Kaabo Wolf KING GT PRO

-10%
Zvládne
terén
Veľmi
komfortná
Extrémny
výkon

Zvládne
terén
Veľmi
komfortná
Extrémny
výkon

Prvá generácia tejto kolobežky, 60V Kaabo Wolf Warrior 11, vzbudila pri svojom predstavení veľký rozruch. Potom prišiel model Wolf King 72 V, v podstate zlatý Wolf Warrior s väčším výkonom, lepšími brzdami a oveľa vyššou maximálnou rýchlosťou. A teraz je tu Wolf King GT 8400 W. Kto očakáva len o niečo rýchlejšieho Wolf Kinga, mýli sa. Verzia GT je tak trochu iná beštia! Vyzerá ako kríženec zjazdového horského bicykla, elektrickej kolobežky a motokrosovej motorky.

`

Kaabo Wolf KING GT PRO

New product

Product Options
Farba: *
 

- 333 €
 
Cena s DPH

3 999 €vrátane DPH

- +

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť vybraného modelu

V závislosti od konfigurácie produktu

Eshop
Pripravené k expedícii. Bežná doba dodania 3 - 5 dní.
Bratislava
Na objednávku
Bratislava Sklad
Na objednávku
Nemecko
Pripravené k expedícii. Bežná doba dodania 3 - 5 dní.
Voltride Central
Na objednávku
Voltride Servis
Na objednávku
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

 

 

Najnovší kráľ terénu? Kaabo Wolf King GT je vysokorýchlostná elektrická kolobežka navrhnutá pre maximálny zážitok na ceste aj v teréne. Je to taký Frankenstein medzi extrémnymi kolobežkami. Jeho rodokmeň pochádza z časti od motokrosovej motorky, z časti od elektrickej kolobežky a kúsok je tiež z horského bicykla. Jedná sa aktuálne o najvýkonnejšiu kolobežku, ktorú spoločnosť Kaabo vyrába. Na ceste táto elektrická kolobežka dokáže uháňať rýchlosťou až 100 km/h a poskytuje doslova "šialenú" akceleráciu. Obrovská batéria LG 21700 s kapacitou 72 V 35 Ah, vám za ideálnych podmienok umožní dojazd až 180 kilometrov. Reálny dojazd je samozrejme nižší, ale aj tak sa jedná o jeden z najdlhších v tejto kategórii kolobežiek. Invertované hydraulické predné tlmiče a zadné pružinové tlmiče umožňujú bezproblémovú jazdu v akomkoľvek teréne. Dva motory so špičkovým výkonom až 8400 W v kombinácii s dvoma 50 A riadiacimi jednotkami, umiestnenými medzi zdvojenou prednou vidlicou, vás ľahko vynesú do každého kopca. A navyše sú motory Wolf GT o 10 dB tichšie ako u svojho predchodcu.

 

 

Konštrukcia, design a výbava

Charakteristickými rysmi Wolf King sú obrovská predná hydraulická vidlica a trubkový rám, ktorý okolo kolobežky obteká ako rám buginy. Hoci je kolobežka navrhnutá skôr pre offroad, s cestnými pneumatikami sa nestratí ani na asfalte. Wolf GT je vybavený prvotriednymi funkciami, vrátane plne hydraulického brzdového systému, klaksónu, dostatočne hlasitému na prebudenie mŕtvych a obrovskými 11-palcovými pneumatikami, ktoré sú odolné proti prepichnutiu. Skladací mechanizmus na Wolf King je jedným z najlepších, ktoré môžete na podobných strojoch nájsť. Pokiaľ je sklopný mechanizmus zaistený vo vzpriamenej polohe, je pevný ako skala a bez obávanej vôle stĺpika riadenia. Skladanie a rozkladanie kolobežky je pomerne ľahké. Skladá sa z dvoch krokov: uzamknutie gigantickej eloxovanej rukoväte a potom vloženie obrovského kovového bezpečnostného kolíka pre vyššiu bezpečnosť. Avšak vďaka tomuto skladaciemu systému dosahuje kolobežka v rozloženej konfigurácii poriadnych 155 centimetrov, a to je takmer o 28 centimetrov viac ako v zloženom stave. Rozhodne sa nejedná o typ elektrickej kolobežky, ktorú ľahko zložíte a vezmete si ju so sebou napríklad do autobusu. Wolf King je totiž poriadny chlapák a váži 52 kg. Rúrkový oceľový exoskeletónový rám, mohutné hydraulické tlmiče a celková robustná konštrukcia vydržia aj nie práve šetrné zaobchádzanie. Aj podľa reakcie jazdcov, je kolobežka extrémne odolná. Veď je tiež vyrobená z pevnej hliníkovej zliatiny s označením 6082-T6, podobnej tej, ktorá sa používa v lietadlách. Hriadele kolies sú vyrobené z chróm-molybdénovej legovanej ocele s prímesou uhlíka s označením SCM440.

 

Kokpit modelu GT je oproti modelu Wolf King obrovským krokom vpred a jeho ústredným prvkom je veľký a dobre čitateľný displej umiestnený v strede riadidiel. Tento 11-centimetrový TFT displej poskytuje úplne novú úroveň detailov, vrátane jazdného režimu, maximálnej rýchlosti, priemernej rýchlosti a teploty oboch regulátorov motora. Displej umožňuje predprogramovať 5 rýchlostných stupňov tak, aby zodpovedali vašim jazdným preferenciám. Vďaka vysokému jasu je displej čitateľný aj za nepriaznivých poveternostných podmienok. Výkon kolobežky sa ovláda palcovou spúšťou, ktorú je možné ovládať aj tempomat. Riadidlá, ktorými je kolobežka vybavená, sú typické pre zjazdové horské bicykle. Sú veľmi silné a dostatočne široké, aby jazdec zaujal pohodlnú polohu optimalizovanú pre jazdu v teréne a užil si napríklad aj agresívnejšiu jazdu. Sú dostatočne vysoké aj pre jazdcov s výškou 190 cm. Oproti svojmu predchodcovi sú riadidlá vyššie o 6 cm a tiež sú o niečo širšie. Všetka kabeláž je dobre vedená a účelovo obalená puzdrom, ktoré ju udržuje pohromade a zaisťuje dlhú a spoľahlivú životnosť. Rozmery kolobežky sú v zloženom stave 1549 x 749 x 406 mm (dĺžka x šírka x výška) av rozloženom stave 1270 x 749 x 1331 mm (dĺžka x šírka x výška).

 

 

Bezpečnosť a kvalita jazdy

Wolf King GT bol postavený s cieľom poskytnúť zákazníkom takmer nezničiteľný stroj. Veľmi pevný rám, ktorý po obvode obopína celú kolobežku, je skvelou ochranou aj proti hrubšiemu zaobchádzaniu. Jeho pevnosť taktiež prispieva k zaisteniu bezpečnosti jazdca a zvýšeniu kvality jazdy. Dvojitá predná hydraulická vidlica, pripomínajúca predok motokrosovej motorky, a zadné zdvojené pružinové tlmiče sú zárukou pohodnej jazdy aj ťažšom teréne. Wolf King je dodávaný s dvoma plne hydraulickými brzdami so 160 mm kotúčmi, ktoré vám pri brzdení poskytnú neuveriteľnú a ľahko dávkovateľnú brzdnú silu. Spoločne s elektronickou brzdou si môžete byť istí, že vždy bezpečne zastavíte z akejkoľvek rýchlosti. Určite tiež oceníte možnosť rekuperačného dobíjania, ktoré čiastočne vráti energiu do vašej batérie. Ďalším dôležitým prvkom bezpečnosti je elektronické ABS zabraňujúce zablokovaniu kolesa počas prudkého brzdenia. Na riadne zaistenie bezpečnosti je nutné aj kvalitné osvetlenie. Dva obrovské predné LED svetlomety majú vysoký jas a určite budú plne dostačovať pri večerných vychádzkach. Ich pozíciu je možné regulovať ako vo vodorovnej, tak zvislej polohe. Zadné červené svetlo je umiestnené na zadnom blatníku a rozjasní sa ešte viac, pokiaľ stlačíte brzdovú páčku. Novinkou sú predné a zadné plnohodnotné smerovky. Zaujímavým doplnkom je aj modré podsvietenie nápisu Wolf King GT na bokoch nášľapnej plochy. Pre menej skúsených jazdcov má kolobežka možnosť aktivácie funkcie, tzv. "kick-start", zamedzujúce nechcenému štartu z miesta alebo môžete brutálny výkon tohto stroja znížiť voľbou nižšieho rýchlostného stupňa. Ako bonus je ľahko udržovateľná gumová vrstva na nášľapnej ploche, zabraňujúca podklzu jazdca v nepriaznivom počasí či v extrémnej situácii.

 

 

Výkon a dojazd

 Pokiaľ ste nejazdili na naozaj silných kolobežkách, bude pre vás sila Wolf King GT nepochopiteľná. Výkon kolobežky je z ríše snov, čo ocení každý nadšenec adrenalínu! Je to v podstate motokrosová motorka prezlečená za kolobežku. Môžete si byť istí, že s dvoma motormi a výkonom až 8400 W budete kráľom akéhokoľvek terénu. Pridajte extrémne odolnú a obrovskú batériu LG 21700 72 V 35 Ah, a dostanete úžasný dojazd až 180 km (za ideálnych podmienok stanovených výrobcom)! Taká porcia dojazdu vám poskytne slobodu jazdy bez toho, aby ste museli premýšľať o nutnosti dobíjania. Dva nabíjacie porty sú umiestnené ľavej strane nášľapnej plochy a sú vybavené ochrannými krytkami zabraňujúcimi prieniku nečistôt dovnútra. Batériový blok netrpí nežiaducim pamäťovým efektom, preto vám pri správnom nabíjaní a údržbe vydrží veľa rokov!

 

 

Využitie a praktickosť

V režime oboch motorov as maximálnym výkonom je kolobežka ako utrhnutá z reťaze. Vďaka extrémne pevnej konštrukcii a pohodlnému tlmeniu sa jedná o univerzálnu kolobežku určenú prevažne do terénu. Vzhľadom na pohon oboch kolies nepohrdne Wolf King GT ani veľmi prudkým kopcom. Nemusíte sa báť, že vás aj na dlhšej trase nechá v štichu. S 11-palcovými pneumatikami odolnými proti prepichnutiu vám Wolf King GT poskytne vynikajúce pohodlie, trakciu a bezpečnosť. Napriek vyššie popísaným prednostiam kolobežky môže byť pre niektorých jazdcov limitujúca váha okolo 52 kg, takže prenášať tento stroj po schodoch nepripadá do úvahy. Problém budete mať aj s naložením do kufra auta, pokiaľ nevlastníte poriadne veľké SUV. Po zložení kolobežky sa totiž táto predĺži o ďalších takmer 28 cm a dosiahne tak celkovú dĺžku 155 cm. Avšak Wolf King nie je primárne určený na časté skladanie a transport. Je to drsná kolobežka do drsného terénu a na jej veľkosti a váhe sa toto muselo prejaviť.

 

 

Naše hodnotenie

Pokiaľ máte radi drsnú jazdu terénom a adrenalín, je Wolf King GT presne ten typ kolobežky, ktorú chcete. Toto monštrum je ako stvorené aj do tých najnáročnejších terénnych podmienok. Nové technológie vám dodajú istotu, že dostanete to najlepšie, čo je možné aktuálne získať. S pneumatikami odolnými proti prepichnutiu sa nemusíte obývať ani defektu. Kolobežka je celkovo dizajnovo veľmi podarená a sľubuje aj ohromnú výdrž. Spĺňa papierové parametre deklarované výrobcom a je vysoko bezpečná. Môžete sa na ňu spoľahnúť v každej situácii a ani po rokoch používania sa vám neomrzí. Jazda na nej bude vždy neskutočný adrenalínový zážitok.

 

 

Servis

Sme predajcom značky Kaabo pre Slovensko, Česko a ďalšie európske krajiny. Poskytujeme priamo záručný aj pozáručný servis, ktorý je zabezpečený v našom servisnom stredisku. Náhradné diely držíme skladom a sme certifikovaným poskytovateľom záručných opráv. Preto sa pri kúpe tejto kolobežky nemusíte vôbec obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov a vďaka priamej reprezentácii výrobcu si poradíme aj so zložitejšími prípadmi a diagnostikou.

 

 

O značke

Od prvopočiatku po svojom založení bola spoločnosť Zhejiang Kaaba Electronic Technology Co., Ltd. orientovaná na výrobu elektrických kolobežiek, elektrických jednokoliek a elektrických vyvažovacích kolies. Po rokoch inovácií a experimentovania boli jej výrobky pod značkou Kaabo exportované už do viac ako 30 krajín a regiónov v Európe, Amerike a Afrike. Výroba prvých elektrických kolobežiek sa začala v roku 2013 a táto spoločnosť sa tak stala priekopníkom elektrických kolobežiek určených pre každodennú mobilitu a zároveň lídrom vo vývoji a výrobe offroadovových strojov. Za tajomstvom úspechu spoločnosti sú neustále inovácie. Kaabo pravidelne zvoláva vynikajúcich vývojárov z celého sveta a iteraktívnou metodikou, založenou na cyklickom procese prototypovania, testovania, analýzy a zdokonaľovania produktov, sa postupne dopracováva až po finálne výrobky. V súčasnej dobe má spoločnosť Kaabo patentované technológie vo viac ako 24 krajinách a stanovila ostatným výrobcom pomyselnú vysokú latku v oblasti výskumu a vývoja. Od roku 2020 sa spoločnosť Kaabo znovu posunula vpred s úplne novým prístupom. Čeliac stále náročnejšiemu svetovému trhu zásadne prepracovala svoj distribučný model, ktorý partnerom prináša vysoko kvalitné produkty a zároveň pomáha pri marketingu a predaji. Všetci v Kaabo veria, že spoločnosť má žiarivú a vzrušujúce budúcnosť!

 

9/10
Komfort
5/10
Ľahkosť údržby
100 km/h
Rýchlosť
52 kg
Váha
8400 W
Výkon
180 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Odpružený podvozok vpredu
Zvládne terén
Zvládne kopec
Hydraulická brzda vpredu
Motor vzadu
Motor vpredu
Extrémny výkon
Tempomat
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Hydraulická brzda vzadu
Vzduchové kolesá
Viaceré farebné varianty
 
Data sheet
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 52 kg Zatiaľ netestované
Doba nabíjania 12 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 100 km/h Zatiaľ netestované
Špičkový výkon 8400 W Zatiaľ netestované
Dojazd 180 km Zatiaľ netestované
 
Data sheet
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka 154,9 cm  
      Výška 133,1 cm  
      Šírka 74,9 cm  
      Dĺžka zložená 127 cm  
      Výška zložená 40,6 cm  
      Šírka zložená 74,9 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Výrobca batérie LG 21700  
      Napätie batérie 72 V  
      Kapacita batérie 35 Ah  
      Energia v batérii 2520 Wh  
      Systém ovládania palcová páčka  
      Tempomat áno  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Štart odrazom zvoliteľný  
      Pohon pohon predného aj zadného kolesa  
      Predná brzda kotúčová hydraulická  
      Zadná brzda kotúčová hydraulická  
      Typ kolesa vpredu vzduchové bezdušové  
      Veľkosť kolesa vpredu 11"  
      Typ kolesa vzadu vzduchové bezdušové  
      Veľkosť kolesa vzadu 11"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Predné zavesenie hydraulické nastaviteľné  
      Zadné zavesenie pružina  
      Osvetlenie predné, zadné, brzdové a smerovky  
      Max. záťaž 180 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Overený nákup

Wolf gt pro

Som maximálne spokojný s wolfom aj s personálom predajne.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe