Egret TEN V3 X

Vhodná
do mesta
Skvelý pomer
cena / výkon
Veľmi
ľahká

Vhodná
do mesta
Skvelý pomer
cena / výkon
Veľmi
ľahká

Egret TEN V3 X je mestský model značky Egret. Má dve kotúčové brzdy, čo prispieva k bezpečnosti a dobrému pocitu z jazdy. TEN V3 X váži 17 kg a dosiahne rýchlosť 25 km/h, pričom si udržala praktickosť a skladnosť. Výhodou sú najmä sklopiteľné rúčky a nadštandardné brzdy.

`

Egret TEN V3 X

New product

Product Options
Batéria: *
374 Wh (36 V 10,4 Ah)
- 167 €
Samsung 557 Wh (48 V 11,6 Ah)
Cena s DPH

1 499 €vrátane DPH

  • 374 Wh (36 V 10,4 Ah)
  • Samsung 557 Wh (48 V 11,6 Ah)

- +

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť vybraného modelu

V závislosti od konfigurácie produktu

Eshop
Na objednávku
Bratislava
Na objednávku
Bratislava Sklad
Na objednávku
Brno
Na objednávku
Praha
Na objednávku
Nemecko
Na objednávku
Voltride Central
Na objednávku
Voltride Servis
Na objednávku
Zistiť viac
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

TEN V3 X je model určený primárne do mesta, ale v prípade potreby zvládne aj ľahší terén. Jej maximálna nosnosť je 100 kg pri váhe kolobežky 17 kg. S dojazdom približne 42 km je určená najmä na stredne dlhé trasy mestom, ale nezľakne sa ani dlhšieho výletu cez víkend. S výkonom 800 W sa radí medzi stredne výkonné kolobežky do mesta a zvládne aj menší kopec. Vzduchom plnené 10 palcové kolesá čiastočne suplujú neodpružený podvozok a najmä vďaka väčším kolesám je jazda na nej pomerne pohodlná aj na horšom povrchu. 

Egret TEN V3 X je už treťou zdokonalenou verziou populárnej nemeckej kolobežky. Najvýraznejšou zmenou je nový, tichý motor. 

 

Využitie a praktickosť

Tento model je určený hlavne do mesta na stredne dlhé trasy. Jeho veľkou výhodou popri váhe sú skladné rozmery po plnom zložení, kedy je možné ľahko a rýchlo nie len zložiť celú kolobežku, ale aj jej rúčky vrátane brzdových páčok. Jej váha 17 kg ju už vylučuje z kategórie ultra-ľahkých kolobežiek, ale stále ju zvládnete poľahky preniesť po schodoch, alebo naložiť do auta či električky. Svoju váhu vyváži slušným dojazdom až 42 km, 10 palcovými vzduchom plnenými kolesami a hneď s dvomi kotúčovými brzdami. Tento model odporúčame na presuny po meste do vzdialenosti 20 km denne pre tých, ktorí hľadajú praktickú spoľahlivú kolobežku, ktorá bude slúžiť dlhé roky. Prítomnosť kotúčových bŕzd prináša bezpečnejšiu jazdu, pretože kolobežka sa nespolieha na elektromagnetické brzdy, ale obidve kolesá môžete skrotiť mechanickým spôsobom. Vďaka dobrej skladnosti ju môžete so sebou zobrať zloženú aj do kancelárie, či reštaurácie kde nebude zavadzať a nemusíte ju tak nechávať zamknutú von. Tiež ju dobre zmestíte do kufra bežného auta. 


Dojazd, výkon a bezpečnosť

Egret TEN V3 X disponuje pomerne veľkou Li-ion batériou a 48 V a 11,6 Ah, čo zodpovedá 557 Wh uloženej energie. Vďaka tejto batérii zvládne kolobežka na jedno nabitie dojazd až 42 km. Motor je umiestnený v zadnom kolese a podáva výkon 800 W, čo úplne postačuje na bežnú jazdu mestom a zvládne aj menší kopec. Nabíjanie batérie z 0 na 100% trvá približne 4 hodiny. Batéria využíva značkové články Samsung, čo zvyšuje bezpečnosť pri nabíjaní. O brzdenie sa postarajú kotúčové brzdy, z ktorých zadná je dokonca hydraulická. Vstavané osvetlenie zabezpečí dobrú viditeľnosť za zhoršených podmienok, pričom zadné LED svetlo slúži aj ako brzdové. 

 

 

Pohodlie a dizajn

Kolobežka sa vyrába v čiernej farbe, ktorou nikdy nič nepokazíte. Využíva skôr oblé hrany, vďaka čomu pôsobí štýlovo a menej technicky. Zadný blatník pôsobí funkčne a zároveň taký aj je, takže sa nemusíte obávať, že prídete do práce so zablatenými nohavicami. Nášľapná doska vzdialene pripomína dobu skate-boardov a krásne nadväzuje na oblé tvary ostatných častí kolobežky. Kabeláž je pomerne dobre schovaná v tele kolobežky a tá preto pôsobí štíhlym dojmom. Tento model síce nedisponuje odpružením podvozku, jazda na ňom je však až prekvapivo pohodlná vďaka 10 palcovým kolesám, ktoré sú plnené vzduchom, čo pomáha odfiltrovať vibrácie a nerovnosti cesty. Nakoľko nejde o model určený na rýchlu športovú jazdu, absenciu tlmičov mu môžeme odpustiť, ale určite je na nej lepšie väčšie diery obchádzať, aby ste sa vyhli defektu. K pohodliu prispieva aj váha, keď dokážete kolobežku v prípade potreby ľahko preniesť. 

Naše hodnotenie


Vysoká kvalita použitých materiálov vás presvedčí na cestách a sofistikovaný dizajn podčiarkne váš osobný štýl. Na stretnutie treba nielen doraziť včas, ale aj so štýlom. Kolobežku ľahko zložíte a odložíte či už do kufra auta, alebo napríklad pod váš stôl. Medzi hlavné výhody kolobežky patria kotúčové brzdy na oboch kolesách, ktoré zvyšujú bezpečnosť. Egret TEN V3 X má nastaviteľnú výšku tyče riadenia, takže zvládne aj vyšších jazdcov. Kolobežka má praktický stojan, vďaka ktorému vie samostatne stáť. Absenciu pruženia vnímame ako nevýhodu, najmä vzhľadom na váhu 17 kg by sme čakali, že výrobca nejakú formu pruženia zapracuje, ale 10 palcové vzduchom plnené kolesá funkciu tlmičov až prekvapivo dobre zastupujú a tak je jazda na lepšom povrchu na nerozoznanie od modelov s 8 palcovými kolesami a pružením. Pokiaľ však máte na trase veľmi rozbitý povrch, skúste sa pozrieť po modeli s odpružením. 


Servis

Egret-logoSme oficiálnym dovozcom a predajcom značky EGRET pre Slovensko, Česko a Ukrajinu. Poskytujeme priamo záručný aj pozáručný servis, ktorý je zabezpečený na našich pobočkách v Prahe, Brne, Bratislave a Užhorode. Náhradné diely držíme skladom a sme certifikovaným poskytovateľom záručných opráv. Preto sa pri kúpe tejto kolobežky nemusíte vôbec obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov a vďaka priamej reprezentácii výrobcu si poradíme aj so zložitejšími prípadmi a diagnostikou.

 

O značke

Nemecká spoločnosť Walberg Urban Electrics predáva prémiovú značku EGRET od roku 2012. Druhá značka životného štýlu THE-URBAN bola pridaná v roku 2017. Medzitým spoločnosť Walberg Urban Electrics distribuovala viac ako 60 000 elektrických kolobežiek. Jej zakladateľ, Florián Walberg začínal ako používateľ elektrických kolobežiek. Vďaka vlastnej skúsenosti si uvedomil obrovský potenciál tejto novej formy mobility. Podľa neho v nadchádzajúcich rokoch budú musieť mestá usporiadať cesty a chodníky novým spôsobom - od vozidiel so spaľovacím motorom smerom k alternatívnym formám mobility. Elektrické kolobežky, najmä tie sklopné, je možné ľahko kombinovať s prostriedkami verejnej dopravy alebo s vlastným autom. A my s ním úplne súhlasíme. Značky EGRET a THE-URBAN sú veľmi obľúbené najmä v Nemecku a to vďaka svojej nemeckej kvalite, spoľahlivosti a štýlovému dizajnu. 

6/10
Komfort
5/10
Ľahkosť údržby
17 kg
Váha
800 W
Výkon
42 km
Dojazd
25 km/h
Rýchlosť
Vhodná do mesta
Zadné osvetlenie
Predné osvetlenie
Veľmi ľahká
Vzduchové kolesá
Brzda vpredu
Hydraulická brzda vzadu
Motor vzadu
Tempomat
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 17 kg Zatiaľ netestované
Doba nabíjania 4 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť 25 km/h Zatiaľ netestované
Výkon 800 W podľa konfigurácie od 350 W do 800 W Zatiaľ netestované
Dojazd 42 km podľa konfigurácie od 30 km do 42 km Zatiaľ netestované
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka 115 cm  
      Výška 115 cm  
      Šírka 18,5 cm  
      Dĺžka zložená 107 cm  
      Výška zložená 38 cm  
      Šírka zložená 18,5 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Li-Ion  
      Napätie batérie 48 V podľa konfigurácie: 36 V, 48 V  
      Kapacita batérie 11,6 Ah podľa konfigurácie: 10,4 Ah, 11,6 Ah  
      Energia v batérii 556,8 Wh podľa konfigurácie: 374 Wh, 556,8 Wh, 557 Wh  
      Rekuperácia nie  
      Systém ovládania prstová páčka  
      Tempomat áno  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Štart odrazom nie  
      Pohon zadný náhon  
      Predná brzda kotúčová (disková) mechanická  
      Zadná brzda kotúčová hydraulická  
      Typ kolesa vpredu vzduchové s dušou  
      Typ kolesa vzadu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vpredu 10"  
      Veľkosť kolesa vzadu 10"  
      Odpruženie bez odpruženia  
      Predné zavesenie pevné (bez odpruženia)  
      Zadné zavesenie pevné (bez odpruženia)  
      Osvetlenie predné, zadné a brzdové  
      Brzdové svetlo áno  
      Farby black  
      Max. záťaž 100 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Rated 4.96 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews
Overený nákup

Super stroj! odporucam kupit. Je sice drahsi, ale stoji to za to.!

Overall satisfaction
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Vyborny dojazd aj jazdne vlastnosti. Velke prekvapenie pre mna a zaroven som rad ze som kupil zrovna tento model.

Overall satisfaction
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Velmi dobre. Ked uz zmenili tu plynovu packu sa mi na tom lepsie jazdi ako to bolo v minulosti na ich predchodcoch. Hodnotim kolobezku ako celok velmi pozitivne.

Overall satisfaction
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Musim sa vyjadrit k tomuto produktu. Je UZASNY! ..kam sa hrabe xiaomi a podobne lacne haraburdy... ako fakt toto je iny level.

Overall satisfaction
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Pefektna kolobezka, uzasne stabilna. Jazda na nej je naozaj super. Nema problem ani s nerovnostami kedze ide o cekom robustnu konstrukciu. Som mimoriadne spokojny

Overall satisfaction
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe