Dualtron Spider Limited

-7%
Vhodná
do mesta
Veľmi
komfortná
Skvelý pomer
cena / výkon
Vysoký
výkon

Vhodná
do mesta
Veľmi
komfortná
Skvelý pomer
cena / výkon
Vysoký
výkon

Dualtron Spider Limited

New product

Túžite po ľahkej, ale výkonnej kolobežke, ktorú si ľahko vezmete do vlaku alebo autobusu? Odpoveďou je nový Dualtron Spider Limited s výkonom 3000 W, motormi BLDC, ktoré sú vyrobené z horčíkovej zliatiny a s riadidlami z uhlíkových vlákien. Táto kombinácia razantne znižuje celkovú váhu na skvelých 21 kg.

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť modelu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Bratislava Sklad
Nedostupné
Brno
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zistiť viac
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

 

Ľahká kolobežka s mimoriadnym výkonom. Dualtron Spider je vysoko výkonná elektrická kolobežka, ktorá vo vás pri jazde vyvolá vzrušenie a je dostatočne silná na to, aby vás doviezla kamkoľvek si spomeniete. Je odolná, robustná a pekne drsná. Táto kolobežka je vybavená technológiou, ktorú obvykle nájdete až vo väčších a oveľa ťažších kolobežkách modelového radu Dualtron. Tu však máte všetko k dispozícii v oveľa kompaktnejšom balení. Vďaka svojej nízkej hmotnosti len 21 kg je ľahko prenosná a veľmi dobre poslúži pravidelne dochádzajúcim. Vyniesť ju tak po schodoch, naložiť do vlaku alebo do autobusu, by nemal byť žiadny problém. Tento stroj poskytuje špičkový jazdný komfort, kvalitu a výkon, ktoré by ste v tejto hmotnostnej kategórii len márne hľadali. Je to ideálna kolobežka nielen do mesta, ale aj na výlety do prírody. Je to proste Dualtron a toto meno vo svete elektromobility už niečo znamená!

 

Konštrukcia, design a výbava

Kolobežka má praktický dizajn a perfektné dielenské spracovanie, ktoré oceníte pri každodennom dochádzaní. Dualtron Spider prichádza s váhou menej ako 21 kg a predstavuje prelom v technológii elektrických kolobežiek. Duálne motory BLDC sú vyrobené z horčíkovej zliatiny, ktorá je pevnejšia a razantne znižuje celkovú váhu. O ďalšiu úsporu hmotnosti sa postarajú riadidlá, ktoré sú vyrobené z uhlíkových vlákien. Dualtron Spider Limited je vybavený veľkým a ľahko čitateľným displejom EYE, vyrobeným priamo spoločnosťou Minimotors. Displej zobrazuje všetky dôležité údaje ako je rýchlosť, aktuálny rýchlostný stupeň, denné prejdené kilometre (TRIP), celkovo prejdené kilometre (ODO) a aktuálnu úroveň nabitia batérie. Vďaka vysokému jasu je displej čitateľný aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach. Výkon kolobežky sa ovláda obľúbenou prstovou páčkou. Odľahčený rám je vyrobený z kovanej zliatiny leteckého hliníka s označením 7075, zatiaľ čo hriadele kolies sú vyrobené z chróm-molybdénovej legovanej ocele s prímesou uhlíka s označením SCM440. Kvalitné materiály a precízne spracovanie dodávajú kolobežke pevnosť, ktorá je potrebná na zaistenie bezpečnosti jazdca. O vaše pohodlie sa postará bezúdržbové a trvanlivé elastomérové ​​odpruženie podvozku, 10 palcové nafukovacie pneumatiky a pohodlné ergonomické gripy.

 

 

Bezpečnosť a kvalita jazdy

Bezpečnosť je vždy najdôležitejšia. Komponenty kolobežky sú umiestnené v ráme, ktorý je navrhnutý pre maximálnu stabilitu a jazdný komfort. Dualtron Spider je dodávaný s elastomérovým odpružením, takže vaša jazda bude na akomkoľvek povrchu veľmi pohodlná! Nastavenia tuhosti pruženia možno zmeniť vďaka vymeniteľnej kazete s elastomérom vzadu a vymeniteľným elastomérovým tyčinkám pri prednom odpružení. Spider je v základe dodávaný s kazetami so strednou tuhosťou, však podľa vašich preferencií si môžete vybrať z ďalších dvoch mäkších a dvoch tvrdších kaziet. Jedná sa o rokmi overený systém pruženia, používaný takmer v celom modelovom rade Dualtron. Nevyžaduje vôbec žiadnu údržbu a vyniká dlhou životnosťou. Odľahčené sú aj mechanické kotúčové brzdy, ktoré však majú stále tú účinnosť, na akú ste u Dualtronov zvyknutý. Spoločne s elektrickou brzdou si môžete byť istý, že vždy bezpečne zastavíte z akejkoľvek rýchlosti. Ďalším dôležitým prvkom bezpečnosti je elektronické ABS zabraňujúce zablokovaniu kolesa počas prudkého brzdenia. Čo by to bolo za bezpečnosť bez poriadneho osvetlenia. Okrem toho, že je systém osvetlenia štýlový, je navrhnutý hlavne aj k zvýšeniu bezpečnosti a predvídateľnosti v rýchlej mestskej premávke. Okrem štandardných duálnych LED svetlometov, koncových a brzdových svetiel, má Dualtron Spider v stĺpiku riadenia zabudované LED osvetlenie, u ktorého si môžete podľa vašej nálady meniť rôzne farby priloženým diaľkovým ovládačom. Kolobežka má tiež možnosť aktivácie funkcie, tzv. "Kick-start", zamedzujúcej nechcenému štartu z miesta pre začínajúcich jazdcov. Samozrejmosťou sú funkčné blatníky, nemusíte sa teda báť nepriaznivého počasia a zašpinenia svojho oblečenia špliechajúcou vodou, ak vás zastihne nečakaná prehánka. Ako bonus je ľahko udržiavateľná nášľapná plocha zabraňujúca pokĺznutiu jazdca v nepriaznivom počasí alebo v extrémnej situácii.

 

Výkon a dojazd

S maximálnym výkonom 3 000 W sú márne pokusy vyjsť poriadny kopec iba minulosťou. Dualtron Spider disponuje dvoma bezuhlíkovými elektromotormi BLDC vyrobenými z horčíkovej zliatiny, ktoré vám za ideálnych podmienok umožnia tohto diablika rozbehnúť na rýchlosť až 65 km/h. Pozadu neostáva ani s dojazdom, pretože vďaka 60 V batérii s kapacitou 24,5 Ah dokáže ponúknuť pôsobivý dojazd až 80 km (v závislosti od hmotnosti jazdca, vonkajšej teploty a terénu). Takáto porcia dojazdu vám poskytne slobodu jazdy, bez toho aby ste museli premýšľať o nutnosti nabíjania. Nabíjacie porty, podporujúce rýchlonabíjanie, sú vybavené ochrannými krytkami zabraňujúcimi prieniku nečistôt dovnútra. Akumulátor netrpí nežiaducim pamäťovým efektom, preto vám pri správnom nabíjaní a údržbe vydrží veľa rokov!

 

 

Využitie a praktickosť

Dualtron Spider je vrcholom technológie pre ľahkú, ale výkonnú elektrickú kolobežku. Je to úžasný stroj nielen pre pravidelne dochádzajúcich, ale aj výletníkov. Ponúka vynikajúcu rovnováhu medzi rýchlosťou, dojazdom, hmotnosťou a odolnosťou. V meste nepochybne oceníte plynulé dávkovanie výkonu a mrštnosť kolobežky. Nemusíte sa báť, že vás aj na dlhšej trase nechá v štichu. Budete si pochvaľovať veľmi pohodlný podvozok, ktorý využijete rovnako dobre na mačacích hlavách, tak aj na poľnej ceste. Kolobežka je veľmi ľahká a skladná, takže si ju môžete bez problémov vziať napríklad dovnútra reštaurácie. Prenositeľnosť kolobežky je vďaka svojej váhe veľmi dobrá a svojou veľkosťou sa zmestí do kufra takmer každého auta.

 

 

Naše hodnotenie

Dualtrony sú tradične silné, ale aj objemné a ťažké kolobežky, čo je problém pre ľudí žijúcich na poschodí bez výťahu alebo pre ľudí, ktorí často cestujú. Dualtron Spider je to najlepšie, čo sa týka pomeru výkonu, váhy a kompaktnosti. Nemá ani čo závidieť ťažším kolobežkám, ako sú napríklad Dualtron 3 alebo Speedway V, čo sa týka krútiaceho momentu a maximálnej rýchlosti. Ťažko budete na trhu hľadať dvojmotorovú kolobežku vážiacu menej ako 21 kg. Jej prenositeľnosť je tak excelentná. Spider jednoznačne spĺňa naše očakávania. Je to rýchla, univerzálna kolobežka a sme radi, že vám tento skvelý stroj môžeme ponúknuť. Spĺňa papierové parametre deklarované výrobcom, má praktický dizajn a je vysoko bezpečná. Môžete sa na ňu spoľahnúť, ak pôjdete poľnou cestou, šesťdesiatkou po ceste alebo krokom niekde v centre mesta. Vždy budete žiariť spokojnosťou. Dualtron Spider je jednoducho perfektná elektrická kolobežka vhodná nielen do mesta.

 

 

minimotors-logo

Servis

Sme autorizovaným predajcom značky Dualtron pre Česko, Slovensko a ďalšie krajiny. Poskytujeme záručný aj pozáručný servis, ktorý je zaisťovaný na všetkých našich pobočkách. Väčšinu náhradných dielov máme na sklade a ostatné diely, vďaka nášmu priamemu napojeniu na výrobcu, vieme zaistiť vo veľmi krátkom čase. Pri kúpe tejto kolobežky sa teda nemusíte obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov. Vďaka našim skúsenostiam a kontaktom si poradíme aj so zložitejšími závadami a diagnostikou.

 

 

O značke

Spoločnosť Minimotors je známa ako jeden z najlepších a najspoľahlivejších výrobcov elektrických kolobežiek na svete. Bola založená v roku 1999 v Pusane (Busane) v Južnej Kórei. Krátko po svojom založení sa spoločnosť preslávila sériovo vyrábanými elektromotormi. Od roku 2010 začala s vývojom a výrobou elektrických kolobežiek ako vynikajúcou alternatívou osobnej mobility k benzínovým jednostopovým vozidlám. Ešte v tom istom roku dodala na trh sériu elektrokolobežiek s názvom Speedway. Z dôvodu veľkého dopytu a s tým spojenej potreby zvýšenia produkcie, presunula spoločnosť Minimotors výrobu do svojej novej továrne v Číne a v roku 2015 dokončila vývoj a začala výrobu nového typu elektrokolobežky s názvom Dualtron Ultra. Vďaka obrovskému úspechu spoločnosť pokračovala s vývojom a výrobou ďalších modelov a modelových radov. V súčasnej dobe spoločnosť ponúka modelové rady Dualtron, Speedway a Futecher, ktoré sú obľúbené medzi nadšencami elektromobility po celom svete a meno Minimotors je tak s elektrickými kolobežkami nerozlučne späté. Hoci neustále vzniká mnoho nových spoločností zaoberajúcich sa elektromobilitou, chýbajú im skúsenosti, ktoré Minimotors nazhromaždil v priebehu rokov. Mnoho z týchto nových spoločností pre nízku kvalitu svojich výrobkov a následný nezáujem trhu od svojich zámerov zase upúšťa. Spoločnosť Minimotors dodáva na svetové trhy produkty tej najvyššej kvality a stala sa tak lídrom v oblasti elektromobility.

10/10
Komfort
4/10
Ľahkosť údržby
21 kg
Váha
3000 W
Výkon
80 km
Dojazd
65 km/h
Rýchlosť
Vhodná do mesta
Zadné osvetlenie
Predné osvetlenie
Zvládne kopec
Vzduchové kolesá
Skvelý pomer cena / výkon
Dobre skladateľné
Brzda vpredu
Brzda vzadu
Motor vzadu
Motor vpredu
Odpružený podvozok vzadu
Odpružený podvozok vpredu
Extrémny výkon
Tempomat
Zvládne terén
Štart z nuly
 
Data sheet
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 21 kg Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť 65 km/h Zatiaľ netestované
Výkon 3000 W Zatiaľ netestované
Dojazd 80 km Zatiaľ netestované
 
Data sheet
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka 113 cm  
      Výška 123 cm  
      Šírka 60,5 cm  
      Dĺžka zložená 113 cm  
      Výška zložená 48 cm  
      Šírka zložená 60,5 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Li-Ion  
      Napätie batérie 60 V  
      Kapacita batérie 24,5 Ah  
      Energia v batérii 1470 Wh  
      Rekuperácia áno  
      Systém ovládania prstová páčka  
      Tempomat áno  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Štart odrazom zvoliteľný  
      Pohon pohon predného aj zadného kolesa  
      Predná brzda kotúčová (disková) mechanická  
      Zadná brzda kotúčová (disková) mechanická  
      Typ kolesa vpredu vzduchové s dušou  
      Typ kolesa vzadu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vpredu 10"  
      Veľkosť kolesa vzadu 10"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Predné zavesenie kyvné rameno s elastomérom  
      Zadné zavesenie kyvné rameno s elastomérom  
      Osvetlenie predné, zadné a brzdové  
      Max. záťaž 80 kg  
      Výrobca batérie Samsung články  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Rated 4.20 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Overený nákup

Dobrá a ľahká dvojmotorová kolobežka

Kolobežku som vyberal podľa váhy , aby sa mi ľahko prenášala. Dá sa povedať, že som vybral dobre. Má okolo 20 kg a nemám s ňou problémy. K tomu jazdeniu asi toľko, žo som na Vipera už trochu starý, Jezdím na eco mode. ECO mode má maximálnu rýchlosť pri plnej baterii - okolo 37 km/hod. V podstate jazdím rýchlosťami okolo 30 km/hod. Občas to pustím na turbo , ale najradšej za to posadím synovca ktorý ide na tom okolo 50 km/hod možno aj viac.Pri mojích rýchlostiach , tak okolo tridsať za hodinu mám dosach na jedno nabitie až 80 km. Zatiaľ som spokojný. Dodatok, odblokovanie mi spravil vo VOLTRIDE. Mne sa podarilo odpojiť svetlo. ? Ale aj ten zablokovaný viper, pre nás starších stačí. Aspoň sa Vám niečo nestane.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

DTR.ESCSPDL

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe