Teverun Fighter Mini Std/Pro

Vhodná
do mesta
Zvládne
terén
Veľmi
komfortná
Extrémny
výkon

Vhodná
do mesta
Zvládne
terén
Veľmi
komfortná
Extrémny
výkon

Najmenší stroj od značky Teverun sa nenechá zahanbiť. Kompaktnejšie rozmery spolu s 2 950 W výkonu, dojazdom 80 km a výborným spracovaním z nej robia výbornú voľbu do mesta aj mimo neho.

`

Teverun Fighter Mini Std/Pro

New product

Product Options
Batéria: *
1081,6 Wh (52V 20,8 Ah)
- 1 €
1500 Wh (60 V 25 Ah)
+ 166 €
Cena s DPH

1 799 €vrátane DPH

  • 1500 Wh (60 V 25 Ah)
  • 1081,6 Wh (52V 20,8 Ah)

- +

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť vybraného modelu

V závislosti od konfigurácie produktu

Eshop
Na objednávku
Bratislava
Na objednávku
Bratislava Sklad
Na objednávku
Voltride Central
Na objednávku
Voltride Servis
Na objednávku
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

Nedajte sa oklamať jej menom. Teverun Fighter Mini nie je žiadnou drobnou kolobežkou, ale výborne vybaveným strojom. To len medzi ostatnými kolobežkami tejto značky sú jej rozmery najkompaktnejšie. Stále v sebe skrýva dva motory s výkonom 2 950 W, maximálkou 60 km/h a dojazdom 80 km, čo sú parametre kolobežiek vyššej strednej triedy. Vďaka kratšiemu rázvoru a nižšej tyči riadenia sa vám bude Teverun Fighter Mini oproti jej väčším súrodencom jednoduchšie ovládať, pričom si zanecháva typické prvky všetkých kolobežiek Teverun – pohodlie, výborné spracovanie a najmodernejšiu výbavu.

 

Výkon a dojazd

Teverun Fighter Mini je určitým kompromisom medzi kolobežkou, čo poslúži na každodenné dochádzanie do práce, ale aj na víkendové výjazdy za mesto. Tomu museli pri výrobe prispôsobiť aj adekvátny pohon. Výsledok? Dva motory so štandardným výkonom 2 000 W, ktorý dokážu krátkodobo vytiahnuť až na 2 950 W. Bez najmenších problémov dokážete po stlačení prstovej páčky bleskovo akcelerovať z križovatky aj do strmých kopcov. Výkon sa podpísal aj pod hodnotu maximálnej rýchlosti, ktorá v prípade tohto stroja dosahuje 60 km/h.

Aby ste mohli touto rýchlosťou jazdiť čo najdlhšie, kolobežka musí zabezpečiť nielen ideálne dávkovanie výkonu, ale aj využitie energie. To je práca dvojice 25 A riadiacich jednotiek. Keď už je reč o energii, nemôžeme zabudnúť na batériu. Pod nášľapnou plochou nájdete 52 V li-ion akumulátor s kapacitou 20,8 Ah, ktorý vám dodá šťavu na cesty dlhé 80 km. Batéria tiež disponuje inteligentným managementom batérie, čo zvyšuje ich živnostnosť, ale tiež pomáha k efektívnejšiemu nabíjaniu. Keď kolobežke dôjde energia, stačí ju napojiť cez jeden nabíjací port zboku nášľapnej plochy na dodávanú 2 A nabíjačku.

 

Konštrukcia, design a výbava

Teverun si naprieč ich modelovým portfóliom vydobyl povesť kvalitne spracovaných, a zároveň odolných kolobežiek. Ani ich najmenší model nie je výnimkou. Rám zo zliatiny leteckého hliníka poskytuje výborný pomer odolnosti a hmotnosti, čo je na mestské cesty ideálna kombinácia. Už z podstaty kolobežky Fighter Mini je jasné, že oproti jej súrodencom má kratšiu nášľapnú plochu, avšak kompenzuje ju svojou šírkou. Jazdci tak stále budú mať dostatok priestoru na pohodlný postoj, najmä keď plocha končí vyvýšenou zadnou časťou. Cez mohutný krk prechádza konštrukcia k inovatívnemu a tuhému kĺbu sklápania. Stačí len povoliť jednu páčku a tyč riadenia zaháknuť do vyvýšenej časti nášľapnej plochy. Odolné spracovanie cítiť ako na tyči riadenia, tak aj samotných riadidlách. Na to, že ide o urban model, dosahujú šírku až 65 cm, čím budete mať kolobežku plne pod kontrolou. Na oboch koncoch nájdete ergonomické gripy, ale aj ovládač svetiel, smeroviek a klaksónu. Druhou rukou zase máte pod kontrolou nastavenie jazdných módov kolobežky a prstovú páčku akcelerátora. Modernú výbavu dotvára čítačka NFC čipu, ktorá slúži na zablokovanie a odblokovanie kolobežky. Stredobodom pozornosti je 3,5-palcový TFT displej zabudovaný priamo v predstavci. Na trhu nenájdete displej s pokročilejšími funkciami a prehľadnejšou grafikou, ktorá vám poskytne všetky údaje o jazde a možnosti nastavenia. Navyše ponúka prepojenie cez Bluetooth a vzdialené ovládanie cez aplikáciu. Keďže Teverun Fighter Mini, rovnako ako ostatné kolobežky tejto značky, patrí do rodiny Minimotors, samozrejmosťou je ikonický čierny design s RGB podsvietenými detailami po celom tele.

 

Bezpečnosť, pohodlie a praktickosť

Kvalitné vypracovanie a pevná konštrukcia ide pri Teverun kolobežkách ruka v ruke s pohodlím. V tomto odkaze pokračuje aj Teverun Fighter Mini, keď vďaka svojmu podvozku odfiltruje drobné nerovnosti, ale aj hlboké diery. Ako je to možné? Čaro ukrýva kombinácia nafukovacích 10-palcových bezdušových pneumatikách a so šírkou 3 palce, a hydraulického odpruženia. Nastaviteľné tlmiče nájdete vpredu aj vzadu, čím sa jazda stane nielen adrenalínovým, ale aj komfortným zážitkom. V mestských uličkách si nemôžete priať nič lepšie, keďže kolobežka okamžite reaguje na každú zmenu smeru. Rýchlo, pohodlne a bezpečne.

Keď už sme pri bezpečnosti, nemôžeme nespomenúť hydraulické kotúčové brzdy , takže pred každým nebezpečím vždy včas zastavíte. Báť sa nemusíte ani znížených svetelných podmienok. Teverun Fighter Mini vám cestu osvetlí zdvojeným LED reflektorom vpredu. Dopĺňa ho multifunkčný LED pásik po celom obvode nášľapnej plochy aj jej vyvýšenej časti. Ten štandardne svieti podľa vašich nastavení a preferencií, ktoré si zvolíte v aplikácii. No po stlačení brzdovej páčky alebo zapnutí smeroviek zároveň slúži aj ako smerové a brzdové svetlo. Kompletné osvetlenie a štýlovosť dotvára už len podsvietený nápis z oboch strán tyče riadenia.

Z konfigurácie je jasné, že Teverun Fighter Mini je výnimočný stroj. Nástrahy mesta zvládne bez najmenšieho zaváhania, pričom jej stále zostane dostatok výkonu, energie aj konštrukčného potenciálu na víkendové výjazdy. Napriek tomu, že vizuálne pôsobí mohutne, váži len 29,5 kg. Spolu s rozmermi po zložení 118 x 60 x 65 cm (dĺžka, výška, šírka) síce nepatrí medzi najmenšie mestské modely, no ešte stále ju dokážete vyniesť hore pár schodmi alebo naložiť do výťahu či kufra auta. No tie najsilnejšie zážitky s ňou zažijete, keď ju rozložíte do rozmerov 118 x 125 x 65 cm a vyrazíte do ulíc.

 

 

Naše hodnotenie

Teverun Fighter Mini názvom naznačuje, že by sme mali očakávať určitý kompromis. Realita je však opačná. Táto urban kolobežka má všetko, čo od nej náročný jazdec alebo jazdkyňa v uliciach mesta očakáva. A prináša aj niečo navyše. Výkon, kvalita spracovania, rýchlosť, výbava a moderná konektivita, to je len zopár vlastností, ktorými sa Teverun Fighter Mini pýši. Kto od svojej novej elektrickej kolobežky očakáva prvotriedny jazdný zážitok okorenený o praktickosť a odolnosť, ten si s Teverun Fighter Mini príde na svoje.

 

Servis

Sme dovozcom a predajcom značky Teverun pre strednú Európu. Poskytujeme priamo záručný aj pozáručný servis, ktorý je zabezpečený v našom servisnom stredisku. Väčšinu náhradných dielov držíme skladom a sme certifikovaným poskytovateľom záručných opráv v regióne. Preto sa pri kúpe tejto kolobežky nemusíte vôbec obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov a vďaka priamej reprezentácii výrobcu si poradíme aj so zložitejšími prípadmi a diagnostikou.

 

 

O značke

Teverun patrí k najmladším značkám na trhu, no aj za tak krátky čas si dokázala vydobyť stabilnú pozíciu. Jej začiatky môžeme hľadať v roku 2017, keď vznikla značka BLADE a jej prvý model Blade 10. Po niekoľkých ďalších kolobežkách však v roku 2022 prišlo k strategickej zmene – partnerstvo s Minimotors. Spojením know-how stabilného výrobcu a vízií mladej spoločnosti vznikla značka Teverun a jej tri úplne nové modely. Podľa slov Edwina Dou, zakladateľa Teverun je ich najsilnejšou stránkou vývoj pokročilej konektivity medzi elektrickou kolobežkou a aplikáciou v telefóne jej jazdca. Fakt, že môžu intenzívne vyvíjať a uvažovať o budúcich inováciách má svoj základ v prvotriednej kvalite a prémiovom spracovaní modelov Teverun. Práve na týchto vlastnostiach si ich kolobežky dokázali vybudovať výbornú povesť a tým aj rozšíriť svoje pôsobenie do celého sveta. O to viac nás teší, že práve Max Blinker vám prináša produkty Teverun. Môžete sa preto spoľahnúť, že vám na modely značky Teverun vždy poskytneme kvalitný záručný a pozáručný servis, ale aj podporu, poradenstvo či náhradné diely.

10/10
Komfort
5/10
Ľahkosť údržby
60 km/h
Rýchlosť
29,5 kg
Váha
2950 W
Výkon
80 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Odpružený podvozok vpredu
Zvládne terén
Zvládne kopec
Hydraulická brzda vpredu
Motor vzadu
Motor vpredu
Vhodná do mesta
Extrémny výkon
Tempomat
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Hydraulická brzda vzadu
Vzduchové kolesá
Dobre skladateľné
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 29,5 kg Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 60 km/h Zatiaľ netestované
Výkon 1000 W Zatiaľ netestované
Špičkový výkon 2950 W Zatiaľ netestované
Dojazd 80 km podľa konfigurácie od 80 km do 90 km Zatiaľ netestované
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka 118 cm  
      Výška 125 cm  
      Šírka 65 cm  
      Dĺžka zložená 118 cm  
      Výška zložená 60 cm  
      Šírka zložená 65 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Li-Ion  
      Napätie batérie 52 V podľa konfigurácie: 52 V, 60 V  
      Kapacita batérie 20,8 Ah podľa konfigurácie: 20,8 Ah, 25 Ah  
      Energia v batérii 1081,6 Wh podľa konfigurácie: 1081,6 Wh, 1500 Wh  
      Systém ovládania prstová páčka  
      Tempomat áno  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Pohon pohon predného aj zadného kolesa  
      Predná brzda kotúčová hydraulická  
      Zadná brzda kotúčová hydraulická  
      Typ kolesa vpredu vzduchové bezdušové  
      Veľkosť kolesa vpredu 10"  
      Typ kolesa vzadu vzduchové bezdušové  
      Veľkosť kolesa vzadu 10"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Predné zavesenie hydraulické nastaviteľné  
      Zadné zavesenie hydraulické nastaviteľné  
      Osvetlenie predné, zadné, brzdové a smerovky  
      Max. záťaž 120 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe