VSETT 10+

-14%
Zvládne
terén
Veľmi
komfortná
Najlepšia
v triede
Extrémny
výkon
Voltride
odporúča

Zvládne
terén
Veľmi
komfortná
Najlepšia
v triede
Extrémny
výkon
Voltride
odporúča

Je vybavená dvomi 1400 W motormi, ktoré vám zaistia poriadnu porciu výkonu. Umožňuje dosahovať rýchlosť neuveriteľných 80 km/h, čo z nej robí v tejto cenovej a váhovej kategórii najrýchlejšiu kolobežku. Dvojité hydraulické kotúčové brzdy vás vždy bezpečne zastavia z akejkoľvek rýchlosti a 10 palcové pneumatiky vám spolu s dvojitým nastaviteľným odpružením zaistia hladkú jazdu.

`

VSETT 10+

New product

Product Options
Batéria: *
1248 Wh (60 V 20,8 Ah)
- 501 €
LG 1536 Wh (60 V 25,6 Ah)
- 1 €
LG 1680 Wh (60 V 28 Ah)
+ 166 €
Cena s DPH

2 499 €vrátane DPH

  • 1248 Wh (60 V 20,8 Ah)
  • LG 1536 Wh (60 V 25,6 Ah)
  • LG 1680 Wh (60 V 28 Ah)

- +

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť vybraného modelu

V závislosti od konfigurácie produktu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Bratislava Sklad
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

 

 

Nová dimenzia extrémnej jazdy

Objavte novú dimenziu extrémnej jazdy! VSETT 10+ je prekvapivo moderne navrhnutá elektrická kolobežka s dokonale prispôsobenými parametrami pre poriadnu dávku adrenalínu. Jedná sa o výkonnú dvojmotorovú elektrickú kolobežku novej generácie, za ktorou stojí tím, ktorý predstavil úspešné kolobežky Zero. Tento rad elektrických kolobežiek sa vyznačuje výkonom, kvalitou, stabilitou a bezpečnosťou. VSETT 10+ sa môže pochváliť celým radom inovácií, ktoré posúvajú vývoj elektrických kolobežiek o úroveň ďalej.

 

 

Bezpečnosť a kvalita jazdy

Bezpečnosť je vždy na prvom mieste. Komponenty kolobežky sú umiestnené v novom ráme, ktorý bol navrhnutý pre maximálnu stabilitu jazdy. Inovovaný masívny skladací mechanizmus je vďaka svojej bezpečnostnej západke rýchly, pohodlný a predovšetkým bezpečný. Rám je zhotovený z veľmi pevnej zliatiny hliníka, používanom v leteckom priemysle. Celá konštrukcia je starostlivo vyvážená k zachovaniu stability aj vo vyšších rýchlostiach, ktoré môžu v režime "šport"  dosahovať až 80 km/h. Pre menej skúsených jazdcov je tu možnosť obmedziť maximálnu rýchlosť vypnutím predného motora a tým znížiť výkon kolobežky na polovicu. Avšak k extrémnemu výkonu patrí aj kvalitný brzdový systém, ktorým táto kolobežka disponuje už v základnej výbave. Plne hydraulické a rokmi preverené kotúčové brzdy ZOOM dokážu účinne zabrzdiť aj z vyšších rýchlostí za použitia minimálnej sily na brzdovú páčku. V kombinácii s elektrickým ABS je tak brzdenie úplnou hračkou. Kvalitná a pevná konštrukcia celej kolobežky umožňuje celkovú nosnosť až 130 kg. Kolobežka má tiež možnosť aktivácie funkcie, tzv. "Kick-start", ktorá zamedzuje nechcenému štartu z miesta. Ako bonus je ľahko udržiavateľná nášľapná plocha, ktorá zabraňuje pokĺznutiu jazdca v nepriaznivom počasí alebo v extrémnej situácii. Samozrejmou súčasťou výbavy kolobežky sú silné LED svetlá, ovládané podsvietenými palcovými spínačmi na riadidlách, ktoré v kombinácii s prednými a zadnými smerovými svetlami a elektrickým klaksónom umožní jazdcovi bezpečnú jazdu nielen vo dne, ale aj za zníženej viditeľnosti.

 

Výkon a dojazd

Elektrická kolobežka VSETT 10+ disponuje dvoma neuveriteľne výkonnými bezuhlíkovými elektromotormi s jednotlivým výkonom 1 400 W, ktoré v špičke produkujú výkon až 1 800 W. V kombinácii s duálnou 35 ampérovou riadiacou jednotkou, novými obvodmi tepelnej ochrany a inovatívnou časovo obmedzenou funkciou režimu "šport ", ktorú je možné aktivovať z ovládacieho panelu umiestneného na riadidlách, umožňuje jazdcovi rýchlu jazdu do kopca so stúpaním až 25 stupňov! Výkon kolobežky sa ovláda obľúbenou prstovou páčkou. Inteligentná lítium-iónová batéria LG podporuje rýchle nabíjanie a ponúka dlhý dojazd (v závislosti na zvolenej kapacite batérie 20,8 Ah, 25, 6 Ah alebo 28 Ah a tiež od štýlu jazdy) od 65 do 90 km. V ECO móde a s jedným motorom je možné dojazd takmer zdvojnásobiť. Dva nabíjacie porty, umiestnené v hornej časti nášľapnej plochy, sú praktickejšie v prístupe k nim a majú lepšiu ochranu proti mechanickému poškodeniu pri jazde nerovným terénom. Nabíjacie porty sú samozrejme vybavené ochrannou krytkou. Akumulátor netrpí nežiadúcim pamäťovým efektom, preto vám pri správnom nabíjaní a údržbe vydrží veľa rokov!

 

Využitie a praktickosť

Vďaka pevnej konštrukcii a vysokému výkonu sa jedná o veľmi univerzálne kolobežku. Vzhľadom na pohon oboch kolies nepohrdne VSETT 10+ ani terénom či prudším kopcom. V meste nepochybne oceníte plynulé dávkovanie výkonu a obratnosť kolobežky. Nemusíte sa báť, že vás aj na dlhšej trase nechá v štichu. Budete si pochvaľovať veľmi pohodlný podvozok, ktorý využijete rovnako dobre na mačacích hlavách, tak aj na poľnej ceste. Napriek univerzálnosti kolobežky môže byť pre niektorého jazdca limitujúca jej váha okolo 36-39 kg (podľa zvolenej batérie), takže prípadné schody vás asi nepotešia. Rovnako tak výkon a robustná konštrukcia je na úkor skladnosti, takže si ju ťažko vezmete napríklad do reštaurácie, ale budete ju musieť zamknúť vonku ako bicykel. Prenos kolobežky na krátku vzdialenosť nevyžaduje veľkú námahu, však do vyššieho poschodia domu bez výťahu by ste ju ťahať určite nechceli. Svojou veľkosťou sa zmestí do kufra bežného auta, ale počítajte s tým, že vám v ňom veľa miesta už nezostane. Avšak stále ide o fantastický stroj nielen do mesta, ale aj mimo neho.

 

Konštrukcia, dizajn a výbava

Kolobežka má úžasný futuristický dizajn, ktorý v kombinácii so žlto-čiernym farebným prevedením pridáva ku vzhľadu aj určitú dávku agresivity. Rám a skladacie rúčky sú vyrobené z kovanej zliatiny leteckého hliníka s označením 6082-T6, zatiaľ čo hriadele kolies sú vyrobené z chróm-molybdénovej legovanej ocele s prímesou uhlíka s označením SCM440. Táto kombinácia dodáva kolobežke pevnosť, ktorá je potrebná na zaistenie bezpečnosti jazdca. O vaše pohodlie sa postará moderný typ odpruženia podvozku v kombinácii pružinového a hydraulického tlmiča, 10 palcové nafukovacie pneumatiky a pohodlné ergonomické gripy na riadidlách. Skladnosť kolobežky je konštrukčne riešená inovatívnym a premysleným trojstupňovým skladacím mechanizmom so zaisťovacím fixačným háčikom v zadnej časti stroja. Budete tak mať istotu, že kolobežku môžete kedykoľvek zložiť, pokiaľ ju budete musieť niekam preniesť alebo naložiť do auta. Prenášanie a nakladanie vám tiež uľahčí integrovaná rukoväť, umiestnená v zadnej časti kolobežky, vďaka ktorej možno kolobežku lepšie zdvihnúť. Kolobežka VSETT 10+ je vybavená veľkým a ľahko čitateľným displejom so zámkom NFC, aktivujúcim sa čipom vo forme kľúčenky, šikovným telefónom či hodinkami s podporou NFC. Displej zobrazuje všetky dôležité údaje ako je rýchlosť, aktuálny rýchlostný stupeň, denné prejdené kilometre (TRIP), celkovo prejdené kilometre (ODO) a aktuálnu úroveň nabitia batérie. Vďaka vysokému jasu je displej čitateľný aj za nepriaznivých poveternostných podmienok.

 

 

Naše hodnotenie

Pravda sa vždy ukáže pri zážitku z jazdy. VSETT 10+ prekonáva naše očakávania. Je to rýchla, všestranne použiteľná a super stabilná kolobežka. Bezpochyby zamieša trhom na poli 60 V kolobežiek a sme radi, že tento klenot môžeme svojim zákazníkom ponúkať aj my. Je evidentné, že táto kolobežka skutočne napĺňa deklarované papierové parametre, má pekný dizajn, vysokú bezpečnosť a spoľahlivosť. Ak pôjdete poľnou cestou, sedemdesiatkou po ceste alebo krokom niekde v centre mesta, vždy vám vyčarí úsmev na tvári a budete cítiť, že je ako stvorená pre danú situáciu. Bude vyzerať skvele pred kaviarňou, ale aj na ceste do práce, zaparkovaná v kancelárii alebo cez víkend zaprášená niekde za mestom na lúke. Každý pohľad na ňu vás poteší a neomrzí sa vám ani po rokoch každodenného používania.

 

 

Vsett-logo

Servis

Sme oficiálnym dovozcom a predajcom značky VSETT pre celú strednú Európu. Poskytujeme priamo záručný aj pozáručný servis, ktorý je zabezpečený na našich pobočkách v Prahe, Brne a Bratislave. Náhradné diely držíme skladom a sme certifikovaným poskytovateľom záručných opráv. Preto sa pri kúpe tejto kolobežky nemusíte vôbec obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov a vďaka priamej reprezentácii výrobcu si poradíme aj so zložitejšími prípadmi a diagnostikou.

 

O značke

Spoločnosť VSETT intelligent technology Co., Ltd bola založená v roku 2018 a ústredie spoločnosti sa nachádza v čínskom meste Ning-po (Ningbo). Jedná sa o spoločnosť zaoberajúcu sa výskumom, vývojom, výrobou, predajom a servisom elektrických kolobežiek a príslušenstva. Hoci ide o veľmi mladú značku, v odvetví elektromobility sa aj za svoju krátku existenciu stihla presláviť nielen v domovskej Číne, ale aj na trhoch Severnej Ameriky, Južnej Ameriky, Európy, Afriky, Ázie a Stredného východu. Je dôležité uviesť, že za touto spoločnosťou stojí tím, ktorý predstavil svetu veľmi úspešné kolobežky Zero. VSETT vníma elektrické kolobežky ako inteligentnú alternatívu voči ostatným spôsobom prepravy nielen v meste ale aj mimo neho. Jedná sa o prepravu, ktorá je vysoko efektívna, cenovo nenáročná a neznečisťuje našu planétu. Produkuje totiž nulovú uhlíkovú stopu a umožňuje zodpovednejšiu a oveľa zábavnejšiu prepravu nielen tam, kam sa dostanete autom či mestskou dopravou, ale aj na miesta, kam sa inak nedostanete. Zrodenie tejto značky je novou možnosťou pre jazdcov na kolobežkách, ktorí si museli skôr vyberať medzi výkonom, praktickosťou a cenou. Ako odpoveď na individuálne potreby používateľov, VSETT ponúka celý rad modelov, z ktorých si určite vyberie každý. Skúsení zamestnanci spoločnosti VSETT dbajú na prísnu kontrolu kvality a poskytujú kvalitný zákaznícky servis na zaistenie plnej spokojnosti svojich zákazníkov. Všetky modely od VSETT (8, 8 +, 9, 9+, 10+ a 11+) nájdete v našej ponuke. S touto spoločnosťou udržiavame dobré vzťahy a osobne sa poznáme nielen s niektorými zamestnancami, ale aj priamo s majiteľom. Preto môžeme kvalitne poskytnúť nielen záručný, pozáručný servis, ale aj podporu, poradenstvo či náhradné diely.

10/10
Komfort
5/10
Ľahkosť údržby
80 km/h
Rýchlosť
39 kg
Váha
3600 W
Výkon
65 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Odpružený podvozok vpredu
Zvládne terén
Zvládne kopec
Hydraulická brzda vpredu
Motor vzadu
Motor vpredu
Vhodná do mesta
Extrémny výkon
Tempomat
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Hydraulická brzda vzadu
Vzduchové kolesá
Skvelý pomer cena / výkon
Max Blinker odporúča
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 39 kg Zatiaľ netestované
Doba nabíjania 10 h podľa konfigurácie od 10 h do 14 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 80 km/h 67,41 km/h
Špičkový výkon 3600 W 3667 W
Dojazd 65 km podľa konfigurácie od 65 km do 100 km Zatiaľ netestované otestovaná iná konfigurácia
Merania Voltride

Nezávislé Výsledky Meraní

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami.

Viac o testovaní
Výsledky závisia od konfigurácie, prosím vyberte si:
Táto varianta ešte nebola otestovaná, zobrazujem výsledky pre:
67,41
km/h
Max. rýchlosť
3 667
wattov
Max. výkon
90,43
km
Max. dojazd
55,51
km
Mestský dojazd
25,67
km
Min. dojazd
9,70
sekúnd
Čas na
100 m
17,87
sekúnd
Čas na
250 m
58,78
sekúnd
Čas na
1 km
2,25
sekúnd
Čas do
20 km/h
3,18
sekúnd
Čas
do 30 km/h
0,99
sekúnd
Čas z
20 km/h
1,46
sekúnd
Čas z
30 km/h
4,8
metrov
Dráha do
20 km/h
11,5
metrov
Dráha do
30 km/h
2,6
metrov
Dráha z
20 km/h
5,7
metrov
Dráha z
30 km/h
Zrýchlenie
Brzdenie
Výkon
Porovnať viaceré modely

Vyberte si do porovnania aj iné modely.
Dáta sa zobrazia v grafoch, tabuľkách a pri všetkých hodnotách.

Porovnať rôzne modely

Vyberte si iné modely z možností nižšie:

Primárna konfigurácia:

Zvoliť
Časy zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 67,41
0
0 10
1,46
0 10
VSETT 10+ 1,46
0 15
1,85
0 15
VSETT 10+ 1,85
0 20
2,25
0 20
VSETT 10+ 2,25
0 25
2,70
0 25
VSETT 10+ 2,70
0 30
3,18
0 30
VSETT 10+ 3,18
0 35
3,74
0 35
VSETT 10+ 3,74
0 40
4,39
0 40
VSETT 10+ 4,39
0 45
5,22
0 45
VSETT 10+ 5,22
0 50
6,17
0 50
VSETT 10+ 6,17
0 55
7,42
0 55
VSETT 10+ 7,42
0 60
9,12
0 60
VSETT 10+ 9,12
0 65
11,94
0 65
VSETT 10+ 11,94
0 67,41
16,52
0 67,41
VSETT 10+ 16,52
10
10 15
0,38
10 15
VSETT 10+ 0,38
10 20
0,79
10 20
VSETT 10+ 0,79
10 25
1,23
10 25
VSETT 10+ 1,23
10 30
1,72
10 30
VSETT 10+ 1,72
10 35
2,28
10 35
VSETT 10+ 2,28
10 40
2,93
10 40
VSETT 10+ 2,93
10 45
3,75
10 45
VSETT 10+ 3,75
10 50
4,71
10 50
VSETT 10+ 4,71
10 55
5,95
10 55
VSETT 10+ 5,95
10 60
7,66
10 60
VSETT 10+ 7,66
10 65
10,48
10 65
VSETT 10+ 10,48
10 67,41
15,06
10 67,41
VSETT 10+ 15,06
15
15 20
0,40
15 20
VSETT 10+ 0,40
15 25
0,85
15 25
VSETT 10+ 0,85
15 30
1,33
15 30
VSETT 10+ 1,33
15 35
1,89
15 35
VSETT 10+ 1,89
15 40
2,55
15 40
VSETT 10+ 2,55
15 45
3,37
15 45
VSETT 10+ 3,37
15 50
4,33
15 50
VSETT 10+ 4,33
15 55
5,57
15 55
VSETT 10+ 5,57
15 60
7,27
15 60
VSETT 10+ 7,27
15 65
10,09
15 65
VSETT 10+ 10,09
15 67,41
14,67
15 67,41
VSETT 10+ 14,67
20
20 25
0,44
20 25
VSETT 10+ 0,44
20 30
0,93
20 30
VSETT 10+ 0,93
20 35
1,49
20 35
VSETT 10+ 1,49
20 40
2,14
20 40
VSETT 10+ 2,14
20 45
2,96
20 45
VSETT 10+ 2,96
20 50
3,92
20 50
VSETT 10+ 3,92
20 55
5,16
20 55
VSETT 10+ 5,16
20 60
6,87
20 60
VSETT 10+ 6,87
20 65
9,69
20 65
VSETT 10+ 9,69
20 67,41
14,27
20 67,41
VSETT 10+ 14,27
25
25 30
0,48
25 30
VSETT 10+ 0,48
25 35
1,04
25 35
VSETT 10+ 1,04
25 40
1,70
25 40
VSETT 10+ 1,70
25 45
2,52
25 45
VSETT 10+ 2,52
25 50
3,48
25 50
VSETT 10+ 3,48
25 55
4,72
25 55
VSETT 10+ 4,72
25 60
6,42
25 60
VSETT 10+ 6,42
25 65
9,25
25 65
VSETT 10+ 9,25
25 67,41
13,82
25 67,41
VSETT 10+ 13,82
30
30 35
0,56
30 35
VSETT 10+ 0,56
30 40
1,22
30 40
VSETT 10+ 1,22
30 45
2,04
30 45
VSETT 10+ 2,04
30 50
2,99
30 50
VSETT 10+ 2,99
30 55
4,24
30 55
VSETT 10+ 4,24
30 60
5,94
30 60
VSETT 10+ 5,94
30 65
8,76
30 65
VSETT 10+ 8,76
30 67,41
13,34
30 67,41
VSETT 10+ 13,34
35
35 40
0,65
35 40
VSETT 10+ 0,65
35 45
1,48
35 45
VSETT 10+ 1,48
35 50
2,43
35 50
VSETT 10+ 2,43
35 55
3,68
35 55
VSETT 10+ 3,68
35 60
5,38
35 60
VSETT 10+ 5,38
35 65
8,20
35 65
VSETT 10+ 8,20
35 67,41
12,78
35 67,41
VSETT 10+ 12,78
40
40 45
0,82
40 45
VSETT 10+ 0,82
40 50
1,78
40 50
VSETT 10+ 1,78
40 55
3,02
40 55
VSETT 10+ 3,02
40 60
4,73
40 60
VSETT 10+ 4,73
40 65
7,55
40 65
VSETT 10+ 7,55
40 67,41
12,13
40 67,41
VSETT 10+ 12,13
45
45 50
0,96
45 50
VSETT 10+ 0,96
45 55
2,20
45 55
VSETT 10+ 2,20
45 60
3,90
45 60
VSETT 10+ 3,90
45 65
6,73
45 65
VSETT 10+ 6,73
45 67,41
11,30
45 67,41
VSETT 10+ 11,30
50
50 55
1,24
50 55
VSETT 10+ 1,24
50 60
2,95
50 60
VSETT 10+ 2,95
50 65
5,77
50 65
VSETT 10+ 5,77
50 67,41
10,35
50 67,41
VSETT 10+ 10,35
55
55 60
1,70
55 60
VSETT 10+ 1,70
55 65
4,53
55 65
VSETT 10+ 4,53
55 67,41
9,10
55 67,41
VSETT 10+ 9,10
60
60 65
2,82
60 65
VSETT 10+ 2,82
60 67,41
7,40
60 67,41
VSETT 10+ 7,40
65
65 67,41
4,58
65 67,41
VSETT 10+ 4,58
Dráha zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 67,41
0
0 10
1,22
0 10
VSETT 10+ 1,22
0 15
2,69
0 15
VSETT 10+ 2,69
0 20
4,76
0 20
VSETT 10+ 4,76
0 25
7,66
0 25
VSETT 10+ 7,66
0 30
11,46
0 30
VSETT 10+ 11,46
0 35
16,64
0 35
VSETT 10+ 16,64
0 40
23,56
0 40
VSETT 10+ 23,56
0 45
33,38
0 45
VSETT 10+ 33,38
0 50
46,11
0 50
VSETT 10+ 46,11
0 55
64,37
0 55
VSETT 10+ 64,37
0 60
91,80
0 60
VSETT 10+ 91,80
0 65
141,11
0 65
VSETT 10+ 141,11
0 67,41
225,37
0 67,41
VSETT 10+ 225,37
10
10 15
1,47
10 15
VSETT 10+ 1,47
10 20
3,54
10 20
VSETT 10+ 3,54
10 25
6,43
10 25
VSETT 10+ 6,43
10 30
10,24
10 30
VSETT 10+ 10,24
10 35
15,42
10 35
VSETT 10+ 15,42
10 40
22,34
10 40
VSETT 10+ 22,34
10 45
32,16
10 45
VSETT 10+ 32,16
10 50
44,88
10 50
VSETT 10+ 44,88
10 55
63,15
10 55
VSETT 10+ 63,15
10 60
90,58
10 60
VSETT 10+ 90,58
10 65
139,89
10 65
VSETT 10+ 139,89
10 67,41
224,15
10 67,41
VSETT 10+ 224,15
15
15 20
2,07
15 20
VSETT 10+ 2,07
15 25
4,97
15 25
VSETT 10+ 4,97
15 30
8,77
15 30
VSETT 10+ 8,77
15 35
13,95
15 35
VSETT 10+ 13,95
15 40
20,87
15 40
VSETT 10+ 20,87
15 45
30,69
15 45
VSETT 10+ 30,69
15 50
43,41
15 50
VSETT 10+ 43,41
15 55
61,68
15 55
VSETT 10+ 61,68
15 60
89,11
15 60
VSETT 10+ 89,11
15 65
138,42
15 65
VSETT 10+ 138,42
15 67,41
222,68
15 67,41
VSETT 10+ 222,68
20
20 25
2,90
20 25
VSETT 10+ 2,90
20 30
6,70
20 30
VSETT 10+ 6,70
20 35
11,88
20 35
VSETT 10+ 11,88
20 40
18,80
20 40
VSETT 10+ 18,80
20 45
28,62
20 45
VSETT 10+ 28,62
20 50
41,35
20 50
VSETT 10+ 41,35
20 55
59,61
20 55
VSETT 10+ 59,61
20 60
87,04
20 60
VSETT 10+ 87,04
20 65
136,35
20 65
VSETT 10+ 136,35
20 67,41
220,61
20 67,41
VSETT 10+ 220,61
25
25 30
3,80
25 30
VSETT 10+ 3,80
25 35
8,99
25 35
VSETT 10+ 8,99
25 40
15,90
25 40
VSETT 10+ 15,90
25 45
25,72
25 45
VSETT 10+ 25,72
25 50
38,45
25 50
VSETT 10+ 38,45
25 55
56,72
25 55
VSETT 10+ 56,72
25 60
84,14
25 60
VSETT 10+ 84,14
25 65
133,45
25 65
VSETT 10+ 133,45
25 67,41
217,72
25 67,41
VSETT 10+ 217,72
30
30 35
5,18
30 35
VSETT 10+ 5,18
30 40
12,10
30 40
VSETT 10+ 12,10
30 45
21,92
30 45
VSETT 10+ 21,92
30 50
34,64
30 50
VSETT 10+ 34,64
30 55
52,91
30 55
VSETT 10+ 52,91
30 60
80,34
30 60
VSETT 10+ 80,34
30 65
129,65
30 65
VSETT 10+ 129,65
30 67,41
213,91
30 67,41
VSETT 10+ 213,91
35
35 40
6,92
35 40
VSETT 10+ 6,92
35 45
16,74
35 45
VSETT 10+ 16,74
35 50
29,46
35 50
VSETT 10+ 29,46
35 55
47,73
35 55
VSETT 10+ 47,73
35 60
75,16
35 60
VSETT 10+ 75,16
35 65
124,47
35 65
VSETT 10+ 124,47
35 67,41
208,73
35 67,41
VSETT 10+ 208,73
40
40 45
9,82
40 45
VSETT 10+ 9,82
40 50
22,55
40 50
VSETT 10+ 22,55
40 55
40,81
40 55
VSETT 10+ 40,81
40 60
68,24
40 60
VSETT 10+ 68,24
40 65
117,55
40 65
VSETT 10+ 117,55
40 67,41
201,81
40 67,41
VSETT 10+ 201,81
45
45 50
12,72
45 50
VSETT 10+ 12,72
45 55
30,99
45 55
VSETT 10+ 30,99
45 60
58,42
45 60
VSETT 10+ 58,42
45 65
107,73
45 65
VSETT 10+ 107,73
45 67,41
191,99
45 67,41
VSETT 10+ 191,99
50
50 55
18,27
50 55
VSETT 10+ 18,27
50 60
45,69
50 60
VSETT 10+ 45,69
50 65
95,00
50 65
VSETT 10+ 95,00
50 67,41
179,27
50 67,41
VSETT 10+ 179,27
55
55 60
27,43
55 60
VSETT 10+ 27,43
55 65
76,74
55 65
VSETT 10+ 76,74
55 67,41
161,00
55 67,41
VSETT 10+ 161,00
60
60 65
49,31
60 65
VSETT 10+ 49,31
60 67,41
133,57
60 67,41
VSETT 10+ 133,57
65
65 67,41
84,26
65 67,41
VSETT 10+ 84,26
Brzdné časy
65 60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
67,41
67,41 65
0,14
67,41 65
VSETT 10+ 0,14
67,41 60
0,49
67,41 60
VSETT 10+ 0,49
67,41 55
0,79
67,41 55
VSETT 10+ 0,79
67,41 50
1,10
67,41 50
VSETT 10+ 1,10
67,41 45
1,39
67,41 45
VSETT 10+ 1,39
67,41 40
1,65
67,41 40
VSETT 10+ 1,65
67,41 35
1,93
67,41 35
VSETT 10+ 1,93
67,41 30
2,18
67,41 30
VSETT 10+ 2,18
67,41 25
2,43
67,41 25
VSETT 10+ 2,43
67,41 20
2,65
67,41 20
VSETT 10+ 2,65
67,41 15
2,88
67,41 15
VSETT 10+ 2,88
67,41 10
3,15
67,41 10
VSETT 10+ 3,15
67,41 0
3,64
67,41 0
VSETT 10+ 3,64
65
65 60
0,35
65 60
VSETT 10+ 0,35
65 55
0,66
65 55
VSETT 10+ 0,66
65 50
0,96
65 50
VSETT 10+ 0,96
65 45
1,25
65 45
VSETT 10+ 1,25
65 40
1,51
65 40
VSETT 10+ 1,51
65 35
1,79
65 35
VSETT 10+ 1,79
65 30
2,04
65 30
VSETT 10+ 2,04
65 25
2,29
65 25
VSETT 10+ 2,29
65 20
2,51
65 20
VSETT 10+ 2,51
65 15
2,74
65 15
VSETT 10+ 2,74
65 10
3,02
65 10
VSETT 10+ 3,02
65 0
3,50
65 0
VSETT 10+ 3,50
60
60 55
0,30
60 55
VSETT 10+ 0,30
60 50
0,61
60 50
VSETT 10+ 0,61
60 45
0,90
60 45
VSETT 10+ 0,90
60 40
1,16
60 40
VSETT 10+ 1,16
60 35
1,43
60 35
VSETT 10+ 1,43
60 30
1,69
60 30
VSETT 10+ 1,69
60 25
1,93
60 25
VSETT 10+ 1,93
60 20
2,16
60 20
VSETT 10+ 2,16
60 15
2,39
60 15
VSETT 10+ 2,39
60 10
2,66
60 10
VSETT 10+ 2,66
60 0
3,15
60 0
VSETT 10+ 3,15
55
55 50
0,31
55 50
VSETT 10+ 0,31
55 45
0,60
55 45
VSETT 10+ 0,60
55 40
0,86
55 40
VSETT 10+ 0,86
55 35
1,13
55 35
VSETT 10+ 1,13
55 30
1,39
55 30
VSETT 10+ 1,39
55 25
1,63
55 25
VSETT 10+ 1,63
55 20
1,86
55 20
VSETT 10+ 1,86
55 15
2,09
55 15
VSETT 10+ 2,09
55 10
2,36
55 10
VSETT 10+ 2,36
55 0
2,85
55 0
VSETT 10+ 2,85
50
50 45
0,29
50 45
VSETT 10+ 0,29
50 40
0,55
50 40
VSETT 10+ 0,55
50 35
0,83
50 35
VSETT 10+ 0,83
50 30
1,08
50 30
VSETT 10+ 1,08
50 25
1,32
50 25
VSETT 10+ 1,32
50 20
1,55
50 20
VSETT 10+ 1,55
50 15
1,78
50 15
VSETT 10+ 1,78
50 10
2,05
50 10
VSETT 10+ 2,05
50 0
2,54
50 0
VSETT 10+ 2,54
45
45 40
0,26
45 40
VSETT 10+ 0,26
45 35
0,53
45 35
VSETT 10+ 0,53
45 30
0,79
45 30
VSETT 10+ 0,79
45 25
1,03
45 25
VSETT 10+ 1,03
45 20
1,26
45 20
VSETT 10+ 1,26
45 15
1,49
45 15
VSETT 10+ 1,49
45 10
1,76
45 10
VSETT 10+ 1,76
45 0
2,25
45 0
VSETT 10+ 2,25
40
40 35
0,27
40 35
VSETT 10+ 0,27
40 30
0,53
40 30
VSETT 10+ 0,53
40 25
0,77
40 25
VSETT 10+ 0,77
40 20
1,00
40 20
VSETT 10+ 1,00
40 15
1,23
40 15
VSETT 10+ 1,23
40 10
1,50
40 10
VSETT 10+ 1,50
40 0
1,99
40 0
VSETT 10+ 1,99
35
35 30
0,25
35 30
VSETT 10+ 0,25
35 25
0,50
35 25
VSETT 10+ 0,50
35 20
0,72
35 20
VSETT 10+ 0,72
35 15
0,95
35 15
VSETT 10+ 0,95
35 10
1,23
35 10
VSETT 10+ 1,23
35 0
1,71
35 0
VSETT 10+ 1,71
30
30 25
0,25
30 25
VSETT 10+ 0,25
30 20
0,47
30 20
VSETT 10+ 0,47
30 15
0,70
30 15
VSETT 10+ 0,70
30 10
0,98
30 10
VSETT 10+ 0,98
30 0
1,46
30 0
VSETT 10+ 1,46
25
25 20
0,22
25 20
VSETT 10+ 0,22
25 15
0,45
25 15
VSETT 10+ 0,45
25 10
0,73
25 10
VSETT 10+ 0,73
25 0
1,21
25 0
VSETT 10+ 1,21
20
20 15
0,23
20 15
VSETT 10+ 0,23
20 10
0,50
20 10
VSETT 10+ 0,50
20 0
0,99
20 0
VSETT 10+ 0,99
15
15 10
0,27
15 10
VSETT 10+ 0,27
15 0
0,76
15 0
VSETT 10+ 0,76
10
10 0
0,49
10 0
VSETT 10+ 0,49
Brzdné dráhy
65 60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
67,41
67,41 65
2,47
67,41 65
VSETT 10+ 2,47
67,41 60
8,57
67,41 60
VSETT 10+ 8,57
67,41 55
13,30
67,41 55
VSETT 10+ 13,30
67,41 50
17,70
67,41 50
VSETT 10+ 17,70
67,41 45
21,45
67,41 45
VSETT 10+ 21,45
67,41 40
24,42
67,41 40
VSETT 10+ 24,42
67,41 35
27,21
67,41 35
VSETT 10+ 27,21
67,41 30
29,39
67,41 30
VSETT 10+ 29,39
67,41 25
31,20
67,41 25
VSETT 10+ 31,20
67,41 20
32,50
67,41 20
VSETT 10+ 32,50
67,41 15
33,54
67,41 15
VSETT 10+ 33,54
67,41 10
34,34
67,41 10
VSETT 10+ 34,34
67,41 0
35,13
67,41 0
VSETT 10+ 35,13
65
65 60
6,10
65 60
VSETT 10+ 6,10
65 55
10,83
65 55
VSETT 10+ 10,83
65 50
15,22
65 50
VSETT 10+ 15,22
65 45
18,98
65 45
VSETT 10+ 18,98
65 40
21,95
65 40
VSETT 10+ 21,95
65 35
24,74
65 35
VSETT 10+ 24,74
65 30
26,91
65 30
VSETT 10+ 26,91
65 25
28,72
65 25
VSETT 10+ 28,72
65 20
30,03
65 20
VSETT 10+ 30,03
65 15
31,06
65 15
VSETT 10+ 31,06
65 10
31,87
65 10
VSETT 10+ 31,87
65 0
32,65
65 0
VSETT 10+ 32,65
60
60 55
4,73
60 55
VSETT 10+ 4,73
60 50
9,13
60 50
VSETT 10+ 9,13
60 45
12,88
60 45
VSETT 10+ 12,88
60 40
15,85
60 40
VSETT 10+ 15,85
60 35
18,64
60 35
VSETT 10+ 18,64
60 30
20,82
60 30
VSETT 10+ 20,82
60 25
22,63
60 25
VSETT 10+ 22,63
60 20
23,93
60 20
VSETT 10+ 23,93
60 15
24,97
60 15
VSETT 10+ 24,97
60 10
25,77
60 10
VSETT 10+ 25,77
60 0
26,56
60 0
VSETT 10+ 26,56
55
55 50
4,40
55 50
VSETT 10+ 4,40
55 45
8,15
55 45
VSETT 10+ 8,15
55 40
11,12
55 40
VSETT 10+ 11,12
55 35
13,91
55 35
VSETT 10+ 13,91
55 30
16,09
55 30
VSETT 10+ 16,09
55 25
17,90
55 25
VSETT 10+ 17,90
55 20
19,20
55 20
VSETT 10+ 19,20
55 15
20,24
55 15
VSETT 10+ 20,24
55 10
21,04
55 10
VSETT 10+ 21,04
55 0
21,83
55 0
VSETT 10+ 21,83
50
50 45
3,75
50 45
VSETT 10+ 3,75
50 40
6,72
50 40
VSETT 10+ 6,72
50 35
9,52
50 35
VSETT 10+ 9,52
50 30
11,69
50 30
VSETT 10+ 11,69
50 25
13,50
50 25
VSETT 10+ 13,50
50 20
14,80
50 20
VSETT 10+ 14,80
50 15
15,84
50 15
VSETT 10+ 15,84
50 10
16,64
50 10
VSETT 10+ 16,64
50 0
17,43
50 0
VSETT 10+ 17,43
45
45 40
2,97
45 40
VSETT 10+ 2,97
45 35
5,76
45 35
VSETT 10+ 5,76
45 30
7,94
45 30
VSETT 10+ 7,94
45 25
9,75
45 25
VSETT 10+ 9,75
45 20
11,05
45 20
VSETT 10+ 11,05
45 15
12,08
45 15
VSETT 10+ 12,08
45 10
12,89
45 10
VSETT 10+ 12,89
45 0
13,68
45 0
VSETT 10+ 13,68
40
40 35
2,79
40 35
VSETT 10+ 2,79
40 30
4,96
40 30
VSETT 10+ 4,96
40 25
6,78
40 25
VSETT 10+ 6,78
40 20
8,08
40 20
VSETT 10+ 8,08
40 15
9,11
40 15
VSETT 10+ 9,11
40 10
9,92
40 10
VSETT 10+ 9,92
40 0
10,70
40 0
VSETT 10+ 10,70
35
35 30
2,17
35 30
VSETT 10+ 2,17
35 25
3,98
35 25
VSETT 10+ 3,98
35 20
5,29
35 20
VSETT 10+ 5,29
35 15
6,32
35 15
VSETT 10+ 6,32
35 10
7,13
35 10
VSETT 10+ 7,13
35 0
7,91
35 0
VSETT 10+ 7,91
30
30 25
1,81
30 25
VSETT 10+ 1,81
30 20
3,11
30 20
VSETT 10+ 3,11
30 15
4,15
30 15
VSETT 10+ 4,15
30 10
4,95
30 10
VSETT 10+ 4,95
30 0
5,74
30 0
VSETT 10+ 5,74
25
25 20
1,30
25 20
VSETT 10+ 1,30
25 15
2,34
25 15
VSETT 10+ 2,34
25 10
3,14
25 10
VSETT 10+ 3,14
25 0
3,93
25 0
VSETT 10+ 3,93
20
20 15
1,04
20 15
VSETT 10+ 1,04
20 10
1,84
20 10
VSETT 10+ 1,84
20 0
2,63
20 0
VSETT 10+ 2,63
15
15 10
0,81
15 10
VSETT 10+ 0,81
15 0
1,59
15 0
VSETT 10+ 1,59
10
10 0
0,79
10 0
VSETT 10+ 0,79

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami. Používame tak vedecký prístup ako je to len možné a profesionálne meracie prístroje.

Viac o testovaní
Ukázať viac Ukázať menej
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka 130 cm  
      Výška 129 cm  
      Šírka 65 cm  
      Dĺžka zložená 130 cm  
      Výška zložená 58 cm  
      Šírka zložená 28,5 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Li-Ion  
      Výrobca batérie LG články  
      Napätie batérie 60 V  
      Kapacita batérie 20,8 Ah podľa konfigurácie: 20,8 Ah, 25,6 Ah, 28 Ah  
      Energia v batérii 1248 Wh podľa konfigurácie: 1248 Wh, 1536 Wh, 1680 Wh  
      Rekuperácia áno  
      Systém ovládania prstová páčka  
      Tempomat áno  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Štart odrazom zvoliteľný  
      Pohon pohon predného aj zadného kolesa  
      Predná brzda kotúčová hydraulická  
      Zadná brzda hydraulická kotúčová + elektrická  
      Typ kolesa vpredu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vpredu 10"  
      Typ kolesa vzadu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vzadu 10"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Predné zavesenie pružina  
      Zadné zavesenie pružina  
      Osvetlenie predné, zadné a brzdové  
      Brzdové svetlo áno  
      Max. záťaž 130 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Rated 4.60 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews

Max spokojnost

Po 1 roku pouzivania a po 4000 km na Vsett 10 + 28ah viem len povedat ze som to neolutoval Ozaj kolobezka na urovni bateria stale ako nova nemenil sa dojazd s 30 -35 km priemernou rychlostou dojazd stale okolo 90 km. Treba sa starat o nu a ona sa Vam odvdaci Max spokojnost Voltride dakujem nevsklamal som sa vo VAs

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

nic extra

Za tie prachy sa nejedna o nic extra vazeny a recenzie su velmi zavadzajuce....vela komponentov je na hanbu za danu sumu kolobezky vratane smejdovych plastov.Takisto zabudnite 100kilovy ak pojdete priemerne 50kmh ze to nieco vydrzi..rapidne klesa dojazd moc sa nepovozite......mam strednu verziu a nie som spokojny ani nahodou.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

Spokojnosť

Spokojnosť prvých 76 km za sebou z toho trikrát prudký kopec, prezutie na PMS pneu sú lepšie len škoda že pri dodaní bol zvlnený zadný brzdový kotúč. Teším sa na ďalšie kilometre a možno aj vyššie rýchlostné stupne.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Kolobežke není čo vytknúť iba ak tie rajdy, (korman) nemuseli sa dať sklápať. Skvelé vyvážená dobrý výkon aj dojazd. Ďakujem aj chlapcom z voltride za ochotu :) úspešných 63 kilometrov za sebou asi 10km som prešiel na 30 km/h 20 na 70km/h a ostatné asi 50km/h pri 105 kg a viac na dvoch motorch. Batéria 25.6 v.
Spokojnosť nadovšetko. Keby bola tá linka bez toho vyzvania tak dám 6 aj tam :)

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

VSETT 10+

Ked mi kolobežka prišla a som sa na nej previezol, bol som nadšený. Mám váhu nad 100kg a obával som sa že výkon nepocítim, ale kolobežka má výkonu habadej a dosiahol som s ňou rýchlosť 75km/h.

Ako jediné mínus je pre mňa batéria, lebo pri použití 2motorou mi kolobežka vydržala len 15km z čoho som sklamaný.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe