Vsett 10 Apex

Zvládne
terén
Veľmi
komfortná
Extrémny
výkon

Zvládne
terén
Veľmi
komfortná
Extrémny
výkon

Dvojmotorová elektrická kolobežka s plne hydraulickými brzdami, hydraulickým odpružením, špičkovým výkonom 4300 W a maximálnou konštrukčnou rýchlosťou 80 km/h netrpezlivo čaká na svojho majiteľa.

`

Vsett 10 Apex

New product

Product Options
Batéria: *
1248 Wh (60 V 20,8 Ah)
- 1 €
1536 Wh (60 V 25,6 Ah)
+ 166 €
Cena s DPH

1 999 €vrátane DPH

  • 1248 Wh (60 V 20,8 Ah)
  • 1536 Wh (60 V 25,6 Ah)

- +

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť vybraného modelu

V závislosti od konfigurácie produktu

Eshop
Na objednávku
Bratislava
Na objednávku
Bratislava Sklad
Na objednávku
Voltride Central
Na objednávku
Voltride Servis
Na objednávku
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

Žihadlo

Vsett 10+, vlajková loď tejto značky a jedna z našich najobľúbenejších výkonných kolobežiek, sa posunula ešte ďalej. Okrem nového vzhľadu prináša aj niekoľko vylepšení. Začnime so silnejším výkonom, ktorý v špičke a pod odblokovaní môže byť 4300 W. Ten zabezpečujú dva 1500 W motory. Za ideálnych podmienok môže dosiahnuť rýchlosť až 80 km/h. Výrobca ostáva verný hydraulický brzdám ale pre naše potešenie mení pružinové odpruženie za plne nastaviteľné hydraulické. Jednoduché ovládanie, skvelé odpruženie a dostatok krútiaceho momentu robia z tejto kolobežky fantastický stroj nielen do mesta, ale aj mimo neho. Na ochranu pred krádežou je k dispozícii priestor pre Airtag pri USB a USB-C portoch na riadiacej tyči.

 

Konštrukcia, dizajn a pohodlie

V prvom rade, čo si každý fanúšik kolobežiek značky Vsett všimne ako prvé je odlišný vzhľad oproti predchodcovi tohto modelu Vsett 10+. Výrobca mení svoju tradičnú žlto-čiernu farebnú kombináciu za elegantnú a futuristickú čisto čiernu. Rám zo zliatiny leteckého hliníka a magnézia bez problémov odvezie až 130 kg. Samotná kolobežka však váži až 36 kg a s rozmermi 130x65x129 cm je najrobustnejšia z celého modelového radu. V porovnaní s modelom 9 Apex je o 6 cm dlhšia a takmer o 10 cm vyššia a to treba spomenúť, že 9 Apex je už viditeľne väčší od 8 Apex. Vsett 10 Apex zostáva obutý v 10-palcových nafukovacích pneumatikách. Žiadne kamienky ani drobné výtlky na ceste nebudú žiadny problém, keďže disponuje hydraulickým odpružením vpredu aj vzadu a to s možnosťou nastavenia podľa vlastných preferencií. Vďaka čomu vaše dobrodružstvá nemusia ostať na mestských cestách, ale pokračovať môže aj na poľných a lesných cestičkách.

 

 

Výkon a dojazd

O dynamiku jazdy sa starajú dva bezkartáčové motory s nominálnym výkonom 2x1500 W a po odblokovaní rýchlosti až 4300 W v špičke. Tie zabezpečia maximálnu rýchlosť 80 km/h (po odblkovaní). Dojazd s menšou 60 V a 20,8 Ah batériou je na úrovni 60 km. Treba podotknúť, že už to je veľmi slušný výkon. S výberom variantu s väčšou 25,6 Ah batériou si môžete dopriať dojazd vyšší o 20 km. Vďaka nej si hravo zvládnete užiť aj viacero kratších výjazdov na jedno nabitie. Na následné dobitie batérie doplna potrebujete 5-10 hodín. A keď sa dostanete na hranicu kapacity batérie, nenechá vás len tak uprostred lesa, keďže batéria je vyberateľná pre jednoduchú výmenu a nabíjanie. Náhradnú batériu tak môžete nosiť so sebou v ruksaku. 

 

 

Výbava a úžitkovosť

Čo najjednoduchšie, a zároveň funkčné sú aj prvky výbavy Vsett 10 Apex. Skladanie je vďaka šikovnému systému (vrátane riadidiel) veľmi jednoduché a bezproblémové. Čo už však nemôžeme tvrdiť o jej následnom prenášaní. Treba povedať, že  s dĺžkou 130 cm, výškou 57 cm a šírkou 26 cm a hlavne váhou 36 kg, ju radosť prenášať teda nebude. Uprostred riadidiel sa nachádza 3,5“ LCD displej, ktorý vám prehľadne ukáže aktuálnu rýchlosť. Prepínače smeroviek majú nový dizajn, a svetlá môžete ovládať jednoducho tlačidlom pri plynovej páčke. Nezabudlo sa ani na bezpečnosť. Spoľahlivo zastaviť pred každou prekážkou bude hračkou s hydraulickými kotúčovými brzdami na prednom aj zadnom kolese. Model Vsett 10 Apex navyše neprekvapia ani vlhké či prašné ceste, a to vďaka dvojici blatníkov a ochrane IP54. Rovnako ako výrobca však upozorňujeme, že jazde v daždi či cez mláky sa treba vyhnúť. Môže to nenávratne zničiť batériu, čo nepodlieha záručným opravám. 

 

 

Naše hodnotenie

Kto hľadá parťáka, ako sa ľudovo povie "do koča aj do voza", ten si vo Vsett 10 Apex nájde svoju spriaznenú dušu. Už na prvý pohľad je jasné, že na ceste budete pôsobiť štýlovo. Či už vaša cesta povedie do práce, do lesa alebo cez prašné poľné cesty, pochvaľovať si budete jej jednoduché ovládanie a celkový príjemný pocit z jazdy. Za čo má u nás výrobca veľkú pochvalu je nové umiestnenie kontrolera. Áno, aj Vsett 10+ mal svoje chyby, na ktoré si výrobca posvietil. Pri modeloch Vsett 10+ sa občas vyskytol problém s prehriatím kontrolera. Ten bol síce najčastejšie spôsobený nesprávnym zaobchádzaním s kolobežkou, ale výrobca počúva svojich zákazníkov a reflektuje na ich zaobchádzanie s týmito úžasnými strojmi. Toho dôkazom je umiestnenie kontrolerov na boky decku, vďaka čomu sú počas jazdy chladené vzduchom a riziko ich poruchy je tak výrazne nižšie. Takže za nás určite palec hore.

 

 

Vsett-logo

Servis

Sme oficiálnym dovozcom a predajcom značky VSETT pre celú strednú Európu. Poskytujeme priamo záručný aj pozáručný servis, ktorý je zabezpečený v našom servisnom stredisku. Náhradné diely držíme skladom a sme certifikovaným poskytovateľom záručných opráv. Preto sa pri kúpe tejto kolobežky nemusíte vôbec obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov a vďaka priamej reprezentácii výrobcu si poradíme aj so zložitejšími prípadmi a diagnostikou.

 

O značke

Spoločnosť VSETT intelligent technology Co., Ltd bola založená v roku 2018 a ústredie spoločnosti sa nachádza v čínskom meste Ning-po (Ningbo). Jedná sa o spoločnosť zaoberajúcu sa výskumom, vývojom, výrobou, predajom a servisom elektrických kolobežiek a príslušenstva. Hoci ide o veľmi mladú značku, v odvetví elektromobility sa aj za svoju krátku existenciu stihla presláviť nielen v domovskej Číne, ale aj na trhoch Severnej Ameriky, Južnej Ameriky, Európy, Afriky, Ázie a Stredného východu. Je dôležité uviesť, že za touto spoločnosťou stojí tím, ktorý predstavil svetu veľmi úspešné kolobežky Zero. VSETT vníma elektrické kolobežky ako inteligentnú alternatívu voči ostatným spôsobom prepravy nielen v meste ale aj mimo neho. Jedná sa o prepravu, ktorá je vysoko efektívna, cenovo nenáročná a neznečisťuje našu planétu. Produkuje totiž nulovú uhlíkovú stopu a umožňuje zodpovednejšiu a oveľa zábavnejšiu prepravu nielen tam, kam sa dostanete autom či mestskou dopravou, ale aj na miesta, kam sa inak nedostanete. Zrodenie tejto značky je novou možnosťou pre jazdcov na kolobežkách, ktorí si museli skôr vyberať medzi výkonom, praktickosťou a cenou. Ako odpoveď na individuálne potreby používateľov, VSETT ponúka celý rad modelov, z ktorých si určite vyberie každý. Skúsení zamestnanci spoločnosti VSETT dbajú na prísnu kontrolu kvality a poskytujú kvalitný zákaznícky servis na zaistenie plnej spokojnosti svojich zákazníkov. Všetky modely od VSETT (8, 8 +, 9, 9+, 10+ a 11+) nájdete v našej ponuke. S touto spoločnosťou udržiavame dobré vzťahy a osobne sa poznáme nielen s niektorými zamestnancami, ale aj priamo s majiteľom. Preto môžeme kvalitne poskytnúť nielen záručný, pozáručný servis, ale aj podporu, poradenstvo či náhradné diely.

10/10
Komfort
5/10
Ľahkosť údržby
80 km/h
Rýchlosť
36 kg
Váha
4300 W
Výkon
80 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Odpružený podvozok vpredu
Zvládne terén
Zvládne kopec
Hydraulická brzda vpredu
Motor vzadu
Motor vpredu
Extrémny výkon
Tempomat
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Hydraulická brzda vzadu
Vzduchové kolesá
Skvelý pomer cena / výkon
Max Blinker odporúča
Vysoká spoľahlivosť
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 36 kg Zatiaľ netestované
Doba nabíjania 10 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 80 km/h Zatiaľ netestované
Výkon 1500 W Zatiaľ netestované
Špičkový výkon 4300 W Zatiaľ netestované
Dojazd 80 km podľa konfigurácie od 60 km do 80 km Zatiaľ netestované
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka 130 cm  
      Výška 129 cm  
      Šírka 65 cm  
      Dĺžka zložená 130 cm  
      Výška zložená 57 cm  
      Šírka zložená 26 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Li-Ion  
      Napätie batérie 60 V  
      Kapacita batérie 25,6 Ah podľa konfigurácie: 20,8 Ah, 25,6 Ah  
      Energia v batérii 1536 Wh podľa konfigurácie: 1248 Wh, 1536 Wh  
      Systém ovládania prstová páčka  
      Tempomat áno  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Štart odrazom zvoliteľný  
      Pohon pohon predného aj zadného kolesa  
      Predná brzda Hydraulická brzda / 4-piestový strmeň  
      Zadná brzda Hydraulická brzda / 4-piestový strmeň  
      Typ kolesa vpredu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vpredu 10"  
      Typ kolesa vzadu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vzadu 10"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Predné zavesenie hydraulické nastaviteľné  
      Zadné zavesenie hydraulické nastaviteľné  
      Osvetlenie predné, zadné a brzdové  
      Max. záťaž 130 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe