Dualtron City

Zvládne
terén
Veľmi
komfortná
Vysoký
výkon

Zvládne
terén
Veľmi
komfortná
Vysoký
výkon

Dualtron City

New product

Dualtron City nastavuje latku ostatným výrobcom zase o trochu vyššie. Vďaka veľkým a jedinečným 15 palcovým vzduchom plneným pneumatikám, vysokej svetlej výške a väčšiemu rázvoru kolies je táto kolobežka na ceste bezkonkurenčne stabilná, pohodlná a bezpečná. Neustála obava z výmoľov sa tak stáva minulosťou! Tento Dualtron je ako stvorený pre mesto plné nástrah!

Cena s DPH

3 099 €vrátane DPH

- +

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť modelu

Eshop
Na objednávku
Bratislava
Na objednávku
Bratislava Sklad
Na objednávku
Voltride Central
Na objednávku
Voltride Servis
Na objednávku
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

Inovatívna Dualtron City je najbezpečnejšia a najpohodlnejšia elektrická kolobežka do mesta. Mestské prostredie môže byť veľmi premenlivé s mnohými prekážkami a stúpaniami. Táto elektrická kolobežka je vyrobená presne s ohľadom na tieto skutočnosti a poskytuje prvotriedny výkon dvoch elektromotorov so špičkovým výkonom až 4000 W.

Plne hydraulický 160 mm brzdový systém vám dá istotu bezpečného zastavenia. Skvelý výkon je spojený aj s veľkým dojazdom vďaka obrovskej vyberateľnej batérii LG 60 V 25 Ah, ktorá vám za ideálnych podmienok zaistí famózny dojazd až 90 km! Nezabudnite na vstavaný klaksón, smerové svetlá a možnosť pridania sedadla a pochopíte, prečo táto elektrická kolobežka posúva koncept využitia elektrickej kolobežky ako dopravného prostriedku na úplne novú úroveň! Dualtron City nepozná žiadne kompromisy a kombinácie bezpečnosti, pohodlia, praktickosti a výkonu z neho robí dokonalé mestské vozidlo!

 

 

Design, konštrukcia a výbava

Minimotors je so svojimi vysoko prispôsobenými high-tech produktmi, ktoré nie sú obmedzené rozpočtom ani dizajnom, priekopníkom pokročilých technológií v oblasti elektromobility. Dualtron City je dobre vyzerajúca, odolná a robustná elektrická kolobežka. Spája futuristický štýl s najmodernejšími technológiami, ktoré vám poskytnú neprekonateľný zážitok z jazdy. Má moderný čistý dizajn, ktorý vás očarí hneď na prvý pohľad. Jeho veľké 15-palcové pneumatiky, vysoká svetlá výška 13 cm a rázvor 113 cm vám poskytnú skvelú stabilitu a pohodlie v každej situácii. Dualtron City je vybavený efektívnym LED osvetlením, ktorý je navyše veľmi štýlový. Elektrická kabeláž je tradične skrytá vo vnútri tela kolobežky, aby bola chránená pred vonkajšími vplyvmi. Rám a riadidlá sú vyrobené z kvalitnej špeciálnej kovanej hliníkovej zliatiny 6082-T6. Hriadele kolies sú vyrobené z chróm-molybdénovej legovanej ocele s prímesou uhlíka s označením SCM440. Prémiové materiály a precízne spracovanie dodávajú kolobežke pevnosť, ktorú ocení každý jazdec. Tento stroj je vybavený dvoma bezuhlíkovými elektromotormi, ktoré ho za ideálnych podmienok dokážu rozbehnúť až do maximálnej rýchlosti 70 km/h, pričom vysoký krútiaci moment si bez problémov poradí aj s jazdcom do hmotnosti 120 kg. Dualtron City je vybavený vyberateľnou batériou, ktorá za ideálnych podmienok zaistí pôsobivý dojazd až 90 km na jedno nabitie. Vyberateľná konštrukcia batérie vám dáva obrovskú slobodu ako pri žiadnej inej elektrickej kolobežke v tejto kategórii. Nabíjajte batériu kdekoľvek chcete, vezmite si ju so sebou kamkoľvek idete, vymeňte ju v priebehu niekoľkých sekúnd za plne nabitú a môžete pokračovať v jazde. Aj napriek väčším rozmerom môžete u Dualtronu City sklopiť stĺpik riadenia aj madlá riadidiel a tým ho zložiť do kompaktnejších rozmerov, ktoré vám umožnia ľahší transport. Dualtron City je vybavený veľkým a ľahko čitateľným displejom EYE, vyrobeným priamo spoločnosťou Minimotors. Displej zobrazuje všetky dôležité údaje ako sú rýchlosť, aktuálny rýchlostný stupeň, denné najazdené kilometre (TRIP), celkovo najazdené kilometre (ODO) a aktuálnu úroveň nabitia batérie. Vďaka vysokému jasu je displej čitateľný aj za nepriaznivých poveternostných podmienok. Plynová páčka sa ovláda ukazovákom a je možné ňou ovládať aj tempomat.

 

 

Pohodlie a kvalita jazdy

Dualtron City má vysoko kvalitný systém predného a zadného odpruženia, ktorý ponúka optimálnu stabilitu a pohodlie, najmä pri jazde cez prekážky. Gumové kazety ľahko absorbujú nerovnosti povrchu a nenarušujú váš pôžitok z jazdy. Tuhosť odpruženia si môžete podľa vašich preferencií nastaviť zmenou uhla ramien do niekoľkých polôh. Pokiaľ vám ani toto nastavenie nestačí, môžete si vybrať z ďalších celkom štyroch kaziet s rôznou tuhosťou elastoméru. Tento typ odpruženia nevyžaduje vôbec žiadnu údržbu a vyniká vysokou spoľahlivosťou. K zvýšenému pohodliu prispieva aj gumový poťah vrchnej časti vyberateľnej batérie, ktorá slúži ako priestranná nášľapná plocha. Rukoväte riadidiel sú pogumované a ergonomicky tvarované, takže podopierajú zápästie v tej najpohodlnejšej polohe.

 

 

 

Bezpečnosť

Dualtron City prináša do elektrickej kolobežky mnoho inovácií a nevyhnutností, ktoré z nej robia zďaleka najbezpečnejšiu, na prevádzku najšetrnejšiu a najpohodlnejšiu kolobežku pre jazdu v meste. Veľké kolesá a vyššia svetlá výška vám poskytnú lepšiu stabilitu, aby ste si poradili s výmoľmi, nerovnými povrchmi a prekážkami, a všeobecne vedú k bezpečnejšej a pohodlnejšej jazde. Okrem dobre navrhnutej konštrukcie je Dualtron City vybavený dômyselným systémom osvetlenia. Ten je nepostrádateľný predovšetkým na zvýšenie bezpečnosti a predvídateľnosti v rýchlom mestskom prostredí. Disponuje deviatimi LED pásikmi umiestnenými na bokoch nášľapnej plochy, na bokoch stĺpika riadenia, na predných aj zadných ramenách kolies a zadnom blatníku. K tomuto svetelnému systému sa dodáva diaľkový ovládač, ktorým je možné svetlá zapnúť, vypnúť alebo sa pohrať s farbami. Kolobežka taktiež disponuje predným bielym a zadným červeným LED osvetlením v kombinácii s brzdovým svetlom. Dualtron City má aj dynamický brzdový systém. Je vybavený prednou a zadnou hydraulickou brzdou Zoom doplnenou elektrickým brzdovým systémom E-ABS, ktorý výrazne zlepšuje brzdný výkon. Hydraulické brzdy v kombinácii s E-ABS poskytujú väčšiu účinnosť a tým aj bezpečnosť, pretože zabraňujú šmyku, pokiaľ jazdec siaha po núdzovom brzdení. Dualtron City je osadený obrovskými 15-palcovými pneumatikami, ktoré jazdcovi zaistia bezpečnú a pohodlnú jazdu. K vyššej bezpečnosti prispieva tiež možnosť aktivácie funkcie, tzv. „kick-start“, zamedzujúcej nechcenému štartu z miesta. Pokiaľ spočiatku budete mať problémy skrotiť výkon tejto kolobežky, môžete ho znížiť voľbou nižšieho rýchlostného stupňa a plný výkon si užiť neskôr, keď sa na to budete cítiť. Na verejných komunikáciách je však nutné dodržiavať dopravné predpisy, takže to s rýchlosťou určite nepreháňajte a buďte ohľaduplní.

 

 

Výkon a dojazd

Dualtron City je vo svojej kategórii považovaný za veľmi rýchlu kolobežku. Je vybavený dvoma bezuhlíkovými elektromotormi s maximálnym špičkovým výkonom až 4000 W. Motory sú riadené dvoma 30 A regulátormi. Kolobežka si poradí aj s prudším stúpaním pri maximálnom zaťažení až 120 kg. Za ideálnych poveternostných podmienok a plne nabitou batériou môže kolobežka na rovnom povrchu s jazdcom s hmotnosťou 75 kg dosiahnuť maximálnu rýchlosť až 70 km/h, čo z nej robí veľmi rýchlu kolobežku. Dualtron City je vybavený výkonnou lítium-iónovou batériou 60 V 25 Ah s článkami LG 21700 s kapacitou 1500 Wh, ktorá pri splnení ideálnych podmienok zaistí veľmi slušný dojazd až 90 km na jedno nabitie. Na plné nabitie batérie je potrebných 4-20 hodín podľa spôsobu nabíjania. So štandardne dodávanou 1,75 A nabíjačkou trvá doba nabíjania úplne vybitej batérie cca 14+ hodín, pri použití dvoch štandardných 1,75 A nabíjačiek sa doba skracuje na polovicu, teda na cca 7+ hodín a pri použití rýchlej 6,5 A nabíjačky približne na 5 hodín.

 

 

 

Využitie a praktickosť

Vďaka veľmi slušnému zrýchleniu a dojazdu sa jedná o ideálny dopravný prostriedok do mestského prostredia. Získate štýlovú a zároveň praktickú alternatívnu prepravu, ktorá produkuje nulové emisie. Výkonný krútiaci moment Dualtronu City poskytne jazdcovi fantastický zážitok z jazdy a umožní mu udržovať vysokú rýchlosť bez straty výkonu. Budete si pochvaľovať veľmi pohodlný podvozok, ktorý využijete na akomkoľvek mestskom povrchu. Kolobežku je možné tiež behom niekoľkých sekúnd rýchlo zložiť do kompaktnejších rozmerov 157 x 25,6 x 75 cm (D x Š x V). Stačí sklopiť riadidlá, uvoľniť rýchloupínacie páčky, zdvihnúť zaisťovacieho jazdca a potom preklopiť stĺpik riadenia smerom k nášľapnej ploche. Môžete tiež rýchlo sklopiť riadidlá uvoľnením dvoch rýchloupínacích páčok. Avšak prenášanie a nakladanie do auta môže byť pre niektorých jazdcov ťažšie vďaka vyššej hmotnosti kolobežky okolo 41,2 kg. Majte tiež na pamäti, že Dualtron City nemá oficiálnu IP certifikáciu, takže sa dažďu a jazde vodou radšej vyhýbajte.

 

 

Naše hodnotenie

Elektrická kolobežka Dualtron City je nová a úplne unikátna koncepcia, ktorá je ako stvorená pre mestské nástrahy. Je veľmi dobre spracovaná a môžeme ju vrelo odporučiť. Je konštruovaná na jazdu po akomkoľvek mestskom povrchu a určite oceníte jej pohodlie. Je dostatočne rýchla, dokáže prekonať prudké stúpanie a vďaka dvom výkonným bezuhlíkovým elektromotorom odvezie aj ťažších jazdcov. Kolobežka vám poskytne zážitok z jazdy vďaka priestrannej nášľapnej ploche, 15-palcovým obrovským pneumatikám a výkonnému systému dvojitého odpruženia. Kolobežka spĺňa papierové parametre deklarované výrobcom, má praktický a moderný dizajn a je vysoko bezpečná. Môžete sa na ňu spoľahnúť v každej situácii. Ani po rokoch používanie sa vám neomrzí a jazda na nej bude vždy neskutočný zážitok, mrzí nás však absencia IP certifikácie, takže si radšej odpustite jazdu v daždi alebo kalužami. Minimotors by tiež mohol zapracovať na Bluetooth konektivite a aplikácii pre smartphony.

 

 

 

minimotors-logo

Servis

Sme autorizovaným predajcom značky Dualtron pre Česko, Slovensko a ďalšie krajiny. Poskytujeme záručný aj pozáručný servis, ktorý je zaisťovaný na všetkých našich pobočkách. Väčšinu náhradných dielov máme na sklade a ostatné diely, vďaka nášmu priamemu napojeniu na výrobcu, vieme zaistiť vo veľmi krátkom čase. Pri kúpe tejto kolobežky sa teda nemusíte obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov. Vďaka našim skúsenostiam a kontaktom si poradíme aj so zložitejšími závadami a diagnostikou.

 

 

O značke

Spoločnosť Minimotors je známa ako jeden z najlepších a najspoľahlivejších výrobcov elektrických kolobežiek na svete. Bola založená v roku 1999 v Pusane (Busane) v Južnej Kórei. Krátko po svojom založení sa spoločnosť preslávila sériovo vyrábanými elektromotormi. Od roku 2010 začala s vývojom a výrobou elektrických kolobežiek ako vynikajúcou alternatívou osobnej mobility k benzínovým jednostopovým vozidlám. Ešte v tom istom roku dodala na trh sériu elektrokolobežiek s názvom Speedway. Z dôvodu veľkého dopytu a s tým spojenej potreby zvýšenia produkcie, presunula spoločnosť Minimotors výrobu do svojej novej továrne v Číne a v roku 2015 dokončila vývoj a začala výrobu nového typu elektrokolobežky s názvom Dualtron Ultra. Vďaka obrovskému úspechu spoločnosť pokračovala s vývojom a výrobou ďalších modelov a modelových radov. V súčasnej dobe spoločnosť ponúka modelové rady Dualtron, Speedway a Futecher, ktoré sú obľúbené medzi nadšencami elektromobility po celom svete a meno Minimotors je tak s elektrickými kolobežkami nerozlučne späté. Hoci neustále vzniká mnoho nových spoločností zaoberajúcich sa elektromobilitou, chýbajú im skúsenosti, ktoré Minimotors nazhromaždil v priebehu rokov. Mnoho z týchto nových spoločností pre nízku kvalitu svojich výrobkov a následný nezáujem trhu od svojich zámerov zase upúšťa. Spoločnosť Minimotors dodáva na svetové trhy produkty tej najvyššej kvality a stala sa tak lídrom v oblasti elektromobility.

10/10
Komfort
5/10
Ľahkosť údržby
70 km/h
Rýchlosť
41,2 kg
Váha
4000 W
Výkon
90 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Odpružený podvozok vpredu
Zvládne kopec
Hydraulická brzda vpredu
Motor vzadu
Motor vpredu
Vhodná do mesta
Extrémny výkon
Tempomat
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Hydraulická brzda vzadu
Vzduchové kolesá
 
Data sheet
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 41,2 kg Zatiaľ netestované
Doba nabíjania 14 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 70 km/h 67,74 km/h 5
Špičkový výkon 4000 W 2508 W 5
Dojazd 90 km 81,54 km 5
Dojazd v mestskom cykle - 40,34 km 4
Merania Voltride

Nezávislé Výsledky Meraní

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami.

Viac o testovaní
Výsledky závisia od konfigurácie, prosím vyberte si:
Táto varianta ešte nebola otestovaná, zobrazujem výsledky pre:
67,74
km/h
Max. rýchlosť
2 508
wattov
Max. výkon
81,54
km
Max. dojazd
40,34
km
Mestský dojazd
27,20
km
Min. dojazd
10,60
sekúnd
Čas na
100 m
19,60
sekúnd
Čas na
250 m
60,59
sekúnd
Čas na
1 km
2,42
sekúnd
Čas do
20 km/h
3,90
sekúnd
Čas
do 30 km/h
0,93
sekúnd
Čas z
20 km/h
1,38
sekúnd
Čas z
30 km/h
7,3
metrov
Dráha do
20 km/h
17,9
metrov
Dráha do
30 km/h
2,2
metrov
Dráha z
20 km/h
5,1
metrov
Dráha z
30 km/h
Zrýchlenie
Brzdenie
Výkon
Porovnať viaceré modely

Vyberte si do porovnania aj iné modely.
Dáta sa zobrazia v grafoch, tabuľkách a pri všetkých hodnotách.

Porovnať rôzne modely

Vyberte si iné modely z možností nižšie:

Primárna konfigurácia:

Zvoliť
Časy zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 67,74
0
0 10
1,16
0 10
Dualtron City 1,16
0 15
1,77
0 15
Dualtron City 1,77
0 20
2,42
0 20
Dualtron City 2,42
0 25
3,11
0 25
Dualtron City 3,11
0 30
3,90
0 30
Dualtron City 3,90
0 35
4,87
0 35
Dualtron City 4,87
0 40
6,01
0 40
Dualtron City 6,01
0 45
7,17
0 45
Dualtron City 7,17
0 50
8,96
0 50
Dualtron City 8,96
0 55
11,19
0 55
Dualtron City 11,19
0 60
14,60
0 60
Dualtron City 14,60
0 65
22,32
0 65
Dualtron City 22,32
0 67,74
32,66
0 67,74
Dualtron City 32,66
10
10 15
0,61
10 15
Dualtron City 0,61
10 20
1,26
10 20
Dualtron City 1,26
10 25
1,95
10 25
Dualtron City 1,95
10 30
2,73
10 30
Dualtron City 2,73
10 35
3,71
10 35
Dualtron City 3,71
10 40
4,84
10 40
Dualtron City 4,84
10 45
6,01
10 45
Dualtron City 6,01
10 50
7,80
10 50
Dualtron City 7,80
10 55
10,03
10 55
Dualtron City 10,03
10 60
13,44
10 60
Dualtron City 13,44
10 65
21,16
10 65
Dualtron City 21,16
10 67,74
31,50
10 67,74
Dualtron City 31,50
15
15 20
0,65
15 20
Dualtron City 0,65
15 25
1,34
15 25
Dualtron City 1,34
15 30
2,13
15 30
Dualtron City 2,13
15 35
3,10
15 35
Dualtron City 3,10
15 40
4,23
15 40
Dualtron City 4,23
15 45
5,40
15 45
Dualtron City 5,40
15 50
7,19
15 50
Dualtron City 7,19
15 55
9,42
15 55
Dualtron City 9,42
15 60
12,83
15 60
Dualtron City 12,83
15 65
20,55
15 65
Dualtron City 20,55
15 67,74
30,89
15 67,74
Dualtron City 30,89
20
20 25
0,69
20 25
Dualtron City 0,69
20 30
1,47
20 30
Dualtron City 1,47
20 35
2,45
20 35
Dualtron City 2,45
20 40
3,58
20 40
Dualtron City 3,58
20 45
4,74
20 45
Dualtron City 4,74
20 50
6,53
20 50
Dualtron City 6,53
20 55
8,77
20 55
Dualtron City 8,77
20 60
12,18
20 60
Dualtron City 12,18
20 65
19,89
20 65
Dualtron City 19,89
20 67,74
30,24
20 67,74
Dualtron City 30,24
25
25 30
0,78
25 30
Dualtron City 0,78
25 35
1,76
25 35
Dualtron City 1,76
25 40
2,89
25 40
Dualtron City 2,89
25 45
4,05
25 45
Dualtron City 4,05
25 50
5,85
25 50
Dualtron City 5,85
25 55
8,08
25 55
Dualtron City 8,08
25 60
11,49
25 60
Dualtron City 11,49
25 65
19,20
25 65
Dualtron City 19,20
25 67,74
29,55
25 67,74
Dualtron City 29,55
30
30 35
0,97
30 35
Dualtron City 0,97
30 40
2,11
30 40
Dualtron City 2,11
30 45
3,27
30 45
Dualtron City 3,27
30 50
5,06
30 50
Dualtron City 5,06
30 55
7,30
30 55
Dualtron City 7,30
30 60
10,71
30 60
Dualtron City 10,71
30 65
18,42
30 65
Dualtron City 18,42
30 67,74
28,76
30 67,74
Dualtron City 28,76
35
35 40
1,14
35 40
Dualtron City 1,14
35 45
2,30
35 45
Dualtron City 2,30
35 50
4,09
35 50
Dualtron City 4,09
35 55
6,32
35 55
Dualtron City 6,32
35 60
9,73
35 60
Dualtron City 9,73
35 65
17,45
35 65
Dualtron City 17,45
35 67,74
27,79
35 67,74
Dualtron City 27,79
40
40 45
1,16
40 45
Dualtron City 1,16
40 50
2,95
40 50
Dualtron City 2,95
40 55
5,19
40 55
Dualtron City 5,19
40 60
8,60
40 60
Dualtron City 8,60
40 65
16,31
40 65
Dualtron City 16,31
40 67,74
26,66
40 67,74
Dualtron City 26,66
45
45 50
1,79
45 50
Dualtron City 1,79
45 55
4,03
45 55
Dualtron City 4,03
45 60
7,43
45 60
Dualtron City 7,43
45 65
15,15
45 65
Dualtron City 15,15
45 67,74
25,49
45 67,74
Dualtron City 25,49
50
50 55
2,23
50 55
Dualtron City 2,23
50 60
5,64
50 60
Dualtron City 5,64
50 65
13,36
50 65
Dualtron City 13,36
50 67,74
23,70
50 67,74
Dualtron City 23,70
55
55 60
3,41
55 60
Dualtron City 3,41
55 65
11,12
55 65
Dualtron City 11,12
55 67,74
21,47
55 67,74
Dualtron City 21,47
60
60 65
7,72
60 65
Dualtron City 7,72
60 67,74
18,06
60 67,74
Dualtron City 18,06
65
65 67,74
10,34
65 67,74
Dualtron City 10,34
Dráha zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 67,74
0
0 10
1,76
0 10
Dualtron City 1,76
0 15
3,99
0 15
Dualtron City 3,99
0 20
7,31
0 20
Dualtron City 7,31
0 25
11,75
0 25
Dualtron City 11,75
0 30
17,88
0 30
Dualtron City 17,88
0 35
26,78
0 35
Dualtron City 26,78
0 40
38,89
0 40
Dualtron City 38,89
0 45
52,70
0 45
Dualtron City 52,70
0 50
76,37
0 50
Dualtron City 76,37
0 55
109,24
0 55
Dualtron City 109,24
0 60
164,01
0 60
Dualtron City 164,01
0 65
298,85
0 65
Dualtron City 298,85
0 67,74
488,83
0 67,74
Dualtron City 488,83
10
10 15
2,23
10 15
Dualtron City 2,23
10 20
5,54
10 20
Dualtron City 5,54
10 25
9,99
10 25
Dualtron City 9,99
10 30
16,11
10 30
Dualtron City 16,11
10 35
25,01
10 35
Dualtron City 25,01
10 40
37,12
10 40
Dualtron City 37,12
10 45
50,94
10 45
Dualtron City 50,94
10 50
74,61
10 50
Dualtron City 74,61
10 55
107,48
10 55
Dualtron City 107,48
10 60
162,24
10 60
Dualtron City 162,24
10 65
297,09
10 65
Dualtron City 297,09
10 67,74
487,07
10 67,74
Dualtron City 487,07
15
15 20
3,32
15 20
Dualtron City 3,32
15 25
7,76
15 25
Dualtron City 7,76
15 30
13,89
15 30
Dualtron City 13,89
15 35
22,79
15 35
Dualtron City 22,79
15 40
34,90
15 40
Dualtron City 34,90
15 45
48,71
15 45
Dualtron City 48,71
15 50
72,39
15 50
Dualtron City 72,39
15 55
105,25
15 55
Dualtron City 105,25
15 60
160,02
15 60
Dualtron City 160,02
15 65
294,86
15 65
Dualtron City 294,86
15 67,74
484,84
15 67,74
Dualtron City 484,84
20
20 25
4,45
20 25
Dualtron City 4,45
20 30
10,57
20 30
Dualtron City 10,57
20 35
19,47
20 35
Dualtron City 19,47
20 40
31,58
20 40
Dualtron City 31,58
20 45
45,39
20 45
Dualtron City 45,39
20 50
69,07
20 50
Dualtron City 69,07
20 55
101,94
20 55
Dualtron City 101,94
20 60
156,70
20 60
Dualtron City 156,70
20 65
291,54
20 65
Dualtron City 291,54
20 67,74
481,52
20 67,74
Dualtron City 481,52
25
25 30
6,12
25 30
Dualtron City 6,12
25 35
15,02
25 35
Dualtron City 15,02
25 40
27,13
25 40
Dualtron City 27,13
25 45
40,95
25 45
Dualtron City 40,95
25 50
64,62
25 50
Dualtron City 64,62
25 55
97,49
25 55
Dualtron City 97,49
25 60
152,25
25 60
Dualtron City 152,25
25 65
287,10
25 65
Dualtron City 287,10
25 67,74
477,08
25 67,74
Dualtron City 477,08
30
30 35
8,90
30 35
Dualtron City 8,90
30 40
21,01
30 40
Dualtron City 21,01
30 45
34,82
30 45
Dualtron City 34,82
30 50
58,50
30 50
Dualtron City 58,50
30 55
91,37
30 55
Dualtron City 91,37
30 60
146,13
30 60
Dualtron City 146,13
30 65
280,97
30 65
Dualtron City 280,97
30 67,74
470,95
30 67,74
Dualtron City 470,95
35
35 40
12,11
35 40
Dualtron City 12,11
35 45
25,92
35 45
Dualtron City 25,92
35 50
49,60
35 50
Dualtron City 49,60
35 55
82,47
35 55
Dualtron City 82,47
35 60
137,23
35 60
Dualtron City 137,23
35 65
272,07
35 65
Dualtron City 272,07
35 67,74
462,05
35 67,74
Dualtron City 462,05
40
40 45
13,81
40 45
Dualtron City 13,81
40 50
37,49
40 50
Dualtron City 37,49
40 55
70,36
40 55
Dualtron City 70,36
40 60
125,12
40 60
Dualtron City 125,12
40 65
259,96
40 65
Dualtron City 259,96
40 67,74
449,94
40 67,74
Dualtron City 449,94
45
45 50
23,67
45 50
Dualtron City 23,67
45 55
56,54
45 55
Dualtron City 56,54
45 60
111,31
45 60
Dualtron City 111,31
45 65
246,15
45 65
Dualtron City 246,15
45 67,74
436,13
45 67,74
Dualtron City 436,13
50
50 55
32,87
50 55
Dualtron City 32,87
50 60
87,63
50 60
Dualtron City 87,63
50 65
222,48
50 65
Dualtron City 222,48
50 67,74
412,46
50 67,74
Dualtron City 412,46
55
55 60
54,76
55 60
Dualtron City 54,76
55 65
189,61
55 65
Dualtron City 189,61
55 67,74
379,59
55 67,74
Dualtron City 379,59
60
60 65
134,84
60 65
Dualtron City 134,84
60 67,74
324,82
60 67,74
Dualtron City 324,82
65
65 67,74
189,98
65 67,74
Dualtron City 189,98
Brzdné časy
65 60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
67,74
67,74 65
0,16
67,74 65
Dualtron City 0,16
67,74 60
0,44
67,74 60
Dualtron City 0,44
67,74 55
0,71
67,74 55
Dualtron City 0,71
67,74 50
0,95
67,74 50
Dualtron City 0,95
67,74 45
1,20
67,74 45
Dualtron City 1,20
67,74 40
1,43
67,74 40
Dualtron City 1,43
67,74 35
1,66
67,74 35
Dualtron City 1,66
67,74 30
1,91
67,74 30
Dualtron City 1,91
67,74 25
2,13
67,74 25
Dualtron City 2,13
67,74 20
2,36
67,74 20
Dualtron City 2,36
67,74 15
2,59
67,74 15
Dualtron City 2,59
67,74 10
2,83
67,74 10
Dualtron City 2,83
67,74 0
3,29
67,74 0
Dualtron City 3,29
65
65 60
0,28
65 60
Dualtron City 0,28
65 55
0,55
65 55
Dualtron City 0,55
65 50
0,79
65 50
Dualtron City 0,79
65 45
1,03
65 45
Dualtron City 1,03
65 40
1,27
65 40
Dualtron City 1,27
65 35
1,50
65 35
Dualtron City 1,50
65 30
1,75
65 30
Dualtron City 1,75
65 25
1,97
65 25
Dualtron City 1,97
65 20
2,20
65 20
Dualtron City 2,20
65 15
2,43
65 15
Dualtron City 2,43
65 10
2,67
65 10
Dualtron City 2,67
65 0
3,13
65 0
Dualtron City 3,13
60
60 55
0,27
60 55
Dualtron City 0,27
60 50
0,51
60 50
Dualtron City 0,51
60 45
0,76
60 45
Dualtron City 0,76
60 40
0,99
60 40
Dualtron City 0,99
60 35
1,22
60 35
Dualtron City 1,22
60 30
1,47
60 30
Dualtron City 1,47
60 25
1,69
60 25
Dualtron City 1,69
60 20
1,92
60 20
Dualtron City 1,92
60 15
2,15
60 15
Dualtron City 2,15
60 10
2,39
60 10
Dualtron City 2,39
60 0
2,85
60 0
Dualtron City 2,85
55
55 50
0,24
55 50
Dualtron City 0,24
55 45
0,48
55 45
Dualtron City 0,48
55 40
0,72
55 40
Dualtron City 0,72
55 35
0,95
55 35
Dualtron City 0,95
55 30
1,20
55 30
Dualtron City 1,20
55 25
1,42
55 25
Dualtron City 1,42
55 20
1,65
55 20
Dualtron City 1,65
55 15
1,88
55 15
Dualtron City 1,88
55 10
2,12
55 10
Dualtron City 2,12
55 0
2,58
55 0
Dualtron City 2,58
50
50 45
0,24
50 45
Dualtron City 0,24
50 40
0,48
50 40
Dualtron City 0,48
50 35
0,71
50 35
Dualtron City 0,71
50 30
0,96
50 30
Dualtron City 0,96
50 25
1,17
50 25
Dualtron City 1,17
50 20
1,41
50 20
Dualtron City 1,41
50 15
1,64
50 15
Dualtron City 1,64
50 10
1,87
50 10
Dualtron City 1,87
50 0
2,34
50 0
Dualtron City 2,34
45
45 40
0,24
45 40
Dualtron City 0,24
45 35
0,47
45 35
Dualtron City 0,47
45 30
0,72
45 30
Dualtron City 0,72
45 25
0,93
45 25
Dualtron City 0,93
45 20
1,17
45 20
Dualtron City 1,17
45 15
1,39
45 15
Dualtron City 1,39
45 10
1,63
45 10
Dualtron City 1,63
45 0
2,10
45 0
Dualtron City 2,10
40
40 35
0,23
40 35
Dualtron City 0,23
40 30
0,48
40 30
Dualtron City 0,48
40 25
0,70
40 25
Dualtron City 0,70
40 20
0,93
40 20
Dualtron City 0,93
40 15
1,16
40 15
Dualtron City 1,16
40 10
1,40
40 10
Dualtron City 1,40
40 0
1,86
40 0
Dualtron City 1,86
35
35 30
0,25
35 30
Dualtron City 0,25
35 25
0,46
35 25
Dualtron City 0,46
35 20
0,70
35 20
Dualtron City 0,70
35 15
0,93
35 15
Dualtron City 0,93
35 10
1,16
35 10
Dualtron City 1,16
35 0
1,63
35 0
Dualtron City 1,63
30
30 25
0,22
30 25
Dualtron City 0,22
30 20
0,45
30 20
Dualtron City 0,45
30 15
0,68
30 15
Dualtron City 0,68
30 10
0,92
30 10
Dualtron City 0,92
30 0
1,38
30 0
Dualtron City 1,38
25
25 20
0,23
25 20
Dualtron City 0,23
25 15
0,46
25 15
Dualtron City 0,46
25 10
0,70
25 10
Dualtron City 0,70
25 0
1,16
25 0
Dualtron City 1,16
20
20 15
0,23
20 15
Dualtron City 0,23
20 10
0,47
20 10
Dualtron City 0,47
20 0
0,93
20 0
Dualtron City 0,93
15
15 10
0,24
15 10
Dualtron City 0,24
15 0
0,70
15 0
Dualtron City 0,70
10
10 0
0,46
10 0
Dualtron City 0,46
Brzdné dráhy
65 60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
67,74
67,74 65
2,94
67,74 65
Dualtron City 2,94
67,74 60
7,66
67,74 60
Dualtron City 7,66
67,74 55
11,90
67,74 55
Dualtron City 11,90
67,74 50
15,32
67,74 50
Dualtron City 15,32
67,74 45
18,40
67,74 45
Dualtron City 18,40
67,74 40
21,09
67,74 40
Dualtron City 21,09
67,74 35
23,37
67,74 35
Dualtron City 23,37
67,74 30
25,51
67,74 30
Dualtron City 25,51
67,74 25
27,05
67,74 25
Dualtron City 27,05
67,74 20
28,40
67,74 20
Dualtron City 28,40
67,74 15
29,41
67,74 15
Dualtron City 29,41
67,74 10
30,12
67,74 10
Dualtron City 30,12
67,74 0
30,57
67,74 0
Dualtron City 30,57
65
65 60
4,73
65 60
Dualtron City 4,73
65 55
8,96
65 55
Dualtron City 8,96
65 50
12,38
65 50
Dualtron City 12,38
65 45
15,47
65 45
Dualtron City 15,47
65 40
18,15
65 40
Dualtron City 18,15
65 35
20,43
65 35
Dualtron City 20,43
65 30
22,57
65 30
Dualtron City 22,57
65 25
24,11
65 25
Dualtron City 24,11
65 20
25,46
65 20
Dualtron City 25,46
65 15
26,47
65 15
Dualtron City 26,47
65 10
27,18
65 10
Dualtron City 27,18
65 0
27,63
65 0
Dualtron City 27,63
60
60 55
4,24
60 55
Dualtron City 4,24
60 50
7,66
60 50
Dualtron City 7,66
60 45
10,74
60 45
Dualtron City 10,74
60 40
13,42
60 40
Dualtron City 13,42
60 35
15,71
60 35
Dualtron City 15,71
60 30
17,85
60 30
Dualtron City 17,85
60 25
19,39
60 25
Dualtron City 19,39
60 20
20,74
60 20
Dualtron City 20,74
60 15
21,74
60 15
Dualtron City 21,74
60 10
22,46
60 10
Dualtron City 22,46
60 0
22,91
60 0
Dualtron City 22,91
55
55 50
3,42
55 50
Dualtron City 3,42
55 45
6,50
55 45
Dualtron City 6,50
55 40
9,19
55 40
Dualtron City 9,19
55 35
11,47
55 35
Dualtron City 11,47
55 30
13,61
55 30
Dualtron City 13,61
55 25
15,15
55 25
Dualtron City 15,15
55 20
16,50
55 20
Dualtron City 16,50
55 15
17,50
55 15
Dualtron City 17,50
55 10
18,22
55 10
Dualtron City 18,22
55 0
18,67
55 0
Dualtron City 18,67
50
50 45
3,08
50 45
Dualtron City 3,08
50 40
5,77
50 40
Dualtron City 5,77
50 35
8,05
50 35
Dualtron City 8,05
50 30
10,19
50 30
Dualtron City 10,19
50 25
11,73
50 25
Dualtron City 11,73
50 20
13,08
50 20
Dualtron City 13,08
50 15
14,08
50 15
Dualtron City 14,08
50 10
14,80
50 10
Dualtron City 14,80
50 0
15,25
50 0
Dualtron City 15,25
45
45 40
2,68
45 40
Dualtron City 2,68
45 35
4,97
45 35
Dualtron City 4,97
45 30
7,10
45 30
Dualtron City 7,10
45 25
8,65
45 25
Dualtron City 8,65
45 20
10,00
45 20
Dualtron City 10,00
45 15
11,00
45 15
Dualtron City 11,00
45 10
11,72
45 10
Dualtron City 11,72
45 0
12,17
45 0
Dualtron City 12,17
40
40 35
2,28
40 35
Dualtron City 2,28
40 30
4,42
40 30
Dualtron City 4,42
40 25
5,96
40 25
Dualtron City 5,96
40 20
7,31
40 20
Dualtron City 7,31
40 15
8,32
40 15
Dualtron City 8,32
40 10
9,03
40 10
Dualtron City 9,03
40 0
9,48
40 0
Dualtron City 9,48
35
35 30
2,14
35 30
Dualtron City 2,14
35 25
3,68
35 25
Dualtron City 3,68
35 20
5,03
35 20
Dualtron City 5,03
35 15
6,03
35 15
Dualtron City 6,03
35 10
6,75
35 10
Dualtron City 6,75
35 0
7,20
35 0
Dualtron City 7,20
30
30 25
1,54
30 25
Dualtron City 1,54
30 20
2,89
30 20
Dualtron City 2,89
30 15
3,90
30 15
Dualtron City 3,90
30 10
4,61
30 10
Dualtron City 4,61
30 0
5,06
30 0
Dualtron City 5,06
25
25 20
1,35
25 20
Dualtron City 1,35
25 15
2,35
25 15
Dualtron City 2,35
25 10
3,07
25 10
Dualtron City 3,07
25 0
3,52
25 0
Dualtron City 3,52
20
20 15
1,00
20 15
Dualtron City 1,00
20 10
1,72
20 10
Dualtron City 1,72
20 0
2,17
20 0
Dualtron City 2,17
15
15 10
0,71
15 10
Dualtron City 0,71
15 0
1,17
15 0
Dualtron City 1,17
10
10 0
0,45
10 0
Dualtron City 0,45

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami. Používame tak vedecký prístup ako je to len možné a profesionálne meracie prístroje.

Viac o testovaní
Ukázať viac Ukázať menej
 
Data sheet
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Li-Ion  
      Výrobca batérie LG články  
      Napätie batérie 60 V  
      Kapacita batérie 25 Ah  
      Energia v batérii 1500 Wh  
      Systém ovládania prstová páčka  
      Tempomat áno  
      Štart odrazom áno  
      Pohon pohon predného aj zadného kolesa  
      Predná brzda kotúčová hydraulická  
      Zadná brzda kotúčová hydraulická  
      Typ kolesa vpredu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vpredu 15"  
      Typ kolesa vzadu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vzadu 15"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Osvetlenie predné, zadné, brzdové a smerovky  
      Max. záťaž 120 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

DTR.ESCCITY

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe