Dualtron Ultra 2 / UP

Zvládne
terén
Veľmi
komfortná
Extrémny
výkon

Zvládne
terén
Veľmi
komfortná
Extrémny
výkon

Hľadáte najlepšiu terénnu kolobežku? Dualtron Ultra 2 vás nadchne svojím brutálnym výkonom 6 640W, s ktorým pokoríte nielen každý kopec, ale môžete uháňať pokojne stovkou po ceste a to s neuveriteľným dojazdom až 140-155 km, podľa zvolenej batérie.

`

Dualtron Ultra 2 / UP

New product

Product Options
Batéria: *
LG 2520 Wh (72 V 35 Ah)
LG 2880 Wh (72 V 40 Ah)
- 250 €
Cena s DPH

4 099 €vrátane DPH

  • LG 2520 Wh (72 V 35 Ah)
  • LG 2880 Wh (72 V 40 Ah)

- +

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť vybraného modelu

V závislosti od konfigurácie produktu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Bratislava Sklad
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zistiť viac
Predĺžená záruka zadarmo:
Skvelé mimosezónne ceny a k tomu záruka, ako keby ste kúpili za plné ceny až na jar! Urobte si radosť už teraz, ušetrite vďaka nákupu mimo sezónu a získajte predĺženie záruky.
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

Váš najlepší spojenec pre výlety do hôr a lesov je tu. Dualtron Ultra 2 je jedným z TOP modelov spoločnosti Minimotors a je nástupcom obľúbenej offroadovej elektrickej kolobežky Dualtron Ultra V2. Teraz prichádza s vylepšenou riadiacou jednotkou, premiestnenou do opierky nôh, vylepšenými LED svetlami, sklopnými riadidlami a dvojitými hydraulickými kotúčovými brzdami. Dualtron Ultra 2 je nástupca majstra všetkých terénnych elektrických kolobežiek a vrchol technológie a konečne je tu. Monštrum, schopné stúpať neuveriteľnou rýchlosťou po svahoch so sklonom až 35 °. Minimotors vytvoril novú verziu, aby tohto šampióna vrátil späť do hry s ešte vyšším výkonom, vyššou stabilitou, novými funkciami a mnohými vylepšeniami. Vďaka dvom novým najmodernejším a extrémne výkonným elektromotorom BLDC 6 640W a obrovskou batériou LG 72 V 35 Ah alebo 72 V 40 Ah neodolá kolobežke Ultra 2 žiaden kopec a poskytne vám bezkonkurenčný dojazd až 140 - 150 km (podľa zvolenej batérie). Je to proste Dualtron a toto meno vo svete nadšencov elektromobility už niečo znamená!

 

Konštrukcia, design a výbava

Pokiaľ ide o dizajn kolobežky, Minimotors ponechal podobný dizajn ako u prvej verzie Ultra a pridal niektoré komfortné a bezpečnostné prvky. Dualtron Ultra 2 prichádza tiež s úplne novým a prepracovaným rámom konštruovaným tak, aby poskytoval maximálnu odolnosť a jednoduchú údržbu. Je vyrobený zo špeciálne kovaného hliníka s označením 6082-T6, podobného tomu, ktorý sa používa v lietadlách, aby bola zaistená maximálna odolnosť a bezpečnosť. Hriadele kolies sú vyrobené z chróm-molybdénovej legovanej ocele s prímesou uhlíka s označením SCM440. Kvalitné materiály a precízne spracovanie dodávajú kolobežke pevnosť, ktorá je potrebná na zaistenie bezpečnosti jazdca. O vaše pohodlie sa postarajú bezúdržbové a trvanlivé elastomérové ​​odpruženie podvozku, 11 palcové nafukovacie terénne pneumatiky s dušou a pohodlné ergonomické gripy. Ďalšie vylepšenia zahŕňajú nové elektronické chladenie a nové motory. Môžete sklopiť aj riadidlá, vďaka ktorým má kolobežka kompaktnejšiu veľkosť a nebude tak problém ju naložiť do batožinového priestoru bežného auta. Nezabudnite na novo pridanú opierku nôh v zadnej časti, užitočnú predovšetkým vo fáze zrýchlenia a uvidíte, prečo Dualtron Ultra V2 predstavuje vrchol elektrických kolobežiek! Ako každý Dualtron je štandardne vybavený veľkým a ľahko čitateľným displejom EYE, vyrobeným priamo spoločnosťou Minimotors. Displej zobrazuje všetky dôležité údaje ako je rýchlosť, aktuálny rýchlostný stupeň, denné prejdené kilometre (TRIP), celkovo prejdené kilometre (ODO) a aktuálnu úroveň nabitia batérie. Vďaka vysokému jasu je displej čitateľný aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach. Výkon kolobežky sa ovláda obľúbenou prstovú páčkou, ktorou je možné ovládať aj tempomat. Displej môžete tiež prepojiť s čítačkou odtlačkov prstov, aby ste svoju jazdu mohli odomknúť len vy.

 

Bezpečnosť a kvalita jazdy

Model Ultra 2 bol postavený s cieľom poskytnúť zákazníkovi špičkovú kvalitu a technológiu bez kompromisov. Novinkou je prepracovaný rám so zameraním na jeho pevnosť a odolnosť pre bezpečnejšiu jazdu aj v maximálnych rýchlostiach. Elastomérové ​​odpruženie vpredu aj vzadu zaistí vašu pohodlnú jazdu! Jedná sa o rokmi overený systém pruženia, používaný takmer v celom modelovom rade Dualtron. Ak sa vám zdá odpruženie príliš tuhé alebo naopak príliš mäkké, možno jeho tuhosť ľahko nastaviť v troch krokoch alebo jednoducho si vybrať z ďalších piatich kaziet s rôznou tuhosťou elastoméru. Tento typ odpruženia nevyžaduje vôbec žiadnu údržbu a vyniká vysokou spoľahlivosťou. Dualtron Ultra 2 je dodávaný s dvojitými plne hydraulickými brzdami s 160 mm diskami, ktoré vám pri brzdení poskytnú neuveriteľnú a ľahko dávkovateľnú brzdnú silu. Spoločne s elektronickou brzdou si môžete byť istí, že vždy bezpečne zastavíte z akejkoľvek rýchlosti. Celkom iste tiež oceníte možnosť rekuperačného dobíjania, ktoré čiastočne vracia energiu do vašej batérie. Ďalším dôležitým prvkom bezpečnosti je elektronické ABS zabraňujúce zablokovaniu kolesa počas prudkého brzdenia. Čo by to bolo za bezpečnosť bez riadneho osvetlenia. Trojitý predný LED svetlomet, zadné svetlá a brzdové svetlá, umiestnená vzadu na opierke nôh, vám najmä za zníženej viditeľnosti poskytnú viditeľnosť a bezpečnosť, ktorú potrebujete. Pre menej skúsených jazdcov má kolobežka tiež možnosť aktivácie funkcie, tzv. "Kick-start", zamedzujúcej nechcenému štartu z miesta alebo môžete jej brutálny výkon znížiť tlačidlom ECO či voľbou nižšieho rýchlostného stupňa. Samozrejmosťou sú funkčné blatníky, ktoré oceníte hlavne v teréne či v nepriaznivom počasí. Nemusíte sa teda báť zašpinenia svojho oblečenia špliechajúcou vodou, ak vás zastihne nečakaná prehánka. Ako bonus je ľahko udržiavateľná nášľapná plocha zabraňujúca pokĺznutiu jazdca v nepriaznivom počasí alebo v extrémnej situácii.

 

Výkon a dojazd

Výkon kolobežky je z ríše snov, čo ocení každý nadšenec adrenalínu! Je to vlastne taká vaša osobné raketa na kolesách. Môžete si byť istí, že s dvoma motormi BLDC s výkonom 6 640 W budete kráľom akéhokoľvek terénu, bez toho aby ste pocítili nedostatok výkonu. Pridajte extrémne odolnú a obrovskú batériu LG 72 V 35 Ah / 40 Ah, ktorá vám poskytne úžasný dojazd až 140 km / 155 km a budete pripravený k dlhej a bezproblémovej jazde kamkoľvek sa vydáte! Taký dojazd vám poskytne slobodu jazdy, bez toho aby ste museli premýšľať o nutnosti dobíjania. Dva nabíjacie porty, z ktorých jeden je určený pre rýchlonabíjanie a port na dodatočnú externú batériu. Všetky porty sú umiestnené na ľavej strane nášľapnej plochy a sú vybavené ochrannými krytkami zabraňujúcimi prieniku nečistôt dovnútra. Akumulátor netrpí nežiaducim pamäťovým efektom, preto vám pri správnom nabíjaní a údržbe vydrží veľa rokov! V kombinácii so zdvojenou 40 ampérovou riadiacou jednotkou vlastnej výroby Minimotors, umiestnenou z dôvodu lepšieho chladenia do zadnej opierky nôh, umožňuje kolobežka jazdcovi jazdu rýchlosťou až 100 km/h (v závislosti od hmotnosti jazdca, vonkajšej teplote a terénu).

 

Využitie a praktickosť

Vďaka pevnej konštrukcii a neuveriteľnému výkonu sa jedná o univerzálnej kolobežku určenú prevažne do terénu. Vzhľadom na pohon oboch kolies nepohrdne Dualtron Ultra 2 ani veľmi prudkým kopcom. Nemusíte sa báť, že vás aj na dlhšej trase nechá v štichu. S 11 palcovými a 90 mm širokými terénnymi pneumatikami s dušou vám Ultra 2 poskytne vynikajúce pohodlie, trakciu a bezpečnosť. Vďaka modulárnej konštrukcii kolies možno pneumatiky ľahko vymeniť. Budete si pochvaľovať veľmi pohodlný podvozok, ktorý využijete rovnako dobre na mačacích hlavách v meste, tak aj v náročnom teréne. Napriek univerzálnosti kolobežky môže byť pre niektorého jazdca limitujúca jej váha okolo 40 kg, takže pri prenášaní či nakladaní do auta sa zapotíte. Rovnako tak výkon a robustná konštrukcia je príčinou horšej skladnosti, takže si ju ťažko vezmete dovnútra reštaurácie, ale budete ju musieť zamknúť vonku napr. ako bicykel. Svojou veľkosťou sa ešte zmestí do kufra bežného auta, ale počítajte s tým, že vám v ňom veľa miesta už nezostane. Aj napriek vyššej váhe sa stále jedná o jednu z najlepších terénnych kolobežiek na svete.

 

 

Naše hodnotenie

Ak máte radi jazdu terénom a adrenalín, je pre vás Ultra 2 tou najlepšou voľbou! Je vidieť, že Minimotors pokračuje v evolúcii svojich top modelov a prináša zase niečo naviac. Vylepšené elektronické chladenie kombinovanej riadiacej jednotky je predpoklad k bezproblémovej prevádzke kolobežky s takto brutálnym výkonom, aký Ultra 2 ponúka. Účelom evolúcie je vždy vziať si niečo dobré z predchádzajúcich modelov a implementovať vylepšenia pomocou najnovších technológií. A Ultra 2 sa v tomto smere podarila. Všetko od motora, batérie, odolnosti a kvality kolobežky, bolo prepracované a konečným výsledkom je elektrická kolobežka, ktorá patrí k tým najlepším offroadovým koloběžkám na trhu. Kolobežka spĺňa papierové parametre deklarované výrobcom, má moderný nadčasový dizajn a je vysoko bezpečná. Môžete sa na ňu spoľahnúť v každej situácii. Ani po rokoch používania sa vám neomrzí a jazda na nej bude vždy neskutočný zážitok.

 

 

minimotors-logo

Servis

Sme autorizovaným predajcom značky Dualtron pre Česko, Slovensko a ďalšie krajiny. Poskytujeme záručný aj pozáručný servis, ktorý je zaisťovaný na všetkých našich pobočkách. Väčšinu náhradných dielov máme na sklade a ostatné diely, vďaka nášmu priamemu napojeniu na výrobcu, vieme zaistiť vo veľmi krátkom čase. Pri kúpe tejto kolobežky sa teda nemusíte obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov. Vďaka našim skúsenostiam a kontaktom si poradíme aj so zložitejšími závadami a diagnostikou.

 

 

O značke

Spoločnosť Minimotors je známa ako jeden z najlepších a najspoľahlivejších výrobcov elektrických kolobežiek na svete. Bola založená v roku 1999 v Pusane (Busane) v Južnej Kórei. Krátko po svojom založení sa spoločnosť preslávila sériovo vyrábanými elektromotormi. Od roku 2010 začala s vývojom a výrobou elektrických kolobežiek ako vynikajúcou alternatívou osobnej mobility k benzínovým jednostopovým vozidlám. Ešte v tom istom roku dodala na trh sériu elektrokolobežiek s názvom Speedway. Z dôvodu veľkého dopytu a s tým spojenej potreby zvýšenia produkcie, presunula spoločnosť Minimotors výrobu do svojej novej továrne v Číne a v roku 2015 dokončila vývoj a začala výrobu nového typu elektrokolobežky s názvom Dualtron Ultra. Vďaka obrovskému úspechu spoločnosť pokračovala s vývojom a výrobou ďalších modelov a modelových radov. V súčasnej dobe spoločnosť ponúka modelové rady Dualtron, Speedway a Futecher, ktoré sú obľúbené medzi nadšencami elektromobility po celom svete a meno Minimotors je tak s elektrickými kolobežkami nerozlučne späté. Hoci neustále vzniká mnoho nových spoločností zaoberajúcich sa elektromobilitou, chýbajú im skúsenosti, ktoré Minimotors nazhromaždil v priebehu rokov. Mnoho z týchto nových spoločností pre nízku kvalitu svojich výrobkov a následný nezáujem trhu od svojich zámerov zase upúšťa. Spoločnosť Minimotors dodáva na svetové trhy produkty tej najvyššej kvality a stala sa tak lídrom v oblasti elektromobility.

10/10
Komfort
5/10
Ľahkosť údržby
100 km/h
Rýchlosť
40 kg
Váha
6640 W
Výkon
140 km
Dojazd
Odpružený podvozok vzadu
Odpružený podvozok vpredu
Zvládne terén
Zvládne kopec
Hydraulická brzda vpredu
Motor vzadu
Motor vpredu
Extrémny výkon
Tempomat
Predné osvetlenie
Zadné osvetlenie
Hydraulická brzda vzadu
Vzduchové kolesá
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 40 kg Zatiaľ netestované
Doba nabíjania 19 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť pred odblokovaním 25 km/h Zatiaľ netestované
Max. konštrukčná rýchlosť 100 km/h 81,36 km/h
Špičkový výkon 6640 W 4829 W
Dojazd 140 km podľa konfigurácie od 140 km do 155 km 133,74 km podľa konfigurácie
Merania Voltride

Nezávislé Výsledky Meraní

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami.

Viac o testovaní
Výsledky závisia od konfigurácie, prosím vyberte si:
Táto varianta ešte nebola otestovaná, zobrazujem výsledky pre:
81,36
km/h
Max. rýchlosť
4 829
wattov
Max. výkon
133,74
km
Max. dojazd
76,66
km
Mestský dojazd
42,08
km
Min. dojazd
9,70
sekúnd
Čas na
100 m
17,10
sekúnd
Čas na
250 m
50,88
sekúnd
Čas na
1 km
2,62
sekúnd
Čas do
20 km/h
3,54
sekúnd
Čas
do 30 km/h
0,80
sekúnd
Čas z
20 km/h
1,24
sekúnd
Čas z
30 km/h
6,1
metrov
Dráha do
20 km/h
12,8
metrov
Dráha do
30 km/h
2,2
metrov
Dráha z
20 km/h
5,0
metrov
Dráha z
30 km/h
Zrýchlenie
Brzdenie
Výkon
Porovnať viaceré modely

Vyberte si do porovnania aj iné modely.
Dáta sa zobrazia v grafoch, tabuľkách a pri všetkých hodnotách.

Porovnať rôzne modely

Vyberte si iné modely z možností nižšie:

Primárna konfigurácia:

Zvoliť
Časy zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 70 75 80 81,36
0
0 10
1,79
0 10
Dualtron Ultra 2 1,79
0 15
2,22
0 15
Dualtron Ultra 2 2,22
0 20
2,62
0 20
Dualtron Ultra 2 2,62
0 25
3,05
0 25
Dualtron Ultra 2 3,05
0 30
3,54
0 30
Dualtron Ultra 2 3,54
0 35
4,06
0 35
Dualtron Ultra 2 4,06
0 40
4,66
0 40
Dualtron Ultra 2 4,66
0 45
5,33
0 45
Dualtron Ultra 2 5,33
0 50
6,08
0 50
Dualtron Ultra 2 6,08
0 55
6,97
0 55
Dualtron Ultra 2 6,97
0 60
8,17
0 60
Dualtron Ultra 2 8,17
0 65
9,51
0 65
Dualtron Ultra 2 9,51
0 70
11,52
0 70
Dualtron Ultra 2 11,52
0 75
14,86
0 75
Dualtron Ultra 2 14,86
0 80
23,39
0 80
Dualtron Ultra 2 23,39
0 81,36
24,98
0 81,36
Dualtron Ultra 2 24,98
10
10 15
0,43
10 15
Dualtron Ultra 2 0,43
10 20
0,83
10 20
Dualtron Ultra 2 0,83
10 25
1,26
10 25
Dualtron Ultra 2 1,26
10 30
1,75
10 30
Dualtron Ultra 2 1,75
10 35
2,27
10 35
Dualtron Ultra 2 2,27
10 40
2,87
10 40
Dualtron Ultra 2 2,87
10 45
3,54
10 45
Dualtron Ultra 2 3,54
10 50
4,29
10 50
Dualtron Ultra 2 4,29
10 55
5,19
10 55
Dualtron Ultra 2 5,19
10 60
6,38
10 60
Dualtron Ultra 2 6,38
10 65
7,72
10 65
Dualtron Ultra 2 7,72
10 70
9,73
10 70
Dualtron Ultra 2 9,73
10 75
13,07
10 75
Dualtron Ultra 2 13,07
10 80
21,60
10 80
Dualtron Ultra 2 21,60
10 81,36
23,20
10 81,36
Dualtron Ultra 2 23,20
15
15 20
0,40
15 20
Dualtron Ultra 2 0,40
15 25
0,83
15 25
Dualtron Ultra 2 0,83
15 30
1,32
15 30
Dualtron Ultra 2 1,32
15 35
1,84
15 35
Dualtron Ultra 2 1,84
15 40
2,44
15 40
Dualtron Ultra 2 2,44
15 45
3,11
15 45
Dualtron Ultra 2 3,11
15 50
3,86
15 50
Dualtron Ultra 2 3,86
15 55
4,76
15 55
Dualtron Ultra 2 4,76
15 60
5,95
15 60
Dualtron Ultra 2 5,95
15 65
7,29
15 65
Dualtron Ultra 2 7,29
15 70
9,30
15 70
Dualtron Ultra 2 9,30
15 75
12,64
15 75
Dualtron Ultra 2 12,64
15 80
21,18
15 80
Dualtron Ultra 2 21,18
15 81,36
22,77
15 81,36
Dualtron Ultra 2 22,77
20
20 25
0,43
20 25
Dualtron Ultra 2 0,43
20 30
0,92
20 30
Dualtron Ultra 2 0,92
20 35
1,44
20 35
Dualtron Ultra 2 1,44
20 40
2,04
20 40
Dualtron Ultra 2 2,04
20 45
2,71
20 45
Dualtron Ultra 2 2,71
20 50
3,46
20 50
Dualtron Ultra 2 3,46
20 55
4,35
20 55
Dualtron Ultra 2 4,35
20 60
5,54
20 60
Dualtron Ultra 2 5,54
20 65
6,89
20 65
Dualtron Ultra 2 6,89
20 70
8,90
20 70
Dualtron Ultra 2 8,90
20 75
12,24
20 75
Dualtron Ultra 2 12,24
20 80
20,77
20 80
Dualtron Ultra 2 20,77
20 81,36
22,36
20 81,36
Dualtron Ultra 2 22,36
25
25 30
0,49
25 30
Dualtron Ultra 2 0,49
25 35
1,01
25 35
Dualtron Ultra 2 1,01
25 40
1,61
25 40
Dualtron Ultra 2 1,61
25 45
2,28
25 45
Dualtron Ultra 2 2,28
25 50
3,03
25 50
Dualtron Ultra 2 3,03
25 55
3,93
25 55
Dualtron Ultra 2 3,93
25 60
5,12
25 60
Dualtron Ultra 2 5,12
25 65
6,46
25 65
Dualtron Ultra 2 6,46
25 70
8,47
25 70
Dualtron Ultra 2 8,47
25 75
11,81
25 75
Dualtron Ultra 2 11,81
25 80
20,35
25 80
Dualtron Ultra 2 20,35
25 81,36
21,94
25 81,36
Dualtron Ultra 2 21,94
30
30 35
0,52
30 35
Dualtron Ultra 2 0,52
30 40
1,12
30 40
Dualtron Ultra 2 1,12
30 45
1,79
30 45
Dualtron Ultra 2 1,79
30 50
2,54
30 50
Dualtron Ultra 2 2,54
30 55
3,43
30 55
Dualtron Ultra 2 3,43
30 60
4,63
30 60
Dualtron Ultra 2 4,63
30 65
5,97
30 65
Dualtron Ultra 2 5,97
30 70
7,98
30 70
Dualtron Ultra 2 7,98
30 75
11,32
30 75
Dualtron Ultra 2 11,32
30 80
19,85
30 80
Dualtron Ultra 2 19,85
30 81,36
21,45
30 81,36
Dualtron Ultra 2 21,45
35
35 40
0,60
35 40
Dualtron Ultra 2 0,60
35 45
1,27
35 45
Dualtron Ultra 2 1,27
35 50
2,02
35 50
Dualtron Ultra 2 2,02
35 55
2,92
35 55
Dualtron Ultra 2 2,92
35 60
4,11
35 60
Dualtron Ultra 2 4,11
35 65
5,45
35 65
Dualtron Ultra 2 5,45
35 70
7,46
35 70
Dualtron Ultra 2 7,46
35 75
10,80
35 75
Dualtron Ultra 2 10,80
35 80
19,34
35 80
Dualtron Ultra 2 19,34
35 81,36
20,93
35 81,36
Dualtron Ultra 2 20,93
40
40 45
0,67
40 45
Dualtron Ultra 2 0,67
40 50
1,42
40 50
Dualtron Ultra 2 1,42
40 55
2,31
40 55
Dualtron Ultra 2 2,31
40 60
3,51
40 60
Dualtron Ultra 2 3,51
40 65
4,85
40 65
Dualtron Ultra 2 4,85
40 70
6,86
40 70
Dualtron Ultra 2 6,86
40 75
10,20
40 75
Dualtron Ultra 2 10,20
40 80
18,73
40 80
Dualtron Ultra 2 18,73
40 81,36
20,33
40 81,36
Dualtron Ultra 2 20,33
45
45 50
0,75
45 50
Dualtron Ultra 2 0,75
45 55
1,64
45 55
Dualtron Ultra 2 1,64
45 60
2,84
45 60
Dualtron Ultra 2 2,84
45 65
4,18
45 65
Dualtron Ultra 2 4,18
45 70
6,19
45 70
Dualtron Ultra 2 6,19
45 75
9,53
45 75
Dualtron Ultra 2 9,53
45 80
18,06
45 80
Dualtron Ultra 2 18,06
45 81,36
19,66
45 81,36
Dualtron Ultra 2 19,66
50
50 55
0,90
50 55
Dualtron Ultra 2 0,90
50 60
2,09
50 60
Dualtron Ultra 2 2,09
50 65
3,43
50 65
Dualtron Ultra 2 3,43
50 70
5,44
50 70
Dualtron Ultra 2 5,44
50 75
8,78
50 75
Dualtron Ultra 2 8,78
50 80
17,32
50 80
Dualtron Ultra 2 17,32
50 81,36
18,91
50 81,36
Dualtron Ultra 2 18,91
55
55 60
1,19
55 60
Dualtron Ultra 2 1,19
55 65
2,54
55 65
Dualtron Ultra 2 2,54
55 70
4,55
55 70
Dualtron Ultra 2 4,55
55 75
7,88
55 75
Dualtron Ultra 2 7,88
55 80
16,42
55 80
Dualtron Ultra 2 16,42
55 81,36
18,01
55 81,36
Dualtron Ultra 2 18,01
60
60 65
1,35
60 65
Dualtron Ultra 2 1,35
60 70
3,35
60 70
Dualtron Ultra 2 3,35
60 75
6,69
60 75
Dualtron Ultra 2 6,69
60 80
15,23
60 80
Dualtron Ultra 2 15,23
60 81,36
16,82
60 81,36
Dualtron Ultra 2 16,82
65
65 70
2,01
65 70
Dualtron Ultra 2 2,01
65 75
5,35
65 75
Dualtron Ultra 2 5,35
65 80
13,88
65 80
Dualtron Ultra 2 13,88
65 81,36
15,47
65 81,36
Dualtron Ultra 2 15,47
70
70 75
3,34
70 75
Dualtron Ultra 2 3,34
70 80
11,87
70 80
Dualtron Ultra 2 11,87
70 81,36
13,47
70 81,36
Dualtron Ultra 2 13,47
75
75 80
8,54
75 80
Dualtron Ultra 2 8,54
75 81,36
10,13
75 81,36
Dualtron Ultra 2 10,13
80
80 81,36
1,59
80 81,36
Dualtron Ultra 2 1,59
Dráha zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 70 75 80 81,36
0
0 10
2,41
0 10
Dualtron Ultra 2 2,41
0 15
4,01
0 15
Dualtron Ultra 2 4,01
0 20
6,10
0 20
Dualtron Ultra 2 6,10
0 25
8,90
0 25
Dualtron Ultra 2 8,90
0 30
12,76
0 30
Dualtron Ultra 2 12,76
0 35
17,57
0 35
Dualtron Ultra 2 17,57
0 40
23,98
0 40
Dualtron Ultra 2 23,98
0 45
32,01
0 45
Dualtron Ultra 2 32,01
0 50
42,01
0 50
Dualtron Ultra 2 42,01
0 55
55,19
0 55
Dualtron Ultra 2 55,19
0 60
74,36
0 60
Dualtron Ultra 2 74,36
0 65
97,88
0 65
Dualtron Ultra 2 97,88
0 70
135,73
0 70
Dualtron Ultra 2 135,73
0 75
203,25
0 75
Dualtron Ultra 2 203,25
0 80
388,25
0 80
Dualtron Ultra 2 388,25
0 81,36
423,74
0 81,36
Dualtron Ultra 2 423,74
10
10 15
1,60
10 15
Dualtron Ultra 2 1,60
10 20
3,69
10 20
Dualtron Ultra 2 3,69
10 25
6,48
10 25
Dualtron Ultra 2 6,48
10 30
10,35
10 30
Dualtron Ultra 2 10,35
10 35
15,16
10 35
Dualtron Ultra 2 15,16
10 40
21,57
10 40
Dualtron Ultra 2 21,57
10 45
29,60
10 45
Dualtron Ultra 2 29,60
10 50
39,60
10 50
Dualtron Ultra 2 39,60
10 55
52,77
10 55
Dualtron Ultra 2 52,77
10 60
71,94
10 60
Dualtron Ultra 2 71,94
10 65
95,47
10 65
Dualtron Ultra 2 95,47
10 70
133,31
10 70
Dualtron Ultra 2 133,31
10 75
200,84
10 75
Dualtron Ultra 2 200,84
10 80
385,84
10 80
Dualtron Ultra 2 385,84
10 81,36
421,33
10 81,36
Dualtron Ultra 2 421,33
15
15 20
2,09
15 20
Dualtron Ultra 2 2,09
15 25
4,89
15 25
Dualtron Ultra 2 4,89
15 30
8,75
15 30
Dualtron Ultra 2 8,75
15 35
13,56
15 35
Dualtron Ultra 2 13,56
15 40
19,97
15 40
Dualtron Ultra 2 19,97
15 45
28,00
15 45
Dualtron Ultra 2 28,00
15 50
38,00
15 50
Dualtron Ultra 2 38,00
15 55
51,18
15 55
Dualtron Ultra 2 51,18
15 60
70,35
15 60
Dualtron Ultra 2 70,35
15 65
93,87
15 65
Dualtron Ultra 2 93,87
15 70
131,72
15 70
Dualtron Ultra 2 131,72
15 75
199,24
15 75
Dualtron Ultra 2 199,24
15 80
384,24
15 80
Dualtron Ultra 2 384,24
15 81,36
419,73
15 81,36
Dualtron Ultra 2 419,73
20
20 25
2,80
20 25
Dualtron Ultra 2 2,80
20 30
6,66
20 30
Dualtron Ultra 2 6,66
20 35
11,47
20 35
Dualtron Ultra 2 11,47
20 40
17,88
20 40
Dualtron Ultra 2 17,88
20 45
25,91
20 45
Dualtron Ultra 2 25,91
20 50
35,91
20 50
Dualtron Ultra 2 35,91
20 55
49,09
20 55
Dualtron Ultra 2 49,09
20 60
68,26
20 60
Dualtron Ultra 2 68,26
20 65
91,78
20 65
Dualtron Ultra 2 91,78
20 70
129,63
20 70
Dualtron Ultra 2 129,63
20 75
197,15
20 75
Dualtron Ultra 2 197,15
20 80
382,15
20 80
Dualtron Ultra 2 382,15
20 81,36
417,64
20 81,36
Dualtron Ultra 2 417,64
25
25 30
3,87
25 30
Dualtron Ultra 2 3,87
25 35
8,67
25 35
Dualtron Ultra 2 8,67
25 40
15,08
25 40
Dualtron Ultra 2 15,08
25 45
23,11
25 45
Dualtron Ultra 2 23,11
25 50
33,11
25 50
Dualtron Ultra 2 33,11
25 55
46,29
25 55
Dualtron Ultra 2 46,29
25 60
65,46
25 60
Dualtron Ultra 2 65,46
25 65
88,98
25 65
Dualtron Ultra 2 88,98
25 70
126,83
25 70
Dualtron Ultra 2 126,83
25 75
194,36
25 75
Dualtron Ultra 2 194,36
25 80
379,35
25 80
Dualtron Ultra 2 379,35
25 81,36
414,84
25 81,36
Dualtron Ultra 2 414,84
30
30 35
4,81
30 35
Dualtron Ultra 2 4,81
30 40
11,22
30 40
Dualtron Ultra 2 11,22
30 45
19,25
30 45
Dualtron Ultra 2 19,25
30 50
29,25
30 50
Dualtron Ultra 2 29,25
30 55
42,42
30 55
Dualtron Ultra 2 42,42
30 60
61,59
30 60
Dualtron Ultra 2 61,59
30 65
85,12
30 65
Dualtron Ultra 2 85,12
30 70
122,96
30 70
Dualtron Ultra 2 122,96
30 75
190,49
30 75
Dualtron Ultra 2 190,49
30 80
375,49
30 80
Dualtron Ultra 2 375,49
30 81,36
410,98
30 81,36
Dualtron Ultra 2 410,98
35
35 40
6,41
35 40
Dualtron Ultra 2 6,41
35 45
14,44
35 45
Dualtron Ultra 2 14,44
35 50
24,44
35 50
Dualtron Ultra 2 24,44
35 55
37,62
35 55
Dualtron Ultra 2 37,62
35 60
56,79
35 60
Dualtron Ultra 2 56,79
35 65
80,31
35 65
Dualtron Ultra 2 80,31
35 70
118,16
35 70
Dualtron Ultra 2 118,16
35 75
185,68
35 75
Dualtron Ultra 2 185,68
35 80
370,68
35 80
Dualtron Ultra 2 370,68
35 81,36
406,17
35 81,36
Dualtron Ultra 2 406,17
40
40 45
8,03
40 45
Dualtron Ultra 2 8,03
40 50
18,03
40 50
Dualtron Ultra 2 18,03
40 55
31,21
40 55
Dualtron Ultra 2 31,21
40 60
50,38
40 60
Dualtron Ultra 2 50,38
40 65
73,90
40 65
Dualtron Ultra 2 73,90
40 70
111,75
40 70
Dualtron Ultra 2 111,75
40 75
179,27
40 75
Dualtron Ultra 2 179,27
40 80
364,27
40 80
Dualtron Ultra 2 364,27
40 81,36
399,76
40 81,36
Dualtron Ultra 2 399,76
45
45 50
10,00
45 50
Dualtron Ultra 2 10,00
45 55
23,18
45 55
Dualtron Ultra 2 23,18
45 60
42,35
45 60
Dualtron Ultra 2 42,35
45 65
65,87
45 65
Dualtron Ultra 2 65,87
45 70
103,72
45 70
Dualtron Ultra 2 103,72
45 75
171,24
45 75
Dualtron Ultra 2 171,24
45 80
356,24
45 80
Dualtron Ultra 2 356,24
45 81,36
391,73
45 81,36
Dualtron Ultra 2 391,73
50
50 55
13,18
50 55
Dualtron Ultra 2 13,18
50 60
32,35
50 60
Dualtron Ultra 2 32,35
50 65
55,87
50 65
Dualtron Ultra 2 55,87
50 70
93,72
50 70
Dualtron Ultra 2 93,72
50 75
161,24
50 75
Dualtron Ultra 2 161,24
50 80
346,24
50 80
Dualtron Ultra 2 346,24
50 81,36
381,73
50 81,36
Dualtron Ultra 2 381,73
55
55 60
19,17
55 60
Dualtron Ultra 2 19,17
55 65
42,69
55 65
Dualtron Ultra 2 42,69
55 70
80,54
55 70
Dualtron Ultra 2 80,54
55 75
148,07
55 75
Dualtron Ultra 2 148,07
55 80
333,06
55 80
Dualtron Ultra 2 333,06
55 81,36
368,55
55 81,36
Dualtron Ultra 2 368,55
60
60 65
23,53
60 65
Dualtron Ultra 2 23,53
60 70
61,37
60 70
Dualtron Ultra 2 61,37
60 75
128,90
60 75
Dualtron Ultra 2 128,90
60 80
313,90
60 80
Dualtron Ultra 2 313,90
60 81,36
349,38
60 81,36
Dualtron Ultra 2 349,38
65
65 70
37,85
65 70
Dualtron Ultra 2 37,85
65 75
105,37
65 75
Dualtron Ultra 2 105,37
65 80
290,37
65 80
Dualtron Ultra 2 290,37
65 81,36
325,86
65 81,36
Dualtron Ultra 2 325,86
70
70 75
67,53
70 75
Dualtron Ultra 2 67,53
70 80
252,52
70 80
Dualtron Ultra 2 252,52
70 81,36
288,01
70 81,36
Dualtron Ultra 2 288,01
75
75 80
185,00
75 80
Dualtron Ultra 2 185,00
75 81,36
220,49
75 81,36
Dualtron Ultra 2 220,49
80
80 81,36
35,49
80 81,36
Dualtron Ultra 2 35,49
Brzdné časy
80 75 70 65 60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
81,37
81,37 80
0,38
81,37 80
Dualtron Ultra 2 0,38
81,37 75
0,77
81,37 75
Dualtron Ultra 2 0,77
81,37 70
0,99
81,37 70
Dualtron Ultra 2 0,99
81,37 65
1,19
81,37 65
Dualtron Ultra 2 1,19
81,37 60
1,38
81,37 60
Dualtron Ultra 2 1,38
81,37 55
1,57
81,37 55
Dualtron Ultra 2 1,57
81,37 50
1,75
81,37 50
Dualtron Ultra 2 1,75
81,37 45
1,94
81,37 45
Dualtron Ultra 2 1,94
81,37 40
2,13
81,37 40
Dualtron Ultra 2 2,13
81,37 35
2,32
81,37 35
Dualtron Ultra 2 2,32
81,37 30
2,51
81,37 30
Dualtron Ultra 2 2,51
81,37 25
2,73
81,37 25
Dualtron Ultra 2 2,73
81,37 20
2,95
81,37 20
Dualtron Ultra 2 2,95
81,37 15
3,16
81,37 15
Dualtron Ultra 2 3,16
81,37 10
3,37
81,37 10
Dualtron Ultra 2 3,37
81,37 0
3,75
81,37 0
Dualtron Ultra 2 3,75
80
80 75
0,39
80 75
Dualtron Ultra 2 0,39
80 70
0,61
80 70
Dualtron Ultra 2 0,61
80 65
0,82
80 65
Dualtron Ultra 2 0,82
80 60
1,01
80 60
Dualtron Ultra 2 1,01
80 55
1,19
80 55
Dualtron Ultra 2 1,19
80 50
1,37
80 50
Dualtron Ultra 2 1,37
80 45
1,56
80 45
Dualtron Ultra 2 1,56
80 40
1,75
80 40
Dualtron Ultra 2 1,75
80 35
1,94
80 35
Dualtron Ultra 2 1,94
80 30
2,14
80 30
Dualtron Ultra 2 2,14
80 25
2,36
80 25
Dualtron Ultra 2 2,36
80 20
2,57
80 20
Dualtron Ultra 2 2,57
80 15
2,79
80 15
Dualtron Ultra 2 2,79
80 10
2,99
80 10
Dualtron Ultra 2 2,99
80 0
3,37
80 0
Dualtron Ultra 2 3,37
75
75 70
0,22
75 70
Dualtron Ultra 2 0,22
75 65
0,42
75 65
Dualtron Ultra 2 0,42
75 60
0,61
75 60
Dualtron Ultra 2 0,61
75 55
0,80
75 55
Dualtron Ultra 2 0,80
75 50
0,98
75 50
Dualtron Ultra 2 0,98
75 45
1,17
75 45
Dualtron Ultra 2 1,17
75 40
1,36
75 40
Dualtron Ultra 2 1,36
75 35
1,55
75 35
Dualtron Ultra 2 1,55
75 30
1,74
75 30
Dualtron Ultra 2 1,74
75 25
1,96
75 25
Dualtron Ultra 2 1,96
75 20
2,18
75 20
Dualtron Ultra 2 2,18
75 15
2,39
75 15
Dualtron Ultra 2 2,39
75 10
2,60
75 10
Dualtron Ultra 2 2,60
75 0
2,98
75 0
Dualtron Ultra 2 2,98
70
70 65
0,21
70 65
Dualtron Ultra 2 0,21
70 60
0,40
70 60
Dualtron Ultra 2 0,40
70 55
0,58
70 55
Dualtron Ultra 2 0,58
70 50
0,76
70 50
Dualtron Ultra 2 0,76
70 45
0,95
70 45
Dualtron Ultra 2 0,95
70 40
1,14
70 40
Dualtron Ultra 2 1,14
70 35
1,33
70 35
Dualtron Ultra 2 1,33
70 30
1,53
70 30
Dualtron Ultra 2 1,53
70 25
1,74
70 25
Dualtron Ultra 2 1,74
70 20
1,96
70 20
Dualtron Ultra 2 1,96
70 15
2,17
70 15
Dualtron Ultra 2 2,17
70 10
2,38
70 10
Dualtron Ultra 2 2,38
70 0
2,76
70 0
Dualtron Ultra 2 2,76
65
65 60
0,19
65 60
Dualtron Ultra 2 0,19
65 55
0,37
65 55
Dualtron Ultra 2 0,37
65 50
0,55
65 50
Dualtron Ultra 2 0,55
65 45
0,74
65 45
Dualtron Ultra 2 0,74
65 40
0,93
65 40
Dualtron Ultra 2 0,93
65 35
1,12
65 35
Dualtron Ultra 2 1,12
65 30
1,32
65 30
Dualtron Ultra 2 1,32
65 25
1,54
65 25
Dualtron Ultra 2 1,54
65 20
1,75
65 20
Dualtron Ultra 2 1,75
65 15
1,97
65 15
Dualtron Ultra 2 1,97
65 10
2,17
65 10
Dualtron Ultra 2 2,17
65 0
2,56
65 0
Dualtron Ultra 2 2,56
60
60 55
0,18
60 55
Dualtron Ultra 2 0,18
60 50
0,36
60 50
Dualtron Ultra 2 0,36
60 45
0,55
60 45
Dualtron Ultra 2 0,55
60 40
0,74
60 40
Dualtron Ultra 2 0,74
60 35
0,93
60 35
Dualtron Ultra 2 0,93
60 30
1,13
60 30
Dualtron Ultra 2 1,13
60 25
1,35
60 25
Dualtron Ultra 2 1,35
60 20
1,56
60 20
Dualtron Ultra 2 1,56
60 15
1,78
60 15
Dualtron Ultra 2 1,78
60 10
1,98
60 10
Dualtron Ultra 2 1,98
60 0
2,37
60 0
Dualtron Ultra 2 2,37
55
55 50
0,18
55 50
Dualtron Ultra 2 0,18
55 45
0,37
55 45
Dualtron Ultra 2 0,37
55 40
0,56
55 40
Dualtron Ultra 2 0,56
55 35
0,75
55 35
Dualtron Ultra 2 0,75
55 30
0,95
55 30
Dualtron Ultra 2 0,95
55 25
1,17
55 25
Dualtron Ultra 2 1,17
55 20
1,38
55 20
Dualtron Ultra 2 1,38
55 15
1,60
55 15
Dualtron Ultra 2 1,60
55 10
1,80
55 10
Dualtron Ultra 2 1,80
55 0
2,18
55 0
Dualtron Ultra 2 2,18
50
50 45
0,19
50 45
Dualtron Ultra 2 0,19
50 40
0,38
50 40
Dualtron Ultra 2 0,38
50 35
0,57
50 35
Dualtron Ultra 2 0,57
50 30
0,77
50 30
Dualtron Ultra 2 0,77
50 25
0,99
50 25
Dualtron Ultra 2 0,99
50 20
1,20
50 20
Dualtron Ultra 2 1,20
50 15
1,41
50 15
Dualtron Ultra 2 1,41
50 10
1,62
50 10
Dualtron Ultra 2 1,62
50 0
2,00
50 0
Dualtron Ultra 2 2,00
45
45 40
0,19
45 40
Dualtron Ultra 2 0,19
45 35
0,38
45 35
Dualtron Ultra 2 0,38
45 30
0,57
45 30
Dualtron Ultra 2 0,57
45 25
0,79
45 25
Dualtron Ultra 2 0,79
45 20
1,01
45 20
Dualtron Ultra 2 1,01
45 15
1,22
45 15
Dualtron Ultra 2 1,22
45 10
1,43
45 10
Dualtron Ultra 2 1,43
45 0
1,81
45 0
Dualtron Ultra 2 1,81
40
40 35
0,19
40 35
Dualtron Ultra 2 0,19
40 30
0,38
40 30
Dualtron Ultra 2 0,38
40 25
0,60
40 25
Dualtron Ultra 2 0,60
40 20
0,82
40 20
Dualtron Ultra 2 0,82
40 15
1,03
40 15
Dualtron Ultra 2 1,03
40 10
1,24
40 10
Dualtron Ultra 2 1,24
40 0
1,62
40 0
Dualtron Ultra 2 1,62
35
35 30
0,20
35 30
Dualtron Ultra 2 0,20
35 25
0,42
35 25
Dualtron Ultra 2 0,42
35 20
0,63
35 20
Dualtron Ultra 2 0,63
35 15
0,85
35 15
Dualtron Ultra 2 0,85
35 10
1,05
35 10
Dualtron Ultra 2 1,05
35 0
1,43
35 0
Dualtron Ultra 2 1,43
30
30 25
0,22
30 25
Dualtron Ultra 2 0,22
30 20
0,43
30 20
Dualtron Ultra 2 0,43
30 15
0,65
30 15
Dualtron Ultra 2 0,65
30 10
0,85
30 10
Dualtron Ultra 2 0,85
30 0
1,24
30 0
Dualtron Ultra 2 1,24
25
25 20
0,21
25 20
Dualtron Ultra 2 0,21
25 15
0,43
25 15
Dualtron Ultra 2 0,43
25 10
0,64
25 10
Dualtron Ultra 2 0,64
25 0
1,02
25 0
Dualtron Ultra 2 1,02
20
20 15
0,21
20 15
Dualtron Ultra 2 0,21
20 10
0,42
20 10
Dualtron Ultra 2 0,42
20 0
0,80
20 0
Dualtron Ultra 2 0,80
15
15 10
0,21
15 10
Dualtron Ultra 2 0,21
15 0
0,59
15 0
Dualtron Ultra 2 0,59
10
10 0
0,38
10 0
Dualtron Ultra 2 0,38
Brzdné dráhy
80 75 70 65 60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
81,37
81,37 80
8,44
81,37 80
Dualtron Ultra 2 8,44
81,37 75
16,88
81,37 75
Dualtron Ultra 2 16,88
81,37 70
21,15
81,37 70
Dualtron Ultra 2 21,15
81,37 65
24,95
81,37 65
Dualtron Ultra 2 24,95
81,37 60
28,17
81,37 60
Dualtron Ultra 2 28,17
81,37 55
30,96
81,37 55
Dualtron Ultra 2 30,96
81,37 50
33,51
81,37 50
Dualtron Ultra 2 33,51
81,37 45
35,97
81,37 45
Dualtron Ultra 2 35,97
81,37 40
38,13
81,37 40
Dualtron Ultra 2 38,13
81,37 35
39,99
81,37 35
Dualtron Ultra 2 39,99
81,37 30
41,68
81,37 30
Dualtron Ultra 2 41,68
81,37 25
43,28
81,37 25
Dualtron Ultra 2 43,28
81,37 20
44,53
81,37 20
Dualtron Ultra 2 44,53
81,37 15
45,50
81,37 15
Dualtron Ultra 2 45,50
81,37 10
46,03
81,37 10
Dualtron Ultra 2 46,03
81,37 0
46,73
81,37 0
Dualtron Ultra 2 46,73
80
80 75
8,44
80 75
Dualtron Ultra 2 8,44
80 70
12,71
80 70
Dualtron Ultra 2 12,71
80 65
16,51
80 65
Dualtron Ultra 2 16,51
80 60
19,73
80 60
Dualtron Ultra 2 19,73
80 55
22,53
80 55
Dualtron Ultra 2 22,53
80 50
25,08
80 50
Dualtron Ultra 2 25,08
80 45
27,53
80 45
Dualtron Ultra 2 27,53
80 40
29,69
80 40
Dualtron Ultra 2 29,69
80 35
31,56
80 35
Dualtron Ultra 2 31,56
80 30
33,25
80 30
Dualtron Ultra 2 33,25
80 25
34,84
80 25
Dualtron Ultra 2 34,84
80 20
36,09
80 20
Dualtron Ultra 2 36,09
80 15
37,06
80 15
Dualtron Ultra 2 37,06
80 10
37,59
80 10
Dualtron Ultra 2 37,59
80 0
38,30
80 0
Dualtron Ultra 2 38,30
75
75 70
4,27
75 70
Dualtron Ultra 2 4,27
75 65
8,07
75 65
Dualtron Ultra 2 8,07
75 60
11,29
75 60
Dualtron Ultra 2 11,29
75 55
14,08
75 55
Dualtron Ultra 2 14,08
75 50
16,63
75 50
Dualtron Ultra 2 16,63
75 45
19,09
75 45
Dualtron Ultra 2 19,09
75 40
21,25
75 40
Dualtron Ultra 2 21,25
75 35
23,11
75 35
Dualtron Ultra 2 23,11
75 30
24,80
75 30
Dualtron Ultra 2 24,80
75 25
26,40
75 25
Dualtron Ultra 2 26,40
75 20
27,65
75 20
Dualtron Ultra 2 27,65
75 15
28,62
75 15
Dualtron Ultra 2 28,62
75 10
29,15
75 10
Dualtron Ultra 2 29,15
75 0
29,85
75 0
Dualtron Ultra 2 29,85
70
70 65
3,80
70 65
Dualtron Ultra 2 3,80
70 60
7,02
70 60
Dualtron Ultra 2 7,02
70 55
9,82
70 55
Dualtron Ultra 2 9,82
70 50
12,37
70 50
Dualtron Ultra 2 12,37
70 45
14,82
70 45
Dualtron Ultra 2 14,82
70 40
16,98
70 40
Dualtron Ultra 2 16,98
70 35
18,85
70 35
Dualtron Ultra 2 18,85
70 30
20,54
70 30
Dualtron Ultra 2 20,54
70 25
22,13
70 25
Dualtron Ultra 2 22,13
70 20
23,38
70 20
Dualtron Ultra 2 23,38
70 15
24,35
70 15
Dualtron Ultra 2 24,35
70 10
24,88
70 10
Dualtron Ultra 2 24,88
70 0
25,59
70 0
Dualtron Ultra 2 25,59
65
65 60
3,22
65 60
Dualtron Ultra 2 3,22
65 55
6,01
65 55
Dualtron Ultra 2 6,01
65 50
8,56
65 50
Dualtron Ultra 2 8,56
65 45
11,02
65 45
Dualtron Ultra 2 11,02
65 40
13,18
65 40
Dualtron Ultra 2 13,18
65 35
15,04
65 35
Dualtron Ultra 2 15,04
65 30
16,73
65 30
Dualtron Ultra 2 16,73
65 25
18,33
65 25
Dualtron Ultra 2 18,33
65 20
19,58
65 20
Dualtron Ultra 2 19,58
65 15
20,55
65 15
Dualtron Ultra 2 20,55
65 10
21,08
65 10
Dualtron Ultra 2 21,08
65 0
21,78
65 0
Dualtron Ultra 2 21,78
60
60 55
2,80
60 55
Dualtron Ultra 2 2,80
60 50
5,35
60 50
Dualtron Ultra 2 5,35
60 45
7,80
60 45
Dualtron Ultra 2 7,80
60 40
9,96
60 40
Dualtron Ultra 2 9,96
60 35
11,83
60 35
Dualtron Ultra 2 11,83
60 30
13,52
60 30
Dualtron Ultra 2 13,52
60 25
15,11
60 25
Dualtron Ultra 2 15,11
60 20
16,36
60 20
Dualtron Ultra 2 16,36
60 15
17,33
60 15
Dualtron Ultra 2 17,33
60 10
17,86
60 10
Dualtron Ultra 2 17,86
60 0
18,57
60 0
Dualtron Ultra 2 18,57
55
55 50
2,55
55 50
Dualtron Ultra 2 2,55
55 45
5,00
55 45
Dualtron Ultra 2 5,00
55 40
7,16
55 40
Dualtron Ultra 2 7,16
55 35
9,03
55 35
Dualtron Ultra 2 9,03
55 30
10,72
55 30
Dualtron Ultra 2 10,72
55 25
12,31
55 25
Dualtron Ultra 2 12,31
55 20
13,57
55 20
Dualtron Ultra 2 13,57
55 15
14,54
55 15
Dualtron Ultra 2 14,54
55 10
15,07
55 10
Dualtron Ultra 2 15,07
55 0
15,77
55 0
Dualtron Ultra 2 15,77
50
50 45
2,45
50 45
Dualtron Ultra 2 2,45
50 40
4,61
50 40
Dualtron Ultra 2 4,61
50 35
6,48
50 35
Dualtron Ultra 2 6,48
50 30
8,17
50 30
Dualtron Ultra 2 8,17
50 25
9,76
50 25
Dualtron Ultra 2 9,76
50 20
11,02
50 20
Dualtron Ultra 2 11,02
50 15
11,98
50 15
Dualtron Ultra 2 11,98
50 10
12,52
50 10
Dualtron Ultra 2 12,52
50 0
13,22
50 0
Dualtron Ultra 2 13,22
45
45 40
2,16
45 40
Dualtron Ultra 2 2,16
45 35
4,03
45 35
Dualtron Ultra 2 4,03
45 30
5,72
45 30
Dualtron Ultra 2 5,72
45 25
7,31
45 25
Dualtron Ultra 2 7,31
45 20
8,56
45 20
Dualtron Ultra 2 8,56
45 15
9,53
45 15
Dualtron Ultra 2 9,53
45 10
10,06
45 10
Dualtron Ultra 2 10,06
45 0
10,77
45 0
Dualtron Ultra 2 10,77
40
40 35
1,87
40 35
Dualtron Ultra 2 1,87
40 30
3,56
40 30
Dualtron Ultra 2 3,56
40 25
5,15
40 25
Dualtron Ultra 2 5,15
40 20
6,40
40 20
Dualtron Ultra 2 6,40
40 15
7,37
40 15
Dualtron Ultra 2 7,37
40 10
7,90
40 10
Dualtron Ultra 2 7,90
40 0
8,61
40 0
Dualtron Ultra 2 8,61
35
35 30
1,69
35 30
Dualtron Ultra 2 1,69
35 25
3,28
35 25
Dualtron Ultra 2 3,28
35 20
4,53
35 20
Dualtron Ultra 2 4,53
35 15
5,50
35 15
Dualtron Ultra 2 5,50
35 10
6,04
35 10
Dualtron Ultra 2 6,04
35 0
6,74
35 0
Dualtron Ultra 2 6,74
30
30 25
1,59
30 25
Dualtron Ultra 2 1,59
30 20
2,84
30 20
Dualtron Ultra 2 2,84
30 15
3,81
30 15
Dualtron Ultra 2 3,81
30 10
4,35
30 10
Dualtron Ultra 2 4,35
30 0
5,05
30 0
Dualtron Ultra 2 5,05
25
25 20
1,25
25 20
Dualtron Ultra 2 1,25
25 15
2,22
25 15
Dualtron Ultra 2 2,22
25 10
2,75
25 10
Dualtron Ultra 2 2,75
25 0
3,46
25 0
Dualtron Ultra 2 3,46
20
20 15
0,97
20 15
Dualtron Ultra 2 0,97
20 10
1,50
20 10
Dualtron Ultra 2 1,50
20 0
2,20
20 0
Dualtron Ultra 2 2,20
15
15 10
0,53
15 10
Dualtron Ultra 2 0,53
15 0
1,24
15 0
Dualtron Ultra 2 1,24
10
10 0
0,70
10 0
Dualtron Ultra 2 0,70

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami. Používame tak vedecký prístup ako je to len možné a profesionálne meracie prístroje.

Viac o testovaní
Ukázať viac Ukázať menej
 
Data sheet
Parametre sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie produktu. Pre presnejšie parametre vyberte konfiguráciu.
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka 130 cm  
      Výška 121 cm  
      Šírka 60 cm  
      Dĺžka zložená 130 cm  
      Výška zložená 60 cm  
      Šírka zložená 33,5 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Li-Ion  
      Výrobca batérie LG články  
      Napätie batérie 72 V  
      Kapacita batérie 35 Ah podľa konfigurácie: 35 Ah, 40 Ah  
      Energia v batérii 2520 Wh podľa konfigurácie: 2520 Wh, 2880 Wh  
      Rekuperácia áno  
      Systém ovládania prstová páčka  
      Tempomat áno  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Štart odrazom zvoliteľný  
      Pohon pohon predného aj zadného kolesa  
      Predná brzda kotúčová hydraulická  
      Zadná brzda kotúčová hydraulická  
      Typ kolesa vpredu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vpredu 11"  
      Typ kolesa vzadu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vzadu 11"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Predné zavesenie kyvné rameno s elastomérom  
      Zadné zavesenie kyvné rameno s elastomérom  
      Osvetlenie predné, zadné a brzdové  
      Max. záťaž 150 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Ultra 2

Popravde neviem čo by som vytkol tejto kolobežke. Je to moja druhá mašina a X-tá na ktorej som sa previezol. Kolobežka má úžasné obrovský deck, výkonu na rozdávanie ale 100 km/h na rovine pôjde len ťažko. Možno tak s dobrým vetrom. Mojich max. GPSkovych bolo 96-97km/H s váhou 70 kg. Každopádne, treba dobre poznať vozovku ak chcete ísť takou rýchlosťou. Kolobežka je neuveriteľne agresívna, takže odporúčam PMT gumy. Brzdam niet čo vytknúť, užívanie jednoduché. Jedine mínus je nášľap, ktorý vlastne nie je nášľap. Vrelo odporúčam

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe