ZERO 8X

Vhodná
do mesta
Vysoká
spoľahlivosť
Extrémny
výkon

Vhodná
do mesta
Vysoká
spoľahlivosť
Extrémny
výkon

8X je druhá najsilnejšia kolobežka od ZERO. Jej parametre sú skvelé a na rozdiel od svojich väčších bratov 11X a 10X má nižšiu váhu pri podobnom dojazde. Dosiahne rýchlosť až 55 km/h s výkonom 2300 W, pričom má poháňané obidve kolesá a podvozok, ktorý sa nezľakne ani terénu. Má menšie, 8 palcové kolesá, ktoré sú plné a preto nemôžu dostať defekt.

`

ZERO 8X

New product

Product Options
Batéria: *
LG 936 Wh (52 V 18 Ah)
LG 1352 Wh (52 V 26 Ah)
+ 250 €
  • LG 936 Wh (52 V 18 Ah)
  • LG 1352 Wh (52 V 26 Ah)

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť vybraného modelu

V závislosti od konfigurácie produktu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Bratislava Sklad
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

8X je najmenší z trojice extrémnych modelov od značky ZERO (8X, 10X, 11X). Patrí medzi mimoriadne výkonné modely a vďaka dvom elektrickým motorom s celkovým výkonom 2300 W dosiahne rýchlosť až 55 km/h. Navyše, vďaka kvalitnému podvozku s hydraulickými tlmičmi a pružinami sa nezľakne ani terénu. S dojazdom vyše 100 km vás vždy dovezie až domov.

Táto kolobežka si vyžaduje skúseného jazdca, ktorý ju dokáže skrotiť a naplno využiť jej potenciál v teréne ale aj mimo neho. Výhodou je možnosť jazdy iba na jeden motor, čím sa výrazne zvýši dojazd v prípadoch, keď nepotrebujete jej plný výkon. Svojimi parametrami prináša podobný pocit z jazdy ako jej veľkí bratia 10X a 11X, je však praktickejšia, pretože má nižšiu váhu, skladateľné rúčky a zmestíte ju aj do kufra. 8X vo svojej triede parametrovo poráža väčšinu konkurencie a zároveň si drží výbornú cenu, čím sa stáva jednou z najlepších kolobežiek v pomere cena / výkon.

 

Výkon

Vďaka dvom silným motorom ponúka 8X špičkový výkon až 2300 W. Ten je prenášaný na cestu pomocou dvoch 8 palcových plných kolies. Výkon je riadený dvomi 25 A regulátormi s veľkými chladičmi, ktoré odvádzajú prebytočné teplo, predlžujú životnosť elektroniky a zabezpečujú dlhodobo plný výkon aj v ťažkých podmienkach. Vďaka pohonu 2x2 je pánom v každej situácii a to aj v teréne. 8X je vhodná aj do mesta, pričom má dostatočný výkon na to, že si môžete byť istý, že to nebudete vy, kto bude brzdiť premávku. Vďaka menším kolesám má nižšiu maximálnu rýchlosť oproti 10X, ale lepšie zrýchlenie.

 

Dojazd

Dojazd toho modelu závisí od zvolenej batérie a od tej sa následne samozrejme odvíja aj cena. Pokiaľ si zvolíte kvalitnejšiu 26 Ah 52 V batériu s článkami od LG, ktorá má v sebe uloženú energiu až 1352 Wh, dopraje vám dojazd 100 km v ECO režime pri "slušnej" jazde 25km/h na rovinke. Udávaný dojazd je pri využití jedného motora. 18 Ah batéria s článkami LG s uloženou energiou 936 Wh postačí na cca 60 km pri šetrnej jazde, ale odvďačí sa nižšou cenou. Dobíjanie trvá 10 - 11 hodín, ale je možné ho skrátiť na polovicu za použitia dvoch nabíjačiek, keďže 8X disponuje dvomi nabíjacími konektormi. Pri dynamickej jazde s využitím oboch motorov je samozrejme potrebné počítať s menším dojazdom a ten sa môže skrátiť aj pod polovicu, keďže v týchto rýchlostiach už množstvo energie spotrebujete iba na prekonanie odporu vzduchu. Každopádne, s touto kolobežkou sa o dojazd báť nemusíte, je viac než dostatočný.

 

Pohodlie

8X má dva hydraulické tlmiče kombinované s pružinou, čo z nej urobilo jednu veľmi pohodlnú kolobežku. Jej pohodlie je stále fantastické, aj keď 10X považujeme za ešte trošku pohodlnejšiu, pretože 8X má menšie 8 palcové kolesá, ktoré sú plné. Výhodou je, že na nich nemôžete dostať defekt, čo samozrejme prispieva k pohodliu a dobrému pocitu, že nemusíte nič riešiť, ale trošku to zhoršuje komfort. Podvozok oceníte pri jazde v meste, keď výborne odfiltruje naše rozbité cesty, ale aj v teréne keď nemá problém ani s jazdou po zlom povrchu. Podvozok je navyše nastaviteľný, takže ho viete pritvrdiť pri rýchlej jazde, kedy je tvrdšie nastavenie výhodou a podvozok nenaráža na dorazy čo prispieva nie len k pohodliu, ale aj k bezpečnosti. Viete si ho prispôsobiť svojej váhe a štýlu jazdy. Možnosť upraviť si tuhosť podvozku je fantastická aj preto, lebo ňou zároveň meníte svetlú výšku podľa použitia - vyššia v teréne a nižšia a pohodlnejšia mimo neho.

 

Bezpečnosť

Bezpečnosť 8X je zabezpečená vďaka podvozku, ktorý skvele tlmí nerovnosti a najmä vďaka mechanickým diskovým brzdám, ktoré sú vpredu aj vzadu. Hydraulický podvozok s pružinou má nastaviteľnú tuhosť a viete si ho prispôsobiť svojmu štýlu jazdy. Bezpečnosti prispieva aj batéria zložená z kvalitných článkov značky LG. Pevnosť celej kolobežky umožňuje nosnosť až 120 kg. Kolobežka disponuje predným, zadným a bočným osvetlením a tiež brzdovým svetlom. Na tyči riadenia je navyše dostatok priestoru na akékoľvek ďalšie osvetlenie, ktorým sa rozhodnete svojho nového miláčika obšťastniť. Jej maximálna rýchlosť je vďaka menším kolesám 55 km/h oproti 65 km/h na 10X, čo však považujeme vzhľadom na veľkosť kolies za dostatočné. Výhodou je, že na plných kolesách nemôžete dostať defekt a nemusíte kontrolovať tlak v pneumatikách, takže je kolobežka vždy pripravená na jazdu. Napriek tomu, že riadidlá sú skladateľné, nemajú žiadnu vôľu a s ich šírkou až 60 cm budete mať nad kolobežkou vždy dostatočnú kontrolu.

 

Dizajn

Čierno-červená kombinácia je unikátnym podpisom všetkých modelov ZERO a vyzerá fantasticky aj na modeli 8X. Ako jedna z mála kolobežiek má svoj vlastný dizajnový jazyk a je preto iná, ako všetky ostatné kolobežky tejto výkonnostnej kategórie, ktoré sú podobné ako vajce vajcu. Krásne kyvné ramená v striebornej farbe odhaľujú hydraulický tlmič s pružinou a dávajú najavo, že nejde o bežný stroj, ale o univerzálnu kolobežku typu enduro, ktorá sa nezľakne ničoho. Kotúčové brzdy sa krásne hodia k uzavretým kolesám, v ktorých je schovaný motor a podčiarkujú športové rysy toho modelu. Ide bez pochýb o jednu z najkrajších kolobežiek na svete, ktorá stavila na dizajn založený na funkčnosti, ktorý je však premyslený do detailov. S menšími kolesami pôsobí agilnejšie a hravejšie ako jej väčší bratia 10X a 11X.

 

Využitie a praktickosť

Nejde o typickú spratnú mestskú kolobežku. Jej váha je 33-35 kg (podľa zvolenej batérie), takže ju určite nebudete radi nosiť po schodoch. Vďaka menším kolesám a najmä skladateľným rúčkam je po zložení výrazne menšia ako napríklad modely 10X či INOKIM OXO. Zmestíte ju ľahšie do kufra bežného auta, ale pokiaľ ju chcete zobrať so sebou na dlhší výlet autom (napríklad k moru), lepšie poslúži zadný nosič na bicykle na ťažnom zariadení. Mimo svojej vyššej váhy ide o fantastické riešenie do mesta, ale aj mimo neho. Vďaka jej konštrukcii a výkonu ide o jednu z najviac univerzálnych kolobežiek na svete. Vzhľadom na pohon oboch kolies nepohrdne ani terénom, či prudším kopcom. V meste určite oceníte jej výkon pri jazde do kopca a tiež jej dojazd, nemusíte sa báť pokiaľ potrebujete absolvovať dlhšiu trasu, alebo ju nemáte čas cez deň nabíjať. V našich podmienkach vám doslova učaruje veľmi pohodlný podvozok, ktorý zvládne aj tie najhoršie cesty aj napriek plným 8 palcovým kolesám. Vďaka ním sa navyše nemusíte báť defektu, takže vaša jazda môže o niečo bezstarostnejšia a kvôli ich menším rozmerom má ešte o trošku lepšie zrýchlenie ako jej brat 10X.

 

Naše hodnotenie

Zero 8X je veľmi výkonná kolobežka s pohonom obidvoch kolies, ktoré sú plné a s kvalitným podvozkom s hydraulickými tlmičmi, ktorá prináša off-road výkony aj do mestského prostredia. V tejto výkonovej kategórii ponúka výborný pomer cena / výkon a je skvelou alternatívou voči ostatným značkám. Možnosť jazdy iba na 1 motor výrazne zvyšuje dojazd aj tým aj praktické využitie tejto kolobežky. 8 palcové plné kolesá nemôžu dostať defekt a spolu s vynikajúcim podvozkom ponúkajú výborný komfort, za ktorý však platíte trošku vyššou váhou. Medzi 8X a 10X je skutočne ťažká voľba. 10X je o niečo pohodlnejšia a rýchlejšia, 8X má zase trošku lepšie zrýchlenie, je lepšie skladateľná a nemôže dostať defekt. Ťažká voľba aj pre nás, pokiaľ však potrebujete kolobežku často prenášať autom, alebo sa bojíte defektov, zvoľte 8X. ZERO je špičkový výrobca zo Singapuru, s ktorým máme dobré vzťahy a osobne sa poznáme nie len s ich zamestnancami, ale aj priamo s majiteľom. Preto vieme poskytnúť nie len záručný, ale aj pozáručný servis, podporu a poradenstvo či náhradné diely.

 

Servis

Sme výhradným a jediným dovozcom a predajcom značky ZERO pre celú strednú Európu. Poskytujeme priamo záručný aj pozáručný servis, ktorý je zabezpečený na našich pobočkách v Prahe, Brne a Bratislave. Väčšinu náhradných dielov držíme skladom a sme jediným certifikovaným poskytovateľom záručných opráv v regióne. Preto sa pri kúpe tejto kolobežky nemusíte vôbec obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov a vďaka priamej reprezentácii výrobcu si poradíme aj so zložitejšími prípadmi a diagnostikou.

 

O značke

Značka ZERO vznikla v Singapure v roku 2017 ako značka skúseného predajcu osobnej elektromobility, ktorý sa špecializoval na elektrické kolobežky. Ide preto o pomerne mladú značku, ktorá sa za svoju krátku existenciu dostala na celosvetovú špicu a právom patrí medzi tie najlepšie značky na trhu. ZERO vníma elektrické kolobežky ako inteligentnú alternatívu voči ostatným spôsobom prepravy v meste ale aj mimo neho, ktorá je vysoko efektívna, cenovo nenáročná, ekologická a mestu prináša ZERO emisií. ZERO prináša alternatívu menšiu rozmermi, ale aj uhlíkovou stopou a umožňuje zábavnejšiu, zodpovednejšiu cestu nie len tam, kam sa dostanete autom či MHD, ale aj tam, kam sa nijak inak nedostanete. Zrodenie značky ZERO bola odpoveď na nedostatok možností pre jazdcov, ktorí si museli vyberať medzi výkonom, praktickosťou a cenou. Cieľom ZERO je priniesť celú rodinu modelov, ktoré sú odpoveďou pre individuálne potreby používateľov bez toho, aby museli robiť prílišné kompromisy a popri tom im prinášať aj radosť z ich jazdy. Za posledné roky si ZERO vydobylo pevné miesto na trhu a meno, ktoré prináša celú škálu modelov, ktoré sú v svojich kategóriách na popredných miestach a ponúkajú rozumnú alternatívu voči ostatným značkám za skvelú cenu.

Všetky modely od ZERO (8, 9, 10, 8X, 10X a 11X) nájdete v našej ponuke.

Porovnanie rady X (extrémny výkon, dva motory) výrobcu ZERO

Parameter 8X 10X 11X
Výkon 2300 W 3200 W 3600 W
Maximálna rýchlosť 55 km/h 65 km/h 95 km/h
Dojazd 65 - 110 km 80 - 110 km 150 km
Váha 33 - 35 kg 35 kg 54 kg
Výrobca batérie Články LG Čína - bez značky alebo články LG Články LG
Energia batérie 936 - 1352 Wh 936 - 1196 Wh 2304 Wh
Kapacita batérie 18 - 26 Ah 18 - 23 Ah 32 Ah
Napätie batérie 52 V 52 V 72 V
Počet motorov 2 - predný aj zadný 2 - predný aj zadný 2 - predný aj zadný
Predná brzda kotúčová kotúčová, alebo kotúčová hydraulická kotúčová hydraulická
Zadná brzda kotúčová kotúčová, alebo kotúčová hydraulická kotúčová hydraulická
Riadidlá skladateľné pevné pevné
Kolesá 8 palcové, plné 10 palcové, vzduchové 11 palcové, vzduchové
8/10
Komfort
9/10
Ľahkosť údržby
55 km/h
Rýchlosť
33 kg
Váha
2300 W
Výkon
65 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Brzda vpredu
Odpružený podvozok vpredu
Zvládne terén
Zvládne kopec
Motor vzadu
Motor vpredu
Brzda vzadu
Vhodná do mesta
Extrémny výkon
Tempomat
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Voľnobežka
Dobre skladateľné
Vysoká spoľahlivosť
Štart z nuly
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 33 kg podľa konfigurácie od 33 kg do 35 kg 32 kg podľa konfigurácie Nie je to nízka váha, prenášanie po schodoch už nie je nič príjemné. Váha je ale vyvážená skvelým podvozkom.
Doba nabíjania 10-11 h Zatiaľ netestované Vysoké hodnotenie, pretože disponuje dvomi konektormi na nabíjanie, takže použitím dvoch nabíjačiek je čas možné znížiť na polovicu.
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 55 km/h 47,7 km/h Vďaka menším kolesám má lepšiu akceleráciu ako 10X, ale nižšiu maximálnu rýchlosť.
Výkon 2300 W 1663 W
Dojazd 65 km podľa konfigurácie od 65 km do 110 km Zatiaľ netestované otestovaná iná konfigurácia
Dojazd v mestskom cykle - Zatiaľ netestované otestovaná iná konfigurácia
Vzdialenosť na zrýchlenie 0 - 20 km/h - 6,9 m
Vzdialenosť na zrýchlenie 0 - 30 km/h - 20,8 m
Čas na zrýchlenie z 0 na 20 km/h - 2,24 s
Čas na zrýchlenie z 0 na 30 km/h - 4,18 s
Brzdná dráha z 20 km/h - 2 m
Brzdná dráha z 30 km/h - 4,4 m
Šprint na 100m - 10,9 s
Šprint na 250m - 22,42 s
Šprint na 1000m - 79,81 s
Zobraziť viac
Zobraziť menej
Merania Voltride

Nezávislé Výsledky Meraní

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami.

Viac o testovaní
Výsledky závisia od konfigurácie, prosím vyberte si:
Táto varianta ešte nebola otestovaná, zobrazujem výsledky pre:
47,70
km/h
Max. rýchlosť
1 663
wattov
Max. výkon
56,06
km
Max. dojazd
43,81
km
Mestský dojazd
29,19
km
Min. dojazd
10,90
sekúnd
Čas na
100 m
22,42
sekúnd
Čas na
250 m
79,81
sekúnd
Čas na
1 km
2,24
sekúnd
Čas do
20 km/h
4,18
sekúnd
Čas
do 30 km/h
0,79
sekúnd
Čas z
20 km/h
1,17
sekúnd
Čas z
30 km/h
6,9
metrov
Dráha do
20 km/h
20,8
metrov
Dráha do
30 km/h
2,0
metrov
Dráha z
20 km/h
4,4
metrov
Dráha z
30 km/h
Zrýchlenie
Brzdenie
Výkon
Porovnať viaceré modely

Vyberte si do porovnania aj iné modely.
Dáta sa zobrazia v grafoch, tabuľkách a pri všetkých hodnotách.

Porovnať rôzne modely

Vyberte si iné modely z možností nižšie:

Primárna konfigurácia:

Zvoliť
Časy zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 45 47,70
0
0 10
1,06
0 10
Zero 8X 1,06
0 15
1,59
0 15
Zero 8X 1,59
0 20
2,24
0 20
Zero 8X 2,24
0 25
3,17
0 25
Zero 8X 3,17
0 30
4,18
0 30
Zero 8X 4,18
0 35
5,67
0 35
Zero 8X 5,67
0 40
7,57
0 40
Zero 8X 7,57
0 45
11,08
0 45
Zero 8X 11,08
0 47,70
18,09
0 47,70
Zero 8X 18,09
10
10 15
0,54
10 15
Zero 8X 0,54
10 20
1,18
10 20
Zero 8X 1,18
10 25
2,11
10 25
Zero 8X 2,11
10 30
3,12
10 30
Zero 8X 3,12
10 35
4,61
10 35
Zero 8X 4,61
10 40
6,51
10 40
Zero 8X 6,51
10 45
10,02
10 45
Zero 8X 10,02
10 47,70
17,03
10 47,70
Zero 8X 17,03
15
15 20
0,65
15 20
Zero 8X 0,65
15 25
1,58
15 25
Zero 8X 1,58
15 30
2,59
15 30
Zero 8X 2,59
15 35
4,07
15 35
Zero 8X 4,07
15 40
5,98
15 40
Zero 8X 5,98
15 45
9,48
15 45
Zero 8X 9,48
15 47,70
16,50
15 47,70
Zero 8X 16,50
20
20 25
0,93
20 25
Zero 8X 0,93
20 30
1,94
20 30
Zero 8X 1,94
20 35
3,43
20 35
Zero 8X 3,43
20 40
5,33
20 40
Zero 8X 5,33
20 45
8,84
20 45
Zero 8X 8,84
20 47,70
15,85
20 47,70
Zero 8X 15,85
25
25 30
1,01
25 30
Zero 8X 1,01
25 35
2,49
25 35
Zero 8X 2,49
25 40
4,40
25 40
Zero 8X 4,40
25 45
7,91
25 45
Zero 8X 7,91
25 47,70
14,92
25 47,70
Zero 8X 14,92
30
30 35
1,49
30 35
Zero 8X 1,49
30 40
3,39
30 40
Zero 8X 3,39
30 45
6,90
30 45
Zero 8X 6,90
30 47,70
13,91
30 47,70
Zero 8X 13,91
35
35 40
1,90
35 40
Zero 8X 1,90
35 45
5,41
35 45
Zero 8X 5,41
35 47,70
12,42
35 47,70
Zero 8X 12,42
40
40 45
3,51
40 45
Zero 8X 3,51
40 47,70
10,52
40 47,70
Zero 8X 10,52
45
45 47,70
7,01
45 47,70
Zero 8X 7,01
Dráha zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 45 47,70
0
0 10
1,60
0 10
Zero 8X 1,60
0 15
3,64
0 15
Zero 8X 3,64
0 20
6,91
0 20
Zero 8X 6,91
0 25
12,90
0 25
Zero 8X 12,90
0 30
20,80
0 30
Zero 8X 20,80
0 35
34,30
0 35
Zero 8X 34,30
0 40
53,67
0 40
Zero 8X 53,67
0 45
102,40
0 45
Zero 8X 102,40
0 47,70
193,12
0 47,70
Zero 8X 193,12
10
10 15
2,04
10 15
Zero 8X 2,04
10 20
5,30
10 20
Zero 8X 5,30
10 25
11,30
10 25
Zero 8X 11,30
10 30
19,20
10 30
Zero 8X 19,20
10 35
32,70
10 35
Zero 8X 32,70
10 40
52,06
10 40
Zero 8X 52,06
10 45
100,79
10 45
Zero 8X 100,79
10 47,70
191,51
10 47,70
Zero 8X 191,51
15
15 20
3,27
15 20
Zero 8X 3,27
15 25
9,26
15 25
Zero 8X 9,26
15 30
17,16
15 30
Zero 8X 17,16
15 35
30,67
15 35
Zero 8X 30,67
15 40
50,03
15 40
Zero 8X 50,03
15 45
98,76
15 45
Zero 8X 98,76
15 47,70
189,48
15 47,70
Zero 8X 189,48
20
20 25
6,00
20 25
Zero 8X 6,00
20 30
13,89
20 30
Zero 8X 13,89
20 35
27,40
20 35
Zero 8X 27,40
20 40
46,76
20 40
Zero 8X 46,76
20 45
95,49
20 45
Zero 8X 95,49
20 47,70
186,21
20 47,70
Zero 8X 186,21
25
25 30
7,90
25 30
Zero 8X 7,90
25 35
21,40
25 35
Zero 8X 21,40
25 40
40,76
25 40
Zero 8X 40,76
25 45
89,50
25 45
Zero 8X 89,50
25 47,70
180,21
25 47,70
Zero 8X 180,21
30
30 35
13,50
30 35
Zero 8X 13,50
30 40
32,86
30 40
Zero 8X 32,86
30 45
81,60
30 45
Zero 8X 81,60
30 47,70
172,31
30 47,70
Zero 8X 172,31
35
35 40
19,36
35 40
Zero 8X 19,36
35 45
68,09
35 45
Zero 8X 68,09
35 47,70
158,81
35 47,70
Zero 8X 158,81
40
40 45
48,73
40 45
Zero 8X 48,73
40 47,70
139,45
40 47,70
Zero 8X 139,45
45
45 47,70
90,72
45 47,70
Zero 8X 90,72
Brzdné časy
45 40 35 30 25 20 15 10 0
47,70
47,70 45
0,08
47,70 45
Zero 8X 0,08
47,70 40
0,32
47,70 40
Zero 8X 0,32
47,70 35
0,53
47,70 35
Zero 8X 0,53
47,70 30
0,74
47,70 30
Zero 8X 0,74
47,70 25
0,92
47,70 25
Zero 8X 0,92
47,70 20
1,11
47,70 20
Zero 8X 1,11
47,70 15
1,33
47,70 15
Zero 8X 1,33
47,70 10
1,51
47,70 10
Zero 8X 1,51
47,70 0
1,90
47,70 0
Zero 8X 1,90
45
45 40
0,24
45 40
Zero 8X 0,24
45 35
0,45
45 35
Zero 8X 0,45
45 30
0,66
45 30
Zero 8X 0,66
45 25
0,84
45 25
Zero 8X 0,84
45 20
1,03
45 20
Zero 8X 1,03
45 15
1,25
45 15
Zero 8X 1,25
45 10
1,43
45 10
Zero 8X 1,43
45 0
1,83
45 0
Zero 8X 1,83
40
40 35
0,20
40 35
Zero 8X 0,20
40 30
0,41
40 30
Zero 8X 0,41
40 25
0,60
40 25
Zero 8X 0,60
40 20
0,79
40 20
Zero 8X 0,79
40 15
1,00
40 15
Zero 8X 1,00
40 10
1,19
40 10
Zero 8X 1,19
40 0
1,58
40 0
Zero 8X 1,58
35
35 30
0,21
35 30
Zero 8X 0,21
35 25
0,39
35 25
Zero 8X 0,39
35 20
0,58
35 20
Zero 8X 0,58
35 15
0,80
35 15
Zero 8X 0,80
35 10
0,98
35 10
Zero 8X 0,98
35 0
1,38
35 0
Zero 8X 1,38
30
30 25
0,18
30 25
Zero 8X 0,18
30 20
0,38
30 20
Zero 8X 0,38
30 15
0,59
30 15
Zero 8X 0,59
30 10
0,78
30 10
Zero 8X 0,78
30 0
1,17
30 0
Zero 8X 1,17
25
25 20
0,19
25 20
Zero 8X 0,19
25 15
0,41
25 15
Zero 8X 0,41
25 10
0,59
25 10
Zero 8X 0,59
25 0
0,98
25 0
Zero 8X 0,98
20
20 15
0,21
20 15
Zero 8X 0,21
20 10
0,40
20 10
Zero 8X 0,40
20 0
0,79
20 0
Zero 8X 0,79
15
15 10
0,19
15 10
Zero 8X 0,19
15 0
0,58
15 0
Zero 8X 0,58
10
10 0
0,39
10 0
Zero 8X 0,39
Brzdné dráhy
45 40 35 30 25 20 15 10 0
47,70
47,70 45
0,96
47,70 45
Zero 8X 0,96
47,70 40
3,76
47,70 40
Zero 8X 3,76
47,70 35
5,78
47,70 35
Zero 8X 5,78
47,70 30
7,56
47,70 30
Zero 8X 7,56
47,70 25
8,86
47,70 25
Zero 8X 8,86
47,70 20
9,96
47,70 20
Zero 8X 9,96
47,70 15
10,92
47,70 15
Zero 8X 10,92
47,70 10
11,46
47,70 10
Zero 8X 11,46
47,70 0
11,99
47,70 0
Zero 8X 11,99
45
45 40
2,79
45 40
Zero 8X 2,79
45 35
4,82
45 35
Zero 8X 4,82
45 30
6,60
45 30
Zero 8X 6,60
45 25
7,90
45 25
Zero 8X 7,90
45 20
8,99
45 20
Zero 8X 8,99
45 15
9,95
45 15
Zero 8X 9,95
45 10
10,49
45 10
Zero 8X 10,49
45 0
11,02
45 0
Zero 8X 11,02
40
40 35
2,02
40 35
Zero 8X 2,02
40 30
3,80
40 30
Zero 8X 3,80
40 25
5,11
40 25
Zero 8X 5,11
40 20
6,20
40 20
Zero 8X 6,20
40 15
7,16
40 15
Zero 8X 7,16
40 10
7,70
40 10
Zero 8X 7,70
40 0
8,23
40 0
Zero 8X 8,23
35
35 30
1,78
35 30
Zero 8X 1,78
35 25
3,08
35 25
Zero 8X 3,08
35 20
4,18
35 20
Zero 8X 4,18
35 15
5,14
35 15
Zero 8X 5,14
35 10
5,67
35 10
Zero 8X 5,67
35 0
6,21
35 0
Zero 8X 6,21
30
30 25
1,30
30 25
Zero 8X 1,30
30 20
2,40
30 20
Zero 8X 2,40
30 15
3,36
30 15
Zero 8X 3,36
30 10
3,89
30 10
Zero 8X 3,89
30 0
4,43
30 0
Zero 8X 4,43
25
25 20
1,09
25 20
Zero 8X 1,09
25 15
2,05
25 15
Zero 8X 2,05
25 10
2,59
25 10
Zero 8X 2,59
25 0
3,12
25 0
Zero 8X 3,12
20
20 15
0,96
20 15
Zero 8X 0,96
20 10
1,50
20 10
Zero 8X 1,50
20 0
2,03
20 0
Zero 8X 2,03
15
15 10
0,54
15 10
Zero 8X 0,54
15 0
1,07
15 0
Zero 8X 1,07
10
10 0
0,53
10 0
Zero 8X 0,53

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami. Používame tak vedecký prístup ako je to len možné a profesionálne meracie prístroje.

Viac o testovaní
Ukázať viac Ukázať menej
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka zložená 118 cm  
      Výška zložená 44,5 cm  
      Šírka zložená 33 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Li-Ion  
      Výrobca batérie LG články  
      Napätie batérie 52 V  
      Kapacita batérie 18 Ah podľa konfigurácie: 18 Ah, 26 Ah  
      Energia v batérii 780 Wh podľa konfigurácie: 780 Wh, 1352 Wh  
      Rekuperácia nie  
      Systém ovládania prstová páčka  
      Tempomat áno  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Štart odrazom zvoliteľný  
      Pohon pohon predného aj zadného kolesa  
      Predná brzda kotúčová (disková) mechanická  
      Zadná brzda kotúčová (disková) mechanická  
      Typ kolesa vpredu plné  
      Veľkosť kolesa vpredu 8"  
      Typ kolesa vzadu plné  
      Veľkosť kolesa vzadu 8"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Odporúčaný tlak v pneumatikách -  
      Predné zavesenie hydraulický tlmič + pružina  
      Zadné zavesenie hydraulický tlmič + pružina  
      Osvetlenie predné, zadné a brzdové  
      Brzdové svetlo áno  
      Max. záťaž 120 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Rated 4.49 on the scale 1 - 5 based on 33 customer reviews
Overený nákup

tank

je to absolútna paráda to nieje kolobežka ale tank :)

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Super stroj do horších podmienok ;) široké gumy sa na poľnej ceste cítia ako doma. Vďaka malému priemeru má neskutočnú silu a hore kopcom doslova vyletí.
Na ceste dá 57km/h a hlavne sa zmestí do kufra obyčajného auta kvôli dovolenkám v Chorvátsku

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

Je už zima, ale to čo Vám ta kolobežka dá, je na nezaplatenie! Odporúčam

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Vybral som si tu moznost s LG bateriou, kopec nekopec, furt ide ako besna, je citit ako pekne zapina druhy motor

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Mali sme doma E-twow Booster V. Toto sme u nich tiez kupili, skvela predajna,maju vela na vyber a aj so servisom sme nadmieru spokojni.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe