Dualtron Thunder

Zvládne
terén
Veľmi
komfortná
Extrémny
výkon
Voltride
odporúča

Zvládne
terén
Veľmi
komfortná
Extrémny
výkon
Voltride
odporúča

Dualtron Thunder

DTR.ESCTHR

New product

Hľadáte najzábavnejší spôsob dopravy? Už nehľadajte. Dvojmotorová kolobežka Dualtron Thunder s extrémnym výkonom až 5 400W predčí vaše očakávania. Nastaviteľný trojstupňový systém variabilného odpruženia a dojazd až 120 km vám dokonale spríjemní jazdu v každej situácii. Premyslený systém osvetlenia a efektné modré podsvietenie pod nášľapnou plochou jej dodá nezabudnuteľnú atmosféru.

Cena s DPH

3 599 €vrátane DPH

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť modelu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Bratislava Sklad
Nedostupné
Brno
Nedostupné
Praha
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zistiť viac
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

Monštrum medzi monštrami

Dualtron Thunder je monštrum všetkých elektrických kolobežiek. Jedná sa o jednu z najvýkonnejších kolobežiek na svete. Vďaka extrémne výkonným dvom elektromotorom, poskytuje celkový výkon neuveriteľných 5 400 W. Skvelý výkon praje tiež veľkému dojazdu a Thunder opäť v tejto oblasti exceluje a ponúka ohromujúci dojazd až 120 km! Neustály strach z rýchlosti, zrýchlenia a dojazdu je otázkou minulosti. Je to prvá elektrická kolobežka z radu Dualtron, ktorá bola osadená protiblokovacím brzdovým systémom ABS a ukazuje, o čom Thunder je - poskytnutie maximálnej bezpečnosti, výkonu a spoľahlivosti! Môžete si bezstarostne vyraziť na výlet do prírody alebo dochádzať napríklad do práce. Je to jednoducho Dualtron Thunder a toto meno medzi nadšencami elektromobility už niečo znamená!

 

 

Konštrukcia, dizajn a výbava

Kolobežka má praktický dizajn a perfektné dielenské spracovanie, ktoré oceníte pri každodennom jazdení. Rám aj riadidlá sú vyrobené zo špeciálne kovaného hliníka s označením 6082-T6, podobného tomu, ktorý sa používa v lietadlách, aby bola zaistená maximálna odolnosť a bezpečnosť. Hriadele kolies sú vyrobené z chróm-molybdénovej legovanej ocele s prímesou uhlíka s označením SCM440. Kvalitné materiály a precízne spracovanie dodávajú kolobežke pevnosť, ktorá je potrebná na zaistenie bezpečnosti jazdca. O vaše pohodlie sa postará bezúdržbové a trvanlivé elastomérové ​​odpruženie podvozku, 11 palcové nafukovacie bezdušové pneumatiky a pohodlné ergonomické gripy. Ďalšie vylepšenia v Thunder sú jednotlivé články v batérii pre zvýšenie ich odolnosti a chladič v spodnej časti, ktorý zabraňuje prehriatiu a poškodeniu riadiacej jednotky. Vďaka novému skladaciemu systému 3. generácie možno Dualtron Thunder zložiť a prenášať. Môžete sklopiť aj riadidlá, vďaka ktorým má kolobežka ešte kompaktnejšie rozmery a nebude tak problém ju naložiť do batožinového priestoru bežného auta. Dualtron Thunder je vybavený veľkým a ľahko čitateľným displejom EYE, vyrobeným priamo spoločnosťou Minimotors. Displej zobrazuje všetky dôležité údaje ako je rýchlosť, aktuálny rýchlostný stupeň, denné prejdené kilometre (TRIP), celkovo prejdené kilometre (ODO) a aktuálnu úroveň nabitia batérie. Vďaka vysokému jasu je displej čitateľný aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach. Plynová páčka sa ovláda obľúbenou prstovú spúšťou a zahŕňa dokonca aj tempomat. Displej môžete tiež prepojiť s čítačkou odtlačkov prstov, aby ste svoju kolobežku mohli odomknúť len vy.

 

 

Bezpečnosť a kvalita jazdy

Thunder bol skonštruovaný s cieľom poskytnúť zákazníkovi prvotriednu kvalitu a technológiu bez akýchkoľvek kompromisov. Noviniek je mnoho. Jednou z nich je vylepšenie pevnosti a odolnosti rámu pre bezpečnú jazdu aj vo vyšších rýchlostiach. Revolučné elastomérové ​​odpruženie vpredu aj vzadu zaistí vašu pohodlnú jazdu! Jedná sa o rokmi overený systém pruženia, používaný takmer v celom modelovom rade Dualtron. Ak sa vám zdá odpruženie príliš tuhé alebo naopak príliš mäkké, možno jeho tuhosť ľahko nastaviť v troch krokoch alebo jednoducho si vybrať z ďalších piatich kaziet s rôznou tuhosťou elastoméru. Tento typ odpruženia nevyžaduje vôbec žiadnu údržbu a vyniká vysokou spoľahlivosťou. Dualtron Thunder je dodávaný s dvomi hydraulickými brzdami s 160 mm kotúčmi, ktoré vám pri brzdení poskytnú neuveriteľnú brzdnú silu a spoľahlivosť. Brzdný výkon je ďalej vylepšený inovatívnym dvojčinným strmeňom. Spoločne s elektronickou brzdou si môžete byť istí, že vždy bezpečne zabrzdíte z akejkoľvek rýchlosti. Celkom iste tiež oceníte možnosť rekuperačného dobíjania, ktoré čiastočne vrácia energiu do vašej batérie. Ďalším dôležitým prvkom bezpečnosti je elektronické ABS zabraňujúce zablokovaniu kolesa počas prudkého brzdenia. Čo by to bolo za bezpečnosť bez riadneho osvetlenia. Dvojitý predný LED svetlomet, zadné svetlá a brzdové svetlá vám najmä za zníženej viditeľnosti poskytnú zvýšenú viditeľnosť a bezpečnosť, ktorú v mestskom prostredí potrebujete. Kolobežka má tiež možnosť aktivácie funkcie, tzv. "Kick-start", zamedzujúcej nechcenému štartu z miesta alebo môžete jej brutálny výkon znížiť vypnutím predného motora či voľbou nižšieho rýchlostného stupňa na displeji. Samozrejmosťou sú funkčné blatníky a IP54 certifikácia. Nemusíte sa teda báť nepriaznivého počasia a zašpinenia svojho oblečenia špliechajúcej vodou, ak vás zastihne nečakaná prehánka. Ako bonus je ľahko udržiavateľná nášľapná plocha zabraňujúca poklznutiu jazdca v nepriaznivom počasí alebo v extrémnej situácii.

 

Výkon a dojazd

Výkon a dojazd je extrémny, čo ocení každý nadšenec adrenalínu! Môžete si byť istí, že dva motory MAX BLDC s výkonom 5 400 W vám umožnia vyšplhať na akýkoľvek svah, bez toho aby ste pocítili zníženie rýchlosti. Pridajte extrémne odolnú a obrovskú batériu LG 60V 35Ah, ktorá vám poskytne úžasný dojazd až 120 km a s kolobežkou budete predurčení k dlhej a bezproblémovej jazde aj v najnáročnejšom prostredí! Taký dojazd vám poskytne slobodu jazdy, bez toho aby ste museli premýšľať o nutnosti dobíjania. Dva nabíjacie porty, z ktorých jeden podporuje rýchlonabíjanie a port na dodatočnú externú batériu. Všetky porty sú vybavené ochrannými krytkami zabraňujúcimi prieniku nečistôt dovnútra. K zvýšeniu životnosti batérie bola sada článkov batérie lepšie uchytená za pomoci samostatných úchytov článkov batérie, aby sa odstránilo riziko poškodenia viacerých článkov naraz. Thunder tiež uchováva batériu v oceľovom púzdre potiahnutom práškovou farbou, ktoré ju lepšie chráni pred vonkajším poškodením. Akumulátor netrpí nežiaducim pamäťovým efektom, preto vám pri správnom nabíjaní a údržbe vydrží veľa rokov! V kombinácii s dvoma 40 Ampérovými riadiacimi jednotkami vlastnej výroby Minimotors umožňuje kolobežka jazdcovi jazdu rýchlosťou až 80 km/h  (v závislosti od hmotnosti jazdca, vonkajšej teplote a terénu).

 

Využitie a praktickosť

Vďaka pevnej konštrukcii a brutálnemu výkonu sa jedná o veľmi univerzálnu kolobežku. Vzhľadom na pohon oboch kolies nepohrdne Dualtron Thunder terénom či veľmi prudkým kopcom. Nemusíte sa báť, že vás aj na dlhšej trase nechá v štichu. S 11 palcovými a 100 mm širokými bezdušovými pneumatikami vám Thunder poskytuje vynikajúce pohodlie, trakciu a bezpečnosť na ceste. Bezdušové kolesá tiež výrazne znižujú riziko defektu a umožňujú jednoduché opravy v prípade poškodenia pneumatiky. Vďaka modulárnej konštrukcii kolies možno pneumatiky ľahko vymeniť. Budete si pochvaľovať veľmi pohodlný podvozok, ktorý využijete rovnako dobre na mačacích hlavách, tak aj na poľnej ceste. Napriek univerzálnosti kolobežky môže byť pre niektorého jazdca limitujúca jej váha okolo 43 kg, takže pri prenášaní či nakladaní do auta sa zapotíte. Rovnako tak výkon a robustná konštrukcia je príčinou horšej skladnosti, takže si ju ťažko vezmete dovnútra reštaurácie, ale budete ju musieť zamknúť vonku napr. ako bicykel. Svojou veľkosťou sa ešte zmestí do kufra bežného auta, ale počítajte s tým, že vám v ňom veľa miesta už nezostane. Avšak jedná sa o jednu z najlepších a najobľúbenejších kolobežiek na svete.

 

Naše hodnotenie

Thunder je dokonalým výsledkom vývoja tretej generácie Dualtronu. Jeho myšlienkou je zobrať si niečo dobré z predchádzajúcich modelov a vylepšiť ho pomocou najnovšej technológie bez akýchkoľvek kompromisov. A Thunder tento prísľub skutočne plní. Všetko od motora, batérie, odolnosti a kvality kolobežky bolo prepracované a konečným výsledkom je elektrická kolobežka, ktorá skutočne patrí k vrcholu. Brutálny výkon je predurčený predovšetkým pre skutočných nadšencov tých najsilnejších strojov. Kolobežka spĺňa papierové parametre deklarované výrobcom, má praktický a pekný dizajn a je vysoko bezpečná. Môžete sa na ňu spoľahnúť v každej situácii. Ani po rokoch používania sa vám neomrzí a jazda na nej bude vždy neskutočný zážitok.

 

 

 

 

minimotors-logo

Servis

Sme autorizovaným predajcom značky Dualtron pre Česko, Slovensko a ďalšie krajiny. Poskytujeme záručný aj pozáručný servis, ktorý je zaisťovaný na všetkých našich pobočkách. Väčšinu náhradných dielov máme na sklade a ostatné diely, vďaka nášmu priamemu napojeniu na výrobcu, vieme zaistiť vo veľmi krátkom čase. Pri kúpe tejto kolobežky sa teda nemusíte obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov. Vďaka našim skúsenostiam a kontaktom si poradíme aj so zložitejšími závadami a diagnostikou.

 

 

O značke

Spoločnosť Minimotors je známa ako jeden z najlepších a najspoľahlivejších výrobcov elektrických kolobežiek na svete. Bola založená v roku 1999 v Pusane (Busane) v Južnej Kórei. Krátko po svojom založení sa spoločnosť preslávila sériovo vyrábanými elektromotormi. Od roku 2010 začala s vývojom a výrobou elektrických kolobežiek ako vynikajúcou alternatívou osobnej mobility k benzínovým jednostopovým vozidlám. Ešte v tom istom roku dodala na trh sériu elektrokolobežiek s názvom Speedway. Z dôvodu veľkého dopytu a s tým spojenej potreby zvýšenia produkcie, presunula spoločnosť Minimotors výrobu do svojej novej továrne v Číne a v roku 2015 dokončila vývoj a začala výrobu nového typu elektrokolobežky s názvom Dualtron Ultra. Vďaka obrovskému úspechu spoločnosť pokračovala s vývojom a výrobou ďalších modelov a modelových radov. V súčasnej dobe spoločnosť ponúka modelové rady Dualtron, Speedway a Futecher, ktoré sú obľúbené medzi nadšencami elektromobility po celom svete a meno Minimotors je tak s elektrickými kolobežkami nerozlučne späté. Hoci neustále vzniká mnoho nových spoločností zaoberajúcich sa elektromobilitou, chýbajú im skúsenosti, ktoré Minimotors nazhromaždil v priebehu rokov. Mnoho z týchto nových spoločností pre nízku kvalitu svojich výrobkov a následný nezáujem trhu od svojich zámerov zase upúšťa. Spoločnosť Minimotors dodáva na svetové trhy produkty tej najvyššej kvality a stala sa tak lídrom v oblasti elektromobility.

9/10
Komfort
9/10
Ľahkosť údržby
43 kg
Váha
5400 W
Výkon
120 km
Dojazd
80 km/h
Rýchlosť
Vhodná do mesta
Zadné osvetlenie
Predné osvetlenie
Zvládne kopec
Vzduchové kolesá
Hydraulická brzda vpredu
Hydraulická brzda vzadu
Motor vzadu
Motor vpredu
Odpružený podvozok vzadu
Odpružený podvozok vpredu
Extrémny výkon
Voltride odporúča
Tempomat
Zvládne terén
 
Data sheet
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 43 kg Zatiaľ netestované
Doba nabíjania 10 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť 80 km/h Zatiaľ netestované
Výkon 5400 W Zatiaľ netestované
Dojazd 120 km Zatiaľ netestované
 
Data sheet
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka 123,8 cm  
      Výška 121,9 cm  
      Šírka 60,9 cm  
      Dĺžka zložená 123,8 cm  
      Výška zložená 54,3 cm  
      Šírka zložená 31,9 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Napätie batérie 60 V  
      Kapacita batérie 35 Ah  
      Energia v batérii 2100 Wh  
      Rekuperácia áno  
      Systém ovládania prstová páčka  
      Tempomat áno  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Štart odrazom zvoliteľný  
      Pohon pohon predného aj zadného kolesa  
      Predná brzda kotúčová hydraulická  
      Zadná brzda kotúčová hydraulická  
      Typ kolesa vpredu vzduchové bezdušové  
      Typ kolesa vzadu vzduchové bezdušové  
      Veľkosť kolesa vpredu 11"  
      Veľkosť kolesa vzadu 11"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Predné zavesenie kyvné rameno s elastomérom  
      Zadné zavesenie kyvné rameno s elastomérom  
      Osvetlenie predné, zadné a brzdové  
      Max. záťaž 120 kg  
      Výrobca batérie LG články  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe