VSETT 9

Vhodná
do mesta
Veľmi
komfortná

Vhodná
do mesta
Veľmi
komfortná

Mesto bude patriť vám. VSETT 9 je elektrická kolobežka strednej triedy, ktorá vám pomôže odhaliť všetky tajomstvá vášho mesta. Užijete si rýchle, bezpečné a pohodlné cestovanie mestskými ulicami rýchosťou až 45 km/h. Už žiadne kompromisy, vy ste ten, kto rozhoduje o tom, ako úspešný bude váš deň. A tým to stále nekončí. Vďaka dlhšiemu dojazdu môžete pokojne vyraziť aj za hranice mesta.

`

VSETT 9

New product

Product Options
Batéria: *
676 Wh (52 V 13 Ah)
LG 832 Wh (52 V 16 Ah)
+ 217 €
LG 910 Wh (52 V 17,5 Ah)
+ 425 €
Cena s DPH

939 €vrátane DPH

  • 676 Wh (52 V 13 Ah)
  • LG 832 Wh (52 V 16 Ah)
  • LG 910 Wh (52 V 17,5 Ah)

- +

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť vybraného modelu

V závislosti od konfigurácie produktu

Eshop
Na objednávku
Bratislava
Na objednávku
Bratislava Sklad
Na objednávku
Voltride Central
Na objednávku
Voltride Servis
Na objednávku
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

 

 

VSETT 9 je model strednej triedy z radu elektrických kolobežiek tejto značky. Jedná sa o fantasticky výkonnú a všestrannú jednomotorovú elektrickú kolobežku novej generácie, za ktorou stojí tím, ktorý predstavil úspešné kolobežky Zero. Tento rad elektrických kolobežiek sa vyznačuje výkonom, kvalitou, stabilitou a bezpečnosťou. VSETT 9 sa môže pochváliť viacerými inováciami, ktoré posúvajú vývoj elektrických kolobežiek o úroveň vyššie. O vaše pohodlie sa postarajú predné a zadné pružinové tlmiče, 8,5 palcové nafukovacie pneumatiky a pohodlné ergonomické gripy na riadidlách. Celá konštrukcia je starostlivo vyvážená k zachovaniu stability aj vo vyšších rýchlostiach, ktoré môžu dosiahnuť až k 45 km/h.

 

 

Bezpečnosť a kvalita jazdy

Bezpečnosť je vždy na prvom mieste. Komponenty kolobežky sú umiestnené v novom ráme, ktorý bol navrhnutý pre maximálnu stabilitu jazdy. Inovovaný masívny skladací mechanizmus je vďaka svojej bezpečnostnej západke rýchly, pohodlný a predovšetkým bezpečný. Rám je zhotovený z veľmi pevnej zliatiny hliníka, používanom v leteckom priemysle. Celá konštrukcia je starostlivo vyvážená k zachovaniu stability aj vo vyšších rýchlostiach, ktoré môžu dosiahnuť až k 45 km/h (v závislosti od hmotnosti jazdca, vonkajšej teplote a terénu). Avšak k vyššiemu výkonu patrí aj kvalitný brzdový systém, ktorým táto kolobežka disponuje. Kvalitné lankové kotúčové brzdy dokážu účinne zabrzdiť aj z vyšších rýchlostí. V kombinácii s elektrickým ABS je tak brzdenie úplnou hračkou. Kvalitná a pevná konštrukcia celej kolobežky umožňuje celkovú nosnosť až 120 kg. Kolobežka má tiež možnosť aktivácie funkcie, tzv. "Kick-start", zamedzujúcej nechcenému štartu z miesta. Ako bonus je ľahko udržiavateľná nášľapná plocha zabraňujúca pokĺznutiu jazdca v nepriaznivom počasí alebo v extrémnej situácii. Samozrejmou súčasťou výbavy kolobežky sú silné LED svetlá, integrované v nášľapnej ploche a prednom blatníku, ovládané podsvieteným palcovým spínačom na riadidlách, ktoré v kombinácii s prednými a zadnými smerovými svetlami a elektrickým klaksónom umožňujú jazdcovi bezpečnú jazdu nielen vo dne, ale aj za zníženej viditeľnosti.

 

Výkon a dojazd

Elektrická kolobežka VSETT 9 disponuje zadným výkonným bezuhlíkovým elektromotorom s výkonom 650 W, ktoré v špičke produkuje výkon až 900 W. V kombinácii s 23 ampérovou riadiacou jednotkou a novými obvodmi tepelnej ochrany, umožňuje kolobežka jazdcovi bezproblémovú jazdu do mierneho kopca. Výkon kolobežky sa ovláda obľúbenou prstovou páčkou. Inteligentná 52 V lítium-iónová batéria LG podporuje rýchle nabíjanie a sľubuje dlhý dojazd (v závislosti na zvolenej kapacite batérie 13 Ah, 16 Ah alebo 17,5 Ah, hmotnosti jazdca, poveternostných podmienkach, terénu a štýlu jazdy) od 55 do 80 km (v ECO móde). Dva nabíjacie porty umiestnené v hornej časti nášľapnej plochy, sú praktickejšie v prístupe k nim a majú lepšiu ochranu proti mechanickému poškodeniu pri jazde nerovným terénom. Nabíjací porty sú samozrejme vybavené ochrannou krytkou. Akumulátor netrpí nežiaducim pamäťovým efektom, preto vám pri správnom nabíjaní a údržbe vydrží veľa rokov!

 

Využitie a praktickosť

Vďaka pevnej konštrukcii a dostatočnému výkonu sa jedná o veľmi univerzálnu kolobežku. VSETT 9 nepohrdne ani trochu horším terénom či miernym kopcom. V meste nepochybne oceníte plynulé dávkovanie výkonu a obratnosť kolobežky. Nemusíte sa báť, že vás aj na dlhšej trase nechá v štichu. Budete si pochvaľovať veľmi pohodlný podvozok, ktorý využijete rovnako dobre na mačacích hlavách, tak aj na poľnej ceste. Napriek univerzálnosti kolobežky môže byť pre niektoré jazdca limitujúca váha okolo 24-26 kg (podľa veľkosti batérie), takže prípadné schody vás asi nepotešia. Rovnako tak výkon a robustná konštrukcia je na úkor skladnosti, takže môžete mať problém vziať si ju dovnútra reštaurácie, ale budete ju musieť uzamknúť vonku napr. ako bicykel. Prenos kolobežky na krátku vzdialenosť nevyžaduje veľkú námahu, však do vyššieho poschodia domu bez výťahu už sa zapotíte. Svojou veľkosťou sa zmestí do kufra bežného auta, ale počítajte s tým, že vám v ňom zostane menej miesta. Avšak stále ide o fantastický stroj nielen do mesta, ale aj mimo neho.

 

Konštrukcia, dizajn a výbava

Kolobežka má pôsobivý dizajn, ktorý v kombinácii so zeleno-čiernym farebným prevedením pridáva ku vzhľadu aj určitú dávku elegancie. Rám a skladacie riadidlá sú vyrobené z kovanej zliatiny leteckého hliníka s označením 6082-T6, zatiaľ čo hriadele kolies sú vyrobené z chróm-molybdénovej legovanej ocele s prímesou uhlíka s označením SCM440. Táto kombinácia dodáva kolobežke pevnosť, ktorá je potrebná na zaistenie bezpečnosti jazdca. O vaše pohodlie sa postarajú predné a zadné pružinové tlmiče, 8,5 palcové nafukovacie pneumatiky a pohodlné ergonomické gripy na riadidlách. Skladnosť kolobežky je konštrukčne riešená inovatívnym a premysleným patentovaným trojstupňovým skladacím mechanizmom so zaisťovacím fixačným háčikom v zadnej časti stroja. Budete tak mať istotu, že kolobežku môžete kedykoľvek zložiť, pokiaľ ju budete musieť niekam preniesť alebo naložiť do auta. Prenášanie a nakladanie vám tiež uľahčí integrovaná rukoväť, umiestnená v zadnej časti kolobežky, vďaka ktorej možno kolobežku lepšie zdvihnúť. Kolobežka VSETT 9 je vybavená veľkým a ľahko čitateľným displejom so zámkom NFC, aktivujúcim sa čipom vo forme kľúčenky, šikovným telefónom či hodinkami s podporou NFC. Displej zobrazuje všetky dôležité údaje ako je rýchlosť, aktuálny rýchlostný stupeň, denné prejdené kilometre (TRIP), celkovo prejdené kilometre (ODO) a aktuálnu úroveň nabitia batérie. Vďaka vysokému jasu je displej čitateľný aj za nepriaznivých poveternostných podmienok.

 

Naše hodnotenie

Na tejto kolobežke si jazdu určite užijete. VSETT 9 nás veľmi milo prekvapila. Je to rýchla, všestranne použiteľná a stabilná kolobežka a sme radi, že tento vynikajúci stroj môžeme svojim zákazníkom ponúkať aj my. Je evidentné, že táto kolobežka napĺňa deklarované papierové parametre, má pekný dizajn, vysokú bezpečnosť a spoľahlivosť. Ak pôjdete poľnou cestou, štyridsiatkou po ceste alebo krokom niekde v centre mesta, vždy vám vyčarí úsmev na tvári a budete cítiť, že je ako stvorená pre danú situáciu. Bude vyzerať skvele pred kaviarňou, ale aj na ceste do práce, zaparkovaná v kancelárii alebo cez víkend zaprášená niekde za mestom na lúke. Každý pohľad na ňu vás poteší a neomrzí sa vám ani po rokoch každodenného používania.

 

Vsett-logo

Servis

Sme oficiálnym dovozcom a predajcom značky VSETT pre celú strednú Európu. Poskytujeme priamo záručný aj pozáručný servis, ktorý je zabezpečený na našich pobočkách v Prahe, Brne a Bratislave. Náhradné diely držíme skladom a sme certifikovaným poskytovateľom záručných opráv. Preto sa pri kúpe tejto kolobežky nemusíte vôbec obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov a vďaka priamej reprezentácii výrobcu si poradíme aj so zložitejšími prípadmi a diagnostikou.

 

O značke

Spoločnosť VSETT intelligent technology Co., Ltd bola založená v roku 2018 a ústredie spoločnosti sa nachádza v čínskom meste Ning-po (Ningbo). Jedná sa o spoločnosť zaoberajúcu sa výskumom, vývojom, výrobou, predajom a servisom elektrických kolobežiek a príslušenstva. Hoci ide o veľmi mladú značku, v odvetví elektromobility sa aj za svoju krátku existenciu stihla presláviť nielen v domovskej Číne, ale aj na trhoch Severnej Ameriky, Južnej Ameriky, Európy, Afriky, Ázie a Stredného východu. Je dôležité uviesť, že za touto spoločnosťou stojí tím, ktorý predstavil svetu veľmi úspešné kolobežky Zero. VSETT vníma elektrické kolobežky ako inteligentnú alternatívu voči ostatným spôsobom prepravy nielen v meste ale aj mimo neho. Jedná sa o prepravu, ktorá je vysoko efektívna, cenovo nenáročná a neznečisťuje našu planétu. Produkuje totiž nulovú uhlíkovú stopu a umožňuje zodpovednejšiu a oveľa zábavnejšiu prepravu nielen tam, kam sa dostanete autom či mestskou dopravou, ale aj na miesta, kam sa inak nedostanete. Zrodenie tejto značky je novou možnosťou pre jazdcov na kolobežkách, ktorí si museli skôr vyberať medzi výkonom, praktickosťou a cenou. Ako odpoveď na individuálne potreby používateľov, VSETT ponúka celý rad modelov, z ktorých si určite vyberie každý. Skúsení zamestnanci spoločnosti VSETT dbajú na prísnu kontrolu kvality a poskytujú kvalitný zákaznícky servis na zaistenie plnej spokojnosti svojich zákazníkov. Všetky modely od VSETT (8, 8 +, 9, 9+, 10+ a 11+) nájdete v našej ponuke. S touto spoločnosťou udržiavame dobré vzťahy a osobne sa poznáme nielen s niektorými zamestnancami, ale aj priamo s majiteľom. Preto môžeme kvalitne poskytnúť nielen záručný, pozáručný servis, ale aj podporu, poradenstvo či náhradné diely.

9/10
Komfort
4/10
Ľahkosť údržby
45 km/h
Rýchlosť
26 kg
Váha
900 W
Výkon
55 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Brzda vpredu
Odpružený podvozok vpredu
Motor vzadu
Brzda vzadu
Vhodná do mesta
Vysoký výkon
Tempomat
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Vzduchové kolesá
Dobre skladateľné
Max Blinker odporúča
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 26 kg Zatiaľ netestované
Doba nabíjania 6,5 h podľa konfigurácie od 6,5 h do 8,5 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 45 km/h 43,3 km/h
Špičkový výkon 900 W 890,6 W
Dojazd 55 km podľa konfigurácie od 55 km do 80 km Zatiaľ netestované otestovaná iná konfigurácia
Merania Voltride

Nezávislé Výsledky Meraní

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami.

Viac o testovaní
Výsledky závisia od konfigurácie, prosím vyberte si:
Táto varianta ešte nebola otestovaná, zobrazujem výsledky pre:
43,30
km/h
Max. rýchlosť
890,6
wattov
Max. výkon
38,02
km
Max. dojazd
27,62
km
Mestský dojazd
25,28
km
Min. dojazd
14,00
sekúnd
Čas na
100 m
26,99
sekúnd
Čas na
250 m
91,03
sekúnd
Čas na
1 km
3,91
sekúnd
Čas do
20 km/h
7,53
sekúnd
Čas
do 30 km/h
0,84
sekúnd
Čas z
20 km/h
1,28
sekúnd
Čas z
30 km/h
12,0
metrov
Dráha do
20 km/h
37,9
metrov
Dráha do
30 km/h
1,9
metrov
Dráha z
20 km/h
4,8
metrov
Dráha z
30 km/h
Zrýchlenie
Brzdenie
Výkon
Porovnať viaceré modely

Vyberte si do porovnania aj iné modely.
Dáta sa zobrazia v grafoch, tabuľkách a pri všetkých hodnotách.

Porovnať rôzne modely

Vyberte si iné modely z možností nižšie:

Primárna konfigurácia:

Zvoliť
Časy zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 43,30
0
0 10
1,74
0 10
VSETT 9 1,74
0 15
2,67
0 15
VSETT 9 2,67
0 20
3,91
0 20
VSETT 9 3,91
0 25
5,46
0 25
VSETT 9 5,46
0 30
7,53
0 30
VSETT 9 7,53
0 35
10,61
0 35
VSETT 9 10,61
0 40
16,45
0 40
VSETT 9 16,45
0 43,30
25,66
0 43,30
VSETT 9 25,66
10
10 15
0,94
10 15
VSETT 9 0,94
10 20
2,17
10 20
VSETT 9 2,17
10 25
3,73
10 25
VSETT 9 3,73
10 30
5,80
10 30
VSETT 9 5,80
10 35
8,87
10 35
VSETT 9 8,87
10 40
14,71
10 40
VSETT 9 14,71
10 43,30
23,93
10 43,30
VSETT 9 23,93
15
15 20
1,24
15 20
VSETT 9 1,24
15 25
2,79
15 25
VSETT 9 2,79
15 30
4,86
15 30
VSETT 9 4,86
15 35
7,93
15 35
VSETT 9 7,93
15 40
13,77
15 40
VSETT 9 13,77
15 43,30
22,99
15 43,30
VSETT 9 22,99
20
20 25
1,55
20 25
VSETT 9 1,55
20 30
3,62
20 30
VSETT 9 3,62
20 35
6,70
20 35
VSETT 9 6,70
20 40
12,54
20 40
VSETT 9 12,54
20 43,30
21,75
20 43,30
VSETT 9 21,75
25
25 30
2,07
25 30
VSETT 9 2,07
25 35
5,15
25 35
VSETT 9 5,15
25 40
10,98
25 40
VSETT 9 10,98
25 43,30
20,20
25 43,30
VSETT 9 20,20
30
30 35
3,07
30 35
VSETT 9 3,07
30 40
8,91
30 40
VSETT 9 8,91
30 43,30
18,13
30 43,30
VSETT 9 18,13
35
35 40
5,84
35 40
VSETT 9 5,84
35 43,30
15,05
35 43,30
VSETT 9 15,05
40
40 43,30
9,22
40 43,30
VSETT 9 9,22
Dráha zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 43,30
0
0 10
2,47
0 10
VSETT 9 2,47
0 15
5,86
0 15
VSETT 9 5,86
0 20
11,99
0 20
VSETT 9 11,99
0 25
21,85
0 25
VSETT 9 21,85
0 30
37,86
0 30
VSETT 9 37,86
0 35
65,89
0 35
VSETT 9 65,89
0 40
127,29
0 40
VSETT 9 127,29
0 43,30
234,52
0 43,30
VSETT 9 234,52
10
10 15
3,39
10 15
VSETT 9 3,39
10 20
9,52
10 20
VSETT 9 9,52
10 25
19,38
10 25
VSETT 9 19,38
10 30
35,39
10 30
VSETT 9 35,39
10 35
63,42
10 35
VSETT 9 63,42
10 40
124,81
10 40
VSETT 9 124,81
10 43,30
232,05
10 43,30
VSETT 9 232,05
15
15 20
6,13
15 20
VSETT 9 6,13
15 25
15,99
15 25
VSETT 9 15,99
15 30
32,01
15 30
VSETT 9 32,01
15 35
60,03
15 35
VSETT 9 60,03
15 40
121,43
15 40
VSETT 9 121,43
15 43,30
228,66
15 43,30
VSETT 9 228,66
20
20 25
9,86
20 25
VSETT 9 9,86
20 30
25,88
20 30
VSETT 9 25,88
20 35
53,90
20 35
VSETT 9 53,90
20 40
115,30
20 40
VSETT 9 115,30
20 43,30
222,53
20 43,30
VSETT 9 222,53
25
25 30
16,02
25 30
VSETT 9 16,02
25 35
44,04
25 35
VSETT 9 44,04
25 40
105,44
25 40
VSETT 9 105,44
25 43,30
212,67
25 43,30
VSETT 9 212,67
30
30 35
28,02
30 35
VSETT 9 28,02
30 40
89,42
30 40
VSETT 9 89,42
30 43,30
196,65
30 43,30
VSETT 9 196,65
35
35 40
61,40
35 40
VSETT 9 61,40
35 43,30
168,63
35 43,30
VSETT 9 168,63
40
40 43,30
107,23
40 43,30
VSETT 9 107,23
Brzdné časy
40 35 30 25 20 15 10 0
43,30
43,30 40
0,09
43,30 40
VSETT 9 0,09
43,30 35
0,39
43,30 35
VSETT 9 0,39
43,30 30
0,64
43,30 30
VSETT 9 0,64
43,30 25
0,86
43,30 25
VSETT 9 0,86
43,30 20
1,08
43,30 20
VSETT 9 1,08
43,30 15
1,29
43,30 15
VSETT 9 1,29
43,30 10
1,49
43,30 10
VSETT 9 1,49
43,30 0
1,92
43,30 0
VSETT 9 1,92
40
40 35
0,30
40 35
VSETT 9 0,30
40 30
0,55
40 30
VSETT 9 0,55
40 25
0,77
40 25
VSETT 9 0,77
40 20
0,99
40 20
VSETT 9 0,99
40 15
1,21
40 15
VSETT 9 1,21
40 10
1,40
40 10
VSETT 9 1,40
40 0
1,83
40 0
VSETT 9 1,83
35
35 30
0,25
35 30
VSETT 9 0,25
35 25
0,47
35 25
VSETT 9 0,47
35 20
0,69
35 20
VSETT 9 0,69
35 15
0,90
35 15
VSETT 9 0,90
35 10
1,10
35 10
VSETT 9 1,10
35 0
1,53
35 0
VSETT 9 1,53
30
30 25
0,22
30 25
VSETT 9 0,22
30 20
0,44
30 20
VSETT 9 0,44
30 15
0,66
30 15
VSETT 9 0,66
30 10
0,85
30 10
VSETT 9 0,85
30 0
1,28
30 0
VSETT 9 1,28
25
25 20
0,22
25 20
VSETT 9 0,22
25 15
0,43
25 15
VSETT 9 0,43
25 10
0,63
25 10
VSETT 9 0,63
25 0
1,06
25 0
VSETT 9 1,06
20
20 15
0,21
20 15
VSETT 9 0,21
20 10
0,41
20 10
VSETT 9 0,41
20 0
0,84
20 0
VSETT 9 0,84
15
15 10
0,19
15 10
VSETT 9 0,19
15 0
0,63
15 0
VSETT 9 0,63
10
10 0
0,43
10 0
VSETT 9 0,43
Brzdné dráhy
40 35 30 25 20 15 10 0
43,30
43,30 40
0,94
43,30 40
VSETT 9 0,94
43,30 35
4,04
43,30 35
VSETT 9 4,04
43,30 30
6,16
43,30 30
VSETT 9 6,16
43,30 25
7,79
43,30 25
VSETT 9 7,79
43,30 20
9,07
43,30 20
VSETT 9 9,07
43,30 15
10,02
43,30 15
VSETT 9 10,02
43,30 10
10,57
43,30 10
VSETT 9 10,57
43,30 0
10,97
43,30 0
VSETT 9 10,97
40
40 35
3,10
40 35
VSETT 9 3,10
40 30
5,21
40 30
VSETT 9 5,21
40 25
6,85
40 25
VSETT 9 6,85
40 20
8,13
40 20
VSETT 9 8,13
40 15
9,07
40 15
VSETT 9 9,07
40 10
9,63
40 10
VSETT 9 9,63
40 0
10,03
40 0
VSETT 9 10,03
35
35 30
2,11
35 30
VSETT 9 2,11
35 25
3,75
35 25
VSETT 9 3,75
35 20
5,03
35 20
VSETT 9 5,03
35 15
5,97
35 15
VSETT 9 5,97
35 10
6,53
35 10
VSETT 9 6,53
35 0
6,93
35 0
VSETT 9 6,93
30
30 25
1,63
30 25
VSETT 9 1,63
30 20
2,92
30 20
VSETT 9 2,92
30 15
3,86
30 15
VSETT 9 3,86
30 10
4,42
30 10
VSETT 9 4,42
30 0
4,82
30 0
VSETT 9 4,82
25
25 20
1,28
25 20
VSETT 9 1,28
25 15
2,23
25 15
VSETT 9 2,23
25 10
2,78
25 10
VSETT 9 2,78
25 0
3,18
25 0
VSETT 9 3,18
20
20 15
0,95
20 15
VSETT 9 0,95
20 10
1,50
20 10
VSETT 9 1,50
20 0
1,90
20 0
VSETT 9 1,90
15
15 10
0,55
15 10
VSETT 9 0,55
15 0
0,95
15 0
VSETT 9 0,95
10
10 0
0,40
10 0
VSETT 9 0,40

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami. Používame tak vedecký prístup ako je to len možné a profesionálne meracie prístroje.

Viac o testovaní
Ukázať viac Ukázať menej
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka zložená 127 cm  
      Výška zložená 53,8 cm  
      Šírka zložená 26 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Napätie batérie 52 V  
      Kapacita batérie 13 Ah podľa konfigurácie: 13 Ah, 16 Ah, 17,5 Ah  
      Energia v batérii 676 Wh podľa konfigurácie: 676 Wh, 832 Wh, 910 Wh  
      Tempomat áno  
      Pohon zadný náhon  
      Predná brzda elektronická + kotúčová mechanická  
      Zadná brzda kotúčová (disková) mechanická  
      Typ kolesa vpredu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vpredu 8.5"  
      Typ kolesa vzadu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vzadu 8.5"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Zadné zavesenie zdvojená pružina  
      Osvetlenie predné, zadné a brzdové  
      Brzdové svetlo áno  
      Max. záťaž 120 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe