Teverun Fighter Ten+

-10%
Zvládne
terén
Veľmi
komfortná
Extrémny
výkon

Zvládne
terén
Veľmi
komfortná
Extrémny
výkon

Teverun Fighter Ten+

New product

Kategóriu prémiových a výkonných elektrických kolobežiek rozširuje Teverun Fighter Ten+. Po vzore svojich súrodeneckých modelov od značiek z dielne Minimotors, Teverun Fighter Ten+ ponúka špičkovú kombináciu kvalitného spracovania, výkonu 4 000 W, moderných prvkov výbavy a prvotriedných jazdných vlastností.

Limited time offer:
Pôvodná cena Akčná cena

2 899 €vrátane DPH

2 599 €vrátane DPH

- 10%

- +

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť modelu

Eshop
product_eshop_name_stock_fast_delivery
Bratislava
Na objednávku
Bratislava Sklad
Na objednávku
Voltride Central
Na objednávku
Voltride Servis
Na objednávku
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

 

Kto si svoj nový stroj vyberá z prémiovej kategórie 10-palcových elektrických kolobežiek, ten má teraz o jednu možnosť naviac. Túto triedu rozširuje Teverun Fighter Ten+ od Minimotors. Svoj základ zdieľa s jej väčšou sestrou s väčšími kolesami, a tak aj verzii s 10-palcovými kolesami zostala rovnako veľká konštrukcia. Výsledkom je kolobežka so 4 000 W výkonu, maximálnou rýchlosťou 75 km/h a dojazdom 120 km. Okrem slušných parametrov pohonu jej nechýba nastaviteľné odpruženie s hydraulickým tlmičom, hydraulické brzdy a kopec moderných bezpečnostných prvkov výbavy.

 

Výkon a dojazd

Kvôli menším kolesám vám Teverun Fighter Ten+ môže skôr pripomínať kolobežky, čo zvládnu maximálne jazdu po prašnej ceste. No akonáhle odhalíte silu dvoch bezkartáčových motorov, ktoré vám dokopy poskytnú výkon 4 000 W, na podobné predsudky razom zabudnete. Po stlačení palcovej páčky akcelerátora s Teverun Fighter Ten+ bez najmenších problémov zdoláte nielen členitý terén, ale aj tiahle stúpania do prudkých kopcov. Naopak, čoho je tento model od Minimotors schopný na rovinke vás presvedčí údaj na tachometri, kde uvidíte maximálku 75 km/h.
Ako už aj názov elektrickej kolobežky naznačuje, model Fighter Ten+ sa dokáže “pobiť” aj s ľahším terénom za mestom, a to spojením čistého výkonu a jeho dávkovania vďaka zdvojenej 30 A riadiacej jednotke. No jej sila a výkon by vám boli k ničomu, ak by ste ich mohli využiť len na pár metroch. Preto pod nášľapnou plochou nájdete 60 V Li-Ion akumulátor od LG/Samsungu s kapacitou 35 Ah. Pri normálnych podmienkach vám kapacita batérie poskytne energiu na 120 km dlhé trasy. Po vybití ju doplníte cez jeden nabíjací port zboku nášľapnej plochy cez dodávanú 2 A nabíjačku.

 

Konštrukcia, design a výbava

Pri pohľade na telo Teverun Fighter Ten+ v nej okamžite spoznáte rukopis Minimotors. Ostré hrany robustných častí konštrukcie z leteckého hliníka sú zárukou tuhej a odolnej kolobežky pre najrôznejšie využitie. Ako jazdec alebo jazdkyňa oceníte veľkú nášlapnú plochu, kde sa zmestíte oboma nohami vedľa seba. Navyše je zakončená vyvýšenou zadnou časťou, čím bude vaša jazdecká pozícia ešte stabilnejšia. Ako správna kolobežka pre každý typ cesty je tiež potiahnutá gumeným povrchom. Cez krk tyče riadenia prechádza rám k patentovanému kĺbu sklápania. Ten pôsobí robustne, a tak ani počas jazdy v teréne neucítite žiadne kývanie tyče riadenia. Pre jej zloženie stačí len povoliť jednu páčku a riadidlá zaháknuť do vyvýšenej časti nášľapnej plochy. Vrcholu tyče riadenia dominujú 65 cm široké a sklápacie riadidlá s ergonomickými gripmi. Medzi nimi presne strede dominuje 3,5-palcový TFT displej, kde nájdete všetky údaje o jazde a možnosti nastavenia v prehľadnom a modernom grafickom spracovaní. Keď budete chcieť kolobežku “naštartovať”, jednoducho priložíte NFC čip k čítačke pri ľavej ruke. S ľavou rukou máte tiež pod kontrolou ovládače svetiel, smeroviek a klaksón. Pravou rukou zase ovládate displej a jazdné módy. Keďže Teverun Fighter Ten+ patrí do rodiny Minimotors, nemôže jej chýbať ikonický čierny design s ambientne podsvietenými prvkami po celom tele.

 

Bezpečnosť a pohodlie

Teverun Fighter Ten+ dokáže očariť nielen údajmi výkonu a dojazdu. Medzi jej najväčšie plusy patrí zážitok z jazdy. Ten nedosiahnete nijako inak než prvotriedne vyladeným podvozkom. Hoci kolobežky podobných rozmerov často nájdete s väčšími kolesami, Fighter Ten+ poskytne spojenie komfortu a ovládateľnosti aj s 10-palcovými nafukovacími pneumatikami s dušou. V spojení s nezávislým zavesením a hydraulickým tlmičom s nastaviteľným odskokom vpredu aj vzadu si jazdu vychutnáte na ceste aj mimo nej. Pneumatiky sú tiež rozšírené a majú univerzálny dezén, čím sa jazdné vlastnosti mimo cesty zlepšujú ešte viac. Na členitých terénoch sa budete môcť spoľahnúť aj na účinnosť bŕzd. V tomto prípade výrobca zvolil hydraulické kotúčové brzdy Zoom vpredu aj vzadu. Myslelo sa aj na bezpečnosť počas jazdy za zníženej viditeľnosti, preto nesmie chýbať dvojitý predný svetlomet a tiež zadné svetlo, ktoré slúži aj ako svetlo brzdové. Kompletné bezpečnostné svetlá dotvárajú už len samostatné smerovky vpredu aj vzadu. Svetelná šou však nie je len o bezpečnosti, ale aj o štýle. Vďaka ambientnému podsvieteniu nápisov po bokoch nášľapnej plochy a tyči riadenia sa tak na ceste okamžite stanete stredobodom pozornosti.

 

Využitie a praktickosť

Teverun Fighter Ten+ sa svojou špecifikáciou radí medzi relatívne ľahšie, ale výkonné elektrické kolobežky. Je to skvelý stroj nielen pre každodenné dochádzanie do práce, ale aj pre víkendových výletníkov. Svojou konštrukciou a výbavou ponúka výborný pomer medzi rýchlosťou, dojazdom, a odolnosťou. Nemusíte sa tak báť, že vás aj na dlhšej trase nechá v štichu. Budete si pochvaľovať veľmi pohodlný podvozok, a to ako na mačacích hlavách, tak aj na poľnej ceste. Výbava spolu s prvkami pohodlia a bezpečnosti sa podpísali na celkovej hmotnosti 35 kg, čo môže spôsobiť mierne problémy pri dlhom prenášaní. Po sklopaní tyče riadenia a riadidiel ju však stále môžete zmestiť do kufra takmer každého bežného auta. V zloženom stave má rozmery 135 x 54 x 28 cm (dĺžka, výška, šírka) a rozloženom stave 135 x 128 x 65 cm.

 

Naše hodnotenie

Teverun Fighter Ten+ prehovára do kategórie prémiových 10-palcových elektrických kolobežiek silným hlasom. Len zopár konkurenčných modelov sa jej dokáže rovnať spracovaním, výkonnosťou a modernou výbavou. Ak si k celému balíčku pripočítate fakt, že ide o kolobežku od Minimotors, razom sa pre nás Teverun Fighter Ten+ stáva horúcim favoritom v kategórii. Sila 4 000 W, dojazd 120 km a k tomu hydraulické odpruženie, to sú vlastnosti špičkových kolobežiek, čo prerastajú jej triedu. Kto túži po nespútanom zážitku z jazdy a chce si dopriať ovládateľnosť a pohodlie na hocijakom povrchu, univerzálna kolobežka Teverun Fighter Ten+ je tou správnou voľbou.

 

Servis

Sme dovozcom a predajcom značky Teverun pre strednú Európu. Poskytujeme priamo záručný aj pozáručný servis, ktorý je zabezpečený v našom servisnom stredisku. Väčšinu náhradných dielov držíme skladom a sme certifikovaným poskytovateľom záručných opráv v regióne. Preto sa pri kúpe tejto kolobežky nemusíte vôbec obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov a vďaka priamej reprezentácii výrobcu si poradíme aj so zložitejšími prípadmi a diagnostikou.

 

 

O značke

Teverun patrí k najmladším značkám na trhu, no aj za tak krátky čas si dokázala vydobyť stabilnú pozíciu. Jej začiatky môžeme hľadať v roku 2017, keď vznikla značka BLADE a jej prvý model Blade 10. Po niekoľkých ďalších kolobežkách však v roku 2022 prišlo k strategickej zmene – partnerstvo s Minimotors. Spojením know-how stabilného výrobcu a vízií mladej spoločnosti vznikla značka Teverun a jej tri úplne nové modely. Podľa slov Edwina Dou, zakladateľa Teverun je ich najsilnejšou stránkou vývoj pokročilej konektivity medzi elektrickou kolobežkou a aplikáciou v telefóne jej jazdca. Fakt, že môžu intenzívne vyvíjať a uvažovať o budúcich inováciách má svoj základ v prvotriednej kvalite a prémiovom spracovaní modelov Teverun. Práve na týchto vlastnostiach si ich kolobežky dokázali vybudovať výbornú povesť a tým aj rozšíriť svoje pôsobenie do celého sveta. O to viac nás teší, že práve Max Blinker vám prináša produkty Teverun. Môžete sa preto spoľahnúť, že vám na modely značky Teverun vždy poskytneme kvalitný záručný a pozáručný servis, ale aj podporu, poradenstvo či náhradné diely.

10/10
Komfort
5/10
Ľahkosť údržby
75 km/h
Rýchlosť
35 kg
Váha
4000 W
Výkon
120 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Odpružený podvozok vpredu
Zvládne terén
Zvládne kopec
Hydraulická brzda vpredu
Motor vzadu
Motor vpredu
Vhodná do mesta
Extrémny výkon
Tempomat
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Hydraulická brzda vzadu
Vzduchové kolesá
Svetelný senzor
 
Data sheet
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 35 kg Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 75 km/h Zatiaľ netestované
Špičkový výkon 4000 W Zatiaľ netestované
Dojazd 120 km Zatiaľ netestované
 
Data sheet
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka 135 cm  
      Výška 128 cm  
      Šírka 65 cm  
      Dĺžka zložená 135 cm  
      Výška zložená 58 cm  
      Šírka zložená 24 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Li-Ion  
      Výrobca batérie LG/Samsung 21700 (Smart BMS)  
      Napätie batérie 60 V  
      Kapacita batérie 35 Ah  
      Energia v batérii 2100 Wh  
      Systém ovládania palcová páčka  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Pohon pohon predného aj zadného kolesa  
      Predná brzda hydraulická brzda (Zoom) + elektrické ABS  
      Zadná brzda kotúčová hydraulická  
      Typ kolesa vpredu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vpredu 10"  
      Typ kolesa vzadu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vzadu 10"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Predné zavesenie hydraulické nastaviteľné  
      Zadné zavesenie hydraulické nastaviteľné  
      Osvetlenie predné, zadné, brzdové a smerovky  
      Brzdové svetlo áno  
      Max. záťaž 150 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

TVN.ESC.FIGHTER.TEN

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe