ZERO 10

Vysoká
spoľahlivosť
Veľmi
komfortná
Skvelý pomer
cena / výkon
Vysoký
výkon

Vysoká
spoľahlivosť
Veľmi
komfortná
Skvelý pomer
cena / výkon
Vysoký
výkon

ZERO 10

New product

Plnohodnotný výkonný ťažný kôň do každej situácie. Desať palcové vzduchom plnené kolesá, výkon až 1600 W, dve kotúčové brzdy a plne odpružený podvozok predurčujú túto kolobežku na dlhé trasy ako plnohodnotnú náhradu za iné spôsoby prepravy.

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť modelu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Bratislava Sklad
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

ZERO 10 je mestský model vysokej kvality, určený na dlhšie trasy, ktorý je veľmi kvalitne spracovaný a prináša výnimočnú kombináciu výkonu, dojazdu, bezpečnosti a pohodlia, ktorá nemá medzi veľkými mestskými kolobežkami veľa konkurentov. Tento model je ukážkou toho, ako by mala vyzerať výkonná mestská kolobežka na dlhé trasy. Jej najväčšou výhodou oproti všetkým ostatným konkurentom je najmä prepracovaný podvozok, ktorý má na zadnej náprave dva pružinové tlmiče a na prednej jednu pružinu a tiež dve kotúčové mechanické brzdy. Okrem veľmi pohodlného podvozku je vybavená až 1600 W motorom, ktorý zvládne rýchlosť až 48 km/h a batériou umožňujúcou dojazd až 70 km. Na rozdiel od svojich súrodencov ZERO 8 a 9, je "desina" z kategórie väčších mestských kolobežiek a ponúka až desať palcové kolesá, bezkonkurenčný výkon a dojazd, za čo platí váhou, ktorá je pomerne vysoká a to konkrétne 24 kg.

 

Výkon a dojazd

ZERO 10 má jeden 1600 W motor umiestnený vzadu. Výkon je dodávaný bez zbytočného trhania príjemným spôsobom a postačuje na dosiahnutie maximálnej rýchlosti až 48 km/h, čo je na použitie v meste viac než dostatočné. 1600 W sa nezľakne ani prudšieho stúpania aj s ťažším jazdcom, pričom jej nosnosť je až 120 kg. Výkon je riadený regulátorom, ktorý zvládne až 25 A, takže je vhodne dimenzovaný a to prispieva k dlhej životnosti. Dojazd je vďaka 936 Wh batérii (18 Ah a 52 V) nadštandardný, a to až 70 km. V danej cenovej kategórii ide o skvelé čísla, ktoré ešte vylepšuje výborný podvozok a bezpečnostná výbava vo forme dvoch mechanických kotúčových bŕzd. Vysoký výkon a dojazd predurčujú kolobežku na dlhšie trasy a na túto kolobežku sa môžete spoľahnúť aj pokiaľ sa vám počas dňa zmení program a potrebujete sa presúvať viac, ako je bežné.

 

Pohodlie

Medzi väčšími mestskými kolobežkami len veľmi ťažko nájdete model, ktorý by bol pohodlnejší či výkonnejší ako ZERO 10. Má 10 palcové vzduchom plnené kolesá, ktoré zvyšujú pohodlie z jazdy a navyše je vybavená zdvojenými pružinovými tlmičmi vzadu a jedným vpredu! K pohodliu prispieva aj dobrý pocit z toho, že kolobežka má dve mechanické kotúčové brzdy. 10 palcové kolesá sú pohodlnejšie ako 8 a 9 palcové, ktoré sú štandardom v tejto kategórii. Samozrejme, všetok tento komfort, odpruženie, veľká batéria a brzdy niečo vážia, preto sa jazdec musí zmieriť s vyššou váhou, ktorá je 24 kg. Takáto váha diskvalifikuje kolobežku z kategórie ľahkých a napríklad jej prenesenie po schodoch už nie je nič príjemné.

 

Bezpečnosť

ZERO 10 nerobí kompromisy vo výkone, dojazde a najmä nie v bezpečnosti - má dve mechanické kotúčové brzdy, čo je určite nadštandard. Nejde teda o elektromagnetické brzdy, ale o klasické mechanické, pričom sú ovládané brzdovými páčkami na riadidlách. ZERO 10 brzdí výrazne lepšie, ako iné modely v kategórii väčších mestských kolobežiek. K bezpečnosti prispieva veľmi pohodlný podvozok a do tela kolobežky integrované osvetlenie, ktoré svieti vpredu, vzadu a dokonca aj zboku, čo je opäť nadštandardné a kolobežku je veľmi dobre vidieť aj v noci. Umiestnenie motora vzadu tiež prispieva k bezpečnosti, pretože prípadná vážna porucha motora nespôsobí pád jazdca. Desať palcové kolesá ponúkajú výbornú stabilitu a kontrolu aj v hraničných situáciách.

 

Dizajn

Čierno-červená kombinácia je unikátnym podpisom všetkých modelov ZERO a vyzerá fantasticky aj na modeli 10. Ako jedna z mála kolobežiek má svoj vlastný dizajnový jazyk a je preto iná , ako všetky ostatné kolobežky tejto kategórie, ktoré sú podobné ako vajce vajcu. Kolobežka pôsobí kvalitným, až luxusným dojmom a vyzerá drahšie, než v skutočnosti je. Zadné tlmiče a predná pružina v červenej farbe zdôrazňujú, že ide o pohodlný model, ktorý sa nezľakne ani našich rozbitých chodníkov a ciest. Kabeláž je pomerne dobre schovaná do tela kolobežky a tá tak pôsobí čisto a elegantne. Dizajn je tak, ako aj celá značka ZERO, založený najmä na funkčnosti, ktorá je domyslená do detailov a pôsobí elegantne. Kolobežka má aj bočné podsvietenie a svieti aj celá tyč riadenia, čo zvyšuje bezpečnosť a podčiarkuje moderný vzhľad. Všetky svetlá sú integrované priamo do tela a zachovávajú tak čistotu línií a dizajnu.

 

Využitie a praktickosť

S váhou 24 kg nejde o ľahkú elektrickú kolobežku a preto ju ani nie je možné porovnávať s ľahkými mestskými modelmi. Je to ťažný kôň s obrovským výkonom, určený na dlhé trasy a hltanie kilometrov. Má pohodlný podvozok, dve kotúčové mechanické brzdy a vzhľadom na parametre priaznivú cenu a najmä veľký dôraz na bezpečnosť. Kolobežka je robustná, čo sa samozrejme prejavilo na váhe, opláca to však slušným pohodlím, celkovou pevnosťou a širokými a pohodlnými rúčkami, ktoré sú výborne skladateľné a zároveň pevné. 10 palcové kolesá sú výbornou voľbou aj do horších podmienok a prispievajú ku komfortu z jazdy. Vynikajúca skladateľnosť umožňuje kolobežku dobre uložiť, či prenášať v aute alebo vlaku. Veľkou výhodou je aj vysoká spoľahlivosť, ktorá prispieva k dobrému pocitu, že vás ZERO 10 vždy pohodlne dovezie tam, kam potrebujete. Integrované osvetlenie, a to aj z boku a na tyči riadenia ju predurčuje aj na nočné jazdy mestom a dve mechanické brzdy zastavia kolobežku vždy tak, ako budete chcieť. Ide o rozumné riešenie pre tých, ktorí sú ochotní akceptovať vyššiu váhu výmenou za vyššiu bezpečnosť, pohodlie, vysoký výkon a obrovský dojazd.

 

Naše hodnotenie

ZERO 10 je dobá voľba, pokiaľ hľadáte veľmi výkonnú a bezpečnú kolobežku s poriadnym dojazdom za rozumné peniaze. Musíte však počítať s tým, že váži 24 kg, takže je vhodná na dlhé trasy kde ju nie je potrebné napríklad nosiť po schodoch. Pokiaľ ide o výkon, bezpečnosť, spoľahlivosť, pohodlie a celkovú pevnosť kolobežky, v tom má ZERO 10 navrch oproti konkurencii v tejto cenovej a váhovej hladine. Navyše ZERO je špičkový výrobca zo Singapuru, s ktorým máme dobré vzťahy a osobne sa poznáme nie len s ich zamestnancami, ale aj priamo s majiteľom. Preto vieme poskytnúť nie len záručný, ale aj pozáručný servis, podporu a poradenstvo či náhradné diely. Ak dokážete žiť s jej vyššou váhou, táto kolobežka vás určite nesklame a vždy vás bezpečne privezie až domov.

 

Servis

Sme výhradným a jediným dovozcom a predajcom značky ZERO pre celú strednú Európu. Poskytujeme priamo záručný aj pozáručný servis, ktorý je zabezpečený na našich pobočkách v Prahe, Brne a Bratislave. Väčšinu náhradných dielov držíme skladom a sme jediným certifikovaným poskytovateľom záručných opráv v regióne. Preto sa pri kúpe tejto kolobežky nemusíte vôbec obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov a vďaka priamej reprezentácii výrobcu si poradíme aj so zložitejšími prípadmi a diagnostikou.

 

O značke

Značka ZERO vznikla v Singapure v roku 2017 ako značka skúseného predajcu osobnej elektromobility, ktorý sa špecializoval na elektrické kolobežky. Ide preto o pomerne mladú značku, ktorá sa za svoju krátku existenciu dostala na celosvetovú špicu a právom patrí medzi tie najlepšie značky na trhu. ZERO vníma elektrické kolobežky ako inteligentnú alternatívu voči ostatným spôsobom prepravy v meste ale aj mimo neho, ktorá je vysoko efektívna, cenovo nenáročná, ekologická a mestu prináša ZERO emisií. ZERO prináša alternatívu menšiu rozmermi, ale aj uhlíkovou stopou a umožňuje zábavnejšiu, zodpovednejšiu cestu nie len tam, kam sa dostanete autom či MHD, ale aj tam, kam sa nijak inak nedostanete. Zrodenie značky ZERO bola odpoveď na nedostatok možností pre jazdcov, ktorí si museli vyberať medzi výkonom, praktickosťou a cenou. Cieľom ZERO je priniesť celú rodinu modelov, ktoré sú odpoveďou pre individuálne potreby používateľov bez toho, aby museli robiť prílišné kompromisy a popri tom im prinášať aj radosť z ich jazdy. Za posledné roky si ZERO vydobylo pevné miesto na trhu a meno, ktoré prináša celú škálu modelov, ktoré sú v svojich kategóriách na popredných miestach a ponúkajú rozumnú alternatívu voči ostatným značkám za skvelú cenu.

Všetky modely od ZERO (8, 9, 10, 8X, 10X a 11X) nájdete v našej ponuke.

9/10
Komfort
6/10
Ľahkosť údržby
48 km/h
Rýchlosť
24 kg
Váha
1600 W
Výkon
70 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Brzda vpredu
Odpružený podvozok vpredu
Zvládne kopec
Motor vzadu
Brzda vzadu
Vhodná do mesta
Vysoký výkon
Tempomat
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Vzduchové kolesá
Skvelý pomer cena / výkon
Voľnobežka
Dobre skladateľné
Vysoká spoľahlivosť
Štart z nuly
 
Data sheet
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 24 kg 23,9 kg
Doba nabíjania 8 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 48 km/h 49,11 km/h
Výkon 1600 W 1111,4 W
Dojazd 70 km 78,1 km
Dojazd v mestskom cykle - 46,24 km
Vzdialenosť na zrýchlenie 0 - 20 km/h - 10 m
Vzdialenosť na zrýchlenie 0 - 30 km/h - 30,5 m
Čas na zrýchlenie z 0 na 20 km/h - 3 s
Čas na zrýchlenie z 0 na 30 km/h - 5,92 s
Brzdná dráha z 20 km/h - 1,9 m
Brzdná dráha z 30 km/h - 5 m
Šprint na 100m - 12,7 s
Šprint na 250m - 24,4 s
Šprint na 1000m - 80,51 s
Zobraziť viac
Zobraziť menej
Merania Voltride

Nezávislé Výsledky Meraní

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami.

Viac o testovaní
Výsledky závisia od konfigurácie, prosím vyberte si:
Táto varianta ešte nebola otestovaná, zobrazujem výsledky pre:
49,11
km/h
Max. rýchlosť
1 111
wattov
Max. výkon
78,10
km
Max. dojazd
46,24
km
Mestský dojazd
34,69
km
Min. dojazd
12,70
sekúnd
Čas na
100 m
24,40
sekúnd
Čas na
250 m
80,51
sekúnd
Čas na
1 km
3,00
sekúnd
Čas do
20 km/h
5,92
sekúnd
Čas
do 30 km/h
0,86
sekúnd
Čas z
20 km/h
1,33
sekúnd
Čas z
30 km/h
10,0
metrov
Dráha do
20 km/h
30,5
metrov
Dráha do
30 km/h
1,9
metrov
Dráha z
20 km/h
5,0
metrov
Dráha z
30 km/h
Zrýchlenie
Brzdenie
Výkon
Porovnať viaceré modely

Vyberte si do porovnania aj iné modely.
Dáta sa zobrazia v grafoch, tabuľkách a pri všetkých hodnotách.

Porovnať rôzne modely

Vyberte si iné modely z možností nižšie:

Primárna konfigurácia:

Zvoliť
Časy zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 45 49,11
0
0 10
1,20
0 10
Zero 10 1,20
0 15
1,97
0 15
Zero 10 1,97
0 20
3,00
0 20
Zero 10 3,00
0 25
4,32
0 25
Zero 10 4,32
0 30
5,92
0 30
Zero 10 5,92
0 35
7,99
0 35
Zero 10 7,99
0 40
10,68
0 40
Zero 10 10,68
0 45
15,82
0 45
Zero 10 15,82
0 49,11
30,62
0 49,11
Zero 10 30,62
10
10 15
0,77
10 15
Zero 10 0,77
10 20
1,81
10 20
Zero 10 1,81
10 25
3,12
10 25
Zero 10 3,12
10 30
4,73
10 30
Zero 10 4,73
10 35
6,80
10 35
Zero 10 6,80
10 40
9,48
10 40
Zero 10 9,48
10 45
14,63
10 45
Zero 10 14,63
10 49,11
29,42
10 49,11
Zero 10 29,42
15
15 20
1,04
15 20
Zero 10 1,04
15 25
2,35
15 25
Zero 10 2,35
15 30
3,96
15 30
Zero 10 3,96
15 35
6,03
15 35
Zero 10 6,03
15 40
8,71
15 40
Zero 10 8,71
15 45
13,86
15 45
Zero 10 13,86
15 49,11
28,65
15 49,11
Zero 10 28,65
20
20 25
1,32
20 25
Zero 10 1,32
20 30
2,92
20 30
Zero 10 2,92
20 35
4,99
20 35
Zero 10 4,99
20 40
7,67
20 40
Zero 10 7,67
20 45
12,82
20 45
Zero 10 12,82
20 49,11
27,61
20 49,11
Zero 10 27,61
25
25 30
1,60
25 30
Zero 10 1,60
25 35
3,67
25 35
Zero 10 3,67
25 40
6,36
25 40
Zero 10 6,36
25 45
11,50
25 45
Zero 10 11,50
25 49,11
26,30
25 49,11
Zero 10 26,30
30
30 35
2,07
30 35
Zero 10 2,07
30 40
4,75
30 40
Zero 10 4,75
30 45
9,90
30 45
Zero 10 9,90
30 49,11
24,69
30 49,11
Zero 10 24,69
35
35 40
2,68
35 40
Zero 10 2,68
35 45
7,83
35 45
Zero 10 7,83
35 49,11
22,62
35 49,11
Zero 10 22,62
40
40 45
5,15
40 45
Zero 10 5,15
40 49,11
19,94
40 49,11
Zero 10 19,94
45
45 49,11
14,79
45 49,11
Zero 10 14,79
Dráha zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 45 49,11
0
0 10
2,12
0 10
Zero 10 2,12
0 15
4,87
0 15
Zero 10 4,87
0 20
9,97
0 20
Zero 10 9,97
0 25
18,28
0 25
Zero 10 18,28
0 30
30,51
0 30
Zero 10 30,51
0 35
49,35
0 35
Zero 10 49,35
0 40
77,21
0 40
Zero 10 77,21
0 45
138,00
0 45
Zero 10 138,00
0 49,11
332,99
0 49,11
Zero 10 332,99
10
10 15
2,75
10 15
Zero 10 2,75
10 20
7,85
10 20
Zero 10 7,85
10 25
16,16
10 25
Zero 10 16,16
10 30
28,39
10 30
Zero 10 28,39
10 35
47,24
10 35
Zero 10 47,24
10 40
75,09
10 40
Zero 10 75,09
10 45
135,88
10 45
Zero 10 135,88
10 49,11
330,88
10 49,11
Zero 10 330,88
15
15 20
5,10
15 20
Zero 10 5,10
15 25
13,41
15 25
Zero 10 13,41
15 30
25,64
15 30
Zero 10 25,64
15 35
44,49
15 35
Zero 10 44,49
15 40
72,34
15 40
Zero 10 72,34
15 45
133,13
15 45
Zero 10 133,13
15 49,11
328,13
15 49,11
Zero 10 328,13
20
20 25
8,30
20 25
Zero 10 8,30
20 30
20,54
20 30
Zero 10 20,54
20 35
39,38
20 35
Zero 10 39,38
20 40
67,24
20 40
Zero 10 67,24
20 45
128,03
20 45
Zero 10 128,03
20 49,11
323,02
20 49,11
Zero 10 323,02
25
25 30
12,23
25 30
Zero 10 12,23
25 35
31,08
25 35
Zero 10 31,08
25 40
58,94
25 40
Zero 10 58,94
25 45
119,72
25 45
Zero 10 119,72
25 49,11
314,72
25 49,11
Zero 10 314,72
30
30 35
18,84
30 35
Zero 10 18,84
30 40
46,70
30 40
Zero 10 46,70
30 45
107,49
30 45
Zero 10 107,49
30 49,11
302,49
30 49,11
Zero 10 302,49
35
35 40
27,86
35 40
Zero 10 27,86
35 45
88,65
35 45
Zero 10 88,65
35 49,11
283,64
35 49,11
Zero 10 283,64
40
40 45
60,79
40 45
Zero 10 60,79
40 49,11
255,78
40 49,11
Zero 10 255,78
45
45 49,11
195,00
45 49,11
Zero 10 195,00
Brzdné časy
45 40 35 30 25 20 15 10 0
49,11
49,11 45
0,17
49,11 45
Zero 10 0,17
49,11 40
0,41
49,11 40
Zero 10 0,41
49,11 35
0,64
49,11 35
Zero 10 0,64
49,11 30
0,86
49,11 30
Zero 10 0,86
49,11 25
1,11
49,11 25
Zero 10 1,11
49,11 20
1,33
49,11 20
Zero 10 1,33
49,11 15
1,54
49,11 15
Zero 10 1,54
49,11 10
1,73
49,11 10
Zero 10 1,73
49,11 0
2,19
49,11 0
Zero 10 2,19
45
45 40
0,24
45 40
Zero 10 0,24
45 35
0,48
45 35
Zero 10 0,48
45 30
0,70
45 30
Zero 10 0,70
45 25
0,95
45 25
Zero 10 0,95
45 20
1,16
45 20
Zero 10 1,16
45 15
1,37
45 15
Zero 10 1,37
45 10
1,57
45 10
Zero 10 1,57
45 0
2,02
45 0
Zero 10 2,02
40
40 35
0,23
40 35
Zero 10 0,23
40 30
0,46
40 30
Zero 10 0,46
40 25
0,71
40 25
Zero 10 0,71
40 20
0,92
40 20
Zero 10 0,92
40 15
1,13
40 15
Zero 10 1,13
40 10
1,33
40 10
Zero 10 1,33
40 0
1,78
40 0
Zero 10 1,78
35
35 30
0,22
35 30
Zero 10 0,22
35 25
0,47
35 25
Zero 10 0,47
35 20
0,68
35 20
Zero 10 0,68
35 15
0,90
35 15
Zero 10 0,90
35 10
1,09
35 10
Zero 10 1,09
35 0
1,55
35 0
Zero 10 1,55
30
30 25
0,25
30 25
Zero 10 0,25
30 20
0,46
30 20
Zero 10 0,46
30 15
0,67
30 15
Zero 10 0,67
30 10
0,87
30 10
Zero 10 0,87
30 0
1,33
30 0
Zero 10 1,33
25
25 20
0,21
25 20
Zero 10 0,21
25 15
0,43
25 15
Zero 10 0,43
25 10
0,62
25 10
Zero 10 0,62
25 0
1,08
25 0
Zero 10 1,08
20
20 15
0,21
20 15
Zero 10 0,21
20 10
0,41
20 10
Zero 10 0,41
20 0
0,86
20 0
Zero 10 0,86
15
15 10
0,20
15 10
Zero 10 0,20
15 0
0,65
15 0
Zero 10 0,65
10
10 0
0,46
10 0
Zero 10 0,46
Brzdné dráhy
45 40 35 30 25 20 15 10 0
49,11
49,11 45
2,08
49,11 45
Zero 10 2,08
49,11 40
4,85
49,11 40
Zero 10 4,85
49,11 35
7,20
49,11 35
Zero 10 7,20
49,11 30
9,11
49,11 30
Zero 10 9,11
49,11 25
10,93
49,11 25
Zero 10 10,93
49,11 20
12,17
49,11 20
Zero 10 12,17
49,11 15
13,11
49,11 15
Zero 10 13,11
49,11 10
13,65
49,11 10
Zero 10 13,65
49,11 0
14,07
49,11 0
Zero 10 14,07
45
45 40
2,76
45 40
Zero 10 2,76
45 35
5,12
45 35
Zero 10 5,12
45 30
7,03
45 30
Zero 10 7,03
45 25
8,85
45 25
Zero 10 8,85
45 20
10,09
45 20
Zero 10 10,09
45 15
11,03
45 15
Zero 10 11,03
45 10
11,57
45 10
Zero 10 11,57
45 0
11,99
45 0
Zero 10 11,99
40
40 35
2,35
40 35
Zero 10 2,35
40 30
4,27
40 30
Zero 10 4,27
40 25
6,09
40 25
Zero 10 6,09
40 20
7,33
40 20
Zero 10 7,33
40 15
8,26
40 15
Zero 10 8,26
40 10
8,81
40 10
Zero 10 8,81
40 0
9,23
40 0
Zero 10 9,23
35
35 30
1,92
35 30
Zero 10 1,92
35 25
3,73
35 25
Zero 10 3,73
35 20
4,97
35 20
Zero 10 4,97
35 15
5,91
35 15
Zero 10 5,91
35 10
6,45
35 10
Zero 10 6,45
35 0
6,87
35 0
Zero 10 6,87
30
30 25
1,82
30 25
Zero 10 1,82
30 20
3,06
30 20
Zero 10 3,06
30 15
3,99
30 15
Zero 10 3,99
30 10
4,54
30 10
Zero 10 4,54
30 0
4,96
30 0
Zero 10 4,96
25
25 20
1,24
25 20
Zero 10 1,24
25 15
2,17
25 15
Zero 10 2,17
25 10
2,72
25 10
Zero 10 2,72
25 0
3,14
25 0
Zero 10 3,14
20
20 15
0,94
20 15
Zero 10 0,94
20 10
1,48
20 10
Zero 10 1,48
20 0
1,90
20 0
Zero 10 1,90
15
15 10
0,55
15 10
Zero 10 0,55
15 0
0,97
15 0
Zero 10 0,97
10
10 0
0,42
10 0
Zero 10 0,42

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami. Používame tak vedecký prístup ako je to len možné a profesionálne meracie prístroje.

Viac o testovaní
Ukázať viac Ukázať menej
 
Data sheet
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Li-Ion  
      Výrobca batérie Čína - bez značky  
      Napätie batérie 52 V  
      Kapacita batérie 18 Ah  
      Energia v batérii 936 Wh  
      Rekuperácia nie  
      Systém ovládania prstová páčka  
      Tempomat áno  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Štart odrazom zvoliteľný  
      Pohon zadný náhon  
      Predná brzda kotúčová (disková) mechanická  
      Zadná brzda kotúčová (disková) mechanická  
      Typ kolesa vpredu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vpredu 10"  
      Typ kolesa vzadu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vzadu 10"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Odporúčaný tlak v pneumatikách 45 - 55 Psi (3,1 - 3,8 Bar)  
      Predné zavesenie pružina  
      Zadné zavesenie zdvojená pružina  
      Osvetlenie predné, zadné a brzdové  
      Brzdové svetlo áno  
      Farby čierno-červená  
      Max. záťaž 120 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Rated 4.38 on the scale 1 - 5 based on 9 customer reviews
Overený nákup

Mám ju zatiaľ len dva týždne, ale už som stihol nabehať pár kilometrov. Neodvážim sa ísť zatiaľ rýchlejšie ako 20 kilometrov za hod, ale to príde. Zatiaľ som spokojný, uvidíme...

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

Neodporucam odisla mi bateria potom co som kolobezku umyval wapkou, clovek by cakal ze to bude viac odolne..

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

V porovnani s inokimom je agresivnejsia, myslim ze pri jazde medzi ludmi a na chodnikoch je lepsie ist s inokimom, ale aj tak ma bavi ta akceleracia na zere. Rozhodol som sa dobre, som spoko.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

Neviem sa nabažiť pocitu že to ide lepšie ako babetta :D

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

Mal som možnosť vyskúšať aj INOKIM ,ale toto mi prišlo lepšie. Ikeď veľa komponentov sa tam zhoduje no akcelerácia je lepšia na tomto.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

ZERO.10.18

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe