IO HAWK Nine eKFV

-14%

Vhodná
do mesta
Veľmi
komfortná
Vysoký
výkon

IO HAWK Nine nezaostáva za inými modelmi tejto značky a svojich potenciálnych budúcich majiteľov dokáže osloviť viacerými parametrami. Či už je to jej maximálny dojazd 77 km v prípade dvojmotorovej verzie k čomu ako bonus nájdeme aj hydraulické brzdy, možnosť vystúpať aj strmšie kopce, schopnosť odviezť aj naozaj ťažkých jazdcov nad 100 kg.

`

IO HAWK Nine eKFV

New product

Product Options
Farba: *
 

- 1 €
 

- 1 €
 

- 1 €
 

- 1 €
Motor: *
Dual
- 1 €
Single
- 84 €
  • Dual
  • Single

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť vybraného modelu

V závislosti od konfigurácie produktu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Bratislava Sklad
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

 

Elektrická kolobežka IO Hawk Nine kombinuje vlastnosti modelu Legacy tejto značky v kompaktnom dizajne. Je prezývaná aj ako Legacy Mini, ale slovo "mini" popisuje iba kompaktnejšie rozmery. Zvyšok tejto kolobežky je navrhnutý pre maximálny výkon. IO HAWK chce svojím zákazníkom poskytnúť plnohodnotnú kolobežku, ktorá je dokonale navrhnutá, výkonná, praktická, bezpečná, inteligentná a ľahká. Vybrať si môžete verziu s jedným alebo dvomi motormi, čo vplýva na výsledný výkon a dojazd kolobežky a tiež zo štyroch krásnych farebných prevedení - čiernej, červenej, žltej a mintovej.

 

Konštrukcia, design a výbava

IO Hawk Nine je vyrobený z ultra pevnej kovanej zliatiny leteckého hliníka, čo zaisťuje maximálnu odolnosť. Stredobodom vrchnej časti IO HAWKu Nine je zabudovaný LCD displej. Na ňom nájdete všetky potrebné údaje o jazde. IO HAWK vyvinul pre svojich zákazníkov mobilnú aplikáciu, v rámci ktorej môžete napríklad spárovať NFC čip a zamknúť tak svoj stroj aj na diaľku. Po pripojení sa cez Bluetooth na váš smartfón dokážete na kolobežke nastaviť pokročilé možnosti jazdy, vypnúť/zapnúť jeden z motorov vo verzii s dvomi motormi, či ovládať osvetlenie, nastaviť spôsob zrýchlenia (kickstart), čas automatického vypnutia kolobežky, keď sa nepoužíva a veľa iného. To všetko môžete samozrejme aj cez riadiacu jednotku. Výsledkom je kompaktný, no zároveň skvele vybavený stroj s takmer bezúdržbovou konštrukciou.

 

Výkon a dojazd

IO HAWK Nine v sebe kombinuje veľký výkon, veľký dojazd s kvalitným konštrukčným spracovaním. Dva motory umiestnené priamo v náboji kolesa dokážu vyvinúť výkon 1200 W. V prípade jednomotorovej verzie kolobežka poskystuje nominálny výkon 500 W a 1000 W v špičke. Po stlačení prstovej páčky môžete jazdiť rýchlosťou 20 km/h, čo v mestskom prostredí postačí viac než dostatočne. Svojimi parametrami nezaostáva ani 48 V lítiová batéria s kapacitou 15 Ah. Batériu nabijete do plna len za 6 hodín, čo vám umožní prejsť vzdialenosť až 70-77 km, v závislosti od zvolenej verzie kolobežky. Má 2 nabíjacie porty, ktoré umožňujú nabíjanie pomocou 2 samostatných 2Ah napájacích zdrojov (1 napájací zdroj je súčasťou balenia). To znamená, že čas nabíjania možno skrátiť zo 6 hodín na polovicu pri použití druhého napájacieho zdroja. Nevystraší ju ani kopec so stúpaním 20%.

 

Bezpečnosť, pohodlie

S Nine sa nemusíte báť, že pri jazde horším terénom prídete o kolená. Kolobežka disponuje predným aj zadným odpružením v podobe nastaviteľných hydraulických pružín kombinovaných s tradičnými kyvnými ramenami. Tým sa optimalizuje schopnosť tlmenia nárazov. Podvozok tak plní svoju hlavnú úlohu - maximálne pohodlie pri jazde. Komfort jazdy na tejto kolobežke dopĺňajú aj 8,5-palcové terénne bezdušové pneumatikami. INeodmysliteľnou súčasťou kvalitnej elektrickej kolobežky by mali byť  aj kvalitné brzdy. Vždy bezpečne zastavíte vďaka dvom plne hydraulickým brzdám v prípade dvojmotorovej verzie. Pri verzii s jedným motorom sa o bezpečnej zastavenie starajú klasické kotúčové brzdy. Okrem toho je kolobežka vybavená aj pridanou E-brzdou, ktorá je šetrnejšia k materiálom. Ak k tomu pridáte predné, zadné a brzdové svetlo, vstavané smerovky vpredu aj vzadu a klaksón, na ceste vás nikto neprehliadne.

 

Využitie a praktickosť

Váha 24 kg ju zaraďuje medzi ľahšie až stredne ťažké kolobežky. Riadidlá a rukoväte riadidiel IO Hawk Nine sa dajú zložiť v niekoľkých krokoch, vďaka patentovanému mechanizmu trojitého uzamykania a tým ho odlišuje od ostatných kolobežiek vo svojej kategórii. Vznikne tak kompaktný dizajn, ktorý vám umožní prepravovať až 3 kolobežky v štandardnom aute. Vďaka tomu je IO Hawk Nine dokonalým spoločníkom na cestovanie alebo kempovanie. Vydrží záťaž až neuveriteľných 150 kg. Ochrana proti vode je na úrovni IPX6, ale rovnako ako výrobca odporúčame kolobežku pred vodou chrániť a jazde v daždi či cez mláky sa úplne vyhnúť. Či už v lete alebo v zime: 8,5-palcové terénne pneumatiky plnené vzduchom umožňujú jazdiť po asfalte, lesných cestách, tráve, piesku alebo štrku. Užite si hladkú a bezpečnú jazdu vďaka kombinácii tradičných kyvných ramien a hydraulického odpruženia. Extra široká nášľapná plocha s dodatočnou zadnou opierkou nôh zaisťuje optimálnu stabilitu a podporu pri jazde aj pri vyšších rýchlostiach.

 

Naše hodnotenie

IO HAWK Nine nezaostáva za inými modelmi tejto značky a svojich potenciálnych budúcich majiteľov dokáže osloviť viacerými parametrami. Či už je to jej maximálny dojazd 77 km v prípade dvojmotorovej verzie k čomu ako bonus nájdeme aj hydraulické brzdy, možnosť vystúpať aj strmšie kopce, schopnosť odviezť aj naozaj ťažkých jazdcov nad 100 kg. Táto kolobežka sa prispôsobí akémukoľvek životnému štýlu a potrebám rôznych jazdcov, či už ide o dochádzanie do práce alebo víkendový výlet s priateľmi. Výsledkom je sofistikované, prémiovo vyzerajúce vozidlo s vysoko odolným podvozkom, ktoré sa zmestí do každého kufra. Okrem toho treba spomenúť, že výrobca myslel aj na viaceré farebné prevedenia a zároveň dáva prísľub do roka 2024, že pri niektorých prvkoch, ktoré si budete vedieť vymeniť aj sami príde s novými farebnými variantmi. My sa už nevieme dočkať.

 

Servis

Sme oficialnym dovozcom a predajcom značky IO HAWK pre celú strednú Európu. Poskytujeme priamo záručný aj pozáručný servis, ktorý je zabezpečený v našom servisnom stredisku. Náhradné diely držíme skladom a sme certifikovaným poskytovateľom záručných opráv. Preto sa pri kúpe tejto kolobežky nemusíte vôbec obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov a vďaka priamej reprezentácii výrobcu si poradíme aj so zložitejšími prípadmi a diagnostikou.

 

O značke

Za vývojom elektrických kolobežiek IO HAWK stojí rovnomenná spoločnosť IO Hawk Invest GmbH. Je to mladá dynamická spoločnosť, orientovaná na budúcnosť a spokojnosť zákazníkov, čo je stavebným kameňom ich obchodnej filozofie. Produkty IO HAWK boli na najväčšom svetovom veľtrhu spotrebnej elektroniky v januári 2015 ohodnotené ako jedny z TOP 10 najlepších produktov na svete, o čom svedčí aj jej obľúbenosť a vyhľadávanosť medzi fanúšikmi osobnej elektromobility. Všetky modely sú navrhnuté v pobočke Krefeld, kde ich tím dizajnérov a inžinierov neustále vyvíja a zdokonaľuje. Potom ako v roku 2015 na margo IO HAWK One hoverboard odznela veta od Justina Biebera "Look what your boy just got, brand new, this is called the IO Hawk", tento pôvodne určený stroj pre logistický priemysel otriasol celým Hollywoodom. V roku 2017 predstavili prvý off-road hoverboard na svete a v roku 2018 svetu ukázali prvý hoverskates. V rámci legalizácie elektromobility v Nemecku ako prvý výrobca v maloobchodnom sektore získali 26.6.2019 všeobecnú prevádzkovú licenciu od Federálneho úradu pre motorovú dopravu pre model eScooter Sparrow. Medzinárodné aktivity, vývoj, zákaznícky servis, marketing a predaj sú riadené z Krefeldu. Vďaka centrále, skladu, logistickému centru, početným vlajkovým obchodným partnerom a pobočkám v Changzhou a Shenzhene sú medzinárodne prepojení a držia krok s dobou.

8/10
Komfort
5/10
Ľahkosť údržby
20 km/h
Rýchlosť
24 kg
Váha
1200 W
Výkon
77 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Odpružený podvozok vpredu
Zvládne terén
Zvládne kopec
Hydraulická brzda vpredu
Motor vzadu
Motor vpredu
Vhodná do mesta
Vysoký výkon
Tempomat
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Hydraulická brzda vzadu
Vzduchové kolesá
Skvelý pomer cena / výkon
Viaceré farebné varianty
Dobre skladateľné
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 24 kg Zatiaľ netestované
Doba nabíjania 6 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť pred odblokovaním 20 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 20 km/h Zatiaľ netestované
Špičkový výkon 1200 W podľa konfigurácie od 1000 W do 1200 W Zatiaľ netestované
Dojazd 77 km podľa konfigurácie od 70 km do 77 km Zatiaľ netestované
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka 122 cm  
      Výška 121 cm  
      Šírka 69 cm  
      Dĺžka zložená 122 cm  
      Výška zložená 49 cm  
      Šírka zložená 23 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Napätie batérie 48 V  
      Kapacita batérie 15 Ah  
      Energia v batérii 720 Wh  
      Systém ovládania prstová páčka  
      Tempomat áno  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Pohon pohon predného aj zadného kolesa  
      Predná brzda kotúčová hydraulická podľa konfigurácie: kotúčová (disková) mechanická, kotúčová hydraulická  
      Zadná brzda kotúčová hydraulická podľa konfigurácie: kotúčová (disková) mechanická, kotúčová hydraulická  
      Typ kolesa vpredu vzduchové bezdušové  
      Veľkosť kolesa vpredu 8.5"  
      Typ kolesa vzadu vzduchové bezdušové  
      Veľkosť kolesa vzadu 8.5"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Predné zavesenie pružina  
      Zadné zavesenie hydraulické odpruženie  
      Osvetlenie predné, zadné, brzdové a smerovky  
      Max. záťaž 120 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.