NAMI Burn-E 2 / 2 MAX

-21%
Vhodná
do mesta
Zvládne
terén
Veľmi
komfortná
Extrémny
výkon

Vhodná
do mesta
Zvládne
terén
Veľmi
komfortná
Extrémny
výkon

Burn-E je takmer nezničiteľná kolobežka posadená do masívneho zváraného jednodielneho rámu. Okrem jej vysokej odolnosti je schopná s batériou 72 V 28 Ah / 32 Ah dôjsť za ideálnych podmienok až do vzdialenosti 120 km a s dvoma motormi a brutálnym výkonom až 5 040 - 8 400 W uháňať neuveriteľnou až 72 - 100 km rýchlosťou (po odblokovaní).

`

NAMI Burn-E 2 / 2 MAX

New product

Product Options
Batéria: *
2304 Wh (72 V 32 Ah)
- 0 €
2160 Wh (72 V 28 Ah)
- 484 €
Limited time offer:
Pôvodná cena Akčná cena

3 689 €vrátane DPH

3 480 €vrátane DPH

- 6%

  • 2304 Wh (72 V 32 Ah)
  • 2160 Wh (72 V 28 Ah)

- +

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť vybraného modelu

V závislosti od konfigurácie produktu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Bratislava Sklad
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

 

 

Kolobežka NAMI Burn-E, formálne pomenovaná ako Viper, je výborný produkt bývalého hlavného konštruktéra Kaabo. Je plná inovácií, a navyše u nej boli rozsiahle testované všetky súčasti, aby bola overená ich pevnosť a výdrž. Týmto počinom chce spoločnosť NAMI dať nový impulz aj ostatným výrobcom elektrických kolobežiek. Prečo by ste mali uvažovať o elektrickej kolobežke NAMI Burn-E (Viper)? Odpoveďou je jednodielny a konštrukčne bezpečný zváraný rám, inteligentný softvér, sofistikovaná elektrická kabeláž s rýchlo rozpojiteľnými konektormi, silné a vysoko kvalitné hydraulické odpruženie, stĺpik riadenia z uhlíkových vlákien, novo navrhnutý robustný skladací systém, vstavaný systém osvetlenia s výkonom až 2000 lúmenov, dvojitá riadiaca jednotka 30A / 50A, batériové články pospájané páskami zo zliatiny medi a niklu, leštené diely z nerezovej ocele, robustná konštrukcia a nižšia hmotnosť v porovnaní s konkurenčnými modelmi rovnakej triedy. Privítajte Viper, novú kolobežku postavenú úplne od základov. S výkonom 5 040 - 8 400 W sa jedná o monštrum všetkých monštier dosahujúce rýchlosť okolo 100 km/h (po odblokovaní). Vďaka kvalitnej batérii 72 V 28 Ah / 32 Ah vás za ideálnych podmienok dovezie tiež veľmi ďaleko a to až 120 km. Viper je totiž tak trochu iná kolobežka než ste zvyknutý.

 

Konštrukcia, design a výbava

NAMI Burn-E aka Viper je inteligentná elektrická kolobežka vyrobená s vášňou a s dôrazom na tú najvyššiu kvalitu a bezpečnosť. Kolobežka je zasadená do jednodielneho, ručne zváraného rámu vyrobeného z leteckého hliníka 6082, ktorý vyniká extrémnou pevnosťou. Stĺpik riadenia, ktorý je zvyčajne slabým bodom mnohých konkurenčných kolobežiek, je vyrobený z uhlíkových vlákien a vydrží tak zaťaženie až 400 kg! Úplne nanovo bol navrhnutý aj skladací mechanizmus, ktorý je vyrobený z pevnej ocele s označením 304 a jeho zvláštnosťou je jeho kužeľovitý tvar. Za pozornosť tiež stojí inteligentný displej s možnosťou nastavenia individuálneho jazdného režimu a nastavením parametrov pre každú riadiacu jednotku zvlášť. Riadiacej jednotky majú v sebe zabudovanú ochranu proti prehriatiu, takže riziko ich spálenia je už minulosťou. Kvalitne spracovaná je aj inteligentná elektroinštalácia s rýchlo rozpojiteľnými konektormi, čím sa zjednoduší údržba a uľahčí prípadné opravy. Okrem toho je kolobežka vysoko vodeodolná, takže ani jazda v daždi nebude problém. Výrobca myslel nielen na vysokú konštrukčnú kvalitu stroja, ale aj na jeho dizajnovú stránku. Preto niektoré diely z nerezovej ocele vyleštil do vysokého lesku, aby bol zabezpečený ich luxusnejší vzhľad. Do útrob nášľapné plochy bola vložená vysoko kvalitná batéria, ktoré sú pospájané páskami zo zliatiny medi a niklu. Tým je zaistená maximálna ochrana batérie a tiež jej vysoký výkon. Hoci má kolobežka veľmi robustnú konštrukciu a obrovskú batériu, napriek tomu je jej celková váha porovnateľná alebo nižšia ako konkurenčné stroje rovnakej triedy.

 

Bezpečnosť a kvalita jazdy

Viper je výnimočný tým, že prototyp kolobežky bol podrobený mnohým záťažovým testom, ako je kontrola bezpečnosti, kvality a výkonu. Uspel v každom z týchto bodov. NAMI vyrobil kolobežku s cieľom poskytnúť zákazníkovi prvotriednu bezpečnosť a jedinečnú kvalitu bez kompromisov. Preto ju vybavil 11 palcovými bezdušovými pneumatikami a 165 mm nastaviteľnými hydraulickými tlmičmi, ktoré jazdcovi zaisťujú skvelú jazdnú stabilitu a komfort. Vzhľadom k veľkému výkonu a vysokým rýchlostiam, ktoré kolobežka dosahuje, je Viper (variant 72 V 28 Ah) dodávaný s dvoma plne hydraulickými brzdami Nutt s 160 mm kotúčmi, ktoré vám pri brzdení poskytnú vysokú a ľahko dávkovateľnú brzdnú silu. Spoločne s elektronickou rekuperačnou brzdou si môžete byť istí, že vždy bezpečne zabrzdíte z akejkoľvek rýchlosti. Tá vám tiež čiastočne vráti energiu späť do vašej batérie. Ďalším dôležitým prvkom bezpečnosti je elektronické ABS zabraňujúce zablokovaniu kolesa pri prudkom brzdení. Poriadna bezpečnosť jazdca nemôže byť zabezpečená bez zodpovedajúceho osvetlenia, na ktorom si dala spoločnosť NAMI u Viper obzvlášť záležať. Vybavila kolobežku svetelným systémom, ktorý dosahuje výkon až 2000 lúmenov. Nezabudlo sa ani na zabudované smerovky, vďaka ktorým môže dať jazdec ostatným ľahko na vedomie, že chce meniť smer jazdy. S takou výbavou sa nemusíte obávať ani nočnej jazdy a premýšľať nad nákupom dodatočného osvetlenia. Menej skúsení jazdci si môžu extrémne vysoký výkon Viper znížiť vypnutím predného motora tlačidlom či voľbou nižšieho rýchlostného stupňa na displeji kolobežky. Spoločnosť NAMI myslela aj na účelný dizajn oboch blatníkov, ktoré zabezpečia, že sa nemusíte obávať ani nepriaznivého počasia. Ako bonus je ľahko udržiavateľná nášľapná plocha zabraňujúca pokĺznutiu jazdca v extrémnej situácii.

 

Výkon a dojazd

Podľa výkonnostných parametrov možno pochybovať, či sa ešte stále jedná o kolobežku alebo už o hypersonickú zbraň. Výkon a dojazd je z ríše snov a nadšenci adrenalínu sa majú určite na čo tešiť! Dva motory s jednotlivým výkonom 1 500 W, ktoré v špičke dosahujú celkový výkon až 5 040 - 8 400 W, je naozaj extrémna sila, ktorá nie je pre každého. Vyjdete každý svah a ak budete potrebovať, môžete doň aj kedykoľvek zrýchliť. Je to jednoducho raketa na kolesách, ktorú nič nezastaví. Viper je vybavený obrovskou 72 V 28 Ah / 32 Ahbatériou, s ktorou dôjdete veľmi ďaleko. Za ideálnych podmienok Viper sľubuje dojazd až 120 km a to je už poriadna porcia. Taký dojazd vám poskytne slobodu jazdy, bez toho aby ste museli premýšľať o nutnosti dobíjania. Ak vám to však nestačí, v základnej výbave nájdete dve rýchlonabíjačky 2,8A, ktoré vám umožnia rýchle dobitie vašej batérie za veľmi krátku dobu. O správny manažment jednotlivých segmentov batériového bloku sa postará inteligentný BMS (Battery Management System - správca batérie). Dva nabíjacie porty, umiestnené v prednej časti vrchnej dosky nášľapnej plochy, sú štandardne vybavené ochrannými krytkami zabraňujúcimi prieniku nečistôt dovnútra. Akumulátor netrpí nežiadúcim pamäťovým efektom, preto vám pri správnom nabíjaní a údržbe vydrží veľa rokov! Dve riadiace jednotky sú certifikované na 30A / 50A a za ideálnych podmienok vám umožnia rozbehnúť Viper až na rýchlosť 72 - 100 km/h (po odblokovaní). A to už je poriadna "pecka".

 

Využitie a praktickosť

Vďaka pevnej konštrukcii a neuveriteľnému výkonu sa jedná o veľmi univerzálnu kolobežku určenú prevažne pre adrenalínových nadšencov. Vzhľadom na pohon oboch kolies nepohrdne Viper terénom či veľmi prudkým kopcom, avšak najlepšie sa bude cítiť na ceste. S 11 palcovými a 90 mm širokými bezdušovými pneumatikami vám Viper poskytne vynikajúce pohodlie, trakciu a bezpečnosť. Bezdušový dizajn tiež výrazne znižuje riziko defektu a umožňuje ľahšie opravy v prípade poškodenia pneumatiky. Budete si pochvaľovať veľmi pohodlný podvozok vďaka nastaviteľným hydraulickým tlmičom, ktorý využijete rovnako dobre na mačacích hlavách, tak aj na poľnej ceste. Napriek univerzálnosti kolobežky môže byť pre niektorých jazdcov limitujúca jej váha 45 - 47 kg, takže pri prenášaní či nakladaní do auta sa zapotíte. Rovnako tak výkon a robustná konštrukcia je príčinou horšej skladnosti. Svojou veľkosťou sa ešte zmestí do kufra bežného auta, ale počítajte s tým, že vám v ňom veľa miesta už nezostane. Avšak tento typ stroja na skladnosť príliš nepomýšľa a cieli skôr na skutočných "fajnšmekrov".

 

Naše hodnotenie

Viper je nielen sofistikovaná, ultra odolná a precízne spracovaná kolobežka, ale ohromí aj svojim výkonom a parametrami. Myšlienkou NAMI bolo vyrobiť kolobežku, ktorá by svojim majiteľom robila iba radosť a vyžadovala minimálnu údržbu. A Viper tento prísľub skutočne plní. Motory, batérie, odolnosť a kvalita spracovania kolobežky je príkladná a výsledkom je elektrická kolobežka, ktorá skutočne patrí k tým najlepším. Jej extrémny výkon ju predurčuje skôr pre veľmi náročných zákazníkov a nadšencov adrenalínu. Kolobežka spĺňa parametre deklarované výrobcom, má nadčasový a praktický dizajn a vyniká tiež vysokou odolnosťou, spoľahlivosťou a bezpečnosťou. Ani po rokoch používania sa vám neomrzí a jazda na nej bude vždy neskutočný zážitok.

 

 

Servis

Vsett-logo

Sme predajcom značky NAMI pre celú strednú Európu. Poskytujeme priamo záručný aj pozáručný servis, ktorý je zabezpečený na našich pobočkách v Prahe, Brne a Bratislave. Náhradné diely držíme skladom alebo ich vieme rýchlo od výrobcu zabezpečiť. Preto sa pri kúpe tejto kolobežky nemusíte vôbec obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov a vďaka priamemu kontaktu na výrobcu si poradíme aj so zložitejšími prípadmi a diagnostikou.

 

O značke

Čo vlastne NAMI znamená? Znamená to New Age Mobility Innovation, čo by sa dalo voľne preložiť ako "Novodobá inovácia v mobilite". Tieto štyri slová zhŕňajú ambície spoločnosti NAMI: navrhovať, vyvíjať a vyrábať špičkové elektrické kolobežky. Spoločnosť NAMI je osobným projektom Michaela Sha, bývalého hlavného konštruktéra výrobcu elektrických kolobežiek Kaabo, ktorý chce trh s elektrickými kolobežkami zmeniť. Podľa jeho vyjadrenia v ňom chýbajú predovšetkým inovácie a kontrola kvality. Preto Michael Sha v spolupráci s vynikajúcim čínskym priemyselným dizajnérom navrhol a vyrobil prvú elektrickú kolobežku s názvom Burn-E (Viper). Spolupracujúci dizajnér, hoci je vo svete elektromobility úplným nováčikom, dokázal nápady Michaela Sha presne podľa jeho predstáv uviesť do praxe. Skutočnosť, že Viper sa začal vyrábať v malej továrni úplne od základu a bol prakticky celý zostavený ručne, je celkom iste unikátny a jedinečný počin svojho druhu. A my sa môžeme tešiť, aké ďalšie produkty nám spoločnosť NAMI ponúkne v budúcnosti.

10/10
Komfort
5/10
Ľahkosť údržby
100 km/h
Rýchlosť
47 kg
Váha
8400 W
Výkon
120 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Odpružený podvozok vpredu
KERS - rekuperácia
Zvládne terén
Zvládne kopec
Hydraulická brzda vpredu
Motor vzadu
Motor vpredu
Vhodná do mesta
Extrémny výkon
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Hydraulická brzda vzadu
Vzduchové kolesá
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 47 kg podľa konfigurácie od 45 kg do 47 kg Zatiaľ netestované
Doba nabíjania 8 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 100 km/h podľa konfigurácie od 72 km/h do 100 km/h Zatiaľ netestované otestovaná iná konfigurácia
Špičkový výkon 8400 W podľa konfigurácie od 5040 W do 8400 W Zatiaľ netestované otestovaná iná konfigurácia
Dojazd 120 km podľa konfigurácie od 80 km do 120 km Zatiaľ netestované otestovaná iná konfigurácia
Merania Voltride

Nezávislé Výsledky Meraní

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami.

Viac o testovaní
Výsledky závisia od konfigurácie, prosím vyberte si:
Táto varianta ešte nebola otestovaná, zobrazujem výsledky pre:
92,56
km/h
Max. rýchlosť
7 281
wattov
Max. výkon
158,91
km
Max. dojazd
101,09
km
Mestský dojazd
::badge-value:max_range::
km
Min. dojazd
7,90
sekúnd
Čas na
100 m
14,30
sekúnd
Čas na
250 m
44,03
sekúnd
Čas na
1 km
1,54
sekúnd
Čas do
20 km/h
2,19
sekúnd
Čas
do 30 km/h
0,83
sekúnd
Čas z
20 km/h
1,27
sekúnd
Čas z
30 km/h
4,2
metrov
Dráha do
20 km/h
9,0
metrov
Dráha do
30 km/h
2,2
metrov
Dráha z
20 km/h
5,1
metrov
Dráha z
30 km/h
Zrýchlenie
Brzdenie
Výkon
Porovnať viaceré modely

Vyberte si do porovnania aj iné modely.
Dáta sa zobrazia v grafoch, tabuľkách a pri všetkých hodnotách.

Porovnať rôzne modely

Vyberte si iné modely z možností nižšie:

Primárna konfigurácia:

Zvoliť
Časy zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 70 75 80 85 90 92,56
0
0 10
0,86
0 10
NAMI Burn-E (Viper) 0,86
0 15
1,17
0 15
NAMI Burn-E (Viper) 1,17
0 20
1,54
0 20
NAMI Burn-E (Viper) 1,54
0 25
1,89
0 25
NAMI Burn-E (Viper) 1,89
0 30
2,19
0 30
NAMI Burn-E (Viper) 2,19
0 35
2,51
0 35
NAMI Burn-E (Viper) 2,51
0 40
2,88
0 40
NAMI Burn-E (Viper) 2,88
0 45
3,27
0 45
NAMI Burn-E (Viper) 3,27
0 50
3,78
0 50
NAMI Burn-E (Viper) 3,78
0 55
4,37
0 55
NAMI Burn-E (Viper) 4,37
0 60
5,03
0 60
NAMI Burn-E (Viper) 5,03
0 65
5,74
0 65
NAMI Burn-E (Viper) 5,74
0 70
6,64
0 70
NAMI Burn-E (Viper) 6,64
0 75
7,70
0 75
NAMI Burn-E (Viper) 7,70
0 80
9,20
0 80
NAMI Burn-E (Viper) 9,20
0 85
11,24
0 85
NAMI Burn-E (Viper) 11,24
0 90
15,50
0 90
NAMI Burn-E (Viper) 15,50
0 92,56
19,36
0 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 19,36
10
10 15
0,31
10 15
NAMI Burn-E (Viper) 0,31
10 20
0,67
10 20
NAMI Burn-E (Viper) 0,67
10 25
1,03
10 25
NAMI Burn-E (Viper) 1,03
10 30
1,32
10 30
NAMI Burn-E (Viper) 1,32
10 35
1,65
10 35
NAMI Burn-E (Viper) 1,65
10 40
2,01
10 40
NAMI Burn-E (Viper) 2,01
10 45
2,41
10 45
NAMI Burn-E (Viper) 2,41
10 50
2,92
10 50
NAMI Burn-E (Viper) 2,92
10 55
3,51
10 55
NAMI Burn-E (Viper) 3,51
10 60
4,17
10 60
NAMI Burn-E (Viper) 4,17
10 65
4,87
10 65
NAMI Burn-E (Viper) 4,87
10 70
5,78
10 70
NAMI Burn-E (Viper) 5,78
10 75
6,84
10 75
NAMI Burn-E (Viper) 6,84
10 80
8,33
10 80
NAMI Burn-E (Viper) 8,33
10 85
10,38
10 85
NAMI Burn-E (Viper) 10,38
10 90
14,63
10 90
NAMI Burn-E (Viper) 14,63
10 92,56
18,50
10 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 18,50
15
15 20
0,36
15 20
NAMI Burn-E (Viper) 0,36
15 25
0,71
15 25
NAMI Burn-E (Viper) 0,71
15 30
1,01
15 30
NAMI Burn-E (Viper) 1,01
15 35
1,34
15 35
NAMI Burn-E (Viper) 1,34
15 40
1,70
15 40
NAMI Burn-E (Viper) 1,70
15 45
2,10
15 45
NAMI Burn-E (Viper) 2,10
15 50
2,61
15 50
NAMI Burn-E (Viper) 2,61
15 55
3,20
15 55
NAMI Burn-E (Viper) 3,20
15 60
3,85
15 60
NAMI Burn-E (Viper) 3,85
15 65
4,56
15 65
NAMI Burn-E (Viper) 4,56
15 70
5,47
15 70
NAMI Burn-E (Viper) 5,47
15 75
6,53
15 75
NAMI Burn-E (Viper) 6,53
15 80
8,02
15 80
NAMI Burn-E (Viper) 8,02
15 85
10,07
15 85
NAMI Burn-E (Viper) 10,07
15 90
14,32
15 90
NAMI Burn-E (Viper) 14,32
15 92,56
18,19
15 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 18,19
20
20 25
0,35
20 25
NAMI Burn-E (Viper) 0,35
20 30
0,65
20 30
NAMI Burn-E (Viper) 0,65
20 35
0,97
20 35
NAMI Burn-E (Viper) 0,97
20 40
1,34
20 40
NAMI Burn-E (Viper) 1,34
20 45
1,74
20 45
NAMI Burn-E (Viper) 1,74
20 50
2,25
20 50
NAMI Burn-E (Viper) 2,25
20 55
2,84
20 55
NAMI Burn-E (Viper) 2,84
20 60
3,49
20 60
NAMI Burn-E (Viper) 3,49
20 65
4,20
20 65
NAMI Burn-E (Viper) 4,20
20 70
5,11
20 70
NAMI Burn-E (Viper) 5,11
20 75
6,17
20 75
NAMI Burn-E (Viper) 6,17
20 80
7,66
20 80
NAMI Burn-E (Viper) 7,66
20 85
9,70
20 85
NAMI Burn-E (Viper) 9,70
20 90
13,96
20 90
NAMI Burn-E (Viper) 13,96
20 92,56
17,83
20 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 17,83
25
25 30
0,30
25 30
NAMI Burn-E (Viper) 0,30
25 35
0,62
25 35
NAMI Burn-E (Viper) 0,62
25 40
0,99
25 40
NAMI Burn-E (Viper) 0,99
25 45
1,38
25 45
NAMI Burn-E (Viper) 1,38
25 50
1,89
25 50
NAMI Burn-E (Viper) 1,89
25 55
2,48
25 55
NAMI Burn-E (Viper) 2,48
25 60
3,14
25 60
NAMI Burn-E (Viper) 3,14
25 65
3,85
25 65
NAMI Burn-E (Viper) 3,85
25 70
4,75
25 70
NAMI Burn-E (Viper) 4,75
25 75
5,81
25 75
NAMI Burn-E (Viper) 5,81
25 80
7,31
25 80
NAMI Burn-E (Viper) 7,31
25 85
9,35
25 85
NAMI Burn-E (Viper) 9,35
25 90
13,61
25 90
NAMI Burn-E (Viper) 13,61
25 92,56
17,47
25 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 17,47
30
30 35
0,32
30 35
NAMI Burn-E (Viper) 0,32
30 40
0,69
30 40
NAMI Burn-E (Viper) 0,69
30 45
1,08
30 45
NAMI Burn-E (Viper) 1,08
30 50
1,60
30 50
NAMI Burn-E (Viper) 1,60
30 55
2,19
30 55
NAMI Burn-E (Viper) 2,19
30 60
2,84
30 60
NAMI Burn-E (Viper) 2,84
30 65
3,55
30 65
NAMI Burn-E (Viper) 3,55
30 70
4,46
30 70
NAMI Burn-E (Viper) 4,46
30 75
5,51
30 75
NAMI Burn-E (Viper) 5,51
30 80
7,01
30 80
NAMI Burn-E (Viper) 7,01
30 85
9,05
30 85
NAMI Burn-E (Viper) 9,05
30 90
13,31
30 90
NAMI Burn-E (Viper) 13,31
30 92,56
17,17
30 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 17,17
35
35 40
0,37
35 40
NAMI Burn-E (Viper) 0,37
35 45
0,76
35 45
NAMI Burn-E (Viper) 0,76
35 50
1,27
35 50
NAMI Burn-E (Viper) 1,27
35 55
1,86
35 55
NAMI Burn-E (Viper) 1,86
35 60
2,52
35 60
NAMI Burn-E (Viper) 2,52
35 65
3,23
35 65
NAMI Burn-E (Viper) 3,23
35 70
4,13
35 70
NAMI Burn-E (Viper) 4,13
35 75
5,19
35 75
NAMI Burn-E (Viper) 5,19
35 80
6,69
35 80
NAMI Burn-E (Viper) 6,69
35 85
8,73
35 85
NAMI Burn-E (Viper) 8,73
35 90
12,99
35 90
NAMI Burn-E (Viper) 12,99
35 92,56
16,85
35 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 16,85
40
40 45
0,40
40 45
NAMI Burn-E (Viper) 0,40
40 50
0,91
40 50
NAMI Burn-E (Viper) 0,91
40 55
1,50
40 55
NAMI Burn-E (Viper) 1,50
40 60
2,15
40 60
NAMI Burn-E (Viper) 2,15
40 65
2,86
40 65
NAMI Burn-E (Viper) 2,86
40 70
3,77
40 70
NAMI Burn-E (Viper) 3,77
40 75
4,83
40 75
NAMI Burn-E (Viper) 4,83
40 80
6,32
40 80
NAMI Burn-E (Viper) 6,32
40 85
8,37
40 85
NAMI Burn-E (Viper) 8,37
40 90
12,62
40 90
NAMI Burn-E (Viper) 12,62
40 92,56
16,49
40 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 16,49
45
45 50
0,51
45 50
NAMI Burn-E (Viper) 0,51
45 55
1,10
45 55
NAMI Burn-E (Viper) 1,10
45 60
1,76
45 60
NAMI Burn-E (Viper) 1,76
45 65
2,46
45 65
NAMI Burn-E (Viper) 2,46
45 70
3,37
45 70
NAMI Burn-E (Viper) 3,37
45 75
4,43
45 75
NAMI Burn-E (Viper) 4,43
45 80
5,93
45 80
NAMI Burn-E (Viper) 5,93
45 85
7,97
45 85
NAMI Burn-E (Viper) 7,97
45 90
12,22
45 90
NAMI Burn-E (Viper) 12,22
45 92,56
16,09
45 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 16,09
50
50 55
0,59
50 55
NAMI Burn-E (Viper) 0,59
50 60
1,25
50 60
NAMI Burn-E (Viper) 1,25
50 65
1,95
50 65
NAMI Burn-E (Viper) 1,95
50 70
2,86
50 70
NAMI Burn-E (Viper) 2,86
50 75
3,92
50 75
NAMI Burn-E (Viper) 3,92
50 80
5,41
50 80
NAMI Burn-E (Viper) 5,41
50 85
7,46
50 85
NAMI Burn-E (Viper) 7,46
50 90
11,71
50 90
NAMI Burn-E (Viper) 11,71
50 92,56
15,58
50 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 15,58
55
55 60
0,66
55 60
NAMI Burn-E (Viper) 0,66
55 65
1,36
55 65
NAMI Burn-E (Viper) 1,36
55 70
2,27
55 70
NAMI Burn-E (Viper) 2,27
55 75
3,33
55 75
NAMI Burn-E (Viper) 3,33
55 80
4,82
55 80
NAMI Burn-E (Viper) 4,82
55 85
6,87
55 85
NAMI Burn-E (Viper) 6,87
55 90
11,12
55 90
NAMI Burn-E (Viper) 11,12
55 92,56
14,99
55 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 14,99
60
60 65
0,71
60 65
NAMI Burn-E (Viper) 0,71
60 70
1,61
60 70
NAMI Burn-E (Viper) 1,61
60 75
2,67
60 75
NAMI Burn-E (Viper) 2,67
60 80
4,17
60 80
NAMI Burn-E (Viper) 4,17
60 85
6,21
60 85
NAMI Burn-E (Viper) 6,21
60 90
10,47
60 90
NAMI Burn-E (Viper) 10,47
60 92,56
14,33
60 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 14,33
65
65 70
0,91
65 70
NAMI Burn-E (Viper) 0,91
65 75
1,97
65 75
NAMI Burn-E (Viper) 1,97
65 80
3,46
65 80
NAMI Burn-E (Viper) 3,46
65 85
5,50
65 85
NAMI Burn-E (Viper) 5,50
65 90
9,76
65 90
NAMI Burn-E (Viper) 9,76
65 92,56
13,63
65 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 13,63
70
70 75
1,06
70 75
NAMI Burn-E (Viper) 1,06
70 80
2,55
70 80
NAMI Burn-E (Viper) 2,55
70 85
4,60
70 85
NAMI Burn-E (Viper) 4,60
70 90
8,85
70 90
NAMI Burn-E (Viper) 8,85
70 92,56
12,72
70 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 12,72
75
75 80
1,50
75 80
NAMI Burn-E (Viper) 1,50
75 85
3,54
75 85
NAMI Burn-E (Viper) 3,54
75 90
7,79
75 90
NAMI Burn-E (Viper) 7,79
75 92,56
11,66
75 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 11,66
80
80 85
2,04
80 85
NAMI Burn-E (Viper) 2,04
80 90
6,30
80 90
NAMI Burn-E (Viper) 6,30
80 92,56
10,16
80 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 10,16
85
85 90
4,26
85 90
NAMI Burn-E (Viper) 4,26
85 92,56
8,12
85 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 8,12
90
90 92,56
3,87
90 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 3,87
Dráha zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 70 75 80 85 90 92,56
0
0 10
1,14
0 10
NAMI Burn-E (Viper) 1,14
0 15
2,33
0 15
NAMI Burn-E (Viper) 2,33
0 20
4,23
0 20
NAMI Burn-E (Viper) 4,23
0 25
6,55
0 25
NAMI Burn-E (Viper) 6,55
0 30
8,98
0 30
NAMI Burn-E (Viper) 8,98
0 35
12,05
0 35
NAMI Burn-E (Viper) 12,05
0 40
15,99
0 40
NAMI Burn-E (Viper) 15,99
0 45
20,78
0 45
NAMI Burn-E (Viper) 20,78
0 50
27,61
0 50
NAMI Burn-E (Viper) 27,61
0 55
36,36
0 55
NAMI Burn-E (Viper) 36,36
0 60
46,95
0 60
NAMI Burn-E (Viper) 46,95
0 65
59,34
0 65
NAMI Burn-E (Viper) 59,34
0 70
76,47
0 70
NAMI Burn-E (Viper) 76,47
0 75
97,91
0 75
NAMI Burn-E (Viper) 97,91
0 80
130,32
0 80
NAMI Burn-E (Viper) 130,32
0 85
177,33
0 85
NAMI Burn-E (Viper) 177,33
0 90
281,20
0 90
NAMI Burn-E (Viper) 281,20
0 92,56
378,80
0 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 378,80
10
10 15
1,19
10 15
NAMI Burn-E (Viper) 1,19
10 20
3,09
10 20
NAMI Burn-E (Viper) 3,09
10 25
5,41
10 25
NAMI Burn-E (Viper) 5,41
10 30
7,84
10 30
NAMI Burn-E (Viper) 7,84
10 35
10,90
10 35
NAMI Burn-E (Viper) 10,90
10 40
14,85
10 40
NAMI Burn-E (Viper) 14,85
10 45
19,64
10 45
NAMI Burn-E (Viper) 19,64
10 50
26,47
10 50
NAMI Burn-E (Viper) 26,47
10 55
35,22
10 55
NAMI Burn-E (Viper) 35,22
10 60
45,81
10 60
NAMI Burn-E (Viper) 45,81
10 65
58,20
10 65
NAMI Burn-E (Viper) 58,20
10 70
75,33
10 70
NAMI Burn-E (Viper) 75,33
10 75
96,77
10 75
NAMI Burn-E (Viper) 96,77
10 80
129,18
10 80
NAMI Burn-E (Viper) 129,18
10 85
176,19
10 85
NAMI Burn-E (Viper) 176,19
10 90
280,06
10 90
NAMI Burn-E (Viper) 280,06
10 92,56
377,66
10 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 377,66
15
15 20
1,90
15 20
NAMI Burn-E (Viper) 1,90
15 25
4,22
15 25
NAMI Burn-E (Viper) 4,22
15 30
6,65
15 30
NAMI Burn-E (Viper) 6,65
15 35
9,71
15 35
NAMI Burn-E (Viper) 9,71
15 40
13,66
15 40
NAMI Burn-E (Viper) 13,66
15 45
18,45
15 45
NAMI Burn-E (Viper) 18,45
15 50
25,28
15 50
NAMI Burn-E (Viper) 25,28
15 55
34,03
15 55
NAMI Burn-E (Viper) 34,03
15 60
44,62
15 60
NAMI Burn-E (Viper) 44,62
15 65
57,01
15 65
NAMI Burn-E (Viper) 57,01
15 70
74,14
15 70
NAMI Burn-E (Viper) 74,14
15 75
95,58
15 75
NAMI Burn-E (Viper) 95,58
15 80
127,99
15 80
NAMI Burn-E (Viper) 127,99
15 85
175,00
15 85
NAMI Burn-E (Viper) 175,00
15 90
278,87
15 90
NAMI Burn-E (Viper) 278,87
15 92,56
376,47
15 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 376,47
20
20 25
2,31
20 25
NAMI Burn-E (Viper) 2,31
20 30
4,74
20 30
NAMI Burn-E (Viper) 4,74
20 35
7,81
20 35
NAMI Burn-E (Viper) 7,81
20 40
11,76
20 40
NAMI Burn-E (Viper) 11,76
20 45
16,55
20 45
NAMI Burn-E (Viper) 16,55
20 50
23,38
20 50
NAMI Burn-E (Viper) 23,38
20 55
32,13
20 55
NAMI Burn-E (Viper) 32,13
20 60
42,71
20 60
NAMI Burn-E (Viper) 42,71
20 65
55,11
20 65
NAMI Burn-E (Viper) 55,11
20 70
72,24
20 70
NAMI Burn-E (Viper) 72,24
20 75
93,68
20 75
NAMI Burn-E (Viper) 93,68
20 80
126,08
20 80
NAMI Burn-E (Viper) 126,08
20 85
173,09
20 85
NAMI Burn-E (Viper) 173,09
20 90
276,97
20 90
NAMI Burn-E (Viper) 276,97
20 92,56
374,57
20 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 374,57
25
25 30
2,43
25 30
NAMI Burn-E (Viper) 2,43
25 35
5,50
25 35
NAMI Burn-E (Viper) 5,50
25 40
9,44
25 40
NAMI Burn-E (Viper) 9,44
25 45
14,23
25 45
NAMI Burn-E (Viper) 14,23
25 50
21,06
25 50
NAMI Burn-E (Viper) 21,06
25 55
29,81
25 55
NAMI Burn-E (Viper) 29,81
25 60
40,40
25 60
NAMI Burn-E (Viper) 40,40
25 65
52,79
25 65
NAMI Burn-E (Viper) 52,79
25 70
69,93
25 70
NAMI Burn-E (Viper) 69,93
25 75
91,36
25 75
NAMI Burn-E (Viper) 91,36
25 80
123,77
25 80
NAMI Burn-E (Viper) 123,77
25 85
170,78
25 85
NAMI Burn-E (Viper) 170,78
25 90
274,65
25 90
NAMI Burn-E (Viper) 274,65
25 92,56
372,25
25 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 372,25
30
30 35
3,07
30 35
NAMI Burn-E (Viper) 3,07
30 40
7,01
30 40
NAMI Burn-E (Viper) 7,01
30 45
11,80
30 45
NAMI Burn-E (Viper) 11,80
30 50
18,63
30 50
NAMI Burn-E (Viper) 18,63
30 55
27,38
30 55
NAMI Burn-E (Viper) 27,38
30 60
37,97
30 60
NAMI Burn-E (Viper) 37,97
30 65
50,36
30 65
NAMI Burn-E (Viper) 50,36
30 70
67,50
30 70
NAMI Burn-E (Viper) 67,50
30 75
88,94
30 75
NAMI Burn-E (Viper) 88,94
30 80
121,34
30 80
NAMI Burn-E (Viper) 121,34
30 85
168,35
30 85
NAMI Burn-E (Viper) 168,35
30 90
272,22
30 90
NAMI Burn-E (Viper) 272,22
30 92,56
369,82
30 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 369,82
35
35 40
3,95
35 40
NAMI Burn-E (Viper) 3,95
35 45
8,74
35 45
NAMI Burn-E (Viper) 8,74
35 50
15,57
35 50
NAMI Burn-E (Viper) 15,57
35 55
24,31
35 55
NAMI Burn-E (Viper) 24,31
35 60
34,90
35 60
NAMI Burn-E (Viper) 34,90
35 65
47,30
35 65
NAMI Burn-E (Viper) 47,30
35 70
64,43
35 70
NAMI Burn-E (Viper) 64,43
35 75
85,87
35 75
NAMI Burn-E (Viper) 85,87
35 80
118,27
35 80
NAMI Burn-E (Viper) 118,27
35 85
165,28
35 85
NAMI Burn-E (Viper) 165,28
35 90
269,16
35 90
NAMI Burn-E (Viper) 269,16
35 92,56
366,75
35 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 366,75
40
40 45
4,79
40 45
NAMI Burn-E (Viper) 4,79
40 50
11,62
40 50
NAMI Burn-E (Viper) 11,62
40 55
20,37
40 55
NAMI Burn-E (Viper) 20,37
40 60
30,96
40 60
NAMI Burn-E (Viper) 30,96
40 65
43,35
40 65
NAMI Burn-E (Viper) 43,35
40 70
60,48
40 70
NAMI Burn-E (Viper) 60,48
40 75
81,92
40 75
NAMI Burn-E (Viper) 81,92
40 80
114,33
40 80
NAMI Burn-E (Viper) 114,33
40 85
161,34
40 85
NAMI Burn-E (Viper) 161,34
40 90
265,21
40 90
NAMI Burn-E (Viper) 265,21
40 92,56
362,81
40 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 362,81
45
45 50
6,83
45 50
NAMI Burn-E (Viper) 6,83
45 55
15,58
45 55
NAMI Burn-E (Viper) 15,58
45 60
26,17
45 60
NAMI Burn-E (Viper) 26,17
45 65
38,56
45 65
NAMI Burn-E (Viper) 38,56
45 70
55,69
45 70
NAMI Burn-E (Viper) 55,69
45 75
77,13
45 75
NAMI Burn-E (Viper) 77,13
45 80
109,54
45 80
NAMI Burn-E (Viper) 109,54
45 85
156,55
45 85
NAMI Burn-E (Viper) 156,55
45 90
260,42
45 90
NAMI Burn-E (Viper) 260,42
45 92,56
358,02
45 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 358,02
50
50 55
8,75
50 55
NAMI Burn-E (Viper) 8,75
50 60
19,34
50 60
NAMI Burn-E (Viper) 19,34
50 65
31,73
50 65
NAMI Burn-E (Viper) 31,73
50 70
48,86
50 70
NAMI Burn-E (Viper) 48,86
50 75
70,30
50 75
NAMI Burn-E (Viper) 70,30
50 80
102,71
50 80
NAMI Burn-E (Viper) 102,71
50 85
149,72
50 85
NAMI Burn-E (Viper) 149,72
50 90
253,59
50 90
NAMI Burn-E (Viper) 253,59
50 92,56
351,19
50 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 351,19
55
55 60
10,59
55 60
NAMI Burn-E (Viper) 10,59
55 65
22,98
55 65
NAMI Burn-E (Viper) 22,98
55 70
40,11
55 70
NAMI Burn-E (Viper) 40,11
55 75
61,55
55 75
NAMI Burn-E (Viper) 61,55
55 80
93,96
55 80
NAMI Burn-E (Viper) 93,96
55 85
140,97
55 85
NAMI Burn-E (Viper) 140,97
55 90
244,84
55 90
NAMI Burn-E (Viper) 244,84
55 92,56
342,44
55 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 342,44
60
60 65
12,39
60 65
NAMI Burn-E (Viper) 12,39
60 70
29,53
60 70
NAMI Burn-E (Viper) 29,53
60 75
50,97
60 75
NAMI Burn-E (Viper) 50,97
60 80
83,37
60 80
NAMI Burn-E (Viper) 83,37
60 85
130,38
60 85
NAMI Burn-E (Viper) 130,38
60 90
234,25
60 90
NAMI Burn-E (Viper) 234,25
60 92,56
331,85
60 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 331,85
65
65 70
17,13
65 70
NAMI Burn-E (Viper) 17,13
65 75
38,57
65 75
NAMI Burn-E (Viper) 38,57
65 80
70,98
65 80
NAMI Burn-E (Viper) 70,98
65 85
117,99
65 85
NAMI Burn-E (Viper) 117,99
65 90
221,86
65 90
NAMI Burn-E (Viper) 221,86
65 92,56
319,46
65 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 319,46
70
70 75
21,44
70 75
NAMI Burn-E (Viper) 21,44
70 80
53,84
70 80
NAMI Burn-E (Viper) 53,84
70 85
100,85
70 85
NAMI Burn-E (Viper) 100,85
70 90
204,73
70 90
NAMI Burn-E (Viper) 204,73
70 92,56
302,33
70 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 302,33
75
75 80
32,41
75 80
NAMI Burn-E (Viper) 32,41
75 85
79,41
75 85
NAMI Burn-E (Viper) 79,41
75 90
183,29
75 90
NAMI Burn-E (Viper) 183,29
75 92,56
280,89
75 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 280,89
80
80 85
47,01
80 85
NAMI Burn-E (Viper) 47,01
80 90
150,88
80 90
NAMI Burn-E (Viper) 150,88
80 92,56
248,48
80 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 248,48
85
85 90
103,87
85 90
NAMI Burn-E (Viper) 103,87
85 92,56
201,47
85 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 201,47
90
90 92,56
97,60
90 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 97,60
Brzdné časy
90 85 80 75 70 65 60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
92,56
92,56 90
0,21
92,56 90
NAMI Burn-E (Viper) 0,21
92,56 85
0,44
92,56 85
NAMI Burn-E (Viper) 0,44
92,56 80
0,65
92,56 80
NAMI Burn-E (Viper) 0,65
92,56 75
0,86
92,56 75
NAMI Burn-E (Viper) 0,86
92,56 70
1,05
92,56 70
NAMI Burn-E (Viper) 1,05
92,56 65
1,26
92,56 65
NAMI Burn-E (Viper) 1,26
92,56 60
1,46
92,56 60
NAMI Burn-E (Viper) 1,46
92,56 55
1,64
92,56 55
NAMI Burn-E (Viper) 1,64
92,56 50
1,83
92,56 50
NAMI Burn-E (Viper) 1,83
92,56 45
2,02
92,56 45
NAMI Burn-E (Viper) 2,02
92,56 40
2,21
92,56 40
NAMI Burn-E (Viper) 2,21
92,56 35
2,41
92,56 35
NAMI Burn-E (Viper) 2,41
92,56 30
2,61
92,56 30
NAMI Burn-E (Viper) 2,61
92,56 25
2,83
92,56 25
NAMI Burn-E (Viper) 2,83
92,56 20
3,05
92,56 20
NAMI Burn-E (Viper) 3,05
92,56 15
3,27
92,56 15
NAMI Burn-E (Viper) 3,27
92,56 10
3,52
92,56 10
NAMI Burn-E (Viper) 3,52
92,56 0
3,88
92,56 0
NAMI Burn-E (Viper) 3,88
90
90 85
0,23
90 85
NAMI Burn-E (Viper) 0,23
90 80
0,43
90 80
NAMI Burn-E (Viper) 0,43
90 75
0,65
90 75
NAMI Burn-E (Viper) 0,65
90 70
0,83
90 70
NAMI Burn-E (Viper) 0,83
90 65
1,05
90 65
NAMI Burn-E (Viper) 1,05
90 60
1,25
90 60
NAMI Burn-E (Viper) 1,25
90 55
1,42
90 55
NAMI Burn-E (Viper) 1,42
90 50
1,61
90 50
NAMI Burn-E (Viper) 1,61
90 45
1,80
90 45
NAMI Burn-E (Viper) 1,80
90 40
2,00
90 40
NAMI Burn-E (Viper) 2,00
90 35
2,19
90 35
NAMI Burn-E (Viper) 2,19
90 30
2,40
90 30
NAMI Burn-E (Viper) 2,40
90 25
2,62
90 25
NAMI Burn-E (Viper) 2,62
90 20
2,84
90 20
NAMI Burn-E (Viper) 2,84
90 15
3,06
90 15
NAMI Burn-E (Viper) 3,06
90 10
3,30
90 10
NAMI Burn-E (Viper) 3,30
90 0
3,67
90 0
NAMI Burn-E (Viper) 3,67
85
85 80
0,21
85 80
NAMI Burn-E (Viper) 0,21
85 75
0,42
85 75
NAMI Burn-E (Viper) 0,42
85 70
0,61
85 70
NAMI Burn-E (Viper) 0,61
85 65
0,83
85 65
NAMI Burn-E (Viper) 0,83
85 60
1,02
85 60
NAMI Burn-E (Viper) 1,02
85 55
1,20
85 55
NAMI Burn-E (Viper) 1,20
85 50
1,39
85 50
NAMI Burn-E (Viper) 1,39
85 45
1,58
85 45
NAMI Burn-E (Viper) 1,58
85 40
1,77
85 40
NAMI Burn-E (Viper) 1,77
85 35
1,97
85 35
NAMI Burn-E (Viper) 1,97
85 30
2,17
85 30
NAMI Burn-E (Viper) 2,17
85 25
2,39
85 25
NAMI Burn-E (Viper) 2,39
85 20
2,61
85 20
NAMI Burn-E (Viper) 2,61
85 15
2,83
85 15
NAMI Burn-E (Viper) 2,83
85 10
3,08
85 10
NAMI Burn-E (Viper) 3,08
85 0
3,44
85 0
NAMI Burn-E (Viper) 3,44
80
80 75
0,22
80 75
NAMI Burn-E (Viper) 0,22
80 70
0,40
80 70
NAMI Burn-E (Viper) 0,40
80 65
0,62
80 65
NAMI Burn-E (Viper) 0,62
80 60
0,81
80 60
NAMI Burn-E (Viper) 0,81
80 55
0,99
80 55
NAMI Burn-E (Viper) 0,99
80 50
1,18
80 50
NAMI Burn-E (Viper) 1,18
80 45
1,37
80 45
NAMI Burn-E (Viper) 1,37
80 40
1,56
80 40
NAMI Burn-E (Viper) 1,56
80 35
1,76
80 35
NAMI Burn-E (Viper) 1,76
80 30
1,96
80 30
NAMI Burn-E (Viper) 1,96
80 25
2,18
80 25
NAMI Burn-E (Viper) 2,18
80 20
2,40
80 20
NAMI Burn-E (Viper) 2,40
80 15
2,63
80 15
NAMI Burn-E (Viper) 2,63
80 10
2,87
80 10
NAMI Burn-E (Viper) 2,87
80 0
3,23
80 0
NAMI Burn-E (Viper) 3,23
75
75 70
0,18
75 70
NAMI Burn-E (Viper) 0,18
75 65
0,40
75 65
NAMI Burn-E (Viper) 0,40
75 60
0,60
75 60
NAMI Burn-E (Viper) 0,60
75 55
0,77
75 55
NAMI Burn-E (Viper) 0,77
75 50
0,96
75 50
NAMI Burn-E (Viper) 0,96
75 45
1,16
75 45
NAMI Burn-E (Viper) 1,16
75 40
1,35
75 40
NAMI Burn-E (Viper) 1,35
75 35
1,54
75 35
NAMI Burn-E (Viper) 1,54
75 30
1,75
75 30
NAMI Burn-E (Viper) 1,75
75 25
1,97
75 25
NAMI Burn-E (Viper) 1,97
75 20
2,19
75 20
NAMI Burn-E (Viper) 2,19
75 15
2,41
75 15
NAMI Burn-E (Viper) 2,41
75 10
2,65
75 10
NAMI Burn-E (Viper) 2,65
75 0
3,02
75 0
NAMI Burn-E (Viper) 3,02
70
70 65
0,22
70 65
NAMI Burn-E (Viper) 0,22
70 60
0,41
70 60
NAMI Burn-E (Viper) 0,41
70 55
0,59
70 55
NAMI Burn-E (Viper) 0,59
70 50
0,78
70 50
NAMI Burn-E (Viper) 0,78
70 45
0,97
70 45
NAMI Burn-E (Viper) 0,97
70 40
1,16
70 40
NAMI Burn-E (Viper) 1,16
70 35
1,36
70 35
NAMI Burn-E (Viper) 1,36
70 30
1,57
70 30
NAMI Burn-E (Viper) 1,57
70 25
1,79
70 25
NAMI Burn-E (Viper) 1,79
70 20
2,00
70 20
NAMI Burn-E (Viper) 2,00
70 15
2,23
70 15
NAMI Burn-E (Viper) 2,23
70 10
2,47
70 10
NAMI Burn-E (Viper) 2,47
70 0
2,83
70 0
NAMI Burn-E (Viper) 2,83
65
65 60
0,20
65 60
NAMI Burn-E (Viper) 0,20
65 55
0,37
65 55
NAMI Burn-E (Viper) 0,37
65 50
0,56
65 50
NAMI Burn-E (Viper) 0,56
65 45
0,75
65 45
NAMI Burn-E (Viper) 0,75
65 40
0,95
65 40
NAMI Burn-E (Viper) 0,95
65 35
1,14
65 35
NAMI Burn-E (Viper) 1,14
65 30
1,35
65 30
NAMI Burn-E (Viper) 1,35
65 25
1,57
65 25
NAMI Burn-E (Viper) 1,57
65 20
1,79
65 20
NAMI Burn-E (Viper) 1,79
65 15
2,01
65 15
NAMI Burn-E (Viper) 2,01
65 10
2,25
65 10
NAMI Burn-E (Viper) 2,25
65 0
2,62
65 0
NAMI Burn-E (Viper) 2,62
60
60 55
0,18
60 55
NAMI Burn-E (Viper) 0,18
60 50
0,37
60 50
NAMI Burn-E (Viper) 0,37
60 45
0,56
60 45
NAMI Burn-E (Viper) 0,56
60 40
0,75
60 40
NAMI Burn-E (Viper) 0,75
60 35
0,95
60 35
NAMI Burn-E (Viper) 0,95
60 30
1,15
60 30
NAMI Burn-E (Viper) 1,15
60 25
1,37
60 25
NAMI Burn-E (Viper) 1,37
60 20
1,59
60 20
NAMI Burn-E (Viper) 1,59
60 15
1,81
60 15
NAMI Burn-E (Viper) 1,81
60 10
2,06
60 10
NAMI Burn-E (Viper) 2,06
60 0
2,42
60 0
NAMI Burn-E (Viper) 2,42
55
55 50
0,19
55 50
NAMI Burn-E (Viper) 0,19
55 45
0,38
55 45
NAMI Burn-E (Viper) 0,38
55 40
0,57
55 40
NAMI Burn-E (Viper) 0,57
55 35
0,77
55 35
NAMI Burn-E (Viper) 0,77
55 30
0,97
55 30
NAMI Burn-E (Viper) 0,97
55 25
1,20
55 25
NAMI Burn-E (Viper) 1,20
55 20
1,41
55 20
NAMI Burn-E (Viper) 1,41
55 15
1,64
55 15
NAMI Burn-E (Viper) 1,64
55 10
1,88
55 10
NAMI Burn-E (Viper) 1,88
55 0
2,24
55 0
NAMI Burn-E (Viper) 2,24
50
50 45
0,19
50 45
NAMI Burn-E (Viper) 0,19
50 40
0,39
50 40
NAMI Burn-E (Viper) 0,39
50 35
0,58
50 35
NAMI Burn-E (Viper) 0,58
50 30
0,79
50 30
NAMI Burn-E (Viper) 0,79
50 25
1,01
50 25
NAMI Burn-E (Viper) 1,01
50 20
1,23
50 20
NAMI Burn-E (Viper) 1,23
50 15
1,45
50 15
NAMI Burn-E (Viper) 1,45
50 10
1,69
50 10
NAMI Burn-E (Viper) 1,69
50 0
2,05
50 0
NAMI Burn-E (Viper) 2,05
45
45 40
0,19
45 40
NAMI Burn-E (Viper) 0,19
45 35
0,39
45 35
NAMI Burn-E (Viper) 0,39
45 30
0,59
45 30
NAMI Burn-E (Viper) 0,59
45 25
0,81
45 25
NAMI Burn-E (Viper) 0,81
45 20
1,03
45 20
NAMI Burn-E (Viper) 1,03
45 15
1,26
45 15
NAMI Burn-E (Viper) 1,26
45 10
1,50
45 10
NAMI Burn-E (Viper) 1,50
45 0
1,86
45 0
NAMI Burn-E (Viper) 1,86
40
40 35
0,20
40 35
NAMI Burn-E (Viper) 0,20
40 30
0,40
40 30
NAMI Burn-E (Viper) 0,40
40 25
0,62
40 25
NAMI Burn-E (Viper) 0,62
40 20
0,84
40 20
NAMI Burn-E (Viper) 0,84
40 15
1,06
40 15
NAMI Burn-E (Viper) 1,06
40 10
1,31
40 10
NAMI Burn-E (Viper) 1,31
40 0
1,67
40 0
NAMI Burn-E (Viper) 1,67
35
35 30
0,21
35 30
NAMI Burn-E (Viper) 0,21
35 25
0,43
35 25
NAMI Burn-E (Viper) 0,43
35 20
0,64
35 20
NAMI Burn-E (Viper) 0,64
35 15
0,87
35 15
NAMI Burn-E (Viper) 0,87
35 10
1,11
35 10
NAMI Burn-E (Viper) 1,11
35 0
1,47
35 0
NAMI Burn-E (Viper) 1,47
30
30 25
0,22
30 25
NAMI Burn-E (Viper) 0,22
30 20
0,44
30 20
NAMI Burn-E (Viper) 0,44
30 15
0,66
30 15
NAMI Burn-E (Viper) 0,66
30 10
0,90
30 10
NAMI Burn-E (Viper) 0,90
30 0
1,27
30 0
NAMI Burn-E (Viper) 1,27
25
25 20
0,22
25 20
NAMI Burn-E (Viper) 0,22
25 15
0,44
25 15
NAMI Burn-E (Viper) 0,44
25 10
0,68
25 10
NAMI Burn-E (Viper) 0,68
25 0
1,05
25 0
NAMI Burn-E (Viper) 1,05
20
20 15
0,22
20 15
NAMI Burn-E (Viper) 0,22
20 10
0,47
20 10
NAMI Burn-E (Viper) 0,47
20 0
0,83
20 0
NAMI Burn-E (Viper) 0,83
15
15 10
0,24
15 10
NAMI Burn-E (Viper) 0,24
15 0
0,61
15 0
NAMI Burn-E (Viper) 0,61
10
10 0
0,36
10 0
NAMI Burn-E (Viper) 0,36
Brzdné dráhy
90 85 80 75 70 65 60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
92,56
92,56 90
5,36
92,56 90
NAMI Burn-E (Viper) 5,36
92,56 85
10,72
92,56 85
NAMI Burn-E (Viper) 10,72
92,56 80
15,40
92,56 80
NAMI Burn-E (Viper) 15,40
92,56 75
19,93
92,56 75
NAMI Burn-E (Viper) 19,93
92,56 70
23,51
92,56 70
NAMI Burn-E (Viper) 23,51
92,56 65
27,51
92,56 65
NAMI Burn-E (Viper) 27,51
92,56 60
30,82
92,56 60
NAMI Burn-E (Viper) 30,82
92,56 55
33,54
92,56 55
NAMI Burn-E (Viper) 33,54
92,56 50
36,19
92,56 50
NAMI Burn-E (Viper) 36,19
92,56 45
38,64
92,56 45
NAMI Burn-E (Viper) 38,64
92,56 40
40,82
92,56 40
NAMI Burn-E (Viper) 40,82
92,56 35
42,78
92,56 35
NAMI Burn-E (Viper) 42,78
92,56 30
44,55
92,56 30
NAMI Burn-E (Viper) 44,55
92,56 25
46,14
92,56 25
NAMI Burn-E (Viper) 46,14
92,56 20
47,41
92,56 20
NAMI Burn-E (Viper) 47,41
92,56 15
48,41
92,56 15
NAMI Burn-E (Viper) 48,41
92,56 10
49,16
92,56 10
NAMI Burn-E (Viper) 49,16
92,56 0
49,63
92,56 0
NAMI Burn-E (Viper) 49,63
90
90 85
5,36
90 85
NAMI Burn-E (Viper) 5,36
90 80
10,04
90 80
NAMI Burn-E (Viper) 10,04
90 75
14,57
90 75
NAMI Burn-E (Viper) 14,57
90 70
18,14
90 70
NAMI Burn-E (Viper) 18,14
90 65
22,15
90 65
NAMI Burn-E (Viper) 22,15
90 60
25,46
90 60
NAMI Burn-E (Viper) 25,46
90 55
28,18
90 55
NAMI Burn-E (Viper) 28,18
90 50
30,83
90 50
NAMI Burn-E (Viper) 30,83
90 45
33,28
90 45
NAMI Burn-E (Viper) 33,28
90 40
35,46
90 40
NAMI Burn-E (Viper) 35,46
90 35
37,42
90 35
NAMI Burn-E (Viper) 37,42
90 30
39,18
90 30
NAMI Burn-E (Viper) 39,18
90 25
40,78
90 25
NAMI Burn-E (Viper) 40,78
90 20
42,05
90 20
NAMI Burn-E (Viper) 42,05
90 15
43,05
90 15
NAMI Burn-E (Viper) 43,05
90 10
43,80
90 10
NAMI Burn-E (Viper) 43,80
90 0
44,27
90 0
NAMI Burn-E (Viper) 44,27
85
85 80
4,68
85 80
NAMI Burn-E (Viper) 4,68
85 75
9,21
85 75
NAMI Burn-E (Viper) 9,21
85 70
12,79
85 70
NAMI Burn-E (Viper) 12,79
85 65
16,79
85 65
NAMI Burn-E (Viper) 16,79
85 60
20,10
85 60
NAMI Burn-E (Viper) 20,10
85 55
22,82
85 55
NAMI Burn-E (Viper) 22,82
85 50
25,48
85 50
NAMI Burn-E (Viper) 25,48
85 45
27,93
85 45
NAMI Burn-E (Viper) 27,93
85 40
30,10
85 40
NAMI Burn-E (Viper) 30,10
85 35
32,06
85 35
NAMI Burn-E (Viper) 32,06
85 30
33,83
85 30
NAMI Burn-E (Viper) 33,83
85 25
35,42
85 25
NAMI Burn-E (Viper) 35,42
85 20
36,70
85 20
NAMI Burn-E (Viper) 36,70
85 15
37,69
85 15
NAMI Burn-E (Viper) 37,69
85 10
38,44
85 10
NAMI Burn-E (Viper) 38,44
85 0
38,91
85 0
NAMI Burn-E (Viper) 38,91
80
80 75
4,53
80 75
NAMI Burn-E (Viper) 4,53
80 70
8,11
80 70
NAMI Burn-E (Viper) 8,11
80 65
12,11
80 65
NAMI Burn-E (Viper) 12,11
80 60
15,42
80 60
NAMI Burn-E (Viper) 15,42
80 55
18,14
80 55
NAMI Burn-E (Viper) 18,14
80 50
20,80
80 50
NAMI Burn-E (Viper) 20,80
80 45
23,25
80 45
NAMI Burn-E (Viper) 23,25
80 40
25,42
80 40
NAMI Burn-E (Viper) 25,42
80 35
27,38
80 35
NAMI Burn-E (Viper) 27,38
80 30
29,15
80 30
NAMI Burn-E (Viper) 29,15
80 25
30,74
80 25
NAMI Burn-E (Viper) 30,74
80 20
32,02
80 20
NAMI Burn-E (Viper) 32,02
80 15
33,01
80 15
NAMI Burn-E (Viper) 33,01
80 10
33,76
80 10
NAMI Burn-E (Viper) 33,76
80 0
34,23
80 0
NAMI Burn-E (Viper) 34,23
75
75 70
3,58
75 70
NAMI Burn-E (Viper) 3,58
75 65
7,58
75 65
NAMI Burn-E (Viper) 7,58
75 60
10,89
75 60
NAMI Burn-E (Viper) 10,89
75 55
13,62
75 55
NAMI Burn-E (Viper) 13,62
75 50
16,27
75 50
NAMI Burn-E (Viper) 16,27
75 45
18,72
75 45
NAMI Burn-E (Viper) 18,72
75 40
20,89
75 40
NAMI Burn-E (Viper) 20,89
75 35
22,85
75 35
NAMI Burn-E (Viper) 22,85
75 30
24,62
75 30
NAMI Burn-E (Viper) 24,62
75 25
26,21
75 25
NAMI Burn-E (Viper) 26,21
75 20
27,49
75 20
NAMI Burn-E (Viper) 27,49
75 15
28,48
75 15
NAMI Burn-E (Viper) 28,48
75 10
29,23
75 10
NAMI Burn-E (Viper) 29,23
75 0
29,71
75 0
NAMI Burn-E (Viper) 29,71
70
70 65
4,00
70 65
NAMI Burn-E (Viper) 4,00
70 60
7,31
70 60
NAMI Burn-E (Viper) 7,31
70 55
10,04
70 55
NAMI Burn-E (Viper) 10,04
70 50
12,69
70 50
NAMI Burn-E (Viper) 12,69
70 45
15,14
70 45
NAMI Burn-E (Viper) 15,14
70 40
17,31
70 40
NAMI Burn-E (Viper) 17,31
70 35
19,27
70 35
NAMI Burn-E (Viper) 19,27
70 30
21,04
70 30
NAMI Burn-E (Viper) 21,04
70 25
22,63
70 25
NAMI Burn-E (Viper) 22,63
70 20
23,91
70 20
NAMI Burn-E (Viper) 23,91
70 15
24,90
70 15
NAMI Burn-E (Viper) 24,90
70 10
25,65
70 10
NAMI Burn-E (Viper) 25,65
70 0
26,13
70 0
NAMI Burn-E (Viper) 26,13
65
65 60
3,31
65 60
NAMI Burn-E (Viper) 3,31
65 55
6,03
65 55
NAMI Burn-E (Viper) 6,03
65 50
8,68
65 50
NAMI Burn-E (Viper) 8,68
65 45
11,13
65 45
NAMI Burn-E (Viper) 11,13
65 40
13,31
65 40
NAMI Burn-E (Viper) 13,31
65 35
15,27
65 35
NAMI Burn-E (Viper) 15,27
65 30
17,04
65 30
NAMI Burn-E (Viper) 17,04
65 25
18,63
65 25
NAMI Burn-E (Viper) 18,63
65 20
19,90
65 20
NAMI Burn-E (Viper) 19,90
65 15
20,90
65 15
NAMI Burn-E (Viper) 20,90
65 10
21,65
65 10
NAMI Burn-E (Viper) 21,65
65 0
22,12
65 0
NAMI Burn-E (Viper) 22,12
60
60 55
2,73
60 55
NAMI Burn-E (Viper) 2,73
60 50
5,38
60 50
NAMI Burn-E (Viper) 5,38
60 45
7,83
60 45
NAMI Burn-E (Viper) 7,83
60 40
10,00
60 40
NAMI Burn-E (Viper) 10,00
60 35
11,96
60 35
NAMI Burn-E (Viper) 11,96
60 30
13,73
60 30
NAMI Burn-E (Viper) 13,73
60 25
15,32
60 25
NAMI Burn-E (Viper) 15,32
60 20
16,60
60 20
NAMI Burn-E (Viper) 16,60
60 15
17,59
60 15
NAMI Burn-E (Viper) 17,59
60 10
18,34
60 10
NAMI Burn-E (Viper) 18,34
60 0
18,82
60 0
NAMI Burn-E (Viper) 18,82
55
55 50
2,65
55 50
NAMI Burn-E (Viper) 2,65
55 45
5,10
55 45
NAMI Burn-E (Viper) 5,10
55 40
7,28
55 40
NAMI Burn-E (Viper) 7,28
55 35
9,23
55 35
NAMI Burn-E (Viper) 9,23
55 30
11,00
55 30
NAMI Burn-E (Viper) 11,00
55 25
12,60
55 25
NAMI Burn-E (Viper) 12,60
55 20
13,87
55 20
NAMI Burn-E (Viper) 13,87
55 15
14,87
55 15
NAMI Burn-E (Viper) 14,87
55 10
15,62
55 10
NAMI Burn-E (Viper) 15,62
55 0
16,09
55 0
NAMI Burn-E (Viper) 16,09
50
50 45
2,45
50 45
NAMI Burn-E (Viper) 2,45
50 40
4,62
50 40
NAMI Burn-E (Viper) 4,62
50 35
6,58
50 35
NAMI Burn-E (Viper) 6,58
50 30
8,35
50 30
NAMI Burn-E (Viper) 8,35
50 25
9,94
50 25
NAMI Burn-E (Viper) 9,94
50 20
11,22
50 20
NAMI Burn-E (Viper) 11,22
50 15
12,22
50 15
NAMI Burn-E (Viper) 12,22
50 10
12,97
50 10
NAMI Burn-E (Viper) 12,97
50 0
13,44
50 0
NAMI Burn-E (Viper) 13,44
45
45 40
2,17
45 40
NAMI Burn-E (Viper) 2,17
45 35
4,13
45 35
NAMI Burn-E (Viper) 4,13
45 30
5,90
45 30
NAMI Burn-E (Viper) 5,90
45 25
7,49
45 25
NAMI Burn-E (Viper) 7,49
45 20
8,77
45 20
NAMI Burn-E (Viper) 8,77
45 15
9,77
45 15
NAMI Burn-E (Viper) 9,77
45 10
10,52
45 10
NAMI Burn-E (Viper) 10,52
45 0
10,99
45 0
NAMI Burn-E (Viper) 10,99
40
40 35
1,96
40 35
NAMI Burn-E (Viper) 1,96
40 30
3,73
40 30
NAMI Burn-E (Viper) 3,73
40 25
5,32
40 25
NAMI Burn-E (Viper) 5,32
40 20
6,60
40 20
NAMI Burn-E (Viper) 6,60
40 15
7,59
40 15
NAMI Burn-E (Viper) 7,59
40 10
8,34
40 10
NAMI Burn-E (Viper) 8,34
40 0
8,81
40 0
NAMI Burn-E (Viper) 8,81
35
35 30
1,77
35 30
NAMI Burn-E (Viper) 1,77
35 25
3,36
35 25
NAMI Burn-E (Viper) 3,36
35 20
4,64
35 20
NAMI Burn-E (Viper) 4,64
35 15
5,63
35 15
NAMI Burn-E (Viper) 5,63
35 10
6,38
35 10
NAMI Burn-E (Viper) 6,38
35 0
6,86
35 0
NAMI Burn-E (Viper) 6,86
30
30 25
1,59
30 25
NAMI Burn-E (Viper) 1,59
30 20
2,87
30 20
NAMI Burn-E (Viper) 2,87
30 15
3,86
30 15
NAMI Burn-E (Viper) 3,86
30 10
4,61
30 10
NAMI Burn-E (Viper) 4,61
30 0
5,09
30 0
NAMI Burn-E (Viper) 5,09
25
25 20
1,27
25 20
NAMI Burn-E (Viper) 1,27
25 15
2,27
25 15
NAMI Burn-E (Viper) 2,27
25 10
3,02
25 10
NAMI Burn-E (Viper) 3,02
25 0
3,49
25 0
NAMI Burn-E (Viper) 3,49
20
20 15
1,00
20 15
NAMI Burn-E (Viper) 1,00
20 10
1,75
20 10
NAMI Burn-E (Viper) 1,75
20 0
2,22
20 0
NAMI Burn-E (Viper) 2,22
15
15 10
0,75
15 10
NAMI Burn-E (Viper) 0,75
15 0
1,22
15 0
NAMI Burn-E (Viper) 1,22
10
10 0
0,47
10 0
NAMI Burn-E (Viper) 0,47

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami. Používame tak vedecký prístup ako je to len možné a profesionálne meracie prístroje.

Viac o testovaní
Ukázať viac Ukázať menej
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka 134,6 cm  
      Výška 144,6 cm  
      Šírka 62 cm  
      Dĺžka zložená 134,6 cm  
      Výška zložená 64 cm  
      Šírka zložená 62 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Výrobca batérie LG podľa konfigurácie: LG, Čína - bez značky  
      Napätie batérie 72 V  
      Kapacita batérie 32 Ah podľa konfigurácie: 28 Ah, 32 Ah  
      Energia v batérii 2304 Wh podľa konfigurácie: 2160 Wh, 2304 Wh  
      Rekuperácia áno  
      Tempomat nie  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Pohon pohon predného aj zadného kolesa  
      Predná brzda kotúčová hydraulická  
      Zadná brzda kotúčová hydraulická  
      Typ kolesa vpredu vzduchové bezdušové  
      Veľkosť kolesa vpredu 11"  
      Typ kolesa vzadu vzduchové bezdušové  
      Veľkosť kolesa vzadu 11"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Predné zavesenie hydraulické nastaviteľné  
      Zadné zavesenie hydraulické nastaviteľné  
      Osvetlenie predné, zadné, brzdové a smerovky  
      Brzdové svetlo áno  
      Max. záťaž 120 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Rated 4.80 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Overený nákup

Latka kvality sa posunula opat vyssie

Pozitiva:
- Krabica je zlozena z 1cm hrubych platov kartonu, ktore drzia krabicu fakt dobre pohromade, minimalna sanca ze sa nieco stane s kolobezkou pri preprave.
- Viper ma kvalitou ovela blizsie k premiovym motorkam ​ako ku beznym kolobezkam. Vsetko je super pevne, nic nevrzga, podla mna bude tato konstrukcia sluzit desatrocia.
- Moznosti nastavenia su jednoznacne najlepsie na trhu. da sa nastavit pomer vykonu medzi kolesa, sledovat teplotu ovladacov, kazdy jazdny profil sa da upravit podla vlastnych predstav.
- Davkovanie plynu a jazdne vlastnosti su vyborne. Aj v najvyssom vykonovom stupni sa da ist 6km/h po chodniku ked treba, nehrozia ziadne cukance pri jemnom dotyku packy ako na inych vykonnych kolobezkach.
- Pocita s priemernou vyskou 180cm, riadidla su v dobrej vyske a ked mate 2 metre, vobec to nebude problem.
- hydraulicke pruzenie je super do terenu, kedze pouziva standardne komponenty, pre velmi narocnych je moznost vymenit napr vzduchove 165mm RockShox Monarch, ktore to posunu este dalej.
- Moznost upravy navratu(rebound) pruzenia: velmi uzitocne ked clovek strieda teren a cestu. pri rychlom navrate zvlada kolobezka ovela lepsie teren a pri pomalom navrate sa da ist rychlejsie na ceste bez vibracii
- Namontovane svetlo s 2000lm bohato staci a netreba dokupovat vykonnejsie.
- Truba je sice velka, ale hlasitost nie je brutalna, takze ludia neodskakuju z cyklochodnika.

Negativa:
- Predna strana kolobezky za kolesom, kde su nabijacie konektory je slabo chranena voci vode, treba pouzit cierny silikon na dodatocnu izolaciu.
- Riadidla mozu byt pre niekoho priliz uzke, ale je pomerne trivialne ich vymenit za standardne 700+cm z horskeho bicykla.
- Ocenil by som tlmic riadenia v zakladnej vybave, pri vyssich rychlostiach(70+) spolu s uzsimi riadidlami sa javi mierne nestabilne.
- Ma sice smerovky, ale v beznej premavke su skoro nepouzitelne, pretoze svietia len zboku.
- Displej je necitatelny na priamom slnku(je vidno len rychlost, aj to dost slabo).
- Zadny pridavny blatnik je funkcny ale dizajnovo nezvladnuty.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe