Dualtron Storm

Zvládne
terén
Extrémny
výkon

Zvládne
terén
Extrémny
výkon

Dualtron Storm

New product

Privítajte nového kráľa ciest Dualtron Storm. Tento dravec sa nezľakne žiadneho terénu a dokáže vystúpiť do kopca pod uhlom až 35 °. To všetko vám umožní jeho brutálny výkon 6 640W, ktorý hravo skrotíte plne hydraulickými brzdami, doplnenými najmodernejším elektronickým ABS. Ste zvyknutí mať len to najlepšie? Ďalej už nemusíte hľadať. Je tu Dualtron Storm!

Cena s DPH

4 899 €vrátane DPH

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť modelu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Bratislava Sklad
Nedostupné
Brno
Nedostupné
Praha
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zistiť viac
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

Myšlienka ideálnej kolobežky je jednoduchá. Mala by poskytnúť zákazníkom výkon, bezpečnosť, užitočnosť, minimálnu údržbu a odolnosť. Predstavujeme Dualtron Storm, vrchol technológie elektrických kolobežiek. Najpokročilejšiu, dizajnovo podarenú a vysoko výkonnú prémiovú kolobežku, ktorá je ešte pohodlnejšia, spoľahlivejšia a prináša nový zážitok z jazdy. Ak ste milovali výnimočný Dualtron Thunder, potom sa oboznámte s jeho novou a výkonnou evolúciou, Dualtron Storm. Monštrum všetkých elektrických kolobežiek a aktuálne jedna z najvýkonnejších kolobežiek na svete vôbec.

Vďaka extrémne výkonným dvom elektromotorom, poskytuje celkový výkon neuveriteľných 6 640W. Zrýchlenie kolobežky je podobné elektromobilu Tesla. Skvelý výkon vyžaduje tiež veľký dojazd a Storm opäť v tejto oblasti exceluje. Ponúka ohromujúci dojazd až 130 km! Je to tiež prvý Dualtron, ktorý prichádza s novou vymeniteľnou batériou, čo vám uľahčí jej prenášanie a nabíjanie. Je to proste Dualtron a toto meno vo svete nadšencov elektromobility už niečo znamená.

 

Konštrukcia, design a výbava

Kolobežka má moderný dizajn a perfektné dielenské spracovanie, ktoré oceníte pri každodennom jazdení. Dualtron Storm prichádza tiež s úplne novým a prepracovaným rámom konštruovaným tak, aby poskytoval maximálnu odolnosť a jednoduchú údržbu. Je vyrobený zo špeciálne kovaného hliníka s označením 6082-T6, podobného tomu, ktorý sa používa v lietadlách, aby bola zaistená maximálna odolnosť a bezpečnosť. Hriadele kolies sú vyrobené z chróm-molybdénovej legovanej ocele s prímesou uhlíka s označením SCM440. Kvalitné materiály a precízne spracovanie dodávajú kolobežke pevnosť, ktorá je potrebná na zaistenie bezpečnosti jazdca. O vaše pohodlie sa postará bezúdržbové a trvanlivé elastomérové ​​odpruženie podvozku, 11 palcové nafukovacie bezdušové pneumatiky a pohodlné ergonomické gripy. Ďalšie vylepšenia zahŕňa nové elektronické chladenie, zosilnenú konštrukciu sklápacieho mechanizmu stĺpika riadenia s dvojitou svorkou a nové motory, ktoré možno odpojiť od káblov priamo v náboji kolesa pre jednoduchšie vybratie kolies. Môžete sklopiť aj riadidlá, vďaka ktorým má kolobežka ešte kompaktnejšie rozmery a nebude tak problém ju naložiť do batožinového priestoru bežného auta. Nezabudnite na novo pridanú opierku nôh v zadnej časti, vstavaný elektrický klaksón, prepracovaný a podsvietený kombinovaný spínač na riadidlách a uvidíte, prečo Dualtron Storm predstavuje vrchol elektrických kolobežiek. Ako každý Dualtron je štandardne vybavený veľkým a ľahko čitateľným displejom EYE, vyrobeným spoločnosťou Minimotors. Displej zobrazuje všetky dôležité údaje ako je rýchlosť, aktuálny rýchlostný stupeň, denné prejdené kilometre (TRIP), celkovo prejdené kilometre (ODO) a aktuálnu úroveň nabitia batérie. Vďaka vysokému jasu je displej čitateľný aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach. Výkon kolobežky sa ovláda obľúbenou prstovou páčkou, ktorou je možné ovládať aj tempomat. Displej môžete tiež prepojiť s čítačkou odtlačkov prstov, aby ste svoju jazdu mohli odomknúť len vy.

 

Bezpečnosť a kvalita jazdy

Storm bol postavený s cieľom poskytnúť zákazníkovi špičkovú kvalitu a technológiu bez akýchkoľvek kompromisov. Novinkou je prepracovaný rám so zameraním na jeho pevnosť a odolnosť pre bezpečnejšiu jazdu aj v maximálnych rýchlostiach. Revolučné elastomérové ​​odpruženie vpredu aj vzadu zaistí vašu pohodlnú jazdu! Jedná sa o rokmi overený systém pruženia, používaný takmer v celom modelovom rade Dualtron. Ak sa vám zdá odpruženie príliš tuhé alebo naopak príliš mäkké, možno jeho tuhosť ľahko nastaviť v troch krokoch alebo si jednoducho vybrať z ďalších piatich kaziet s rôznou tuhosťou elastoméru. Tento typ odpruženia nevyžaduje žiadnu údržbu a vyniká vysokou spoľahlivosťou. Dualtron Storm je dodávaný s dvojitými plne hydraulickými brzdami sa 150 mm brzdovými kotúčmi, ktoré vám pri brzdení poskytnú neuveriteľnú a ľahko dávkovateľné brzdnú silu a spoľahlivosť. Spoločne s elektronickou brzdou si môžete byť istí, že vždy bezpečne zabrzdíte z akejkoľvek rýchlosti. Celkom iste tiež oceníte možnosť rekuperačného dobíjania, ktoré čiastočne vrátia energiu do vašej batérie. Ďalším dôležitým prvkom bezpečnosti je elektronické ABS zabraňujúci zablokovaniu kolesa počas prudkého brzdenia. Čo by to bolo za bezpečnosť bez riadneho osvetlenia? Dvojitý predný LED svetlomet, zadné svetlá, brzdové svetlá a ukazovatele smeru jazdy, umiestnená vzadu na opierke nôh, vám najmä za zníženej viditeľnosti poskytnú zvýšenú viditeľnosť a bezpečnosť, ktorú v mestskom prostredí potrebujete. Kolobežka má tiež možnosť aktivácie funkcie, tzv. "Kick-start", zamedzujúcej nechcenému štartu z miesta alebo môžete jej brutálny výkon znížiť tlačidlom ECO či voľbou nižšieho rýchlostného stupňa na displeji. Samozrejmosťou sú funkčné blatníky. Nemusíte sa teda báť nepriaznivého počasia a zašpinenia svojho oblečenia špliechajúcou vodou, ak vás zastihne nečakaná prehánka. Ako bonus je ľahko udržiavateľná nášľapná plocha zabraňujúca pokĺznutiu jazdca v nepriaznivom počasí alebo v extrémnej situácii.

 

Výkon a dojazd

Výkon a dojazd je famózny, čo ocení každý nadšenec adrenalínu! Je to vlastne taká vaša osobná raketa na kolesách. Môžete si byť istí, že s dvoma motormi BLDC s výkonom 6 640 W budete kráľom hôr, bez toho aby ste pocítili zníženie rýchlosti. Pridajte extrémne odolnú a obrovskú vyberateľnú batériu LG 72V 31,5Ah, ktorá vám poskytne úžasný dojazd až 130 km a budete pripravený na dlhú a bezproblémovú jazdu aj v najnáročnejšom teréne. Taký dojazd vám poskytne slobodu jazdy, bez toho aby ste museli premýšľať o nutnosti dobíjania. Dva nabíjacie porty, podporujúce rýchlonabíjanie, sú umiestnené na hornej doske nášľapnej plochy a sú vybavené ochrannými krytkami zabraňujúcimi prieniku nečistôt dovnútra. Akumulátor netrpí nežiaducim pamäťovým efektom, preto vám pri správnom nabíjaní a údržbe vydrží veľa rokov! V kombinácii so zdvojenou 40 ampérovou riadiacou jednotkou vlastnej výroby Minimotors, umiestnenou z dôvodu lepšieho chladenia do zadnej opierky nôh, umožňuje kolobežka jazdcovi jazdu rýchlosťou až 100 km/h (v závislosti od hmotnosti jazdca, vonkajšej teplote a terénu).

 

Využitie a praktickosť

Vďaka pevnej konštrukcii a neuveriteľnému výkonu sa jedná o veľmi univerzálnu kolobežku určenú prevažne pre adrenalínových nadšencov. Vzhľadom na pohon oboch kolies nepohrdne Dualtron Storm terénom či veľmi prudkým kopcom, avšak najlepšie sa bude cítiť na ceste. Nemusíte sa báť, že vás aj na dlhšej trase nechá v štichu. S 11 palcovými a 100 mm širokými bezdušovými pneumatikami vám Storm poskytne vynikajúce pohodlie, trakciu a bezpečnosť. Bezdušové kolesá tiež výrazne znižujú riziko defektu a umožňujú jednoduché opravy v prípade poškodenia pneumatiky. Vďaka modulárnej konštrukcii kolies a odpojiteľným káblom možno pneumatiky ľahko vymeniť. Budete si pochvaľovať veľmi pohodlný podvozok, ktorý využijete rovnako dobre na mačacích hlavách, tak aj na poľnej ceste. Napriek univerzálnosti kolobežky môže byť pre niektorého jazdca limitujúca jej váha okolo 46 kg, takže pri prenášaní či nakladaní do auta sa zapotíte. Rovnako tak výkon a robustná konštrukcia je príčinou horšej skladnosti, takže si ju ťažko vezmete dovnútra reštaurácie, ale budete ju musieť zamknúť vonku napr. ako bicykel. Svojou veľkosťou sa ešte zmestí do kufra bežného auta, ale počítajte s tým, že vám v ňom veľa miesta už nezostane. Avšak sa jedná o jednu z najsofistikovanejších kolobežiek na svete.

 

 

Naše hodnotenie

Strom je jednoducho raketa na kolesách! Je vidieť, že Minimotors pokračuje v evolúcii svojich top modelov a prináša zase niečo naviac. Vylepšená hydroizolácia a elektronické chladenie je predpoklad k bezproblémovej prevádzke kolobežky s brutálnym výkonom, aký Storm ponúka. Účelom evolúcie je vždy vziať si niečo dobré z predchádzajúcich modelov a implementovať vylepšenia pomocou najnovších technológií do modelu nového. A Storm sa v tomto smere podaril. Všetko od motora, batérie, odolnosti a kvality kolobežky bolo prepracované a konečným výsledkom je elektrická kolobežka, ktorý skutočne patrí k tým najlepším. Kolobežka spĺňa papierové parametre deklarované výrobcom, má moderný nadčasový dizajn a je vysoko bezpečná. Môžete sa na ňu spoľahnúť v každej situácii. Ani po rokoch používania sa vám neomrzí a jazda na nej bude vždy neskutočný zážitok.

 

 

 

 

minimotors-logo

Servis

Sme autorizovaným predajcom značky Dualtron pre Česko, Slovensko a ďalšie krajiny. Poskytujeme záručný aj pozáručný servis, ktorý je zaisťovaný na všetkých našich pobočkách. Väčšinu náhradných dielov máme na sklade a ostatné diely, vďaka nášmu priamemu napojeniu na výrobcu, vieme zaistiť vo veľmi krátkom čase. Pri kúpe tejto kolobežky sa teda nemusíte obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov. Vďaka našim skúsenostiam a kontaktom si poradíme aj so zložitejšími závadami a diagnostikou.

 

 

O značke

Spoločnosť Minimotors je známa ako jeden z najlepších a najspoľahlivejších výrobcov elektrických kolobežiek na svete. Bola založená v roku 1999 v Pusane (Busane) v Južnej Kórei. Krátko po svojom založení sa spoločnosť preslávila sériovo vyrábanými elektromotormi. Od roku 2010 začala s vývojom a výrobou elektrických kolobežiek ako vynikajúcou alternatívou osobnej mobility k benzínovým jednostopovým vozidlám. Ešte v tom istom roku dodala na trh sériu elektrokolobežiek s názvom Speedway. Z dôvodu veľkého dopytu a s tým spojenej potreby zvýšenia produkcie, presunula spoločnosť Minimotors výrobu do svojej novej továrne v Číne a v roku 2015 dokončila vývoj a začala výrobu nového typu elektrokolobežky s názvom Dualtron Ultra. Vďaka obrovskému úspechu spoločnosť pokračovala s vývojom a výrobou ďalších modelov a modelových radov. V súčasnej dobe spoločnosť ponúka modelové rady Dualtron, Speedway a Futecher, ktoré sú obľúbené medzi nadšencami elektromobility po celom svete a meno Minimotors je tak s elektrickými kolobežkami nerozlučne späté. Hoci neustále vzniká mnoho nových spoločností zaoberajúcich sa elektromobilitou, chýbajú im skúsenosti, ktoré Minimotors nazhromaždil v priebehu rokov. Mnoho z týchto nových spoločností pre nízku kvalitu svojich výrobkov a následný nezáujem trhu od svojich zámerov zase upúšťa. Spoločnosť Minimotors dodáva na svetové trhy produkty tej najvyššej kvality a stala sa tak lídrom v oblasti elektromobility.

10/10
Komfort
6/10
Ľahkosť údržby
46 kg
Váha
130 km
Dojazd
100 km/h
Rýchlosť
Zadné osvetlenie
Predné osvetlenie
Zvládne kopec
Vzduchové kolesá
Hydraulická brzda vpredu
Hydraulická brzda vzadu
Motor vzadu
Motor vpredu
Odpružený podvozok vpredu
Extrémny výkon
Tempomat
Zvládne terén
 
Data sheet
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 46 kg Zatiaľ netestované
Doba nabíjania 16 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť 100 km/h Zatiaľ netestované
Špičkový výkon 6640 W Zatiaľ netestované
Dojazd 130 km Zatiaľ netestované
 
Data sheet
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka 130 cm  
      Výška 121 cm  
      Šírka 60 cm  
      Dĺžka zložená 130 cm  
      Výška zložená 60,5 cm  
      Šírka zložená 31,8 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Li-Ion  
      Napätie batérie 72 V  
      Kapacita batérie 31,5 Ah  
      Energia v batérii 2268 Wh  
      Rekuperácia áno  
      Systém ovládania prstová páčka  
      Tempomat áno  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Štart odrazom áno  
      Pohon pohon predného aj zadného kolesa  
      Predná brzda kotúčová hydraulická  
      Zadná brzda kotúčová hydraulická  
      Typ kolesa vpredu vzduchové bezdušové  
      Typ kolesa vzadu vzduchové bezdušové  
      Veľkosť kolesa vpredu 11"  
      Veľkosť kolesa vzadu 11"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Predné zavesenie kyvné rameno s elastomérom  
      Zadné zavesenie kyvné rameno s elastomérom  
      Osvetlenie predné, zadné a brzdové  
      Brzdové svetlo áno  
      Max. záťaž 150 kg  
      Výrobca batérie LG články  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Rated 3.20 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Overený nákup

HYPER SCOOTER (pagani bežka) ????

Mám najazdených vyše 3000km.
Je to Sexy kolobežka čo je naozaj super kvalitna (Normalne Hyper skúter a dá sa natom jazdit rýchlesjšie ako auto a na jednotke v nadstaveniah je to z 0 na 60kmh zhruba za 3.5sekundy POZOR JE TO FAKT SILA .) Proste ide neskutočne, kopec nekopec, toto je cestná raketa s dojazdom pri slušnej rýchlosti 40kmh až 82.5km.
moja váha je cca 90kg aj s ruksakom.
Neodporúčam ju testovať nad 50kmh bez “steering damper”a” je to fakt treba.Najzviac som isiel 87kmh pri iba 66% power outpute asi 5sekund ale bal som sa lebo to su uz take vibracie v riadidla h ze prvy a posledny krat. Steering damper is MUST!!!
Väčsina ludí ide s menšej “bežky” na väčšiu no ja Musím mať najprv raketu aby som zistil že je to pre mňa zbytočne. Kolobežku idem skúsit predať ešte v záruke vyše roka a kúpim si do 25kg na mesto s minimálnou údržbou.
Táto kolobežka je vhodná aj na prácu ako food kuriér do práce z okolitých dedín napriklad, keď máte 2 nabíjačky(jednu 5amperovu plus štandart) tak v práci ju nabyjem do 4.5h a to je z 10% baterky.


Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

DTR.ESCSTM

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe