Teverun Fighter Supreme 7260R Edition

Zvládne
terén
Veľmi
komfortná
Extrémny
výkon

Zvládne
terén
Veľmi
komfortná
Extrémny
výkon

Teverun Fighter Supreme 7260R Edition

New product

Ešte väčšia, ešte výkonnejšia, ešte extrémnejšia. Teverun Fighter Supreme 7260R Edition si prichystala pre jej budúcich majiteľov a majiteľky 10 000 W výkonu, dojazd 200 km a maximálku 120 km/h. To všetko s modernou a inovatívnou výbavou.

Cena s DPH

4 199 €vrátane DPH

- +

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť modelu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Bratislava Sklad
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

 

Prečo by už aj tak skvelá kolobežka nemohla byť ešte lepšia? Teverun túto otázku zobral doslova, a tak vytvoril špeciálnu edíciu modelu Fighter Supreme – elektrickú kolobežku Teverun Fighter Supreme 7260R Edition. Je jasné, že keď sa vo výrobe rozhodli posunúť vlajkovú loď Teverun-u na ďalšiu úroveň, vznikla beštia, čo patrí do najužšej špice top kolobežiek súčasnosti. Čo konkrétne robí Teverun Fighter Supreme 7260R Edition takou výnimočnou? Z množstva parametrov stačí spomenúť výkon 10 000 W, dojazd 200 km alebo maximálnu rýchlosť 120 km/h. K tomu pridajte napríklad štvorpiestové brzdy či 13-palcové kolesá a viete, že máte pod rukami extrémne monštrum.

 

 

Konštrukcia, design a výbava

Z pohľadu spracovania konštrukcie sa edícia 7260R od jej sestry Fighter Supreme líši len minimálne. Jednoliaty charakter rámu, robustná konštrukcia z leteckého hliníka a extra široká nášľapná plocha zaručujú, že táto tuhá a odolná kolobežka je stavaná na desiatky kilometrov dlhé výjazdy. Práve počas nich oceníte spomínanú, extra širokú nášľapnú plochu. Na nej budete môcť presúvať nohy podľa aktuálnej situácie pre čo najlepšie pohodlie a stabilitu. Nechýba ani jej zakončenie s vyvýšenou zadnou časťou, čím bude vaša jazdecká pozícia ešte stabilnejšia. Edícia 7250R však hravo zvládne aj jazdy mimo spevnených ciest, preto ju nemohli nevybaviť silikónovým povrchom. Ten je odolný voči prachu a tiež sa veľmi ľahko udržiava. Charakteru kolobežky prispôsobili aj zavesenie, preto v Teverun zvolili spevnené ramená. K stabilnej jazde prispieva tiež vystužený tlmič riadenia s nastaviteľnou tuhosťou. Rám pokračuje k najnovšiemu typu patentovaného kĺbu sklápania od Minimotors. Pôsobí robustne, preto ani počas jazdy v teréne neucítite žiadne kývanie tyče riadenia. Pre zloženie tyče stačí len povoliť jednu páčku a riadidlá zaháknuť do vyvýšenej časti nášľapnej plochy.

Vrcholu tyče riadenia dominujú 64,5 cm široké a sklápacie riadidlá s ergonomickými gripmi pre prvotriedne pohodlie na dlhých výjazdoch. Medzi nimi presne v strede dominuje pýcha značky Teverun, a to 3,5-palcový TFT displej. Na trhu nenájdete displej s pokročilejšími funkciami a prehľadnejšou grafikou, ktorá vám poskytne všetky údaje o jazde a možnosti nastavenia. Navyše ponúka prepojenie cez Bluetooth a vzdialené ovládanie cez aplikáciu. Inovácie pokračujú aj keď budete chcieť kolobežku odblokovať. Stačí jednoducho priložiť NFC čip k čítačke. Kým čip opäť nepriložíte, kolobežka zostane odblokovaná. Pri ľavej ruke máte okrem čítačky pod kontrolou ovládače svetiel, smeroviek a klaksón. Pravou rukou zase ovládate displej a jazdné módy. Samozrejmosťou je ikonický čierny design s RGB podsvietenými detailami po celom tele.

 

Výkon a dojazd

Už štandardná Teverun Fighter Supreme skrývala vo svojich dvoch motoroch extrémnu silu. Edícia 7260R však ide ešte ďalej. Pod zatlačení palcovej páčky akcelerátora totiž prebudíte beštiu, čo z dvoch bezkartáčových motorov vytiahne štandardný výkon 5 000 W. Kolobežka má v rukáve skrytý Turbo mód, a tak v spolupráci s riadiacou jednotkou vytiahne výkon až na 10 000 W. S takou porciou sily bez mihnutia oka prekonáte 40° stúpania aj členitý a rozbitý terén. Silu využíva aj na ťah po rovinke, kde sa výkon prejaví na plynulých, ale intenzívnych akceleráciách, pričom sa tachometer zastaví až na rýchlosti 120 km/h. Krotenie desiatich kilowattov a plynulé, stabilné prenášanie sily na kolesá má na starosti zdvojená 70 A - 90 A riadiaca jednotka. Tá zabezpečuje aj efektívne čerpanie energie potrebnej k pohonu. Keď už spomíname energiu – špecialitou pre model Supreme 7260R Edition je jej inovatívna batéria. Pod nášľapnou plochou skrýva 72 V Blade akumulátor od SK Innovation s kapacitou 60 Ah a 4 320 Wh energiou. Jej jedinečnosť spočíva v materiálovom zložení, keď namiesto klasických li-ion článkov využíva lítium-železo-fosfátové články. Tie sa vyznačujú väčšou odolnosťou, životnosťou a schopnosťou držať energiu aj pri extrémnych teplotách. Vďaka tejto technológii inšpirovanej batériami z automobilov vám poskytne energiu na neskutočných 200 km jazdy. Akumulátor tiež disponuje inteligentným managementom, čo ešte zvyšuje jeho živnostnosť, ale tiež pomáha k efektívnejšiemu nabíjaniu. Kolobežku stačí len napojiť cez dva nabíjacie porty zboku nášľapnej plochy na dodávanú 5 A rýchlonabíjačku.

 

Bezpečnosť a pohodlie

Pocit prémiovosti najvyššej kategórie pokračuje od technických parametrov výkonu aj k úrovni komfortu. Aj tu nájdete riešenia, čo vás chytia za srdce hneď ako na kolobežku vystúpite. Dôvodom je špičkovo vyladený podvozok, čo zvládne filtrovať nerovnosti na každom povrchu. Či budete brázdiť ulice mesta, prašné cesty alebo zamierite na rozbité lesné cestičky, vždy vám dopraje komfort a riadenie, čo reaguje na každý váš pohyb. Dôvodov je hneď viacero. Poprvé za to môže tlmič riadenia s nastaviteľnou tuhosťou. No hlavné slovo majú 13-palcové bezdušové nafukovacie kolesá so šírkou až 5 palcov. V spojení s plne nastaviteľným 165 mm hydraulickým tlmičom KKE vpredu aj vzadu bude váš pôžitok na najvyššej možnej úrovni. Pneumatiky navyše vyrobili z materiálu, čo dokáže utesniť aj menšie defekty. Na členitých terénoch uvítate aj silu a účinnosť bŕzd. V tomto prípade sa môžete spoľahnúť na kombináciu 4-piestových hydraulických bŕzd Zoom s 160 mm kotúčom vpredu aj vzadu, ktorým pomáha sila elektronickej brzdy s ABS.

 

Myslelo sa aj na bezpečnosť počas jazdy za zníženej viditeľnosti, preto nesmie chýbať vynovený dvojitý predný svetlomet so svietivosťou 2 000 lumenov, čo dokáže vyrovnávať vibrácie, a tým stabilne osvetliť cestu pred vami. Kompletné osvetlenie dopĺňa zadné svetlo, ktoré slúži aj ako svetlo brzdové, ale aj samostatné smerovky. Okrem bezpečnosti prispieva osvetlenie aj k štýlovosti, kde hlavnú úlohu hrá farebné podsvietenie nápisov po bokoch nášľapnej plochy, vyvýšenej časti nášľapnej plochy a tyče riadenia. Vďaka nim sa na ceste okamžite stanete stredobodom pozornosti.

 

 

Využitie a praktickosť

Teverun Fighter Supreme 7260R Edition so svojou konfiguráciou nepozná hranice. Výkonom 10 kW, jednodielnou a solídne vypracovanou konštrukciou, inovatívnymi komponentami a modernou výbavou nemusíte premýšľať, či zvládnete ďaleké vyjazdy po ceste alebo adrenalín v lese. Edícia 7260R prekoná všetko, čo pred ňu postavíte. S nastaviteľným hydraulickým podvozkom, bezdušovými pneumatikami a silnými brzdami bude každá jazda pohodlnou skúsenosťou. Zábava s týmto strojom nekončí ani vo vlhkých podmienkach. Vo výbave totiž nájdete predný aj zadný blatník plus celú kolobežku certifikovali na úrovni IPX5. Všetky prvky výbavy sa však podpísali na celkovej hmotnosti 55 kg. Skôr než na každodenné jazdenie po uliciach si s ňou užijete viac dobrodružstva za mestom. Potvrdzujú to aj jej rozmery 140 x 140 x 64,5 cm (dĺžka, výška, šírka). Ani po zložení, keď jej rozmery dosahujú hodnoty 140 x 57,7 x 31,6 cm nie je kolobežka žiadny drobec. Na jej prenášanie tak bude najlepší len kufor auta. No keď Teverun Fighter Supreme 7260R Edition z kufra vyberiete a stlačíte palcovú páčku akcelerátora, pochopíte, v čom spočíva najväčšia prednosť tejto beštie.

 

 

Naše hodnotenie

Teverun po predstavení sériovej vlajkovej lode posunul latku ešte vyššie. A to tak vysoko, že model Fighter Supreme 7260R Edition razom patrí do tej najužšej špice všetkých elektrických kolobežiek súčasnosti. Ponúka inovácie, ktoré pri iných značkách nenájdete, najmodernejšiu výbavu, ale aj schopnosti jazdy, nad ktorými vám zostane rozum stáť. Keď jazdíte sám alebo sama, a povieme, že s touto kolobežkou ani nepotrebujete auto, myslíme to vážne. Extrémne pohodlie, výkon, rýchlosť aj dojazd, to všetko tvorí z edície 7260R výkladnú skriňu individuálnej elektromobility.

 

 

Servis

Sme dovozcom a predajcom značky Teverun pre strednú Európu. Poskytujeme priamo záručný aj pozáručný servis, ktorý je zabezpečený v našom servisnom stredisku. Väčšinu náhradných dielov držíme skladom a sme certifikovaným poskytovateľom záručných opráv v regióne. Preto sa pri kúpe tejto kolobežky nemusíte vôbec obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov a vďaka priamej reprezentácii výrobcu si poradíme aj so zložitejšími prípadmi a diagnostikou.

 

 

O značke

Teverun patrí k najmladším značkám na trhu, no aj za tak krátky čas si dokázala vydobyť stabilnú pozíciu. Jej začiatky môžeme hľadať v roku 2017, keď vznikla značka BLADE a jej prvý model Blade 10. Po niekoľkých ďalších kolobežkách však v roku 2022 prišlo k strategickej zmene – partnerstvo s Minimotors. Spojením know-how stabilného výrobcu a vízií mladej spoločnosti vznikla značka Teverun a jej tri úplne nové modely. Podľa slov Edwina Dou, zakladateľa Teverun je ich najsilnejšou stránkou vývoj pokročilej konektivity medzi elektrickou kolobežkou a aplikáciou v telefóne jej jazdca. Fakt, že môžu intenzívne vyvíjať a uvažovať o budúcich inováciách má svoj základ v prvotriednej kvalite a prémiovom spracovaní modelov Teverun. Práve na týchto vlastnostiach si ich kolobežky dokázali vybudovať výbornú povesť a tým aj rozšíriť svoje pôsobenie do celého sveta. O to viac nás teší, že práve Max Blinker vám prináša produkty Teverun. Môžete sa preto spoľahnúť, že vám na modely značky Teverun vždy poskytneme kvalitný záručný a pozáručný servis, ale aj podporu, poradenstvo či náhradné diely.

10/10
Komfort
5/10
Ľahkosť údržby
120 km/h
Rýchlosť
55 kg
Váha
10000 W
Výkon
200 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Odpružený podvozok vpredu
Zvládne terén
Zvládne kopec
Hydraulická brzda vpredu
Motor vzadu
Motor vpredu
Extrémny výkon
Tempomat
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Hydraulická brzda vzadu
Vzduchové kolesá
Svetelný senzor
Dobre skladateľné
 
Data sheet
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 55 kg Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 120 km/h Zatiaľ netestované
Výkon 5000 W Zatiaľ netestované
Špičkový výkon 10000 W Zatiaľ netestované
Dojazd 200 km Zatiaľ netestované
 
Data sheet
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka 140 cm  
      Výška 140 cm  
      Šírka 64,5 cm  
      Dĺžka zložená 140 cm  
      Výška zložená 57,7 cm  
      Šírka zložená 31,6 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Blade - Smart BMS  
      Napätie batérie 72 V  
      Kapacita batérie 60 Ah  
      Energia v batérii 4320 Wh  
      Systém ovládania palcová páčka  
      Tempomat áno  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Pohon pohon predného aj zadného kolesa  
      Predná brzda Hydraulická brzda / 4-piestový strmeň  
      Zadná brzda Hydraulická brzda / 4-piestový strmeň  
      Typ kolesa vpredu vzduchové bezdušové  
      Veľkosť kolesa vpredu 13"  
      Typ kolesa vzadu vzduchové bezdušové  
      Veľkosť kolesa vzadu 13"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Predné zavesenie hydraulické nastaviteľné  
      Zadné zavesenie hydraulické nastaviteľné  
      Osvetlenie predné, zadné, brzdové a smerovky  
      Brzdové svetlo áno  
      Max. záťaž 150 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

TVN.ESC.FIGHTER.SUP.7260R

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe