INOKIM QUICK 4 Super 2024

Vhodná
do mesta
Veľmi
komfortná
Skvelý pomer
cena / výkon

Vhodná
do mesta
Veľmi
komfortná
Skvelý pomer
cena / výkon

Elektrická kolobežka pre tých, ktorí potrebujú pohodlnú výkonnú kolobežku na dlhšie trasy, ktorá zároveň nie je príliš ťažká a drahá. Navyše, má nádherný dizajn a spoľahlivosť a kvalitu značky INOKIM. Stroj, na ktorý sa dá spoľahnúť, zároveň skvele vyzerá, odvezie vás 56 km, a keď to budete potrebovať, povezie vás až rýchlosťou 40 km/h.

`

INOKIM QUICK 4 Super 2024

New product

Product Options
Farba: *
 
 
 
Cena s DPH

999 €vrátane DPH

- +

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť vybraného modelu

V závislosti od konfigurácie produktu

Eshop
Na objednávku
Bratislava
Na objednávku
Bratislava Sklad
Na objednávku
Voltride Central
Na objednávku
Voltride Servis
Na objednávku
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

 

Pokiaľ hľadáte elektrickú kolobežku na dlhšie trasy, môžete si vybrať silnú, pohodlnú s veľkým dojazdom, ktorá však bude drahá, alebo veľká a ťažká, alebo malú a ľahkú, no slabú a nepohodlnú, ktorá z vás "vytrasie dušu". Presne s týmto problémom sa popasoval najnovší model Quick 4 Super od INOKIM. Je odpoveďou pre tých, ktorí potrebujú pohodlnú výkonnú kolobežku na dlhšie trasy, ktorá zároveň nie je príliš ťažká a drahá. Navyše má nádherný dizajn, ktorý pri novej verzii doplnili (nie len) o 3 farebné varianty a tiež stelesňuje spoľahlivosť a kvalitu značky INOKIM. 

Ide už o šiestu generáciu tohto úspešného modelu, ktorý je ťažným koňom pre všetkých tých, ktorí potrebujú spoľahlivý a pohodlný spôsob prepravy na dlhšie vzdialenosti. Máloktorý model elektrickej kolobežky sa dočkal svojej šiestej generácie, ale modelu Quick sa to podarilo, keďže prvý model z tejto rady vznikol ešte v roku 2009. Inokim ho postupne zdokonaľoval až do dnešnej podoby, ktorá nemá v svojej triede konkurenciu

 

 

Bezpečnosť

Bezpečnosť je v prípade značky INOKIM na prvom mieste. Preto je Quick 4 Super zostrojený z výnimočne pevnej zliatiny hliníka, používanej v leteckom priemysle,  o čom svedčí aj fakt, že nosnosť kolobežky sa z pôvodných 100 kg zvýšila na 120 kg. Celá konštrukcia je výborne vyvážená, aby bola stabilná aj vo vyšších rýchlostiach, ktoré dokáže tento stroj dosiahnuť. O brzdenie sa postarajú dve kvalitné bubnové brzdy, ktoré spoľahlivo zabrzdia aj z vysokej rýchlosti. Využitie bubnových bŕzd na tomto modeli je geniálny ťah výrobcu, pretože sú veľmi spoľahlivé a najmä bezúdržbové, a preto ich nebudete musieť neustále nastavovať na rozdiel od mnohých modelov s kotúčovými brzdami. Výhody bubnových bŕzd sú nezanedbateľné, nedostávajú sa do nich nečistoty, vlhkosť, nehádžu a nevydávajú pazvuky, ako niektoré kotúčové verzie. Jednoducho sa stačí na kolobežku postaviť a jazdiť. Podvozok je odpružený pomocou zdvojeného kyvného ramena, vpredu s pružinou a vzadu so špeciálnym gumovým blokom, čo prispieva nie len k pohodliu, ale aj k bezpečnosti, keď udržuje stabilitu aj pri vysokých rýchlostiach a pri jazde po horšom povrchu. Pre menej skúsených jazdcov je možnosť obmedzenia maximálnej rýchlosti. K bezpečnosti prispievajú aj predné a zadné LED svetlá, pričom to zadné plní aj funkciu brzdového. Disponuje značkovými článkami od Samsungu, čo tiež prispieva k vyššej bezpečnosti z pohľadu kvality batérie. 

 

Dizajn

Inokim je značka, ktorá si na dizajne dáva záležať. Jej vlajkové lode, modely OXO a model OX vyhrali prestížne ocenenie Red dot design award. Quick 4 Super nie je žiadou výnimkou a dizajn navrhol ten istý dizajnér, ako drahšie ikonické modely OX a OXO. Na to, aby ste ju ocenili z pohľadu dizajnu však žiadne odborné ocenenia nepotrebujete. Quick 4 Super je krásny model, iný ako všetky ostatné kolobežky tejto "pracovnej" kategórie, ktoré sú si často podobné ako vajce-vajcu a bez akéhokoľvek nápadu. Dizajn je jednoduchý a čistý, nie je na ňom nič navyše, preto pôsobí ľahko a veľmi prakticky. Tyč riadenia je krásne aerodynamicky tvarovaná a pôsobí robustným dojmom, čo sa aj od kolobežky určenej na dlhšie trasy očakáva. Quick 4 Super má pomerne dobre maskované aj brzdové hadičky a ďalšie káble, ktoré nerušia celkový dojem z tohto unikátneho dizajnového stroja. Zadný blatník na rozdiel od iných kolobežiek aj naozaj funguje a dokazuje, že elegantný dizajn s jemným retro nádychom môže byť zároveň aj funkčný a nemusíte prísť na stretnutie so zablatenými nohavicami len preto, aby vaša kolobežka vyzerala "cool". Po novom si už môžete vybrať aj z troch farebných variant, o ktoré výrobca tento model doplnil. Každého majiteľa tejto kolobežky tiež poteší aj úplne nový deck, s ktorým tento model prichádza v rámci svojich noviniek.

 

Pohodlie

O pohodlie pri jazde sa stará kombinovaný systém podvozku, pričom kolesá sú uchytené na zdvojených kyvkách. To predné je odpružené rokmi overeným spôsobom pomocou pružiny, to zadné využíva špeciálny systém gumeného bloku. Tieto spôsoby tlmenia sú veľmi spoľahlivé, bezúdržbové a prekvapivo pohodlné, pri jazde budete mať takmer pocit, že je použitý hydraulický tlmič. Kolobežka zvládne aj horší terén, jazdili sme s ňou aj po lúke, rozbitých, či poľných cestách a ani po dlhšej jazde sme necítili únavu z prílišných vibrácií. K pohodliu prispievajú aj desať palcové kolesá s pneumatikami s dušou, ktoré pomáhajú tlmiť nerovnosti. K pohodliu prispeje aj nádherný prehľadný LCD displej, ktorý je integrovaný priamo do tyče riadenia. Quick 4 Super má tiež dĺžkovo nastaviteľný bočný stojan novej generácie. Skladanie kolobežky je jednoduchý a pohodlný proces, keďže skladací mechanizmus tiež prešiel inováciou. Navyše v zloženej polohe zostane tyč riadenia zablokovaná a Quick 4 Super je tak možné dobre uchytiť a preniesť. Tiež sa dajú vďaka špeciálnemu mechanizmu za pár sekúnd jednoducho zložiť aj riadidlá. Za pohodlnú považujeme aj celkovú bezúdržbovosť tohto modelu, stačí sa na kolobežku postaviť a jazdiť. Nabíjací konektor je dobre dostupný a nemusíte ho pracne hľadať.

 

 

Výkon a dojazd

Quick 4 Super disponuje výkonom 600 W (špičkový 900 W), ktorý postačuje na dosiahnutie rýchlosti až 40 km/h, čo je viac než dostatočné vzhľadom na to, že nejde o športový model, ale model určený na dlhšie trasy mestom. Papierové hodnoty nie sú všetkým a Quick 4 Super má veľmi príjemný odpich a priebeh krútiaceho momentu, takže jazda na ňom v žiadnom prípade nie je nudná. Pokiaľ niekomu tento výkon príde málo, znamená to zrejme, že má športové ambície a mal by sa poobzerať skôr po extrémnom modeli Inokim OXO, alebo OX. Vďaka kvalitnej 50,4 V a 16 Ah batérii z dieľne Samsung vám kolobežka umožní dojazd 56 km. 

Mala by vám bohate postačiť teda aj na dlhé trasy mestom, či dlhšie víkendové výlety mimo neho, keďže Quick 4 Super sa nezľakne ani ľahšieho terénu. Pri váhe iba 21,5 kg, plnom odpružení a dvoch mechanických brzdách ide o skvelé parametre za vynikajúcu cenu.

 

 

Využitie a praktickosť

Ide určite o veľmi univerzálnu kolobežku, ktorá zvládne viac, než by ste od nej na prvý pohľad čakali. Nejde o vyčačkanú dizajnovú leštenku, ktorej po 10 km dôjde batéria, alebo z ktorej budete chcieť zosadnúť po pár kilometroch kvôli nepohodlnému podvozku. Jej hlavným určením je jazda na stredné a dlhšie vzdialenosti po meste, na čo je dokonale vybavená. Nemusíte sa báť pokiaľ potrebujete absolvovať dlhšiu trasu, alebo ju nemáte čas cez deň nabíjať. V našich podmienkach vás poteší pohodlný podvozok, ktorý využijete rovnako dobre na poľnej ceste, ako aj na našich rozbitých cestách či chodníkoch. Vzhľadom na svoju váhu ju stále dokážete preniesť po schodoch, s čím vám pomôže aj praktický držiak pri zadnom kolese. Dá sa výborne zložiť, a to vrátane riadidiel, takže ju bezpečne zmestíte aj do kufra auta, do vlaku, do autobusu, ale aj prenesiete do kancelárie či budovy bez toho, aby ste vzbudili pohoršenie. Rátame ju preto stále medzi mestské praktické kolobežky so slušným výkonom, obrovským dojazdom a prijateľnou váhou a najmä cenou. 

 

Naše hodnotenie

INOKIM si jednoducho udržiava svoj vysoký štandard a predviedol, že dokáže povýšiť dokonalosť na vyšší level - vynikajúcu kolobežku aj v strednej cenovej kategórii, že aj v tejto cene sa dá urobiť stroj, na ktorý sa dá spoľahnúť, zároveň skvele vyzerá, odvezie vás 56 km, a keď to budete potrebovať, povezie vás až rýchlosťou 40 km/h. Pri váhe 21,5 kg ide stále o kolobežku, ktorú dokážete preniesť a zložiť do veľmi kompaktných rozmerov, takže nebude prekážať v kufri, vo vlaku či v kancelárii. Je z nej cítiť, že značka dbá nie len na papierové parametre a dizajn, ale aj na bezpečnosť a spoľahlivosť. Či pôjdete off-road po poľňačke, alebo štyridsiatkou po ceste, či krokom niekde v centre mesta, vždy vám vyčarí úsmev na tvári a vždy budete cítiť, že je ako stvorená na danú situáciu. Bude vyzerať skvelo v kaviarni, ale aj na ceste do práce, zaparkovaná v kancelárii, či cez víkend zaprášená niekde za mestom na lúke. Každý pohľad na ňu vás poteší a nezunuje sa vám ani po rokoch každodenného používania. Navyše v tejto cene dostanete produkt od značky, ktorá bezpochyby patrí medzi nastaršie a najmä najlepšie na svete. INOKIM je rodina, je to životný štýl, INOKIM prináša radosť a príjemné vzrušenie, prináša kvalitu ale hlavne INOKIM vás dovezie každý večer bezpečne domov k svojej rodine.

 

Servis

Sme výhradným a jediným dovozcom a predajcom značky INOKIM pre celú strednú Európu. Poskytujeme priamo záručný aj pozáručný servis, ktorý je zabezpečený v našom servisnom stredisku. Všetky náhradné diely držíme skladom a sme jediným certifikovaným poskytovateľom záručných opráv. Preto sa pri kúpe tejto kolobežky nemusíte vôbec obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov a vďaka priamej reprezentácii výrobcu si poradíme aj so zložitejšími prípadmi a diagnostikou.

 

O značke

INOKIM je jedným z mála výrobcov, ktorí držia všetko pod jednou strechou. Od dizajnu, vývoju hardware a software, až po výrobu, predaj a servis. Každý jeden diel, každá jedna súčiastka je na mieru vyvíjaná a testovaná INOKIMom, čo je naozaj neobvyklý unikát, vďaka ktorému patrí INOKIM medzi absolútnu špičku. Vývoj, výskum a dizajn sídli v rodisku tejto značky – v Izraelskom Tel-Avive. Výroba prebieha v Číne v meste Ningbo vo vlastnej fabrike a pod prísnym kvalitatívnym dohľadom.

INOKIM začal ako garážový projekt Nimroda Sapira Riccarda v roku 2009 a dnes patrí medzi skutočne globálne značky so zastúpením v takmer každej krajine sveta. Nimrod je stále vo firme aktívny a dodnes má na starosti práve dizajn produktov a je preto aj dizajnérom modelu Quick.

Voltride je hrdým partnerom tejto značky pretože zdieľame spoločné nadšenie a vášeň pre osobnú elektromobilitu a od roku 2019 sme jediným a výhradným zastúpením INOKIM pre celú strednú Európu. Vzhľadom na globálnosť značky nebudete mať problém so servisom, či náhradnými dielmi kdekoľvek na svete, pretože partneri INOKIM držia globálnu záruku kvality kdekoľvek sa nachádzate a bez ohľadu na to, v ktorej krajine ste si svoj INOKIM kúpili.

8/10
Komfort
5/10
Ľahkosť údržby
40 km/h
Rýchlosť
21,5 kg
Váha
900 W
Výkon
56 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Brzda vpredu
Odpružený podvozok vpredu
Zvládne terén
Motor vzadu
Brzda vzadu
Vhodná do mesta
Vysoký výkon
Tempomat
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Vzduchové kolesá
Skvelý pomer cena / výkon
Viaceré farebné varianty
Max Blinker odporúča
 
Data sheet
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 21,5 kg Zatiaľ netestované
Doba nabíjania 7 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 40 km/h Zatiaľ netestované
Výkon 600 W Zatiaľ netestované
Špičkový výkon 900 W Zatiaľ netestované
Dojazd 56 km Zatiaľ netestované
 
Data sheet
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka 113 cm  
      Výška 120 cm  
      Šírka 57 cm  
      Dĺžka zložená 110 cm  
      Výška zložená 25 cm  
      Šírka zložená 55 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Výrobca batérie Samsung články  
      Napätie batérie 50,4 V  
      Kapacita batérie 16 Ah  
      Energia v batérii 806,4 Wh  
      Systém ovládania palcová páčka  
      Tempomat áno  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Pohon zadný náhon  
      Predná brzda bubnová  
      Zadná brzda bubnová  
      Typ kolesa vpredu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vpredu 10"  
      Typ kolesa vzadu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vzadu 10"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Predné zavesenie pružina  
      Zadné zavesenie kyvné rameno + gumený blok  
      Osvetlenie predné, zadné a brzdové  
      Brzdové svetlo áno  
      Max. záťaž 120 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe