Dualtron Eagle PRO

Zvládne
terén
Veľmi
komfortná
Vysoký
výkon

Zvládne
terén
Veľmi
komfortná
Vysoký
výkon

Dualtron Eagle PRO

New product

Dualtron Eagle PRO zapĺňa medzeru medzi modelom Spider a 3. Je vybavená technológiou, ktorú obvykle nájdete až vo väčších a oveľa ťažších kolobežkách radu Dualtron. Kolobežka disponuje dvoma motormi s celkovým výkonom až 3600 W, ktoré vás vyvezú na akýkoľvek kopec, bez toho aby ste pociťovali stratu výkonu. Vďaka 60 V batérii vám za ideálnych podmienok poskytne aj pôsobivý dojazd až 80 km.

Limited time offer:
Pôvodná cena Akčná cena

2 490 €vrátane DPH

2 399 €vrátane DPH

- +

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť modelu

Eshop
Na objednávku
Bratislava
Na objednávku
Bratislava Sklad
Na objednávku
Voltride Central
Na objednávku
Voltride Servis
Na objednávku
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

 

Je ťažké neobdivovať výkon a kvalitu elektrických kolobežiek Dualtron. Zoznámte sa s Dualtronem Eagle Pro. Táto kolobežka je vybavená technológiou, ktorú obvykle nájdete až vo väčších a oveľa ťažších kolobežkách modelového radu Dualtron. Tu máte všetko k dispozícii v oveľa kompaktnejšom balení. S touto kolobežkou, vybavenou dvoma silnými motormi s maximálnym výkonom až 3600 W zvládnete vyjsť akýkoľvek kopec bez toho, že by ste pociťovali stratu výkonu. S LG batériou (60 V a 22,4 Ah) budete mať vždy istotu, že si svoju jazdu užijete poriadne dlho! Ak pôjdete po rovnej ceste, dokáže uháňať rýchlosťou až 75 km/h (za splnenia ideálnych podmienok). Pridajte predný a zadný elastomérový systém odpruženia, sklopné riadidlá, ABS a moderný LCD displej EYE a uvidíte, prečo je Dualtron Eagle PRO považovaný za jednu z najlepších elektrických kolobežiek na trhu vo svojej triede! Skvele sa hodí nielen do mesta, ale aj na výlety do prírody a určite si s ním užijete veľa zábavy. Je to jednoducho Dualtron a toto meno vo svete elektromobility už niečo znamená!

 

 

Konštrukcia, design a výbava

Kolobežka má praktický dizajn a perfektné dielenské spracovanie. Vďaka rýchlemu skladaciemu mechanizmu sa Dualtron Eagle PRO dá ľahko zložiť do kompaktných rozmerov! Môžete sklopiť aj riadidlá, vďaka ktorým má kolobežka ešte kompaktnejší rozmer a nebude tak problém ju naložiť do batožinového priestoru bežného auta. Dualtron Eagle PRO je vybavený veľkým a ľahko čitateľným displejom EYE, vyrobeným priamo spoločnosťou Minimotors. Displej zobrazuje všetky dôležité údaje ako je rýchlosť, aktuálny rýchlostný stupeň, denné prejdené kilometre (TRIP), celkovo prejdené kilometre (ODO) a aktuálnu úroveň nabitia batérie. Vďaka vysokému jasu je displej čitateľný aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach. Výkon kolobežky sa ovláda obľúbenou prstovú páčkou. Rám je vyrobený z kovanej zliatiny leteckého hliníka s označením 6082-T6, zatiaľ čo hriadele kolies sú vyrobené z chróm-molybdénovej legovanej ocele s prímesou uhlíka s označením SCM440. Kvalitné materiály a precízne spracovanie dodávajú kolobežke pevnosť, ktorá je potrebná na zabezpečenie bezproblémovej jazdy. O vaše pohodlie sa postará bezúdržbové a trvanlivé elastomérové ​​odpruženie podvozku, 10 palcové nafukovacie pneumatiky a pohodlné ergonomické gripy.

 

Bezpečnosť a kvalita jazdy

Bezpečnosť je vždy dôležitá. Komponenty kolobežky sú umiestnené v ráme, ktorý bol navrhnutý pre maximálnu stabilitu a jazdný komfort. Dualtron Eagle PRO je dodávaný s elastomérovým odpružením, takže vaša jazda bude na akomkoľvek povrchu veľmi pohodlná! Nastavenia tuhosti pruženia možno zmeniť vďaka vymeniteľným kazetám s elastomérom vpredu i vzadu. Môžete si vybrať z ďalších dvoch mäkších a dvoch tvrdších kaziet, ak vám pôvodná tuhosť nevyhovuje. Jedná sa o rokmi overený systém pruženia, používaný takmer v celom modelovom rade Dualtron. Nevyžaduje žiadnu údržbu a vyniká dlhou životnosťou. Z vyšších rýchlostí spoľahlivo zabrzdíte vďaka mechanickým kotúčovým brzdám, ktoré majú stále rovnakú účinnosť, na akú ste u Dualtronu zvyknutý. Spoločne s elektrickou brzdou si môžete byť istý, že vždy bezpečne zastavíte. Ďalším dôležitým prvkom bezpečnosti je elektronické ABS zabraňujúce zablokovaniu kolesa počas prudkého brzdenia. Čo by to bolo za bezpečnosť bez poriadneho osvetlenia. Okrem toho, že je systém osvetlenia štýlový, je navrhnutý hlavne pre zvýšenie bezpečnosti a predvídateľnosti v rýchlej mestskej premávke. Okrem štandardných LED svetlometov, koncových a brzdových svetiel v tele nášľapnej plochy, má Dualtron Eagle PRO v stĺpiku riadenia zabudované LED osvetlenie, ktorého farbu si môžete meniť podľa vašej nálady priloženým diaľkovým ovládačom. Kolobežka má tiež možnosť aktivácie funkcie, tzv. "Kick-start", zamedzujúcej nechcenému štartu z miesta pre menej skúsených jazdcov. Samozrejmosťou sú funkčné blatníky, vďaka ktorým sa nemusíte obávať nepriaznivého počasia a zašpinenia svojho oblečenia špliechajúcou vodou, ak vás zastihne nečakaná prehánka. Ako bonus je ľahko udržiavateľná nášľapná plocha zabraňujúca pokĺznutiu jazdca v nepriaznivom počasí či extrémnej situácii.

 

 

Výkon a dojazd

S maximálnym výkonom 3 600 W vyjdete každý kopec. Dualtron Eagle PRO disponuje dvoma bezuhlíkovými elektromotormi BLDC, ktoré vám za ideálnych podmienok umožnia tohto "Orla" rozbehnúť na rýchlosť až 75 km/h. Pozadu nezostáva ani s dojazdom. Vďaka extrémne odolnej 60 V batérii s kapacitou 22,4 Ah vám Dualtron Eagle PRO umožní veľmi dlhú jazdu až 80 km aj v tých najnáročnejších podmienkach (v závislosti od hmotnosti jazdca, vonkajšej teplote a terénu). Takáto porcia dojazdu vám poskytne slobodu jazdy, bez toho aby ste museli premýšľať o nutnosti nabíjania. Nabíjacie porty, podporujúce rýchlonabíjanie, sú vybavené ochrannými krytkami zabraňujúcimi prieniku nečistôt dovnútra. Akumulátor netrpí nežiaducim pamäťovým efektom, preto vám pri správnom nabíjaní a údržbe vydržia veľa rokov!

 

 

 

Využitie a praktickosť

Dualtron Eagle PRO je špičkový model od značky Minimotors určený na každý povrch a pre každú situáciu. Je to úžasný stroj nielen do mesta, ale jeho kvality ocenia aj milovníci výletov. Ponúka vynikajúcu rovnováhu medzi rýchlosťou, dojazdom, hmotnosťou a odolnosťou. V meste nepochybne oceníte plynulé dávkovanie výkonu a obratnosť kolobežky. Nemusíte sa báť, že vás aj na dlhšiu trase nechá v štichu. Budete si pochvaľovať veľmi pohodlný podvozok, ktorý využijete rovnako dobre na mačacích hlavách, tak aj na poľnej ceste. Kolobežka je veľmi skladná, takže sa bez problémov zmestí do kufra bežného auta.

 

 

Naše hodnotenie

U kolobežiek Dualtron sa každému obvykle vybavia objemné a veľmi ťažké kolobežky. Dualtron Eagle PRO je výborný kompromis pomeru výkonu, váhy a kompaktnosti. Nemá sa za čo hanbiť ani oproti väčším a ťažším kolobežkám modelového radu Dualtron, čo sa týka krútiaceho momentu, maximálnej rýchlosti a dojazdu. Eagle PRO jednoznačne spĺňa naše očakávania. Je to rýchla, univerzálna kolobežka a sme radi, že vám tento skvelý stroj môžeme ponúknuť. Spĺňa papierové parametre deklarované výrobcom, má praktický dizajn a je vysoko bezpečná. Môžete sa na ňu spoľahnúť, či už pôjdete poľnou cestou, sedemdesiatkou po ceste alebo krokom niekde v centre mesta. Vždy sa budete cítiť bezpečne a svoju jazdu si maximálne užijete. Dualtron Eagle PRO je jednoducho skvelá univerzálna elektrická kolobežka vhodná pre každú príležitosť.

 

 

minimotors-logo

Servis

Sme autorizovaným predajcom značky Dualtron pre Česko, Slovensko a ďalšie krajiny. Poskytujeme záručný aj pozáručný servis, ktorý je zaisťovaný na všetkých našich pobočkách. Väčšinu náhradných dielov máme na sklade a ostatné diely, vďaka nášmu priamemu napojeniu na výrobcu, vieme zaistiť vo veľmi krátkom čase. Pri kúpe tejto kolobežky sa teda nemusíte obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov. Vďaka našim skúsenostiam a kontaktom si poradíme aj so zložitejšími závadami a diagnostikou.

 

 

O značke

Spoločnosť Minimotors je známa ako jeden z najlepších a najspoľahlivejších výrobcov elektrických kolobežiek na svete. Bola založená v roku 1999 v Pusane (Busane) v Južnej Kórei. Krátko po svojom založení sa spoločnosť preslávila sériovo vyrábanými elektromotormi. Od roku 2010 začala s vývojom a výrobou elektrických kolobežiek ako vynikajúcou alternatívou osobnej mobility k benzínovým jednostopovým vozidlám. Ešte v tom istom roku dodala na trh sériu elektrokolobežiek s názvom Speedway. Z dôvodu veľkého dopytu a s tým spojenej potreby zvýšenia produkcie, presunula spoločnosť Minimotors výrobu do svojej novej továrne v Číne a v roku 2015 dokončila vývoj a začala výrobu nového typu elektrokolobežky s názvom Dualtron Ultra. Vďaka obrovskému úspechu spoločnosť pokračovala s vývojom a výrobou ďalších modelov a modelových radov. V súčasnej dobe spoločnosť ponúka modelové rady Dualtron, Speedway a Futecher, ktoré sú obľúbené medzi nadšencami elektromobility po celom svete a meno Minimotors je tak s elektrickými kolobežkami nerozlučne späté. Hoci neustále vzniká mnoho nových spoločností zaoberajúcich sa elektromobilitou, chýbajú im skúsenosti, ktoré Minimotors nazhromaždil v priebehu rokov. Mnoho z týchto nových spoločností pre nízku kvalitu svojich výrobkov a následný nezáujem trhu od svojich zámerov zase upúšťa. Spoločnosť Minimotors dodáva na svetové trhy produkty tej najvyššej kvality a stala sa tak lídrom v oblasti elektromobility.

9/10
Komfort
4/10
Ľahkosť údržby
75 km/h
Rýchlosť
29,9 kg
Váha
3600 W
Výkon
80 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Brzda vpredu
Odpružený podvozok vpredu
Zvládne terén
Zvládne kopec
Motor vzadu
Motor vpredu
Brzda vzadu
Extrémny výkon
Tempomat
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Vzduchové kolesá
Skvelý pomer cena / výkon
Dobre skladateľné
 
Data sheet
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 29,9 kg Zatiaľ netestované
Doba nabíjania 12 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 75 km/h Zatiaľ netestované
Špičkový výkon 3600 W Zatiaľ netestované
Dojazd 80 km Zatiaľ netestované
 
Data sheet
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka 118,5 cm  
      Výška 120 cm  
      Šírka 60 cm  
      Dĺžka zložená 118,5 cm  
      Výška zložená 50,5 cm  
      Šírka zložená 60 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Li-Ion  
      Výrobca batérie LG články  
      Napätie batérie 60 V  
      Kapacita batérie 22,4 Ah  
      Energia v batérii 1344 Wh  
      Rekuperácia áno  
      Systém ovládania prstová páčka  
      Tempomat áno  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Štart odrazom zvoliteľný  
      Pohon pohon predného aj zadného kolesa  
      Predná brzda kotúčová (disková) mechanická  
      Zadná brzda kotúčová (disková) mechanická  
      Typ kolesa vpredu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vpredu 10"  
      Typ kolesa vzadu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vzadu 10"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Predné zavesenie kyvné rameno s elastomérom  
      Zadné zavesenie kyvné rameno s elastomérom  
      Osvetlenie predné a zadné  
      Brzdové svetlo áno  
      Max. záťaž 120 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

DTR.ESCEAGLE.PRO

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe