THE-URBAN #BRLN V2

Vhodná
do mesta
Veľmi
ľahká

Vhodná
do mesta
Veľmi
ľahká

THE-URBAN #BRLN V2 je elektrická kolobežka z rady životného štýlu od značky THE-URBAN (Walberg Urban Electrics GmbH). Táto kolobežka je ako stvorená do mesta. Má dve bubnové brzdy, ktoré nielen že prispievajú k bezpečnosti ale aj dobrému pocitu z jazdy. Váži len 14 kg čo znamená, že je veľmi praktická a skladná.

`

THE-URBAN #BRLN V2

New product

Product Options
Farba: *
 
 

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť vybraného modelu

V závislosti od konfigurácie produktu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Bratislava Sklad
Nedostupné
Nemecko
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

 

THE-URBAN #BRLN V2 je nie len model určený do mesta, ale je preň priam stvorený. #BRLN V2 vás dostane svojou nízkou váhou a veľmi jednoduchým spôsobom skladania vrátanie sklopiteľných rúčok. Maximálna nosnosť tejto kolobežky je 100 kg, čo je vynikajúce keď zvážime, že hovoríme o kolobežke s váhou iba 14 kg.
S dojazdom približne 20 km je určená na kratšie trasy mestom, čo potvrdzuje aj svojím výkonom 350 W.  Vpredu disponuje vzduchom plneným 8 palcovým kolesom a vzadu plným, tiež 8 palcovým kolesom.

Výrobca sa pri nej inšpiroval svojou prvou značkou, pretože len veľmi ťažko nájdeme rozdiel v porovnaní s jej “staršou sestrou” Egret EIGHT V2 X. Rovnako má tento model predné aj zadné pruženie, vďaka ktorému vyvažuje menšie kolesá, ale jazda na nej je napriek nim pohodlná aj na horšom povrchu. Môžete si zvoliť medzi piatimi rýchlostnými úrovňami a regulovať rýchlosť pomocou prstovej páčky.

 

Využitie a praktickosť

Tento model je predurčený na kratšie trasy mestom. Spolu s nízkou váhou, ruka v ruke, sú jeho veľkou výhodou aj skladné rozmery po plnom zložení, kedy je možné ľahko a rýchlo zložiť nie len samotnú kolobežku, ale aj jej rúčky vrátane brzdových páčok. Rovnako jednoducho ju do pár sekúnd a hlavne intuitívne rozložíte do stavu plnej pripravenosti na ďalšiu nezabudnuteľnú jazdu. Jej váha 14 kg má veľmi blízko ku kategórii ultra-ľahkých kolobežiek. Poľahky ju zvládnete preniesť po schodoch, alebo naložiť do auta či električky, bez toho aby ste polroka pred jej kúpou trénovali dvíhanie s činkami. #BRLN V2 odporúčame na presuny po meste do vzdialenosti 15 km denne. Ak hľadáte praktickú, spoľahlivú mestskú kolobežku, práve ste ju našli. Vďaka dobrej skladnosti ju môžete so sebou zobrať zloženú aj do kancelárie, či reštaurácie kde nebude zavadzať a nemusíte ju tak nechávať zamknutú na ulici. Tiež ju bez problémov zmestíte do kufra bežného auta a ešte vám v ňom ostane dostatok miesta pre inú potrebnú batožinu.

 

Dojazd, výkon a bezpečnosť

V porovnaní s Egret EIGHT V2 X, model #BRLN V2 disponuje s len o trochu menšou kapacitou batérie, čomu však môžeme poďakovať za nižšiu cenu. Li-ion batéria s 36 V a 7,3 Ah, čo zodpovedá 263 Wh uloženej energie zvládne na jedno nabitie dojazd 20 km. Kolobežku poháňa zadné koleso, čo výrazne zvyšuje bezpečnosť v prípade poruchy motoru v porovnaní s modelmi, ktoré majú motor vpredu. Je umiestnený priamo v zadnom kolese a podáva výkon 350 W, čo na bežnú jazdu mestom úplne stačí. Nabíjanie batérie z 0 na 100% trvá približne 4 hodiny, ale ak patríte medzi tých netrpezlivejších, po 2 hodinách je batéria nabitá na 70% svojej kapacity. Okrem vyššie spomínanej spoľahlivosti je potrebné vyzdvihnúť aj to, že pri svojej váhe je spolu s Egret EIGHT V2 jedným z mála ľahkých skladných modelov, ktoré ponúkajú mechanické brzdy na oboch kolesách. Väčšina výrobcov to pre zníženie váhy rieši iba jednou brzdou, alebo elektrickým brzdením, tento model sa však spolieha na klasické bubnové brzdy a tým prináša bezpečnejšiu jazdu a spokojný pocit, že dokážete zabrzdiť aj v núdzových situáciách. Vďaka systému osvetlenia je cesta pred vami dobre viditeľná a zároveň aj vy pre ostatných účastníkov cestnej premávky.

 

Pohodlie a dizajn

Kolobežka sa vyrába v neutrálnej čiernej farbe, veď ako sa hovorí, čierna pristane každému a všetkému. Ak by ste sa chceli predsa len trochu odlíšiť, výrobca ponúka aj jej tmavosivý variant, ktorým určite nič nepokazíte. Využíva skôr oblé hrany, vďaka čomu pôsobí štýlovo a menej technicky, čo je naopak vlastné robustnejším elektrickým kolobežkám. Zadný blatník nielen, že pôsobí funkčne ale zároveň taký aj je. Strach zo zablatených nohavíc, či lýtok v prípade nežného pohlavia, môžete rozhodne hodiť za hlavu. Dizajn pôsobí jednoducho, ale účelne a podčiarkuje ľahkosť samotnej kolobežky. Sklápací mechanizmus je dizajnovo zladený so zvyškom tela a pôsobí elegantne. Kabeláž je značne dobre skrytá v tele kolobežky a tá preto pôsobí štíhlym dojmom. Tento model síce disponuje len 8 palcovými kolesami, jazda na ňom je však pohodlná vďaka pružinám v predu a vzadu, ktoré pomáhajú odfiltrovať vibrácie a nerovnosti cesty. Je potrebné zdôrazniť, že napriek tomu, že tento model disponuje pružením, jednoznačne nejde o model určený na rýchlu športovú jazdu, takže určite je lepšie väčšie diery obchádzať, aby ste sa vyhli defektu predného kolesa. K pohodliu prispieva aj váha, kedy dokážete kolobežku v prípade potreby ľahko preniesť.

 

Naše hodnotenie

Vysoká kvalita použitých materiálov vás presvedčí na cestách a sofistikovaný dizajn podčiarkne váš osobitý životný štýl. Na stretnutie treba nielen doraziť včas, ale aj so štýlom. Kolobežku za pár sekúnd ľahko zložíte a odložíte či už do kufra auta, alebo napríklad pod váš stôl. Medzi hlavné výhody kolobežky patria klasické bubnové brzdy na oboch kolesách, ktoré zvyšujú bezpečnosť spolu s pružinami na oboch stranách. Všetky modely od tejto značky majú nastaviteľnú výšku tyče riadenia, čiže ani model #BRLN V2 nie je výnimkou a tak zvládne aj vyšších jazdcov. Kolobežka má praktický stojan, vďaka ktorému vie samostatne stáť. Vďaka odpruženiu bude vaša jazda nie len pohodlnejšia, ale aj bezpečnejšia. S váhou 14 kg ju stále počítame medzi mimoriadne ľahké kolobežky, takže ju využijete najmä v mestskom prostredí, kde ju jednoducho a bez námahy prenesiete po schodoch, alebo aj zoberiete so sebou do kancelárie či do reštaurácie. Treba mať na mysli jej relatívne krátky dojazd 20 km. Na dlhšie vzdialenosti, aj keď len po meste, by sme určite odporúčali zvážiť kúpu inej kolobežky, napríklad Egret TEN V3 X.


Servis

Egret-logoSme oficiálnym dovozcom a predajcom značky THE-URBAN pre celú strednú Európu. Poskytujeme priamo záručný aj pozáručný servis, ktorý je zabezpečený na našich pobočkách v Prahe, Brne a Bratislave. Náhradné diely držíme skladom a sme certifikovaným poskytovateľom záručných opráv. Preto sa pri kúpe tejto kolobežky nemusíte vôbec obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov a vďaka priamej reprezentácii výrobcu si poradíme aj so zložitejšími prípadmi a diagnostikou.

 

O značke

Nemecká spoločnosť Walberg Urban Electrics predáva značku životného štýlu THE-URBAN od roku 2017. Jedná sa o "mladšiu sestru” prémiovej značky EGRET, ktorú má spoločnosť v ponuke už od roku 2012 a distribuovala ju už v počte viac ako 60 000 kusov. Jej zakladateľ, Florián Walberg začínal ako používateľ elektrických kolobežiek. Vďaka vlastnej skúsenosti si uvedomil obrovský potenciál tejto novej formy mobility. Podľa neho v nadchádzajúcich rokoch budú musieť mestá usporiadať cesty a chodníky novým spôsobom - od vozidiel so spaľovacím motorom smerom k alternatívnym formám mobility. Elektrické kolobežky, najmä tie sklopné, je možné ľahko kombinovať s prostriedkami verejnej dopravy alebo s vlastným autom. A my s ním úplne súhlasíme. Značky EGRET a THE-URBAN sú veľmi obľúbené najmä v Nemecku a to vďaka svojej nemeckej kvalite, spoľahlivosti a štýlovému dizajnu.

5/10
Komfort
7/10
Ľahkosť údržby
25 km/h
Rýchlosť
14 kg
Váha
350 W
Výkon
20 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Brzda vpredu
Odpružený podvozok vpredu
Motor vzadu
Brzda vzadu
Vhodná do mesta
Tempomat
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Veľmi ľahká
Viaceré farebné varianty
Dobre skladateľné
 
Data sheet
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 14 kg Zatiaľ netestované
Doba nabíjania 4 h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 25 km/h 34,45 km/h
Výkon 350 W 552,5 W
Dojazd 20 km 25,45 km
Merania Voltride

Nezávislé Výsledky Meraní

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami.

Viac o testovaní
Výsledky závisia od konfigurácie, prosím vyberte si:
Táto varianta ešte nebola otestovaná, zobrazujem výsledky pre:
34,45
km/h
Max. rýchlosť
552,5
wattov
Max. výkon
25,45
km
Max. dojazd
15,38
km
Mestský dojazd
17,48
km
Min. dojazd
15,80
sekúnd
Čas na
100 m
31,99
sekúnd
Čas na
250 m
112,48
sekúnd
Čas na
1 km
4,75
sekúnd
Čas do
20 km/h
13,35
sekúnd
Čas
do 30 km/h
1,08
sekúnd
Čas z
20 km/h
1,54
sekúnd
Čas z
30 km/h
17,7
metrov
Dráha do
20 km/h
79,6
metrov
Dráha do
30 km/h
2,7
metrov
Dráha z
20 km/h
5,8
metrov
Dráha z
30 km/h
Zrýchlenie
Brzdenie
Výkon
Porovnať viaceré modely

Vyberte si do porovnania aj iné modely.
Dáta sa zobrazia v grafoch, tabuľkách a pri všetkých hodnotách.

Porovnať rôzne modely

Vyberte si iné modely z možností nižšie:

Primárna konfigurácia:

Zvoliť
Časy zrýchlenia
10 15 20 25 30 34,45
0
0 10
1,15
0 10
The-Urban #BLRN V2 1,15
0 15
2,55
0 15
The-Urban #BLRN V2 2,55
0 20
4,75
0 20
The-Urban #BLRN V2 4,75
0 25
7,98
0 25
The-Urban #BLRN V2 7,98
0 30
13,35
0 30
The-Urban #BLRN V2 13,35
0 34,45
27,98
0 34,45
The-Urban #BLRN V2 27,98
10
10 15
1,39
10 15
The-Urban #BLRN V2 1,39
10 20
3,60
10 20
The-Urban #BLRN V2 3,60
10 25
6,82
10 25
The-Urban #BLRN V2 6,82
10 30
12,20
10 30
The-Urban #BLRN V2 12,20
10 34,45
26,83
10 34,45
The-Urban #BLRN V2 26,83
15
15 20
2,21
15 20
The-Urban #BLRN V2 2,21
15 25
5,43
15 25
The-Urban #BLRN V2 5,43
15 30
10,80
15 30
The-Urban #BLRN V2 10,80
15 34,45
25,44
15 34,45
The-Urban #BLRN V2 25,44
20
20 25
3,22
20 25
The-Urban #BLRN V2 3,22
20 30
8,59
20 30
The-Urban #BLRN V2 8,59
20 34,45
23,23
20 34,45
The-Urban #BLRN V2 23,23
25
25 30
5,37
25 30
The-Urban #BLRN V2 5,37
25 34,45
20,01
25 34,45
The-Urban #BLRN V2 20,01
30
30 34,45
14,63
30 34,45
The-Urban #BLRN V2 14,63
Dráha zrýchlenia
10 15 20 25 30 34,45
0
0 10
1,81
0 10
The-Urban #BLRN V2 1,81
0 15
6,79
0 15
The-Urban #BLRN V2 6,79
0 20
17,68
0 20
The-Urban #BLRN V2 17,68
0 25
38,08
0 25
The-Urban #BLRN V2 38,08
0 30
79,58
0 30
The-Urban #BLRN V2 79,58
0 34,45
212,67
0 34,45
The-Urban #BLRN V2 212,67
10
10 15
4,98
10 15
The-Urban #BLRN V2 4,98
10 20
15,87
10 20
The-Urban #BLRN V2 15,87
10 25
36,27
10 25
The-Urban #BLRN V2 36,27
10 30
77,77
10 30
The-Urban #BLRN V2 77,77
10 34,45
210,86
10 34,45
The-Urban #BLRN V2 210,86
15
15 20
10,89
15 20
The-Urban #BLRN V2 10,89
15 25
31,29
15 25
The-Urban #BLRN V2 31,29
15 30
72,79
15 30
The-Urban #BLRN V2 72,79
15 34,45
205,88
15 34,45
The-Urban #BLRN V2 205,88
20
20 25
20,39
20 25
The-Urban #BLRN V2 20,39
20 30
61,90
20 30
The-Urban #BLRN V2 61,90
20 34,45
194,99
20 34,45
The-Urban #BLRN V2 194,99
25
25 30
41,50
25 30
The-Urban #BLRN V2 41,50
25 34,45
174,59
25 34,45
The-Urban #BLRN V2 174,59
30
30 34,45
133,09
30 34,45
The-Urban #BLRN V2 133,09
Brzdné časy
30 25 20 15 10 0
34,45
34,45 30
0,19
34,45 30
The-Urban #BLRN V2 0,19
34,45 25
0,45
34,45 25
The-Urban #BLRN V2 0,45
34,45 20
0,65
34,45 20
The-Urban #BLRN V2 0,65
34,45 15
0,95
34,45 15
The-Urban #BLRN V2 0,95
34,45 10
1,21
34,45 10
The-Urban #BLRN V2 1,21
34,45 0
1,73
34,45 0
The-Urban #BLRN V2 1,73
30
30 25
0,26
30 25
The-Urban #BLRN V2 0,26
30 20
0,46
30 20
The-Urban #BLRN V2 0,46
30 15
0,76
30 15
The-Urban #BLRN V2 0,76
30 10
1,02
30 10
The-Urban #BLRN V2 1,02
30 0
1,54
30 0
The-Urban #BLRN V2 1,54
25
25 20
0,20
25 20
The-Urban #BLRN V2 0,20
25 15
0,50
25 15
The-Urban #BLRN V2 0,50
25 10
0,76
25 10
The-Urban #BLRN V2 0,76
25 0
1,28
25 0
The-Urban #BLRN V2 1,28
20
20 15
0,30
20 15
The-Urban #BLRN V2 0,30
20 10
0,56
20 10
The-Urban #BLRN V2 0,56
20 0
1,08
20 0
The-Urban #BLRN V2 1,08
15
15 10
0,26
15 10
The-Urban #BLRN V2 0,26
15 0
0,78
15 0
The-Urban #BLRN V2 0,78
10
10 0
0,53
10 0
The-Urban #BLRN V2 0,53
Brzdné dráhy
30 25 20 15 10 0
34,45
34,45 30
1,60
34,45 30
The-Urban #BLRN V2 1,60
34,45 25
3,53
34,45 25
The-Urban #BLRN V2 3,53
34,45 20
4,70
34,45 20
The-Urban #BLRN V2 4,70
34,45 15
6,08
34,45 15
The-Urban #BLRN V2 6,08
34,45 10
6,91
34,45 10
The-Urban #BLRN V2 6,91
34,45 0
7,37
34,45 0
The-Urban #BLRN V2 7,37
30
30 25
1,94
30 25
The-Urban #BLRN V2 1,94
30 20
3,10
30 20
The-Urban #BLRN V2 3,10
30 15
4,49
30 15
The-Urban #BLRN V2 4,49
30 10
5,31
30 10
The-Urban #BLRN V2 5,31
30 0
5,77
30 0
The-Urban #BLRN V2 5,77
25
25 20
1,16
25 20
The-Urban #BLRN V2 1,16
25 15
2,55
25 15
The-Urban #BLRN V2 2,55
25 10
3,37
25 10
The-Urban #BLRN V2 3,37
25 0
3,84
25 0
The-Urban #BLRN V2 3,84
20
20 15
1,39
20 15
The-Urban #BLRN V2 1,39
20 10
2,21
20 10
The-Urban #BLRN V2 2,21
20 0
2,67
20 0
The-Urban #BLRN V2 2,67
15
15 10
0,82
15 10
The-Urban #BLRN V2 0,82
15 0
1,29
15 0
The-Urban #BLRN V2 1,29
10
10 0
0,46
10 0
The-Urban #BLRN V2 0,46

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami. Používame tak vedecký prístup ako je to len možné a profesionálne meracie prístroje.

Viac o testovaní
Ukázať viac Ukázať menej
 
Data sheet
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka 110 cm  
      Výška 112 cm  
      Šírka 14,5 cm  
      Dĺžka zložená 103 cm  
      Výška zložená 38 cm  
      Šírka zložená 16 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Li-Ion  
      Napätie batérie 36 V  
      Kapacita batérie 7,3 Ah  
      Energia v batérii 263 Wh  
      Rekuperácia nie  
      Systém ovládania prstová páčka  
      Tempomat áno  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Štart odrazom áno  
      Pohon zadný náhon  
      Predná brzda bubnová  
      Zadná brzda bubnová  
      Typ kolesa vpredu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vpredu 8"  
      Typ kolesa vzadu plné  
      Veľkosť kolesa vzadu 8"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Predné zavesenie pružina  
      Zadné zavesenie pružina  
      Osvetlenie predné, zadné a brzdové  
      Farby čierna, šedá  
      Max. záťaž 100 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe