E-Twow Booster V - Powero City (Facelift 2020)

Vhodná
do mesta
Skvelý pomer
cena / výkon
Veľmi
ľahká
Voltride
odporúča

Vhodná
do mesta
Skvelý pomer
cena / výkon
Veľmi
ľahká
Voltride
odporúča

Celá rada modelov Booster patrí medzi najlepšie ultra-ľahké a ultra-skladné kolobežky do mesta na svete. Vyrába ich európsky výrobca E-Twow a pokiaľ hľadáte najlepšiu kolobežku do mesta, v pomere váha / výkon / cena nenájdete na svete nič lepšie. Model Booster Plus V prešiel nedávno faceliftom, ktorý ho ešte viac zdokonalil.  Váži iba 11,3 kg, dosiahne rýchlosť až 36 km/h a dojazd 40km.

`

E-Twow Booster V - Powero City (Facelift 2020)

New product

Product Options
Farba: *
 
 
 

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť vybraného modelu

V závislosti od konfigurácie produktu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Bratislava Sklad
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zistiť viac
VYBERTE SI INÚ

Alternatívy k tomuto produktu

Je nám to veľmi ľúto, tento model už žiaľ nie je možné objednať. Výroba tohto modelu bola ukončená.

E-twow GT SL
E-twow Booster ES

Elektrická kolobežka s porovnateľným výkonom za nižšiu cenu. Ponúka až tri farebné varianty.

Viac info Otestuj si tento model v: Bratislava, Praha, Brno
Plusy
  • voliteľný štart odrazom
Mínusy
  • nižšia nosnosť
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

Najlepšia ultra-ľahká kolobežka do mesta do 1000 €

Booster V (Powero City) je ultra-ľahký mestský model, ktorý vyrába európska značka E-Twow. Bez debaty patrí medzi modely, ktoré poskytujú najlepší pomer medzi váhou, skladnosťou, výkonom, pohodlím a cenou. Celá rada Booster je jednoznačnou voľbou z rozumu do mestského prostredia. Napriek svojej mušej váhe tieto kolobežky zvládnu aj ťažších jazdcov až do váhy 125 kg a poskytujú nadštandardné výkonnostné parametre. Dostatočné pohodlie vďaka odpruženej zadnej aj prednej náprave a extrémnu skladnosť vďaka geniálnemu skladaciemu mechanizmu a rúčkam. Sú bezúdržbové a dokonca disponujú systémom rekuperácie energie pri brzdení (KERS). E-Twow Booster V - Powero City patrí stále medzi tie najlepšie vybavené modely a vďaka slušnému výkonu a kvalitnej silnej batérii ho odporúčame jazdcom do váhy 100 kg. V roku 2020 prešiel faceliftom, pri ktorom dostal nový silikónový povrch nášľapnej plochy, ktorý sa teraz dá ľahko vyčistiť vlhkou handrou, nové zosilnené skladacie rúčky, ktoré eliminovali problém s občas vyskakujúcim poistným pinom, ale najmä úplne nový skladací mechanizmus, ktorý sa oveľa ľahšie ovláda. Ten je dokonca možné ho ovládať aj rukou a jeho skladacia páčka je poistená magnetom. Pokiaľ vážite nad 100 kg, alebo plánujete jazdu do kopca, či dlhšie trasy a máte trošku väčší rozpočet, pozrite si aj silnejšieho brata, ktorý ma o 40 % väčší výkon a o 25 % dlhší dojazd, model Booster GT 2020.


Využitie a praktickosť

Rada Booster patrí bez zaváhania medzi najpraktickejšie kolobežky sveta. Jej jediným určením je byť tým najlepším modelom do mestského prostredia a tento cieľ sa jej darí plniť na sto percent. Nemôžete od nej čakať pohodlnú jazdu na veľké vzdialenosti mimo mesto a jej off-roadové schopnosti sú takmer minimálne. To však radi obetujete, pretože nič z toho v meste jednoducho nepotrebujete. V meste sa počíta nízka váha, obratnosť, skladnosť, odolnosť voči horším cestám a chodníkom. Ak k tomu pridáte dostatočný výkon, dojazd a úplnú bezúdržbovosť, dostanete práve radu Booster, ktorá nemá v tejto váhovej kategórii prakticky žiadnu konkurenciu. Vďaka plným kolesám z patentovaného materiálu nemôžete dostať defekt, tie sú však dostatočne priľnavé a najmä sú odpružené na prednej aj zadnej náprave a jazda na nich je tak stále dostatočne pohodlná na mestské vzdialenosti. Na celej rade E-Twow Booster je geniálna najmä jej skladnosť. Kolobežku je možné zložiť za menej ako desať sekúnd (neskôr rozložiť) do minimalistických rozmerov, vďaka ktorým je menšia ako malý kufrík. Dostanete ju napríklad pod stoličku v kaviarni, pod sedadlo v autobuse či do vlaku a do kufra bežného auta ich zmestíte hneď niekoľko. Zložená má totiž šírku menej ako 15 cm, výšku 33 cm a dĺžku pod jeden meter, takže ju skutočne zmestíte takmer kamkoľvek. To sa nedá povedať o žiadnej inej elektrickej kolobežke s odpružením a podobnými parametrami. Veľmi praktická je aj tyč riadenia, ktorá má jednoducho nastaviteľnú výšku a prispôsobí sa tak nízkym, ale aj vysokým jazdcom v priebehu pár sekúnd vďaka rýchloupináku. Praktickosti veľmi pomohol aj najnovší facelift, ktorý výrazne zlepšil skladací mechanizmus, ktorý ide ovládať aj rukou, pridal nový umývateľný silikónový potvrch platformy a zdokonalil a zosilnil skladateľné rúčky.


Výkon a dojazd

Booster Plus V (Powero City) patrí medzi najlepšie vybavené modely z rady Booster a disponuje výkonom 500 W, ktorý je však vynikajúci vzhľadom na svoju mušiu váhu, iba 11,3 kg. Spodná platforma v sebe ukrýva Li-Ion batériu s napätím 36 V a kapacitou 10,5 Ah, čo zodpovedá uloženej energii 378 Wh. Táto kombinácia výkonu a batérie vystačí na dojazd 40 km, ktorý je vzhľadom na svoju váhu nadštandardný. Oproti modelu Plus S+ má tento model citeľne vyššiu kapacitu batérie, konkrétne má oproti modelu Plus S+ o 21% viac uloženej energie. Ak však nie je cena jediným rozhodujúcim parametrom, odporúčame pozrieť si aj model GT. Ponúka za menší príplatok ešte o 33% viac energie v batérii a pracuje s ešte vyšším napätím, vďaka čomu ponúkna aj lepší výkon až 700 W, čo pocítite najmä pri stúpaní do kopca. Navyše má aj bočný stojan a dokonca mechanickú bubnovú brzdu vzadu. Tento model patrí svojimi parametrami stále medzi svetovú špičku a pokiaľ vážite do 100 kg bude vám viac než postačovať.

Vzhľadom na uvedený výkon a parametre odporúčame model Booster V jazdcom do 100 kg, pre ktorých bude táto kolobežka postačujúca. Jej výkon umožní dosiahnutie rýchlosti až 36 km/h, čo je do mesta viac než dostatočné. Na rovine odvezie aj ťažších jazdcov a s jazdcami do 100 kg zvládne tento model aj menšie stúpania. Ak však potrebujete do kopca jazdiť často, určite zaostrite na najnovšiu verziu GT. Odporúčame si pozrieť porovnávaciu tabuľku na konci tohto textu, kde si viete pozrieť parametre celej rodiny kolobežiek z dielne E-Twow.

Pohodlie

Veľa zákazníkov sa obáva kolobežiek s plnými kolesami, kvôli menej pohodlnej jazde. Celá rada Booster však využíva plné pneumatiky z patentovaného materiálu, ktorý síce samozrejme nikdy nebude tak pružný ako vzduchom plnená pneumatika, ale predsa len trošku pruží a najmä má dobrú priľnavosť. Práve tieto kolesá prekvapivo prispievajú k celkovému pohodliu, pretože sú neprepichnuteľné a teda nemôžete dostať defekt. Ako jazdec tak získavate oveľa vyššiu istotu a radosť z používania, pretože viete, že vždy prídete do cieľa načas a nemusíte myslieť na tlak v pneumatikách ani sa obávať defektu. To má samo o sebe obrovskú hodnotu, pretože pri rozmere kolies 8 palcov sú defekty v meste na modeloch so vzduchom plnenými pneumatikami veľmi časté. Pokiaľ budete jazdiť denne, tak vám tieto kolesá ušetria možno aj jeden defekt mesačne. E-Twow Booster V (Powero City) má navyše odpružené predné aj zadné koleso, čo nie len že zvyšuje pohodlie, ale aj bezpečnosť. Z kolobežky tak vďaka pruženiu nespadnete ak náhodou trafíte dieru alebo inú nerovnosť. Predná aj zadná pružina je ľahko vymeniteľná a držíme ich skladom, ich výmenu odporúčame po cca 3000 km. Zadná pružina má nastaviteľné predpätie, takže ju viete prispôsobiť váhe jazdca a tým aj zmeniť svetlú výšku kolobežky. Pohodliu prispieva aj automatické predné osvetlenie so senzorom, prehľadný display, tempomat, extrémne nízka váha a najmä úplná bezúdržbovosť. Nemusíte sa starať o nič, iba ju nabíjať a jazdiť. Dokonca aj brzdu má elektromagnetickú, takže nie len, že sa o ňu nemusíte starať, nastavovať ju či vymieňať brzdové doštičky, ale ešte vám pri brzdení aj dobíja batériu. Pohodlie samotnej jazdy je v tejto váhovej kategórii nadpriemerné, aj keď sa samozrejme nevyrovná modelom so vzduchovými, či olejovými tlmičmi. Také modely ale v tejto váhovej kategórii ani neexistujú. Úplnou špičkou je pohodlie vlastníctva tejto kolobežky. Nevyžaduje totiž okrem nabitia a občasného kontrolného servisu nič ďalšie. K pohodliu prispieva aj výškovo nastaviteľná tyč riadenia, takže sa kolobežka ľahko dá prispôsobiť jazdcom rôznej výšky a zajazdiť si preto môže celá rodina. V rámci face-liftu 2020 dostala nový silikónový povrch platformy, ktorý sa dá ľahko vyčistiť vlhkou handrou, ale najmä úplne nový skladací mechanizmus. Ten veľmi prispieva ku pohodlnosti skladania, keďže ho je možné ovládať aj rukou. Vylepšené boli aj skladacie rúčky, ktoré sú pevnejšie a pohodlnejšie.

Bezpečnosť

Rada Booster má viacero prvkov zvyšujúcich bezpečnosť. Obrovskou výhodou je integrované automatické osvetlenie so senzorom, vďaka ktorému nemusíte myslieť na zapínanie svetiel. Tie sú dostatočne silné na to, aby vás bolo dobre vidno aj za šera, nie len v noci. Pevné pneumatiky považujeme za výhodu, pretože nemôžete dostať defekt a nemusíte ich pravidelne kontrolovať, nakoľko vydržia tisíce kilometrov. Odpružený podvozok je obrovskou výhodou v prospech bezpečnosti, pretože vás zachráni v situáciách, ktoré by s pevným podvozkom bezpochyby viedli k pádom. Podvozok zvládne napríklad menšie diery či nerovnosti, ktoré si nie vždy stihnete pri rýchlejšej jazde všimnúť. Treba však podotknúť, že má svoje špecifické nevýhody v oblasti bezpečnosti, s ktorými je pri jazde potrebné počítať. Výrobca stavil na extrémne nízku váhu a zároveň chcel dosiahnuť maximálnu skladnosť a bezúdržbovosť. V nízkej váhe tieto kolobežky držia celosvetovo prvé miesto, ale šetrenie na váhe sa niekde muselo prejaviť. Kolobežka tak nedisponuje klasickou mechanickou brzdou, ale iba brzdou elektromagnetickou, ktorá pomerne efektívne brzdí predné koleso a zároveň dobíja batériu. Brzdný účinok je možné dobre dávkovať brzdovou páčkou, vyžaduje však trošku praxe a predvídania, preto odporúčame prvé kilometre jazdiť so zvýšenou opatrnosťou, kým si na tento spôsob brzdenia zvyknete. Zadné koleso je brzdené zatlačením nohou na blatník, pričom tento spôsob brzdenia je až prekvapivo efektívny a poľahky dokážete zadné koleso cez blatník aj úplne zablokovať. To opäť vyžaduje trošku tréning, ale keď si na to zvyknete, príde vám to úplne prirodzené a kolobežku dokážete pri troche predvídania a jazdenia s rozumom bezpečne zastaviť. Počas našich meraní dokázala konzistentne zastať z 20 km/h na vzdialenosti 4,2 m a z 25 km/h na vzdialenosti 6,3 m. Samozrejme modely s mechanickou prednou aj zadnou brzdou dokážu brzdiť lepšie a skúsený jazdec s nimi vždy dokáže zastať na kratšej dráhe. Tie sú však spravidla o dosť ťažšie a náročnejšie na údržbu. Pri jazde na tejto (ako aj na každej inej) kolobežke si preto nechajte vždy dostatočnú rezervu na brzdenie a pokiaľ nemáte istotu, že vám nikto nemôže skočiť do cesty, tak spomaľte. Z tejto rady elektrických kolobežiek má zadnú mechanickú bubnovú brzdu model SXT Light Plus V eKFV (limitovaný na 20 km/h) a model E-Twow Booster GT 2020. Všetky ostatné sú vybavené rovnako ako model Booster V brzdou rekuperačnou a nožnou.

Dizajn

Dizajn celej rady Booster je prísne podriadený funkčnosti, minimálnej možnej váhe a skladnosti. Kolobežka preto obetovala niektoré dizajnové prvky a využíva základné tvary a industriálny vzhľad. Minimalistické rozmery aj váha si vyžiadali minimalistický dizajn za použitia základných tvarov, ktoré však utvárajú ucelený dojem, na ktorý si rýchlo zvyknete. Kabeláž je integrovaná do tela kolobežky, je vedená v tyči riadenia a vo vnútri v kolobežke, takže minimalistický dizajn nie je rušený zmäťou voľných káblov. Display, jeho ovládanie aj predné svetlá sú elegantne umiestnené tak, aby boli poruke aj počas jazdy. Vďaka svojej skladnosti je kolobežka až neuveriteľne kompaktná a v zloženom stave vyzerá skutočne elegantne. Vyzerá preto skvelo aj v reštaurácii či v kaviarni, kde výborne zapadne a nepôsobí nevhodne či nepatrične. Vďaka svojmu dizajnu pôsobí ešte ľahšie než v skutočnosti je a bežný pozorovateľ na prvý pohľad ani nespozoruje, že ide o výkonnú elektrickú kolobežku s vlastným pohonom a zaradí ju skôr ku klasickým bezmotorovým kolobežkám. V rámci nového faceliftu dostal Booster V (Powero City) krásny nový silikónový povrch nášľapnej plochy, novší skladací mechanizmus a nové skladateľné rúčky, vďaka čomu vyzerá kompaktnejšie a elegantnejšie ako pred faceliftom.

 

Naše hodnotenie

Všetky modely od výrobcu E-Twow patria medzi naše najobľúbenejšie a zároveň najpredávanejšie kolobežky. Ide bezpochyby o najlepšie ultra ľahké elektrické kolobežky do mesta na svete. V tejto váhovej a výkonnostnej kategórii nemajú premožiteľa a zo stoviek výrobcov ich vo svojej kategórii nikto neprekonal a pravdepodobne tak skoro ani neprekoná. E-Twow sa špecializuje na ultra ľahké kolobežky už desať rokov a preto majú v tejto kategórii najväčšie skúsenosti. Na rozdiel od iných značiek sa sústredia iba na to, v čom sú najlepší a preto veríme tomu, že tejto kategórii budú kraľovať ešte dlho. Booster V je najlepšia ultra-ľahká elektrická kolobežka na svete do 1000 €. Ako je však vidno z porovnávacej tabuľky, model GT má ešte lepšie parametre, za ktoré sa oplatí priplatiť. Absencia mechanickej brzdy je obrovskou výhodou z pohľadu údržby, ktorá je na tomto modeli prakticky nulová, ale prináša o niečo vyššie nároky na jazdca, jeho schopnosť predvídať a v prípade potreby zapojiť brzdenie zadného kolesa. K celej rade držíme skladom stovky náhradných dielov a poznáme ju naspamäť, takže s kúpou máte istotu rýchlej opravy aj v prípade, že sa kolobežke niečo stane. Veľkou výhodou sú aj originálne doplnky, ktoré sú na mieru kolobežke, akými sú napríklad praktický držiak na ľahšie prenášanie, batoh na prenos kolobežky na chrbte s kolieskami (je možné ho ťahať za sebou ako batožinu), praktická kapsička na tyč riadenia (napríklad na nabíjačku či peňaženku) či držiak na mobil. Prikúpiť si viete aj druhú nabíjačku a jednu tak mať napríklad doma a druhú v práci. O kvalite tejto rady svedčí aj to, že od E-Twow si ich kupujú aj iné značky,  ktoré ich predávajú pod svojim menom, pretože kolobežku takýchto parametrov nedokážu sami vyrobiť - napríklad SXT (Nemecko), Uscooters (USA), Zoom (Ázia), Powero (stredná Európa). U nás dostanete vždy priamo originál E-Twow s najnovšími vylepšeniami, pretože jednáme priamo s výrobcom a máme pre túto značku výhradné zastúpenie. Rovnako je to aj s modelom Booster V, ktorý už máme v ponuke s najnovším faceliftom, vrátane novej silikónovej nášlapnej plochy, nových rúčiek a najmä s výrazne zdokonaleným skladacím mechanizmom.

Servis

Sme výhradný distribútor a predajca značky E-Twow pre celú strednú Európu. Poskytujeme priamo záručný aj pozáručný servis, ktorý je zabezpečený na našich predajniach v Prahe, Brne a Bratislave. Väčšinu náhradných dielov držíme skladom a sme jediný certifikovaný poskytovateľ záručných aj pozáručných opráv. Preto sa pri kúpe tejto kolobežky nemusíte vôbec obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov a vďaka priamej reprezentácii výrobcu si poradíme aj so zložitejšími prípadmi a diagnostikou. S E-Twow udržiavame nadštandardne dobré vzťahy a naši technici sú školení priamo vo výrobe, vďaka čomu môžeme poskytovať rýchly záručný aj pozáručný servis a kolobežky nie je potrebné posielať na posúdenie cez pol sveta.

O značke

E-Twow patrí medzi najstaršie značky elektrických kolobežiek na svete, elektrické kolobežky totiž vyrábajú už desať rokov. Ide o jednu z mála značiek, ktoré sídlia v Európe, konkrétne v Nemecku neďaleko Štuttgartu a v Rumunsku. Zakladateľom značky je Dr. Sorin Sirbu, ktorý dodnes osobne dohliada na výrobu, ktorá prebieha tak ako aj u ostatných značiek v Číne. Na E-Twowe je úžasné, že aj po desiatich rokoch nasledujú svoj pôvodný cieľ - vyrábať najlepšie ultra-ľahké elektrické kolobežky do mesta. Možno aj vďaka tomu, že sa nenechali zlákať do nových segmentov svoje kolobežky neustále zdokonaľujú a tie sú každým rokom vždy o trošku lepšie a spoľahlivejšie. Postupnou evolúciou sa dopracovali k modelom, ktoré nemajú na svete konkurenciu a v pomere váha / výkon / pohodlie / skladnosť nenašli premožiteľa. Predávajú sa vo vyše 40 krajinách sveta a sústredia sa aj na ekologický aspekt výroby. S E-Twow udržiavame dlhoročne výborné vzťahy a vidíme, že pracujú s nadšením a s presvedčením o ekologickej zmysluplnosti osobnej elektromobility.

Porovnať viac parametrov
Porovnať menej parametrov

Porovnanie ultra-ľahkých mestských kolobežiek (výrobca E-Twow)

SXT Light Eco SXT Light Plus E-Twow Booster Plus S+
(Facelift 2020)
SXT Light Plus V eKFV E-Twow Booster V
(Powero City)
(Facelift 2020)
SXT Light GT E-Twow Booster GT 2020
Cena 699 € 879 € 849 € 999 € 999 € 1 149 € 1 199 €
Výkon 350 W 500 W 500 W 500 W 500 W 700 W 700 W
Dojazd 30 km 35 km 35 km 40 km 40 km 50 km 50 km
Max. rýchlosť 27 km/h 30 km/h 36 km/h 20 km/h 36 km/h 40 km/h 40 km/h
Váha 10,7 kg 11 kg 11,1 kg 12,3 kg 11,3 kg 12,3 kg 13 kg
Napätie batérie 24 V 33 V 36 V 36 V 36 V 48 V 48 V
Kapacita batérie 6,5 Ah 6,5 Ah 8,7 Ah 10,5Ah 10,5Ah 10,5Ah 10,5Ah
Články batérie CN CN Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung
Energia batérie 156 Wh 215 Wh 313 Wh 378 Wh 378 Wh 504 Wh 504 Wh
Tempomat áno áno áno áno áno nie nie
Skladací mechanizmus ťažšie skladanie (iba nohou) ťažšie skladanie (iba nohou) ľahké skladanie (aj rukou) ťažšie skladanie (iba nohou) ľahké skladanie (aj rukou) ľahké skladanie (aj rukou) ľahké skladanie (aj rukou)
Rúčky a ich skladanie ťažšie skladanie, starší systém ťažšie skladanie, starší systém ľahšie skladanie, pevnejší mechanizmus ťažšie skladanie, starší systém ľahšie skladanie, pevnejší mechanizmus ľahšie skladanie, pevnejší mechanizmus ľahšie skladanie, pevnejší mechanizmus
Nášľapná plocha starší systém (brúsny papier), horšie čistenie starší systém (brúsny papier), horšie čistenie silikónový povrch, umývateľný vlhkou handričkou starší systém (brúsny papier), horšie čistenie silikónový povrch, umývateľný vlhkou handričkou silikónový povrch, umývateľný vlhkou handričkou silikónový povrch, umývateľný vlhkou handričkou
Zadné svetlo nie áno áno áno áno áno áno
Display monochromatický farebný farebný farebný farebný farebný farebný
Brzdy slabšia rekuperačná + zadná nožná silnejšia rekuperačná + zadná nožná silnejšia rekuperačná + zadná nožná silnejšia rekuperačná + zadná bubnová + zadná nožná silnejšia rekuperačná + zadná nožná silnejšia rekuperačná + zadná nožná silnejšia rekuperačná + zadná bubnová + zadná nožná
Odrazky nie bočné v platforme bočné v platforme bočné v platforme + dodatočné žlté bočné v platforme bočné v platforme bočné v platforme + dodatočné žlté
Dĺžka platformy krátka krátka krátka krátka krátka dlhá dlhá
Bočný stojan nie nie áno nie áno nie áno
4/10
Komfort
10/10
Ľahkosť údržby
36 km/h
Rýchlosť
11,3 kg
Váha
500 W
Výkon
40 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Brzda vpredu
Odpružený podvozok vpredu
KERS - rekuperácia
Motor vpredu
Vhodná do mesta
Tempomat
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Veľmi ľahká
Skvelý pomer cena / výkon
Svetelný senzor
Viaceré farebné varianty
Voľnobežka
Dobre skladateľné
Max Blinker odporúča
Vysoká spoľahlivosť
Najlepšia v triede
Štart z nuly
 
Data sheet
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 11,3 kg 10,9 kg
Doba nabíjania 4 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 36 km/h 28,53 km/h
Výkon 500 W 473,3 W
Dojazd 40 km 30,77 km
Vzdialenosť na zrýchlenie 0 - 20 km/h - 24 m
Čas na zrýchlenie z 0 na 20 km/h - 6,92 s
Brzdná dráha z 20 km/h - 4,5 m
Šprint na 100m - 17,7 s
Šprint na 250m - 37,12
Šprint na 1000m - 134,6 s
Zobraziť viac
Zobraziť menej
Merania Voltride

Nezávislé Výsledky Meraní

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami.

Viac o testovaní
Výsledky závisia od konfigurácie, prosím vyberte si:
Táto varianta ešte nebola otestovaná, zobrazujem výsledky pre:
28,53
km/h
Max. rýchlosť
479,0
wattov
Max. výkon
30,77
km
Max. dojazd
16,70
km
Mestský dojazd
27,98
km
Min. dojazd
17,70
sekúnd
Čas na
100 m
37,12
sekúnd
Čas na
250 m
134,60
sekúnd
Čas na
1 km
6,92
sekúnd
Čas do
20 km/h
::badge-value:time_to_30kmh::
sekúnd
Čas
do 30 km/h
1,62
sekúnd
Čas z
20 km/h
::badge-value:time_from_30kmh::
sekúnd
Čas z
30 km/h
24,0
metrov
Dráha do
20 km/h
::badge-value:distance_at_30kmh::
metrov
Dráha do
30 km/h
4,5
metrov
Dráha z
20 km/h
::badge-value:distance_from_30kmh::
metrov
Dráha z
30 km/h
Zrýchlenie
Brzdenie
Výkon
Porovnať viaceré modely

Vyberte si do porovnania aj iné modely.
Dáta sa zobrazia v grafoch, tabuľkách a pri všetkých hodnotách.

Porovnať rôzne modely

Vyberte si iné modely z možností nižšie:

Primárna konfigurácia:

Zvoliť
Časy zrýchlenia
10 15 20 25 28,53
0
0 10
2,41
0 10
E-Twow Booster V 2,41
0 15
4,56
0 15
E-Twow Booster V 4,56
0 20
6,92
0 20
E-Twow Booster V 6,92
0 25
10,30
0 25
E-Twow Booster V 10,30
0 28,53
27,74
0 28,53
E-Twow Booster V 27,74
10
10 15
2,15
10 15
E-Twow Booster V 2,15
10 20
4,50
10 20
E-Twow Booster V 4,50
10 25
7,89
10 25
E-Twow Booster V 7,89
10 28,53
25,32
10 28,53
E-Twow Booster V 25,32
15
15 20
2,35
15 20
E-Twow Booster V 2,35
15 25
5,74
15 25
E-Twow Booster V 5,74
15 28,53
23,17
15 28,53
E-Twow Booster V 23,17
20
20 25
3,38
20 25
E-Twow Booster V 3,38
20 28,53
20,82
20 28,53
E-Twow Booster V 20,82
25
25 28,53
17,44
25 28,53
E-Twow Booster V 17,44
Dráha zrýchlenia
10 15 20 25 28,53
0
0 10
4,46
0 10
E-Twow Booster V 4,46
0 15
11,99
0 15
E-Twow Booster V 11,99
0 20
23,98
0 20
E-Twow Booster V 23,98
0 25
45,68
0 25
E-Twow Booster V 45,68
0 28,53
177,75
0 28,53
E-Twow Booster V 177,75
10
10 15
7,54
10 15
E-Twow Booster V 7,54
10 20
19,52
10 20
E-Twow Booster V 19,52
10 25
41,22
10 25
E-Twow Booster V 41,22
10 28,53
173,29
10 28,53
E-Twow Booster V 173,29
15
15 20
11,99
15 20
E-Twow Booster V 11,99
15 25
33,68
15 25
E-Twow Booster V 33,68
15 28,53
165,76
15 28,53
E-Twow Booster V 165,76
20
20 25
21,70
20 25
E-Twow Booster V 21,70
20 28,53
153,77
20 28,53
E-Twow Booster V 153,77
25
25 28,53
132,07
25 28,53
E-Twow Booster V 132,07
Brzdné časy
25 20 15 10 0
28,53
28,53 25
0,15
28,53 25
E-Twow Booster V 0,15
28,53 20
0,60
28,53 20
E-Twow Booster V 0,60
28,53 15
1,03
28,53 15
E-Twow Booster V 1,03
28,53 10
1,44
28,53 10
E-Twow Booster V 1,44
28,53 0
2,23
28,53 0
E-Twow Booster V 2,23
25
25 20
0,45
25 20
E-Twow Booster V 0,45
25 15
0,88
25 15
E-Twow Booster V 0,88
25 10
1,29
25 10
E-Twow Booster V 1,29
25 0
2,08
25 0
E-Twow Booster V 2,08
20
20 15
0,43
20 15
E-Twow Booster V 0,43
20 10
0,84
20 10
E-Twow Booster V 0,84
20 0
1,62
20 0
E-Twow Booster V 1,62
15
15 10
0,41
15 10
E-Twow Booster V 0,41
15 0
1,20
15 0
E-Twow Booster V 1,20
10
10 0
0,79
10 0
E-Twow Booster V 0,79
Brzdné dráhy
25 20 15 10 0
28,53
28,53 25
1,04
28,53 25
E-Twow Booster V 1,04
28,53 20
3,82
28,53 20
E-Twow Booster V 3,82
28,53 15
5,82
28,53 15
E-Twow Booster V 5,82
28,53 10
7,13
28,53 10
E-Twow Booster V 7,13
28,53 0
8,27
28,53 0
E-Twow Booster V 8,27
25
25 20
2,77
25 20
E-Twow Booster V 2,77
25 15
4,77
25 15
E-Twow Booster V 4,77
25 10
6,09
25 10
E-Twow Booster V 6,09
25 0
7,23
25 0
E-Twow Booster V 7,23
20
20 15
2,00
20 15
E-Twow Booster V 2,00
20 10
3,32
20 10
E-Twow Booster V 3,32
20 0
4,45
20 0
E-Twow Booster V 4,45
15
15 10
1,32
15 10
E-Twow Booster V 1,32
15 0
2,45
15 0
E-Twow Booster V 2,45
10
10 0
1,14
10 0
E-Twow Booster V 1,14

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami. Používame tak vedecký prístup ako je to len možné a profesionálne meracie prístroje.

Viac o testovaní
Ukázať viac Ukázať menej
 
Data sheet
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka 102 cm  
      Výška 116 cm  
      Šírka 38 cm  
      Dĺžka zložená 97 cm  
      Výška zložená 33 cm  
      Šírka zložená 14,5 cm  
      Rázvor 84 cm  
      Svetlá výška 9 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Li-Ion  
      Výrobca batérie Samsung články  
      Napätie batérie 36 V  
      Kapacita batérie 10,5 Ah  
      Energia v batérii 378 Wh  
      Rekuperácia áno  
      Systém ovládania palcová páčka  
      Tempomat áno  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Štart odrazom zvoliteľný  
      Pohon predný náhon  
      Predná brzda rekuperačná  
      Zadná brzda nožná  
      Typ kolesa vpredu plné  
      Veľkosť kolesa vpredu 8"  
      Typ kolesa vzadu plné  
      Veľkosť kolesa vzadu 8"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Predné zavesenie pružina  
      Zadné zavesenie pružina  
      Osvetlenie predné, zadné a brzdové  
      Brzdové svetlo áno  
      Farby white, black, anthracite  
      Max. záťaž 125 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Rated 4.34 on the scale 1 - 5 based on 13 customer reviews

Chodime na nej vsade, nabijame ju kazdy den :D

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Chvalim vyrobcu za pouzitie plnych pneumatik. konecne je na trhu nieco silne a s plnymi pneumatikami. Odporucam

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

Mohli sme sa na nej pred kúpou previezť, čo ma utvrdilo v tom aká je dobrá. Predčila moje očakávania.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Mozem za mna povedat ze vyrobca si dal zalezat na konstrukcii. Celohlinikova a skladaci mechanizmus vyzera naozaj robustne, Nebal by osm sa snou ist aj na nejaku tu poslnu cestu.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Mozem povedat ze som sa dobre rozhodol.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe