Dualtron Mini

Vhodná
do mesta
Vysoký
výkon

Dualtron Mini je cenovo dostupná, ale výkonná elektrická kolobežka. Svojou rýchlosťou až 51 km/h, dojazdom až 55-60 km (podľa zvolenej konfigurácie a hmotnosťou iba 21-22 kg, je Dualtron Mini rozhodne skvelým prostriedkom pre kombinovanú prepravu. Oceníte jej nádherný dizajn, rýchly a pevný skladací mechanizmus, štvornásobné odpruženie a bezúdržbovú zadnú bubnovú brzdu. V prípade varianty dvoch bŕzd, aj prednú bubnovú brzdu.

`

Dualtron Mini

New product

Product Options
Brzdy: *
Jedna
- 1 €
Dve
+ 291 €
Batéria: *
LG 676 Wh (52 V 13 Ah)
- 1 €
LG 910 Wh (52 V 17,5 Ah)
+ 166 €
LG 1092 Wh (52 V 21 Ah)
+ 291 €
Cena s DPH

1 299 €vrátane DPH

 • LG 910 Wh (52 V 17,5 Ah)
 • LG 676 Wh (52 V 13 Ah)
 • LG 1092 Wh (52 V 21 Ah)
 • Jedna
 • Dve

- +

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť vybraného modelu

V závislosti od konfigurácie produktu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Bratislava Sklad
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
 • Doživotná zľava 50% na servis
 • Zľava 10% na náhradné diely
 • Zľava 10% na náhradnú batériu
 • Prvý servis úplne zadarmo
 • Zľava na ďalší nákup
 • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
 • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

Maximálna prenosnosť a pohodlie so skvelým výkonom. Dualtron Mini je základným modelom elektrických kolobežiek Dualtron od svetoznámej spoločnosti Minimotors, vyznačujúcich sa vysokou kvalitou. Tento model, navrhnutý úplne od základu, je revolúciou svojho druhu. Poskytuje špičkový komfort, kvalitu a výkon v kompaktnej veľkosti a ľahkú údržbu. Táto elektrická kolobežka je nutnosťou pre pravidelne dochádzajúcich. Ľahký a kompaktný dizajn poskytuje vynikajúcu prenositeľnosť, ale zachováva agresívny vzhľad a výkon, vďaka ktorému je Dualtron jednotkou na trhu. Efektívne rieši problém života a pohybu po veľkých preplnených mestách. Veríme, že sa jedná o jednu z najvydarenejších malých kolobežiek na trhu.

 

 

Konštrukcia, dizajn a výbava

Kolobežka má úžasný moderný dizajn a perfektné dielenské spracovanie, ktoré v kombinácii s LED podsvietením loga Dualtron na stĺpiku riadenia a bokoch nášľapnej plochy, pridáva ku vzhľadu aj určitú dávku elegancie. Nový skladací systém Dualtronu Mini je pravdepodobne jedným z najrobustnejších a najlepších skladacích systémov na trhu. Dá sa rýchlo zložiť a poskytne vám istotu, ktorú potrebujete ako pri jazde, tak pri jej preprave. Kolobežka Dualtron Mini je vybavená veľkým a ľahko čitateľným displejom EYE, vyrobenom priamo spoločnosťou Minimotors. Displej zobrazuje všetky dôležité údaje ako je rýchlosť, aktuálny rýchlostný stupeň, denné prejdené kilometre (TRIP), celkovo prejdené kilometre (ODO) a aktuálnu úroveň nabitia batérie. Vďaka vysokému jasu je displej čitateľný aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach. Plynová páčka sa ovláda obľúbenou prstovú páčkou. Rám a pevné riadidlá sú vyrobené z kovanej zliatiny leteckého hliníka s označením 6082-T6, zatiaľ čo hriadele kolies sú vyrobené z chróm-molybdénovej legovanej ocele s prímesou uhlíka s označením SCM440. Kvalitné materiály a precízne spracovanie dodávajú kolobežke pevnosť, ktorá je potrebná na zaistenie bezpečnosti jazdca. O vaše pohodlie sa postará moderný typ štvornásobného odpruženie podvozku, 8,5 palcové nafukovacie pneumatiky, tvarovaná riadidlá a pohodlné ergonomické gripy. 

 

 

Bezpečnosť a kvalita jazdy

Bezpečnosť je vždy najdôležitejšia. Komponenty kolobežky sú umiestnené v novom ráme, ktorý bol navrhnutý pre maximálnu stabilitu a komfort pri jazde. Zdvojený systém odpruženia prednou a zadnou pružinou (Quadruple Suspension System) je najlepší vo svojej triede a poskytuje neuveriteľné pohodlie a tlmenie nárazov na akomkoľvek type povrchu! So spoľahlivou a ľahko udržiavateľnou zadnou bubnovou brzdou a elektrickou brzdou si môžete byť istý, že vždy získate potrebnú brzdnú silu, bez toho aby ste sa museli starať o nastavenie bŕzd. O to viac v prípade varianty s prednou aj zadnou bubnovou brzdou. K zvýšeniu brzdného účinku pomáha elektrická brzda, ktorá tiež chráni pred extrémnymi situáciami predčasného zablokovania kolesa mechanickou brzdou. Možnosť rekuperačného dobíjania je tiež pozitívna funkcia pre predĺženie čerpania energie z vašej batérie a môže tiež pomôcť šetriť brzdy kvôli svojmu zvýšenému odporu. Ďalším dôležitým prvkom bezpečnosti je elektronické ABS pomáhajúce zabrániť zablokovaniu kolesa počas prudkého brzdenia. Rovnako tak svetelný systém 3. generácie u Dualtronu Mini je navrhnutý pre zvýšenie bezpečnosti a predvídateľnosti v rýchlej mestskej premávke. Dvojité LED diódy, osvetlenie stĺpika riadenia, bočných panelov a zadné brzdové svetlá, vám poskytnú zvýšenú viditeľnosť a bezpečnosť, ktorú v mestskom prostredí veľmi oceníte najmä za zníženej viditeľnosti. Kolobežka má tiež možnosť aktivácie funkcie, tzv. "Kick-start", zamedzujúci nechcenému štartu z miesta. Samozrejmosťou sú funkčné blatníky a IP54 certifikácia. Avšak, odporúčame sa vode, pokiaľ možno čo najviac vyhýbať, aby nedošlo k strate záruky poškodením elektrických komponentov vodou. Nemusíte sa teda báť nepriaznivého počasia a zašpinenia svojho oblečenia špliechajúcej vodou, ak vás zastihne nečakaná prehánka. Ako bonus je ľahko udržiavateľná nášľapná plocha zabraňujúca pokĺznutiu jazdca v nepriaznivom počasí alebo v extrémnej situácii.

 

Výkon a dojazd

Nepodceňujte výkon tejto kolobežky pre jej veľkosť. Dualtron Mini disponuje zadným veľmi výkonným bezuhlíkovým elektromotorom BLDC s nominálnym výkonom 500W, ktorý disponuje špičkovým výkonom až neuveriteľných 1450W! V kombinácii s 25 ampérovou riadiacou jednotkou vlastnej výroby umožňuje kolobežka jazdcovi jazdu rýchlosťou až 45 km/h (v závislosti od hmotnosti jazdca, vonkajšej teplote a terénu). Vďaka spoľahlivej 52 V batérii značky LG s kapacitou 13 Ah, 17,5 Ah alebo 21 Ah dokáže Dualtron Mini ponúknuť pôsobivý dojazd od 40 do 60 km. To vám poskytne slobodu jazdy, bez toho aby ste museli premýšľať o nutnosti dobíjania. Nabíjací port je samozrejme vybavený ochrannou krytkou zabraňujúcou prieniku nečistôt dovnútra. Akumulátor netrpí nežiaducim pamäťovým efektom, preto vám pri správnom nabíjaní a údržbe vydrží veľa rokov!

 

Využitie a praktickosť

Vďaka pevnej konštrukcii a vysokému výkonu sa jedná o prakticky dokonalú mestskú kolobežku. Dualtron Mini nie je v žiadnom prípade priemernou elektrickou kolobežkou. Klasické funkcie Dualtronu, ktoré všetci poznajú a milujú, na Mini stále prevládajú, len v kompaktnejšom balení! Výkonný bezuhlíkový motor poskytuje veľkú silu, s ktorou zvládnete aj väčšinu kopcov. Predné a zadné pružinové odpruženie v spojení so zadnou opierkou nôh urobí z každej jazdy naozaj neskutočný zážitok. Pri jazde mestskými ulicami oceníte plynulé dávkovanie výkonu a obratnosť kolobežky. Nemusíte sa báť, že vás aj na dlhšej trase nechá v štichu. Budete rovnako pohodlne brázdiť po mačacích hlavách, ako aj cez električkové pásy. Kolobežka je certifikovaná prepraviť jazdca až do hmotnosti 100 kg a sama o sebe váži od 18 do 21 kg (podľa veľkosti batérie). Prevážanie kolobežky mestskou dopravou či nakladanie do batožinového priestoru vášho auta vám vzhľadom k nízkej váhe kolobežky nebude robiť väčšie ťažkosti.

 

Naše hodnotenie

Ak by sme si mali vybrať ideálnu mestskú kolobežku, tak tu máme víťaza. Dualtron Mini spĺňa všetko, čo od mestskej kolobežky očakávate. Je rýchla, obratná, bezpečná a veľmi pohodlná. Sme veľmi radi, že tento vynikajúci stroj môžeme našim zákazníkom ponúknuť. Ako je u spoločnosti Minimotors zvykom, kolobežka napĺňa deklarované papierové parametre a vyniká predovšetkým svojou spoľahlivosťou a kvalitou. Ani čo sa týka bezpečnosti, tak nezostáva nijako pozadu. Efektné a praktické podsvietenie dá pri vašej večernej vychádzke všetkým na vedomie, že sa blíži Dualtron, jedna z najlepších kolobežiek na svete.

 

minimotors-logo

Servis

Sme autorizovaným predajcom značky Dualtron pre Česko, Slovensko a ďalšie krajiny. Poskytujeme záručný aj pozáručný servis, ktorý je zaisťovaný na všetkých našich pobočkách. Väčšinu náhradných dielov máme na sklade a ostatné diely, vďaka nášmu priamemu napojeniu na výrobcu, vieme zaistiť vo veľmi krátkom čase. Pri kúpe tejto kolobežky sa teda nemusíte obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov. Vďaka našim skúsenostiam a kontaktom si poradíme aj so zložitejšími závadami a diagnostikou.

 

 

O značke

Spoločnosť Minimotors je známa ako jeden z najlepších a najspoľahlivejších výrobcov elektrických kolobežiek na svete. Bola založená v roku 1999 v Pusane (Busane) v Južnej Kórei. Krátko po svojom založení sa spoločnosť preslávila sériovo vyrábanými elektromotormi. Od roku 2010 začala s vývojom a výrobou elektrických kolobežiek ako vynikajúcou alternatívou osobnej mobility k benzínovým jednostopovým vozidlám. Ešte v tom istom roku dodala na trh sériu elektrokolobežiek s názvom Speedway. Z dôvodu veľkého dopytu a s tým spojenej potreby zvýšenia produkcie, presunula spoločnosť Minimotors výrobu do svojej novej továrne v Číne a v roku 2015 dokončila vývoj a začala výrobu nového typu elektrokolobežky s názvom Dualtron Ultra. Vďaka obrovskému úspechu spoločnosť pokračovala s vývojom a výrobou ďalších modelov a modelových radov. V súčasnej dobe spoločnosť ponúka modelové rady Dualtron, Speedway a Futecher, ktoré sú obľúbené medzi nadšencami elektromobility po celom svete a meno Minimotors je tak s elektrickými kolobežkami nerozlučne späté. Hoci neustále vzniká mnoho nových spoločností zaoberajúcich sa elektromobilitou, chýbajú im skúsenosti, ktoré Minimotors nazhromaždil v priebehu rokov. Mnoho z týchto nových spoločností pre nízku kvalitu svojich výrobkov a následný nezáujem trhu od svojich zámerov zase upúšťa. Spoločnosť Minimotors dodáva na svetové trhy produkty tej najvyššej kvality a stala sa tak lídrom v oblasti elektromobility.

7/10
Komfort
5/10
Ľahkosť údržby
51 km/h
Rýchlosť
21 kg
Váha
1450 W
Výkon
40 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Odpružený podvozok vpredu
KERS - rekuperácia
Motor vzadu
Brzda vzadu
Vhodná do mesta
Vysoký výkon
Zadné osvetlenie
Vzduchové kolesá
Dobre skladateľné
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 21 kg podľa konfigurácie od 21 kg do 22 kg Zatiaľ netestované
Doba nabíjania 10 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 51 km/h 46,15 km/h
Výkon 1450 W 1024 W
Dojazd 40 km podľa konfigurácie od 40 km do 60 km Zatiaľ netestované otestovaná iná konfigurácia
Dojazd v mestskom cykle N/A podľa konfigurácie od N/A do N/A N/A podľa konfigurácie
Vzdialenosť na zrýchlenie 0 - 20 km/h N/A podľa konfigurácie od N/A do N/A N/A podľa konfigurácie
Vzdialenosť na zrýchlenie 0 - 30 km/h N/A podľa konfigurácie od N/A do N/A N/A podľa konfigurácie
Čas na zrýchlenie z 0 na 20 km/h N/A podľa konfigurácie od N/A do N/A N/A podľa konfigurácie
Čas na zrýchlenie z 0 na 30 km/h N/A podľa konfigurácie od N/A do N/A N/A podľa konfigurácie
Brzdná dráha z 20 km/h N/A podľa konfigurácie od N/A do N/A N/A podľa konfigurácie
Brzdná dráha z 30 km/h N/A podľa konfigurácie od N/A do N/A N/A podľa konfigurácie
Šprint na 100m N/A podľa konfigurácie od N/A do N/A N/A podľa konfigurácie
Šprint na 250m N/A podľa konfigurácie od N/A do N/A N/A podľa konfigurácie
Šprint na 1000m N/A podľa konfigurácie od N/A do N/A N/A podľa konfigurácie
Zobraziť viac
Zobraziť menej
Merania Voltride

Nezávislé Výsledky Meraní

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami.

Viac o testovaní
Výsledky závisia od konfigurácie, prosím vyberte si:
Táto varianta ešte nebola otestovaná, zobrazujem výsledky pre:
46,15
km/h
Max. rýchlosť
1 024
wattov
Max. výkon
86,98
km
Max. dojazd
41,72
km
Mestský dojazd
38,61
km
Min. dojazd
13,00
sekúnd
Čas na
100 m
25,24
sekúnd
Čas na
250 m
85,43
sekúnd
Čas na
1 km
3,23
sekúnd
Čas do
20 km/h
6,25
sekúnd
Čas
do 30 km/h
1,31
sekúnd
Čas z
20 km/h
1,94
sekúnd
Čas z
30 km/h
11,2
metrov
Dráha do
20 km/h
32,7
metrov
Dráha do
30 km/h
3,2
metrov
Dráha z
20 km/h
7,4
metrov
Dráha z
30 km/h
Zrýchlenie
Brzdenie
Výkon
Porovnať viaceré modely

Vyberte si do porovnania aj iné modely.
Dáta sa zobrazia v grafoch, tabuľkách a pri všetkých hodnotách.

Porovnať rôzne modely

Vyberte si iné modely z možností nižšie:

Primárna konfigurácia:

Zvoliť
Časy zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 45 46,15
0
0 10
1,13
0 10
Dualtron Mini 1,13
0 15
2,08
0 15
Dualtron Mini 2,08
0 20
3,23
0 20
Dualtron Mini 3,23
0 25
4,52
0 25
Dualtron Mini 4,52
0 30
6,25
0 30
Dualtron Mini 6,25
0 35
8,69
0 35
Dualtron Mini 8,69
0 40
12,09
0 40
Dualtron Mini 12,09
0 45
19,36
0 45
Dualtron Mini 19,36
0 46,15
24,06
0 46,15
Dualtron Mini 24,06
10
10 15
0,95
10 15
Dualtron Mini 0,95
10 20
2,11
10 20
Dualtron Mini 2,11
10 25
3,40
10 25
Dualtron Mini 3,40
10 30
5,13
10 30
Dualtron Mini 5,13
10 35
7,56
10 35
Dualtron Mini 7,56
10 40
10,96
10 40
Dualtron Mini 10,96
10 45
18,24
10 45
Dualtron Mini 18,24
10 46,15
22,94
10 46,15
Dualtron Mini 22,94
15
15 20
1,16
15 20
Dualtron Mini 1,16
15 25
2,45
15 25
Dualtron Mini 2,45
15 30
4,17
15 30
Dualtron Mini 4,17
15 35
6,61
15 35
Dualtron Mini 6,61
15 40
10,01
15 40
Dualtron Mini 10,01
15 45
17,28
15 45
Dualtron Mini 17,28
15 46,15
21,98
15 46,15
Dualtron Mini 21,98
20
20 25
1,29
20 25
Dualtron Mini 1,29
20 30
3,02
20 30
Dualtron Mini 3,02
20 35
5,45
20 35
Dualtron Mini 5,45
20 40
8,86
20 40
Dualtron Mini 8,86
20 45
16,13
20 45
Dualtron Mini 16,13
20 46,15
20,83
20 46,15
Dualtron Mini 20,83
25
25 30
1,73
25 30
Dualtron Mini 1,73
25 35
4,17
25 35
Dualtron Mini 4,17
25 40
7,57
25 40
Dualtron Mini 7,57
25 45
14,84
25 45
Dualtron Mini 14,84
25 46,15
19,54
25 46,15
Dualtron Mini 19,54
30
30 35
2,44
30 35
Dualtron Mini 2,44
30 40
5,84
30 40
Dualtron Mini 5,84
30 45
13,11
30 45
Dualtron Mini 13,11
30 46,15
17,81
30 46,15
Dualtron Mini 17,81
35
35 40
3,40
35 40
Dualtron Mini 3,40
35 45
10,67
35 45
Dualtron Mini 10,67
35 46,15
15,37
35 46,15
Dualtron Mini 15,37
40
40 45
7,27
40 45
Dualtron Mini 7,27
40 46,15
11,97
40 46,15
Dualtron Mini 11,97
45
45 46,15
4,70
45 46,15
Dualtron Mini 4,70
Dráha zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 45 46,15
0
0 10
1,98
0 10
Dualtron Mini 1,98
0 15
5,50
0 15
Dualtron Mini 5,50
0 20
11,24
0 20
Dualtron Mini 11,24
0 25
19,40
0 25
Dualtron Mini 19,40
0 30
32,75
0 30
Dualtron Mini 32,75
0 35
54,94
0 35
Dualtron Mini 54,94
0 40
90,64
0 40
Dualtron Mini 90,64
0 45
176,46
0 45
Dualtron Mini 176,46
0 46,15
234,88
0 46,15
Dualtron Mini 234,88
10
10 15
3,52
10 15
Dualtron Mini 3,52
10 20
9,26
10 20
Dualtron Mini 9,26
10 25
17,42
10 25
Dualtron Mini 17,42
10 30
30,77
10 30
Dualtron Mini 30,77
10 35
52,96
10 35
Dualtron Mini 52,96
10 40
88,66
10 40
Dualtron Mini 88,66
10 45
174,48
10 45
Dualtron Mini 174,48
10 46,15
232,90
10 46,15
Dualtron Mini 232,90
15
15 20
5,75
15 20
Dualtron Mini 5,75
15 25
13,90
15 25
Dualtron Mini 13,90
15 30
27,25
15 30
Dualtron Mini 27,25
15 35
49,45
15 35
Dualtron Mini 49,45
15 40
85,14
15 40
Dualtron Mini 85,14
15 45
170,96
15 45
Dualtron Mini 170,96
15 46,15
229,38
15 46,15
Dualtron Mini 229,38
20
20 25
8,15
20 25
Dualtron Mini 8,15
20 30
21,50
20 30
Dualtron Mini 21,50
20 35
43,70
20 35
Dualtron Mini 43,70
20 40
79,39
20 40
Dualtron Mini 79,39
20 45
165,21
20 45
Dualtron Mini 165,21
20 46,15
223,63
20 46,15
Dualtron Mini 223,63
25
25 30
13,35
25 30
Dualtron Mini 13,35
25 35
35,55
25 35
Dualtron Mini 35,55
25 40
71,24
25 40
Dualtron Mini 71,24
25 45
157,06
25 45
Dualtron Mini 157,06
25 46,15
215,48
25 46,15
Dualtron Mini 215,48
30
30 35
22,20
30 35
Dualtron Mini 22,20
30 40
57,89
30 40
Dualtron Mini 57,89
30 45
143,71
30 45
Dualtron Mini 143,71
30 46,15
202,13
30 46,15
Dualtron Mini 202,13
35
35 40
35,69
35 40
Dualtron Mini 35,69
35 45
121,51
35 45
Dualtron Mini 121,51
35 46,15
179,93
35 46,15
Dualtron Mini 179,93
40
40 45
85,82
40 45
Dualtron Mini 85,82
40 46,15
144,24
40 46,15
Dualtron Mini 144,24
45
45 46,15
58,42
45 46,15
Dualtron Mini 58,42
Brzdné časy
45 40 35 30 25 20 15 10 0
46,15
46,15 45
0,23
46,15 45
Dualtron Mini 0,23
46,15 40
0,49
46,15 40
Dualtron Mini 0,49
46,15 35
0,81
46,15 35
Dualtron Mini 0,81
46,15 30
1,10
46,15 30
Dualtron Mini 1,10
46,15 25
1,41
46,15 25
Dualtron Mini 1,41
46,15 20
1,74
46,15 20
Dualtron Mini 1,74
46,15 15
2,07
46,15 15
Dualtron Mini 2,07
46,15 10
2,38
46,15 10
Dualtron Mini 2,38
46,15 0
3,05
46,15 0
Dualtron Mini 3,05
45
45 40
0,25
45 40
Dualtron Mini 0,25
45 35
0,58
45 35
Dualtron Mini 0,58
45 30
0,87
45 30
Dualtron Mini 0,87
45 25
1,18
45 25
Dualtron Mini 1,18
45 20
1,50
45 20
Dualtron Mini 1,50
45 15
1,83
45 15
Dualtron Mini 1,83
45 10
2,15
45 10
Dualtron Mini 2,15
45 0
2,81
45 0
Dualtron Mini 2,81
40
40 35
0,32
40 35
Dualtron Mini 0,32
40 30
0,62
40 30
Dualtron Mini 0,62
40 25
0,92
40 25
Dualtron Mini 0,92
40 20
1,25
40 20
Dualtron Mini 1,25
40 15
1,58
40 15
Dualtron Mini 1,58
40 10
1,89
40 10
Dualtron Mini 1,89
40 0
2,56
40 0
Dualtron Mini 2,56
35
35 30
0,29
35 30
Dualtron Mini 0,29
35 25
0,60
35 25
Dualtron Mini 0,60
35 20
0,93
35 20
Dualtron Mini 0,93
35 15
1,26
35 15
Dualtron Mini 1,26
35 10
1,57
35 10
Dualtron Mini 1,57
35 0
2,24
35 0
Dualtron Mini 2,24
30
30 25
0,31
30 25
Dualtron Mini 0,31
30 20
0,64
30 20
Dualtron Mini 0,64
30 15
0,96
30 15
Dualtron Mini 0,96
30 10
1,28
30 10
Dualtron Mini 1,28
30 0
1,94
30 0
Dualtron Mini 1,94
25
25 20
0,33
25 20
Dualtron Mini 0,33
25 15
0,66
25 15
Dualtron Mini 0,66
25 10
0,97
25 10
Dualtron Mini 0,97
25 0
1,63
25 0
Dualtron Mini 1,63
20
20 15
0,33
20 15
Dualtron Mini 0,33
20 10
0,64
20 10
Dualtron Mini 0,64
20 0
1,31
20 0
Dualtron Mini 1,31
15
15 10
0,31
15 10
Dualtron Mini 0,31
15 0
0,98
15 0
Dualtron Mini 0,98
10
10 0
0,67
10 0
Dualtron Mini 0,67
Brzdné dráhy
45 40 35 30 25 20 15 10 0
46,15
46,15 45
2,97
46,15 45
Dualtron Mini 2,97
46,15 40
5,86
46,15 40
Dualtron Mini 5,86
46,15 35
9,11
46,15 35
Dualtron Mini 9,11
46,15 30
11,65
46,15 30
Dualtron Mini 11,65
46,15 25
13,90
46,15 25
Dualtron Mini 13,90
46,15 20
15,84
46,15 20
Dualtron Mini 15,84
46,15 15
17,34
46,15 15
Dualtron Mini 17,34
46,15 10
18,34
46,15 10
Dualtron Mini 18,34
46,15 0
19,04
46,15 0
Dualtron Mini 19,04
45
45 40
2,89
45 40
Dualtron Mini 2,89
45 35
6,14
45 35
Dualtron Mini 6,14
45 30
8,68
45 30
Dualtron Mini 8,68
45 25
10,93
45 25
Dualtron Mini 10,93
45 20
12,87
45 20
Dualtron Mini 12,87
45 15
14,37
45 15
Dualtron Mini 14,37
45 10
15,37
45 10
Dualtron Mini 15,37
45 0
16,07
45 0
Dualtron Mini 16,07
40
40 35
3,25
40 35
Dualtron Mini 3,25
40 30
5,79
40 30
Dualtron Mini 5,79
40 25
8,04
40 25
Dualtron Mini 8,04
40 20
9,99
40 20
Dualtron Mini 9,99
40 15
11,48
40 15
Dualtron Mini 11,48
40 10
12,48
40 10
Dualtron Mini 12,48
40 0
13,18
40 0
Dualtron Mini 13,18
35
35 30
2,54
35 30
Dualtron Mini 2,54
35 25
4,79
35 25
Dualtron Mini 4,79
35 20
6,74
35 20
Dualtron Mini 6,74
35 15
8,23
35 15
Dualtron Mini 8,23
35 10
9,23
35 10
Dualtron Mini 9,23
35 0
9,93
35 0
Dualtron Mini 9,93
30
30 25
2,25
30 25
Dualtron Mini 2,25
30 20
4,19
30 20
Dualtron Mini 4,19
30 15
5,69
30 15
Dualtron Mini 5,69
30 10
6,69
30 10
Dualtron Mini 6,69
30 0
7,39
30 0
Dualtron Mini 7,39
25
25 20
1,95
25 20
Dualtron Mini 1,95
25 15
3,44
25 15
Dualtron Mini 3,44
25 10
4,44
25 10
Dualtron Mini 4,44
25 0
5,14
25 0
Dualtron Mini 5,14
20
20 15
1,50
20 15
Dualtron Mini 1,50
20 10
2,49
20 10
Dualtron Mini 2,49
20 0
3,20
20 0
Dualtron Mini 3,20
15
15 10
1,00
15 10
Dualtron Mini 1,00
15 0
1,70
15 0
Dualtron Mini 1,70
10
10 0
0,70
10 0
Dualtron Mini 0,70

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami. Používame tak vedecký prístup ako je to len možné a profesionálne meracie prístroje.

Viac o testovaní
Ukázať viac Ukázať menej
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Brzdná dráha z maximálnej rýchlosti N/A podľa konfigurácie: N/A, N/A  
      Dĺžka 111,5 cm  
      Výška 117 cm  
      Šírka 60 cm  
      Dĺžka zložená 111 cm  
      Výška zložená 41 cm  
      Šírka zložená 20,5 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Li-Ion  
      Výrobca batérie LG články  
      Napätie batérie 52 V  
      Kapacita batérie 13 Ah podľa konfigurácie: 13 Ah, 17,5 Ah, 21 Ah  
      Energia v batérii 676 Wh podľa konfigurácie: 676 Wh, 910 Wh, 1092 Wh  
      Rekuperácia áno  
      Systém ovládania prstová páčka  
      Tempomat áno  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Štart odrazom zvoliteľný  
      Pohon zadný náhon  
      Predná brzda bez podľa konfigurácie: bez, bubnová  
      Zadná brzda bubnová  
      Typ kolesa vpredu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vpredu 8.5"  
      Typ kolesa vzadu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vzadu 8.5"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Predné zavesenie zdvojená pružina  
      Zadné zavesenie zdvojená pružina  
      Osvetlenie predné  
      Brzdové svetlo áno  
      Max. záťaž 100 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Overený nákup

Dualtron mini limited 52v 21Ah dve brzdy

Presadol som na tuto masinu zo xiaomi scooter pro a je to ako keby som isiel z fabie do mercedesu. Po asi 730km mozem povedat ze je skladna nie extremne tazka a ked nefuka silny protivietor viem ist na tom 55 podla tachometra, vtedy je dojazd nejakych 40km. Ak fuka protivietor s mojou vahou 85kg je to 44km/h. Skusal som aj dojazd pri ustalenej rychlosti 30km/h a vtedy je to neuveritelnych 70km. Na zivo vyzera kolobezka uzasne a v noci pri led osvetleni fantasticky, dizjan je nadherny. Kolobezka je tvrdsia ale drzi na ceste aj v zatackach naozaj dobre. Ani z prudkeho kopca pri rychlosti 68 co je zatial maximum co som dosiahol ziadny wobling. Ako minusy beriem ze kolobezka podporuje rychle nabijanie ale v baleni je iba pomala nabijacka s ktorou trva nabijanie asi 9 az 10 hodin a rychlonabijacku treba dokupit za 199e co mi pride pri cene kolobezky blbe. Dalsia vec je vrzgajuca tyc riadenia co sa da ale vyriesit nasilikonovanim dvoch srobov na tyci riadenia. Inac mozem kolobezku odporucit.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Brutálne

Brutalita

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.