtron Thunder 2 33,42
0 55
44,21
0 55
Dualtron Thunder 2 44,21
0 60
58,21
0 60
Dualtron Thunder 2 58,21
0 65
76,88
0 65
Dualtron Thunder 2 76,88
0 70
107,16
0 70
Dualtron Thunder 2 107,16
0 75
148,06
0 75
Dualtron Thunder 2 148,06
0 80
222,97
0 80
Dualtron Thunder 2 222,97
0 85
386,48
0 85
Dualtron Thunder 2 386,48
0 85,06
386,40
0 85,06
Dualtron Thunder 2 386,40
10
10 15
1,17
10 15
Dualtron Thunder 2 1,17
10 20
2,99
10 20
Dualtron Thunder 2 2,99
10 25
5,39
10 25
Dualtron Thunder 2 5,39
10 30
8,52
10 30
Dualtron Thunder 2 8,52
10 35
12,41
10 35
Dualtron Thunder 2 12,41
10 40
17,52
10 40
Dualtron Thunder 2 17,52
10 45
23,83
10 45
Dualtron Thunder 2 23,83
10 50
32,12
10 50
Dualtron Thunder 2 32,12
10 55
42,91
10 55
Dualtron Thunder 2 42,91
10 60
56,90
10 60
Dualtron Thunder 2 56,90
10 65
75,57
10 65
Dualtron Thunder 2 75,57
10 70
105,85
10 70
Dualtron Thunder 2 105,85
10 75
146,75
10 75
Dualtron Thunder 2 146,75
10 80
221,67
10 80
Dualtron Thunder 2 221,67
10 85
385,18
10 85
Dualtron Thunder 2 385,18
10 85,06
385,10
10 85,06
Dualtron Thunder 2 385,10
15
15 20
1,82
15 20
Dualtron Thunder 2 1,82
15 25
4,22
15 25
Dualtron Thunder 2 4,22
15 30
7,35
15 30
Dualtron Thunder 2 7,35
15 35
11,24
15 35
Dualtron Thunder 2 11,24
15 40
16,35
15 40
Dualtron Thunder 2 16,35
15 45
22,66
15 45
Dualtron Thunder 2 22,66
15 50
30,95
15 50
Dualtron Thunder 2 30,95
15 55
41,74
15 55
Dualtron Thunder 2 41,74
15 60
55,73
15 60
Dualtron Thunder 2 55,73
15 65
74,40
15 65
Dualtron Thunder 2 74,40
15 70
104,68
15 70
Dualtron Thunder 2 104,68
15 75
145,58
15 75
Dualtron Thunder 2 145,58
15 80
220,50
15 80
Dualtron Thunder 2 220,50
15 85
384,01
15 85
Dualtron Thunder 2 384,01
15 85,06
383,93
15 85,06
Dualtron Thunder 2 383,93
20
20 25
2,40
20 25
Dualtron Thunder 2 2,40
20 30
5,52
20 30
Dualtron Thunder 2 5,52
20 35
9,42
20 35
Dualtron Thunder 2 9,42
20 40
14,53
20 40
Dualtron Thunder 2 14,53
20 45
20,83
20 45
Dualtron Thunder 2 20,83
20 50
29,13
20 50
Dualtron Thunder 2 29,13
20 55
39,92
20 55
Dualtron Thunder 2 39,92
20 60
53,91
20 60
Dualtron Thunder 2 53,91
20 65
72,58
20 65
Dualtron Thunder 2 72,58
20 70
102,86
20 70
Dualtron Thunder 2 102,86
20 75
143,76
20 75
Dualtron Thunder 2 143,76
20 80
218,68
20 80
Dualtron Thunder 2 218,68
20 85
382,18
20 85
Dualtron Thunder 2 382,18
20 85,06
382,11
20 85,06
Dualtron Thunder 2 382,11
25
25 30
3,13
25 30
Dualtron Thunder 2 3,13
25 35
7,02
25 35
Dualtron Thunder 2 7,02
25 40
12,13
25 40
Dualtron Thunder 2 12,13
25 45
18,44
25 45
Dualtron Thunder 2 18,44
25 50
26,73
25 50
Dualtron Thunder 2 26,73
25 55
37,52
25 55
Dualtron Thunder 2 37,52
25 60
51,51
25 60
Dualtron Thunder 2 51,51
25 65
70,19
25 65
Dualtron Thunder 2 70,19
25 70
100,46
25 70
Dualtron Thunder 2 100,46
25 75
141,36
25 75
Dualtron Thunder 2 141,36
25 80
216,28
25 80
Dualtron Thunder 2 216,28
25 85
379,79
25 85
Dualtron Thunder 2 379,79
25 85,06
379,71
25 85,06
Dualtron Thunder 2 379,71
30
30 35
3,89
30 35
Dualtron Thunder 2 3,89
30 40
9,00
30 40
Dualtron Thunder 2 9,00
30 45
15,31
30 45
Dualtron Thunder 2 15,31
30 50
23,60
30 50
Dualtron Thunder 2 23,60
30 55
34,39
30 55
Dualtron Thunder 2 34,39
30 60
48,39
30 60
Dualtron Thunder 2 48,39
30 65
67,06
30 65
Dualtron Thunder 2 67,06
30 70
97,34
30 70
Dualtron Thunder 2 97,34
30 75
138,24
30 75
Dualtron Thunder 2 138,24
30 80
213,15
30 80
Dualtron Thunder 2 213,15
30 85
376,66
30 85
Dualtron Thunder 2 376,66
30 85,06
376,58
30 85,06
Dualtron Thunder 2 376,58
35
35 40
5,11
35 40
Dualtron Thunder 2 5,11
35 45
11,42
35 45
Dualtron Thunder 2 11,42
35 50
19,71
35 50
Dualtron Thunder 2 19,71
35 55
30,50
35 55
Dualtron Thunder 2 30,50
35 60
44,50
35 60
Dualtron Thunder 2 44,50
35 65
63,17
35 65
Dualtron Thunder 2 63,17
35 70
93,45
35 70
Dualtron Thunder 2 93,45
35 75
134,35
35 75
Dualtron Thunder 2 134,35
35 80
209,26
35 80
Dualtron Thunder 2 209,26
35 85
372,77
35 85
Dualtron Thunder 2 372,77
35 85,06
372,69
35 85,06
Dualtron Thunder 2 372,69
40
40 45
6,31
40 45
Dualtron Thunder 2 6,31
40 50
14,60
40 50
Dualtron Thunder 2 14,60
40 55
25,39
40 55
Dualtron Thunder 2 25,39
40 60
39,38
40 60
Dualtron Thunder 2 39,38
40 65
58,05
40 65
Dualtron Thunder 2 58,05
40 70
88,33
40 70
Dualtron Thunder 2 88,33
40 75
129,23
40 75
Dualtron Thunder 2 129,23
40 80
204,15
40 80
Dualtron Thunder 2 204,15
40 85
367,66
40 85
Dualtron Thunder 2 367,66
40 85,06
367,58
40 85,06
Dualtron Thunder 2 367,58
45
45 50
8,29
45 50
Dualtron Thunder 2 8,29
45 55
19,08
45 55
Dualtron Thunder 2 19,08
45 60
33,08
45 60
Dualtron Thunder 2 33,08
45 65
51,75
45 65
Dualtron Thunder 2 51,75
45 70
82,03
45 70
Dualtron Thunder 2 82,03
45 75
122,93
45 75
Dualtron Thunder 2 122,93
45 80
197,84
45 80
Dualtron Thunder 2 197,84
45 85
361,35
45 85
Dualtron Thunder 2 361,35
45 85,06
361,27
45 85,06
Dualtron Thunder 2 361,27
50
50 55
10,79
50 55
Dualtron Thunder 2 10,79
50 60
24,78
50 60
Dualtron Thunder 2 24,78
50 65
43,45
50 65
Dualtron Thunder 2 43,45
50 70
73,73
50 70
Dualtron Thunder 2 73,73
50 75
114,63
50 75
Dualtron Thunder 2 114,63
50 80
189,55
50 80
Dualtron Thunder 2 189,55
50 85
353,06
50 85
Dualtron Thunder 2 353,06
50 85,06
352,98
50 85,06
Dualtron Thunder 2 352,98
55
55 60
13,99
55 60
Dualtron Thunder 2 13,99
55 65
32,67
55 65
Dualtron Thunder 2 32,67
55 70
62,95
55 70
Dualtron Thunder 2 62,95
55 75
103,84
55 75
Dualtron Thunder 2 103,84
55 80
178,76
55 80
Dualtron Thunder 2 178,76
55 85
342,27
55 85
Dualtron Thunder 2 342,27
55 85,06
342,19
55 85,06
Dualtron Thunder 2 342,19
60
60 65
18,67
60 65
Dualtron Thunder 2 18,67
60 70
48,95
60 70
Dualtron Thunder 2 48,95
60 75
89,85
60 75
Dualtron Thunder 2 89,85
60 80
164,77
60 80
Dualtron Thunder 2 164,77
60 85
328,27
60 85
Dualtron Thunder 2 328,27
60 85,06
328,19
60 85,06
Dualtron Thunder 2 328,19
65
65 70
30,28
65 70
Dualtron Thunder 2 30,28
65 75
71,18
65 75
Dualtron Thunder 2 71,18
65 80
146,10
65 80
Dualtron Thunder 2 146,10
65 85
309,60
65 85
Dualtron Thunder 2 309,60
65 85,06
309,52
65 85,06
Dualtron Thunder 2 309,52
70
70 75
40,90
70 75
Dualtron Thunder 2 40,90
70 80
115,82
70 80
Dualtron Thunder 2 115,82
70 85
279,32
70 85
Dualtron Thunder 2 279,32
70 85,06
279,24
70 85,06
Dualtron Thunder 2 279,24
75
75 80
74,92
75 80
Dualtron Thunder 2 74,92
75 85
238,42
75 85
Dualtron Thunder 2 238,42
75 85,06
238,35
75 85,06
Dualtron Thunder 2 238,35
80
80 85
163,51
80 85
Dualtron Thunder 2 163,51
80 85,06
163,43
80 85,06
Dualtron Thunder 2 163,43
85
Brzdné časy
85 80 75 70 65 60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
85,06
85,06 85
0,14
85,06 85
Dualtron Thunder 2 0,14
85,06 80
0,46
85,06 80
Dualtron Thunder 2 0,46
85,06 75
0,73
85,06 75
Dualtron Thunder 2 0,73
85,06 70
0,97
85,06 70
Dualtron Thunder 2 0,97
85,06 65
1,23
85,06 65
Dualtron Thunder 2 1,23
85,06 60
1,47
85,06 60
Dualtron Thunder 2 1,47
85,06 55
1,70
85,06 55
Dualtron Thunder 2 1,70
85,06 50
1,94
85,06 50
Dualtron Thunder 2 1,94
85,06 45
2,19
85,06 45
Dualtron Thunder 2 2,19
85,06 40
2,45
85,06 40
Dualtron Thunder 2 2,45
85,06 35
2,69
85,06 35
Dualtron Thunder 2 2,69
85,06 30
2,94
85,06 30
Dualtron Thunder 2 2,94
85,06 25
3,21
85,06 25
Dualtron Thunder 2 3,21
85,06 20
3,45
85,06 20
Dualtron Thunder 2 3,45
85,06 15
3,74
85,06 15
Dualtron Thunder 2 3,74
85,06 10
4,03
85,06 10
Dualtron Thunder 2 4,03
85,06 0
4,52
85,06 0
Dualtron Thunder 2 4,52
85
85 80
0,32
85 80
Dualtron Thunder 2 0,32
85 75
0,59
85 75
Dualtron Thunder 2 0,59
85 70
0,83
85 70
Dualtron Thunder 2 0,83
85 65
1,09
85 65
Dualtron Thunder 2 1,09
85 60
1,33
85 60
Dualtron Thunder 2 1,33
85 55
1,56
85 55
Dualtron Thunder 2 1,56
85 50
1,80
85 50
Dualtron Thunder 2 1,80
85 45
2,05
85 45
Dualtron Thunder 2 2,05
85 40
2,31
85 40
Dualtron Thunder 2 2,31
85 35
2,55
85 35
Dualtron Thunder 2 2,55
85 30
2,80
85 30
Dualtron Thunder 2 2,80
85 25
3,08
85 25
Dualtron Thunder 2 3,08
85 20
3,31
85 20
Dualtron Thunder 2 3,31
85 15
3,60
85 15
Dualtron Thunder 2 3,60
85 10
3,89
85 10
Dualtron Thunder 2 3,89
85 0
4,38
85 0
Dualtron Thunder 2 4,38
80
80 75
0,26
80 75
Dualtron Thunder 2 0,26
80 70
0,51
80 70
Dualtron Thunder 2 0,51
80 65
0,77
80 65
Dualtron Thunder 2 0,77
80 60
1,01
80 60
Dualtron Thunder 2 1,01
80 55
1,24
80 55
Dualtron Thunder 2 1,24
80 50
1,48
80 50
Dualtron Thunder 2 1,48
80 45
1,73
80 45
Dualtron Thunder 2 1,73
80 40
1,98
80 40
Dualtron Thunder 2 1,98
80 35
2,23
80 35
Dualtron Thunder 2 2,23
80 30
2,48
80 30
Dualtron Thunder 2 2,48
80 25
2,75
80 25
Dualtron Thunder 2 2,75
80 20
2,99
80 20
Dualtron Thunder 2 2,99
80 15
3,28
80 15
Dualtron Thunder 2 3,28
80 10
3,56
80 10
Dualtron Thunder 2 3,56
80 0
4,06
80 0
Dualtron Thunder 2 4,06
75
75 70
0,25
75 70
Dualtron Thunder 2 0,25
75 65
0,51
75 65
Dualtron Thunder 2 0,51
75 60
0,74
75 60
Dualtron Thunder 2 0,74
75 55
0,98
75 55
Dualtron Thunder 2 0,98
75 50
1,21
75 50
Dualtron Thunder 2 1,21
75 45
1,46
75 45
Dualtron Thunder 2 1,46
75 40
1,72
75 40
Dualtron Thunder 2 1,72
75 35
1,97
75 35
Dualtron Thunder 2 1,97
75 30
2,22
75 30
Dualtron Thunder 2 2,22
75 25
2,49
75 25
Dualtron Thunder 2 2,49
75 20
2,72
75 20
Dualtron Thunder 2 2,72
75 15
3,01
75 15
Dualtron Thunder 2 3,01
75 10
3,30
75 10
Dualtron Thunder 2 3,30
75 0
3,79
75 0
Dualtron Thunder 2 3,79
70
70 65
0,26
70 65
Dualtron Thunder 2 0,26
70 60
0,50
70 60
Dualtron Thunder 2 0,50
70 55
0,73
70 55
Dualtron Thunder 2 0,73
70 50
0,97
70 50
Dualtron Thunder 2 0,97
70 45
1,22
70 45
Dualtron Thunder 2 1,22
70 40
1,47
70 40
Dualtron Thunder 2 1,47
70 35
1,72
70 35
Dualtron Thunder 2 1,72
70 30
1,97
70 30
Dualtron Thunder 2 1,97
70 25
2,24
70 25
Dualtron Thunder 2 2,24
70 20
2,48
70 20
Dualtron Thunder 2 2,48
70 15
2,77
70 15
Dualtron Thunder 2 2,77
70 10
3,05
70 10
Dualtron Thunder 2 3,05
70 0
3,55
70 0
Dualtron Thunder 2 3,55
65
65 60
0,24
65 60
Dualtron Thunder 2 0,24
65 55
0,47
65 55
Dualtron Thunder 2 0,47
65 50
0,71
65 50
Dualtron Thunder 2 0,71
65 45
0,96
65 45
Dualtron Thunder 2 0,96
65 40
1,21
65 40
Dualtron Thunder 2 1,21
65 35
1,46
65 35
Dualtron Thunder 2 1,46
65 30
1,71
65 30
Dualtron Thunder 2 1,71
65 25
1,98
65 25
Dualtron Thunder 2 1,98
65 20
2,22
65 20
Dualtron Thunder 2 2,22
65 15
2,51
65 15
Dualtron Thunder 2 2,51
65 10
2,80
65 10
Dualtron Thunder 2 2,80
65 0
3,29
65 0
Dualtron Thunder 2 3,29
60
60 55
0,23
60 55
Dualtron Thunder 2 0,23
60 50
0,47
60 50
Dualtron Thunder 2 0,47
60 45
0,72
60 45
Dualtron Thunder 2 0,72
60 40
0,98
60 40
Dualtron Thunder 2 0,98
60 35
1,22
60 35
Dualtron Thunder 2 1,22
60 30
1,47
60 30
Dualtron Thunder 2 1,47
60 25
1,74
60 25
Dualtron Thunder 2 1,74
60 20
1,98
60 20
Dualtron Thunder 2 1,98
60 15
2,27
60 15
Dualtron Thunder 2 2,27
60 10
2,56
60 10
Dualtron Thunder 2 2,56
60 0
3,05
60 0
Dualtron Thunder 2 3,05
55
55 50
0,24
55 50
Dualtron Thunder 2 0,24
55 45
0,49
55 45
Dualtron Thunder 2 0,49
55 40
0,74
55 40
Dualtron Thunder 2 0,74
55 35
0,99
55 35
Dualtron Thunder 2 0,99
55 30
1,24
55 30
Dualtron Thunder 2 1,24
55 25
1,51
55 25
Dualtron Thunder 2 1,51
55 20
1,75
55 20
Dualtron Thunder 2 1,75
55 15
2,04
55 15
Dualtron Thunder 2 2,04
55 10
2,32
55 10
Dualtron Thunder 2 2,32
55 0
2,82
55 0
Dualtron Thunder 2 2,82
50
50 45
0,25
50 45
Dualtron Thunder 2 0,25
50 40
0,51
50 40
Dualtron Thunder 2 0,51
50 35
0,75
50 35
Dualtron Thunder 2 0,75
50 30
1,00
50 30
Dualtron Thunder 2 1,00
50 25
1,27
50 25
Dualtron Thunder 2 1,27
50 20
1,51
50 20
Dualtron Thunder 2 1,51
50 15
1,80
50 15
Dualtron Thunder 2 1,80
50 10
2,09
50 10
Dualtron Thunder 2 2,09
50 0
2,58
50 0
Dualtron Thunder 2 2,58
45
45 40
0,26
45 40
Dualtron Thunder 2 0,26
45 35
0,50
45 35
Dualtron Thunder 2 0,50
45 30
0,75
45 30
Dualtron Thunder 2 0,75
45 25
1,03
45 25
Dualtron Thunder 2 1,03
45 20
1,26
45 20
Dualtron Thunder 2 1,26
45 15
1,55
45 15
Dualtron Thunder 2 1,55
45 10
1,84
45 10
Dualtron Thunder 2 1,84
45 0
2,33
45 0
Dualtron Thunder 2 2,33
40
40 35
0,25
40 35
Dualtron Thunder 2 0,25
40 30
0,50
40 30
Dualtron Thunder 2 0,50
40 25
0,77
40 25
Dualtron Thunder 2 0,77
40 20
1,00
40 20
Dualtron Thunder 2 1,00
40 15
1,29
40 15
Dualtron Thunder 2 1,29
40 10
1,58
40 10
Dualtron Thunder 2 1,58
40 0
2,07
40 0
Dualtron Thunder 2 2,07
35
35 30
0,25
35 30
Dualtron Thunder 2 0,25
35 25
0,52
35 25
Dualtron Thunder 2 0,52
35 20
0,75
35 20
Dualtron Thunder 2 0,75
35 15
1,05
35 15
Dualtron Thunder 2 1,05
35 10
1,33
35 10
Dualtron Thunder 2 1,33
35 0
1,82
35 0
Dualtron Thunder 2 1,82
30
30 25
0,27
30 25
Dualtron Thunder 2 0,27
30 20
0,51
30 20
Dualtron Thunder 2 0,51
30 15
0,80
30 15
Dualtron Thunder 2 0,80
30 10
1,08
30 10
Dualtron Thunder 2 1,08
30 0
1,58
30 0
Dualtron Thunder 2 1,58
25
25 20
0,23
25 20
Dualtron Thunder 2 0,23
25 15
0,53
25 15
Dualtron Thunder 2 0,53
25 10
0,81
25 10
Dualtron Thunder 2 0,81
25 0
1,30
25 0
Dualtron Thunder 2 1,30
20
20 15
0,29
20 15
Dualtron Thunder 2 0,29
20 10
0,58
20 10
Dualtron Thunder 2 0,58
20 0
1,07
20 0
Dualtron Thunder 2 1,07
15
15 10
0,29
15 10
Dualtron Thunder 2 0,29
15 0
0,78
15 0
Dualtron Thunder 2 0,78
10
10 0
0,49
10 0
Dualtron Thunder 2 0,49
Brzdné dráhy
85 80 75 70 65 60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
85,06
85,06 85
3,27
85,06 85
Dualtron Thunder 2 3,27
85,06 80
10,61
85,06 80
Dualtron Thunder 2 10,61
85,06 75
16,20
85,06 75
Dualtron Thunder 2 16,20
85,06 70
21,09
85,06 70
Dualtron Thunder 2 21,09
85,06 65
25,85
85,06 65
Dualtron Thunder 2 25,85
85,06 60
29,90
85,06 60
Dualtron Thunder 2 29,90
85,06 55
33,52
85,06 55
Dualtron Thunder 2 33,52
85,06 50
36,91
85,06 50
Dualtron Thunder 2 36,91
85,06 45
40,11
85,06 45
Dualtron Thunder 2 40,11
85,06 40
43,05
85,06 40
Dualtron Thunder 2 43,05
85,06 35
45,54
85,06 35
Dualtron Thunder 2 45,54
85,06 30
47,71
85,06 30
Dualtron Thunder 2 47,71
85,06 25
49,70
85,06 25
Dualtron Thunder 2 49,70
85,06 20
51,09
85,06 20
Dualtron Thunder 2 51,09
85,06 15
52,44
85,06 15
Dualtron Thunder 2 52,44
85,06 10
53,34
85,06 10
Dualtron Thunder 2 53,34
85,06 0
53,85
85,06 0
Dualtron Thunder 2 53,85
85
85 80
7,34
85 80
Dualtron Thunder 2 7,34
85 75
12,93
85 75
Dualtron Thunder 2 12,93
85 70
17,82
85 70
Dualtron Thunder 2 17,82
85 65
22,58
85 65
Dualtron Thunder 2 22,58
85 60
26,63
85 60
Dualtron Thunder 2 26,63
85 55
30,25
85 55
Dualtron Thunder 2 30,25
85 50
33,64
85 50
Dualtron Thunder 2 33,64
85 45
36,84
85 45
Dualtron Thunder 2 36,84
85 40
39,77
85 40
Dualtron Thunder 2 39,77
85 35
42,27
85 35
Dualtron Thunder 2 42,27
85 30
44,44
85 30
Dualtron Thunder 2 44,44
85 25
46,43
85 25
Dualtron Thunder 2 46,43
85 20
47,82
85 20
Dualtron Thunder 2 47,82
85 15
49,17
85 15
Dualtron Thunder 2 49,17
85 10
50,07
85 10
Dualtron Thunder 2 50,07
85 0
50,57
85 0
Dualtron Thunder 2 50,57
80
80 75
5,59
80 75
Dualtron Thunder 2 5,59
80 70
10,48
80 70
Dualtron Thunder 2 10,48
80 65
15,24
80 65
Dualtron Thunder 2 15,24
80 60
19,29
80 60
Dualtron Thunder 2 19,29
80 55
22,91
80 55
Dualtron Thunder 2 22,91
80 50
26,30
80 50
Dualtron Thunder 2 26,30
80 45
29,49
80 45
Dualtron Thunder 2 29,49
80 40
32,43
80 40
Dualtron Thunder 2 32,43
80 35
34,93
80 35
Dualtron Thunder 2 34,93
80 30
37,09
80 30
Dualtron Thunder 2 37,09
80 25
39,09
80 25
Dualtron Thunder 2 39,09
80 20
40,48
80 20
Dualtron Thunder 2 40,48
80 15
41,82
80 15
Dualtron Thunder 2 41,82
80 10
42,73
80 10
Dualtron Thunder 2 42,73
80 0
43,23
80 0
Dualtron Thunder 2 43,23
75
75 70
4,89
75 70
Dualtron Thunder 2 4,89
75 65
9,65
75 65
Dualtron Thunder 2 9,65
75 60
13,70
75 60
Dualtron Thunder 2 13,70
75 55
17,32
75 55
Dualtron Thunder 2 17,32
75 50
20,70
75 50
Dualtron Thunder 2 20,70
75 45
23,90
75 45
Dualtron Thunder 2 23,90
75 40
26,84
75 40
Dualtron Thunder 2 26,84
75 35
29,34
75 35
Dualtron Thunder 2 29,34
75 30
31,50
75 30
Dualtron Thunder 2 31,50
75 25
33,50
75 25
Dualtron Thunder 2 33,50
75 20
34,89
75 20
Dualtron Thunder 2 34,89
75 15
36,23
75 15
Dualtron Thunder 2 36,23
75 10
37,14
75 10
Dualtron Thunder 2 37,14
75 0
37,64
75 0
Dualtron Thunder 2 37,64
70
70 65
4,76
70 65
Dualtron Thunder 2 4,76
70 60
8,81
70 60
Dualtron Thunder 2 8,81
70 55
12,43
70 55
Dualtron Thunder 2 12,43
70 50
15,81
70 50
Dualtron Thunder 2 15,81
70 45
19,01
70 45
Dualtron Thunder 2 19,01
70 40
21,95
70 40
Dualtron Thunder 2 21,95
70 35
24,45
70 35
Dualtron Thunder 2 24,45
70 30
26,61
70 30
Dualtron Thunder 2 26,61
70 25
28,61
70 25
Dualtron Thunder 2 28,61
70 20
30,00
70 20
Dualtron Thunder 2 30,00
70 15
31,34
70 15
Dualtron Thunder 2 31,34
70 10
32,25
70 10
Dualtron Thunder 2 32,25
70 0
32,75
70 0
Dualtron Thunder 2 32,75
65
65 60
4,05
65 60
Dualtron Thunder 2 4,05
65 55
7,67
65 55
Dualtron Thunder 2 7,67
65 50
11,06
65 50
Dualtron Thunder 2 11,06
65 45
14,25
65 45
Dualtron Thunder 2 14,25
65 40
17,19
65 40
Dualtron Thunder 2 17,19
65 35
19,69
65 35
Dualtron Thunder 2 19,69
65 30
21,85
65 30
Dualtron Thunder 2 21,85
65 25
23,85
65 25
Dualtron Thunder 2 23,85
65 20
25,24
65 20
Dualtron Thunder 2 25,24
65 15
26,58
65 15
Dualtron Thunder 2 26,58
65 10
27,49
65 10
Dualtron Thunder 2 27,49
65 0
27,99
65 0
Dualtron Thunder 2 27,99
60
60 55
3,62
60 55
Dualtron Thunder 2 3,62
60 50
7,01
60 50
Dualtron Thunder 2 7,01
60 45
10,20
60 45
Dualtron Thunder 2 10,20
60 40
13,14
60 40
Dualtron Thunder 2 13,14
60 35
15,64
60 35
Dualtron Thunder 2 15,64
60 30
17,80
60 30
Dualtron Thunder 2 17,80
60 25
19,80
60 25
Dualtron Thunder 2 19,80
60 20
21,19
60 20
Dualtron Thunder 2 21,19
60 15
22,54
60 15
Dualtron Thunder 2 22,54
60 10
23,44
60 10
Dualtron Thunder 2 23,44
60 0
23,94
60 0
Dualtron Thunder 2 23,94
55
55 50
3,38
55 50
Dualtron Thunder 2 3,38
55 45
6,58
55 45
Dualtron Thunder 2 6,58
55 40
9,52
55 40
Dualtron Thunder 2 9,52
55 35
12,02
55 35
Dualtron Thunder 2 12,02
55 30
14,18
55 30
Dualtron Thunder 2 14,18
55 25
16,18
55 25
Dualtron Thunder 2 16,18
55 20
17,57
55 20
Dualtron Thunder 2 17,57
55 15
18,91
55 15
Dualtron Thunder 2 18,91
55 10
19,82
55 10
Dualtron Thunder 2 19,82
55 0
20,32
55 0
Dualtron Thunder 2 20,32
50
50 45
3,20
50 45
Dualtron Thunder 2 3,20
50 40
6,14
50 40
Dualtron Thunder 2 6,14
50 35
8,63
50 35
Dualtron Thunder 2 8,63
50 30
10,80
50 30
Dualtron Thunder 2 10,80
50 25
12,79
50 25
Dualtron Thunder 2 12,79
50 20
14,18
50 20
Dualtron Thunder 2 14,18
50 15
15,53
50 15
Dualtron Thunder 2 15,53
50 10
16,43
50 10
Dualtron Thunder 2 16,43
50 0
16,94
50 0
Dualtron Thunder 2 16,94
45
45 40
2,94
45 40
Dualtron Thunder 2 2,94
45 35
5,44
45 35
Dualtron Thunder 2 5,44
45 30
7,60
45 30
Dualtron Thunder 2 7,60
45 25
9,59
45 25
Dualtron Thunder 2 9,59
45 20
10,98
45 20
Dualtron Thunder 2 10,98
45 15
12,33
45 15
Dualtron Thunder 2 12,33
45 10
13,23
45 10
Dualtron Thunder 2 13,23
45 0
13,74
45 0
Dualtron Thunder 2 13,74
40
40 35
2,50
40 35
Dualtron Thunder 2 2,50
40 30
4,66
40 30
Dualtron Thunder 2 4,66
40 25
6,66
40 25
Dualtron Thunder 2 6,66
40 20
8,05
40 20
Dualtron Thunder 2 8,05
40 15
9,39
40 15
Dualtron Thunder 2 9,39
40 10
10,30
40 10
Dualtron Thunder 2 10,30
40 0
10,80
40 0
Dualtron Thunder 2 10,80
35
35 30
2,16
35 30
Dualtron Thunder 2 2,16
35 25
4,16
35 25
Dualtron Thunder 2 4,16
35 20
5,55
35 20
Dualtron Thunder 2 5,55
35 15
6,90
35 15
Dualtron Thunder 2 6,90
35 10
7,80
35 10
Dualtron Thunder 2 7,80
35 0
8,30
35 0
Dualtron Thunder 2 8,30
30
30 25
1,99
30 25
Dualtron Thunder 2 1,99
30 20
3,39
30 20
Dualtron Thunder 2 3,39
30 15
4,73
30 15
Dualtron Thunder 2 4,73
30 10
5,64
30 10
Dualtron Thunder 2 5,64
30 0
6,14
30 0
Dualtron Thunder 2 6,14
25
25 20
1,39
25 20
Dualtron Thunder 2 1,39
25 15
2,74
25 15
Dualtron Thunder 2 2,74
25 10
3,64
25 10
Dualtron Thunder 2 3,64
25 0
4,14
25 0
Dualtron Thunder 2 4,14
20
20 15
1,35
20 15
Dualtron Thunder 2 1,35
20 10
2,25
20 10
Dualtron Thunder 2 2,25
20 0
2,75
20 0
Dualtron Thunder 2 2,75
15
15 10
0,90
15 10
Dualtron Thunder 2 0,90
15 0
1,41
15 0
Dualtron Thunder 2 1,41
10
10 0
0,50
10 0
Dualtron Thunder 2 0,50

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami. Používame tak vedecký prístup ako je to len možné a profesionálne meracie prístroje.

Viac o testovaní
Ukázať viac Ukázať menej
 
Data sheet
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka 120,8 cm  
      Výška 126,7 cm  
      Šírka 60,9 cm  
      Dĺžka zložená 120,8 cm  
      Výška zložená 57,7 cm  
      Šírka zložená 31,7 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Výrobca batérie LG články  
      Napätie batérie 72 V  
      Kapacita batérie 40 Ah  
      Energia v batérii 2880 Wh  
      Rekuperácia áno  
      Systém ovládania prstová páčka  
      Tempomat áno  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Štart odrazom zvoliteľný  
      Pohon pohon predného aj zadného kolesa  
      Predná brzda kotúčová hydraulická  
      Zadná brzda kotúčová hydraulická  
      Typ kolesa vpredu vzduchové bezdušové  
      Veľkosť kolesa vpredu 11"  
      Typ kolesa vzadu vzduchové bezdušové  
      Veľkosť kolesa vzadu 11"  
      Predné zavesenie kyvné rameno s elastomérom  
      Zadné zavesenie kyvné rameno s elastomérom  
      Osvetlenie predné, zadné a brzdové  
      Max. záťaž 150 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

DTR.ESCTHR2

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe