VSETT 8

Vhodná
do mesta

Vhodná
do mesta

VSETT 8 prináša skvelé funkcie a flexibilitu. Jeho kompaktné rozmery a rýchly skladací mechanizmus umožňujú kolobežke zvládnuť každodenné "zmiešané" dochádzanie. Príjemné odpruženie, v kombinácii so starostlivým vyvážením a robustným rámom, prináša novú úroveň stability a zážitku z jazdy. VSETT 8 má zadnú pneumatiku plnú, aby eliminoval defekty.

`

VSETT 8

New product

Product Options
Batéria: *
748,8 Wh (48 V 15,6 Ah)
LG 921,6 Wh (48 V 19,2 Ah)
+ 667 €
LG 1008 Wh (48 V 21 Ah)
+ 875 €
Cena s DPH

699 €vrátane DPH

  • 748,8 Wh (48 V 15,6 Ah)
  • LG 921,6 Wh (48 V 19,2 Ah)
  • LG 1008 Wh (48 V 21 Ah)

- +

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť vybraného modelu

V závislosti od konfigurácie produktu

Eshop
Na objednávku
Bratislava
Na objednávku
Bratislava Sklad
Na objednávku
Voltride Central
Na objednávku
Voltride Servis
Na objednávku
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

Nová generácia elektrických kolobežiek

Nová generácia elektrických kolobežiek je tu a volá sa VSETT! Model VSETT 8 je najmenší model z radu elektrických skútrov tejto značky. Jedná sa o výbornú jednomotorovú mestskú elektrickú kolobežku novej generácie, za ktorou stojí tím, ktorý predstavil úspešné kolobežky Zero. Tento rad elektrických kolobežiek sa vyznačuje kvalitou, stabilitou a bezpečnosťou. VSETT 8 sa môže pochváliť niekoľkými inováciami, ktoré posúvajú vývoj elektrických kolobežiek o úroveň vyššie. Celá konštrukcia je starostlivo vyvážená k zachovaniu stability aj v maximálnych rýchlostiach, ktoré môžu dosiahnuť až 42 km/h. Samozrejmou súčasťou výbavy kolobežky sú LED svetlá, integrované v nášľapnej ploche a tyči riadenia.

 

 

Bezpečnosť a kvalita jazdy

Bezpečnosť je vždy na prvom mieste. Komponenty kolobežky sú umiestnené v novom ráme, ktorý bol navrhnutý pre maximálnu stabilitu jazdy. Pohodlný skladací mechanizmus je vďaka svojej bezpečnostnej západke rýchly a predovšetkým bezpečný. Rám je zhotovený z pevnej zliatiny hliníka, používanom v leteckom priemysle. Celá konštrukcia je starostlivo vyvážená k zachovaniu stability aj v maximálnych rýchlostiach, ktoré môžu dosiahnuť až 42 km/h (v závislosti od veľkosti batérie hmotnosti jazdca, vonkajšej teplote a terénu). K poriadnej kolobežke patrí aj kvalitný brzdový systém, ktorým táto kolobežka disponuje. Osvedčená predná a zadná bubnová brzda dokáže účinne zabrzdiť aj z maximálnej rýchlosti kolobežky. V kombinácii s elektrickým ABS v zadnom kolese, doplnenom o funkciu automatického vypnutia, bude brzdenie hračkou. Kvalitná a pevná konštrukcia celej kolobežky umožňuje celkovú nosnosť až 120 kg. Kolobežka má tiež možnosť aktivácie funkcie, tzv. "Kick-start", zamedzujúcej nechcenému štartu z miesta. Nemusíte sa teda báť ani nepriaznivého počasia a zašpinenia svojho oblečenia. Ako bonus je ľahko udržiavateľná nášľapná plocha zabraňujúca pokĺznutiu jazdca v nepriaznivom počasí alebo v extrémnej situácii. Samozrejmou súčasťou výbavy kolobežky sú LED svetlá, integrované v nášľapnej ploche a tyči riadenia, ktorá v kombinácii s prednými a zadnými smerovými svetlami a mechanickým klaksónom umožní jazdcovi bezpečnú jazdu nielen vo dne, ale aj za zníženej viditeľnosti.

 

 

Výkona dojazd

Elektrická kolobežka VSETT 8 disponuje jedným výkonným bezuhlíkovým elektromotorom s výkonom 600 W, ktorý v špičke produkuje celkový výkon až 850 W. V kombinácii s 23 ampérovou riadiacou jednotkou a novými obvodmi tepelnej ochrany, umožňuje kolobežka jazdcovi jazdu aj do kopca. Výkon kolobežky sa ovláda obľúbenou prstovou páčkou. Inteligentná 48V lítium-iónová batéria LG podporuje rýchle nabíjanie a sľubuje dlhý dojazd (v závislosti na zvolenej kapacite batérie 15,6 Ah, 19,2 Ah alebo 21 Ah, hmotnosti jazdca, poveternostných podmienkach, terénu a štýlu jazdy) od 55 do 85 km ( v ECO móde). Dva nabíjacie porty, umiestnené v hornej časti nášľapnej plochy, sú prístupné z oboch strán. Je teda jedno, či kolobežku zaparkujete pri stene pravou či ľavou stranou. Nabíjacie porty sú samozrejme vybavené ochrannou krytkou. Akumulátor netrpí nežiaducim pamäťovým efektom, preto vám pri správnom nabíjaní a údržbe vydrží veľa rokov!

 

 

Využitie a praktickosť

Pevná konštrukcia a dostatočný výkon predurčuje túto kolobežku k mestskému životu. Vďaka silnému elektromotoru nepohrdne VSETT 8 ani menšiemu stúpaniu. Pri jazde v meste oceníte plynulé dávkovanie výkonu a obratnosť kolobežky. Nemusíte sa báť, že vás aj na dlhšej trase nechá v štichu. Budete si pochvaľovať pohodlný podvozok, ktorý oceníte napríklad na mačacích hlavách. Váha kolobežky sa v závislosti na veľkosti batérie pohybuje od 20-23 kg. Avšak aj vzhľadom k robustnej konštrukcii je kolobežka skladná, takže si ju môžete bez problému vziať napríklad dovnútra reštaurácie. Prenos kolobežky na krátku vzdialenosť nevyžaduje veľkú námahu, však do vyššieho poschodia domu bez výťahu už sa trochu zapotíte. Svojou veľkosťou sa bez problémov zmestí do kufra bežného auta, ale počítajte s tým, že vám nejaké to miesto zaberie. Avšak stále ide o výbornú mestskú kolobežku.

 

 

Konštrukcia, dizajn a výbava

Kolobežka má pekný dizajn, ktorý v kombinácii s čierno-sivozelenými farebným prevedením vyzerá naozaj skvele. Rám a skladacie riadidlá sú vyrobené z kovanej zliatiny leteckého hliníka. Táto kombinácia dodáva kolobežke pevnosť, ktorá je potrebná na zaistenie bezpečnosti jazdca. O vaše pohodlie sa postarajú predné a zadné pružinové tlmiče, predná 8,5 palcová nafukovacia pneumatika, zadná 8 palcová plná pneumatika a pohodlné ergonomické gripy na riadidlách. Skladanie kolobežky je konštrukčne riešené pákovým mechanizmom, ktorým možno takisto zafixovať tyč riadenia v sklopenej polohe. Budete tak mať istotu, že kolobežku môžete kedykoľvek zložiť, pokiaľ ju budete musieť niekam preniesť alebo naložiť do auta. Prenášanie a nakladanie vám tiež uľahčí integrovaná rukoväť, umiestnená v zadnej časti stroja, vďaka ktorej možno kolobežku lepšie zdvihnúť. Kolobežka VSETT 8 je vybavená veľkým a ľahko čitateľným displejom so zámkom NFC, aktivujúcim sa čipom vo forme kľúčenky, šikovným telefónom či hodinkami s podporou NFC. Displej zobrazuje všetky dôležité údaje ako je rýchlosť, aktuálny rýchlostný stupeň, denné prejdené kilometre (TRIP), celkovo prejdené kilometre (ODO) a aktuálnu úroveň nabitia batérie. Vďaka vysokému jasu je displej čitateľný aj za nepriaznivých poveternostných podmienok.

 

 

Naše hodnotenie

Ideálna kolobežka do mesta! VSETT 8 je pevná mestská kolobežka a sme radi, že tento vynikajúci stroj môžeme svojim zákazníkom ponúkať aj my. Je evidentné, že táto kolobežka napĺňa deklarované papierové parametre. Má pevnú konštrukciu, pekný dizajn, vysokú bezpečnosť a spoľahlivosť. Keď pôjdete mestskými ulicami, všimnite si, koľko ľudí sa za vami otočí. Určite vám to vyčarí úsmev na tvári a budete sa cítiť ako „king“. Kolobežku môžete bez obáv zaparkovať vnútri kaviarne alebo v kancelárii a pohľad na ňu vás nikdy neomrzí. Ale ak nemáte obmedzený rozpočet, želali by ste si väčší dojazd, či vyššiu rýchlosť, určite si pozrite aj na model VSETT 10+.

 

 

Vsett-logo

Servis

Sme oficiálnym dovozcom a predajcom značky VSETT pre celú strednú Európu. Poskytujeme priamo záručný aj pozáručný servis, ktorý je zabezpečený na našich pobočkách v Prahe, Brne a Bratislave. Náhradné diely držíme skladom a sme certifikovaným poskytovateľom záručných opráv. Preto sa pri kúpe tejto kolobežky nemusíte vôbec obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov a vďaka priamej reprezentácii výrobcu si poradíme aj so zložitejšími prípadmi a diagnostikou.

 

O značke

Spoločnosť VSETT intelligent technology Co., Ltd bola založená v roku 2018 a ústredie spoločnosti sa nachádza v čínskom meste Ning-po (Ningbo). Jedná sa o spoločnosť zaoberajúcu sa výskumom, vývojom, výrobou, predajom a servisom elektrických kolobežiek a príslušenstva. Hoci ide o veľmi mladú značku, v odvetví elektromobility sa aj za svoju krátku existenciu stihla presláviť nielen v domovskej Číne, ale aj na trhoch Severnej Ameriky, Južnej Ameriky, Európy, Afriky, Ázie a Stredného východu. Je dôležité uviesť, že za touto spoločnosťou stojí tím, ktorý predstavil svetu veľmi úspešné kolobežky Zero. VSETT vníma elektrické kolobežky ako inteligentnú alternatívu voči ostatným spôsobom prepravy nielen v meste ale aj mimo neho. Jedná sa o prepravu, ktorá je vysoko efektívna, cenovo nenáročná a neznečisťuje našu planétu. Produkuje totiž nulovú uhlíkovú stopu a umožňuje zodpovednejšiu a oveľa zábavnejšiu prepravu nielen tam, kam sa dostanete autom či mestskou dopravou, ale aj na miesta, kam sa inak nedostanete. Zrodenie tejto značky je novou možnosťou pre jazdcov na kolobežkách, ktorí si museli skôr vyberať medzi výkonom, praktickosťou a cenou. Ako odpoveď na individuálne potreby používateľov, VSETT ponúka celý rad modelov, z ktorých si určite vyberie každý. Skúsení zamestnanci spoločnosti VSETT dbajú na prísnu kontrolu kvality a poskytujú kvalitný zákaznícky servis na zaistenie plnej spokojnosti svojich zákazníkov. Všetky modely od VSETT (8, 8 +, 9, 9+, 10+ a 11+) nájdete v našej ponuke. S touto spoločnosťou udržiavame dobré vzťahy a osobne sa poznáme nielen s niektorými zamestnancami, ale aj priamo s majiteľom. Preto môžeme kvalitne poskytnúť nielen záručný, pozáručný servis, ale aj podporu, poradenstvo či náhradné diely.

6/10
Komfort
7/10
Ľahkosť údržby
42 km/h
Rýchlosť
23 kg
Váha
850 W
Výkon
55 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Brzda vpredu
Odpružený podvozok vpredu
Motor vzadu
Brzda vzadu
Vhodná do mesta
Tempomat
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Skvelý pomer cena / výkon
Dobre skladateľné
Max Blinker odporúča
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 23 kg Zatiaľ netestované
Doba nabíjania 11 h podľa konfigurácie od 11 h do 14 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 42 km/h 35,32 km/h
Špičkový výkon 850 W 826 W
Dojazd 55 km podľa konfigurácie od 55 km do 85 km Zatiaľ netestované otestovaná iná konfigurácia
Merania Voltride

Nezávislé Výsledky Meraní

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami.

Viac o testovaní
Výsledky závisia od konfigurácie, prosím vyberte si:
Táto varianta ešte nebola otestovaná, zobrazujem výsledky pre:
35,32
km/h
Max. rýchlosť
826,0
wattov
Max. výkon
55,18
km
Max. dojazd
44,88
km
Mestský dojazd
38,55
km
Min. dojazd
15,70
sekúnd
Čas na
100 m
31,23
sekúnd
Čas na
250 m
109,34
sekúnd
Čas na
1 km
5,48
sekúnd
Čas do
20 km/h
9,63
sekúnd
Čas
do 30 km/h
1,19
sekúnd
Čas z
20 km/h
1,75
sekúnd
Čas z
30 km/h
15,7
metrov
Dráha do
20 km/h
45,4
metrov
Dráha do
30 km/h
2,9
metrov
Dráha z
20 km/h
6,5
metrov
Dráha z
30 km/h
Zrýchlenie
Brzdenie
Výkon
Porovnať viaceré modely

Vyberte si do porovnania aj iné modely.
Dáta sa zobrazia v grafoch, tabuľkách a pri všetkých hodnotách.

Porovnať rôzne modely

Vyberte si iné modely z možností nižšie:

Primárna konfigurácia:

Zvoliť
Časy zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 35,32
0
0 10
2,57
0 10
VSETT 8 2,57
0 15
4,02
0 15
VSETT 8 4,02
0 20
5,48
0 20
VSETT 8 5,48
0 25
7,19
0 25
VSETT 8 7,19
0 30
9,63
0 30
VSETT 8 9,63
0 35
17,61
0 35
VSETT 8 17,61
0 35,32
18,59
0 35,32
VSETT 8 18,59
10
10 15
1,45
10 15
VSETT 8 1,45
10 20
2,91
10 20
VSETT 8 2,91
10 25
4,62
10 25
VSETT 8 4,62
10 30
7,05
10 30
VSETT 8 7,05
10 35
15,04
10 35
VSETT 8 15,04
10 35,32
16,01
10 35,32
VSETT 8 16,01
15
15 20
1,46
15 20
VSETT 8 1,46
15 25
3,17
15 25
VSETT 8 3,17
15 30
5,60
15 30
VSETT 8 5,60
15 35
13,59
15 35
VSETT 8 13,59
15 35,32
14,56
15 35,32
VSETT 8 14,56
20
20 25
1,71
20 25
VSETT 8 1,71
20 30
4,14
20 30
VSETT 8 4,14
20 35
12,13
20 35
VSETT 8 12,13
20 35,32
13,11
20 35,32
VSETT 8 13,11
25
25 30
2,43
25 30
VSETT 8 2,43
25 35
10,42
25 35
VSETT 8 10,42
25 35,32
11,40
25 35,32
VSETT 8 11,40
30
30 35
7,99
30 35
VSETT 8 7,99
30 35,32
8,96
30 35,32
VSETT 8 8,96
35
35 35,32
0,98
35 35,32
VSETT 8 0,98
Dráha zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 35,32
0
0 10
3,26
0 10
VSETT 8 3,26
0 15
8,47
0 15
VSETT 8 8,47
0 20
15,71
0 20
VSETT 8 15,71
0 25
26,59
0 25
VSETT 8 26,59
0 30
45,43
0 30
VSETT 8 45,43
0 35
119,26
0 35
VSETT 8 119,26
0 35,32
128,75
0 35,32
VSETT 8 128,75
10
10 15
5,20
10 15
VSETT 8 5,20
10 20
12,45
10 20
VSETT 8 12,45
10 25
23,33
10 25
VSETT 8 23,33
10 30
42,17
10 30
VSETT 8 42,17
10 35
115,99
10 35
VSETT 8 115,99
10 35,32
125,49
10 35,32
VSETT 8 125,49
15
15 20
7,25
15 20
VSETT 8 7,25
15 25
18,12
15 25
VSETT 8 18,12
15 30
36,96
15 30
VSETT 8 36,96
15 35
110,79
15 35
VSETT 8 110,79
15 35,32
120,28
15 35,32
VSETT 8 120,28
20
20 25
10,87
20 25
VSETT 8 10,87
20 30
29,72
20 30
VSETT 8 29,72
20 35
103,54
20 35
VSETT 8 103,54
20 35,32
113,03
20 35,32
VSETT 8 113,03
25
25 30
18,84
25 30
VSETT 8 18,84
25 35
92,67
25 35
VSETT 8 92,67
25 35,32
102,16
25 35,32
VSETT 8 102,16
30
30 35
73,83
30 35
VSETT 8 73,83
30 35,32
83,32
30 35,32
VSETT 8 83,32
35
35 35,32
9,49
35 35,32
VSETT 8 9,49
Brzdné časy
35 30 25 20 15 10 0
35,32
35,32 35
0,01
35,32 35
VSETT 8 0,01
35,32 30
0,30
35,32 30
VSETT 8 0,30
35,32 25
0,57
35,32 25
VSETT 8 0,57
35,32 20
0,86
35,32 20
VSETT 8 0,86
35,32 15
1,17
35,32 15
VSETT 8 1,17
35,32 10
1,44
35,32 10
VSETT 8 1,44
35,32 0
2,05
35,32 0
VSETT 8 2,05
35
35 30
0,29
35 30
VSETT 8 0,29
35 25
0,55
35 25
VSETT 8 0,55
35 20
0,84
35 20
VSETT 8 0,84
35 15
1,15
35 15
VSETT 8 1,15
35 10
1,43
35 10
VSETT 8 1,43
35 0
2,03
35 0
VSETT 8 2,03
30
30 25
0,27
30 25
VSETT 8 0,27
30 20
0,56
30 20
VSETT 8 0,56
30 15
0,87
30 15
VSETT 8 0,87
30 10
1,14
30 10
VSETT 8 1,14
30 0
1,75
30 0
VSETT 8 1,75
25
25 20
0,29
25 20
VSETT 8 0,29
25 15
0,60
25 15
VSETT 8 0,60
25 10
0,87
25 10
VSETT 8 0,87
25 0
1,48
25 0
VSETT 8 1,48
20
20 15
0,31
20 15
VSETT 8 0,31
20 10
0,58
20 10
VSETT 8 0,58
20 0
1,19
20 0
VSETT 8 1,19
15
15 10
0,27
15 10
VSETT 8 0,27
15 0
0,88
15 0
VSETT 8 0,88
10
10 0
0,61
10 0
VSETT 8 0,61
Brzdné dráhy
35 30 25 20 15 10 0
35,32
35,32 35
0,13
35,32 35
VSETT 8 0,13
35,32 30
2,61
35,32 30
VSETT 8 2,61
35,32 25
4,54
35,32 25
VSETT 8 4,54
35,32 20
6,27
35,32 20
VSETT 8 6,27
35,32 15
7,67
35,32 15
VSETT 8 7,67
35,32 10
8,51
35,32 10
VSETT 8 8,51
35,32 0
9,12
35,32 0
VSETT 8 9,12
35
35 30
2,48
35 30
VSETT 8 2,48
35 25
4,41
35 25
VSETT 8 4,41
35 20
6,14
35 20
VSETT 8 6,14
35 15
7,54
35 15
VSETT 8 7,54
35 10
8,38
35 10
VSETT 8 8,38
35 0
8,99
35 0
VSETT 8 8,99
30
30 25
1,93
30 25
VSETT 8 1,93
30 20
3,65
30 20
VSETT 8 3,65
30 15
5,06
30 15
VSETT 8 5,06
30 10
5,89
30 10
VSETT 8 5,89
30 0
6,51
30 0
VSETT 8 6,51
25
25 20
1,73
25 20
VSETT 8 1,73
25 15
3,13
25 15
VSETT 8 3,13
25 10
3,97
25 10
VSETT 8 3,97
25 0
4,58
25 0
VSETT 8 4,58
20
20 15
1,40
20 15
VSETT 8 1,40
20 10
2,24
20 10
VSETT 8 2,24
20 0
2,85
20 0
VSETT 8 2,85
15
15 10
0,84
15 10
VSETT 8 0,84
15 0
1,45
15 0
VSETT 8 1,45
10
10 0
0,61
10 0
VSETT 8 0,61

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami. Používame tak vedecký prístup ako je to len možné a profesionálne meracie prístroje.

Viac o testovaní
Ukázať viac Ukázať menej
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka zložená 108 cm  
      Výška zložená 46 cm  
      Šírka zložená 22,5 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Napätie batérie 48 V  
      Kapacita batérie 15,6 Ah podľa konfigurácie: 15,6 Ah, 19,2 Ah, 21 Ah  
      Energia v batérii 748,8 Wh podľa konfigurácie: 748,8 Wh, 921,6 Wh, 1008 Wh  
      Tempomat áno  
      Štart odrazom áno  
      Pohon zadný náhon  
      Predná brzda bubnová + elektrická  
      Zadná brzda bubnová  
      Typ kolesa vpredu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vpredu 8.5"  
      Typ kolesa vzadu plné  
      Veľkosť kolesa vzadu 8"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Zadné zavesenie zdvojená pružina  
      Osvetlenie predné, zadné a brzdové  
      Brzdové svetlo áno  
      Max. záťaž 120 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Overený nákup

Vyborna elektricka kolobezka do mesta, nie je vela modelov na dnesnom trhu ktore by ponukali podobnu rovnovahu pohodlia, rychlosti, dojazdu, kvality a zaroven kompaktnosti.


Klady:
++ velmi pohodlne odpruzenie a stabilita na ceste, vzduchove predne koleso pridava extra tlmenie
++ dojazd 70+km na jedno nabitie bez problemov (variant LG 21Ah)
++ slusna max. rychlost a plynula akceleracia bez oneskoreni ci trhania
++ bezudrzbove hydraulicke bubnove brzdy (vpredu aj vzadu)
++ vaha iba nieco cez 22kg, na takyto typ kolobezky jedna z najnizsich
++ skladacia konstrukcia, vratane riadidiel
++ kvalita vyhotovenia, vsetko mechanicky namahane je poctivo z kovu, absolutne nic pocas jazdy nehrka ani nedrnci

Zapory:
-- vodeodolnost - vyrobca udava IP54, avsak staci prejazd mokrou cestou (aj ked uz vonku neprsi) a voda sa vie postupne dostat do tela kolobezky cez zle utesneny predny plastovy otvor platformy, na ktory jemne prska predne koleso pomimo blatnika (da sa vyriesit utesnenim spojov cierneho predneho krytu tela za pomoci silikonu)
-- horsia vidielnost LCD displeja na priamom slnku (aj na najjasnejsom nastaveni)
-- predne svetla a LED pasik vyzeraju sice pekne, ale neposkytuju dostatocne osvetlenie cesty pred kolobezkou (potreba dokupenia externeho svetla na riaditka pre jazdu v noci)

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe