VSETT 8+

Vhodná
do mesta
Skvelý pomer
cena / výkon
Vysoký
výkon
Voltride
odporúča

Vhodná
do mesta
Skvelý pomer
cena / výkon
Vysoký
výkon
Voltride
odporúča

VSETT 8+

New product

VSETT 8+ je flexibilná kolobežka na každodenné dochádzanie. Disponuje dvoma motormi, aby vaša cesta mestom bola ešte zábavnejšia. Budete brázdiť ulicami na skvele vyladenom podvozku a zároveň si pochvaľovať pevnú konštrukciu, ktorá vám zaistí bezpečnú jazdu. Dve plné pneumatiky vám dajú istotu, že nikdy nebudete mať defekt. Na pumpičku teda môžete pokojne zabudnúť, nebudete ju potrebovať.

Cena s DPH

1 049 €vrátane DPH

- +

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť modelu

Eshop
Na objednávku
Bratislava
Na objednávku
Bratislava Sklad
Na objednávku
Voltride Central
Na objednávku
Voltride Servis
Na objednávku
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

 

Nová generácia elektrických kolobežiek

Nová generácia elektrických kolobežiek je tu a volá sa VSETT! Model VSETT 8+ je najmenší model z radu elektrických skútrov tejto značky. Jedná sa o výbornú dvojmotorovú mestskú elektrickú kolobežku novej generácie, za ktorou stojí tím, ktorý predstavil úspešné kolobežky Zero. Tento rad elektrických kolobežiek sa vyznačuje kvalitou, stabilitou a bezpečnosťou. VSETT 8+ sa môže pochváliť niekoľkými inováciami, ktoré posúvajú vývoj elektrických kolobežiek o úroveň vyššie. Celá konštrukcia je starostlivo vyvážená k zachovaniu stability aj v maximálnych rýchlostiach, ktoré môžu dosiahnuť až 45 km/h. Samozrejmou súčasťou výbavy kolobežky sú LED svetlá, integrované v nášľapnej ploche a tyči riadenia.

 

Bezpečnosť a kvalita jazdy

Bezpečnosť je vždy na prvom mieste. Komponenty kolobežky sú umiestnené v novom ráme, ktorý bol navrhnutý pre maximálnu stabilitu jazdy. Pohodlný skladací mechanizmus je vďaka svojej bezpečnostnej západke rýchly a predovšetkým bezpečný. Rám je zhotovený z pevnej zliatiny hliníka, používanom v leteckom priemysle. Celá konštrukcia je starostlivo vyvážená k zachovaniu stability aj v maximálnych rýchlostiach, ktoré môžu dosiahnuť až 45 km/h (v závislosti od veľkosti batérie hmotnosti jazdca, vonkajšej teplote a terénu). K poriadnej kolobežke patrí aj kvalitný brzdový systém, ktorým táto kolobežka disponuje. Osvedčená predná a zadná bubnová brzda dokáže účinne zabrzdiť aj z maximálnej rýchlosti kolobežky. V kombinácii s elektrickým ABS v zadnom kolese, doplnenom o funkciu automatického vypnutia, bude brzdenie hračkou. Kvalitná a pevná konštrukcia celej kolobežky umožňuje celkovú nosnosť až 120 kg. Kolobežka má tiež možnosť aktivácie funkcie, tzv. "Kick-start", zamedzujúcej nechcenému štartu z miesta. Ako bonus je ľahko udržiavateľná nášľapná plocha zabraňujúca pokĺznutiu jazdca v nepriaznivom počasí alebo v extrémnej situácii. Samozrejmou súčasťou výbavy kolobežky sú LED svetlá, integrované v nášľapnej ploche a tyči riadenia, ktorá v kombinácii s prednými a zadnými smerovými svetlami a mechanickým klaksónom umožní jazdcovi bezpečnú jazdu nielen vo dne, ale aj za zníženej viditeľnosti.

 

Výkon a dojazd

Elektrická kolobežka VSETT 8+ disponuje dvomi výkonnými bezuhlíkovými elektromotormi s jednotlivým výkonom 600 W, ktorý v špičke produkuje celkový výkon až 2 x 850 W. V kombinácii s 23 ampérovou riadiacou jednotkou a novými obvodmi tepelnej ochrany, umožňuje kolobežka jazdcovi jazdu aj do kopca. Výkon kolobežky sa ovláda obľúbenou prstovou páčkou. Inteligentná 48V lítium-iónová batéria LG s kapacitou 16 Ah podporuje rýchle nabíjanie a sľubuje dostatočný dojazd (v závislosti od hmotnosti jazdca, poveternostných podmienkach, terénu a štýlu jazdy) až 50 km ( v ECO móde a s jedným motorom je možné dojazd takmer zdvojnásobiť). Dva nabíjacie porty, umiestnené v hornej časti nášľapnej plochy, sú prístupné z oboch strán. Je teda jedno, či kolobežku zaparkujete pri stene pravou či ľavou stranou. Nabíjacie porty sú samozrejme vybavené ochrannou krytkou. Akumulátor netrpí nežiaducim pamäťovým efektom, preto vám pri správnom nabíjaní a údržbe vydrží veľa rokov!

 

Využitie a praktickosť

Pevná konštrukcia a dostatočný výkon predurčuje túto kolobežku k mestskému životu. Vďaka silnému elektromotoru nepohrdne VSETT 8+ ani prudším stúpaním. Pri jazde v meste oceníte plynulé dávkovanie výkonu a obratnosť kolobežky. Nemusíte sa báť, že vás aj na dlhšej trase nechá v štichu. Budete si pochvaľovať pohodlný podvozok, ktorý oceníte napríklad na mačacích hlavách. Váha tejto dvojmotorovej kolobežky je 24 kg. Avšak aj vzhľadom k robustnej konštrukcii je kolobežka skladná, takže si ju môžete bez problému vziať napríklad dovnútra reštaurácie. Prenos kolobežky na krátku vzdialenosť nevyžaduje veľkú námahu, však do vyššieho poschodia domu bez výťahu už sa trochu zapotíte. Svojou veľkosťou sa bez problémov zmestí do kufra bežného auta, ale počítajte s tým, že vám nejaké to miesto zaberie. Avšak stále ide o výbornú mestskú kolobežku.

 

Konštrukcia, dizajn a výbava

Kolobežka má pekný dizajn, ktorý v kombinácii s čierno-sivozelenými farebným prevedením vyzerá naozaj skvele. Rám a skladacie riadidlá sú vyrobené z kovanej zliatiny leteckého hliníka. Táto kombinácia dodáva kolobežke pevnosť, ktorá je potrebná na zaistenie bezpečnosti jazdca. O vaše pohodlie sa postarajú predné a zadné pružinové tlmiče, predné a zadné 8 palcové plné pneumatiky a pohodlné ergonomické gripy na riadidlách. Už nikdy nebudete musieť riešiť prázdne koleso. Skladanie kolobežky je konštrukčne riešené pákovým mechanizmom, ktorým možno takisto zafixovať tyč riadenia v sklopenej polohe. Budete tak mať istotu, že kolobežku môžete kedykoľvek zložiť, pokiaľ ju budete musieť niekam preniesť alebo naložiť do auta. Prenášanie a nakladanie vám tiež uľahčí integrovaná rukoväť, umiestnená v zadnej časti stroja, vďaka ktorej možno kolobežku lepšie zdvihnúť. Kolobežka VSETT 8+ je vybavená veľkým a ľahko čitateľným displejom so zámkom NFC, aktivujúcim sa čipom vo forme kľúčenky, šikovným telefónom či hodinkami s podporou NFC. Displej zobrazuje všetky dôležité údaje ako je rýchlosť, aktuálny rýchlostný stupeň, denné prejdené kilometre (TRIP), celkovo prejdené kilometre (ODO) a aktuálnu úroveň nabitia batérie. Vďaka vysokému jasu je displej čitateľný aj za nepriaznivých poveternostných podmienok.

 

Naše hodnotenie

Ideálna kolobežka do mesta! VSETT 8+ je pevná mestská kolobežka a sme radi, že tento vynikajúci stroj môžeme svojim zákazníkom ponúkať aj my. Je evidentné, že táto kolobežka napĺňa deklarované papierové parametre. Má pevnú konštrukciu, pekný dizajn, vysokú bezpečnosť a spoľahlivosť. Keď pôjdete mestskými ulicami, všimnite si, koľko ľudí sa za vami otočí. Určite vám to vyčarí úsmev na tvári a budete sa cítiť ako „king“. Kolobežku môžete bez obáv zaparkovať vnútri kaviarne alebo v kancelárii a pohľad na ňu vás nikdy neomrzí. Ale ak nemáte obmedzený rozpočet, želali by ste si väčší dojazd, či vyššiu rýchlosť, určite si pozrite aj na model VSETT 10+.

 

 

ServisVsett-logo

Sme oficiálnym dovozcom a predajcom značky VSETT pre celú strednú Európu. Poskytujeme priamo záručný aj pozáručný servis, ktorý je zabezpečený na našich pobočkách v Prahe, Brne a Bratislave. Náhradné diely držíme skladom a sme certifikovaným poskytovateľom záručných opráv. Preto sa pri kúpe tejto kolobežky nemusíte vôbec obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov a vďaka priamej reprezentácii výrobcu si poradíme aj so zložitejšími prípadmi a diagnostikou.

 

O značke

Spoločnosť VSETT intelligent technology Co., Ltd bola založená v roku 2018 a ústredie spoločnosti sa nachádza v čínskom meste Ning-po (Ningbo). Jedná sa o spoločnosť zaoberajúcu sa výskumom, vývojom, výrobou, predajom a servisom elektrických kolobežiek a príslušenstva. Hoci ide o veľmi mladú značku, v odvetví elektromobility sa aj za svoju krátku existenciu stihla presláviť nielen v domovskej Číne, ale aj na trhoch Severnej Ameriky, Južnej Ameriky, Európy, Afriky, Ázie a Stredného východu. Je dôležité uviesť, že za touto spoločnosťou stojí tím, ktorý predstavil svetu veľmi úspešné kolobežky Zero. VSETT vníma elektrické kolobežky ako inteligentnú alternatívu voči ostatným spôsobom prepravy nielen v meste ale aj mimo neho. Jedná sa o prepravu, ktorá je vysoko efektívna, cenovo nenáročná a neznečisťuje našu planétu. Produkuje totiž nulovú uhlíkovú stopu a umožňuje zodpovednejšiu a oveľa zábavnejšiu prepravu nielen tam, kam sa dostanete autom či mestskou dopravou, ale aj na miesta, kam sa inak nedostanete. Zrodenie tejto značky je novou možnosťou pre jazdcov na kolobežkách, ktorí si museli skôr vyberať medzi výkonom, praktickosťou a cenou. Ako odpoveď na individuálne potreby používateľov, VSETT ponúka celý rad modelov, z ktorých si určite vyberie každý. Skúsení zamestnanci spoločnosti VSETT dbajú na prísnu kontrolu kvality a poskytujú kvalitný zákaznícky servis na zaistenie plnej spokojnosti svojich zákazníkov. Všetky modely od VSETT (8, 8 +, 9, 9+, 10+ a 11+) nájdete v našej ponuke. S touto spoločnosťou udržiavame dobré vzťahy a osobne sa poznáme nielen s niektorými zamestnancami, ale aj priamo s majiteľom. Preto môžeme kvalitne poskytnúť nielen záručný, pozáručný servis, ale aj podporu, poradenstvo či náhradné diely.

4/10
Komfort
9/10
Ľahkosť údržby
45 km/h
Rýchlosť
24 kg
Váha
1700 W
Výkon
50 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Brzda vpredu
Odpružený podvozok vpredu
Zvládne kopec
Motor vzadu
Motor vpredu
Brzda vzadu
Vhodná do mesta
Vysoký výkon
Tempomat
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Dobre skladateľné
Max Blinker odporúča
 
Data sheet
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 24 kg Zatiaľ netestované
Doba nabíjania 11 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 45 km/h 36,78 km/h
Špičkový výkon 1700 W 1498 W
Dojazd 50 km 46,99 km
Merania Voltride

Nezávislé Výsledky Meraní

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami.

Viac o testovaní
Výsledky závisia od konfigurácie, prosím vyberte si:
Táto varianta ešte nebola otestovaná, zobrazujem výsledky pre:
36,78
km/h
Max. rýchlosť
1 498
wattov
Max. výkon
46,99
km
Max. dojazd
33,76
km
Mestský dojazd
32,26
km
Min. dojazd
12,51
sekúnd
Čas na
100 m
27,46
sekúnd
Čas na
250 m
102,20
sekúnd
Čas na
1 km
2,64
sekúnd
Čas do
20 km/h
4,49
sekúnd
Čas
do 30 km/h
1,02
sekúnd
Čas z
20 km/h
1,57
sekúnd
Čas z
30 km/h
8,1
metrov
Dráha do
20 km/h
21,5
metrov
Dráha do
30 km/h
2,3
metrov
Dráha z
20 km/h
5,9
metrov
Dráha z
30 km/h
Zrýchlenie
Brzdenie
Výkon
Porovnať viaceré modely

Vyberte si do porovnania aj iné modely.
Dáta sa zobrazia v grafoch, tabuľkách a pri všetkých hodnotách.

Porovnať rôzne modely

Vyberte si iné modely z možností nižšie:

Primárna konfigurácia:

Zvoliť
Časy zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 36,78
0
0 10
1,41
0 10
VSETT 8+ 1,41
0 15
2,02
0 15
VSETT 8+ 2,02
0 20
2,64
0 20
VSETT 8+ 2,64
0 25
3,39
0 25
VSETT 8+ 3,39
0 30
4,49
0 30
VSETT 8+ 4,49
0 35
6,98
0 35
VSETT 8+ 6,98
0 36,78
11,99
0 36,78
VSETT 8+ 11,99
10
10 15
0,61
10 15
VSETT 8+ 0,61
10 20
1,23
10 20
VSETT 8+ 1,23
10 25
1,98
10 25
VSETT 8+ 1,98
10 30
3,08
10 30
VSETT 8+ 3,08
10 35
5,57
10 35
VSETT 8+ 5,57
10 36,78
10,58
10 36,78
VSETT 8+ 10,58
15
15 20
0,62
15 20
VSETT 8+ 0,62
15 25
1,38
15 25
VSETT 8+ 1,38
15 30
2,47
15 30
VSETT 8+ 2,47
15 35
4,96
15 35
VSETT 8+ 4,96
15 36,78
9,98
15 36,78
VSETT 8+ 9,98
20
20 25
0,76
20 25
VSETT 8+ 0,76
20 30
1,85
20 30
VSETT 8+ 1,85
20 35
4,34
20 35
VSETT 8+ 4,34
20 36,78
9,36
20 36,78
VSETT 8+ 9,36
25
25 30
1,09
25 30
VSETT 8+ 1,09
25 35
3,59
25 35
VSETT 8+ 3,59
25 36,78
8,60
25 36,78
VSETT 8+ 8,60
30
30 35
2,49
30 35
VSETT 8+ 2,49
30 36,78
7,51
30 36,78
VSETT 8+ 7,51
35
35 36,78
5,01
35 36,78
VSETT 8+ 5,01
Dráha zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 36,78
0
0 10
2,48
0 10
VSETT 8+ 2,48
0 15
4,89
0 15
VSETT 8+ 4,89
0 20
8,11
0 20
VSETT 8+ 8,11
0 25
12,93
0 25
VSETT 8+ 12,93
0 30
21,47
0 30
VSETT 8+ 21,47
0 35
44,58
0 35
VSETT 8+ 44,58
0 36,78
94,68
0 36,78
VSETT 8+ 94,68
10
10 15
2,40
10 15
VSETT 8+ 2,40
10 20
5,63
10 20
VSETT 8+ 5,63
10 25
10,44
10 25
VSETT 8+ 10,44
10 30
18,99
10 30
VSETT 8+ 18,99
10 35
42,10
10 35
VSETT 8+ 42,10
10 36,78
92,20
10 36,78
VSETT 8+ 92,20
15
15 20
3,22
15 20
VSETT 8+ 3,22
15 25
8,04
15 25
VSETT 8+ 8,04
15 30
16,58
15 30
VSETT 8+ 16,58
15 35
39,69
15 35
VSETT 8+ 39,69
15 36,78
89,79
15 36,78
VSETT 8+ 89,79
20
20 25
4,82
20 25
VSETT 8+ 4,82
20 30
13,36
20 30
VSETT 8+ 13,36
20 35
36,47
20 35
VSETT 8+ 36,47
20 36,78
86,57
20 36,78
VSETT 8+ 86,57
25
25 30
8,54
25 30
VSETT 8+ 8,54
25 35
31,65
25 35
VSETT 8+ 31,65
25 36,78
81,75
25 36,78
VSETT 8+ 81,75
30
30 35
23,11
30 35
VSETT 8+ 23,11
30 36,78
73,21
30 36,78
VSETT 8+ 73,21
35
35 36,78
50,10
35 36,78
VSETT 8+ 50,10
Brzdné časy
35 30 25 20 15 10 0
36,78
36,78 35
0,08
36,78 35
VSETT 8+ 0,08
36,78 30
0,36
36,78 30
VSETT 8+ 0,36
36,78 25
0,64
36,78 25
VSETT 8+ 0,64
36,78 20
0,92
36,78 20
VSETT 8+ 0,92
36,78 15
1,16
36,78 15
VSETT 8+ 1,16
36,78 10
1,41
36,78 10
VSETT 8+ 1,41
36,78 0
1,93
36,78 0
VSETT 8+ 1,93
35
35 30
0,29
35 30
VSETT 8+ 0,29
35 25
0,56
35 25
VSETT 8+ 0,56
35 20
0,84
35 20
VSETT 8+ 0,84
35 15
1,09
35 15
VSETT 8+ 1,09
35 10
1,33
35 10
VSETT 8+ 1,33
35 0
1,86
35 0
VSETT 8+ 1,86
30
30 25
0,27
30 25
VSETT 8+ 0,27
30 20
0,55
30 20
VSETT 8+ 0,55
30 15
0,80
30 15
VSETT 8+ 0,80
30 10
1,04
30 10
VSETT 8+ 1,04
30 0
1,57
30 0
VSETT 8+ 1,57
25
25 20
0,28
25 20
VSETT 8+ 0,28
25 15
0,53
25 15
VSETT 8+ 0,53
25 10
0,77
25 10
VSETT 8+ 0,77
25 0
1,30
25 0
VSETT 8+ 1,30
20
20 15
0,25
20 15
VSETT 8+ 0,25
20 10
0,49
20 10
VSETT 8+ 0,49
20 0
1,02
20 0
VSETT 8+ 1,02
15
15 10
0,24
15 10
VSETT 8+ 0,24
15 0
0,77
15 0
VSETT 8+ 0,77
10
10 0
0,53
10 0
VSETT 8+ 0,53
Brzdné dráhy
35 30 25 20 15 10 0
36,78
36,78 35
0,74
36,78 35
VSETT 8+ 0,74
36,78 30
3,20
36,78 30
VSETT 8+ 3,20
36,78 25
5,19
36,78 25
VSETT 8+ 5,19
36,78 20
6,84
36,78 20
VSETT 8+ 6,84
36,78 15
7,95
36,78 15
VSETT 8+ 7,95
36,78 10
8,68
36,78 10
VSETT 8+ 8,68
36,78 0
9,13
36,78 0
VSETT 8+ 9,13
35
35 30
2,46
35 30
VSETT 8+ 2,46
35 25
4,45
35 25
VSETT 8+ 4,45
35 20
6,10
35 20
VSETT 8+ 6,10
35 15
7,21
35 15
VSETT 8+ 7,21
35 10
7,94
35 10
VSETT 8+ 7,94
35 0
8,39
35 0
VSETT 8+ 8,39
30
30 25
1,99
30 25
VSETT 8+ 1,99
30 20
3,64
30 20
VSETT 8+ 3,64
30 15
4,75
30 15
VSETT 8+ 4,75
30 10
5,48
30 10
VSETT 8+ 5,48
30 0
5,93
30 0
VSETT 8+ 5,93
25
25 20
1,65
25 20
VSETT 8+ 1,65
25 15
2,76
25 15
VSETT 8+ 2,76
25 10
3,49
25 10
VSETT 8+ 3,49
25 0
3,94
25 0
VSETT 8+ 3,94
20
20 15
1,12
20 15
VSETT 8+ 1,12
20 10
1,85
20 10
VSETT 8+ 1,85
20 0
2,29
20 0
VSETT 8+ 2,29
15
15 10
0,73
15 10
VSETT 8+ 0,73
15 0
1,18
15 0
VSETT 8+ 1,18
10
10 0
0,45
10 0
VSETT 8+ 0,45

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami. Používame tak vedecký prístup ako je to len možné a profesionálne meracie prístroje.

Viac o testovaní
Ukázať viac Ukázať menej
 
Data sheet
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka zložená 108 cm  
      Výška zložená 46 cm  
      Šírka zložená 22,5 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Výrobca batérie LG články  
      Napätie batérie 48 V  
      Kapacita batérie 16 Ah  
      Energia v batérii 768 Wh  
      Tempomat áno  
      Štart odrazom áno  
      Pohon pohon predného aj zadného kolesa  
      Predná brzda bubnová + elektrická  
      Zadná brzda bubnová  
      Typ kolesa vpredu plné  
      Veľkosť kolesa vpredu 8"  
      Typ kolesa vzadu plné  
      Veľkosť kolesa vzadu 8"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Zadné zavesenie zdvojená pružina  
      Osvetlenie predné, zadné a brzdové  
      Brzdové svetlo áno  
      Max. záťaž 120 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Rated 4.20 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Overený nákup

VSETT 8+

Kolobežka má pevnú konštrukciu, stabilná. Skladná, dá sa uložiť aj do menšieho auta. Dojazd som mal vačšinou okolo 30km a nie 50km ako sa píše v popise. Max rýchlosť po rovine cca 40km/h pri 80kg, ale to stači na takú menšiu kolobežku, do kopca ide bez problémov aj 30-35km/h. Kolobežka akceleruje aj keď sa človek len rozbieha do kopca. Odpruženie je skvelé a bez problémov zvládne aj lesnú cestu.
klady:
+zatiaľ som dokázal zvládnuť každý kopec a nikdy nemala kolobežka problém.
+mám 190cm a bez problémov sa na nej jazdí, nie je malá.
+denné svetlo a smerovky
+komfort
+bubnová brzda
+skladanie rámu je jednoduché a rýchle(pevna konštrukcia, vydrži dlho aj denné skladanie)
+dojazdz 30km
+3 nastavenie max rýchlosti
+plynulá akcelerácia
zápor:
-po každej jazde musím nastavovať výšku riadidiel, nedá sa to tak zatiahnuť, aby sa počas jazdy neposúvala tyč dole (aspoň túto čo mám ja). Aj keď je to skoro nepatrné, že si to počas jazdy človek ani nevšimne, ale posúva sa to dole stále po 20-30km je to skoro dole aj keď som mal nastavanú maximálnu výšku.
-skladanie riadidiel, je problém trošku, hlavne ten material zavitu, uź po pár zloženiach vidím to veľké množstvo kovového prachu(zo závitu), takže veľmi časté skladanie riadidiel asi neodporúčam.
-dojazd je len cca 30km pri 80kg
-displej nie je čitatelný na svetle

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

VSTT.ESC8PLS

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe