ZERO 10X

Zvládne
terén
Veľmi
komfortná
Skvelý pomer
cena / výkon
Extrémny
výkon

Zvládne
terén
Veľmi
komfortná
Skvelý pomer
cena / výkon
Extrémny
výkon

10X je druhá najsilnejšia kolobežka od ZERO. Jej parametre sú skvelé a na rozdiel od svojho veľkého brata 11X má výrazne nižšiu váhu pri podobnom dojazde. Dosiahne rýchlosť až 70 km/h s výkonom 3200 W, pričom má poháňané obidve kolesá a podvozok, ktorý sa nezľakne ani terénu.

`

ZERO 10X

New product

Product Options
Batéria: *
LG 1260 Wh (60 V 21 Ah)
- 1 €
CN 936 Wh (52 V 18 Ah)
- 376 €
LG 1196 Wh (52 V 23 Ah)
+ 291 €
  • LG 1260 Wh (60 V 21 Ah)
  • CN 936 Wh (52 V 18 Ah)
  • LG 1196 Wh (52 V 23 Ah)

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť vybraného modelu

V závislosti od konfigurácie produktu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Bratislava Sklad
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

10X je menší, ale takmer rovnako extrémny brat kolobežky 11X od značky ZERO. Patrí medzi extrémne výkonné modely a vďaka dvom elektrickým motorom s celkovým výkonom 3200 W dosiahne rýchlosť až 65 - 70 km/h. Navyše, vďaka kvalitnému podvozku s hydraulickým tlmičom a pružinou sa nezľakne ani ťažšieho terénu. S dojazdom 90 km vás vždy dovezie až domov.

Táto kolobežka si vyžaduje skúseného jazdca, ktorý ju dokáže skrotiť a naplno využiť jej potenciál v teréne ale aj mimo neho. Výhodou je možnosť jazdy iba na jeden motor, čím sa výrazne zvýši dojazd v prípadoch, keď nepotrebujete jej plný výkon. Svojimi parametrami prináša podobný pocit z jazdy ako jej veľký brat 11X, je však omnoho praktickejšia, pretože má oveľa nižšiu váhu a zmestíte ju aj do kufra. 10X vo svojej triede parametrovo poráža väčšinu konkurencie a zároveň si drží výbornú cenu, čím sa stáva jednou z najlepších kolobežiek v pomere cena / výkon.

 

Výkon

Vďaka dvom silným motorom ponúka 10X špičkový výkon až 3200 W. Ten je prenášaný na cestu pomocou dvoch 10 palcových vzduchom plnených kolies. Výkon je riadený dvomi 25 A regulátormi s veľkými chladičmi, ktoré odvádzajú prebytočné teplo, predlžujú životnosť elektroniky a zabezpečujú dlhodobo plný výkon aj v ťažkých podmienkach. Vďaka pohonu 2x2 je pánom v každej situácii a to aj v ťažkom teréne. 10X je vhodná aj do mesta, pričom má dostatočný výkon na to, že si môžete byť istý, že to nebudete vy, kto bude brzdiť premávku.

 

Dojazd

Dojazd toho modelu závisí od zvolenej batérie a od tej sa následne samozrejme odvíja aj cena. Pokiaľ si zvolíte kvalitnejšiu 21 Ah 60 V batériu s článkami od LG, ktorá má v sebe uloženú energiu až 1260 Wh, dopraje vám dojazd 90 km v ECO režime pri "slušnej" jazde 25km/h na rovinke. Udávaný dojazd je pri využití jedného motora. 18 Ah čínska batéria s uloženou energiou 936 Wh postačí na cca 60 km pri šetrnej jazde, ale odvďačí sa nižšou cenou. Dobíjanie trvá 10 - 12 hodín, ale je možné ho skrátiť na polovicu za použitia dvoch nabíjačiek, keďže 10X disponuje dvomi nabíjacími konektormi. Pri dynamickej jazde s využitím oboch motorov je samozrejme potrebné počítať s menším dojazdom a ten sa môže skrátiť aj pod polovicu, keďže v týchto rýchlostiach už množstvo energie spotrebujete iba na prekonanie odporu vzduchu. Každopádne, s touto kolobežkou sa o dojazd báť nemusíte, je viac než dostatočný.

 

Pohodlie

10X má dva hydraulické tlmiče kombinované s pružinou, čo z nej urobilo jednu z najpohodlnejších kolobežiek na svete. Podvozok oceníte pri jazde v meste, keď až neuveriteľne odfiltruje naše rozbité cesty, ale aj v teréne keď nemá problém ani s jazdou po naozaj zlom povrchu. Podvozok je navyše nastaviteľný, takže ho viete pritvrdiť pri rýchlej jazde, kedy je tvrdšie nastavenie výhodou a podvozok nenaráža na dorazy čo prispieva nie len k pohodliu, ale aj k bezpečnosti. Viete si ho prispôsobiť svojej váhe a štýlu jazdy. Možnosť upraviť si tuhosť podvozku je fantastická aj preto, lebo ňou zároveň meníte svetlú výšku podľa použitia - vyššia v teréne a nižšia a pohodlnejšia mimo neho. K pohodliu prispievajú ergonomické riadidlá , ktorých výška sa dá upraviť pootočením a ktoré umožňujú nájsť si pohodlnú a bezpečnú polohu pri jazde.

 

Bezpečnosť

Bezpečnosť 10X je zabezpečená vďaka podvozku, ktorý skvele tlmí nerovnosti a najmä vďaka hydraulickým diskovým brzdám (model s 18 Ah batériou má brzdy mechanické, nie hydraulické). Hydraulický podvozok s pružinou má nastaviteľnú tuhosť a viete si ho prispôsobiť svojmu štýlu jazdy. Bezpečnosti prispieva aj batéria zložená z kvalitných článkov značky LG (21 Ah verzia). Pevnosť celej kolobežky umožňuje nosnosť až 120 kg. Kolobežka disponuje predným aj zadným osvetlením a brzdovým svetlom. Na riadidlách aj tyči riadenia je navyše dostatok priestoru na akékoľvek ďalšie osvetlenie, ktorým sa rozhodnete svojho nového miláčika obšťastniť. Upozorňujeme, že podľa našich testov má kolobežka vo vyšších rýchlostiach nad 50 km/h tendenciu k oscilácii riadidiel po odľahčení predného kolesa, čo môže byť nebezpečné a vyžaduje to skúseného jazdca, alebo dodatočnú inštaláciu tlmiča riadenia, pokiaľ plánujete jazdiť naozaj rýchlo.

 

 

Dizajn

Čierno-červená kombinácia je unikátnym podpisom všetkých modelov ZERO a vyzerá fantasticky aj na modeli 10X. Ako jedna z mála kolobežiek má svoj vlastný dizajnový jazyk a je preto iná , ako všetky ostatné kolobežky tejto výkonnostnej kategórie, ktoré sú podobné ako vajce vajcu. Krásne kyvné ramená v červenej farbe odhaľujú hydraulický tlmič s pružinou a dávajú najavo, že nejde o bežný stroj, ale o univerzálnu kolobežku typu enduro, ktorá sa nezľakne ničoho. Kotúčové brzdy sa krásne hodia k uzavretým kolesám, v ktorých je skrytý motor a podčiarkujú športové rysy tohto modelu. Ide bez pochýb o jednu z najkrajších kolobežiek na svete, ktorá stavila na dizajn založený na funkčnosti, ktorý je však premyslený do detailov.

 

 

Využitie a praktickosť

Nejde o typickú spratnú mestskú kolobežku. Jej váha je 32 - 35 kg, takže ju určite nebudete radi nosiť po schodoch. Tiež si ju už pri jej rozmeroch jednoducho nezložíte a nezoberiete do reštaurácie, ale väčšinou ju budete musieť zamknúť vonku ako bicykel. Zmestíte ju do kufra bežného auta, ale veľa miesta sa vám tam už nezvýši, preto pokiaľ ju chcete zobrať so sebou na dlhší výlet autom (napríklad k moru), lepšie poslúži zadný nosič na bicykle na ťažnom zariadení. Mimo svojej vyššej váhy ide o fantastické riešenie do mesta, ale aj mimo neho. Vďaka jej konštrukcii a výkonu ide o jednu z najviac univerzálnych kolobežiek na svete. Vzhľadom na pohon oboch kolies nepohrdne ani terénom, či prudším kopcom. V meste určite oceníte jej výkon pri jazde do kopca a tiež jej dojazd, nemusíte sa báť pokiaľ potrebujete absolvovať dlhšiu trasu, alebo ju nemáte čas cez deň nabíjať. V našich podmienkach vám doslova učaruje extrémne pohodlný podvozok, ktorý v spojení s 10 palcovými kolesami zvládne aj tie najhoršie cesty.

 

Naše hodnotenie

Zero 10X je veľmi výkonná kolobežka s pohonom obidvoch kolies a kvalitným podvozkom s hydraulickými tlmičmi, ktorá prináša off-road výkony aj do mestského prostredia. V tejto výkonovej kategórii ponúka výborný pomer cena / výkon a je skvelou alternatívou voči ostatným značkám. Už na pohľad vám ZERO 10X dokáže zvýšiť pulz. Možnosť jazdy iba na jeden motor výrazne zvyšuje dojazd aj tým aj praktické využitie tejto kolobežky. 10 palcové kolesá spolu s vynikajúcim podvozkom ponúkajú fantastický komfort, za ktorý však platíte trošku vyššou váhou. Nevýhodou určite je, že v prípade jazdy vo vysokých rýchlostiach má kolobežka po odľahčení predného kolesa tendenciu k oscilácii riadidiel, čo je nepríjemné a pre neskúseného jazdca to môže byť nebezpečné. Tento neduh je možné riešiť dodatočnou inštaláciou tlmiča riadenia, podobného aký sa používa na motorkách. ZERO je špičkový výrobca zo Singapuru, s ktorým máme dobré vzťahy a osobne sa poznáme nie len s ich zamestnancami, ale aj priamo s majiteľom. Preto vieme poskytnúť nie len záručný, ale aj pozáručný servis, podporu a poradenstvo či náhradné diely.

 

Servis

Sme výhradným a jediným dovozcom a predajcom značky ZERO pre celú strednú Európu. Poskytujeme priamo záručný aj pozáručný servis, ktorý je zabezpečený na našich pobočkách v Prahe, Brne a Bratislave. Väčšinu náhradných dielov držíme skladom a sme jediným certifikovaným poskytovateľom záručných opráv v regióne. Preto sa pri kúpe tejto kolobežky nemusíte vôbec obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov a vďaka priamej reprezentácii výrobcu si poradíme aj so zložitejšími prípadmi a diagnostikou.

 

O značke

Značka ZERO vznikla v Singapure v roku 2017 ako značka skúseného predajcu osobnej elektromobility, ktorý sa špecializoval na elektrické kolobežky. Ide preto o pomerne mladú značku, ktorá sa za svoju krátku existenciu dostala na celosvetovú špicu a právom patrí medzi tie najlepšie značky na trhu. ZERO vníma elektrické kolobežky ako inteligentnú alternatívu voči ostatným spôsobom prepravy v meste ale aj mimo neho, ktorá je vysoko efektívna, cenovo nenáročná, ekologická a mestu prináša ZERO emisií. ZERO prináša alternatívu menšiu rozmermi, ale aj uhlíkovou stopou a umožňuje zábavnejšiu, zodpovednejšiu cestu nie len tam, kam sa dostanete autom či MHD, ale aj tam, kam sa nijak inak nedostanete. Zrodenie značky ZERO bola odpoveď na nedostatok možností pre jazdcov, ktorí si museli vyberať medzi výkonom, praktickosťou a cenou. Cieľom ZERO je priniesť celú rodinu modelov, ktoré sú odpoveďou pre individuálne potreby používateľov bez toho, aby museli robiť prílišné kompromisy a popri tom im prinášať aj radosť z ich jazdy. Za posledné roky si ZERO vydobylo pevné miesto na trhu a meno, ktoré prináša celú škálu modelov, ktoré sú v svojich kategóriách na popredných miestach a ponúkajú rozumnú alternatívu voči ostatným značkám za skvelú cenu.

Všetky modely od ZERO (8, 9, 10, 8X, 10X a 11X) nájdete v našej ponuke.

Porovnanie rady X (extrémny výkon, dva motory) výrobcu ZERO

Parameter 8X 10X 11X
Výkon 2300 W 3200 W 3600 W
Maximálna rýchlosť 55 km/h 70 km/h 95 km/h
Dojazd 65 - 110 km 65 - 90 km 150 km
Váha 33 - 35 kg 32 - 35 kg 54 kg
Výrobca batérie Články LG Čína - bez značky alebo články LG Články LG
Energia batérie 936 - 1352 Wh 936 - 1260 Wh 2304 Wh
Kapacita batérie 18 - 26 Ah 18 - 23 Ah 32 Ah
Napätie batérie 52 V 52 V alebo 60 V 72 V
Počet motorov 2 - predný aj zadný 2 - predný aj zadný 2 - predný aj zadný
Predná brzda kotúčová kotúčová, alebo kotúčová hydraulická kotúčová hydraulická
Zadná brzda kotúčová kotúčová, alebo kotúčová hydraulická kotúčová hydraulická
Riadidlá skladateľné pevné pevné
Kolesá 8 palcové, plné 10 palcové, vzduchové 11 palcové, vzduchové
10/10
Komfort
6/10
Ľahkosť údržby
65 km/h
Rýchlosť
35 kg
Váha
3200 W
Výkon
90 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Odpružený podvozok vpredu
Zvládne terén
Zvládne kopec
Hydraulická brzda vpredu
Motor vzadu
Motor vpredu
Vhodná do mesta
Extrémny výkon
Tempomat
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Hydraulická brzda vzadu
Vzduchové kolesá
Skvelý pomer cena / výkon
Voľnobežka
Dobre skladateľné
Max Blinker odporúča
Vysoká spoľahlivosť
Štart z nuly
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 32 kg podľa konfigurácie od 32 kg do 35 kg Zatiaľ netestované otestovaná iná konfigurácia
Doba nabíjania 10 - 12 h Zatiaľ netestované 5 hviezdičiek, pretože batéria má obrovskú kapacitu a najmä dobu nabíjania je možné skrátiť na polovicu vďaka použitiu dvoch nabíjačiek naraz!
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 65 km/h podľa konfigurácie od 65 km/h do 70 km/h 61,18 km/h podľa konfigurácie
Špičkový výkon 3200 W 2050,6 W podľa konfigurácie
Dojazd 110 km podľa konfigurácie od 65 km do 110 km 88,84 km podľa konfigurácie V ECO móde na jeden motor (20 km/h)
Dojazd v mestskom cykle - Zatiaľ netestované otestovaná iná konfigurácia
Merania Voltride

Nezávislé Výsledky Meraní

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami.

Viac o testovaní
Výsledky závisia od konfigurácie, prosím vyberte si:
Táto varianta ešte nebola otestovaná, zobrazujem výsledky pre:
61,18
km/h
Max. rýchlosť
2 050
wattov
Max. výkon
88,84
km
Max. dojazd
54,82
km
Mestský dojazd
15,58
km
Min. dojazd
11,20
sekúnd
Čas na
100 m
20,80
sekúnd
Čas na
250 m
65,95
sekúnd
Čas na
1 km
2,85
sekúnd
Čas do
20 km/h
4,29
sekúnd
Čas
do 30 km/h
0,85
sekúnd
Čas z
20 km/h
1,27
sekúnd
Čas z
30 km/h
7,2
metrov
Dráha do
20 km/h
17,7
metrov
Dráha do
30 km/h
1,9
metrov
Dráha z
20 km/h
4,7
metrov
Dráha z
30 km/h
Zrýchlenie
Brzdenie
Výkon
Porovnať viaceré modely

Vyberte si do porovnania aj iné modely.
Dáta sa zobrazia v grafoch, tabuľkách a pri všetkých hodnotách.

Porovnať rôzne modely

Vyberte si iné modely z možností nižšie:

Primárna konfigurácia:

Zvoliť
Časy zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 61,18
0
0 10
1,69
0 10
Zero 10X 1,69
0 15
2,25
0 15
Zero 10X 2,25
0 20
2,85
0 20
Zero 10X 2,85
0 25
3,46
0 25
Zero 10X 3,46
0 30
4,29
0 30
Zero 10X 4,29
0 35
5,25
0 35
Zero 10X 5,25
0 40
6,46
0 40
Zero 10X 6,46
0 45
8,12
0 45
Zero 10X 8,12
0 50
10,52
0 50
Zero 10X 10,52
0 55
13,93
0 55
Zero 10X 13,93
0 60
25,09
0 60
Zero 10X 25,09
0 61,18
36,92
0 61,18
Zero 10X 36,92
10
10 15
0,56
10 15
Zero 10X 0,56
10 20
1,16
10 20
Zero 10X 1,16
10 25
1,76
10 25
Zero 10X 1,76
10 30
2,60
10 30
Zero 10X 2,60
10 35
3,55
10 35
Zero 10X 3,55
10 40
4,77
10 40
Zero 10X 4,77
10 45
6,42
10 45
Zero 10X 6,42
10 50
8,82
10 50
Zero 10X 8,82
10 55
12,24
10 55
Zero 10X 12,24
10 60
23,39
10 60
Zero 10X 23,39
10 61,18
35,23
10 61,18
Zero 10X 35,23
15
15 20
0,60
15 20
Zero 10X 0,60
15 25
1,20
15 25
Zero 10X 1,20
15 30
2,04
15 30
Zero 10X 2,04
15 35
2,99
15 35
Zero 10X 2,99
15 40
4,21
15 40
Zero 10X 4,21
15 45
5,86
15 45
Zero 10X 5,86
15 50
8,26
15 50
Zero 10X 8,26
15 55
11,67
15 55
Zero 10X 11,67
15 60
22,83
15 60
Zero 10X 22,83
15 61,18
34,67
15 61,18
Zero 10X 34,67
20
20 25
0,61
20 25
Zero 10X 0,61
20 30
1,44
20 30
Zero 10X 1,44
20 35
2,40
20 35
Zero 10X 2,40
20 40
3,61
20 40
Zero 10X 3,61
20 45
5,26
20 45
Zero 10X 5,26
20 50
7,67
20 50
Zero 10X 7,67
20 55
11,08
20 55
Zero 10X 11,08
20 60
22,24
20 60
Zero 10X 22,24
20 61,18
34,07
20 61,18
Zero 10X 34,07
25
25 30
0,83
25 30
Zero 10X 0,83
25 35
1,79
25 35
Zero 10X 1,79
25 40
3,00
25 40
Zero 10X 3,00
25 45
4,66
25 45
Zero 10X 4,66
25 50
7,06
25 50
Zero 10X 7,06
25 55
10,47
25 55
Zero 10X 10,47
25 60
21,63
25 60
Zero 10X 21,63
25 61,18
33,46
25 61,18
Zero 10X 33,46
30
30 35
0,95
30 35
Zero 10X 0,95
30 40
2,17
30 40
Zero 10X 2,17
30 45
3,82
30 45
Zero 10X 3,82
30 50
6,22
30 50
Zero 10X 6,22
30 55
9,64
30 55
Zero 10X 9,64
30 60
20,79
30 60
Zero 10X 20,79
30 61,18
32,63
30 61,18
Zero 10X 32,63
35
35 40
1,21
35 40
Zero 10X 1,21
35 45
2,87
35 45
Zero 10X 2,87
35 50
5,27
35 50
Zero 10X 5,27
35 55
8,68
35 55
Zero 10X 8,68
35 60
19,84
35 60
Zero 10X 19,84
35 61,18
31,67
35 61,18
Zero 10X 31,67
40
40 45
1,65
40 45
Zero 10X 1,65
40 50
4,06
40 50
Zero 10X 4,06
40 55
7,47
40 55
Zero 10X 7,47
40 60
18,63
40 60
Zero 10X 18,63
40 61,18
30,46
40 61,18
Zero 10X 30,46
45
45 50
2,40
45 50
Zero 10X 2,40
45 55
5,81
45 55
Zero 10X 5,81
45 60
16,97
45 60
Zero 10X 16,97
45 61,18
28,81
45 61,18
Zero 10X 28,81
50
50 55
3,41
50 55
Zero 10X 3,41
50 60
14,57
50 60
Zero 10X 14,57
50 61,18
26,41
50 61,18
Zero 10X 26,41
55
55 60
11,16
55 60
Zero 10X 11,16
55 61,18
22,99
55 61,18
Zero 10X 22,99
60
60 61,18
11,83
60 61,18
Zero 10X 11,83
Dráha zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 61,18
0
0 10
2,07
0 10
Zero 10X 2,07
0 15
4,14
0 15
Zero 10X 4,14
0 20
7,21
0 20
Zero 10X 7,21
0 25
11,16
0 25
Zero 10X 11,16
0 30
17,74
0 30
Zero 10X 17,74
0 35
26,53
0 35
Zero 10X 26,53
0 40
39,30
0 40
Zero 10X 39,30
0 45
59,05
0 45
Zero 10X 59,05
0 50
90,95
0 50
Zero 10X 90,95
0 55
141,07
0 55
Zero 10X 141,07
0 60
322,03
0 60
Zero 10X 322,03
0 61,18
519,23
0 61,18
Zero 10X 519,23
10
10 15
2,07
10 15
Zero 10X 2,07
10 20
5,14
10 20
Zero 10X 5,14
10 25
9,09
10 25
Zero 10X 9,09
10 30
15,67
10 30
Zero 10X 15,67
10 35
24,46
10 35
Zero 10X 24,46
10 40
37,23
10 40
Zero 10X 37,23
10 45
56,98
10 45
Zero 10X 56,98
10 50
88,88
10 50
Zero 10X 88,88
10 55
139,00
10 55
Zero 10X 139,00
10 60
319,96
10 60
Zero 10X 319,96
10 61,18
517,16
10 61,18
Zero 10X 517,16
15
15 20
3,06
15 20
Zero 10X 3,06
15 25
7,02
15 25
Zero 10X 7,02
15 30
13,59
15 30
Zero 10X 13,59
15 35
22,39
15 35
Zero 10X 22,39
15 40
35,16
15 40
Zero 10X 35,16
15 45
54,91
15 45
Zero 10X 54,91
15 50
86,81
15 50
Zero 10X 86,81
15 55
136,92
15 55
Zero 10X 136,92
15 60
317,89
15 60
Zero 10X 317,89
15 61,18
515,09
15 61,18
Zero 10X 515,09
20
20 25
3,95
20 25
Zero 10X 3,95
20 30
10,53
20 30
Zero 10X 10,53
20 35
19,32
20 35
Zero 10X 19,32
20 40
32,09
20 40
Zero 10X 32,09
20 45
51,84
20 45
Zero 10X 51,84
20 50
83,75
20 50
Zero 10X 83,75
20 55
133,86
20 55
Zero 10X 133,86
20 60
314,82
20 60
Zero 10X 314,82
20 61,18
512,02
20 61,18
Zero 10X 512,02
25
25 30
6,58
25 30
Zero 10X 6,58
25 35
15,37
25 35
Zero 10X 15,37
25 40
28,14
25 40
Zero 10X 28,14
25 45
47,89
25 45
Zero 10X 47,89
25 50
79,79
25 50
Zero 10X 79,79
25 55
129,91
25 55
Zero 10X 129,91
25 60
310,87
25 60
Zero 10X 310,87
25 61,18
508,07
25 61,18
Zero 10X 508,07
30
30 35
8,79
30 35
Zero 10X 8,79
30 40
21,56
30 40
Zero 10X 21,56
30 45
41,31
30 45
Zero 10X 41,31
30 50
73,22
30 50
Zero 10X 73,22
30 55
123,33
30 55
Zero 10X 123,33
30 60
304,29
30 60
Zero 10X 304,29
30 61,18
501,49
30 61,18
Zero 10X 501,49
35
35 40
12,77
35 40
Zero 10X 12,77
35 45
32,52
35 45
Zero 10X 32,52
35 50
64,42
35 50
Zero 10X 64,42
35 55
114,54
35 55
Zero 10X 114,54
35 60
295,50
35 60
Zero 10X 295,50
35 61,18
492,70
35 61,18
Zero 10X 492,70
40
40 45
19,75
40 45
Zero 10X 19,75
40 50
51,65
40 50
Zero 10X 51,65
40 55
101,77
40 55
Zero 10X 101,77
40 60
282,73
40 60
Zero 10X 282,73
40 61,18
479,93
40 61,18
Zero 10X 479,93
45
45 50
31,90
45 50
Zero 10X 31,90
45 55
82,02
45 55
Zero 10X 82,02
45 60
262,98
45 60
Zero 10X 262,98
45 61,18
460,18
45 61,18
Zero 10X 460,18
50
50 55
50,11
50 55
Zero 10X 50,11
50 60
231,07
50 60
Zero 10X 231,07
50 61,18
428,27
50 61,18
Zero 10X 428,27
55
55 60
180,96
55 60
Zero 10X 180,96
55 61,18
378,16
55 61,18
Zero 10X 378,16
60
60 61,18
197,20
60 61,18
Zero 10X 197,20
Brzdné časy
60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
61,18
61,18 60
0,07
61,18 60
Zero 10X 0,07
61,18 55
0,30
61,18 55
Zero 10X 0,30
61,18 50
0,54
61,18 50
Zero 10X 0,54
61,18 45
0,73
61,18 45
Zero 10X 0,73
61,18 40
1,00
61,18 40
Zero 10X 1,00
61,18 35
1,20
61,18 35
Zero 10X 1,20
61,18 30
1,42
61,18 30
Zero 10X 1,42
61,18 25
1,63
61,18 25
Zero 10X 1,63
61,18 20
1,84
61,18 20
Zero 10X 1,84
61,18 15
2,04
61,18 15
Zero 10X 2,04
61,18 10
2,29
61,18 10
Zero 10X 2,29
61,18 0
2,69
61,18 0
Zero 10X 2,69
60
60 55
0,23
60 55
Zero 10X 0,23
60 50
0,48
60 50
Zero 10X 0,48
60 45
0,66
60 45
Zero 10X 0,66
60 40
0,93
60 40
Zero 10X 0,93
60 35
1,13
60 35
Zero 10X 1,13
60 30
1,36
60 30
Zero 10X 1,36
60 25
1,56
60 25
Zero 10X 1,56
60 20
1,78
60 20
Zero 10X 1,78
60 15
1,97
60 15
Zero 10X 1,97
60 10
2,22
60 10
Zero 10X 2,22
60 0
2,62
60 0
Zero 10X 2,62
55
55 50
0,24
55 50
Zero 10X 0,24
55 45
0,43
55 45
Zero 10X 0,43
55 40
0,70
55 40
Zero 10X 0,70
55 35
0,90
55 35
Zero 10X 0,90
55 30
1,12
55 30
Zero 10X 1,12
55 25
1,33
55 25
Zero 10X 1,33
55 20
1,54
55 20
Zero 10X 1,54
55 15
1,74
55 15
Zero 10X 1,74
55 10
1,99
55 10
Zero 10X 1,99
55 0
2,39
55 0
Zero 10X 2,39
50
50 45
0,18
50 45
Zero 10X 0,18
50 40
0,45
50 40
Zero 10X 0,45
50 35
0,65
50 35
Zero 10X 0,65
50 30
0,88
50 30
Zero 10X 0,88
50 25
1,08
50 25
Zero 10X 1,08
50 20
1,30
50 20
Zero 10X 1,30
50 15
1,50
50 15
Zero 10X 1,50
50 10
1,74
50 10
Zero 10X 1,74
50 0
2,15
50 0
Zero 10X 2,15
45
45 40
0,27
45 40
Zero 10X 0,27
45 35
0,47
45 35
Zero 10X 0,47
45 30
0,70
45 30
Zero 10X 0,70
45 25
0,90
45 25
Zero 10X 0,90
45 20
1,12
45 20
Zero 10X 1,12
45 15
1,31
45 15
Zero 10X 1,31
45 10
1,56
45 10
Zero 10X 1,56
45 0
1,96
45 0
Zero 10X 1,96
40
40 35
0,20
40 35
Zero 10X 0,20
40 30
0,43
40 30
Zero 10X 0,43
40 25
0,63
40 25
Zero 10X 0,63
40 20
0,85
40 20
Zero 10X 0,85
40 15
1,05
40 15
Zero 10X 1,05
40 10
1,29
40 10
Zero 10X 1,29
40 0
1,69
40 0
Zero 10X 1,69
35
35 30
0,23
35 30
Zero 10X 0,23
35 25
0,43
35 25
Zero 10X 0,43
35 20
0,65
35 20
Zero 10X 0,65
35 15
0,84
35 15
Zero 10X 0,84
35 10
1,09
35 10
Zero 10X 1,09
35 0
1,49
35 0
Zero 10X 1,49
30
30 25
0,20
30 25
Zero 10X 0,20
30 20
0,42
30 20
Zero 10X 0,42
30 15
0,62
30 15
Zero 10X 0,62
30 10
0,86
30 10
Zero 10X 0,86
30 0
1,27
30 0
Zero 10X 1,27
25
25 20
0,22
25 20
Zero 10X 0,22
25 15
0,41
25 15
Zero 10X 0,41
25 10
0,66
25 10
Zero 10X 0,66
25 0
1,06
25 0
Zero 10X 1,06
20
20 15
0,20
20 15
Zero 10X 0,20
20 10
0,44
20 10
Zero 10X 0,44
20 0
0,85
20 0
Zero 10X 0,85
15
15 10
0,25
15 10
Zero 10X 0,25
15 0
0,65
15 0
Zero 10X 0,65
10
10 0
0,40
10 0
Zero 10X 0,40
Brzdné dráhy
60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
61,18
61,18 60
1,10
61,18 60
Zero 10X 1,10
61,18 55
4,70
61,18 55
Zero 10X 4,70
61,18 50
8,17
61,18 50
Zero 10X 8,17
61,18 45
10,50
61,18 45
Zero 10X 10,50
61,18 40
13,57
61,18 40
Zero 10X 13,57
61,18 35
15,57
61,18 35
Zero 10X 15,57
61,18 30
17,51
61,18 30
Zero 10X 17,51
61,18 25
18,98
61,18 25
Zero 10X 18,98
61,18 20
20,24
61,18 20
Zero 10X 20,24
61,18 15
21,10
61,18 15
Zero 10X 21,10
61,18 10
21,83
61,18 10
Zero 10X 21,83
61,18 0
22,19
61,18 0
Zero 10X 22,19
60
60 55
3,60
60 55
Zero 10X 3,60
60 50
7,07
60 50
Zero 10X 7,07
60 45
9,40
60 45
Zero 10X 9,40
60 40
12,47
60 40
Zero 10X 12,47
60 35
14,47
60 35
Zero 10X 14,47
60 30
16,41
60 30
Zero 10X 16,41
60 25
17,88
60 25
Zero 10X 17,88
60 20
19,14
60 20
Zero 10X 19,14
60 15
19,99
60 15
Zero 10X 19,99
60 10
20,73
60 10
Zero 10X 20,73
60 0
21,08
60 0
Zero 10X 21,08
55
55 50
3,47
55 50
Zero 10X 3,47
55 45
5,79
55 45
Zero 10X 5,79
55 40
8,87
55 40
Zero 10X 8,87
55 35
10,87
55 35
Zero 10X 10,87
55 30
12,80
55 30
Zero 10X 12,80
55 25
14,28
55 25
Zero 10X 14,28
55 20
15,53
55 20
Zero 10X 15,53
55 15
16,39
55 15
Zero 10X 16,39
55 10
17,13
55 10
Zero 10X 17,13
55 0
17,48
55 0
Zero 10X 17,48
50
50 45
2,32
50 45
Zero 10X 2,32
50 40
5,40
50 40
Zero 10X 5,40
50 35
7,40
50 35
Zero 10X 7,40
50 30
9,34
50 30
Zero 10X 9,34
50 25
10,81
50 25
Zero 10X 10,81
50 20
12,06
50 20
Zero 10X 12,06
50 15
12,92
50 15
Zero 10X 12,92
50 10
13,66
50 10
Zero 10X 13,66
50 0
14,01
50 0
Zero 10X 14,01
45
45 40
3,07
45 40
Zero 10X 3,07
45 35
5,08
45 35
Zero 10X 5,08
45 30
7,01
45 30
Zero 10X 7,01
45 25
8,48
45 25
Zero 10X 8,48
45 20
9,74
45 20
Zero 10X 9,74
45 15
10,60
45 15
Zero 10X 10,60
45 10
11,34
45 10
Zero 10X 11,34
45 0
11,69
45 0
Zero 10X 11,69
40
40 35
2,00
40 35
Zero 10X 2,00
40 30
3,94
40 30
Zero 10X 3,94
40 25
5,41
40 25
Zero 10X 5,41
40 20
6,67
40 20
Zero 10X 6,67
40 15
7,53
40 15
Zero 10X 7,53
40 10
8,27
40 10
Zero 10X 8,27
40 0
8,62
40 0
Zero 10X 8,62
35
35 30
1,93
35 30
Zero 10X 1,93
35 25
3,41
35 25
Zero 10X 3,41
35 20
4,66
35 20
Zero 10X 4,66
35 15
5,52
35 15
Zero 10X 5,52
35 10
6,26
35 10
Zero 10X 6,26
35 0
6,61
35 0
Zero 10X 6,61
30
30 25
1,47
30 25
Zero 10X 1,47
30 20
2,73
30 20
Zero 10X 2,73
30 15
3,59
30 15
Zero 10X 3,59
30 10
4,33
30 10
Zero 10X 4,33
30 0
4,68
30 0
Zero 10X 4,68
25
25 20
1,26
25 20
Zero 10X 1,26
25 15
2,11
25 15
Zero 10X 2,11
25 10
2,85
25 10
Zero 10X 2,85
25 0
3,21
25 0
Zero 10X 3,21
20
20 15
0,86
20 15
Zero 10X 0,86
20 10
1,60
20 10
Zero 10X 1,60
20 0
1,95
20 0
Zero 10X 1,95
15
15 10
0,74
15 10
Zero 10X 0,74
15 0
1,09
15 0
Zero 10X 1,09
10
10 0
0,35
10 0
Zero 10X 0,35

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami. Používame tak vedecký prístup ako je to len možné a profesionálne meracie prístroje.

Viac o testovaní
Ukázať viac Ukázať menej
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Vzdialenosť na zrýchlenie 0 - 20 km/h -  
      Dĺžka 128 cm  
      Výška 98 cm  
      Šírka 68 cm  
      Dĺžka zložená 128 cm  
      Výška zložená 50 cm  
      Šírka zložená 68 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Li-Ion  
      Výrobca batérie LG články podľa konfigurácie: LG články, Čína - bez značky  
      Napätie batérie 52 V podľa konfigurácie: 52 V, 60 V  
      Kapacita batérie 23 Ah podľa konfigurácie: 18 Ah, 21 Ah, 23 Ah  
      Energia v batérii 1196 Wh podľa konfigurácie: 936 Wh, 1196 Wh, 1260 Wh  
      Rekuperácia nie  
      Systém ovládania prstová páčka  
      Tempomat áno  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Štart odrazom zvoliteľný  
      Pohon pohon predného aj zadného kolesa  
      Predná brzda kotúčová hydraulická podľa konfigurácie: kotúčová (disková) mechanická, kotúčová hydraulická  
      Zadná brzda kotúčová hydraulická podľa konfigurácie: kotúčová (disková) mechanická, kotúčová hydraulická  
      Typ kolesa vpredu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vpredu 10"  
      Typ kolesa vzadu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vzadu 10"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Odporúčaný tlak v pneumatikách 45 - 55 Psi (3,1 - 3,8 Bar)  
      Predné zavesenie hydraulický tlmič + pružina  
      Zadné zavesenie hydraulický tlmič + pružina  
      Osvetlenie predné, zadné a brzdové  
      Brzdové svetlo áno  
      Farby čierno-červená  
      Max. záťaž 120 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Rated 4.51 on the scale 1 - 5 based on 14 customer reviews
Overený nákup

Zero 10x 52V 18ah

Pri hmotnosti 112kg pruženie super,terén jedna báseň,dojazd 19km/plne bomby,25km-do 35km/h,ECO 42km do 25km/h.brzdy základné postačujece.meranie pri teplote 10-15C vietor 20km.nezlakne sa ani na mokrom povrchu a popadaných listoch.ergonomia vhodná do 195cm.vlhkost padajúca moja tiež nerobí problémy.nabijanie zhruba 8.5h+,trošku ťažšie sa čistí od nečistôt.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Dobrý pomer ceny a kvality

Odporúčal by som ako prvé vymeniť pneumatiky a tlmiče (tie originál nič moc) Potom je z kolobežkou kvôli krátkemu rázvoru veľa zábavy v pomalšej jazde s väčšími nerovnosťami, pri vyšších rýchlostiach V zákrutách nie moc stabilná, je to kvôli už spomínanému rázvoru Ale kvalitne tlmiče a pneumatiky vlastnosti podstatne zlepšia , Menšie dropy s obrubníkov zvláda veľmi sebavedome bez rušivých zvukov, jednoznačne by som odporúčal najsilnejšiu batériu , Aby sa dalo pri plnom výkone jazdí dlhšie

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Zero 10x

Je to dobry stroj. Vykon je uplne dostatocny na mojich do100kg. Hore kopcom cca15° na 34km/h je pekne. Zrychlenie ma celkom milo prekvapilo. Odpruženie je luxusne. Mam silnejsiu batériu a vydržala v terene na trase do 40km (neviem presne, trip sa po vypnuti vymaže) s celkovym prevysenim 1900m ...začinal som 9km stupanim...poslednych 300m som tlačil, vybite. Podla mňa "patentovany" systém vymedzenia vole riadiacej tyče dvomi malymi skrutkami je na dve veci ...pri opakovanej zaťaži sa vrývaju do uchytu a vola sa obnoví ... vloženim vymedzovacej podložky sa vola stabilizuje (mne pasovala hrubka 0,5mm).
Keďže som dal brzdam riadne zabrať, bolo potrebne prerovnat brzdove platničky ...20 min. udržba. Jednoducho som spokojný. Za mňa veľka zabáva aj pri preskakovani vytlkov a prekážok na ceste. Idealna kombinacia vykonu a váhy. K dokonalosti podla mna chýba motorova brzda, rekuperacia a este o 300m dlhši dojazd :-)....ale za tie peniaze užasna kolobežka. V každom pripade odporúčam každemu.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Ma mierne vibracie pri 60km/h ale to si myslim ze je dan za relativne male kolieska, preboha ved tolko chodili kedysi 50tky skutre :D

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Božský stroj! Neuveritelne ten jazdný výkon je fakt prekvapujúci. Mal som dočinenia s malými kolobežkami typu xioami a kugoo, ale toto je extrémna záležitosť

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe