ZERO 9

Vhodná
do mesta
Vysoká
spoľahlivosť
Skvelý pomer
cena / výkon

Vhodná
do mesta
Vysoká
spoľahlivosť
Skvelý pomer
cena / výkon

ZERO 9

New product

Nenechajte sa zmiasť nízkou cenou tejto kolobežky. Má až prekvapivo skvelé parametre a kvalitné spracovanie. Má dostatočný výkon, dojazd a pohodlný podvozok a ide tak o skvelú kolobežku do mestského prostredia, pokiaľ vám neprekáža trošku vyššia váha. Na rozdiel od modelu ZERO 8 má väčšie kolesá a najmä dve mechanické brzdy, z toho jednu kotúčovú.

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť modelu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Bratislava Sklad
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

 

ZERO 9 je mestský model vysokej kvality, ktorý je veľmi kvalitne spracovaný a prináša výnimočnú kombináciu výkonu, dojazdu, bezpečnosti, pohodlia a kompaktnosti, ktorá nemá medzi mestským kolobežkami veľa konkurentov. Tento model je ukážkou toho, ako by mala vyzerať malá výkonná mestská kolobežka. Jej najväčšou výhodou oproti všetkým ostatným konkurentom je najmä prepracovaný podvozok, ktorý má na zadnej náprave dva pružinové tlmiče a na prednej jednu pružinu a tiež dve mechanické brzdy. Okrem na svoju váhu a rozmery veľmi pohodlného podvozku je vybavená aj 600 W motorom, ktorý zvládne rýchlosť až 47 km/h a batériou umožňujúcou dojazd až 45 km. Na rozdiel od svojho brata ZERO 8, má "devina" navyše prednú kotúčovú brzdu. U oboch modelov (ZERO 8 a 9) sú nadštandardné všetky parametre aj pohodlie, okrem váhy, ktorá je pomerne vysoká a to konkrétne 18 kg.

 

Pohodlie

Medzi malými praktickými mestskými kolobežkami len veľmi ťažko nájdete model, ktorý by bol pohodlnejší ako ZERO 9. Má 9 palcové vzduchom plnené kolesá, ktoré zvyšujú pohodlie z jazdy a navyše je vybavená zdvojenými pružinovými tlmičmi vzadu a jedným vpredu! V tejto kategórii cenovej aj rozmerovej, v ktorej je stále bežné nemať žiadne odpruženie podvozku (viď Xiaomi, alebo Ninebot MAX, ktoré sú tvrdé ako dosky, čo je až trestuhodné), je ZERO 9 svetlom nádeje pre pohodlnú jazdu po meste. K pohodliu prispieva aj dobrý pocit z toho, že kolobežka má dve mechanické brzdy. 9 palcové kolesá sú pohodlnejšie ako 8 palcové, ktoré sú štandardom v tejto kategórii. Samozrejme, všetok tento komfort, odpruženie, veľká batéria a brzdy niečo vážia, preto sa jazdec musí zmieriť s vyššou váhou, ktorá je 18 kg.

 

 

Výkon a dojazd

ZERO 9 má jeden 600 W motor umiestnený vzadu. Výkon je dodávaný bez zbytočného trhania príjemným spôsobom a postačuje na dosiahnutie maximálnej rýchlosti až 47 km/h, čo je na použitie v meste viac než dostatočné. 600 W sa nezľakne ani ľahšieho stúpania, najmä pokiaľ nenesie príliš ťažkého jazdca. Výkon je riadený regulátorom, ktorý zvládne až 25 A, takže je vhodne dimenzovaný a to prispieva k dlhej životnosti. Dojazd je vďaka 624 Wh batérii (13 Ah a 48 V) nadštandardný, a to cca 45 km. V danej cenovej kategórii ide o skvelé čísla, ktoré ešte vylepšuje výborný podvozok a bezpečnostná výbava vo forme dvoch mechanických bŕzd.

 

Bezpečnosť

Malé mestské kolobežky sú vždy o nejakom kompromise, a to sa snaží ZERO 9 zmeniť. ZERO 9 nerobí kompromisy vo výkone, dojazde a najmä nie v bezpečnosti - má dve mechanické brzdy, čo je v tejto triede nadštandard. Nejde teda o elektromagnetické brzdy, ale o klasické mechanické. Zadná je bubnová a predná je kotúčová, pričom sú ovládané brzdovými páčkami na riadidlách. Kolobežka brzdí výrazne lepšie, ako iné modely v tejto kategórii, ktoré sa spoliehajú na elektromagnetickú brzdu (napríklad modely Booster od E-Twow, Xiaomi a podobne) a tiež lepšie ako modely s jednou brzdou (Booster GT 2020, ZERO 8 a podobne). K bezpečnosti prispieva veľmi pohodlný podvozok a do tela kolobežky integrované osvetlenie, ktoré svieti vpredu, vzadu a dokonca aj zboku, čo je opäť nadštandardné a kolobežku je veľmi dobre vidieť aj v noci. Umiestnenie motora vzadu tiež prispieva k bezpečnosti, pretože prípadná vážna porucha motora nespôsobí pád jazdca.

Dizajn

Čierno-červená kombinácia je unikátnym podpisom všetkých modelov ZERO a vyzerá fantasticky aj na modeli 9. Ako jedna z mála kolobežiek má svoj vlastný dizajnový jazyk a je preto iná , ako všetky ostatné kolobežky tejto kategórie, ktoré sú podobné ako vajce vajcu. Kolobežka pôsobí kvalitným, až luxusným dojmom a vyzerá drahšie, než v skutočnosti je. Zadné tlmiče a predná pružina v červenej farbe, zdôrazňujú, že ide o pohodlný model, ktorý sa nezľakne ani našich rozbitých chodníkov a ciest. Kabeláž je pomerne dobre schovaná do tela kolobežky a tá tak pôsobí čisto a elegantne. Dizajn je tak, ako aj celá značka ZERO, založený najmä na funkčnosti, ktorá je domyslená do detailov a pôsobí elegantne. Kolobežka má aj bočné podsvietenie a svieti aj celá tyč riadenia, čo zvyšuje bezpečnosť a podčiarkuje moderný vzhľad. Všetky svetlá sú integrované priamo do tela a zachovávajú tak čistotu línií a dizajnu.

 

Využitie a praktickosť

S váhou 18 kg nejde o najľahšiu výkonnú elektrickú do mesta, tejto kategórii stále kraľuje výrobca E-Twow. Ide však o rozumnú alternatívu s o niečo pohodlnejším podvozkom, mechanickou prednou aj zadnou brzdou, vzhľadom na parametre priaznivou cenou a najmä väčším dôrazom na bezpečnosť. Kolobežka je o niečo robustnejšia, čo sa samozrejme prejavilo na váhe, opláca to však väčším pohodlím, celkovou pevnosťou a pevnejšími, širšími a pohodlnejšími rúčkami, ktoré sú výborne skladateľné a zároveň pevné. 9 palcové kolesá sú výbornou voľbou aj do horších podmienok a prispievajú ku komfortu z jazdy. Vynikajúca skladateľnosť umožňuje kolobežku zobrať všade so sebou, necháte ju v kaviarni či v podniku pod stoličkou a nebude nikomu prekážať. Veľkou výhodou je aj vysoká spoľahlivosť, ktorá prispieva k dobrému pocitu, že vás ZERO 9 vždy pohodlne dovezie tam, kam potrebujete. Integrované osvetlenie, a to aj z boku a na tyči riadenia ju predurčuje aj na nočné jazdy mestom a dve mechanické brzdy zastavia kolobežku vždy tak, ako budete chcieť. Ide o rozumné riešenie pre tých, ktorí sú ochotní akceptovať vyššiu váhu výmenou za vyššiu bezpečnosť a pohodlie.

 

Naše hodnotenie

ZERO 9 je dobá voľba do mesta, pokiaľ hľadáte výkonnú a bezpečnú kolobežku za rozumné peniaze. Jej najväčším konkurentom sú produkty výrobcu E-Twow, ktoré kraľujú kategórii ultra-ľahkých kolobežiek a vážia cca o 6 kg menej, pričom majú podobné papierové parametre. Papier však nepovie všetko a pokiaľ ide o bezpečnosť, v nej má ZERO 9 určite navrch. Voľbou preto zostáva, či preferujete najnižšiu možnú váhu, alebo o niečo pohodlnejšiu jazdu a najmä bezpečie vo forme dvoch mechanických bŕzd. ZERO 9 patrí medzi horúcich kandidátov na kráľa medzi bezpečnými mestskými kolobežkami strednej triedy. ZERO je špičkový výrobca zo Singapuru, s ktorým máme dobré vzťahy a osobne sa poznáme nie len s ich zamestnancami, ale aj priamo s majiteľom. Preto vieme poskytnúť nie len záručný, ale aj pozáručný servis, podporu a poradenstvo či náhradné diely. Ak dokážete žiť s jej vyššou váhou, táto kolobežka vás určite nesklame a vždy vás bezpečne privezie až domov.

 

Servis

Sme výhradným a jediným dovozcom a predajcom značky ZERO pre celú strednú Európu. Poskytujeme priamo záručný aj pozáručný servis, ktorý je zabezpečený na našich pobočkách v Prahe, Brne a Bratislave. Väčšinu náhradných dielov držíme skladom a sme jediným certifikovaným poskytovateľom záručných opráv v regióne. Preto sa pri kúpe tejto kolobežky nemusíte vôbec obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov a vďaka priamej reprezentácii výrobcu si poradíme aj so zložitejšími prípadmi a diagnostikou.

 

O značke

Značka ZERO vznikla v Singapure v roku 2017 ako značka skúseného predajcu osobnej elektromobility, ktorý sa špecializoval na elektrické kolobežky. Ide preto o pomerne mladú značku, ktorá sa za svoju krátku existenciu dostala na celosvetovú špicu a právom patrí medzi tie najlepšie značky na trhu. ZERO vníma elektrické kolobežky ako inteligentnú alternatívu voči ostatným spôsobom prepravy v meste ale aj mimo neho, ktorá je vysoko efektívna, cenovo nenáročná, ekologická a mestu prináša ZERO emisií. ZERO prináša alternatívu menšiu rozmermi, ale aj uhlíkovou stopou a umožňuje zábavnejšiu, zodpovednejšiu cestu nie len tam, kam sa dostanete autom či MHD, ale aj tam, kam sa nijak inak nedostanete. Zrodenie značky ZERO bola odpoveď na nedostatok možností pre jazdcov, ktorí si museli vyberať medzi výkonom, praktickosťou a cenou. Cieľom ZERO je priniesť celú rodinu modelov, ktoré sú odpoveďou pre individuálne potreby používateľov bez toho, aby museli robiť prílišné kompromisy a popri tom im prinášať aj radosť z ich jazdy. Za posledné roky si ZERO vydobylo pevné miesto na trhu a meno, ktoré prináša celú škálu modelov, ktoré sú v svojich kategóriách na popredných miestach a ponúkajú rozumnú alternatívu voči ostatným značkám za skvelú cenu.

Všetky modely od ZERO (8, 9, 10, 8X, 10X a 11X) nájdete v našej ponuke.

8/10
Komfort
6/10
Ľahkosť údržby
47 km/h
Rýchlosť
18 kg
Váha
600 W
Výkon
45 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Brzda vpredu
Odpružený podvozok vpredu
Zvládne kopec
Motor vzadu
Brzda vzadu
Vhodná do mesta
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Vzduchové kolesá
Skvelý pomer cena / výkon
Voľnobežka
Dobre skladateľné
 
Data sheet
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 18 kg 19 kg
Doba nabíjania 7 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 47 km/h 45,9 km/h
Výkon 600 W 872,5 W
Dojazd 45 km 52,92 km
Dojazd v mestskom cykle - 30,42 km
Vzdialenosť na zrýchlenie 0 - 20 km/h - 13,4 m
Vzdialenosť na zrýchlenie 0 - 30 km/h - 41,9 m
Čas na zrýchlenie z 0 na 20 km/h - 4,01 s
Čas na zrýchlenie z 0 na 30 km/h - 8 s
Brzdná dráha z 20 km/h - 2,1 m
Brzdná dráha z 30 km/h - 5,1 m
Šprint na 100m - 14,1 s
Šprint na 250m - 27,1 s
Šprint na 1000m - 87,81 s
Zobraziť viac
Zobraziť menej
Merania Voltride

Nezávislé Výsledky Meraní

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami.

Viac o testovaní
Výsledky závisia od konfigurácie, prosím vyberte si:
Táto varianta ešte nebola otestovaná, zobrazujem výsledky pre:
45,90
km/h
Max. rýchlosť
910,5
wattov
Max. výkon
52,92
km
Max. dojazd
30,42
km
Mestský dojazd
24,83
km
Min. dojazd
14,10
sekúnd
Čas na
100 m
27,10
sekúnd
Čas na
250 m
87,81
sekúnd
Čas na
1 km
4,01
sekúnd
Čas do
20 km/h
8,00
sekúnd
Čas
do 30 km/h
0,91
sekúnd
Čas z
20 km/h
1,37
sekúnd
Čas z
30 km/h
13,4
metrov
Dráha do
20 km/h
41,9
metrov
Dráha do
30 km/h
2,1
metrov
Dráha z
20 km/h
5,1
metrov
Dráha z
30 km/h
Zrýchlenie
Brzdenie
Výkon
Porovnať viaceré modely

Vyberte si do porovnania aj iné modely.
Dáta sa zobrazia v grafoch, tabuľkách a pri všetkých hodnotách.

Porovnať rôzne modely

Vyberte si iné modely z možností nižšie:

Primárna konfigurácia:

Zvoliť
Časy zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 45 45,90
0
0 10
1,64
0 10
Zero 9 1,64
0 15
2,61
0 15
Zero 9 2,61
0 20
4,01
0 20
Zero 9 4,01
0 25
5,92
0 25
Zero 9 5,92
0 30
8,00
0 30
Zero 9 8,00
0 35
11,64
0 35
Zero 9 11,64
0 40
16,91
0 40
Zero 9 16,91
0 45
31,19
0 45
Zero 9 31,19
0 45,90
31,93
0 45,90
Zero 9 31,93
10
10 15
0,98
10 15
Zero 9 0,98
10 20
2,38
10 20
Zero 9 2,38
10 25
4,29
10 25
Zero 9 4,29
10 30
6,36
10 30
Zero 9 6,36
10 35
10,01
10 35
Zero 9 10,01
10 40
15,27
10 40
Zero 9 15,27
10 45
29,55
10 45
Zero 9 29,55
10 45,90
30,30
10 45,90
Zero 9 30,30
15
15 20
1,40
15 20
Zero 9 1,40
15 25
3,31
15 25
Zero 9 3,31
15 30
5,38
15 30
Zero 9 5,38
15 35
9,03
15 35
Zero 9 9,03
15 40
14,29
15 40
Zero 9 14,29
15 45
28,57
15 45
Zero 9 28,57
15 45,90
29,32
15 45,90
Zero 9 29,32
20
20 25
1,91
20 25
Zero 9 1,91
20 30
3,98
20 30
Zero 9 3,98
20 35
7,63
20 35
Zero 9 7,63
20 40
12,90
20 40
Zero 9 12,90
20 45
27,18
20 45
Zero 9 27,18
20 45,90
27,92
20 45,90
Zero 9 27,92
25
25 30
2,07
25 30
Zero 9 2,07
25 35
5,72
25 35
Zero 9 5,72
25 40
10,99
25 40
Zero 9 10,99
25 45
25,27
25 45
Zero 9 25,27
25 45,90
26,01
25 45,90
Zero 9 26,01
30
30 35
3,65
30 35
Zero 9 3,65
30 40
8,91
30 40
Zero 9 8,91
30 45
23,19
30 45
Zero 9 23,19
30 45,90
23,94
30 45,90
Zero 9 23,94
35
35 40
5,26
35 40
Zero 9 5,26
35 45
19,54
35 45
Zero 9 19,54
35 45,90
20,29
35 45,90
Zero 9 20,29
40
40 45
14,28
40 45
Zero 9 14,28
40 45,90
15,03
40 45,90
Zero 9 15,03
45
45 45,90
0,75
45 45,90
Zero 9 0,75
Dráha zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 45 45,90
0
0 10
2,85
0 10
Zero 9 2,85
0 15
6,47
0 15
Zero 9 6,47
0 20
13,42
0 20
Zero 9 13,42
0 25
25,66
0 25
Zero 9 25,66
0 30
41,91
0 30
Zero 9 41,91
0 35
75,38
0 35
Zero 9 75,38
0 40
130,91
0 40
Zero 9 130,91
0 45
301,58
0 45
Zero 9 301,58
0 45,90
310,91
0 45,90
Zero 9 310,91
10
10 15
3,62
10 15
Zero 9 3,62
10 20
10,57
10 20
Zero 9 10,57
10 25
22,81
10 25
Zero 9 22,81
10 30
39,06
10 30
Zero 9 39,06
10 35
72,53
10 35
Zero 9 72,53
10 40
128,06
10 40
Zero 9 128,06
10 45
298,73
10 45
Zero 9 298,73
10 45,90
308,06
10 45,90
Zero 9 308,06
15
15 20
6,95
15 20
Zero 9 6,95
15 25
19,18
15 25
Zero 9 19,18
15 30
35,44
15 30
Zero 9 35,44
15 35
68,91
15 35
Zero 9 68,91
15 40
124,44
15 40
Zero 9 124,44
15 45
295,11
15 45
Zero 9 295,11
15 45,90
304,44
15 45,90
Zero 9 304,44
20
20 25
12,23
20 25
Zero 9 12,23
20 30
28,49
20 30
Zero 9 28,49
20 35
61,96
20 35
Zero 9 61,96
20 40
117,49
20 40
Zero 9 117,49
20 45
288,16
20 45
Zero 9 288,16
20 45,90
297,49
20 45,90
Zero 9 297,49
25
25 30
16,26
25 30
Zero 9 16,26
25 35
49,73
25 35
Zero 9 49,73
25 40
105,26
25 40
Zero 9 105,26
25 45
275,92
25 45
Zero 9 275,92
25 45,90
285,25
25 45,90
Zero 9 285,25
30
30 35
33,47
30 35
Zero 9 33,47
30 40
89,00
30 40
Zero 9 89,00
30 45
259,67
30 45
Zero 9 259,67
30 45,90
269,00
30 45,90
Zero 9 269,00
35
35 40
55,53
35 40
Zero 9 55,53
35 45
226,20
35 45
Zero 9 226,20
35 45,90
235,53
35 45,90
Zero 9 235,53
40
40 45
170,67
40 45
Zero 9 170,67
40 45,90
180,00
40 45,90
Zero 9 180,00
45
45 45,90
9,33
45 45,90
Zero 9 9,33
Brzdné časy
45 40 35 30 25 20 15 10 0
45,91
45,91 45
0,06
45,91 45
Zero 9 0,06
45,91 40
0,27
45,91 40
Zero 9 0,27
45,91 35
0,51
45,91 35
Zero 9 0,51
45,91 30
0,76
45,91 30
Zero 9 0,76
45,91 25
0,98
45,91 25
Zero 9 0,98
45,91 20
1,23
45,91 20
Zero 9 1,23
45,91 15
1,45
45,91 15
Zero 9 1,45
45,91 10
1,67
45,91 10
Zero 9 1,67
45,91 0
2,14
45,91 0
Zero 9 2,14
45
45 40
0,21
45 40
Zero 9 0,21
45 35
0,45
45 35
Zero 9 0,45
45 30
0,70
45 30
Zero 9 0,70
45 25
0,92
45 25
Zero 9 0,92
45 20
1,17
45 20
Zero 9 1,17
45 15
1,39
45 15
Zero 9 1,39
45 10
1,61
45 10
Zero 9 1,61
45 0
2,08
45 0
Zero 9 2,08
40
40 35
0,25
40 35
Zero 9 0,25
40 30
0,50
40 30
Zero 9 0,50
40 25
0,71
40 25
Zero 9 0,71
40 20
0,97
40 20
Zero 9 0,97
40 15
1,19
40 15
Zero 9 1,19
40 10
1,40
40 10
Zero 9 1,40
40 0
1,87
40 0
Zero 9 1,87
35
35 30
0,25
35 30
Zero 9 0,25
35 25
0,47
35 25
Zero 9 0,47
35 20
0,72
35 20
Zero 9 0,72
35 15
0,94
35 15
Zero 9 0,94
35 10
1,16
35 10
Zero 9 1,16
35 0
1,63
35 0
Zero 9 1,63
30
30 25
0,22
30 25
Zero 9 0,22
30 20
0,47
30 20
Zero 9 0,47
30 15
0,69
30 15
Zero 9 0,69
30 10
0,91
30 10
Zero 9 0,91
30 0
1,37
30 0
Zero 9 1,37
25
25 20
0,25
25 20
Zero 9 0,25
25 15
0,47
25 15
Zero 9 0,47
25 10
0,69
25 10
Zero 9 0,69
25 0
1,16
25 0
Zero 9 1,16
20
20 15
0,22
20 15
Zero 9 0,22
20 10
0,44
20 10
Zero 9 0,44
20 0
0,91
20 0
Zero 9 0,91
15
15 10
0,22
15 10
Zero 9 0,22
15 0
0,69
15 0
Zero 9 0,69
10
10 0
0,47
10 0
Zero 9 0,47
Brzdné dráhy
45 40 35 30 25 20 15 10 0
45,91
45,91 45
0,71
45,91 45
Zero 9 0,71
45,91 40
3,03
45,91 40
Zero 9 3,03
45,91 35
5,45
45,91 35
Zero 9 5,45
45,91 30
7,58
45,91 30
Zero 9 7,58
45,91 25
9,12
45,91 25
Zero 9 9,12
45,91 20
10,59
45,91 20
Zero 9 10,59
45,91 15
11,54
45,91 15
Zero 9 11,54
45,91 10
12,13
45,91 10
Zero 9 12,13
45,91 0
12,69
45,91 0
Zero 9 12,69
45
45 40
2,32
45 40
Zero 9 2,32
45 35
4,74
45 35
Zero 9 4,74
45 30
6,87
45 30
Zero 9 6,87
45 25
8,41
45 25
Zero 9 8,41
45 20
9,88
45 20
Zero 9 9,88
45 15
10,83
45 15
Zero 9 10,83
45 10
11,42
45 10
Zero 9 11,42
45 0
11,98
45 0
Zero 9 11,98
40
40 35
2,41
40 35
Zero 9 2,41
40 30
4,55
40 30
Zero 9 4,55
40 25
6,08
40 25
Zero 9 6,08
40 20
7,56
40 20
Zero 9 7,56
40 15
8,50
40 15
Zero 9 8,50
40 10
9,09
40 10
Zero 9 9,09
40 0
9,66
40 0
Zero 9 9,66
35
35 30
2,14
35 30
Zero 9 2,14
35 25
3,67
35 25
Zero 9 3,67
35 20
5,14
35 20
Zero 9 5,14
35 15
6,09
35 15
Zero 9 6,09
35 10
6,68
35 10
Zero 9 6,68
35 0
7,24
35 0
Zero 9 7,24
30
30 25
1,53
30 25
Zero 9 1,53
30 20
3,01
30 20
Zero 9 3,01
30 15
3,95
30 15
Zero 9 3,95
30 10
4,54
30 10
Zero 9 4,54
30 0
5,11
30 0
Zero 9 5,11
25
25 20
1,47
25 20
Zero 9 1,47
25 15
2,42
25 15
Zero 9 2,42
25 10
3,01
25 10
Zero 9 3,01
25 0
3,57
25 0
Zero 9 3,57
20
20 15
0,95
20 15
Zero 9 0,95
20 10
1,54
20 10
Zero 9 1,54
20 0
2,10
20 0
Zero 9 2,10
15
15 10
0,59
15 10
Zero 9 0,59
15 0
1,15
15 0
Zero 9 1,15
10
10 0
0,56
10 0
Zero 9 0,56

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami. Používame tak vedecký prístup ako je to len možné a profesionálne meracie prístroje.

Viac o testovaní
Ukázať viac Ukázať menej
 
Data sheet
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka zložená 100 cm  
      Výška zložená 44 cm  
      Šírka zložená 26 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Li-Ion  
      Napätie batérie 48 V  
      Kapacita batérie 13 Ah  
      Energia v batérii 624 Wh  
      Rekuperácia nie  
      Systém ovládania prstová páčka  
      Tempomat áno  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Štart odrazom zvoliteľný  
      Pohon zadný náhon  
      Predná brzda kotúčová (disková) mechanická  
      Zadná brzda bubnová  
      Typ kolesa vpredu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vpredu 9"  
      Typ kolesa vzadu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vzadu 9"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Predné zavesenie pružina  
      Zadné zavesenie zdvojená pružina  
      Osvetlenie predné, zadné a brzdové  
      Brzdové svetlo áno  
      Farby čierno-červená  
      Max. záťaž 100 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Rated 4.68 on the scale 1 - 5 based on 19 customer reviews
Overený nákup

Zero9... spokojnosť

Mám ju asi 1/2 roka, najazdených vyše 300 km, je síce ťažšia a v zloženom stave sa ťažšie prenáša, ale kompenzuje to perfektným výkonom , dlhým dojazdom, bezpečnosťou a pohodlnosťou jazdy a nie zložitým ovládaním ... za mňa * * * * *

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Je ťažká, ale zase dobre zrychluje. Chcel som to GT ale nemali ho na sklade a kolobežku som chcel okamžite.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

Super je. Nechcel som už tie 250w slabé kolobežky. Konečne to ide.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

Vyjde kopce, super kolobezka

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

To podsvietenie je ako na kolotočoch a zle to svieti dopredu, ale je rýchla a dobrá. Doručili na další deň.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

ZERO.9.13

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe