ZERO 8

-11%
Vhodná
do mesta
Skvelý pomer
cena / výkon

Vhodná
do mesta
Skvelý pomer
cena / výkon

Nenechajte sa zmiasť nízkou cenou tejto kolobežky. Má až prekvapivo skvelé parametre a kvalitné spracovanie. Napriek tomu, že ide o najmenší model od značky ZERO má dostatočný výkon, dojazd a veľmi pohodlný podvozok a ide tak o skvelú kolobežku do mestského prostredia, pokiaľ vám neprekáža trošku vyššia váha.

`

ZERO 8

New product

Product Options
Batéria: *
CN 499 Wh (48 V 10,4 Ah)
CN 624 Wh (48 V 13 Ah)
+ 42 €
  • CN 499 Wh (48 V 10,4 Ah)
  • CN 624 Wh (48 V 13 Ah)

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť vybraného modelu

V závislosti od konfigurácie produktu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Bratislava Sklad
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

ZERO 8 je mestský model vysokej kvality, ktorý je veľmi kvalitne spracovaný a prináša výnimočnú kombináciu výkonu, dojazdu, pohodlia a kompaktnosti, ktorá nemá medzi mestským kolobežkami veľa konkurentov. Tento model je ukážkou toho, ako by mala vyzerať malá výkonná mestská kolobežka. Jej najväčšou výhodou oproti všetkým ostatným konkurentom je najmä prepracovaný podvozok, ktorý má na zadnej náprave dva pružinové tlmiče a na prednej jednu pružinu. Okrem na svoju váhu a rozmery veľmi pohodlného podvozku je vybavená aj 500 W motorom, ktorý zvládne rýchlosť až 40 km/h a batériou umožňujúcou dojazd až 45 km. U oboch modelov (ZERO 8 a 9) sú nadštandardné všetky parametre aj pohodlie, okrem váhy, ktorá je pomerne vysoká a to konkrétne 18 kg.

 

Pohodlie

Medzi malými praktickými mestskými kolobežkami len veľmi ťažko nájdete model, ktorý by bol pohodlnejší ako ZERO 8. Vzadu má síce plné 8 palcové koleso, ktoré nemôže dostať defekt, ale jeho tvrdosť je bohate vyvážená zdvojenými pružinovými tlmičmi. V tejto kategórii cenovej aj rozmerovej, v ktorej je stále bežné nemať žiadne odpruženie podvozku (viď Xiaomi, alebo Ninebot MAX, ktoré sú tvrdé ako dosky, čo je až trestuhodné), je ZERO 8 svetlom nádeje pre pohodlnú jazdu po meste. Podvozok má navyše pružinu aj vpredu, a tak je postarané o obidve kolesá. Pohodliu prispieva aj to, že ZERO zvolilo neobvyklú, ale logickú kombináciu. Vzadu plné bezúdržbové koleso, ale dva tlmiče a vpredu pružina a vzduchom plnené koleso, ktoré pomáha odfiltrovať časť vibrácií z jazdy. To je kombinácia, ktorá minimalizuje riziko defektu, ale zároveň maximalizuje pohodlie.

 

Výkon a dojazd

ZERO 8 má jeden 500 W motor umiestnený vzadu. Výkon je dodávaný bez zbytočného trhania príjemným spôsobom a postačuje na dosiahnutie maximálnej rýchlosti až 40 km/h, čo je na použitie v meste viac než dostatočné. 500 W sa nezľakne ani ľahšieho stúpania, najmä pokiaľ nenesie príliš ťažkého jazdca. Výkon je riadený regulátorom, ktorý zvládne až 20 A, takže je vhodne dimenzovaný a to prispieva k dlhej životnosti. Dojazd závisí od zvolenej batérie, tá väčšia má 13 Ah pri 48V, celkom teda 624 Wh a postačí na nadštandardný dojazd 45 km. O niečo lacnejší variant má 10,4 Ah a teda 499 Wh, ten postačí na cca 35 km pri ekonomickej jazde. V danej cenovej kategórii ide o fantastické čísla, ktoré ešte vylepšuje najlepší podvozok medzi malými mestskými kolobežkami.

 

Bezpečnosť

Malé mestské kolobežky sú vždy o nejakom kompromise, a ten sa nevyhol ani ZERO 8. ZERO 8 má jednu brzdu (v tejto triede bežný jav), ktorá je mechanická a brzdí zadné koleso. Nejde teda o elektromagnetickú brzdu, ale klasickú bubnovú brzdu ovládanú páčkou na riadidlách. Výhodou tohto riešenia je jeho bezúdržbovosť a pri tak malej a ľahkej kolobežke je to naše preferované riešenie pred kotúčovými brzdami, ktoré nebrzdia o nič lepšie, ale vyžadujú si väčšiu starostlivosť a často pískajú či vibrujú pri brzdení. Vzhľadom na absenciu prednej brzdy je potrebné zvyknúť si na to, že pri brzdení sa je potrebné nakloniť dozadu, čím sa prenesie hmotnosť na zadné koleso a kolobežka potom brzdí oveľa lepšie, ako by ste čakali. Kolobežka brzdí porovnateľne s inými modelmi v tejto kategórii, ktoré sa spoliehajú na elektromagnetickú brzdu (napríklad modely Booster od E-Twow, Xiaomi a podobne). K bezpečnosti prispieva veľmi pohodlný podvozok a do tela kolobežky integrované osvetlenie, ktoré svieti vpredu aj vzadu. Nám absencia prednej brzdy prekáža, pretože si myslíme, že bezpečnosť by mala byť na prvom mieste. Preto ak uvažujete nad týmto modelom, pozrite si aj jeho brata ZERO 9, ktorý pri rovnakej váhe prináša o niečo lepšie parametre a najmä pridáva prednú kotúčovú brzdu.

 

Dizajn

Čierno-červená kombinácia je unikátnym podpisom všetkých modelov ZERO a vyzerá fantasticky aj na modeli 8. Ako jedna z mála kolobežiek má svoj vlastný dizajnový jazyk a je preto iná , ako všetky ostatné kolobežky tejto kategórie, ktoré sú podobné ako vajce vajcu. Napriek tomu, že ide o najlacnejší a najmenší model značky ZERO, kolobežka pôsobí kvalitným, až luxusným dojmom a vyzerá drahšie, než v skutočnosti je. Zadné tlmiče a predná pružina v červenej farbe, zdôrazňujú, že ide o pohodlný model, ktorý sa nezľakne ani našich rozbitých chodníkov a ciest. Kabeláž je pomerne dobre schovaná do tela kolobežky a tá tak pôsobí čisto a elegantne. Dizajn je tak, ako aj celá značka ZERO, založený najmä na funkčnosti, ktorá je domyslená do detailov a pôsobí elegantne.

 

Využitie a praktickosť

S váhou 18 kg nejde o najľahšiu výkonnú elektrickú do mesta, tejto kategórii stále kraľuje výrobca E-Twow. Ide však o rozumnú alternatívu s o niečo pohodlnejším podvozkom, mechanickou zadnou brzdou a vzhľadom na parametre aj priaznivou cenou. Kolobežka je o niečo robustnejšia, čo sa samozrejme prejavilo na váhe, opláca to však väčším pohodlím, celkovou pevnosťou a určite pevnejšími, širšími a pohodlnejšími rúčkami, ktoré sú výborne skladateľné a zároveň pevné. Vynikajúca skladateľnosť umožňuje kolobežku zobrať všade so sebou, necháte ju v kaviarni či v podniku pod stoličkou a nebude nikomu prekážať. Veľkou výhodou je aj vysoká spoľahlivosť, ktorá prispieva k dobrému pocitu, že vás ZERO 8 vždy pohodlne dovezie tam, kam potrebujete. Výhodou je aj integrované osvetlenie a bezúdržbová brzda, takže sa stačí postaviť a jazdiť.

 

Naše hodnotenie

ZERO 8 je dobá voľba do mesta, pokiaľ hľadáte výkonnú kolobežku za rozumné peniaze. Jej najväčším konkurentom sú produkty výrobcu E-Twow, ktoré kraľujú kategórii ultra-ľahkých kolobežiek a vážia cca o 6 kg menej, pričom majú podobné papierové parametre. Papier však nepovie úplne všetko a pokiaľ ide o pohodlie a celkovú pevnosť kolobežky, v tom má ZERO 8 mierne navrch. Voľbou preto zostáva, či preferujete najnižšiu možnú váhu, alebo o niečo pohodlnejšiu jazdu. Určite si pred kúpou pozrite aj model ZERO 9, ktorý má o trošku lepšie parametre a najmä má vyššiu bezpečnosť vďaka prednej kotúčovej brzde. ZERO je špičkový výrobca zo Singapuru, s ktorým máme dobré vzťahy a osobne sa poznáme nie len s ich zamestnancami, ale aj priamo s majiteľom. Preto vieme poskytnúť nie len záručný, ale aj pozáručný servis, podporu a poradenstvo či náhradné diely.

 

Servis

Sme výhradným a jediným dovozcom a predajcom značky ZERO pre celú strednú Európu. Poskytujeme priamo záručný aj pozáručný servis, ktorý je zabezpečený na našich pobočkách v Prahe, Brne a Bratislave. Väčšinu náhradných dielov držíme skladom a sme jediným certifikovaným poskytovateľom záručných opráv v regióne. Preto sa pri kúpe tejto kolobežky nemusíte vôbec obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov a vďaka priamej reprezentácii výrobcu si poradíme aj so zložitejšími prípadmi a diagnostikou.

 

O značke

Značka ZERO vznikla v Singapure v roku 2017 ako značka skúseného predajcu osobnej elektromobility, ktorý sa špecializoval na elektrické kolobežky. Ide preto o pomerne mladú značku, ktorá sa za svoju krátku existenciu dostala na celosvetovú špicu a právom patrí medzi tie najlepšie značky na trhu. ZERO vníma elektrické kolobežky ako inteligentnú alternatívu voči ostatným spôsobom prepravy v meste ale aj mimo neho, ktorá je vysoko efektívna, cenovo nenáročná, ekologická a mestu prináša ZERO emisií. ZERO prináša alternatívu menšiu rozmermi, ale aj uhlíkovou stopou a umožňuje zábavnejšiu, zodpovednejšiu cestu nie len tam, kam sa dostanete autom či MHD, ale aj tam, kam sa nijak inak nedostanete. Zrodenie značky ZERO bola odpoveď na nedostatok možností pre jazdcov, ktorí si museli vyberať medzi výkonom, praktickosťou a cenou. Cieľom ZERO je priniesť celú rodinu modelov, ktoré sú odpoveďou pre individuálne potreby používateľov bez toho, aby museli robiť prílišné kompromisy a popri tom im prinášať aj radosť z ich jazdy. Za posledné roky si ZERO vydobylo pevné miesto na trhu a meno, ktoré prináša celú škálu modelov, ktoré sú v svojich kategóriách na popredných miestach a ponúkajú rozumnú alternatívu voči ostatným značkám za skvelú cenu.

Všetky modely od ZERO (8, 9, 10, 8X, 10X a 11X) nájdete v našej ponuke.

6/10
Komfort
7/10
Ľahkosť údržby
40 km/h
Rýchlosť
18 kg
Váha
500 W
Výkon
45 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Odpružený podvozok vpredu
Motor vzadu
Brzda vzadu
Vhodná do mesta
Tempomat
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Vzduchové kolesá
Skvelý pomer cena / výkon
Voľnobežka
Dobre skladateľné
Vysoká spoľahlivosť
Štart z nuly
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 18 kg 18 kg Ultra ľahkým mestským kolobežkám s podobnými parametrami kraľule výrobca E-TWOW,
Doba nabíjania 7 h podľa konfigurácie od 6 h do 7 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 40 km/h 35,52 km/h
Výkon 500 W 802,6 W
Dojazd 45 km podľa konfigurácie od 35 km do 45 km Zatiaľ netestované otestovaná iná konfigurácia
Dojazd v mestskom cykle - Zatiaľ netestované otestovaná iná konfigurácia
Vzdialenosť na zrýchlenie 0 - 20 km/h - 15 m
Vzdialenosť na zrýchlenie 0 - 30 km/h - 43,4 m
Čas na zrýchlenie z 0 na 20 km/h - 4,62 s
Čas na zrýchlenie z 0 na 30 km/h - 8,57 s
Brzdná dráha z 20 km/h - 3,7 m
Brzdná dráha z 30 km/h - 9 m
Šprint na 100m - 14,8 s
Šprint na 250m - 30,27 s
Šprint na 1000m - 108,02 s
Zobraziť viac
Zobraziť menej
Merania Voltride

Nezávislé Výsledky Meraní

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami.

Viac o testovaní
Výsledky závisia od konfigurácie, prosím vyberte si:
Táto varianta ešte nebola otestovaná, zobrazujem výsledky pre:
35,54
km/h
Max. rýchlosť
802,6
wattov
Max. výkon
51,80
km
Max. dojazd
36,98
km
Mestský dojazd
17,50
km
Min. dojazd
14,80
sekúnd
Čas na
100 m
30,27
sekúnd
Čas na
250 m
108,02
sekúnd
Čas na
1 km
4,62
sekúnd
Čas do
20 km/h
8,57
sekúnd
Čas
do 30 km/h
1,55
sekúnd
Čas z
20 km/h
2,35
sekúnd
Čas z
30 km/h
15,0
metrov
Dráha do
20 km/h
43,4
metrov
Dráha do
30 km/h
3,7
metrov
Dráha z
20 km/h
9,0
metrov
Dráha z
30 km/h
Zrýchlenie
Brzdenie
Výkon
Porovnať viaceré modely

Vyberte si do porovnania aj iné modely.
Dáta sa zobrazia v grafoch, tabuľkách a pri všetkých hodnotách.

Porovnať rôzne modely

Vyberte si iné modely z možností nižšie:

Primárna konfigurácia:

Zvoliť
Časy zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 35,54
0
0 10
2,13
0 10
Zero 8 2,13
0 15
3,24
0 15
Zero 8 3,24
0 20
4,62
0 20
Zero 8 4,62
0 25
6,23
0 25
Zero 8 6,23
0 30
8,57
0 30
Zero 8 8,57
0 35
14,09
0 35
Zero 8 14,09
0 35,54
21,03
0 35,54
Zero 8 21,03
10
10 15
1,11
10 15
Zero 8 1,11
10 20
2,50
10 20
Zero 8 2,50
10 25
4,11
10 25
Zero 8 4,11
10 30
6,44
10 30
Zero 8 6,44
10 35
11,96
10 35
Zero 8 11,96
10 35,54
18,90
10 35,54
Zero 8 18,90
15
15 20
1,39
15 20
Zero 8 1,39
15 25
2,99
15 25
Zero 8 2,99
15 30
5,33
15 30
Zero 8 5,33
15 35
10,85
15 35
Zero 8 10,85
15 35,54
17,79
15 35,54
Zero 8 17,79
20
20 25
1,61
20 25
Zero 8 1,61
20 30
3,95
20 30
Zero 8 3,95
20 35
9,47
20 35
Zero 8 9,47
20 35,54
16,40
20 35,54
Zero 8 16,40
25
25 30
2,34
25 30
Zero 8 2,34
25 35
7,86
25 35
Zero 8 7,86
25 35,54
14,79
25 35,54
Zero 8 14,79
30
30 35
5,52
30 35
Zero 8 5,52
30 35,54
12,46
30 35,54
Zero 8 12,46
35
35 35,54
6,94
35 35,54
Zero 8 6,94
Dráha zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 35,54
0
0 10
4,02
0 10
Zero 8 4,02
0 15
8,10
0 15
Zero 8 8,10
0 20
15,05
0 20
Zero 8 15,05
0 25
25,34
0 25
Zero 8 25,34
0 30
43,39
0 30
Zero 8 43,39
0 35
93,55
0 35
Zero 8 93,55
0 35,54
160,83
0 35,54
Zero 8 160,83
10
10 15
4,08
10 15
Zero 8 4,08
10 20
11,03
10 20
Zero 8 11,03
10 25
21,32
10 25
Zero 8 21,32
10 30
39,37
10 30
Zero 8 39,37
10 35
89,53
10 35
Zero 8 89,53
10 35,54
156,82
10 35,54
Zero 8 156,82
15
15 20
6,95
15 20
Zero 8 6,95
15 25
17,24
15 25
Zero 8 17,24
15 30
35,29
15 30
Zero 8 35,29
15 35
85,45
15 35
Zero 8 85,45
15 35,54
152,74
15 35,54
Zero 8 152,74
20
20 25
10,29
20 25
Zero 8 10,29
20 30
28,34
20 30
Zero 8 28,34
20 35
78,50
20 35
Zero 8 78,50
20 35,54
145,78
20 35,54
Zero 8 145,78
25
25 30
18,04
25 30
Zero 8 18,04
25 35
68,20
25 35
Zero 8 68,20
25 35,54
135,49
25 35,54
Zero 8 135,49
30
30 35
50,16
30 35
Zero 8 50,16
30 35,54
117,45
30 35,54
Zero 8 117,45
35
35 35,54
67,29
35 35,54
Zero 8 67,29
Brzdné časy
30 25 20 15 10 0
35,54
35,54 30
0,30
35,54 30
Zero 8 0,30
35,54 25
0,70
35,54 25
Zero 8 0,70
35,54 20
1,11
35,54 20
Zero 8 1,11
35,54 15
1,49
35,54 15
Zero 8 1,49
35,54 10
1,86
35,54 10
Zero 8 1,86
35,54 0
2,65
35,54 0
Zero 8 2,65
30
30 25
0,40
30 25
Zero 8 0,40
30 20
0,80
30 20
Zero 8 0,80
30 15
1,19
30 15
Zero 8 1,19
30 10
1,56
30 10
Zero 8 1,56
30 0
2,35
30 0
Zero 8 2,35
25
25 20
0,41
25 20
Zero 8 0,41
25 15
0,79
25 15
Zero 8 0,79
25 10
1,16
25 10
Zero 8 1,16
25 0
1,95
25 0
Zero 8 1,95
20
20 15
0,39
20 15
Zero 8 0,39
20 10
0,75
20 10
Zero 8 0,75
20 0
1,55
20 0
Zero 8 1,55
15
15 10
0,37
15 10
Zero 8 0,37
15 0
1,16
15 0
Zero 8 1,16
10
10 0
0,79
10 0
Zero 8 0,79
Brzdné dráhy
30 25 20 15 10 0
35,54
35,54 30
2,59
35,54 30
Zero 8 2,59
35,54 25
5,48
35,54 25
Zero 8 5,48
35,54 20
7,89
35,54 20
Zero 8 7,89
35,54 15
9,67
35,54 15
Zero 8 9,67
35,54 10
10,86
35,54 10
Zero 8 10,86
35,54 0
11,60
35,54 0
Zero 8 11,60
30
30 25
2,89
30 25
Zero 8 2,89
30 20
5,30
30 20
Zero 8 5,30
30 15
7,08
30 15
Zero 8 7,08
30 10
8,27
30 10
Zero 8 8,27
30 0
9,01
30 0
Zero 8 9,01
25
25 20
2,41
25 20
Zero 8 2,41
25 15
4,19
25 15
Zero 8 4,19
25 10
5,38
25 10
Zero 8 5,38
25 0
6,12
25 0
Zero 8 6,12
20
20 15
1,78
20 15
Zero 8 1,78
20 10
2,97
20 10
Zero 8 2,97
20 0
3,71
20 0
Zero 8 3,71
15
15 10
1,19
15 10
Zero 8 1,19
15 0
1,93
15 0
Zero 8 1,93
10
10 0
0,74
10 0
Zero 8 0,74

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami. Používame tak vedecký prístup ako je to len možné a profesionálne meracie prístroje.

Viac o testovaní
Ukázať viac Ukázať menej
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka zložená 98 cm  
      Výška zložená 37 cm  
      Šírka zložená 18 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Li-Ion  
      Výrobca batérie Čína - bez značky  
      Napätie batérie 48 V  
      Kapacita batérie 13 Ah podľa konfigurácie: 10,4 Ah, 13 Ah  
      Energia v batérii 624 Wh podľa konfigurácie: 499 Wh, 624 Wh  
      Rekuperácia nie  
      Systém ovládania prstová páčka  
      Tempomat áno  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Štart odrazom zvoliteľný  
      Pohon zadný náhon  
      Predná brzda bez  
      Zadná brzda bubnová  
      Typ kolesa vpredu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vpredu 8"  
      Typ kolesa vzadu plné  
      Veľkosť kolesa vzadu 8"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Odporúčaný tlak v pneumatikách 40 - 50 Psi (2,7 - 3,5 Bar)  
      Predné zavesenie pružina  
      Zadné zavesenie zdvojená pružina  
      Osvetlenie predné, zadné a brzdové  
      Brzdové svetlo áno  
      Farby čierno-červená  
      Max. záťaž 100 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Rated 4.38 on the scale 1 - 5 based on 13 customer reviews
Overený nákup

Dlho som sa nevedel rozhodnut medzi etwow a zero. Nakoniec padlo rozhodnutie na toto. Vyhral dizajn aleeee neviem no....

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Akoze nic moc.. vrzga to obcas od zadnych pruzin a mal som problem aj nastavit geometriu kormidiel, asi to od vyroby zle zmontovali.. inak kolobezka zatial ide.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

Na predajni som skusal aj INOKIM light aj Powero city ale odpruzeny podvozok a mechanicke brzdy su proste lepsia volba. Ano je tazka ale pride mi dost robustna.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Deti su nadsene!!! da sa aj nastavit stupen rychlosti takze dobra pouzitelnost aj pre deti alebo menej skusenych.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Kolobežku mi doručili nasledujúci deň. Som spokojný. Došla pekne zabalená, trebalo nastaviť iba brzdy na správnu pozíciu, nabiť a už som mohol jazdiť. Pecka!

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe