VSETT 11+

-6%
Vhodná
do mesta
Zvládne
terén
Veľmi
komfortná
Extrémny
výkon

Vhodná
do mesta
Zvládne
terén
Veľmi
komfortná
Extrémny
výkon

VSETT 11+ je vybavený dvoma silnými 1500 W motory, ktoré v špičke produkujú výkon až 2x 3000 W. Taký výkon vám za ideálnych podmienok umožní rýchlosť až 85 km/h. Dvojité hydraulické kotúčové brzdy vás vždy bezpečne zastavia z akejkoľvek rýchlosti a 11 palcová predná a zadná pneumatika vám spolu s dvojitým hydraulickým odpružením vpredu aj vzadu zaistia hladkú jazdu každým terénom.

`

VSETT 11+

New product

Product Options
Batéria: *
LG 2520 Wh (42 Ah 60 V)
+ 625 €
1872 Wh (31,2 Ah 60 V)
- 0 €
LG 2246,4 Wh (72 V 31,2 Ah)
+ 500 €
Cena s DPH

2 599 €vrátane DPH

  • LG 2520 Wh (42 Ah 60 V)
  • 1872 Wh (31,2 Ah 60 V)
  • LG 2246,4 Wh (72 V 31,2 Ah)

- +

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť vybraného modelu

V závislosti od konfigurácie produktu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Bratislava Sklad
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

 

Pre tých najnáročnejších

VSETT vždy zaručuje tie najextrémnejšie zážitky! Vydajte sa do najvyššej triedy tejto prémiovej značky, pretože VSETT 11+ je vrchol techniky určený prevažne pre najnáročnejších jazdcov, ktorí nechcú voliť medzi cenou, kvalitou alebo bezpečnosťou. Je to moderne navrhnutá elektrická kolobežka s dokonale prispôsobenými parametrami pre poriadnu dávku adrenalínu. Jedná sa o veľmi výkonnú dvojmotorovú elektrickú kolobežku novej generácie, za ktorou stojí tím, ktorý predstavil úspešné kolobežky Zero. Tento rad elektrických kolobežiek sa vyznačuje výkonom, kvalitou, stabilitou a bezpečnosťou. VSETT 11+ sa môže pochváliť viacerými inováciami, ktoré posúvajú vývoj elektrických kolobežiek o úroveň ďalej.

 

Konštrukcia, design a výbava

Kolobežka sa svojou konštrukciou nápadne podobá obľúbenému modelu Zero 11X vďaka svojmu zdvojenému stĺpiku riadenia a masívnemu rámu. Je však vyrobená v odlišnom čierno-modrom farebnom prevedení s červenými doplnkami. Rám, dvojitý stĺpik riadenia a riadidlá sú vyrobené z kovanej zliatiny leteckého hliníka s označením 6082-T6, zatiaľ čo hriadele kolies sú vyrobené z chróm-molybdénovej legovanej ocele s prímesou uhlíka s označením SCM440. Táto kombinácia dodáva kolobežke pevnosť, ktorá je u takto extrémneho stroja vždy nutná. O vaše pohodlie sa postarajú dvojité predné tlmiče, ktoré sa nápadne podobajú tým u motoriek, zdvojené zadné hydraulické tlmiče, 11 palcové nafukovacie pneumatiky a pohodlné ergonomické gripy na riadidlách. Skladanie kolobežky je konštrukčne riešené zlomením dvojitého stĺpika riadenia, ktorý je istený dvoma pevnými objímkami s dvojitou svorkou na každej tyči stĺpiku riadenia. Budete tak mať istotu, že kolobežku môžete kedykoľvek zložiť do kompaktnejšia veľkosti. Typickým dizajnovým prvkom je masívna integrovaná opierka nôh, umiestnená v zadnej časti stroja, ktorá slúži aj ako úchyt na zdvíhanie tohto stroja. Kolobežka VSETT 11+ je vybavená veľkým a ľahko čitateľným displejom so zámkom NFC, aktivujúcim sa čipom vo forme kľúčenky, šikovným telefónom či hodinkami s podporou NFC. Displej zobrazuje všetky dôležité údaje ako je rýchlosť, aktuálny rýchlostný stupeň, denné prejdené kilometre (TRIP), celkovo prejdené kilometre (ODO) a aktuálnu úroveň nabitia batérie. Vďaka vysokému jasu je displej čitateľný aj za nepriaznivých poveternostných podmienok.

 

Bezpečnosť a kvalita jazdy

Bezpečnosť je u takto extrémneho stroja vždy na prvom mieste. Celý model je naozaj veľmi robustný a je vidieť, že sa na použitom materiáli nešetrilo. Komponenty kolobežky sú umiestnené v masívnom ráme, ktorý bol navrhnutý pre maximálnu stabilitu jazdy v akomkoľvek teréne. Skladací mechanizmus je vďaka dvojitej svorke veľmi pevný a predovšetkým bezpečný. Rám je zhotovený z pevnej zliatiny leteckého hliníka a je starostlivo vyvážený z dôvodu zachovania stability aj vo vyššej rýchlosti. Tá môže za ideálnych podmienok dosahovať až k 85 km/h. Pre menej skúsených jazdcov je tu možnosť obmedziť maximálnu rýchlosť vypnutím predného motora a tým znížiť výkon kolobežky na polovicu. Avšak k extrémnemu výkonu patrí aj kvalitný brzdový systém, ktorým táto kolobežka disponuje už v základnej výbave. Plne hydraulické kotúčové brzdy Zoom dokážu vždy účinne zabrzdiť za použitia minimálnej sily na brzdovú páčku. V kombinácii s elektrickým ABS je tak brzdenie úplnou hračkou. Kvalitná a pevná konštrukcia celej kolobežky umožňuje celkovú nosnosť až 150 kg. Kolobežka má tiež možnosť aktivácie funkcie, tzv. "Kick-start", zamedzujúcej nechcenému štarte z miesta, ak sa spočiatku na jej brutálny výkon necítite. Ako bonus je ľahko udržiavateľná nášľapná plocha zabraňujúca pokĺznutiu jazdca v nepriaznivom počasí alebo v extrémnej situácii. Ďalším zaujímavým prvkom výbavy je obrovský LED svetlomet s dlhým lúčom, ktorý využíva diódy SMD. Predný svetlomet v kombinácii s prednými a zadnými smerovými svetlami a elektrickým klaksónom umožní jazdcovi bezpečnú jazdu nielen vo dne, ale aj za zníženej viditeľnosti. Všetky svetlá sú ovládané podsvietenými kovovými palcovými spínačmi na riadidlách.

 

Výkon a dojazd

Elektrická kolobežka VSETT 11+ disponuje dvoma veľmi výkonnými bezuhlíkovými elektromotormi s jednotlivým výkonom 1 500 W, ktoré v špičke produkujú výkon až extrémnych 2x 3 000 W. V kombinácii s duálnou riadiacou jednotkou, novými obvodmi tepelnej ochrany a inovatívne časovo obmedzenou funkciou režimu "Sport ", ktorú je možné aktivovať z ovládacieho panelu umiestneného na riadidlách, umožňuje kolobežka jazdcovi rýchlu jazdu v akomkoľvek teréne! Výkon kolobežky sa ovláda obľúbenou prstovou páčkou. Inteligentná lítium-iónová batéria podporuje rýchle nabíjanie a sľubuje dlhý dojazd v ECO móde a s jedným motorom až 220 km (v závislosti na zvolenej kapacite 60 voltovej batérie 31 Ah alebo 42 Ah a štýlu jazdy). Dva nabíjacie porty, umiestnené v hornej časti nášľapnej plochy, sú praktickejšie v prístupe k nim a majú lepšiu ochranu proti mechanickému poškodeniu pri jazde nerovným terénom. Nabíjacie porty sú samozrejme vybavené ochrannou krytkou. Akumulátor netrpí nežiaducim pamäťovým efektom, preto vám pri správnom nabíjaní a údržbe vydrží veľa rokov!

 

Využitie a praktickosť

Vďaka pevnej konštrukcii a vysokému výkonu sa jedná o veľmi univerzálnu kolobežku. Vzhľadom na pohon oboch kolies nepohrdne VSETT 11+ ani horším terénom či prudkým kopcom. Pri jazde nepochybne oceníte plynulé dávkovanie výkonu, ale obratnosť tohto monštra nebude vzhľadom na jeho veľkosť zrovna z tých najlepších. Nemusíte sa však báť, že vás aj na dlhšej trase nechá v štichu. Budete si pochvaľovať inovovaný a veľmi pohodlný podvozok, ktorý využijete rovnako dobre na mačacích hlavách v meste, tak aj v horšom teréne niekde na poli. Napriek univerzálnosti kolobežky môže byť pre niektorého jazdca veľmi limitujúca jej váha okolo 58 kg (podľa veľkosti batérie), takže na zdvíhanie kolobežky už budete musieť byť zrejme dva, pokiaľ teda nemáte svaly ako Pepek námorník. Avšak je potrebné si uvedomiť, že tento stroj je drsná hračka pre drsných jazdcov, ktorí nehľadajú len dopravný prostriedok, ale aj veľkú dávku adrenalínu a radosť z extrémnej jazdy.

 

Naše hodnotenie

Na tento pekelný stroj si určite netrúfne každý. Je určený prevažne pre adrenalínových nadšencov, ktorí vedia, čo chcú. VSETT 11+ prekračuje naše očakávania. Dokáže naozaj veľa. Rýchlo a zábavne vás vždy dostane do cieľa. Je to veľmi rýchla a všestranne použiteľná kolobežka, ktorá vás nesklame ani po rokoch používania. Kolobežka napĺňa deklarované papierové parametre, má zaujímavý a agresívny dizajn a vysokú bezpečnosť. Ak pôjdete poľnou cestou, osemdesiatkou po ceste alebo krokom niekde v centre mesta, vždy budete žiariť radosťou, že ju máte.

 

ServisVsett-logo

Sme oficiálnym dovozcom a predajcom značky VSETT pre celú strednú Európu. Poskytujeme priamo záručný aj pozáručný servis, ktorý je zabezpečený na našich pobočkách v Prahe, Brne a Bratislave. Náhradné diely držíme skladom a sme certifikovaným poskytovateľom záručných opráv. Preto sa pri kúpe tejto kolobežky nemusíte vôbec obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov a vďaka priamej reprezentácii výrobcu si poradíme aj so zložitejšími prípadmi a diagnostikou.

 

O značke

Spoločnosť VSETT intelligent technology Co., Ltd bola založená v roku 2018 a ústredie spoločnosti sa nachádza v čínskom meste Ning-po (Ningbo). Jedná sa o spoločnosť zaoberajúcu sa výskumom, vývojom, výrobou, predajom a servisom elektrických kolobežiek a príslušenstva. Hoci ide o veľmi mladú značku, v odvetví elektromobility sa aj za svoju krátku existenciu stihla presláviť nielen v domovskej Číne, ale aj na trhoch Severnej Ameriky, Južnej Ameriky, Európy, Afriky, Ázie a Stredného východu. Je dôležité uviesť, že za touto spoločnosťou stojí tím, ktorý predstavil svetu veľmi úspešné kolobežky Zero. VSETT vníma elektrické kolobežky ako inteligentnú alternatívu voči ostatným spôsobom prepravy nielen v meste ale aj mimo neho. Jedná sa o prepravu, ktorá je vysoko efektívna, cenovo nenáročná a neznečisťuje našu planétu. Produkuje totiž nulovú uhlíkovú stopu a umožňuje zodpovednejšiu a oveľa zábavnejšiu prepravu nielen tam, kam sa dostanete autom či mestskou dopravou, ale aj na miesta, kam sa inak nedostanete. Zrodenie tejto značky je novou možnosťou pre jazdcov na kolobežkách, ktorí si museli skôr vyberať medzi výkonom, praktickosťou a cenou. Ako odpoveď na individuálne potreby používateľov, VSETT ponúka celý rad modelov, z ktorých si určite vyberie každý. Skúsení zamestnanci spoločnosti VSETT dbajú na prísnu kontrolu kvality a poskytujú kvalitný zákaznícky servis na zaistenie plnej spokojnosti svojich zákazníkov. Všetky modely od VSETT (8, 8 +, 9, 9+, 10+ a 11+) nájdete v našej ponuke. S touto spoločnosťou udržiavame dobré vzťahy a osobne sa poznáme nielen s niektorými zamestnancami, ale aj priamo s majiteľom. Preto môžeme kvalitne poskytnúť nielen záručný, pozáručný servis, ale aj podporu, poradenstvo či náhradné diely.

10/10
Komfort
5/10
Ľahkosť údržby
85 km/h
Rýchlosť
58 kg
Váha
6000 W
Výkon
80 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Odpružený podvozok vpredu
Zvládne terén
Zvládne kopec
Hydraulická brzda vpredu
Motor vzadu
Motor vpredu
Vhodná do mesta
Extrémny výkon
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Hydraulická brzda vzadu
Vzduchové kolesá
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 58 kg Zatiaľ netestované
Doba nabíjania 16 h podľa konfigurácie od 16 h do 24 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 85 km/h Zatiaľ netestované
Výkon 3000 W Zatiaľ netestované
Špičkový výkon 6000 W Zatiaľ netestované
Dojazd 80 km podľa konfigurácie od 80 km do 120 km Zatiaľ netestované
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka 130 cm  
      Výška 120 cm  
      Šírka 65 cm  
      Dĺžka zložená 130 cm  
      Výška zložená 57 cm  
      Šírka zložená 65 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Li-Ion  
      Výrobca batérie Čína - bez značky podľa konfigurácie: LG články, Čína - bez značky  
      Napätie batérie 60 V podľa konfigurácie: 60 V, 72 V  
      Kapacita batérie 31,2 Ah podľa konfigurácie: 31,2 Ah, 42 Ah  
      Energia v batérii 1872 Wh podľa konfigurácie: 1872 Wh, 2246,4 Wh, 2520 Wh  
      Rekuperácia áno  
      Systém ovládania prstová páčka  
      Tempomat áno  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Štart odrazom zvoliteľný  
      Pohon pohon predného aj zadného kolesa  
      Predná brzda kotúčová hydraulická  
      Zadná brzda kotúčová hydraulická  
      Typ kolesa vpredu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vpredu 11"  
      Typ kolesa vzadu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vzadu 11"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Predné zavesenie hydraulický tlmič + pružina  
      Zadné zavesenie zdvojený hydraulický tlmič + pružina  
      Osvetlenie predné, zadné a brzdové  
      Brzdové svetlo áno  
      Max. záťaž 150 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Rated 3.40 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Vsett 11 plus 60v 31.2ahm

Kúpa tej to kolobežky určite stojí zato a obháji si každé euro ktoré do nej dáte …. Stabilná na ceste nepotrebujete tlmič riadenia ….. veľký priestor na nohy …. Batéria si drží výkon až skoro do samého vypnutia pri 49V ….povrchová úprava je slabšia ale to je jedine o som zatiaľ na nej zistil …. Mám ju 4mesiac najazdených skoro 3000km iba v premávke medzi autami kde je rovnocenným súperom do rýchlosti 70km/h…. Je na ňu spoľahnutie a zatiaľ Kolobezka nemala žiadne problémy … za mňa palec hore

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

Uvidime

Hadam tocbude ok

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe